Sada je: čet mar 28, 2024 10:54 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4309 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 216  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sri aug 30, 2017 10:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Najvažnija vijest!


Čovječanstvo se jedino može ujediniti i odbraniti kroz ljudsko biće…


______________________________________
www.galaksija.is


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet aug 31, 2017 11:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
galaksija je napisao/la:
Najvažnija vijest!


Čovječanstvo se jedino može ujediniti i odbraniti kroz ljudsko biće…


______________________________________
http://www.galaksija.is




Galaksijo, jel nam mozes malo to objasnit sto si napisao, ali da ne stavljas one "svoje" linkove.
Znaci sto bi tocno znacilo ljudsko bice i na koji nacin doci do toga tj. postici to da si ljudsko bice.

Kada si napisao ovakav post onda vjerujem ili da si imao neku vrstu spoznaje ili si nesto novo otkrio.

E i da zvuci mi onako kao "The winter is coming".....

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet aug 31, 2017 3:41 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet aug 31, 2017 2:13 pm
Postovi: 5
U tome i je problem zaboravili smo kako ljudsko biće treba izgledati
Smiješno i Zalosno. Poslati su nam učitelji a mi smo o toga stvorili religije


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet aug 31, 2017 11:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 28, 2014 5:57 pm
Postovi: 34
galaksija je napisao/la:
Mislim da će u narednim vremenima, opstanak biti jedino moguć kroz – ljudsko biće ili suštinu, što skoro da nema nikakve veze s nama kao ličnostima.

Pa u kojim vremenima nije bilo tako?.. borba za svaku dusu od pocetka se vodi izmedju boga i lucifera, po biblijskom konceptu.. i Bog nece intervenisati dok bude nade i za posljednju dusu da predje na njegovu stranu. Mi svi koliko god pokusavali "napredovati" zapravo samo u mjestu stojimo i sto vise skupljamo znanja manje znamo.. ne micemo se od tog biblijskog koncepta.. pusti price da su bozije knjige mjesavina istine i neistine, gdje su dokazi za to, sta mi stvarno znamo ono da mozemo reci da smo 100% sigurni u to?. Nista


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet sep 01, 2017 12:24 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2012 1:07 pm
Postovi: 24
Citat:
pusti price da su bozije knjige mjesavina istine i neistine, gdje su dokazi za to, sta mi stvarno znamo ono da mozemo reci da smo 100% sigurni u to?

Ja sam 100% siguran da je u tim knjigama prikazana psihopatija, za to dokaz nije potreban. Kao što sam 100% siguran da laž može da prođe kao istina samo ako ima deo istine u sebi.



Nego pomenuo bih još jednu koincidenciju. Danas je među popularnijima jedna serija, čija se sedma sezona završila prošle nedelje. Pojavila se jedna slika, kao reklama za sledeću sezonu i datum izlaska. Slika je navodno lažna, ali je onda pitanje, ko je i zašto pustio na internet?

Okačiću kao fajl, u slučaju da je obrišu, pošto ne vidim alternativne linkove.

Moja amaterska analiza
Kod:
prvi deo slova je zbir 146
drugi deo + 8 kao broj je 81

1+4+6 = 11

8+1 = 9

146+81 = 227 - broj putnika, takođe dvojka može da se sabere sa sedmicom


11.18 => 1+1.1+8


2 reptila. Plavo je vatra, ali može da bude i led tj. voda. Sudaraju se negde na pučini, blizu grada. Zajedno sa onih 227.

I naravno poruka "kraj svih stvari".


Attachment/i:
slika.jpg
slika.jpg [ 81.83 KiB | Pogledano 4136 put/a. ]
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet sep 01, 2017 2:23 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet aug 31, 2017 2:13 pm
Postovi: 5
Vjerujem u nadi sa puno ljubavi da je moguće vratiti se suštini


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet sep 01, 2017 5:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
Kad bi se sutra što dogodilo onda bi se ostvario plan mračnih. A kažu da bi planet Nibiru trebao udariti ili okrznuti Zemlju 23. 9. i to bi mi onda više izgledala kao Božja odluka. Ove su zemaljske igre bez granica i ratovi dodijali i Bogu, i vragu, i narodu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned sep 03, 2017 1:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 27, 2005 11:53 pm
Postovi: 99
Lokacija: nemam pojma gdje sam
Nije nuklearni napad na NY, ali mali korejac je detonirao termonuklearku.

Bilo je blizu, psihopate rade....

_________________
Ja sam još mali!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned sep 03, 2017 2:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
Možda naše kolektivno nesvjesno više nema ratne vibracije ili ratnu energiju. Ovo bi bilo 1:0 za čovječanstvo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned sep 03, 2017 4:18 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2012 1:07 pm
Postovi: 24
Možda pogrešno protumačen datum, ako nije došlo do pomeranja... Nisu isključeni i 11. ili 20. Teško mi je da poverujem da svo ovo progresivno zaoštravanje situacije, i to baš sada, nema svrhu.


Još jedna slučajnost, televizija menja ime

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pon sep 04, 2017 1:36 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Mislim da je ovaj dio navedenog članka relevantan kod tumačenja onoga što se zbilo i zašto nije „puklo“:

Citat:
Naše aktivnosti, sada, mogu biti usmjerene na osvještavanje drugih, imajući na umu to da među nama, na žalost, ima dosta i onih koji su ostali bez ljudske suštine (kao takvi, oni mogu samo, svjesno ili nesvjesno, raditi za “elohimski sistem”), tako da nas njihove reakcije ne trebaju zbunjivati. Ukoliko ne “pukne”, znači da smo to spriječili i dobili na vremenu...

…a “dobitak na vremenu” ne mora podrazumijevati godine ili mjesece, nego dane ili sedmice.

Ovaj planirani ritual je vjerovatno bio deprogramiran na istom principu kako su ga programirali, s tim što je ovaj put na nivo kolektivnog nesvjesnog dospjela Istina (rijetkost ali se, ipak, ponekad desi!?).

S obzirom na to da su pojmovi “ritual 911” i “Treći svjetski rat” zasebni, kako će ko koristiti ono “dobijeno vrijeme,” bila bi jedna sasvim individualna stvar.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pon sep 04, 2017 3:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
voyager je napisao/la:
Citat:
...nakon toga covjecanstvo ulazi u novu fazu kao i poslije ww2 tehnologija ce strasno napredovati, okrecemo se obnovljivim izvorima energije sto je vecstepen swd vidljivo da smo u periodu tranzicije a nakon rata ce to ici mnogo brze...

Cela priča oko drugog dolaska ovog, onog, mi deluje kao štap i šargarepa iliti "dobar pandur/loš pandur" rutina. A napredak tehnologije je uključen i u jednu i u drugu priču. Što će reći, što brže uvaljivanje čipova. Ne mislim da je u takvoj situaciji moguće neko usavršavanje i normalno funkcionisanje unutar društva.

Možda onaj dugo očekivani talas promeni nešto, mada, ko to zna.
http://www.fakti.org/rossiya/putiniana/putin-ucenicima-ko-prvi-ovlada-vestackom-inteligencijom-vladace-planetom


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: uto sep 05, 2017 11:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
Talas ne postoji, neće nikad doći. To je prica za ususkavanje mase. Nesto kao prica deci za laku noć. Samo se vi opustite, doćiće talas i preseliće planetu u visu dimenziju, resiće mnogo toga.. Kako da ne, samo vi sedite i cekajte.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sri sep 06, 2017 11:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Eto i tako prode jos jedna "navlakusa".. Po komentarima ispod svih tih videa mogu samo zakljucit da se ti ljudi jedino bave manipulacijama, a neke druge teme nisu citali. Pa na takav nacin i zakljucuju.

Pa se redom svi nesto cude, kako ovo ili on....... Vecinom mi svi ljudi po komentarima vuku na sektase.

I onda za kraj jedno te isto mozda je ovo mozda je ono, pa nekakvi znakovi tipa dupla duga na nebu i ostali kontrolirani bullshit...Ma..

Ponovi popus pa vi i dalje pratite takve kanale, prije bi onda sluso Baba Vangu..

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sri sep 06, 2017 12:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
pedjos je napisao/la:
Talas ne postoji, neće nikad doći. To je prica za ususkavanje mase. Nesto kao prica deci za laku noć. Samo se vi opustite, doćiće talas i preseliće planetu u visu dimenziju, resiće mnogo toga.. Kako da ne, samo vi sedite i cekajte.

Ukoliko se sjetimo filma Avatar koji bi bio jedan od rijetkih filmova s većom dozom istine, „plavi narod“ (mi) je dobio pomoć od Prirode (Istinske Svijesti) u smislu podsticaja onih životinja da priteknu u pomoć u pravi čas, tek kad su ovi SAMI dali SVE od sebe u bitci protiv neprijatelja. Vijekovno programiranje kroz religije i „matriks-duhovnost“ je većinu nas ubacilo u jedan pasivni modalitet gdje treba stalno da očekujemo pomoć od NEKOGA DRUGOG, bio on „odozgo“ ili „odozdo“. Ili, jednostavno, da širimo „ljubav“ oko sebe. Tako smo i programirani da budemo robovi i žrtve, po nečijoj potrebi.

Ukoliko, napokon, sami ne preuzmemo odgovornost za sebe i svoju djecu u svoje vlastite ruke, bićemo zbrisani s lica ove planete. Možda se ovdje ne radi o „redukciji populacije“ gdje bi se neki mogli nadati da će moći preživjeti kao miševi i nastaviti dalje živjeti kao miševi a istovremeno se nadati lavljoj sudbini. Čini se da su vremena „mišjeg života“ pri kraju?! Postoji i mogućnost da se pod plaštom Trećeg svjestkog rata, ovdje može raditi i o zamijeni ljudske rase jednom drugom rasom, koja ne mora obavezno ili u potpunosti, biti u „vanzemaljskim“ fizičkim tijelima tj. lako prepoznatljiva!? Dakle, ne bi samo oni koji nazivamo „elita“ bili njihovi avatari.

Oni na koje „naši“ političari budu pokazivali prstom, huškali nas na njih ili nam govorili da ih se trebamo bojati, neće biti pravi neprijatelj. Pravi neprijatelj će biti uveliko izvan naše percepcije kao i obično. A protiv njega, mi kao ličnosti sa „svojim“ intelektom ili umom, nemamo nikakvih šansi. Naša ličnost je dizajnirana tako da ona može biti samo crna ili bijela figura na šahovskoj ploči a kako Barbara Bartholic davno reče, - „ista sila upravlja i jednim i drugim, tako da drži i ishod igre pod kontrolom“.

Protiv te sile se može samo uz pomoć - ljudskog bića.

Kroz onu seriju tekstova „karavan“, pokušao sam, iz raznih uglova i uz pomoć različite terminologije, predstaviti šta bi to bilo - ljudsko biće, kao i neke osnove manipulacije čovječanstva - drugim ličnostima (koje su, naravno, same po sebi – pod kontrolom one „sile“, tako da se tu odmah može postaviti pitanje – kako bi to, onda, uopšte bilo moguće istinski razumjeti?!) Međutim, ko je razumjeo, razumjeo je – ili, bolje rečeno, razumjeli su oni koji su trebali razumjeti. A šta god da nam se dešava i što će nam se desiti, odgovornost je naša, prihvatili je mi na sebe ili ne.

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sri sep 06, 2017 2:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
pedjos je napisao/la:
Talas ne postoji, neće nikad doći. To je prica za ususkavanje mase. Nesto kao prica deci za laku noć. Samo se vi opustite, doćiće talas i preseliće planetu u visu dimenziju, resiće mnogo toga.. Kako da ne, samo vi sedite i cekajte.
galaksija je napisao/la:
Ukoliko se sjetimo filma Avatar koji bi bio jedan od rijetkih filmova s većom dozom istine, „plavi narod“ (mi) je dobio pomoć od Prirode (Istinske Svijesti) u smislu podsticaja onih životinja da priteknu u pomoć u pravi čas, tek kad su ovi SAMI dali SVE od sebe u bitci protiv neprijatelja. Vijekovno programiranje kroz religije i „matriks-duhovnost“ je većinu nas ubacilo u jedan pasivni modalitet gdje treba stalno da očekujemo pomoć od NEKOGA DRUGOG, bio on „odozgo“ ili „odozdo“. Ili, jednostavno, da širimo „ljubav“ oko sebe. Tako smo i programirani da budemo robovi i žrtve, po nečijoj potrebi.

Ukoliko, napokon, sami ne preuzmemo odgovornost za sebe i svoju djecu u svoje vlastite ruke, bićemo zbrisani s lica ove planete. Možda se ovdje ne radi o „redukciji populacije“ gdje bi se neki mogli nadati da će moći preživjeti kao miševi i nastaviti dalje živjeti kao miševi a istovremeno se nadati lavljoj sudbini. Čini se da su vremena „mišjeg života“ pri kraju?! Postoji i mogućnost da se pod plaštom Trećeg svjestkog rata, ovdje može raditi i o zamijeni ljudske rase jednom drugom rasom, koja ne mora obavezno ili u potpunosti, biti u „vanzemaljskim“ fizičkim tijelima tj. lako prepoznatljiva!? Dakle, ne bi samo oni koji nazivamo „elita“ bili njihovi avatari.

Oni na koje „naši“ političari budu pokazivali prstom, huškali nas na njih ili nam govorili da ih se trebamo bojati, neće biti pravi neprijatelj. Pravi neprijatelj će biti uveliko izvan naše percepcije kao i obično. A protiv njega, mi kao ličnosti sa „svojim“ intelektom ili umom, nemamo nikakvih šansi. Naša ličnost je dizajnirana tako da ona može biti samo crna ili bijela figura na šahovskoj ploči a kako Barbara Bartholic davno reče, - „ista sila upravlja i jednim i drugim, tako da drži i ishod igre pod kontrolom“.

Protiv te sile se može samo uz pomoć - ljudskog bića.

Kroz onu seriju tekstova „karavan“, pokušao sam, iz raznih uglova i uz pomoć različite terminologije, predstaviti šta bi to bilo - ljudsko biće, kao i neke osnove manipulacije čovječanstva - drugim ličnostima (koje su, naravno, same po sebi – pod kontrolom one „sile“, tako da se tu odmah može postaviti pitanje – kako bi to, onda, uopšte bilo moguće istinski razumjeti?!) Međutim, ko je razumjeo, razumjeo je – ili, bolje rečeno, razumjeli su oni koji su trebali razumjeti. A šta god da nam se dešava i što će nam se desiti, odgovornost je naša, prihvatili je mi na sebe ili ne.

...
:thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet sep 08, 2017 10:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Neznam kako vi, ali ja mislim da je priroda pocela uzimat stvari u svoje ruke, necete se skulirat pa idemo fino lagano....

Koliko vidim po vijestima pa i po onom sott netu, fino planeta udara.
Cudi me da o tome nitko nista ne prozbori ili kaze barem nesto.


Samim gledanjem tih stvari ukenjam se u gace... :)

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub sep 09, 2017 7:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Dolazak Irme na Karibe:
https://youtu.be/Ea-_ZzTZBdg?t=28s


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub sep 09, 2017 8:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
sen-sei je napisao/la:
Dolazak Irme na Karibe:
https://youtu.be/Ea-_ZzTZBdg?t=28s


Biti ce tu svega, uz najave drugih popratnih uragana, tipa Jose i onaj sto ide prema Meksiku.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned sep 10, 2017 10:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
sector57 je napisao/la:
galaksija je napisao/la:
Najvažnija vijest!


Čovječanstvo se jedino može ujediniti i odbraniti kroz ljudsko biće…


______________________________________
http://www.galaksija.is




Galaksijo, jel nam mozes malo to objasnit sto si napisao, ali da ne stavljas one "svoje" linkove.
Znaci sto bi tocno znacilo ljudsko bice i na koji nacin doci do toga tj. postici to da si ljudsko bice.
...


Ostvariti sebe.
Kao što drvo jabuke sebe ostvaruje davanjem ploda svoga, a drvo jabuke ne negira svrhu drveta kruške.
Sve sebe ostvaruje u svrsi svojoj i kroz to se medjusobno poštuje i to je harmonija, to je ljubav.
Voda sebe ostvaruje, zemlja, vazduh, vatra sebe ostvaruje.

Pa tako čovek je svaki kao drvo različito što plod daje.
A koji je čovekov plod?
Svaki je različiti jer svaki čovek je različit i svaki ima dar, ima svrhu svoju što je živ.
Biti ljudsko biće znači ostvariti plod svoj, naći svrhu svoju unutar zajednice jer čovekov plod je namenjen čoveku, zajednici.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4309 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 216  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz