Sada je: čet mar 28, 2024 11:22 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4309 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 216  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned aug 13, 2017 1:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Citat:
I na kraju Alf sto ti mislis sto bi trebalo napraviti, tj. ima li ikakvog rjesenja, da li cekati, boriti se, uglavnom svi mi ovdje na forumu ili negdje druge baratamo nekim informacijama i znanjima, ali nitko ne zna sto napraviti, kako napraviti i zbog cega nesto napraviti.

Dozvoli da se ubacim u raspravu iako je pitanje naslovljeno na Alf.
Mi ovdje na forumu ne baratamo samo općim informacijama, ima nas ovdje koji imamo vrlo specifične i konkretne informacije i iskustva, i rezultate, dokaze, pokazatelje, postignuća (kako god to zovemo) pa bih preporučila da kreneš reedom od starijih postova i tema i čitaš.
Nije točno da nitko ne zna što napraviti i da baratamo samo općim informacijama i znanjima!ž
Ima nas ovdje s vrlo konkretnim znanjima i s opipljivim rezultatima tih znanja, i ta su znanja i ti rezultati mjerljivi i provjerljivi jer traju godinama, možemo reći da smo ta znanja i informacije testirali u ekperimentalnim uvjetima. Evo, ja već punih 20 godina učim i testiram naučeno i mislim da mogu reći da nešto znam o tom pitanju.
Mislim da ne bi trebalo postavljati pitanja u stilu: pitao bih vas nešto ali ionako " nitko ovdje ništa ne zna" ..nego u stilu: molim da me uputite što da radim, i pri tome uzeti u obzir da oni koji znaju odgovore na takva pitanja znaju procijeniti i tko se samo zafrkava s temom, a kome se isplati govoriti i tko će iskoristiti informacije za neki napredak. Jer svakom ozbiljnom tragaocu je stalo do napretka svakog pojedinca i pomoći će ali se neće dati vući za nos.

Sretno s potragom za odgovorima!
Pozdrav!

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned aug 13, 2017 2:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
sector57 je napisao/la:
pepeljuga je napisao/la:
Mora doći do promjena u školstvu, u psihologiji, u sustavu. Mora se na novi način odgajati roditelje, pa djecu. A kako kad je cilj sustava uništavanje djece? Ako je zaista sustav isto što i sotonizam, a mislim da jest, onda nam nema spasa. I danas dobar čovjek više ne može odgojiti dobro dijete.


Eto slazem se sa ovim napisanim. Trebalo bi se promijenit gotovo sve. Nakvisr glave samih roditelja i njihovo razmisljanje.


ja mislim da sustav nema neko svoje dobro ili loše obilježje nego je amorfna masa koja čeka da je netko pokrene i povede. Trenutno su glasniji oni koji vuku masu natrag i dolje i koriste situaciju što oni drugi koji bi vukli gore i naprijed ne čine ništa, što se plaše izaći iz sjene, što ne preuzimaju na sebe svoj dio odgovornosti nego samo promatraju i kukaju i time daju snage onima koji vuku dolje i natrag. Kad bi se pokrenuli, za čas bi se kotač zavrtio u drugom smjeru

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned aug 13, 2017 4:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
arwen dor je napisao/la:
Citat:
I na kraju Alf sto ti mislis sto bi trebalo napraviti, tj. ima li ikakvog rjesenja, da li cekati, boriti se, uglavnom svi mi ovdje na forumu ili negdje druge baratamo nekim informacijama i znanjima, ali nitko ne zna sto napraviti, kako napraviti i zbog cega nesto napraviti.

Dozvoli da se ubacim u raspravu iako je pitanje naslovljeno na Alf.
Mi ovdje na forumu ne baratamo samo općim informacijama, ima nas ovdje koji imamo vrlo specifične i konkretne informacije i iskustva, i rezultate, dokaze, pokazatelje, postignuća (kako god to zovemo) pa bih preporučila da kreneš reedom od starijih postova i tema i čitaš.
Nije točno da nitko ne zna što napraviti i da baratamo samo općim informacijama i znanjima!ž
Ima nas ovdje s vrlo konkretnim znanjima i s opipljivim rezultatima tih znanja, i ta su znanja i ti rezultati mjerljivi i provjerljivi jer traju godinama, možemo reći da smo ta znanja i informacije testirali u ekperimentalnim uvjetima. Evo, ja već punih 20 godina učim i testiram naučeno i mislim da mogu reći da nešto znam o tom pitanju.
Mislim da ne bi trebalo postavljati pitanja u stilu: pitao bih vas nešto ali ionako " nitko ovdje ništa ne zna" ..nego u stilu: molim da me uputite što da radim, i pri tome uzeti u obzir da oni koji znaju odgovore na takva pitanja znaju procijeniti i tko se samo zafrkava s temom, a kome se isplati govoriti i tko će iskoristiti informacije za neki napredak. Jer svakom ozbiljnom tragaocu je stalo do napretka svakog pojedinca i pomoći će ali se neće dati vući za nos.

Sretno s potragom za odgovorima!
Pozdrav!


Pa prije nego sto sam sam se uopce ulogirao u ovaj forum, citao sam ga negdje 3 godine, tako da nisam novi u ovome. i nasao i kupio onu literaturu koja mene zanima. Pratim i trazim..

Tako da neznam po cemu si zakljucila da bi trebao iscitati ponovno cijeli forum?

Netko tko trazi 20 godina moze pronaci u jednoj godini, stvar je pojedinca i na koji nacin slaze kockice i kakvog je razumjevanja. Tako da mislim da je to nebitno.

Zasto bi se zafrkavao sa temom, neznam gdje si to vidjela.

Samo znam a to je da nitko ne vidi nekakav izlaz ili nekakvo rjesenje. Jedini koji je nesto rekao je Misak i to da je stvar u probudenom pojedincu...

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned aug 13, 2017 4:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
arwen dor je napisao/la:
sector57 je napisao/la:

drugi koji bi vukli gore i naprijed ne čine ništa, što se plaše izaći iz sjene, što ne preuzimaju na sebe svoj dio odgovornosti nego samo promatraju i kukaju i time daju snage onima koji vuku dolje i natrag. Kad bi se pokrenuli, za čas bi se kotač zavrtio u drugom smjeru


Sa ovime bi se slozio.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned aug 13, 2017 4:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
sector57 je napisao/la:


Odgovorila si mi na pitanje sto se tice tog kanala, ali nisi odgovorila na drugo pitannje , pa ti ga ponovno stavljam:

I na kraju Alf sto ti mislis sto bi trebalo napraviti, tj. ima li ikakvog rjesenja, da li cekati, boriti se, uglavnom svi mi ovdje na forumu ili negdje druge baratamo nekim informacijama i znanjima, ali nitko ne zna sto napraviti, kako napraviti i zbog cega nesto napraviti.



Gle, opet ponavljam rečenice koje sam napisala:

"Dakle, mislim da je dobro gledati njegove uradke. Ne kao proricanje već kao uvid u način postojanja ovog svijeta."

a ponavljam ih da bi uočio da ti ipak jesam odgovorila.

Nisam odgovorila samo na pitanje oko gledanja tog kanala, već i na tvoje pitanje što trebamo činiti. Pa kreni činiti crveno navedeno. Istražuj. Pokušaj uočiti zašto je dobro gledati holivudske filmove i uočavati nešto što i ja sama, a koliko vidim i autor tog videa zove "brojevni potpis".

Ako to uočiš, onda sve postaje drugačije. I omogućava jednu novu percepciju.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned aug 13, 2017 6:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
alf je napisao/la:
sector57 je napisao/la:


Odgovorila si mi na pitanje sto se tice tog kanala, ali nisi odgovorila na drugo pitannje , pa ti ga ponovno stavljam:

I na kraju Alf sto ti mislis sto bi trebalo napraviti, tj. ima li ikakvog rjesenja, da li cekati, boriti se, uglavnom svi mi ovdje na forumu ili negdje druge baratamo nekim informacijama i znanjima, ali nitko ne zna sto napraviti, kako napraviti i zbog cega nesto napraviti.



Gle, opet ponavljam rečenice koje sam napisala:

"Dakle, mislim da je dobro gledati njegove uradke. Ne kao proricanje već kao uvid u način postojanja ovog svijeta."

a ponavljam ih da bi uočio da ti ipak jesam odgovorila.

Nisam odgovorila samo na pitanje oko gledanja tog kanala, već i na tvoje pitanje što trebamo činiti. Pa kreni činiti crveno navedeno. Istražuj. Pokušaj uočiti zašto je dobro gledati holivudske filmove i uočavati nešto što i ja sama, a koliko vidim i autor tog videa zove "brojevni potpis".

Ako to uočiš, onda sve postaje drugačije. I omogućava jednu novu percepciju.


Alf :blob:


Meni se cini da ti pricas o manipulacijama i subliminalnim porukama u filmovima. Sto se toga tice sam dosta istrazivao i ne smatram to vise bitnim, mislim da je bitniji rad na sebi, nego li gledati vanjstinu svijeta jer unutar samoga sebe se nalazi kljuc, manipulacije i igre vani su pocetak otkrivanja svijeta, a onaj pravi je unutar, onaj o kojemu nitko jos nista ne zna i koji nije otkriven. Ne kazem da se ne treba znati sa cime se ima posla u ovom svijetu ali onaj unutra je onaj tajni i po meni je on kljuc svega.

Badava sve to sto ljudi znaju o manipulacijama ako ne mogu sami sebe upoznat, disciplinirat emotivno, inetelktualno, instiktivno i motoricki. Da pokusavaju sami sebe ne lagat itd..

Na kraju dosta ljudi pukne radi gledanja tih istih filmova i previse odu i te vode, a nisu pripremljeni.
I na kraju sto ce ti poznavanje cijelog sistema i manipulacija kad covjek ne zna upravljat samim sobom, a kamoli onda u svijetu gdje su manipulirani i tko njima manipulira.

Nisu bitni oni koji manipuliraju tobom nego to da znas manipulirat sa samim sobom, jer na taj nacin ti nemogu nista, jer onda si sam svoj majstor srece i napretka.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pon aug 14, 2017 8:42 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
2/9 Prediktivno programiranje

9/2 Predictive programming

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pon aug 14, 2017 9:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
sector57 je napisao/la:
alf je napisao/la:
sector57 je napisao/la:


Odgovorila si mi na pitanje sto se tice tog kanala, ali nisi odgovorila na drugo pitannje , pa ti ga ponovno stavljam:

I na kraju Alf sto ti mislis sto bi trebalo napraviti, tj. ima li ikakvog rjesenja, da li cekati, boriti se, uglavnom svi mi ovdje na forumu ili negdje druge baratamo nekim informacijama i znanjima, ali nitko ne zna sto napraviti, kako napraviti i zbog cega nesto napraviti.



Gle, opet ponavljam rečenice koje sam napisala:

"Dakle, mislim da je dobro gledati njegove uradke. Ne kao proricanje već kao uvid u način postojanja ovog svijeta."

a ponavljam ih da bi uočio da ti ipak jesam odgovorila.

Nisam odgovorila samo na pitanje oko gledanja tog kanala, već i na tvoje pitanje što trebamo činiti. Pa kreni činiti crveno navedeno. Istražuj. Pokušaj uočiti zašto je dobro gledati holivudske filmove i uočavati nešto što i ja sama, a koliko vidim i autor tog videa zove "brojevni potpis".

Ako to uočiš, onda sve postaje drugačije. I omogućava jednu novu percepciju.


Alf :blob:


Meni se cini da ti pricas o manipulacijama i subliminalnim porukama u filmovima. Sto se toga tice sam dosta istrazivao i ne smatram to vise bitnim, mislim da je bitniji rad na sebi, nego li gledati vanjstinu svijeta jer unutar samoga sebe se nalazi kljuc, manipulacije i igre vani su pocetak otkrivanja svijeta, a onaj pravi je unutar, onaj o kojemu nitko jos nista ne zna i koji nije otkriven. Ne kazem da se ne treba znati sa cime se ima posla u ovom svijetu ali onaj unutra je onaj tajni i po meni je on kljuc svega.

Badava sve to sto ljudi znaju o manipulacijama ako ne mogu sami sebe upoznat, disciplinirat emotivno, inetelktualno, instiktivno i motoricki. Da pokusavaju sami sebe ne lagat itd..

Na kraju dosta ljudi pukne radi gledanja tih istih filmova i previse odu i te vode, a nisu pripremljeni.
I na kraju sto ce ti poznavanje cijelog sistema i manipulacija kad covjek ne zna upravljat samim sobom, a kamoli onda u svijetu gdje su manipulirani i tko njima manipulira.

Nisu bitni oni koji manipuliraju tobom nego to da znas manipulirat sa samim sobom, jer na taj nacin ti nemogu nista, jer onda si sam svoj majstor srece i napretka.


Da, zaista, pričam o tome, o manipulacijama i subliminalnim porukama - ali ne u filmovima već u NAMA, pričam o tome zašto uopće postoje manipulacije i subliminalne poruke u filmovima.
Čemu služe?
I pitam se, jesu li one samo dio vanjskoga ili?

Jer čini se da su i te kako dio nečega što je više unutarnje događanje, a vanjsko očitanje je samo odraz toga kako se održava sam Matrix.
Dakle, važni su holivudski filmovi radi toga, jer sve sakriveno u njima već je odrađeno u nama.

Radi toga manipulacije su same sebi svrhom na način kreacije, a u kojoj onda svojim reakcijama sudjelujemo i "mi" (djelovi nas koji su kopija nas) nesvjesno.

I upravo radi toga mnogi ne mogu sebe upoznavati jer stanu i prije nego li su krenuli, jer kada i krenu to sve istraživati doživljavaju to što si naveo, da pucaju jer su navodno nepriprmeljeni ili prestanu misleći da im je sve jasno.

Sam izraz "nepripremljen" je manipulacija. Pa nema škole za to koja će te pripremiti, ali upravo ti procesi istraživanja prvo svega oko sebe i jesu rad na sebi. U onom dijelu u kojem pratiš samo svoje reakcije na sve to, dok uočavaš neslučajne cikličke i uglavnom jezičke i matematičke postavke svih oblika ne smao subliminala, već koliko je u biti sve dato na viđenje i nije zaista sakriveno.

Prema tome, promatranje svijeta oko sebe pa i u holivudskim filmovima je važno. Važno radi uočavanja nužnosti mehanike da se objavi. I baš zato, samo istraživanje toga, kako i sam navodiš, evidentno izaziva u nama rekacije koje nas na tom putu zaustavljaju. I to nije slučajno.

I slažem se s tobom, bitni smo mi u tome i jedino što možemo je upoznavanje samoga sebe, ali ako ne shvatiš način na koji postoji manipulacija izvan tebe i koliko je sve to što je izvan i u tebi preskočio si stepenice.
Naime, moguće je da je sve to vani samo kopija koja je kreirana po mjeri kopije u tebi.

I zato je sve uzročno posljedično, a teško ćeš uočiti i tu stalnu biološku manipulaciju u sebi, ako ne uočiš da je osnov svega: manipulacija! Manipulacija kako bi se život ovdje vrtio. I kako je on ovakav u biti mrtav. Samo se čini živ stalnim emotivnim izbojima.

I zato jesu bitni oni koji manipuliraju, bar u tom djelu u kojem se možeš zapitati zašto i kako manipuliraju? A evo kako manipuliraju, evo ovako do toga oni dovedu čovjeka, rekao si ovo:

Nisu bitni oni koji manipuliraju tobom nego to da znas manipulirat sa samim sobom, jer na taj nacin ti nemogu nista, jer onda si sam svoj majstor srece i napretka.


Zar ti zaista želiš manipulirati sobom?

Ne znam primjećuješ li što si napisao?
Zar zaista misliš da ako manipuliraš sobom oni ti ne mogu ništa?

Sve je sažeto upravo u tome: "ne mogu ti ništa"!
To je prava priča prostora i vremena. I manipuliranja.
Uspješno su odradili sve što su htjeli.
Naučili su te kako manipulirati sa samim sobom.
Pitaš li se: tko je taj "ti" koji manipulira?

O "sreći" i "napretku" nakon što ti ne mogu ništa u Matrixu ne bih, jer to su samo navlakuše njega samoga.
Istina i laž koje nam se nude u paketu, s jednom svrhom: izazivanja stalnog očekivanja, pa kao da čekamo Godoa ili sizifovski guramo li ga guramo, ili stalne borbe, ili potrebe da ovdje poteče med i mlijeko jer naravno sve to zaslužujemo i možemo onda kada nam navodno ne mogu ništa.

Sve je to vrhunska manipulacija, ne samo vremena već i prostora nego i nas blokiranih u njemu, koji uopće ne primjećujemo kako su moguće i taj izraz "sreća" i onaj "napredak" - samo vrsta suptilnije emocionalne manipulacije - koja je i osnov svake subliminalne. I služi samo jednome - da ništa od toga ne primjetimo. Ali da upravo mi sve to kreiramo.

I zato, za kraj, postoji rješenje i izlaz: ne čekaj ništa, ne manipuliraj sobom i nemoj se bojati umrijeti ako grune nuklearna bomba. A dok se to ne dogodi, ili te ne ubije nešto drugo, riješen straha od smrti možeš proučavati kako li su samo uspjeli kreirati ovo u čemu navodno živimo.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pon aug 14, 2017 10:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
@alf

Pod rijecju manipulacija sam mislio na to da znas kontrolirat svoje osjecaje, emocije i ostale stvari. Mozda sam trebao koristit rijec disciplinirat. ili samopromatrat (nebitno).

Po meni je ovo objasnjavanje brojeva i to na takav nacin.

Kod:
https://www.yumpu.com/xx/document/view/46953186/rudolf-steiner-okultni-znakovi-i-simbolipdf-antropozofija/5


strana 49.

Na kraju ce se vidjet da li ce i za 2.9.2017. nesto biti ili jos jedna "navlakusa" ko i za ostale datume.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pon aug 14, 2017 2:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
alf je napisao/la:
sector57 je napisao/la:
Meni se cini da ti pricas o manipulacijama i subliminalnim porukama u filmovima. Sto se toga tice sam dosta istrazivao i ne smatram to vise bitnim, mislim da je bitniji rad na sebi, nego li gledati vanjstinu svijeta jer unutar samoga sebe se nalazi kljuc, manipulacije i igre vani su pocetak otkrivanja svijeta, a onaj pravi je unutar, onaj o kojemu nitko jos nista ne zna i koji nije otkriven. Ne kazem da se ne treba znati sa cime se ima posla u ovom svijetu ali onaj unutra je onaj tajni i po meni je on kljuc svega.

Badava sve to sto ljudi znaju o manipulacijama ako ne mogu sami sebe upoznat, disciplinirat emotivno, inetelktualno, instiktivno i motoricki. Da pokusavaju sami sebe ne lagat itd..

Na kraju dosta ljudi pukne radi gledanja tih istih filmova i previse odu i te vode, a nisu pripremljeni.
I na kraju sto ce ti poznavanje cijelog sistema i manipulacija kad covjek ne zna upravljat samim sobom, a kamoli onda u svijetu gdje su manipulirani i tko njima manipulira.

Nisu bitni oni koji manipuliraju tobom nego to da znas manipulirat sa samim sobom, jer na taj nacin ti nemogu nista, jer onda si sam svoj majstor srece i napretka.
I zato, za kraj, postoji rješenje i izlaz: ne čekaj ništa, ne manipuliraj sobom i nemoj se bojati umrijeti ako grune nuklearna bomba. A dok se to ne dogodi, ili te ne ubije nešto drugo, riješen straha od smrti možeš proučavati kako li su samo uspjeli kreirati ovo u čemu navodno živimo.

Alf :blob:
:thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub aug 19, 2017 5:43 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Neki su možda primjetili da gorelinkovani članci na temu prediktivnog programiranja, nisu više dostupni. Vebsajt galaksija.space, kojeg sam otvorio samo radi njih i gdje sam ih upload-irao, nije dugo trajao i kako stvari trenutno stoje, neće više ni raditi. (Doduše, to sam i pretpostavljao.) Istovremeno, radi se o hostu koji se hvali “bezbjednošću i omogućavanjem slobodnog govora” (islandski webhost “orangewebsite.com”). To bi bio, bar meni, sasvim dovoljan signal da su plan za uništavanje čovječanstva i asocirana simbologija provaljeni i da je stvar više nego ozbiljna.

Simbol 911 je, kako se čini, izveden iz broja slova Hebrejskog pojma ‘Har Hermon’=9 i engleskog pojma ‘Mount Hermon’=11, koji označavaju planinu na koju su prvo sletjeli Elohimi (nakon čega je došlo do „pada čovječanstva“). Nekim „slučajem“, ukoliko u gematrijski kalkulator na (gematrix. org) unesemo bilo koji od dva pojma koji označavaju te entitete, ’Ben Eloha’ ili ’Elohim’, u engleskoj gematriji ćemo dobiti vrijednost ’372’ i prvi pojam kojeg kalkulator automatski veže s tim brojem je: ’Rotchild’.

Dakle, izvođači radova: Rotchild/Elohim/“Sinovi božji“, su istočnoj gnostici opisani kao „antropoidi“ ili entiteti u ljudskim (i/ili vanzemaljskim!?) fizičkim tijelima kojima nedostaje ljudska suština (u „matrix-duhovnosti“ poznata kao – „duša“) jer potiču od „boga“ kojem takođe nedostaje ta komponenta.

„Sinovi čovječji“, dakle, oni koji imaju u sebi ljudsku suštinu, potiču iz Prvog izvora ali mentalno izmanipulisani od strane onih prvih, služe im kao žrtve (pojedinačno ili masovno) u ritualima koje ovi organizuju.

„911“ kao simbol ne ukazuje samo na 11 septembar 2001. kada je izvršen jedan veliki zločin, nego je i „generalan“ jer ukazuje i na dan drugog zločina (9/1+1=9/2), koji će biti još veći i koji će vjerovatno služiti za pokretanje Trećeg svjetskog rata. U stvari, on bi predstavljao, sam po sebi, i korijen broja koji bi označavao datum i vrijeme njegovog izvođenja u sklopu manipulacije i uništavanja čovječanstva.

Dakle, on je korijen broja: 829,921

Čitajući od zareza u sredini, na lijevoj strani dobijamo datum u američkom formatu: 9/2/1+7, dok s desno od zareza dobijamo i vrijeme: 9+2+1=12:00

Ono što je planirano, ne mora obavezno biti i - izvedeno, međutim, s obzirom na stanje svijesti u kojem se većina nas trenutno nalazi, mislim da su šanse za sprovođenje ove operacije koja bi rezultirala Trećim svjetskim ratom i depopulacijom planete, trenutno, prilično visoke.





..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub aug 19, 2017 10:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
@galaksija

Jesi probao staviti na nekw druge hostove. Tipa na njih 2-3 pa da vidis da li ce sljakat.
I ja isto imam jedan problem neznam za druge, cim pocnem malo vise brijat po ovom forumu, nakon jwdnog kraceg perioda me pocnu rokat neke glupe bolesti vise neki bolovi na fizickoj razini. Skroz cudno i to nije prvi put da mi se desilo.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub aug 19, 2017 1:17 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
S obzirom na to da bi se stvar, teoretski, mogla spriječiti što bržim širenjem ovih informacija, u prvoj fazi je trebalo da ide tako da nekoliko nas to postavi na svoje sajtove odjednom pod različitim imenima a onda da se to linkuje s raznih mijesta, međutim, oni kojima sam poslao članak i to predložio, nakon što su ga pročitali, naprasno su počeli da pate od akutnog nedostatka muda. Onda sam poslao članak nekim čuvenim alternativcima, borcima za pravdu i istinu, internet-prorocima, dekoderima matriksa, borcima protiv vanzemaljaca itd.itd. koji imaju puno sljedbenika i naravno, niko od njih nije reagovao. Neki su čak i osuli paljbu po meni. Onda sam, u trećoj fazi, počeo direktno linkovati materijale, pogotovo englesku verziju na mjestima gdje ima puno saobraćaja a takođe i pisati o tome na nekim forumima, međutim, ni to nije dugo trajalo.

U suštini, samo se potvrdilo ono što sam davno pisao pod temom gnostika u smislu da je tzv. „alternativa“ pod kontrolom, isto kao i zvanični mediji. Ili bolje rečeno – svi smo pod kontrolom. I oni koji su dobri i oni koji su zli. I oni koju su pametni i oni koji su glupi. A možemo o svemu, osim o onome što je bitno. Ljudi imaju tendenciju da vide sve i svašta, osim onoga što im je ispred nosa. Potvrdilo se ono što su davno govorili neki kao Barbara Bartholic, da su i crne i bijele figure na šahovskoj ploči pod kontrolom jedne te iste sile. Tu silu je John Keel nazvao „superkomjuterom“ ili „AI“ na koju smo svi prikačeni i koja nam reguliše percepciju i ponašanje. Dakle, ne mora da se radi o „nedostaku muda“, nego jednostavno, rezultatima vanjske kontrole. I „sinovi božji“ i „sinovi čovječji“ su upravljani ličnostima koje su pod kontrolom „gazde“, tako da se razlika a između jednih i drugih skoro da ne može primjetiti. Ličnosti imaju tendenciju da se poistovjećuju s ljudskim bićima, međutim, kao takvi, mi smo samo – falsifikati ljudskih bića. Tako, „gazda“ pravi program čiji smo mi izvođači, likovi u igri a istovremeno imamo utisak neke nezavisne egzistencije i dejstvovanja. Odatle, ne bi bilo nikakvog smisla u pokušavanju određivanja toga ko je ko, nego bi svako trebao postaviti pitanje, - ko sam ja i kako je to odraženo u mom dejstvovanju? Odgovor na to pitanje bi trebalo osjetiti a ne doći do njega uz pomoć mentalne analitike jer naš um možda i nije pod našom kontrolom onoliko koliko nam se to čini. Dolaze vremena za život i dejstvovanje iz (ljudskog) bića a ne „iz glave“.

Odatle, nema svrhe ni postavljati pitanje zašto neko drugi nije nešto poduzeo, nego - šta mogu ja lično poduzeti?!

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub aug 19, 2017 4:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Ne opet.
Pa već bi bar tu trebalo biti jasno da ako vjeruješ u nešto, usmjeravaš u to dobar dio svoje energije razmišljajuči o tome, da ćeš to i materijalizirati

Konstatna tupljenja o tim smakovima u određene datume ne mogu nikako imati svrhu upozorenja, nego samo potvrdu ostvarenja

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub aug 19, 2017 10:31 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Mislim da se procesom jednostavne opservacije događaja u svijetu, ne gledajući uopšte ovu metafizičku pozadinu, može vidjeti to da se vrše pripreme za svjetski rat ili da se jednostavno ide u tom pravcu. Tako će stvar ispasti „spontano“ ili će biti racionalizovana kao da se radilo o rezultatu nekog „sukoba interesa“ velikih sila dok se, u stvari, radi o ritualu. I prošli ratovi su bili namješteni, „prizivo“ njih neko od nas ili ne. Istovremeno, mi sebe smatramo ljudskim bićima (čija su glavna karakteristika svjesnost i humanost) a dovoljno je da pogledamo istoriju ove planete i trenutna događanja, da bi se vidjelo da mi to nismo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub aug 19, 2017 11:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 28, 2014 5:57 pm
Postovi: 34
Upravo sam ja postavio ovdje na forum u vezi ovog novog 911 dogadjaa prije mozda i citavu godinu i od trenutka kada sam vidio to pa do danas ja sam potpuno uvjeren u istinitost ovog.. nije da nije bilo i prije nekih predvidjanja ali nije nista ni slicno ovome, te ostale sam za minutu provalio da su gluposti i ni minut vise nisam gubio na njih ali ovo mi se pod kozu uvuklo i kako se priblizava sve sam vise uvjereniji prvenstveno zbog razvoja situacije u svijetu.. nekakav haos se desava u zadnjih mjesec dana bukvalno prave haos u glavama ljudi..
Smijesno je i pomisliti da se to moze sprijeciti, kontroliraju sve, imaju takve programe da u istom trenutkku kada napises neku sumnjivu rijec moze je identifikovat i pali se alarm, oborili bi ako treba pola interneta zbog ovakve stvari i to u roku od pola minuta, nista tu ne mozes po tom pitanju, to moze samo Bog sprijeciti ali on nece zato sto smo zasluzili sve ono sto nas ceka.
Kako mozemo iskoristit ovo ako ce se stvarno desiti? Mislim da mozemo bar neke ljude iz svoje okoline probuditi koliko toliko i promijenir im nacin razmisljanja, samo kad im kazes dan prije da ce se desiti.. ako se desi dobro ce se zapitati u kakvom svijetu zivi, inace mozes takvim ljudima deset godina pricat price i da nista ne postignes ali ovako nesto bi mu totalno pojebalo koncepciju u sekundi. Inace ako se desi a ti poslije pricas znao sam da ce se desiti nece imati efekta kao i onaj prvi 911 ljudi su nastavili spavati dubokim snom, zato sto vise ljudi upoznajte s tim prije 2. 9. i ne mislim da mu pricate price kako zasto da mu pokazujes tragove iz filmova jer to nema efekta nikakvog kod budale, jednostavno kazes desit ce se i to je to, kad se desi onda mozes pricat sta kako i zasto..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pon aug 21, 2017 9:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
galaksija je napisao/la:
međutim, oni kojima sam poslao članak i to predložio, nakon što su ga pročitali, naprasno su pčeoli da pate od akutnog nedostatka muda. Onda sam poslao članak nekim čuvenim alternativcima, borcima za pravdu i istinu, internet-prorocima, dekoderima matriksa, borcima protiv vanzemaljaca itd.itd. koji imaju puno sljedbenika i naravno, niko od njih nije reagovao. Neki su čak i osuli paljbu po meni.

..


Eto ako nista drugo bar me mozes nasmijati do suza :mrgreen:

Makar kazem da ne vjerujem vise u datume proricanja iz cisto jednostavnog razloga sto ih je bilo vec previse i nista se nije dogodilo. Mozda su i svi ti datumi neka vrsta manipulacije da skrene paznju sa nekih vaznijih stvari koje moramo raditi, pa nam to oduzima energije i to vise nego sto bi trebalo.

Recimo taj gospodin koji radi te videoklipove pod imenom 888freehumanity, koliko vidim dosta je orijentiran na boga,crkvu, medugorje itd... Naravno nemam problema sa time u sto taj covjek vjeruje, nego koliko ja znam u Bibliji ili u nekim drugim spisima kazu da niti jedan covjek na svijetu nece znat dan udara i kada ce to biti stoga mi je taj covjek nekako ne drzi vodu, pa recimo ako zna tu stvar, trebao bi znati da ne moze znati nista. To je samo jedan od razloga iz kojega recimo nemogu prozvakat i opcenito vise datume "sudnjega dana".

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sri aug 23, 2017 3:47 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Američki istraživač paranormalnih fenomena, John Keel, je u knjizi Operacija trojanski konj, prije više od nekih 40 godina, zaključio da živimo u - naštimanoj igri. Međutim, jedna igra ne može biti - naštimana, ukoliko i likovi u njoj nisu – naštimani. Ukoliko te likove u igri neko informiše da je cijela igra – naštimana, oni na tu informaciju mogu reagovati nikako drugačije, do samo onako kako su – naštimani. Za naštimane likove je bitno samo da igra traje, bez obzira na to što je ona - naštimana. Međutim, kad ti likovi dobiju informaciju kako postoji jedna velika mogućnost da se naštimanoj igri bliži kraj, na – naštiman način, onda oni imaju tendenciju da se počnu eratično ponašati. (John bi u današnjim vremenima vjerovatno koristio pojam – ‘programiranost’?!)

Naravno, naštimani lik u naštimanoj igri bi bila naša ličnost (koja je skoro “sve što o sebi znamo”) a dobra vijest bi bila ta da postoji i jedna teorija, prema kojoj mnogi od nas, pored ličnosti, imaju i jednu ljudsku komponetu u svom biću, bez koje istinskog spasa nema. Dakle, čini se da vremena nikad nisu bila bolja od ovih, za provjeru te informacije, odnosno, za ono čuveno – buđenje ljudskog bića?!

I na kraju, što se “koincidencija” tiče, u lonac možemo dodati i podatak da je onaj čuveni sat Big Ben, u Londonu, zaustavljen (“radi remonta”!?) tačno u 12 sati, 12 dana prije 2. septembra 2017!? Da li bi to, možda, značilo da je - nastupilo 12 sati?!

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sri aug 23, 2017 11:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
galaksija je napisao/la:
Američki istraživač paranormalnih fenomena, John Keel, je u knjizi Operacija trojanski konj, prije više od nekih 40 godina, zaključio da živimo u - naštimanoj igri. Međutim, jedna igra ne može biti - naštimana, ukoliko i likovi u njoj nisu – naštimani. Ukoliko te likove u igri neko informiše da je cijela igra – naštimana, oni na tu informaciju mogu reagovati nikako drugačije, do samo onako kako su – naštimani. Za naštimane likove je bitno samo da igra traje, bez obzira na to što je ona - naštimana. Međutim, kad ti likovi dobiju informaciju kako postoji jedna velika mogućnost da se naštimanoj igri bliži kraj, na – naštiman način, onda oni imaju tendenciju da se počnu eratično ponašati. (John bi u današnjim vremenima vjerovatno koristio pojam – ‘programiranost’?!)

Naravno, naštimani lik u naštimanoj igri bi bila naša ličnost (koja je skoro “sve što o sebi znamo”) a dobra vijest bi bila ta da postoji i jedna teorija, prema kojoj mnogi od nas, pored ličnosti, imaju i jednu ljudsku komponetu u svom biću, bez koje istinskog spasa nema. Dakle, čini se da vremena nikad nisu bila bolja od ovih, za provjeru te informacije, odnosno, za ono čuveno – buđenje ljudskog bića?!

I na kraju, što se “koincidencija” tiče, u lonac možemo dodati i podatak da je onaj čuveni sat Big Ben, u Londonu, zaustavljen (“radi remonta”!?) tačno u 12 sati, 12 dana prije 2. septembra 2017!? Da li bi to, možda, značilo da je - nastupilo 12 sati?!

..




Da li bi ti rekao onda da je taj covjek na visoj razini ko sto primjerice G. prica ili to nema nikakve veze sa time? Jer po meni tako nesto moze samo izvesti nesto vise od obicnog. Makar koliko znam G. se nije bavio proricanjem. U komentarima ispod jednog od videa i to njegovog, covjek je izjavio: "budnost svijeta leži u mojim rukama" sto mi se cini malo kinky.

Sa druge strane i sam kazes da su ljudi spavaci i da svi zajedno spavamo, da li bi to ipak znacilo da nas mozda ima i koliko toliko budnih. Ili isto kako i oni koji spavaju citaju knjige, bave se naukom, mozda se isto tako bave i proricanjem?

Sjecam se tako neke price koje sam negdje procitao, ne mogu se tocno sjetiti gdje, tako je jedan covjek stalno vidao jedan te isti broj, na kraju je na taj datum ili broj njegove sobe u bolnici (ne sjecam se tocno) umro.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet aug 24, 2017 2:01 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jul 28, 2017 9:18 am
Postovi: 2
Sa strane bilo koje vjere se kaze da je najveća ombana ili najveći trik koji djavo ili šejtan (vjerovatno vanzemaljsko biće) uradio je taj da je uvjerio čovjeka da on ne postoji.

Sve što se u svijetu radi, a to je "filovanje" nas samih glupim i ne bitnim informacijama koje vidjamo i citamo po medijima je skretanje paznje sa onog bitnog, školstvo je svedeno na zaglupljivanje djece (lakse je kontrolisati glupu tj ne edukovanu osobu), pametni telefoni su dio nasih života, a njihova namjena isključivo služi za spijuniranje (tajne agencije nas znaju vise nego sto mi sebe znamo), odgoj djece (jer novopečeni roditelji daju telefone ili tablete cim zaplače pa ga istim i smiruje) i marketing. (Testirajte izgovarajte nesto tipa lutka ili laptop biti ce te bombardovani reklamama vezano za određenu riječ. Hocu reci stalno smo zauzeti drže nas zauzetima, bas zbog toga da se ne bi pricalo i da se ne bi izazivala sumnja. Google pretrazivač je cenzurisan, primjetio sam da se prilagodio mojim pretragama, iste pojmove tražeći na drugim računima ne izbacuje. Vaš forum je jedan od rijetkih koji funkcionise, ja se samo nadam da vas nece ugasiti, kako su ugasili mnoge druge.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4309 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 216  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz