Sada je: pet apr 26, 2024 9:59 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4313 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 216  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet maj 12, 2005 4:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Mala zanimljivost da vidimo da nemaju samo ljudi ekskluzivitet na cipove...


Sa iskon.hr....


Pametna lopta


Za razliku od obične lopte, pametna lopta može "razgovarati" sa sucima i odlučiti u situacijama poput ove na slici.

Adidasov najnoviji uradak smartball u sebi sadrži mikroprocesor koji šalje signal glavnom sucu kada pređe gol-liniju. Lopta je dizajnirana s ciljem da bi onemogućila sudačke pogreške.


Vrijednost ovog izuma, kojeg je razvila tvrtka Adidas u suradnji s kompanijom Cairos AG i njemačkim institutom Fraunhofer, bit će provjerena na Svjetskom prvestvu kadetskih reprezentacija (U-17), koje će se od 16. rujna do 2. listopada ove godine održati u Peruu.

Izvršni direktor International Football Association Board Brian Barwick izjavio je da 'apsolutno podržava' ovo tehnološko rješenje sudačkih dvojbi, a glasnogovornik Adidasa ustvrdio je da je smartball nepogrešiva.

"Uvjerili smo se u kvalitetu ovog sistema, ali moramo dokazati da ona ne griješi u 100 posto slučajeva tako da svi koji imaju veze s nogometom mogu u nju biti sigurni. Ona će pomoći prilikom onih incidenata kada je sucima nemoguće da presude", rekao je glasnogovornik Adidasa.

Predsjednik FIFA-e Sepp Blatter uvjeren je, pak, da će 'pametna lopta' biti u upotrebi već na Svjetskom nogometnom prvenstvu 2006. u Njemačkoj...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 24, 2005 8:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
Hoće li u sljedećih 50 godina čovjek moći downloadati sadržaj svog mozga na kompjuter? Britanski futurolog Ian Pearson vjeruje da hoće! Prema onome što je izjavio za list Observer, ta će tehnologija biti dostupna, ali samo bogatima. Pearson je izjavio da će se, kada osoba umre, sadržaj njegovog mozga moći prebaciti na superkompjuter, koji će omogućivati osobi da funkcionira unutar kompjutera. Pearson je zasnovao svoju teoriju na činjenici da je Sony PS3 čak 35 puta snažniji od PS2, a ima 1 posto procesorske snage ljudskog mozga. On predviđa da će za 50 godina kompjuteri moći funkcionirati jednako dobro kao i ljudski mozak. Iscrpnije
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 24, 2005 8:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Nas vec kontrolisu, samo sto malo zalim ove bogate :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 24, 2005 5:52 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ova tehnologija se već koristi odavno... naravno u "Vojnim bazama"... ali i drugdje. Možeš pomoću raznih simbola, spojiti se na "superkompjuter" univerzuma, i tražiti download podataka koji te god zanimaju. Naravno, i tvoji podaci iz tvog mozga su tamo... pa netko drugi može i to uraditi. Imaš na Superzoni taj postupak, ali moraš se ipak malo istrenirati za takve pothvate. I za to ti ne treba niti kuna ( dinar, euro, dolar, bla, bla..) jer se radi sa svojim mozgom. Stvari koje su u univerzumu NE POSJEDUJE nitko, već se koriste njima ( netko ili više nas... ovisi ). Ekonomija na nivou univerzuma NE POSTOJI. Ona je jedna od velikih ILUZIJA našeg 3. denziteta. Mnogi ovo neće shvatiti, al nakon nekog "vremena" ipak hoće.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 24, 2005 9:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Jack, ne slazem se s tobom. Ljudi su tako jadna bica da nisu svijesni niti svog postojanja a kamol da skidaju stvari pomocu tzv. njihovih skrivenih mogucnosti. Druga je stvar kad netko s drveta ubere jabuku pa ti je da, ljudi će se tesko popet na to stablo, u stvari nece nikada.
Osoba koja stane pucat iz automatske puske po maloj djeci...ja ne znam ali svi se mi trebamo zabrinit sto smo ovdje, to je vrlo los znak, ah mislim da bolje niti ne zasluzujemo....

Bio jedan covjek koji je imao ZOO vrt. Jednog dana poceo se hvalit u svom kraju kako je nabavio najopasniju zivotinju na svijetu.
Svi ljudi dodu u ZOO vrt da vide tu strasnu zivotinu, i on ih odvede prema kavezu u kojoj je bila ista. Ljudi dodu do kaveza a u kavezu veliko zrcalo...

poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 25, 2005 3:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ljudi su tako jadna bica da nisu svijesni niti svog postojanja a kamol da skidaju stvari pomocu tzv. njihovih skrivenih mogucnosti.


Napomena: neki JESU, a neki NISU. Zato nismo svi isti ako smo ljudi. To imajte na pameti uvijek - ne vrijede ista pravila za sve !!! Odi u koju vojnu tajnu bazu npr. negdje u Americi ( Dulce ili slicno ) i uđi tamo da vidiš kakve se sve tehnologije koriste za čitanje ljudskih umova, a vanzemaljski dio eksperimentira sa preseljenjima duša i njihovim kopijama i slično... No, ako tamo odeš - vjerojatno se nećeš vratiti, hehehe !

Istina je da većina ljudi NIJE svjesna svojih mogućnosti, ali ih imaju i mogu ih koristiti samo neznaju kako ( kako bi i znali ako neznaju da to uopće imaju )... No za one koji žele, mogu malo po malo čitajući ovakve stvari i saznajući nove stvari i naučiti to koristiti.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 27, 2005 8:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
Kad sam vidjela ovu sliku - "štrecnula" sam se:
slika
Učinilo mi se da vidim reptoidnu pojavu iz SF-filmova.

Tekst uz sliku:
"Fallacci živi u New Yorku i redovito izaziva bijes muslimana otvorenom kritikom njihove vjere nakon terorističkih napada na američke gradove 11. rujna. " (Detaljnije...)

Da li Oriana Fallacci stvarno "ne zna" tko iza svega stoji?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 12:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Ne znam koliko je ova vijest alternativna, ali svakako nije ohrabrujuća:

Citat:
Ljudska aktivnost dovela je do takve razine ugljičnog dioksida u atmosferi kakva nije zabilježena najmanje u zadnjih 420.000 godina

LONDON (Od Vjesnikove dopisnice) - Predsjednici vodećih akademija znanosti u svijetu apelirali su na vlade najrazvijenijih zemalja, da spriječe klimatsku katastrofu koja prijeti našem planetu zbog globalnog zagrijavanja. Države više ne mogu zatvarati oči pred tim problemom, smatraju akademici iz svih zemalja koje tvore klub najrazvijenijih G8. Njihovom apelu priključile su se i akademije znanosti iz Brazila, Indije i Kine.
Znanstvenici upozoravaju da bi povećanje temperature u svijetu moglo biti katastrofalno te da će punu cijenu platiti idući naraštaji. U svome priopćenju, oni kažu da se klima na Zemlji doista mijenja, a dokazi upućuju da to izazivaju ispušni plinovi koji stvaraju učinak staklenika. Ljudska aktivnost dovela je do takve razine ugljičnog dioksida u atmosferi kakva nije zabilježena najmanje u zadnjih 420.000 godina, ističu oni. Smatra se važnim što je zajedničko priopćenje potpisao i predsjednik Američke akademije znanosti Bruce Alberts.
Predsjednik Sjedinjenih Država George Bush tvrdi, inače, kako nema dovoljno znanstvenih dokaza da ispušni plinovi pridonose klimatskim promjenama. Nimalo slučajno, znanstvenici su svoj apel objavili u utorak, na dan kada su se u Washingtonu sastali George Bush i Tony Blair.
Američki predsjednik obećao je britanskom premijeru da će raditi na ukidanju dugova siromašnim zemljama Afrike. Borba protiv bijede jedan je od Blairovih osobnih ciljeva i jedna od glavnih tema predstojećeg summita G8, koji se početkom srpnja održava u hotelu Gleneagles u Škotskoj. No Blairu, kao ovogodišnjem domaćinu tog skupa jednako je na srcu i borba protiv klimatskih promjena. Amerika, kao najveći zagađivač na planetu nije previše spremna na suradnju. Odatle i potreba svjetskih znanstvenika da objave svoje upozorenje.
Kako je poznato, Amerika nije ratificirala Protokol iz Kyota čijom bi se primjenom trebala ograničiti emisije štetnih plinova. Zbog toga ju je ovih dana kritizirao i lord May od Oxforda, predsjednik Kraljevskog društva za promicanje znanosti (zapravo britanske znanstvene akademije). Naveo je da se od 1990. do 2002. godine emisija ugljičnog dioksida u Sjedinjenim Državama povećala za 13 posto. To je više od ukupnog smanjenja tih emisija koje će zajedno ostvariti sve zemlje potpisnice Kyota. »Predsjednik Bush ima priliku signalizirati u Gleneaglesu da njegova administracija neće više ignorirati znanstvene dokaze te da će poduzeti mjere za smanjenje proizvodnje ispušnih plinova«, rekao je lord May. Malo tko vjeruje, međutim, da će se to dogoditi.
No, čak i kad bi se emisije štetnih plinova ustalile na sadašnjoj razini, klima bi se nastavila mijenjati, jer ona polako reagira na promjenu razine ugljičnog dioksida u atmosferi. Time su klimatske promjene već postale neizbježne. Svjetski akademici upozoravaju vlade da ne mogu dalje ignorirati nešto što spada među najveće prijetnje čovječanstvu.


http://www.vjesnik.hr/html/2005/06/09/Clanak.asp?r=van&c=1

Zamjetite 'pametne' tvrdnje Mr Busha :roll: [/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 11, 2005 10:05 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Pljusak žaba u Srbiji

U mjestu Odžaci, 120 km od Beograda hiljade žaba palo s neba

Naučnici ovo objašnjavaju onom klasičnom «tornado teorijom» samo ostaje nejasno zašto taj «tornado» pokupi samo žabe. Žabe takođe ostaju žive nakon što ateriraju odozgo i uvijek su,
po pravilu, - «neobične»!?

http://www.news24.com/News24/Technology ... %2C00.html

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 11, 2005 10:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Misteriozne lopte u Costa Rica-i

Hiljade misterioznih lopti pronađeno je duž korita rijeke i na drevnim grobljima Rio Terraba, koji se nalazi u jugozapadnom dijelu Costa Rica-e i na Cano Island-u, devet milja od obale Pacifika. Radi se o loptama izgrađenim od granita. Različitih su veličina: od veličine narandže do ogromnih lopti promjera 2 metra i mase 16 tona! Svaka od njih idealno je okrugla. Ko je napravio ove nepoznate sfere? Kakvo je bilo njihovo značenje tvorcima? Kako su napravljene idealno okrugle i transportovane od izvora kamena?

izvor: http://www.ufos.tk/

Inace ako je netko citao knjigu MISTERIJE SVIJETA Arthur C. Clarke, u njoj se bas obraduje ova tema a te "lopte" su nazvane ORIJAŠKE LOPTE KOSTARIKE (Las Bolas Grandes).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 11, 2005 7:02 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Misteriozne lopte u Costa Rica-i


Citat:
Pljusak žaba u Srbiji


Izgleda da su se realiteti već jako počeli miješati i preklapati... val je blizu!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 11, 2005 9:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Jack ja ću bit iskren, ja nisam još siguran za taj val, taj val isto može biti reptilski zajeb, bez obzira šta se sve dešava........, treba biti oprezan......, i otvoren i za mogućnost da je val prevara..... :roll:

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 12:10 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa šta ako je i val prevara?!? To ništa ne treba značiti ako se redovito informiramo i gledamo, slušamo i istražujemo. Val ili ne, Maje su imale svoj tisućljetni kalendar samo do 2012. godine... ima tu još jako puno drugih mjerila i drevnih spisa koji govore o tome da se 2012. dešava jedan veliki pomak - promjena. Dakako, to ne mora značiti da će biti isti za sve.

Neko će gore, neko dolje... definitivno promjena !

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 3:55 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 10, 2005 6:34 pm
Postovi: 34
U vezi tih zaba...Pre par godina u istim tim Odzacima je bila velika figura u zitu.mislite da mozda ima neke veze?Ako sam dobro shvatio cak je i mesto gde su zabe popadale blizu tog traga...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 8:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Jack987 je napisao/la:
Pa šta ako je i val prevara?!? To ništa ne treba znaèiti ako se redovito informiramo i gledamo, slušamo i istražujemo. Val ili ne, Maje su imale svoj tisuæljetni kalendar samo do 2012. godine... ima tu još jako puno drugih mjerila i drevnih spisa koji govore o tome da se 2012. dešava jedan veliki pomak - promjena. Dakako, to ne mora znaèiti da æe biti isti za sve.

Neko æe gore, neko dolje... definitivno promjena !

:wink:


Bas tako, na mnogim mjestima se spominje nekakav kraj pred kojem smo.
Uostalom, najblji dokaz je oko nas. Pogledajte malo oko sebe i zapitajte se: "Koliko mozemo jos ovako?".
Sve sto postoji ima svoj pocetak i kraj a najbolje je na pocetku...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 8:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Večeras u 19.30 na ZDF-u prikazan je dokumentarac "Hobbits - Die Zwerge vom Ende der Welt" /Hobbiti - patuljci sa kraja svijeta/.

Senzacionalno otkriće iz 2003. godine, na indonežanskom otoku Flores, minijaturne lubanje (najprije su mislili da je lubanja trogodišnje djevojčice, ali na osnovu zubi zaključili su da nije dijete). Biće je moralo imati mozak veličine naranče, ženskog spola i visine 1 metar, a na istom nalazištu pronadjene su kosti još sedam individua. Prema otoku nazvani homo floriensis, a napravljena je i rekonstrukcija lica i nazvana Flo. Može se vidjeti na
www.zdfexpedition.zdf.de
dok još stoje podaci o toj emisiji.

Zaključeno je da su obitavali na području prije manje od 20000 godina, znači moglo je biti interakcije sa h. sapiensom. Uvjerenja su da su 'hobbiti' morali biti inteligentni (nađena orudja) i lovci na varane i izumrlu vrstu slonova visine 1,20. Na osnovu rekonstrukcije pronašli su da je u mozgu homo floriensisa područje koje su nazivali 'area 10' vrlo veliko i jedinstveno, veće nego kod svih poznatih hominida, veće i od istog područja kod homo erectusa. Na žalost promaklo mi je za koje je funkcije zaduženo to područje, ali nalazi se nisko na zatiljku.
Forma lubanje ipak je drugačija o forme h. sapiensa, a potpuno je isključeno da su to bili 'minijaturni Pigmeji'.

Nestali su prije oko 12000 godina, smatra se u katastrofalnoj erupciji vulkana (talog vulkanskog pepela visine 1 m).

Lokalne legende govore o tome kako su mali ljudi 'završili u vulkanu' kamo ih je natjeralo stanovništvo. Prema njima, patuljci su u početku bili miroljubivi, zatim su počeli pljačkati nasade, medjutim kad su oteli jedno dijete, ljudi su ih protjerali do vulkana gdje su izgorjeli.

To nije prvi put da se spominje vrsta patuljaka (u jednoj knjizi koju imam su i neke fotografije i rendgenski snimak). Čini se ipak da je uz rasu giganata (ostaci 'talijanske gigantice' pronadjene u Teramanu), postojala i rasa patuljaka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 13, 2005 11:50 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Evo nakon podužeg vremena uspio sam da sastavim još jedno izdanje Znakova:


http://www.galaksija.com/znakovi/znakovi.htm


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 16, 2005 10:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
Galaksija, pismo "ljudskim ovcama" koje si preveo je izvrsno za početnike koji polako ulaze u to kako ovaj svijet funkcionira, samo bih htjela skrenuti pažnju na neke stvari koje bi mogle biti pogrešno protumačene:

Citat:
Mi koristimo sve nacije onako kako to nama odgovora. Svima je poznato da nam se one moraju pokoriti ili ćemo ih, u suprotnom, uništiti. Na sreću, imali smo par buntovnika kao što su bili Saddam i Milosevic koji su nam pomogli da pokažemo svjetskim liderima šta ih čeka ukoliko nam se ne pokore.!


Iz ovoga bi se moglo pogrešno zaključiti da su ta dvojica bili "borci protiv novog svjetskog poretka" a ne njihove sluge.

Citat:
Nakon tog rata, s obzirom da se Mr. Milosevic nije dovoljno pognuo pred nama, mi smo morali da ga zatvorimo pod optužbom da je vršio ratne zločine. Mi smo ti koji su smislili taj pojam. Zar nismo briljantni!? Kako može postojati jedna takva stvar kao što je ‘ratni zločin’? Po samoj prirodi ratnih sukoba, vladari se uvijek nalaze izvan njih. Stvarno je interesantno gledati kako nacije vode međusobne ratove pridržavajući se pravila koje smo mi izmislili. Jedini ratni zločin koji stvarno postoji, to je zločin suprostavljanja nama. Svako ko je protiv nas, krši naše zakone. Kao što ste vidjeli, kad je neko za nas, onda nama ne smeta šta god taj radi.


Tipičan primjer za metodu "Problem - Reaction - Solution", najprije su od strane tadašnjih američkih ambasadora Saddam i Slobo dobili "zeleno svjetlo" da napadnu svoje susjede, onda je "cijela svjetska zajednica nemoćno vapila da se mora nešto poduzeti da se zločini zaustave" i napokon Ameri realiziraju rješenje koje su zamislili još prije no što je problem nastao!
Neželjeni suradnici nakon što su iskorišteni završe kako su završili.

Citat:
Mi ne obraćamo pažnju na zakone kada dođe do rata. Mi radimo ono što želimo, kad želimo i gdje želimo.


Postoji jedan zakon koji je star koliko i ovaj svijet a zove se "zakon karme" ili "zakon uzroka i posljedice" i taj je zakon iznad svih drugih zakona, velika milost (korektor) onima koji su preduboko upali u iluziju moći!
Postoji pojedinačna karma, ali i karma naroda, rase pa čak i galaksije!
Nema ništa pogrešno u ovome svijetu, jer on nije niti zamišljen da bude "Raj" već "zatvor" ili bolje rečeno "škola" - a to što je ovakav kakav jest smo i mi sami tome doprinijeli, jer more je slano jer mu je i svaka kap slana!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 17, 2005 9:29 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Sofija,

Sadam i Slobo nisu ovdje toliko bitni. Bitna je suština cijele te igre.

Inače izbjegavam da prenosim tekstove koji se bave problematikom na Balkanu, kao i da komentarišem tamošnju situaciju – da se ne bi “pogrešno shvatilo”. S druge strane, ono što se tamo dešava samo je reflekcija globalnih zbivanja na ovoj planeti.

Ja sam nekad bio “jugoslovenski programiran”, što je isto kao i svaki sadašnji nacionalni mentalni program i znam da se nije nimalo lako toga osloboditi. Ovaj tekst “pismo ovcama” je star par godina a preveo sam ga i objavio čisto radi ‘ilustracije’ jer sadrži dosta elemenata koji su istiniti.

Generalno govoreći, mislim da već odavno postoji jedna svjetska vlada, i da je većina predsjednika država pod njenom kontrolom, mada, oni često nisu i njeni članovi. Za svoju lojalnost oni naravno bivaju dobro nagrađeni. Dosta njih su mediokriteti sami po sebi, zanima ih jedino njihova vlastita moć i vlast, te su spremni učini bilo šta za to. Njih broj ljudskih žrtava ne interesuje da bi sproveli u djelo ono što su naumili. Tako njih ovi ‘odozgo’ veoma lako kontrolišu. Ne bi me čudilo da su mnogi od njih implantirani i mentalno programirani.

Jedan od primjera tog njihovog “internacionalizma” su ovi kemtrejlsi. Malo je država u svijetu koje nisu ‘dopustile’ izvršavanje ove operacije na njihovoj teritoriji.
Interesantno je i to kad se sruši neki NLO bilo gdje u svijetu, odmah dolazi specijalna ekipa i prebacuje ih na određeno mjesto koje je pod kontrolom tzv. “tajne vlade”. Medija su takođe pod kontrolom, nauka, obrazovanje, religija i sve ostalo.
Jednom prilikom sam čitao pismo od jednog arheologa iz Novog Zelanda. Ta žena kaže da je bila član jedne ekspedicije u Tajlandu i da su tamo iskopali ljudske kosture veličine preko 2.5 m i druge interesantne stvari a onda je iznenada stigla neka specijalna vojna jedinica (govorili su engleski) i natjerala ih da sve ponovo zakopaju i zaprijetila im da će ih likvidirati ukoliko budu pričali o tome (a ljudi se pitaju gdje su dokazi?!) Znači, te specijalne jedinice tajne vlade su veoma mobilne i imaju pristupa svuda na ovoj planeti. Njima pasoši i vize ne trebaju.

Na osnovu terorističkih akata koje organizuje tajna vlada, zakoni kojima se smanjuju ljudske slobode donose se sada svuda i u svim zemljama se povećava kontrola ljudi. Promocija straha od terorizma se uniformno obavlja svuda. Genetski modificirana hrana, masovni tretman stanovništva fluorom i redovno izlaganje ljudi bezbrojnim drugim otrovima, masovne ‘vakcinacije’…itd. Ništa to nije slučajno.

Sam sistem na ovoj planeti nije slučajno postavljen na principu piramide. Način prodora prema gore obezbjeđuje to da samo oni sa jakim OPS nabojem mogu da ‘napreduju’. Velika većina baze te piramide čine ljudska bića koja imaju individualnu dušu i oni su ti iz kojih se crpi energija dok istovremeno drže tu piramidu na svojim leđima. Topovska hrana, što bi se reklo (naravno, ne samo “topovska”). Njima kontrolni sistem daje “hljeba i igara”, i drži ih pod mentalnom kontrolom dok ovi misle da žive, da razmišljaju svojom glavom i da su slobodni.

Svjetska vlada prvenstveno ima zadatak da obezbjedi svojim gospodarima iz 4D dovoljne količine emocionalne energije sa ove planete a ‘baterija’ može da radi najbolje kad živi u neznanju. Kad bi se ljudi probudili, cijela ova piramida bi se srušila.

U tom kontekstu gledajući, svi mi “razumijemo”, prosuđujemo i ponašamo se na osnovu stanja naše svijesti; a ona je - kontrolisana.
Ako uzmemo u obzir da pola čovječanstva čine antropoidi, znači već u startu polovina ljudi neće nikada razumjeti suštinu stvari. Ukoliko uzmemo u obzir da su oni s individualnom dušom takođe programirani i da se skoro ne razlikuju od ovih prvih, osim po POTENCIJALU da se probude, onda ni velika većina takvih, takođe, ne može da razumije stvar.
Stvar će razumjeti samo oni koji su do ove tačke/vremena prostora pored svega ovoga ipak uspjeli da razviju svoje biće do te mjere.

Stoga, kako ko šta razumije, njegova je lična stvar.

Iz ovog “podruma” mogu da izađu samo oni čije stanje svijesti prevazilazi prosjećnu podrumašku svijest. Znači, sve je to u suštini na - individualnoj bazi.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 17, 2005 7:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 19, 2005 6:45 pm
Postovi: 168
....


Zadnja izmjena: Faaip de Oiad; pet nov 07, 2008 1:14 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4313 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 216  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz