Sada je: pet mar 29, 2024 1:42 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4309 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 216  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet apr 08, 2005 7:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Baphomet je napisao/la:
To je bilo i za predvidjeti pošto će gomila ljudi danas biti na otvorenom zbog pogreba Pape.


Bit će danas dobar ručak - i obilan :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 08, 2005 8:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Baphomet je napisao/la:
Valjda ove vijesti spadaju ovdje.

Jutrašnje vedro nebo je bilo prošarano sa 5-6 bijelih chemtrailsa koji su se protezali duž cijelog neba.

To je bilo i za predvidjeti pošto će gomila ljudi danas biti na otvorenom zbog pogreba Pape.


Da, istina, bilo je i u Splitu jučer, vidio sam hrpu chemtrailsa.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 08, 2005 10:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Mimi je napisao/la:
Baphomet je napisao/la:
To je bilo i za predvidjeti pošto će gomila ljudi danas biti na otvorenom zbog pogreba Pape.


Bit će danas dobar ručak - i obilan :twisted:

Istina.

Biti će zanimljivo pratiti vijesti i "čuda" koja će se dešavati u sljedećih par dana jer će voladoresi biti aktivni. :wink:

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 08, 2005 2:16 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
U ovom tekstu naučnici kažu da nanobakterije iz oblaka mogu da šire bolesti srca, bubrega, AIDS itd. navodno, "vjetar" ih podigne gore:

http://www.eurekalert.org/pub_releases/ ... 040605.php

Ne pominju kemtrejlse, mada se čini da već znamo odakle "vjetar" duva.

Primjetio sam da moja mačka, koja inače voli da se muva oko kuće, izbjegava da izlazi napolje kad ovi raspršavaju kemtrejlse. Čak postane i nervozna!?

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 08, 2005 4:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Govoreci o bolestima pa u toj africi svako malo neki virus.

http://www.tportal.hr/vijesti/zadnjastr ... 31006.html

Citat:
WHO upozorava na marburšku groznicu

Svjetska zdravstvena organizacija (WHO) preporučila je zemljama koje graniče s Angolom da podignu stupanj pripravnosti protiv virusa Marburg nakon što je službeno od hermoragijske groznice izazvane tim virusom u Angoli u tri tjedna umrlo 174 osoba






Kako je u četvrtak navečer u Luandi izjavio visoki dužnosnik WHO-a Anarfi Asamoa-Baah, koji je doputovao iz Ženeve, "svi moraju biti na visokom stupnju pripravnosti". A to znači, rekao je "Ne samo druge pokrajine Angole već i pogranične zemlje kao što su Namibija, Kongo, Demokratska Republika Kongo i Zambija".

Marburška groznica, rijetka smrtonosna bolest povezana s ebolom, nazvana je prema njemačkome gradu Marburgu u čijim je laboratorijima prvi put otkrivena 1967. godine istodobno kada i u laboratorijima Frankfurta te Beograda u tadašnjoj Jugoslaviji.

Od nje je tada oboljelo 37 osoba medicinske struke i članovi njihovih obitelji. Prve zaražene osobe bile su izložene afričkim zelenim majmunima, a u Marburg su majmuni bili dopremljeni radi pripreme cjepiva protiv polija.



Hina
petak, 08.04.2005.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 08, 2005 4:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
BTW. Dal ste primjetili ovaj minipomor. Papa pa Raineri pa sad ovaj princ od Hannovera kao tesko bolestan...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 08, 2005 9:22 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Arafat prije nešto malo vremena...

Da, izgleda da se rješavaju onih koji bi im mogli ozbiljno zasmetati. Sigurno imaju novu "garnituru" za te položaje. Naravno - pod njihovom kontrolom... Matrica drži kontrolu - kontrolni sistem radi svoje. Kalkulira, priprema, ubacuje, izbacuje... njima nije bitno vrijeme - već TIMING ( određeni trenutak akcije ). New World Order je sve jači i jači...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 09, 2005 10:33 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Wiolawa već odavno tvrdi da kad se fotografije određene osobe "propuste" kroz Ms Photoshop na određen način, može se utvrditi da li je čovjek "reptoid-shapeshifter" ili je normalan.
Različite površine odbijaju svjetlost na različit način.

http://www.wiolawapress.com/nazipope.htm

Naravno, papino lice se malo "čudno" ponaša kad ga ona "propusti" kroz Photoshop, a ni oni oko nega navodno nisu puno bolji.

Ne znam da li imamo ovdje kakvih stručnjaka za fotografiju da ispitaju ove stvari malo dublje?!

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 09, 2005 9:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Jack987 je napisao/la:
Arafat prije nešto malo vremena...

Da, izgleda da se rješavaju onih koji bi im mogli ozbiljno zasmetati. Sigurno imaju novu "garnituru" za te položaje. Naravno - pod njihovom kontrolom... Matrica drži kontrolu - kontrolni sistem radi svoje. Kalkulira, priprema, ubacuje, izbacuje... njima nije bitno vrijeme - već TIMING ( određeni trenutak akcije ). New World Order je sve jači i jači...

:wink:


Da, riješavaju se tih faca, nwo je sve jači, ali mislim da smo mi ipak jači te da se oni boje nas, mislim da ih mi možemo skršit, samo trebamo poduzeti neke akcije kada za to dođe vrijeme i ne im pustiti da ovo osvoje tek tako.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 10, 2005 7:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
galaksija je napisao/la:
Wiolawa veæ odavno tvrdi da kad se fotografije odreðene osobe "propuste" kroz Ms Photoshop na odreðen naèin, može se utvrditi da li je èovjek "reptoid-shapeshifter" ili je normalan.
Razlièite površine odbijaju svjetlost na razlièit naèin.

http://www.wiolawapress.com/nazipope.htm

Naravno, papino lice se malo "èudno" ponaša kad ga ona "propusti" kroz Photoshop, a ni oni oko nega navodno nisu puno bolji.

Ne znam da li imamo ovdje kakvih struènjaka za fotografiju da ispitaju ove stvari malo dublje?!

Pozdrav!


Fotografijom se ne bavim ali mogu napisati jedan komentar kojeg sam prije nekog vremena dobio od jednog profersionalnog programera.

"Digitalnu fotografiju neću komentirat..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 10, 2005 7:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
GameDeveloper je napisao/la:
Jack987 je napisao/la:
Arafat prije nešto malo vremena...

Da, izgleda da se rješavaju onih koji bi im mogli ozbiljno zasmetati. Sigurno imaju novu "garnituru" za te položaje. Naravno - pod njihovom kontrolom... Matrica drži kontrolu - kontrolni sistem radi svoje. Kalkulira, priprema, ubacuje, izbacuje... njima nije bitno vrijeme - veæ TIMING ( odreðeni trenutak akcije ). New World Order je sve jaèi i jaèi...

:wink:


Da, riješavaju se tih faca, nwo je sve jaèi, ali mislim da smo mi ipak jaèi te da se oni boje nas, mislim da ih mi možemo skršit, samo trebamo poduzeti neke akcije kada za to doðe vrijeme i ne im pustiti da ovo osvoje tek tako.


Nisam siguran da kokoš može nešto učiniti čovjeku...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 11, 2005 7:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Valjda nisam opet fulao topic :)

Zanimljiva je ova situacija oko pokopa pape i vjenčanja. Čudi me da nitko nije primjetio (možda i jest ali nisam vidio) par zanimljivosti.

Kao prvo, 8.4. (petak) je počela konjukcija mjeseca,sunca i venere (tj. mladi mjesec u konjukciji sa venerom). U vrijeme mladog mjeseca onostrani svijet je puno pristupačniji nego u ostalim periiodima. Za veneru znamo da je jako bitna u "njihovim" ritualima jer između ostalog predstavlja Lucifera (sin jutarnje zvijezde = venere). Sigurno znate za onu foru da venera u 8 godina napravi 5 konjukcija sa suncem, kada međusobno spojite te konjukcije dobijete pravilni pentagram. To je dovoljno, a dalo bi se i dalje razraditi.

A kao drugo, knjiga Zakona (Liber AL) koju je "primio" Aleister Crowley pisana je 8.,9. i 10.4. Mislim da svi znamo tko je on bio i sto je ta knjiga.

To bi bilo ukratko moje viđenje. Pretpostavljam da ima još toga ali ovo mi je odmah palo na pamet.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 11, 2005 10:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
NE samo to. MErkur je bio retrogradan a sve skupa u konjukciji sa sjevernim mjesecevim cvorom kojeg u vedskoj astrologiji nazivaju Rahu iliti glava Zmije. I onda jos sve to skupa u kvadratu sa Saturnom ako to nekom nesto znaci.

Uglavnom vrlo problematicno vrijeme.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 20, 2005 9:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Baphomet je napisao/la:
Mimi je napisao/la:
Baphomet je napisao/la:

Biti će zanimljivo pratiti vijesti i "čuda" koja će se dešavati u sljedećih par dana jer će voladoresi biti aktivni. :wink:


Imao si pravo. Evo, u Hreljinu blizu Rijeke ukazala se Gospa na prozoru jedne kuće i to baš negdje u vrijeme papine smrti.

http://www.vecernji-list.hr/newsroom/zanimljivosti/267216/index.do


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 22, 2005 4:52 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Novo izdanje Znakova može se naći ovdje:

http://www.galaksija.com/znakovi/znakovi.htm

pola u šali, pola u zbilji, kao i obično

Pozdrav!

P.S. Uključio sam i gospu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 22, 2005 8:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Sto se tice ukazanja Gospe i slicnih proizvoda, savjetujem da procitate malo o Blue Beam Project-u.

poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 22, 2005 9:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
Sve više ljudi osjeća strah od nadolazećih događaja kada će mnoge stvari biti demaskirane:

"Po Domazetu, novi opći i konačni rat vodit će se između "determinista" i ljudi koji vjeruju da je Bog stvoritelj svega. Domazet perdviđa da će taj rat početi 2025., da će trajati 30 godina te da će nakon njega, kako je rekao, svijetom zavladati Kraljevstvo Božje."

Detaljnije ovdje!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 22, 2005 12:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Samo mi nije jasno ovo "deterministi".
Determinizam i vjerovanje u Boga uopce se nuzno ne suprotstavljaju...
BAs me zanima odakle mu ta teza...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 22, 2005 8:04 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ajme, ljudi... pa sve "poslije" 2012. g. dobiva čisto NOVI smisao...

Hehehe !!!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 26, 2005 1:33 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Grunf,

Project Bleu Beam je provaljen još prije nekih 6 godina. Tu se radilo o holografskim projekcijama religioznih i drugih simbola na nebu. Navodno, trebao je da posluži za svrhu formiranja jedne religije u sklopu Novog svjetskog poretka. Na području Aljaske su čak svojevremeno izveli i par eksperimenata. Neki tvrde da se od ovoga nije odustalo, tj. da planiraju da simuliraju napad vanzemaljaca.

A u vezi Gospe, zaboravismo da uzmemo u obzir eksperta na tom području Muhameda Isa Davuda:

IZMIŠLJOTINE O POJAVLJIVANJU DJEVICE
MARIJE

(On je zatim nastavio): "U ime Uzvišenog Allaha dž.š,
nešto ću ti kazati i o izmišljotini kod kršćana o pojavljivanju
djevice Marije koja liječi bolesnike. Kunem ti se Velikim
Allahom i opet ti se kunem Velikim Allahom dž.š, daje ono
što se pojavljuje u liku djevice Marije ili nekih njihovih drugi
svetaca, džin ili šejtan koji zna medicinu. A kao dokaz da
istinu govorim, ja ih izazivam i pozivam da dođu kod nekog
šejha muslimana, koji je dobro učen i pobožan, on ih je kadar
zarobiti učenjem Ajetul-Kursije ukoliko su utjelovljeni, ili
ih otjerati ukoliko pokušaju da se sa njim poigraju. A Ajetul-
Kursije se ne boji i od nje ne bježi osim lažac".

Da je istina ovo što je ovdje rečeno znamo po tome što se dotični zakleo Velikim Allahom dž.š., da je istina sve što je rekao.

A još ako tome dodamo:

"Ovaj džin musliman ima 180 godina. Njegovim prihvatanjem
islama, na islam je prešlo nekoliko desetina hiljada džina, koji ga
sada štite i slušaju. Tako daje on sada postao veliki zapovjednik,
da ga Uzvišeni Allah dž.š. pomogne, i da njegovim sebebom
uputi još mnoge druge, a da njega učvrsti u islamu i imanu."

...onda je sve jasno!?!

Pozdrav!

~***~

PS: Ovu knjigu čitam kad poželim dobro da se nasmijem


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4309 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 216  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz