Sada je: sub apr 27, 2024 10:32 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 11:59 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon mar 27, 2006 1:08 pm
Postovi: 7
Lokacija: Bg
Moj licni stav povodom Drnovsekovog "budjenja" je dualan:

1.) Ako se vec poceo buditi normalno je da u pocetku oseca svu bolest i pogan danasnjeg trenutka. Iz toga sledi i da je "normalno" da covek najavljuje propast sveta.
Medjutim kao sto rekoh to vazi samo za pocetak "budjenja".

2.) Dalje sto sledi to je da treba sagledati sta imamo od propasti kao takve.
Uzas strahote (poslusajte malo te reci, strahote) propast sveta i onda hajmo sve nanovo. Kameno doba, pa do danas.

Logican je zakljucak da od toga moze imati samo koristi "draco" familija.
Odnosni neko ko ce i dalje da zivi na nasim strahovima i patnjama.
U stvari to je izvrstan scenarij.
Prvo ljude uvesti u spitralu zla, generisanu od strane NWO i slicnih a onda "napraviti propast".

3.) Ako bi logicna posledica Drnovsekovog "budjenja" bila da posle nekog vremena ponudi konkretam izlaz iz situacije onda pozdravljam sve ovo.

Medjutim moje je misljenje da je mesto najave propasti trebao da se zalaze za npr. poboljsanje u poljoprivredi (da se ne koriste toliko hemikalije u energetici da se ide na alt. izvore energije u medicini da se primanuje te i te metode i sl...).
Znaci sva ta zalaganja od coveka u vrhu polkitike jedne zemlje su pozdrav za mene.
Medjutim kao sto sam to izlozio ranije, scenario uzasa i raspada i nije uvek dobrodosao, pa makar se sve uvilo u formu "ciscenja kroz katarzu".

Slazem se za "ciscenje kroz katarzu" ukoliko je krajniu domet covekov napredak, sto mislim da nije eksplicitno navedeno i po meni ova izjava ima za cilj da pojace ionako vec negativne vibracije koje postoje i da tako rezonira sa njima dajuci time hranu za draco-e.

(Na ovom nivou nije ni potrebno da covek veruje ili ne u draco zaveru vec da se koristi i cistim razumom pa ce mu sve biti jasnije).

Inace za njega imam inf. ju da je ulagao u neki biznis naKosovu tako da "mirovni predlog" od strane istog mozemo da shvatimo kao i "predlog za licno bobacenje".

UZDRAVLJE!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 11:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Logican je zakljucak da od toga moze imati samo koristi "draco" familija.
Odnosni neko ko ce i dalje da zivi na nasim strahovima i patnjama.
U stvari to je izvrstan scenarij.
Prvo ljude uvesti u spitralu zla, generisanu od strane NWO i slicnih a onda "napraviti propast".


Pa da. Draco familije uvek imaju najvise koristi od toga, ustvari oni su ti koji i proizvode sva sranja i to u onoj meri koliko im nase karme dozvoljavaju a cini se da to nije malo.
Tako sam ja ranije mislio da su velike svetske nesrece tipa II sv. rata, potrebne da bi ljudi malo kroz patnju procistili svoje karme ali danas sam misljenja da tomoze i na drugi nacin samo "draco" familije to ne dozvoljavaju jer tako oni ne bi imali direktnu korist odnosno kontrolu,kao ni tzv. reptili.

U tom smislu Drnovsek je pristalica "draco" pristupa prociscenja karme a ciji je cilj kontrola i po mogucstvu pokusaj da karma covecanstva nikada ne bude do kraja prociscena.
Mada ko zna sta je njemu receno o svemu!

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 09, 2006 3:17 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon mar 27, 2006 1:08 pm
Postovi: 7
Lokacija: Bg
Pazi :!: :!: :!:

Ima i jednostavniji i logicniji nacin da se stvar zakljuci.

Ja mislim da nisam krivo informisan a to se lako da proveriti samo sto ja nemam zivaca da tragam za "corpus delicte".
A to je upravo neki njegov privatan biznis na Kosovu.
Ko sto znas Kosovo je bogato pored uglja nafte olova i srebra sa Zeolitom. Cak mozda i jedno od najbogatijih podrucija za koje se zna na nasoj lepoj planeti.
Zna se da je zeolit odlican kao dekontaminirajuce sredstvo pogotovu ako negde ima radijacije.

link:
http://www.elitesecurity.org/tema/112789/0#734788

I sta sad, budali je jasno da ako neko ima nuklearni arsenal prvo sto ce da uradi to je da napravi "monopol" na rude pogotovu na retke rude koje bi pomogle da se u slucaju nuklearne katastrofe neko podrucije dekontaminira (jos ako ces da dekontaminiras podrucije koje sam ti zagadis!!!)

Ja ne znam u sta je Drnovsek ulagao na Kosovu, ali mislim da i majmuna vredja saznanje da mu se prosipa prica o "ciscenju kroz katarzu" pri cemu ce "neko"(NWO) da to zagadjenje proizvodi a u isto vreme da se i sam "cisti" na dosada najefikasniji nacin-uz pomoc zeolita.

link:
http://p083.ezboard.com/fbalkansfrm77.s ... ID=5.topic
(Samo sto ne navode da Zeolita u stvari najvise ima na KiM)

Hajde da i to odbacimo pa ajmo da analiziramo kako recimo Drnovsek nije organizovao neku akciju da se smanji glad u Africi ili bilo gde drugde.
Sto u okviru svojih moci nije pomagao tamo gde je mogao, sto svojim autoritetom, sto vezama sto poznanstvima sto i novcem (mislim da nije ugrozen i da se u zadnjih godina obogatio vise od svih sa "galaksije" zajedno).

Ma ne bih da gresim dusu ali sad mi ovo sa njim smrdi do daske.
Kakvo "ciscenje kroz katarzu".
Jel ja treba ili bilo ko koga poznajem treba da se "cisti kroz katarzu".
Prvo smo zatrovani od GM hrane onda nas truju sa dodacima u ishrani onda nas truju sa stetnim El-mag. zracenjima. Na kraju truju nas sa propagandom!!!
Pa smo "MI ZATROVALI PLANETU!!!"

Ko to MI. Nema tu nikakvih mi, ja da sam se pitao pravio bi ekoloske metode na svakom koraku.
Ne bih sada da to iznosim ali sve to moze da se uradi AKO SE HOCE.
TADA NAM "CISCENJE KROZ KATARZU" NIJE NI POTREBNO

Ma jebi se Drnovsek sto ne utices da se napravi neka racionalizacija u politici :!: :!: :!:

HAJDE DA ZEOLIT SA KiM BUDE DOSTUPAN SVIMA ONIMA koji su vec ozraceni.
Pa ces da vidis kako ce da kaze MALO SUTRA!
Evo vi se "cistite kroz katarzu" a mi cemo pod svoju sapu da stavljamo rude minarale i oruzije.

Moj konacan zakljucak je da je Drnovsek:

Ili izmanipulisan ili svesno iznosi ovakve zajebancije da bi nas odvratio od pravih cinjenica ili nema dovoljno znanja da neke stvari resi pa nam nudi ovakav idiotluk!!!

Izvinjavam se na grubim recima, nije mi stil, ali to je moja impresija pisuci i analizirajuci ovakvu stvar!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Drnovsek najavljuje propast sveta
PostPostano: ned apr 09, 2006 10:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Esperio Max je napisao/la:
P.S.Jel ovaj prolupao ili zna nesto sto mi ne znamo?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Drnovsek najavljuje propast sveta
PostPostano: ned apr 09, 2006 6:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Ili izmanipulisan ili svesno iznosi ovakve zajebancije da bi nas odvratio od pravih cinjenica ili nema dovoljno znanja da neke stvari resi pa nam nudi ovakav idiotluk!!!

Welcome to the desert of reality. :idea:

Pantagruel je napisao/la:
Esperio Max je napisao/la:
P.S.Jel ovaj prolupao ili zna nesto sto mi ne znamo?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


A mozda oboje. :lol:

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 27, 2006 3:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Janez Drnovšek napisao knjigu
26. maj 2006. | 13:39 | Izvor: B92
Ljubljana -- Janez Drnovšek je svoju knjigu "Misli o životu i svesnosti" novinarima predstavio u ljubljanskom gradskom parku Tivoli.

On je na promociji rekao da su u toj knjizi i praktični saveti kako postati svestan, kako uspostaviti unutrašnju ravnotežu, spasti samog sebe ili postići takav nivo pozitivne energije da je možemo širiti oko sebe. Drnovšek čitaocu preporučuje da se zagleda u sebe i razmisli šta bi mogao da učini za sebe i za druge, u čemu treba da postigne i visoku svesnost i da nađe unutrašnji mir.

Slovenački predsednik savetuje svima da počnu da rešavaju konfliktne situacije u svetu, jer se u suprotnom ništa neće promeniti. U novoobjavljenoj knjizi citirane su i misli velikih istočnjačkih i zapadnjačkih mislilaca, kao i citati iz Svetog pisma, jer Drnovšek smatra da je prvobitni smisao religije traženje unutrašnje ravnoteže i skladnosti sa okolinom.

Slovenački predsednik je prisutnim novinarima rekao i da je knjigu napisao za samo nekoliko sedmica, za koje vreme je, kako kaže "povremeno otišao do grada i do posla".

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 12, 2006 9:14 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 08, 2006 8:14 am
Postovi: 17
Pozdrav,
Budući da sam prvi put na ovom forumu, ovu temu sam izabrao sasvim slučajno. Vaša razmišljanja u vezi ove tematike imaju određeni značaj i smisao, u zavisnosti iz kojeg ugla se promatra ova problematika.
Naime, bez obzira na pisanja i izjave gosp. Drnovšeka to što će se desiti niko od nas ne može niti predvidjeti, niti izbjeći. Svi imamo svoje stavove, promišljanja, određene prognoze, a što je to zaista, što treba da se desi to ćemo vidjeti i osjetiti svim svojim bićem kada dođe vrijeme za "to". Sviđaju mi se vaši komentari i samo nastavite tako možda nešto i saznate, a možda i ne, ko zna.

Srdačan pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 12, 2006 10:22 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
Sviđaju mi se vaši komentari i samo nastavite tako možda nešto i saznate, a možda i ne, ko zna.


Predatore saznaš tačno onoliko koliko to želiš, ni manje ni više. :wink:

Btw. dobro došao na forum, imam neki feeling da ćemo imati dosta zanimljivih diskusija s tobom. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 12, 2006 12:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 08, 2006 8:14 am
Postovi: 17
Fingolfin-e, vidim da si neki interesantan lik, međutim to što izjavljuješ je samo tvoje mišljenje ili sud o svim okolnostima koje si osjetio svim svojim čulima. Da li je tvoja spoznaja ispravna ili ne, saznat ćeš kada dođe vrijeme za to.
Lijep pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 12, 2006 1:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
Fingolfin-e, vidim da si neki interesantan lik, međutim to što izjavljuješ je samo tvoje mišljenje ili sud o svim okolnostima koje si osjetio svim svojim čulima.


Naravno da je samo moje mišljenje, čije bi drugo bilo? :D

Citat:
Da li je tvoja spoznaja ispravna ili ne, saznat ćeš kada dođe vrijeme za to.


Čini mi se kao da ti nešto više znaš o tome od nas, pa s toga, budi toliko OPD pa to svoje znanje podijeli sa svima nama. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 12, 2006 1:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Da li je tvoja spoznaja ispravna ili ne, saznat ćeš kada dođe vrijeme za to.


Haj, Predatore! Dobrodošao!

Sve spoznaje su ispravne. Naravno, iz "širokog spektra" gledanja. Kad nešto spoznaš - onda napreduješ. Svaka spoznaja podiže svijest ( bilo to mali pomak - ili neki veći skok... ).

Kako je Fingolfinova intuicija da si "neki interesantan lik", mogu reći da je i moja slična. Dakle, dobrodošao i dugo nam ostao, nadam se da ćemo razmjeniti znanja i iskustva!

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 12, 2006 1:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 08, 2006 8:14 am
Postovi: 17
Pozdrav Jack 987.
Slažem se sa tobom, dakako da spoznaja podiže svijest. Međutim, pitanje je kakva je naša spoznaja. Da li smo spoznali na pravi način i prave stvari. Da li smo shvatili suštinu, ili smo pak u iluziji. Ograničeni smo u vremenu i prostoru, a tragamo za istinom. Koliko se god trudili da razumijemo neke stvari, nikada ih nećemo shvatiti. U tom smislu trebamo biti dovoljno fleksibilni i tolerantni jedni prema drugima, što naravno uključuje i razmjenu znanja i iskustva . Istina je samo jedna, a ko će biti u pravu vidjet ćemo u konačnici.

Srdačno,


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 12, 2006 2:57 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Da li smo spoznali na pravi način i prave stvari. Da li smo shvatili suštinu, ili smo pak u iluziji.


Da. Slažem se. Ali mi smo - tu gdje jesmo jer
Citat:
Ograničeni smo u vremenu i prostoru, a tragamo za istinom.

u denzitetu koji je "master of ilussion" i imamo tu lekcije vezane uz ovaj stupanj. Neki tragaju za istinom, ali mnogi baš i ne! Pogledaj oko sebe, "normalne" ljude... što vidiš? Vjerojatno utrku za novcem ( ili slično ), a samo poneki se pita "Hej, pa što je to, ustvari? Zašto živimo, zašto "umiremo"? Koji je smisao svega ovoga? Itd. Koliki je postotak "normalnih", a koliki "tragaoca"?

Citat:
Koliko se god trudili da razumijemo neke stvari, nikada ih nećemo shvatiti.


Točno. Tako i treba biti. Svaki nivo ima svoje lekcije. Džaba je bacati bisere pred svinje i učiti mačku da upravlja automobilom. Sve u svoje "vrijeme".

Citat:
U tom smislu trebamo biti dovoljno fleksibilni i tolerantni jedni prema drugima, što naravno uključuje i razmjenu znanja i iskustva .


Ovo bih ja uklesao u kamen i postavio na sve glavne trgove u svim gradovima i selima... =D>
Citat:
Istina je samo jedna, a ko će biti u pravu vidjet ćemo u konačnici.


Heh, istina je - BESKONAČNO. Tko je u pravu ili nije - ovisi o situaciji i percepcijama promatrača. Konačnica ne postoji - jer sve su CIKLUSI. Jedino ako misliš na krajnju točku koja čini maksimum neke strane debalansa... jer poslije "nje" opet stvar kreće prema balansu... i tako u drugu krajnju točku... pa opet natrag... zar ne? Nema KRAJA. Kraj je ujedno i početak nečeg drugog, drugačijeg ili kako god to nazvali... zar ne?
:mrgreen:
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 12, 2006 9:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Jedan od glavnih razloga zašto neki ne traže nekakvu "istinu" je taj što za takvo nešto jednostavno nemaju vremena. Velika većina ljudi koje poznajem puno radi, ne zbog toga što bi to oni htjeli, nego jer imaju lošije plaćene poslove pa moraju još raditi sa strane, a usput imaju i obitelj gdje su svi troškovi automatski veći. Zato ja ovo svoje skupljanje znanja isključivo shvaćam kao jednu zanimaciju. Zadivljen sam kad vidim koliko su neki od vas pročitali knjiga i imate vremena za ovakve stvari. Knjige obično čitam kad odem na odmor jer inače za to zaista nemam vremena. Stoga smatram da svi mi koji skupljamo nekakve informacije nismo ništa prosvjetljeniji od onih koji to ne rade. Poznajem ljude koji imaju veliku svjesnost o životu a nisu nikada čuli za reptile i ostalo. Makar ne pročitao nijednu knjigu možeš imati razvijenu svijest o sebi i svojoj ulogi u ovom životu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 12, 2006 10:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
Jedan od glavnih razloga zašto neki ne traže nekakvu "istinu" je taj što za takvo nešto jednostavno nemaju vremena. Velika većina ljudi koje poznajem puno radi, ne zbog toga što bi to oni htjeli, nego jer imaju lošije plaćene poslove pa moraju još raditi sa strane, a usput imaju i obitelj gdje su svi troškovi automatski veći. Zato ja ovo svoje skupljanje znanja isključivo shvaćam kao jednu zanimaciju. Zadivljen sam kad vidim koliko su neki od vas pročitali knjiga i imate vremena za ovakve stvari. Knjige obično čitam kad odem na odmor jer inače za to zaista nemam vremena. Stoga smatram da svi mi koji skupljamo nekakve informacije nismo ništa prosvjetljeniji od onih koji to ne rade. Poznajem ljude koji imaju veliku svjesnost o životu a nisu nikada čuli za reptile i ostalo. Makar ne pročitao nijednu knjigu možeš imati razvijenu svijest o sebi i svojoj ulogi u ovom životu.


Ovo je dobro zapažanje, za razliku od našeg predatora koji počinje da otkriva toplu vodu (nešto mi govori da se on neće naljutiti na mene) :mrgreen: .

Evo kako ja gledam na ovo:
Ova stvarnost je koncipirana baš tako da se ljudima da što manje vremena, mogućnosti i svega ostaloga da se bave onim najbitnijim stvarima, a to je rad na samom sebi. Iz tog razloga naši životi su tako "isprogramirani" da se od velike većine ljudi svakodnevno traži da budu zaokupljeni masom drugih problema i stvari (to može biti i zabava) samo ne onim najbitnijim. I tako ovaj svijet funkcioniše stotinama i hiljadama godina, ljudi su bukvalno osuđeni da se svakodnevno bore za egzistenciju a takav način života predstavlja idealan program za neprihvatanje i negiranje samih sebe kakvi zapravo jesu. (Vjerovatno ne moram pominjati ko je krivac za to).
Pogledajmo samo ovo svjetsko prvenstvo u fudbalu, ljudi su kao opčinjeni (čitaj: isprogramirani) da svakodnevno zapostavljajući sve živo oko sebe provode glavninu vremena ne samo gledajući utakmice, već i sve ostalo što je vezano za taj događaj. Znači imamo specijalne emisije na TV-u i radiu, specijalna štampana izdanja, kladionice rade punom parom, djeci se kupuju dresovi i totalno ludilo, a to je samo jedan primjer, dok ga od ostalih razlikuje malo veća masovnost i intenzitet kojom zaokuplja pažnju ljudi.
Da, ima jako mnogo ljudi koji su postigli neki zavidan nivo u razvoju svoje svijesti ali opet i sami dalje bježe od mnogih činjenica i istina. To ukazuje na to da se na svakog od nas individualno djeluje sa namjerom da se održimo u toj nekoj iluziji koja nas okružuje i da nam se pažnja stalno zaokuplja svakodnevnim životnim problemima kako se ne bi okrenuli samima sebi. E sad, u toj raznolikosti raznih pojava, individua i životnih situacija neki ljudi uspiju malo više "doći sebi" tj. probuditi se a neki malo manje ili nimalo. Dok treći imaju odlične preduslove za to, ali nisu u stanju da pređu određenu mentalnu barijeru, baš i postavljenu sa tim ciljem (topic predatorov um, ali ne od ovog našeg novog člana). :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 13, 2006 8:07 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 08, 2006 8:14 am
Postovi: 17
Dragi moj Jack, ti si upravo iznio svoje viđenje stvari, i dobro je imati svoj stav o spoznaji. Međutim, da li je to tako ostaje da se vidi, budući da imamo različita shvatanja o suštini. U tom smislu govorim o konačnici, koja je važeća za nas, bez obzira u kojem smo ciklusu beskonačnosti. Ja uopšte ne otkrivam toplu vodu, kako neki to vide ( naravno da se ne ljutim na tuđa razmišljanja ), shvatajući moj istup krajnje pogrešno, što upravo govori o različitim pogledima, bilo da je neko od nas upravu li ne . Bez obzira kako neko shvatio stvari u okruženju ili pak poredak u kojem se nalazimo, na kraju će biti predstavljena istina ( na kraju ovog života ili ciklusa u kojem postojimo ) koja neće biti ovisna o percepcijama i postojećoj situaciji bilo koga, što i predstavlja logiku samog univerzuma.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 13, 2006 9:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
Ja uopšte ne otkrivam toplu vodu, kako neki to vide ( naravno da se ne ljutim na tuđa razmišljanja )


Hehehehe :lol: :lol: :lol: .

Citat:
Bez obzira kako neko shvatio stvari u okruženju ili pak poredak u kojem se nalazimo, na kraju će biti predstavljena istina ( na kraju ovog života ili ciklusa u kojem postojimo ) koja neće biti ovisna o percepcijama i postojećoj situaciji bilo koga, što i predstavlja logiku samog univerzuma.


Ali hajde predatore objasni nam zašto misliš da uopšte postoji neki kraj?
Dobro, postoji kraj ovog našeg trenutnog fizičkog postojanja onda kad doživimo momenat smrti, ali se i tada postavlja pitanje da li je to uopšte kraj. Naravno da nije. Priča se nastavlja dalje bilo u ovom istom ili eventaulno višem nivou postojanja, ali postojanje je vječno u pravom smislu te riječi i zato ja ne vidim nigdje i nikakav kraj, pa me s toga zanima o kakvom ti kraju pričaš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 13, 2006 10:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Dragi moj Jack, ti si upravo iznio svoje viđenje stvari, i dobro je imati svoj stav o spoznaji. Međutim, da li je to tako ostaje da se vidi, budući da imamo različita shvatanja o suštini.


Jack jako cesto na vrlo lep nacin opisuje i ono sta ja mislim, samo mozda na bolji nacin nego sto bih se ja izrazio.

Pa dragi nas predatore, hocemo li cuti tvoje razlicito misljenje o sustini? Ili treba da predpostavljamo? Shvatili smo da je razlicito, jos samo da cujemo i na koji nacin. :wink:


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 13, 2006 12:49 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 08, 2006 8:14 am
Postovi: 17
Dobri moj fingolfin-e ja i jesam mislio na kraj fizičkog postojanja, ili kraj našeg zajedničkog ciklusa, a ne na konačan kraj. Koji će vid postojanja biti poslije toga kraja, niko od nas nije validan da objašnjava. Mi samo govorimo o svojim stavovima koji su vezani za oblik postojanja koji proživljavamo i budući koji nas čeka. Moje mišljenje o suštini uopšte nije ni bitno, tako da se ne treba zamarati o predpostavkama o mom ili bilo čijem drugom razmišljanju. Diskusija može da ide u nedogled. Svako koristi svoj racio kako misli da treba da koristi. Da li je to ispravno ili ne vidjet ćemo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 13, 2006 2:39 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Predator predatora je i naš predator.

:mrgreen:

Dakle, svi smo u istom "košu" trenutno...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 37 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz