Sada je: ned apr 28, 2024 12:10 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Drnovsek najavljuje propast sveta
PostPostano: pon mar 27, 2006 8:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Predsednik Slovenije najavljuje propast urbanog sveta i pročišćavanje čovečanstva kroz trpljenje i katarzu. „Televizori će se ugasiti, kompjuterski sistemi raspasti, bežični telefoni ućutati, električne veze biće prekinute... Scenario je strašan i moguć, a to ne govorim zato da biste se sada plašili i tresli zbog budućnosti. Samo upozoravam na to da su temelji na kojima smo izgradili svoj svet veoma krhki”, piše građanima Slovenije njihov predsednik Janez Drnovšek na svom portalu www.gibanje.org. Drnovšek je nedavno osnovao civilni Pokret za pravednost i razvoj, u čijem je vlasništvu pomenuti portal. Na njemu, u rubrici „Misao dana”, Drnovšek dodaje da čovečanstvo čekaju brojne katastrofe, od kojih je neke moguće najaviti, a druge ne, i da će se čovečanstvo ovoga puta pročistiti kroz trpljenje, koje će ljudima podizati svest, a svet će se tako menjati. Zbog toga Drnovšek preporučuje građanima da nađu ravnotežu i duhovni mir.

Jedan od ciljeva predsednikovog pokreta jeste i da podigne svest čovečanstva i tako pokuša da ga spase od propasti, za šta je pre svega bitan duhovni razvoj, kroz očuvanje unutrašnjeg mira u svim situacijama. Drnovšek piše da pozitivna energija može da promeni svet i namerava da podružnice Pokreta proširi po Sloveniji i svetu. Drnovšek piše i da će se, kada dođe do svetske katarze, postojeći dobar i loš svet razdvojiti.

Neke od tema kojima se bavi Pokret jesu i klimatske promene, briga za životinje, zdrava prehrana i ekološka proizvodnja prehrambenih proizvoda. Predsednik Slovenije nedavno je građanima savetovao da se odreknu mesa i dodao da je, i pored ranije utvrđenih metastaza u organizmu, prestao da odlazi kod lekara i da je počeo da se leči sam.

Drnovšek je poslednjih meseci išao u zvanične posete uglavnom energetskim i verskim centrima u svetu, od jezera Inka, Titikaka, preko Indije, do Izraela.

Posle njegova dva predloga o rešavanju statusa Kosova, odbijena i u Srbiji i na Kosovu, predsednik Slovenije počeo je da se bavi rešavanjem sudanske krize u Darfuru, čime se i dalje intenzivno bavi. (B92)


P.S.Jel ovaj prolupao ili zna nesto sto mi ne znamo?

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 27, 2006 8:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
"rano" se sjetio .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 27, 2006 10:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Meni je nekad fascinantno kako ljudi imaju fokus striktno na jednoj stvari.
Invazije vanzemaljaca mozda nikada nece ni bit, niti ikakvih chipovanja ili sukoba ogromnih razmjera...

Amerika je pod velikom kontrolom i tamo su ljudi u sigurnoj pecini gdje nema nista. Dok Europu mogu lako obuhvatiti "lazna dohovnost" i s vremenom "lazni mesija", a 3. svj. rat moze posluziti bas za to. Mislim da koliko moze biti istine o ovim temama, toliko moze biti i lazi... Vec mi se cini da sam vidio reklamiranje laznih duhovnosti i da je sve vise "smeca" na tu temu...

Moze biti da cemo vremenom imati i sve vise propustanja informacija kako bi se stvorila sve veca zbrka... Najgori scenarij koji vidim je da nam dodju greysi sa svojom "kulturom" i da se proguraju mnoge stvari u medije i sve spoji, tamo pred kraj... I to sve skupa sa nekakvom laznom duhovnosti...

Zelim rec da treba trazit! STVARNO trazit.

Ovo vam je sve pred nosom i trenutno ste mozda samo njihovi pijuni... Zasto ne? Najbolji planovi su oni najmanje vjerojatni... Ako netko preko pola stoljeca planira nesto, onda to mora biti dobro potkovano...

Najgori grom je onaj iz vedra neba!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 28, 2006 12:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citam u 24sata da su ga vec proglasili ludim i da mu preporucuju da potrazi "strucni" pomoc :wink:

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 28, 2006 4:42 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Možda je malo čitao ovdje po forumu... i drugdje... hehe...

Ajd da se i jedan predsjednik države počne "buditi"... ali neznam koliko će još bit predsjednik ako nastavi tako... izać će iz takvih vibracijskih frekvencija političara, pa više neće bit "podoban". No, osobno za njega - bravo!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 28, 2006 5:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Jack987 je napisao/la:
Možda je malo čitao ovdje po forumu... i drugdje... hehe...

Ajd da se i jedan predsjednik države počne "buditi"... ali neznam koliko će još bit predsjednik ako nastavi tako... izać će iz takvih vibracijskih frekvencija političara, pa više neće bit "podoban". No, osobno za njega - bravo!

:wink:


:roll: :roll: , jack nemoj se ljutit ali brate kad ne vidiš šta je čovik rekao onda neznam ni sam.
Aj još jednom pročitaj o čemu se radi, ako se dobro prouči šta kaže on praktički prijeti takvim stvarima, štoviše pokazao je zavidno znanje onoga šta se planira ali ne zato jer se on probudio nego zato jer su mu rekli to njegovi gospodari i uvjerili ga da je to za dobrobit nacije.
Jel shvaćaš da su svi presjednici i državnici masoni, to šta on govori o nekom miru je samo zavjesa iza testiranja reagiranja naroda na scenarij o kojem on priča.
Moraš biti svjestan da su svi masoni i koji djeluju u tim redovima UVJERENI da oni rade za dobrobit jer su tako indoktorirani godinama, tek oni na 33 stupnju i više znaju o čemu se zapravo radi, a znamo i mi donekle.....

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 28, 2006 5:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa zato što i zna... hehe!

Ne vidim što je "pogrešno" rekao?!? Sve je moguće...

:wink:

Sad, zašto je to rekao - to je sasvim druga priča! U to zasad neću ulaziti - jer neznam, kao i većina drugih, pa bi to bile - predrasude. Izbacimo predrasude.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 28, 2006 5:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Jack nisu nikakve prerasude nego činjenice koje očito još nisi usvojio, a činjenica jest kao što rekoh da su svi presjednici masoni i da rade za "dobrobit" našu.
Možda si preskočio neke dokumente gdje su stručnjaci za takve stvari pričali o njima....., ali nemoj se ljutit sad znaš podatak više :wink:

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 28, 2006 7:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Ma pustite to, to je njihovo unutarnje ustrojstvo, to smatram da ne bi trebalo biti podrucjem interesa. Neka je svaki predsjednik pod kontrolom.

Vaznije je kako izvana djeluju (iako ovo nije nista veliko zapravo i na to sam htio skrenut paznju - da nasa paznja ide na malu stvar, on time nije promijenio umove ljudi)... Znaci, ovdje vanjsko djelovanje moze biti i pozitivno i negativno... I stvarno i je tako... Ja sam ispricao koja naredjenja oni mogu imati, jer do 2012. ove stvari bi mogle dobivati na vaznosti, a u tom slucaju, postepeno se moze unositi sve vise (dez-)informacija kako bi se izazvao kaos i zbunjenost.

To ce oni mozda morat napravit, ali bilo koji potez koji naprave, za njih je stvarno upitno pozitivan i negativan. Koliko ce biti pozitivan i negativan izgleda ovisi o nama koji se budimo i o onima koji su blizu budjenju...

Ali, ako se pogleda malo, taj predsjednik je mogao djelovati i u neskladu sa tom masonskom lozom... Recimo. I oni njega nece ubit... Jos. Jer bi moglo biti nesto sumnjivo, pogotovo ostalim clanovima iste loze. A mozda ga bas i oce srezat. A mozda je i njegovo razmisljanje takvo, da ga nisu mogli bas ubit, kao sto sam ovdje spomenuo...

No, opet ne znamo niti sto se dogadja unutar njihovih redova... Recimo da je jedan doznao i da se istina prenijela vecini ostalih clanova loze... Onda nastaje pomutnja... I nekakva vrsta pobune...

Sta ce bit, nikad ne znamo i nitko to ne moze znat...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 28, 2006 9:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 9:22 pm
Postovi: 30
konklužn:
očito je da nam je svijest na dosta velikom nivou, a i dovoljno je da znamo da neznamo zapravo ništa...
na nama je sad da samo čekamo...i pripremimo se za fjutr! :twisted:

_________________
Bolje bit pametan nego glup!...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 28, 2006 10:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Haha, da , tako je.

Lord, ne piše se
Citat:
fjutr
, nego - fjučr !!!

Hahaha!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 8:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 9:22 pm
Postovi: 30
jebiga, slabo mi idu lengviči...

_________________
Bolje bit pametan nego glup!...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 11:37 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
jebiga, slabo mi idu lengviči...


... al ti idu dobro - sendviči !!!

Hahaha?

:scratch:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 9:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 9:22 pm
Postovi: 30
hahahhahahah!!!!
fin kraj dana!
ma ti si meni sexy!!!! :shock: 8) 8)

_________________
Bolje bit pametan nego glup!...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 11:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ma ti si meni sexy!!!!


!?!?!??!??!!!??? :oops:

:lol:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 11:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
ma ti si meni sexy!!!!

Ovo stvarno nisam ocekivao. :shock:
Slobodno nastavite off topic.Bas me zanima kuda vodi. :D

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 11:46 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ovo stvarno nisam ocekivao.


Ni ja. Iskreno. No, krivom se upucava... hehe! Nis ja takav. Hehehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 4:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
ma ti si meni sexy!!!!


Ama, covek se samo sali!! Aauu, sto ste osetljivi!

Citat:
No, krivom se upucava... hehe! Nis ja takav.


Zar moras da se pravdas Jack? Pa sta i da jesi! Sta, kao u tom slucaju bi kao manje vredeo?!

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 6:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Sta, kao u tom slucaju bi kao manje vredeo?!


Ovisi o percepciji promatrača. To bi mogli reći da je npr. stupanj važnosti onoga tko percipira. Naravno, iste stvari ili entiteti imaju različite stupnjeve važnosti drugim entitetima, pa time i - drugačije vrijednosti.

Čaša vode u pustinji = velika vrijednost.

Čaša vode u vašoj kuhinji = skoro nikakva vrijednost.

Dakle, ista stvar - dvije različite vrijednosti.

Inače, Aragorn, u pravu si. Ne moram se nikome opravdavati ionako. No, ovdje smo naučili jednu lekciju o relativnoj vrijednosti nečega.

Hvala za to svima koji su sudjelovali.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 9:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Hvala za to svima koji su sudjelovali.


Drago mi je da sam ucestvovao. Slazem se tj kapiram o relativnoj vrednosti necega, zato sam i tako reagovao na tvoje pravdanje. Ali tvoja potreba da se opravdas mi je sasvim razumljiva i prihvatljiva kada se setim ove cinjenice:

Citat:
Ovisi o percepciji promatrača. To bi mogli reći da je npr. stupanj važnosti onoga tko percipira.


Slazem se, ljudima jos uvek ne dovoljno siroke percepcije, se mozda treba pravdati oko ovakvih stvari jer postoji sansa da te nece uvaziti ako im se ne uklapas u njihove sisteme vrednosti, punim nepromisljenih predrasuda. Ali najcesce su to stecene predrasude i nije ih tesko prevazici samo kada malo razmislimo. Ovo govorim iz iskustva.
Predrasude su veliko ogranicenje pa bilo za sta da su vezane. Predrasude su u sustini donosenje konacnih sudova a bez dovoljno jasnih premisa, i mene to nervira na svakom koraku.

Ma u svakom slucaju sve je relativno.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 60 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz