Sada je: sub apr 27, 2024 8:41 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Bitne vijesti
PostPostano: ned maj 10, 2020 7:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Evo ja sam otvorila novu temu sa ovim naslovom koji također spada u metafiziku, kao i sve na ovome svijetu......da ne ponavljam to stalno.....

Malo sam čitala vijesti na internetu pa sam primijetila da su uslijed ove krize sa Corona virusom neki, na neizravan, ali očiti način pozvali na početak Trećeg svjetskog rata, odnosno na potrebu za nečim takvim.

Prva koja je pozvala na Treći svijetki rat je engleska kraljica Elizabeta, a izjavila je pred svima da ćemo se opet sresti u duhu Drugoga svijetskoga rata.

Sada to slično govori i Vladimir Putin, ruski predsjednik. I on poziva na savezništvo i početak Trečeg svjetskog rata. Baš to danas čitam tamo na Net-u.

I mislim si kakvih ti ljudi imaju problema sami sa sobom i sa svime ostalim da javno objavljuju ovako ozbiljne i uznemiravajuće stvari.

Dakle, koji su njihovi problemi, a ima ih očito i previše.......

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BITNE VIJESTI
PostPostano: ned maj 10, 2020 9:30 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Kad navodiš "bombastične" vijesti, usput navedi i njihove izvore.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bitne vijesti
PostPostano: pon maj 11, 2020 7:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Dobro.
To su vijesti sa Net.hr-a.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bitne vijesti
PostPostano: pet jul 24, 2020 1:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Evo jedno malo upozorenje vezano za ljude koji se bave metafizikom. Budući da se svašta čudno dešava zadnjih mjeseci, od virusa pa do umjetne inteligencije, možda bi bilo dobro znati da su "ljudi" iluminati, masoni, uspjeli razviti visoki stupanj uglavnom tehnologije pomoću koje dobivaju određene moći. Oni su inaće protiv prirodne duhovnosti i pokušavaju ju cenzurirati i uništiti. Također ometaju, a i pokušavaju i ubiti ljude koji imaju nekih uspjeha što se tiće duhovnosti. Ovo je sada dosta postalo gadno jer su sve više i više ugroženi ljudi koji se bave metafizikom. Masoni imaju izražene telepatske sposobnosti koje su opasne ako te duže promatraju. Vijesti je možda najbolje i ne pratiti jer su i tamo većinom iluminati koji ništa novo ne govore. Mogu sada to zato jer su uspjeli razviti napredne kompjutere koji im daju neke moći. Zato se treba čuvati tehnologije, tv a, radia... jer uostalom preko kompjutera prate ljude što rade, mogu čak i utjecati na njihove misli, postoji i to. Najbolja zaštita od tehničkog zračenja je uzemljenje, tj. možda bi trebalo otići negdi dalje u prirodu jer je utjecaj toga umjetnog stvarno veliki. Znaći, priroda, šuma, planine....

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 42 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz