Sada je: sub apr 27, 2024 10:08 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 283 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Sljedeća

Hoce biti rata u Iranu?
Da 73%  73%  [ 57 ]
Ne 27%  27%  [ 21 ]
Ukupno glasova : 78
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 9:01 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
ne nisam ja nista zajebo jer vecina je mislila kako ce rat poceti u trecem mjesecu, cak je i galaksija postao topic o tome, ili bobo kako se prije nazivao dok je poceo prodavat ovu spiku na jednom drugom forumu odakle je dosla i vecina clanova ovog foruma.
nista ja ne muljam, a ti si se uhvatio tog mog posta ko pijan plota. ti si ako se ne varam rekao da ce rat sigurno biti ove godine, sta ako ne bude, koje ce onda objasnjenje biti? koje ci biti objasnjenje kad nebude invazije do 2012?? uvjek ima neko objasnjenje... savrseno logicno... zar ne? i da ponovim nije uopce bitno za taj jebeni rat, kad ce i dali ce poceti... bitno je to kako tu postoje neke teze koje se mahom ne ostvaruju a onda postoje objasnjenja, koja su blago receno smijesna....

ps. uocite kako sam izbacio upotrebu "vi, oni" kako bi neki clanovi foruma lakse shvatili smisao i kako ih iste rijeci ne bi previse omele....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 9:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 9:22 pm
Postovi: 30
Citat:
koje ci biti objasnjenje kad nebude invazije do 2012?? uvjek ima neko objasnjenje... savrseno logicno... zar ne?

pa, da...

_________________
Bolje bit pametan nego glup!...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 9:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Citat:
ps. uocite kako sam izbacio upotrebu "vi, oni" kako bi neki clanovi foruma lakse shvatili smisao i kako ih iste rijeci ne bi previse omele....


Ne samo da shvacaju nego ti tek sada post ima smisla i otvara vrata raspravi. Rasprava tipa svi Škoti su skrti a Nijemci su nacisti je u najmanju ruku debilna.
Ljudi su individualci.

anunaki je napisao/la:
a ti si se uhvatio tog mog posta ko pijan plota.

Ne samo njega. Ovo ti je 20 i neki na istu semu i bez ikakve podloge.
Mantras isto. Mi ono, mi ovo. Ja ne vidim da su ljudi ovdje homogeni u stavovima pa me interesiralo tocno na koga si mislio...

Citat:
ti si ako se ne varam rekao da ce rat sigurno biti ove godine, sta ako ne bude, koje ce onda objasnjenje biti?


JEBOTE a koje bi trebalo biti. Biti ce da sam fulao, KAJ NE????
Medutim citaj pazljivije. Ja tvrdim da je rat vec maltene poceo. I da ce svatko ko ulaze u dolare biti direktna koloteralna steta. Geeez. Otvori kladionicu, stavi koeficijent i zaradi.


Citat:
koje ci biti objasnjenje kad nebude invazije do 2012??


Pa nece biti invazije tada. Tad idemo u 4 denzitet!!! :idea: :idea: :idea:

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 10:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jan 05, 2006 11:34 am
Postovi: 41
Lokacija: deep in your mind
e moj dragi op, u potpisu ti pise da svakim danom sve vise napredujes, nebi se slozio, dok god ovako vrijedas ljude i smijes se njihovim izjavama, daleko si od napretka :idea:

_________________
it is nice to be important, but it is more important to be nice.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 10:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jan 05, 2006 11:34 am
Postovi: 41
Lokacija: deep in your mind
i btw, da nebi ispalo da pisem samo gluposti, evo nesto sto svatko moze vidjeti: vidjeli smo napad na afganistan i irak, pitanje zasto, odgovor: nafta. Idemo dalje: cega nestaje u svijetu-nafte, sto je buducnost-plin. Dakle poznato je da je iran veliko plinsko nalaziste, te da kroz njega prolazi veliki plinovod, dakle logican zakljucak, Ameri ce napast iran, samo otvorite oci i vidjet cete jebenu istinu :idea:

_________________
it is nice to be important, but it is more important to be nice.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 10:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Citat:
i btw, da nebi ispalo da pisem samo gluposti, evo nesto sto svatko moze vidjeti: vidjeli smo napad na afganistan i irak, pitanje zasto, odgovor: nafta. Idemo dalje: cega nestaje u svijetu-nafte, sto je buducnost-plin. Dakle poznato je da je iran veliko plinsko nalaziste, te da kroz njega prolazi veliki plinovod, dakle logican zakljucak, Ameri ce napast iran, samo otvorite oci i vidjet cete jebenu istinu

Pa ljudi su nest slicno i rekli i bili optuzeni da pokusavaju biti proroci itd.itd..

PS.Rexdeus, da ti pokazem koliko se osjecam krivim mijenjam potpis na tjedan dana zbog tebe!
Pa kako sam mogao, pa zbilja nije u redu, pa ne znam sta mi je bilo, pa strasno, ono, ovo!

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 10:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Evo malo nove paljevine za vas:

UN: Iran ima 30 dana

Njujork -- Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija Iranu dao rok od 30 dana da suspenduje proces obogaćivanja uranijuma.

U jednoglasno usvojenoj deklaraciji od inspektora Međunarodne agencije za atomsku energiju se traži da kroz 30 dana podnesu izveštaj o tome da li se Iran povinovao zahtevima za obustavu obogaćivanja uranijuma. Diplomate nisu želele da kažu šta će se tačno dogoditi ako Iran ne ispuni te zahteve.

Dokument je usvojen posle pregovora SAD, Velike Britanije, Francuske, Rusije i Kine, pet stalnih članica SB UN, a Britanija, Francuska i SAD su učinile više ustupaka Kini i Rusiji, koje su želele što je moguće blažu deklaraciju.

Kina je saopštila da je još moguće spor rešiti diplomatskim putem i da se nada da će deklaracija ojačati ulogu IAEA.


P.S.Jel vam je dovoljno objasnjenje zasto Iran jos uvek nije napadnut?
Zato sto Rusija i Kina nisu trenutno spremni za to.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 10:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Esperio Max je napisao/la:

Kina je saopštila da je još moguće spor rešiti diplomatskim putem i da se nada da će deklaracija ojačati ulogu IAEA.


P.S.Jel vam je dovoljno objasnjenje zasto Iran jos uvek nije napadnut?
Zato sto Rusija i Kina nisu trenutno spremni za to.


Ajd neki post na temu najzad umjesto suvisnog pametovanja i uvrijedenih ljudi.
Kina si ne moze dopustiti daljnje poskupljenje nafte i njeno otezano dobivanje i zato ne zeli frku u jos jednoj drzavi sa naftom. Oni i sad gutaju sve sta mogu dobiti.
Medutim frka im je jer si ne smiju dopustiti da im sa tolikim gospodarskim rastom i tolikim izvozom u Ameriku dolar padne kao sta ce past i time im vrati ekonomiju unazad.
Zato taktiziraju i zato ce biti puno povuci potegni. Mada, vec sam rekao, glavna frka ce biti kad ovi pocnu stampat dolare ko ludi da preplave monetarno trziste.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 11:06 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ne nisam ja nista zajebo jer vecina je mislila kako ce rat poceti u trecem mjesecu, cak je i galaksija postao topic o tome,


Opa, sad već i čitamo misli drugih... moram te razočarati: kod mene si se zeznuo... nisam uopće ništa mislio na ovu temu. Šta, nedostaje ti Evolucija.com? Hehe...? Kiko2...

Dalje, predlažem svima da se malo smire, nema potrebe ovako dalje. Hajde, da ne bacam bezveze ovo sve u smeće...

Dakle, Iran... ( ma najrađe bi zaključao ovu temu... ) užas.

:wink:
Citat:
Inace vec 3 dana mi preko kuce jako nisko lete avioni i pitam ja decka, pa sta je ovo. A on, ma to su to vojni, ko da je to nesto najnormalnije.

Pčelice, Homer nam šarafi po tim avionima i rekao mi da imaju probne vožnje nekoliko tjedana. Mig-ovi 21. Tko zna što još to znači, ali njemu je bitno osigurati da su avioni ispravni za let.
Anunaki, pa JAT odavno već ne postoji kod nas, ovo su ti ipak avioni HR zrakoplovstva, dakle, vojni. Nema tu nikakve zavjere. Lete zato jer im je takav godišnji plan. Pa još od Kninskog aeromitinga "spavaju"... hehe!
Da vidiš snimke... super su. Jednog ne mogu poštelat da im vatreni mlaz ne bude takav da riga vatru desecima metera iza sebe... hehe!!! Homereeeeeeee - uzmi "dupli frgić" i poštelaj "pliiiiin"... hahaha!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 11:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Jack šta misliš da im ja dođem tamo sa svojim bofijem? :twisted: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 11:44 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hehehe... nemoj... lete i iznad mene pa bi mi koji mogo pasti u "krilo"... uh!

Homer bi poludio onda od šarafljenja... ko bi krpao sve to?!? Ionako je sad već skoro "za otpad"... Ali uskoro izgleda da kupuju američke F-ove... pitam se otkud im pare za to?!? I šta će nam?
Homer će poludjeti od toliko elektronike u njima... hehe! Lemilica se već zagrijava... osjećam to! Hihihi...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 8:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Jesi znao da Iran ima u svom sastavu američke lovce F-14, čak imaju negdje oko 70-tak komada, ali, koliko sam ja informisan, trenutno mogu dići u vazduh samo nekoliko aparata. Čak je Iran, ja mislim, jedina zemlja koja, naravno pored SAD, u svojim oružanim snagama ima te avione, a nabavili su ih neposredno prije Homeinijeve islamske revolucije i u to vrijeme je F-14 bio jedan od najmoćnijih lovaca u svijetu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 10:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Prije nekoliko dana je bila vijest da su Rusi odavali polozaje americke vojske Saddamu.
Uopce ne sumnjam da ce slicno raditi i u slucaju generalne frke sa Iranom.

Ne znam da li je itko citao o simulacijama koje su radili u Pentagonu.
Amerikanci sve da i nisu u Iraku nemaju sanse osvojiti Iran.
Oni ne mogu pacificirati i demokratitirati do kraja 20 i nesto milijuna Iracana u pustinji a kamoli 70 milijuna Iranaca na vrlo nezgodnom terenu koji je slicniji afganistanskim gudurama gdje su Rusi ostavili kosti.

Dakle ako ih ne napadnu dozivjet ce bankrot kad dolar padne.

Ako ih napadnu, izgubiti ce rat, a simulacija kako ce izgledati svijet ako ih samo iz zraka izbombaju i uniste nuklerana postojenja a ovi zavrnu naftu je opet opca svjetska ekonomska depresija.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 11:17 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
Jack987 je napisao/la:
Citat:
ne nisam ja nista zajebo jer vecina je mislila kako ce rat poceti u trecem mjesecu, cak je i galaksija postao topic o tome,


Opa, sad već i čitamo misli drugih... moram te razočarati: kod mene si se zeznuo... nisam uopće ništa mislio na ovu temu. Šta, nedostaje ti Evolucija.com? Hehe...? Kiko2...


prvo ne vidim gdje sam ja to tebe spomenuo... osim ako galaksija i jack nisu ista osoba... a drugo, ne bi znao tko je kiko2.... :idea:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 11:19 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
Organski portal je napisao/la:
Citat:
koje ci biti objasnjenje kad nebude invazije do 2012??


Pa nece biti invazije tada. Tad idemo u 4 denzitet!!! :idea: :idea: :idea:


koliko ja znam prije prelaska treba doci do invazije i borbe jer nas ne misle pustiti da prijedemo u visi denzitet samo tako... to bi i ti trebao znati...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 11:20 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
Organski portal je napisao/la:
Prije nekoliko dana je bila vijest da su Rusi odavali polozaje americke vojske Saddamu.
Uopce ne sumnjam da ce slicno raditi i u slucaju generalne frke sa Iranom.

Ne znam da li je itko citao o simulacijama koje su radili u Pentagonu.
Amerikanci sve da i nisu u Iraku nemaju sanse osvojiti Iran.
Oni ne mogu pacificirati i demokratitirati do kraja 20 i nesto milijuna Iracana u pustinji a kamoli 70 milijuna Iranaca na vrlo nezgodnom terenu koji je slicniji afganistanskim gudurama gdje su Rusi ostavili kosti.

Dakle ako ih ne napadnu dozivjet ce bankrot kad dolar padne.

Ako ih napadnu, izgubiti ce rat, a simulacija kako ce izgledati svijet ako ih samo iz zraka izbombaju i uniste nuklerana postojenja a ovi zavrnu naftu je opet opca svjetska ekonomska depresija.


inece rusi su sadamu dali krive informacije, navodno je zato i izgubio rat jer nije ocekivao napad tako brzo... :idea:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 11:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
koliko ja znam prije prelaska treba doci do invazije i borbe jer nas ne misle pustiti da prijedemo u visi denzitet samo tako... to bi i ti trebao znati...


U 4-ti denzitet se može preći i prije dolaska vala, odnosno to je jedan prirodni proces koji je stalno u toku. Kad bi, recimo, sad bio u potpunosti OPD osoba prešao bi trenutno na viši nivo. U svakom slučaju "kandidati" za 4-ti denzitet tamo prelaze i nakon fizičke smrti, naravno ako su toliko napredovali u razvoju svoje svijesti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 1:15 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
fingolfin je napisao/la:
Citat:
koliko ja znam prije prelaska treba doci do invazije i borbe jer nas ne misle pustiti da prijedemo u visi denzitet samo tako... to bi i ti trebao znati...


U 4-ti denzitet se može preći i prije dolaska vala, odnosno to je jedan prirodni proces koji je stalno u toku. Kad bi, recimo, sad bio u potpunosti OPD osoba prešao bi trenutno na viši nivo. U svakom slučaju "kandidati" za 4-ti denzitet tamo prelaze i nakon fizičke smrti, naravno ako su toliko napredovali u razvoju svoje svijesti.


da, i?? kakve to sad ima veze sa 2012?
ja govorim o kolektivnom prelasku, o 2012 kada ces ili preci u 4 denzitet ili se probuditi ispod crvenog neba.(oni koji su citali kasiopejske transkripte znaju o cemu pricam). ponovno na pocetku...
nakon smrti i prije reinkarnacije se odlazi u 5-ti denzitet a ne u 4-ti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 3:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
fingolfin, neželim te razočarati ali ja ti kažem da nitko ovdje 2012 neće na 4-ti denzitet, nitko od nas nema tako visoku svijest da napravi takav skok i da tamo ostane.
Osim toga dogodit će se invazija na kraju ako bude sve kako su isplanirali, a ja osobno vidim da su im promakle neke stvari kako nisu planirali no mislim da imaju 1000 backup planova sa strane.
OPD sistem te neće odvesti u 4 denzitet, možda još nisi iskusio ali ima vremena, ovdje OPD sistem totalno zaglupljuje kao i OPS sistem, jer u jednom i drugim nisi svjestan onog drugog što nisi i nemožeš upotpuniti iskustvo, stoga sam par puta naveo da je najidealniji balans kod nas, a prelaska nema dok se neupotpuni fizičko iskustvo ovdje na opd i ops sistemu.
Odrednica tko će ići dalje jest svijest, visina svijesti svega oko vas i što sve jest, te naravno podosta reinkarnacija u fizičkom realitetu.
Bez uvrede folks kasiopeja je jedna lagana utopija, nešto slično drugom dolasku isusa gdje će on spasiti svoje vjernike, tako kasiopeja tvrdi da će oni postati dio nas i tako prijeći na astralni stupanj postojanja, a taj astral opisuju preoptimistično, stoga to je new age zamka koje neki još nisu svjesni, a biti će svjesni tek kada se nađu na astralu i sami spoznaju što je to.
Ima tu gospodo u traskriptima još jako puno nepravilnosti, neda mi se prepričavati sve jer neželim da ikome uništavam snove o nekakvom prijelasku........

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 3:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Fingolfin, anunaki obojica ste u pravu, a sada bih se malo vratio na temu.
Evo danas sam cuo na vestima da je Iran opet pogodio razorni zemljotres, mozda je to u stvari neki vid napada. Mislim da znamo samo 0.2% cinjenica da bi mogli da predvidimo sta tacno Ameri smeraju i kada.


Citat:
evo nesto sto svatko moze vidjeti: vidjeli smo napad na afganistan i irak, pitanje zasto, odgovor: nafta.



Nafta u Afganistanu?! Prema poznatim podacima u Afganistanu nema apsolutno nicega osim nekakvog poludragog kamena i velike proizvodnje heroina i hasisa. Sta tacno interesuje tamo amerikance to je ipak dilema, mozda strategijski polozaj a mozda i posao sa heroinom koji trenutno drze rusi. Mozemo ipak samo da nagadjamo.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 283 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 43 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz