Sada je: sub apr 27, 2024 10:30 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 283 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Sljedeća

Hoce biti rata u Iranu?
Da 73%  73%  [ 57 ]
Ne 27%  27%  [ 21 ]
Ukupno glasova : 78
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 3:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
anunaki je napisao/la:
ja sam "znao" o cemu se radi puno prije nego je postojao ovaj forum uopce, nemas pojma tko sam ni koliko znam, zato ne drobi bez veze.
ako si vec toliko iznad, prosvjetli nas onda sa time sta si dozivio, prosiri znanje, podigni kolektivnu svijest....


Jesi li, pa bravo za tebe, sad bi mogli bacit jedno natjecanje tko više zna da bi si malo podigli ego....šta misliš?
Da ti tako puno prijatelju znaš ti bi pridonio znanju i svijesti ovdje jer se to neki trude odkad je foruma, uglavnom neda mi se raspravljati o ovome jer ima tema gdje to svoje znanje možeš iznijeti bez dizanja svojeg ega pa da lijepo kao i ostali začetnici foruma sudjeluješ u stvaranju jedne možda nove svijesti i civilizacije.
Znaš li kako je buš rekao, ili ste s nama ili ste s teroristima :lol:

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 4:48 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
e pa tu bushovu izjavu upravo vi na forumu prakticirate, ili ste sa nama u nasoj maloj kolektivnoj svijesti ili ste ovce koje nista ne vide... e pa nije bas tako, jer istina je uvjek negdje u sredini. nadalje meni uopce nije u interesu natjecati se tko vise zna, briga me tko koliko zna i sta zna... ja znam sta ja znam i to je ono sta mi je bitno. a na forumu ne pisem iz nekoliko razloga, prvo ne slazem se sa dosta toga i ne zelim ulaziti u rasprave niti imam volje za njima, drugo nemam bas vremena jer imam i drugih interesa u zivotu, trece forum obiluje extra dugim raspravama i postovima za koje ponovno napominjem nemam vremena... vecinu procitam ali mi se neda odgovarati....

ali ponavljam, t kao aktivni clan, bi trebao podjeliti sa nama to tvoje otkrice, mene evo iskreno zanima....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 6:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Pa vidiš i ne prakticira se baš tako, jer da je tako nitko nebi ništa pričao i držao bi za sebe, ali kao što vidiš dosta toga je izneseno na forumu i sajtu.
Pa neman ni ja vremena, štoviše programer sam koji radi do 4 ujutro pa ipak uhvatim malo vremena jer mi je stalo do foruma, ljudi i kolektiva, no pitam ja tebe annunaki, šta misliš hoćeš li te druge interese moći tako mirno izvoditi kao sada onda kad se uspostavi NWO?, ili pak se da malo zamisliti na nekim stvarima pa ipak pridonijeti otporu jer možda taj novi poredak i neće biti tako bajan?
Zamisli sad, imaš familiju, curu, prijatelje i te druge interese i misliš da se to sve neće promjeniti nakon uspostave novog poretka....e pa kao što vidiš utječe na sve pa nije zavraga da se diljem svijeta skupljaju ljudi u grupice da bi izmjenili informacije i razmišljali šta bi se moglo napravit kad sranje krene.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 9:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
e pa tu bushovu izjavu upravo vi na forumu prakticirate, ili ste sa nama u nasoj maloj kolektivnoj svijesti ili ste ovce koje nista ne vide...


To nije tačno, pogrešno si razumio. Tvoja slobodna volja je kojem razmišljanju, učenju ili nečemu drugom ćeš se prikloniti, i to treba da se poštuje.
Na ovom forumu i cijeloj stranici imaš određene informacije koje su skroz dostupne i do tebe je hoćeš li ih iskoristiti ili nećeš i to je sve. Ako ti se nešto ne sviđa jednostavno pređeš preko toga, ne čitaš to i ja ne vidim tu nikakve dodatne komplikacije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 11:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Postoji li vjerojatnost da jednog dana zavlada NWO? Postoji. Postoji li vjerojatnost da počne invazija na Iran? Da, postoji. Ali postoji i jedna bitna činjenica: budućnost je obnovljiva i nije fiksna. Nemojte se zamarati sa time što bi se moglo dogoditi a što ne. Zanimljivo je kako ljudi najviše žive u prošlosti i budućnosti a najmanje u sadašnjosti. Svojim mislima stvaramo svoju stvarnost. Ako zamišljamo da će doći do rata, do njega će vrlo vjerojatno i doći. Naše misli stvaraju takvu energiju. Naravno, ako čovjek ima pristup informacijama koje se ovdje obrađuju poželjno je da ih proučava jer je to dobar put za širenje njegove svijesti no to ne znači da bi sad trebali zanemariti i ostale aspekte u životu koji nas čine sretnima. Treba naći balans u svemu pa i u ovome. Nemojte biti gorljivi za ničim jer je velika vjerojatnost da ćete izgorjeti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 11:48 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Tak je Moonlight, slažem se 100%.

Citat:
e pa tu bushovu izjavu upravo vi na forumu prakticirate, ili ste sa nama u nasoj maloj kolektivnoj svijesti ili ste ovce koje nista ne vide...


Mislim da ne. Bar ne SVI ( kako se podrazumijeva iz tvoje izjave ). VI ljudi ste crni, VI ljudi ste bijeli, VI ljudi smrdite, Vi ovo, VI ono... ne, ne... NEKI su OVAKVI, a neki ONAKVI. I to je istina. Ne možeš suditi SVIMA na temelju samo NEKOGA.

I nije naša mala kolektivna svijest, već je to OPĆENITA, a i TVOJA! I ti si, htio to ili ne, sa nama! Ako si čovjek. Jedino ako nisi neki answering machine... hehe!?!?

Ljudi koji nisu na ovom forumu NISU ovce koje ne vide. Oni su LJUDI koji ili ne mogu vidjeti još, ili ne žele, ili vide, ali drugačije i na drugom mjestu ( drugoj vrsti foruma, web stranica i slično ). To je njihov izbor, ali osobno ga - poštujem. Nek svatko ide kamo želi!

Osobno - nikog ne NAGOVARAM da dođe ovdje. Jedino nekad nekom kažem što i kako mi tu radimo, pa ako hoće - nek navrati. Opet - slobodna mu volja!

Dakle, izbacimo predrasude, izbacimo proročanstva... to nam zbilja ne treba, jedino ako želimo trčati u krug... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 10:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 13, 2005 11:14 am
Postovi: 130
Lokacija: Sarajevo
Jack987 je napisao/la:
Tak je Moonlight, slažem se 100%.

Citat:
e pa tu bushovu izjavu upravo vi na forumu prakticirate, ili ste sa nama u nasoj maloj kolektivnoj svijesti ili ste ovce koje nista ne vide...


Mislim da ne. Bar ne SVI ( kako se podrazumijeva iz tvoje izjave ). VI ljudi ste crni, VI ljudi ste bijeli, VI ljudi smrdite, Vi ovo, VI ono... ne, ne... NEKI su OVAKVI, a neki ONAKVI. I to je istina. Ne možeš suditi SVIMA na temelju samo NEKOGA.

I nije naša mala kolektivna svijest, već je to OPĆENITA, a i TVOJA! I ti si, htio to ili ne, sa nama! Ako si čovjek. Jedino ako nisi neki answering machine... hehe!?!?

Ljudi koji nisu na ovom forumu NISU ovce koje ne vide. Oni su LJUDI koji ili ne mogu vidjeti još, ili ne žele, ili vide, ali drugačije i na drugom mjestu ( drugoj vrsti foruma, web stranica i slično ). To je njihov izbor, ali osobno ga - poštujem. Nek svatko ide kamo želi!

Osobno - nikog ne NAGOVARAM da dođe ovdje. Jedino nekad nekom kažem što i kako mi tu radimo, pa ako hoće - nek navrati. Opet - slobodna mu volja!

Dakle, izbacimo predrasude, izbacimo proročanstva... to nam zbilja ne treba, jedino ako želimo trčati u krug... hehe!

:wink:

Lijepo receno. Ali mislim da Ameri ne napadaju jer znaju da bi time pocinili veliku gresku. Pogledajte, trenutno su Ameri rastegnuti na sve strane u Avganistanu i u Iraku. U tim drzavama se jos uvijek vode borbe. U Iraku posao jos nije ni priblizno gotov, niti ce ikada biti. A Irak je mala maca u odnosu na Iran. Tako da je napad na Iran vrlo krupan zalogaj, sa vojne tacke gledista. Ukoliko napadnu Iran udarit ce u veliki osinjak mrznje kakav nisu sreli ni u Vijetnamu. Naime Iranci mrze sve druge narode, cak i Arape i Crnce, jer Iranci nisu Arapi, vec potomci Perzijanaca.Ovo znam iz prve ruke, jer sam razgovarao sa nekim Irancima koji rade u Bosni. Jos ako su nabavili nuklearku...

_________________
'' Odbij, jer ti si presjecen nadvoje, tvoja dusa je smezurana, tvoje prokleto ime pokopano je, zaboravom, iznad nje je sutnja i ona je pala ...''


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 1:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Pa galileo u tome i jest cilj, oni žele izazvati globalni konflikt da bi uspostavili NWO, nebiraju baš sredstva da bi ostvarili cilj.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 3:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Ovaj annunaki stalno nesto prica o NAMA. Ja bih htio neku definiciju tko smo to mi? Tek toliko da se uvjerim u slabo vjerojatnu cinjenicu da tip ne drobi bezveze. Mada vjerojatno drobi.
Ja ne vidim da tu to netko tipka sa mnom. Niti itko sa mnom tipka o nekom jebenom trecem mjesecu. Napad na Iran traje.

Uostalom eto jedno moje predvidanje. Konvencionalni rat ce biti ove godine. Traziti mjesec kad ce biti je besmisleno. Manje vise kao i formu rata. Cilj je pobijediti i ostvariti dominaciju a ne setati okolo sa oruzjem.
Ta znaju i djeca koja igraju Civilizaton na kompu ali ne i mudri pozivatelji na razum sa ovog topica. . Ja ne vjerujem da ce u narednih par mjeseci Amerika napast Iran otvoreno jer njihova javnost nije pripremljena. ali ih pripremaju. Pa treba samo malo gledat vijesti i sta govore.

I ako cemo iskreno rat je vec poceo. Na onaj nacin na koji ga ameri u ovom trenu mogu voditi.
Nije rat samo kad decki idu sa puskama okolo i pucaju. Ima puno nacina da se vodi rat.
A taj rat Amerika vodi vec sad. Pocela ga je u 2 mjesecu kad je objavila da ce prestat davati izvjestaj o tome koliko novih dolara stampa. Iz te i jos nekih naznaka vidljivo je da Amerika ide u golemu emisiju dolara, na taj nacin omogucavajuci da se lakse dode do dolara nego eura. Poseljidica ce biti globalna ekonomska nestabilnost zbog goleme potraznje i investicija u dolarima koje su poduzimale sve zemlje. Uzmimo samo Kinu.
Kina je trebala ogromne kolicine dolara da prati svoj gospodarski rast. Naftu je kupovala samo za dolare i time je puno ekonomske vrijednosti u raznim zemljama ovisno o dolarima.

Dakle amerikanci ce destabilizirati trziste inflacijom da amortiziraju krizu.
To ce posljedicno dovest do devalvacije na svim poljima, samo iz razloga sta ce pokusat isforsirati sta je veci monopol nad naftom.
To se zove monetarni rat i njegove posljedice su potencijalno vece od jedne ili dve nuklearne bombe na Iran i demokratizacije tih ljudi oruzjem.
U svakom slucaju ja se ne bih bas oslanjao na bilo koju valutu u ovom trenu.
Dovoljno je samo procitati prognoze o 1.7:1 za EUR naprema dolaru na kraju godine pa vidjet kamo to sve ide.
Buduci Ameri vide da nece tako moci dugo sigurno ce biti proces "demokratizacije" u Iranu i drugim sredstvima. Ostaje da se vidi dal uobicajeno ili na neki drugi nacin.
Vjerujem ipak tradicionalno americki.
Bankarski udio americkog nacionalnog duga je prije 20 godina bio nekoliko desetaka posto a danas je ispod 1%. To su sve sluzbeni podaci.
Ne vjerujem da se banke bezveze povlace iz participiranja ekonomskog u onom sta je jos danas poznato kao najveca svjetska sila.
Mozda imaju koju informaciju?

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Zadnja izmjena: Organski portal; čet mar 30, 2006 3:47 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 3:43 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
prvo lijepo da ste svi stali u obranu toga kako ne stoji ona bushova izjava u komparaciji sa ovim forumom... da, ali ipak ima istine u tome, jer... recimo... kako reagirate na vjernike i sta mislite o njima? da su ovce i da ne razumiju kako je religija opijum za mase, tko kaze drugacije govori neistinu. sta mislite o onima koji ne vjeruju u postojanje reptila, graysa, zavjera, nlo-a...? koji nemisle kako tajna drustva rukovode svijetom...? naravno da su ovce i da nevide dalje od svog nosa, ili mozda bolje receno guzice... svi na ovom forumu tako misle, nemojte se zavaravati...

drugo kako game kaze sta cemo kada dode NWO, za pocetak bi molio definiciju tog poretka... sta vi mislite da ce se desiti nesto spektakularno?? umjesto da nam prisluskuju telefone i kopaju po racunalima, imat cemo chip i pratit ce nas tako, umjesto da nesmijemo ovo, necemo smjeti ono.... umjesto ovih lazi doci ce neke nove... umjesto ovog rata neki drugi i tako dalje.... NWO za malog covjeka nece bas znaciti nesto posebno, stovise kad i AKO dode do toga, vecina to nece ni primjetiti....

jos samo nesto... zanimljivo je kako smo od kasiopejaca, nlo-a, reptila, invazije, vala... i slicnih spektakularnih pojmova dosli na raspravljanje, pa skoro politickog tonaliteta... o cjeni nafte, bushu i ratovima, gradanskim nemirima u sad-u... svi ste nekako zaboravili kako je ovo pocelo... pompoznim najavama o "kraju svjeta", reptilima, skakanjem u vise-nize denzitete, graysima, otmicama.... blizenju prvog kontakta... svi su to gorljivo zastupali, svi su se kunuli kako je dan pocetka blizu...
sada malo drugacija pjesma, zanima me zasto... da li ste se spustili na zemlju malo ili ste cisto kao i politicari promjenili plocu kada ste vidjeli kako se stvari razvijaju...?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 3:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Annunakiji, dajte recite kome se vi obracate da znam da vam posvetim paznju ili ne.
Jer, nadrobili ste hrpu gluposti i zabluda od kojih cak vecina nije vezana za napad na Iran.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 4:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
ne obracam se nikome i obracam se svima, ne razumijem koga ti pokusavas isprovocirat sa takvim postom?!
ovo sta sam napisao je malo opsirnije od same teme napad na iran ali mislim da to nije toliko bitno jer tema evoluira i razgovor tece u tom smjeru... i za kraj, molim te reci mi koje sam ja to gluposti napisao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 4:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
anunaki je napisao/la:
ne obracam se nikome i obracam se svima, ne razumijem koga ti pokusavas isprovocirat sa takvim postom?!
ovo sta sam napisao je malo opsirnije od same teme napad na iran ali mislim da to nije toliko bitno jer tema evoluira i razgovor tece u tom smjeru... i za kraj, molim te reci mi koje sam ja to gluposti napisao.


Tvoj post obiluje glupostima, a ja ne zelim isprovicirat nikoga posebno.
Ako ih ti zelis zvat drukcije sta se mene tice ok je.

Prva i osnovna je sta furas sablone.
Dakle svaki put kad kazes "vi" lupio si glupost.
Dakle tko smo to mi?

Tko to "mi" govorimo o propasti svijeta stalno.
Pa na ovom forumu nema koncenzusa a da sam ga zamijetio iznad 35% oko bilo koje teme!

Dakle kad si rekao "vi vjerujete" tresnuo si glupost ili ajde kad vidim da te smeta....izrekao si dezinformaciju.

I ne vidim da oko svojih misljenja je itko ikad ovdje promijenio plocu pa stoga nema razloga da i to ne nazovemo...dezinformacijom ili jednostavno gluposcu.

Nadam se da sam ti pojasnio stvar.

Primjer...
Citat:
prvo lijepo da ste svi stali u obranu toga kako ne stoji ona bushova izjava u komparaciji sa ovim forumom...


Sta ti pricas covjece?
Ma tko to mi svi?
I ako vec nemas vremena u zivotu koji kurac citas sve ovo, nije mi jasno....samo zato da bi tu i tamo govorio "vi ono, vi ovo". Pa covjece sa tim govorom ispadas veci fanatik od bilo koga ovdje.
Ja govorim samo za sebe i tako ce i ostat.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 4:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
sta ti brijes?? sta si se toliko za to vi zaljepio??
sta trebam navodit imena svaki puta?!! i to su te gluposti koje ja govorim jel... zanimljivo.... ako ce ti srce biti na mjestu pogledaj tko je sve napisao da se ne slaze sa tim o bushu i onda ces vidjeti tko je to vi. uostalom ionako ima samo par ljudi koji stalno postaju, 10 najvise, i to su ti vi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 5:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Sta ja brijem???
pa ispravi me ako grijesim. Ali....
Dakle procitao sam topic....ponovoi...samo radi tebe.

Ispricavam se unaprijed ako grijesim. Medutim ja sam nabrojao da je 1 (slovima: jedna) osoba rekla da priblizno zna da ce se ista desiti u trecem mjesecu i to cak nije bilo povezano sa ikakvim napadom.

Osoba A je napisao/la:
ja preporučam da od 20.3 do 23.3 svi ovde ostanu hladnih glava jer će u tom razdoblju biti povećan broj programiranja i bombardiranja s el mag impulsima i biti će rituala.



NITKO DRUGI NISTA NIJE REKAO DA ZNA.

Medutim da vidimo tvoju reakciju.

Ti je napisao/la:
danas je 26.03. zadnji dan za napad na iran po vama... pa hoce li to vise proroci moji???


WTF?????

](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

E sad, iz ovog sam ja zakljucio da ili:

a)pricas gluposti
b)nepismen si pa ne razumijes sta covjek pise i ne razlikujes druga lica jednine i mnozine
c)jedva cekas da nesto proseres jer ti je gotovo svaki post takav

Za a) i c) dajem po 48% mogucnosti svakoj!

To se odnosi i na ove tvoje ostale tvrdnje koje si iznio.
Naravno nisi se jedini istaknuo takvim zakljuckom u ovom topicu. Tu te u stopu slijedi rexdeus.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 7:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Nisam znala OP da ti je tako lako dignut zivce. Mogla bi i ja malo onda pripazit sta pisem da ne bi dobila ovakve verbalne batine. Inace vec 3 dana mi preko kuce jako nisko lete avioni i pitam ja decka, pa sta je ovo. A on, ma to su to vojni, ko da je to nesto najnormalnije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 7:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
OP malo smo nervozni ha? to je inace normalna reakcija za nekoga tko nema argumenata pa poseze za takvim nacinom razgovora...
bas me zanima bili u zivo bio tako gorljiv :roll:
no na stranu sad tvoj pokusaj da ispadnes pametan i duhovit, mi tu ne raspravljamo o ovom mom citatu kojeg si naveo nego o ovom drugom postu... a to sta je samo jedna osoba rekla da zna kad ce biti napad... gle 30% ljudi insinuira ili ulaze eure na treci mjesec... ostatak pretpostavlja da ce to biti tada... zato ne pametuj jer i sam to dobro znas.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 7:24 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
pcelice, a koje je tvoje objasnjenje zasto avioni lete nisko??
ajde bas me zaniva nova teza o internoj zavjeri u JAT-u.... ili cemu god vec... mozda lokalnom jedrilicarskom klubu... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 8:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Pcelice, nije mi nitko digao zivac. Covjeku crtam sta sam mislio jer drukcije ne ide.

Annunaki, reci za sta ja nemam argumente? Ja mislim da imam za sve.
Jedini tko nema argumente si ti. Nisi objasnuio tko smo mi i sta to mi mislimo. Imas 0 argumenata.

U zivo sam kud i kamo gorljiviji kad se vec pitas.

Citat:
no na stranu sad tvoj pokusaj da ispadnes pametan i duhovit, mi tu ne raspravljamo o ovom mom citatu kojeg si naveo nego o ovom drugom postu... a to sta je samo jedna osoba rekla da zna kad ce biti napad... gle 30% ljudi insinuira ili ulaze eure na treci mjesec... ostatak pretpostavlja da ce to biti tada... zato ne pametuj jer i sam to dobro znas.


Dakle cak i dok bode u oci u kojoj si zabludi ti ne zelis priznati je li.
Naravno, kad sam razgolitio stvar do mjere kad nemas gdje, ti muljas nesto.
Reci, zajebo sam, pogrijesio, nema veze.
Neki ljudi su pretpostavili da ce nesto biti. Kladili su se kao i pola Hrvatske da ce Dinamo pobijediti Rijeku i nikom nista. Nitko im ne govori da su pokusali postat proroci. Zasto? Jer nisu nadrkani na cijelu ideju i ne pokusavaju zajebavat rulju.

Niti jedna osoba nije rekla da zna kad ce biti napada. sta ne priznas jednostavno?

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 8:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 14, 2006 9:33 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Išla sam čitat ovaj topic od početka, al zbilja ne vidim da je itko rekao da će rat ili što već početi u trećem mjesecu.

_________________
Onaj tko je nešto naučio, ali to ne provodi u život, nalik je čovjeku koji je upalio lampu, a zatim pokrio svoje oči.
(Nagarjuna)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 283 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 31 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz