Sada je: sub apr 27, 2024 7:59 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 283 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Sljedeća

Hoce biti rata u Iranu?
Da 73%  73%  [ 57 ]
Ne 27%  27%  [ 21 ]
Ukupno glasova : 78
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet mar 09, 2006 11:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
jos je manje od dva tjedna do otvaranja prve svjetske burze nafte koja ce poslovati na EUR.
To znaci automatski manju potraznju dolara i time njegov sunovrat u bezdan jer americka ekonomija anulira preko trgovine nafte trgovinski deficit koji je ogroman.

Ne znam ni sam da li im je gore napast Iran i dozivjet katastrofu ili ga ne napast i dozivjet katastrofu.

Mislim da je sve spremno za propast Amerike i poslije toga za domino efekt u svjetskoj politici, ekonomiji i svemu ostalom.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 10, 2006 1:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
"Rice je također kritizirala nuklearne ambicije Irana i njegovu potporu terorizmu tražeći da Kongres odobri 75 milijuna dolara za promicanje demokracije u toj zemlji. Ona je kazala senatorima da se SAD "možda ne suočava s većim izazovom od strane pojedinačne zemlje" nego što ga predstavlja Iran.

Njeno izlaganje nakratko je prekinuo proturatni prosvjednik u publici koji je ustao i zapitao "koliko djece vi imate u ovom nelegalnom i nemoralnom ratu" te uzviknuo "krv je na vašim rukama i ne možete je oprati". Dok ga je služba sigurnosti izvodila iz sale on je vikao "otpustite Rumsfelda"

Preneseno sa www.index.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 17, 2006 12:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
propast Amerike i poslije toga za domino efekt u svjetskoj politici, ekonomiji i svemu ostalom.



Nazalos, ovo j surova istina koju svi trebamo imati na umu kada se prica o Americi.
Ekonomska propast Amerike je propast za sve nas jer amerika drzi skoro 70% kapitala u zemljama treceg sveta tj. svi osim G7. Tako da ako americka ekonomija ode mnogo dole to ce povuci sve, s tim sto ce amerikanci imati sta da jedu za razliku od ostatka sveta koji ce verovatno gladovati u tom slucaju.

A evo Bus je pre neki dan rekao da ce Amerika napasti Iran ako se teznje irana kose sa americkim interesima, bez obzira sta budu rekli EU, UN i ceo svet.

Mislim da nosioci americke politike svoje poteze pripremaju i 50 godina unapred pa je mozda i to razlog zasto imaju toliko uspeha. Oni jednostavno ne razmisljaju od danas do sutra i svi njihovi potezi su sigurno dosta ranije zacrtani, ma koliko se nama cini da su ono pristalice politike svrsenog cina, Amerikanci sve planiraju dosta unapred a onda samo pripremaju javno mjenje za svoje poteze, i navodno nam donose nova resenja. A to je on: prvo nam naprave problem pa ga onda kao rese na dobrobit svih.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 17, 2006 5:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Roosewelt je jasno rekao da sve sta se u politici desava, desava se iskljucivo jer se tako planira.

Vec ispiru mozgove ubacujuci u svaku recenicu sa Iranom rijeci kao sta su nuklearna prijetnja, osovina zla, prijetnja interesima Amerike i sl.


Skoro dolazi do frke. Mislim da je Iranski predsjednik njihov covjek. Tip ima toliko neumjerene izjave kao da zeli pozuriti cijelu stvar.

Bit ce zanimljivo za vidjet. Idem kupiti zalihe ogrjeva i pitke vode.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 19, 2006 1:22 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Gadan belaj se sprema, kako se i očekivalo:


http://newropeans-magazine.org/index.ph ... &Itemid=85



Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 19, 2006 1:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
galaksija je napisao/la:
Gadan belaj se sprema, kako se i očekivalo:
http://newropeans-magazine.org/index.ph ... &Itemid=85
Pozdrav!


ja preporučam da od 20.3 do 23.3 svi ovde ostanu hladnih glava jer će u tom razdoblju biti povećan broj programiranja i bombardiranja s el mag impulsima i biti će rituala.
Možda u tom razdoblju nije preporučeno meditiranje i odlazak u alt stanja svijesti zbog mogućih manipulacija i da se zaštitite vježbama.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 19, 2006 3:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Gamedeveloper, hvala na savetu!



Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 20, 2006 4:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
A ja preporučam da pogledate film Syriana film upravo govori o ovoj temi, to je sve jednostavno svi znaju sve i nitko nista nezna tako to funkcionira, nazalost. Film je odlican !

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 12:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
danas je 26.03. zadnji dan za napad na iran po vama... pa hoce li to vise proroci moji???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 4:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Ja nisam vidio da je netko ovdje rekao da zna kad ce napada biti i spominjao datume u vezi toga.Ono sta je evidentno je da ce ga biti. Preporucam pazljivije citanje.

Dakle danas je zadnji dan ovog tjedna.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 28, 2006 4:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
100 evra na prvi april :twisted:
...
a mozda bude i drugi april, tad je bese umro papa jovan pavle II?
hmmmm.. pa neka bude...
...
50 evra na 2 april :twisted:

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 28, 2006 9:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 9:22 pm
Postovi: 30
glupost je uopće raspravljat o tome ratu...jer ima više čimbenika, nije samo nafta ili šta ja znam..uglavnom ispred nas su, a pogotovo ako mi uopće krenemo pušit ono što nam oni smotaju....

_________________
Bolje bit pametan nego glup!...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 1:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jan 05, 2006 11:34 am
Postovi: 41
Lokacija: deep in your mind
evo momci i cure, treci misec je na uzmaku, pa kad ce taj rat? :roll:

_________________
it is nice to be important, but it is more important to be nice.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 3:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Pa sva su hebena predviđanja bila za ovaj mjesec, no očito da su se planovi promjenili pa možda im trenutno ne ide tako dobro kako bi oni htjeli.....ali tko zna sad....

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 12:11 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Proročanstva su glupost, jer čine samo jedan mogući scenarij, od njih bezbroj. Mnogi faktori u međuvremenu mogu i mijenjaju stvari. Tako da je to otprilike kao kad pratite loto, imate neke vjerojatnosti, ali unatoč tome - mnogo puta izvuku baš neke druge brojeve... hehe!

Dakle, uvijek možemo samo prihvatiti onakav slijed događaja koji se baš i događa. Ići samo tokom. Jer, ionako, ako nemamo utjecaja na taj tok, ne možemo ga niti promjeniti. I zašto bi se zbog toga morali živcirati?!

Hehe... povijest-sadašnjost-budućnost su VRLO promjenjivi... hehe...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 12:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
jep, itekako sam svjestan da se prošlost može mjenjati i to sam se uvjerio na vlastitoj koži, samo jebiga promjenu je vidilo osim mene još 2-3 budne osobe ovi ostali nebi primjetili da avion preleti preko njihovih glava.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 12:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
GameDeveloper je napisao/la:
jep, itekako sam svjestan da se prošlost može mjenjati i to sam se uvjerio na vlastitoj koži, samo jebiga promjenu je vidilo osim mene još 2-3 budne osobe ovi ostali nebi primjetili da avion preleti preko njihovih glava.


Govoriš li o nečem općepoznatom ili...?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 1:12 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
bacate nebuloze... inace. kad god nesto ne ispadne tako kako ste predvidjeli imate neko savrseno logicno objasnjenje... sami sebi mazete oci... a kad sam ja rekao da nece bit napada na iran onda pricam gluposti... tako ce i kad dode 2012 i kad se nista ne desi biti neko objasnjenje o promjeni planova i bezbroj mogucih scenarija.... zbilja ste smjesni. evo reci cu ja da ce se sutra srusiti avion nad berlinom... ako se slucajno ne desi, naravno reptili su promjenili proslost, sta drugo moze biti.... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 2:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Anunnaki biti ću kratak da ti objasnim neke stvari jer mi se neda filozofirat.
Ja sam osjetio promjenu na nečemu i nikome ništa ne govorim, dođem do prijatelja i pitam ga jel osjetio promjenu i kaže upravo ono šta sam i ja vidio i tako još par osoba a da nismo prije izmjenili mišljenja, jeli to dovoljno?
Ja sam prije 360 dana imao informaciju da će biti 3 mj 2006 godine, prije godinu dana kada nisu bile NIKAKVE naznake da bi iran mogao biti na meti, a sad je kod njih umjetno stvorena kriza.
Dobro mi znamo neke stvari, samo kažem da se mjenjaju stvari jer su par puta to već napravili, to šta ti ne vidiš to to zaista nije moj problem niti me zanima, ali sada ti bacaš nebuloze kad neznaš o čemu se radi.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 2:28 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
ja sam "znao" o cemu se radi puno prije nego je postojao ovaj forum uopce, nemas pojma tko sam ni koliko znam, zato ne drobi bez veze.
ako si vec toliko iznad, prosvjetli nas onda sa time sta si dozivio, prosiri znanje, podigni kolektivnu svijest....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 283 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 48 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz