Sada je: čet mar 28, 2024 11:28 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free trening
PostPostano: sri maj 14, 2014 8:24 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 15, 2006 7:44 am
Postovi: 36
Pozdrav svima.

EDIT 18.2.2018: napominjem da je ova poruka zastarjela. Zato sam ju ovdje editirao da napomenem da info o RV/ARV mogu naći na http://www.appliedprecog.com/ i http://www.arv-studio.com //kraj EDIT-a

Remote Viewing (Gledanje na daljinu) je metoda prikupljanja informacija pomoću ekstrasenzorne percepcije. Tu su metodu 1970-ih razvijali i proučavali na Stanford Research Institute (SRI) Russell Targ i Harold Puthoff. Nakon toga CIA i Američka vojska radi svoja istražvanja i trenira svoje ljude za gledanje na daljinu.
Da tu ne duljim dugo, više info pročitajte kasnije na:
http://www.irva.org/remote-viewing/definition.html

Važna napomena: Remote Viewing je stvaran fenomen. Remote Viewing tehniku tj. metodu može svatko naučiti i istrenirati. Nisu potrebna nikakva predznanja. Tehnika je vrlo jednostavna. Treba imati samo sljedeće: volju, želju i motivaciju.

Moj projekt se odnosi na korištenje RV metode u predviđanju kretanja cijena na financijskim tržištima. U svijetu već postoje oformljene grupe ljudi koje koriste RV metode da bi trgovali dionicama, valutama ili se kladili na ishode utakmica. Radi se o tome da se pomoću RV odredi da li će npr. cijena valutnog para rasti ili padati. Kada imamo takvu informaciju, možemo ju upotrijebiti za trgovanje i ostvariti dobit. RV informacija nije 100% točna. Točnost/pouzdanost se kreće oko 60-70%. To je dovoljno za profitabilno trgovanje uz validnu strategiju.


Zadnja izmjena: Igor; pon okt 01, 2018 6:18 am; ukupno mijenjano 5 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: sri jun 18, 2014 5:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 15, 2006 7:44 am
Postovi: 36
Hvala svima koji su se javili za ovaj projekt. Krenuli smo prije nekoliko dana.. Tko god i kada god vidi ovu poruku, slobodno se uvijek može javiti, nikad nije kasno za priključiti se. To je i cilj - rasti i razvijati RV scenu i sposobnosti. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: ned jun 22, 2014 9:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 15, 2006 7:44 am
Postovi: 36
Nesto me zeza slanje privatnih poruka - neznam da li su poslane jer mi stoje u mapi "Odlazno" (umjesto Poslano) a neznam zašto.
Zato molim korisnike taraba i xing - da mi se jave na email:
igrviewMAKNI@gmail.com

I svi ostali me možete ovako direktno kontaktirat. Hvala puno i pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: ned jun 22, 2014 9:57 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon jul 09, 2012 10:36 am
Postovi: 7
Pozdrav i poštovanje. Ja sam primio i pregledao vašu poruku i također odgovorio vam na istu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: pon jun 23, 2014 7:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 07, 2010 11:42 am
Postovi: 193
Da li je isto gledanje na daljinu i gledanje u budučnost? Onda vam je jednostavnije gledati
brojeve lota nego dionice.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: uto jun 24, 2014 2:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 15, 2006 7:44 am
Postovi: 36
Hiner je napisao/la:
Da li je isto gledanje na daljinu i gledanje u budučnost? Onda vam je jednostavnije gledati
brojeve lota nego dionice.


Nije to baš isto. Zavisi kako točno ti definiraš pojam "gledanje u budućnost". RV je prikupljanje senzornih informacija u realnom vremenu pomoću kontrolirane tehnike i uz poštovanje procedure. To se temelji na stišavanju svjesnog i analitičkog uma. Bitan je nesvijesni um i podsvijest. To ima veze sa intuicijom (ženska intuicija), sa bljeskovima inspiracije i spoznaje (poznato je da su ih imali Einstein, a pogotovo Nikola Tesla koji je fenomen sam po sebi).
Uz to, na svemu tome (RV) su radili i rade danas poznati znanstvenici: Targ, Puthoff, Ed May itd. Na moju veliku sreću, posredno sam komunicirao sa Ed May-om i radim na temelju njegove softverske metode.

Neki principi kvantne fizike podržavaju ideju na temelju koje RV funkcionira. A to je da se informacija kroz svemir prenosi trenutno. Zašto se kaže da psi osjećaju kada je vlasnik tužan ili sretan? Zašto je dokumentirano da životinje napuštaju lokaciju na kojoj će doći do potresa, poplave i dr.? Vjerojatno sva živa bića imaju nekakvu ekstra-senzoriku, tako i čovjek.

Mislim da je brojeve lota nemoguće predvidjeti. To je neusporedivo u odnosu na dionice ili valutne parove. Za brojeve lota ti moraš znači točno predvidjeti 7 konkretnih brojeva. RV nije 100% točan u predviđanjima. Radi se oko 65%. Mnoge grupe vjeruju da mogu doći do 80%
Zašto? To nitko nezna zašto? Zna se da se radi o *distribuciji vjerojatnosti*. To znači da je 65% vjerojatnost da će predviđanje biti točno, a 35 % da neće. Ta vjerojatnost je distribuirana na događaj koji predviđamo.

S druge strane, mnogo je lakše s valutnim parovima - jer ne trebamo ništa konkretno utvrditi ( kao 7 pojedinačno točnih brojeva) - nego samo da li će cijena valutnog para Rasti ili Padati. Znači samo se utvrđuje Up ili Down. I ništa više - nikakve vrijednosti ili brojevi. A to je eksponencijalno lakše.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: sri jun 25, 2014 11:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
ja dobivam ponekad vise, ponekad manje te bljeskove slika, rijeci ili brojeva sasvim nepovezano o mojoj namjeri da to dobijem. To se desava slucajno, ponekad kada slucajno zatvorim oci i takve slike, ispisane rijeci ili brojevi su toliko cisti i realisticni kao da ih gledam otvorenih ociju. To mi se desava unazad otprilike 2 godine i uvijek kod zatvorenih ociju, prije mi se to nikada nije desavalo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: pet jun 27, 2014 11:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 15, 2006 7:44 am
Postovi: 36
[quote="HO_OPONOPONO"]ja dobivam ponekad vise, ponekad manje te bljeskove slika, rijeci ili brojeva sasvim nepovezano o mojoj namjeri da to dobijem....quote]

Pozdrav!
To je jako interesantno. Da li si ikad probao neki test svojih sposobnosti kao npr ovo:
http://www.espresearch.com/iphone/
Ako imaš iphone onda možeš skinut tu aplikaciju i probati. Radi se o tome da su ti ponuđene 4 boje, a ispod jedne se nalazi slika. Ti moraš 'pogoditi'/'vidjeti' ispod koje boje je ta slika.

Ako si za, javi mi se, imam jednostavnu metodu da probaš u tom svojem "bljesku" dohvatiti sadržaj slike (koju ja odaberem, a tebi će biti nepoznata).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: pet jun 27, 2014 5:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
nemam iphone, pravila sam prije par godina ovaj test i nista nije ispalo: http://www.topesoterik.com/hellsehertest_url1.php Stvar je u tome da ja ne mogu da prizovem bljesak, tj. kazem hocu da vidim, to dodje neocekivano. Prije oko 4 mjeseca imala sam u par navrata te bljeskove sa brojevima, prvi dan 2 broja, za dva dana jos jedan dvoznamenkasti. Igrala sam onda loto sto inace ne igram skoro nikada i imala 2 broja sa dodatnim, dobila ono minimalno. Poslije 2-3 tjedna opet sam imala u jednom danu 2 bljeska i u svakom po dva broja, tj ovo sam vidjela: 9,,9 i 7,,9 Posto uvijek zaboravim da igram tj, predam lotto dala sam 5 brojeva mome muzu neka ih on iskoristi. I on ih je stavio u srijedu, a u subotu je zaboravio, stavio svoje brojeve. I bas zbog toga promasio oko 450€ jer su koliko se sjecam moja 4 broja bila onda izvucena. Onda sam shvatila ako mi nesto dolazi da moram sama da se potrudim, a ne da brigu predam drugome jer su po svemu sudeci brojevi bili meni namjenjeni a ne njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: sub jun 28, 2014 11:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 15, 2006 7:44 am
Postovi: 36
HO_OPONOPONO je napisao/la:
.....Stvar je u tome da ja ne mogu da prizovem bljesak, tj. kazem hocu da vidim, to dodje neocekivano. ......

Očito si spontano razvila neku ekstrasenzornu sposobnost. Ali je izgleda ne možeš kontrolirati, nego ti spontano dolazi s vremena ne vrijeme. Zapravo, to što ti možeš je daleko jednostavnije i lakše nego Remote Viewing. Za RV sesiju moraš sjesti i napraviti ju na papiru da bi se dobile ekstrasenzorne informacije. A kod tebe - to dođe spontano i (izgleda) bez truda.
Trebalo bi eksperimentirati kako to možeš iskoristiti. Želiš li probati? RV tu može pomoći- jer mogu generirati random Target broj i asocirati ga sa ishodom neke npr. sportske utakmice. Pri tome, taj target broj ti ja pošaljem - pomaže da intuitivno (kroz bljesak) vidiš sliku koja je asocirana sa ishodom utakmice.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: ned jun 29, 2014 10:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 07, 2010 11:42 am
Postovi: 193
Kako izgleda RV sesija na papiru?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: ned jun 29, 2014 11:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 15, 2006 7:44 am
Postovi: 36
Hiner je napisao/la:
Kako izgleda RV sesija na papiru?

Primjer sesije i RV zadatka:
https://www.sendspace.com/file/kt3oxl
Ovo je najjednostavniji primjer i samo sa osnovnim dohvaćanjem senzornih podataka, bez dohvaćanja više detalja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: ned jun 05, 2016 10:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
Mnogo puta sam pročitao da se Remote Viewingom mogu saznati sve informacije. O prošlosti, sadašnjosti, budućnosti, o svim zamislivim mjestima u Svemiru.

Međutim, koliko vas je pokušalo koristiti RV kako biste saznali što vam se događalo u prošlim životima??? Evo... mene ne zanima toliko pogađanje rasta i pada valutnih parova iako bi se za početak naravno bavio i time, nego me najviše zanimaju moji vlastiti prethodni životi. Budući životi me ne zanimaju jer ako previše vjerujemo informacijama o budućnosti, ulazimo u prorokovanje i onaj najosnovniji filozofski problem poimanja slobode (a nisam neki filozof). Ako su događaji toliko točno dizajnirani da se dogode na taj-i-taj način, gdje je tu ono malo slobode koju navodno imamo.

Ali jako bi volio imati uvid u prošle živote. Jeste li koristili RV da steknete uvide o svojim prošlim životima? Jeste li kako u realnosti mogli provjeriti informacije o tome tko ste bili u prošlim životima?


Zadnja izmjena: piskavac; čet aug 10, 2023 8:14 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: ned jun 05, 2016 4:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 15, 2006 7:44 am
Postovi: 36
piskavac je napisao/la:
Mnogo puta sam pročitao da se Remote Viewingom mogu saznati sve informacije. O prošlosti, sadašnjosti, budućnosti, o svim zamislivim mjestima u Svemiru.


Točno - to se može.

Citat:
Ali jako bi volio imati uvid u prošle živote. Jeste li koristili RV da steknete uvide o svojim prošlim žiovotima? Jeste li kako u realnosti mogli provjeriti informacije o tome tko ste bili u prošlim životima?


Nisam čuo da netko to radi pomoću RV. Iako se to može, jer RV se koristi za svašta.
Kao što i sam kažeš--problem je provjeravanje tih informacija koje se dobiju pomoću RV-a. Naprimjer, ako ideš pomoću RVa doći do informacija za nešto što će se tek dogoditi, onda kada se to dogodi ili nedogodi -- ti češ saznati ishod. Nakon ishoda se dobiva povratna informacija, tj. Feedback u remote viewingu. Feedback služi da bi remote viewer mogao znati koliko je bio točan u svojoj RV sesiji kada je dohvaćao informacije. Feedback je vrlo važan za učenje.
E sada, ako bi išao RV-om saznati što si bio u prošlom životu -- kao što vidiš nastaje problem-- jer ne postoji znanstvena metoda kojoj možeš dobiti Feedback, tj. provjeriti točnost informacija (štoviše, znanost niti ne priznaje nešto tako kao što su prošli životi).
Jedini način provjere je pomoću osoba koji su "readeri" tj. vidoviti po našem. Zapravo, vidovitost je malo kriva riječ, radi se o vrsti ekstrasenzitivnosti. Readeri specijalizirani za prošle živote mogu saznati informacije o prošlim životima -- i zato ti ja preporučam -- da obaviš reading session direktno sa nekim readerom -- nije potreban RV u tu svrhu.

Mislim da to košta oko 50 100 ili 200 USD nisam siguran, ovisi o readeru i njegovom cjeniku.

U RV community-u ima u Readera od koji su neki i renomirani, imaju škole, prisutni u medijima u USA i rade nekad i za celebrity-e. Jedino je bitno odabrati pravog psychic reader-a da nebi dao pare nekom fejkeru
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: ned feb 18, 2018 6:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Pa jesi li nasao kandidate za ovo?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: ned feb 18, 2018 8:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 15, 2006 7:44 am
Postovi: 36
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Pa jesi li nasao kandidate za ovo?


Taj moj post je bio od prije 3.5 godine. Tada sam bio na početku puta. Što sam naučio i prošao od tada je neusporedivo sa početkom. Ne tražim nikoga. Ali se bavim time i u tom radu, samo po sebi dolazi do toga da susrećem istomišljenike i ljudi ti sami prilaze (oni koje to zanima i koji se time bave). Iako, obučio sam oko 6-7 ljudi koji su se ovdje javili prije 3 godine. Sumnjam da je itko od njih krenuo na taj put i počeo to primjenjivat u praksi. Za razliku od toga, RV zajednica gdje djelujem http://www.appliedprecog.com/ obuhvaća na stotine ljudi i još nebrojeno diljem svijeta koji rade privatno. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: ned feb 18, 2018 8:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Igor je napisao/la:
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Pa jesi li nasao kandidate za ovo?


Taj moj post je bio od prije 3.5 godine. Tada sam bio na početku puta. Što sam naučio i prošao od tada je neusporedivo sa početkom. Ne tražim nikoga. Ali se bavim time i u tom radu, samo po sebi dolazi do toga da susrećem istomišljenike i ljudi ti sami prilaze (oni koje to zanima i koji se time bave). Iako, obučio sam oko 6-7 ljudi koji su se ovdje javili prije 3 godine. Sumnjam da je itko od njih krenuo na taj put i počeo to primjenjivat u praksi. Za razliku od toga, RV zajednica gdje djelujem http://www.appliedprecog.com/ obuhvaća na stotine ljudi i još nebrojeno diljem svijeta koji rade privatno. Pozdrav

Ovo je nesto novo za mene i zainteresovalo me! Malo cu vise izuciti da vidim o cemu se radi. A kad obucavas da li to radis putem skajpa..ili kako vec?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: pon aug 07, 2023 7:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Da li je ova tema još uvek aktuela ?

Zainteresovala sam se za remote viewing pre dve godine, ali sam se prebacila na Silva Metod kontrole uma.

Ako je tema aktuelna Igore, volela bih da popričamo oko toga.

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim osobe za Remote Viewing projekt-dobivate free tre
PostPostano: čet aug 10, 2023 8:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
Fairy je napisao/la:
Da li je ova tema još uvek aktuela ?

Zainteresovala sam se za remote viewing pre dve godine, ali sam se prebacila na Silva Metod kontrole uma.

Ako je tema aktuelna Igore, volela bih da popričamo oko toga.


Vjerujem da je remote viewing superioran Silva metodi. Smatram da je Silva nekako više za poslovnjake.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz