Sada je: pet mar 29, 2024 3:01 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 252 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub aug 25, 2012 1:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Opcenito, nikome licno!
Sorry, nikada nisam isla niti cu vjerojatno ici u crkvu, i to u bilo koju, sasvim je svejedno. A sto vi to nazalost bas i niste razumjeli, shvacam, i ja se sama nekada zaboravim pa srackam, dok se ne trgnem i zapitam, hej sto radi to, sama svoju dusu zagadjivas, i onda krenem odmah da ju cistim izvinjenjem i pokajanjem.

\:D/ Dijagnostika Karme S.N. Lazarev ( ruski istrazivac/naucnik ) nije nikakvo crkveno / bogomoljsko djelo, vec ti pomaze da se osvjestis, i da saznas sto je grijeh, zbog cega se razboljevas, umires, pogadja losa sudbina, nista ne ide, nema novaca, posla, zbog cega se djeca drogiraju, zasto ti muz loce, zena vara i i i itd..................................................................

Kada sve to shvatis, i imas informacije kako da ta energetska biopolja povratis u normu, sve se automatski okrece. Vjeruj ili ne vjeruj, slobodna ti volja, vjeruj ako hoces da si bez grijeha, tvoja stvar, sve sto ti se desava sam si kreirao, koliko treba jos da to shvatis, a nalazis se na metafizickom forumu ?????????? #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub aug 25, 2012 2:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
Greh je isto sto i greska.

Zar stvarno neko misli da nije gresio nikada?

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub aug 25, 2012 2:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Svako grijesi, to je proces ucenja, ali ima i onih koji misle da su savrseni i uvijek u pravu, njihov veliki EGO, treba se s njim boriti, nije lako, ali je izvodljivo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub aug 25, 2012 2:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Ima li kakvih noviteta? Tipa novosti ili vijesti? Odozdo, odozgo?

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub aug 25, 2012 2:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
znak je napisao/la:
Čitajući ove zadnje postove čovjek doista može steći utisak da je na nekom religijskom forumu. Bog ovo i bog ono :mrgreen: , pa čita li iko stiki teme ?!?Meni doista nije jasno šta pravi vjernici i bogomoljci traže na ovakvim mjestima gdje se bog u negativnom kontekstu pomenuo hiljadu puta. Licemjerstvo koje je već objašnjeno u svim vjerskim knjigama ili neka nova filozofija zvana ,,malo tamo malo ovamo,, sve u cilju svjesnosti , prosvjetljenja i puta za nigdje.. :roll:


:thumbup:


Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub aug 25, 2012 2:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
dobar potez ghost, promijenimo temu da se nebi pobili :thumbup:

Evo ovdje pa birajte, prevod sa njemackog bas nije, ali ja ne mogu toliko puno da prevodim


http://translate.google.de/translate?sl=de&tl=hr&js=n&prev=_t&hl=de&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Finfo.kopp-verlag.de%2Findex.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub aug 25, 2012 3:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Хаарп – Ко управља временом? (1. део)

http://bit.ly/OcKo5J


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub aug 25, 2012 4:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
HO_OPONOPONO je napisao/la:
Opcenito, nikome licno!
Sorry, nikada nisam isla niti cu vjerojatno ici u crkvu, i to u bilo koju, sasvim je svejedno. A sto vi to nazalost bas i niste razumjeli, shvacam, i ja se sama nekada zaboravim pa srackam, dok se ne trgnem i zapitam, hej sto radi to, sama svoju dusu zagadjivas, i onda krenem odmah da ju cistim izvinjenjem i pokajanjem.

\:D/ Dijagnostika Karme S.N. Lazarev ( ruski istrazivac/naucnik ) nije nikakvo crkveno / bogomoljsko djelo, vec ti pomaze da se osvjestis, i da saznas sto je grijeh, zbog cega se razboljevas, umires, pogadja losa sudbina, nista ne ide, nema novaca, posla, zbog cega se djeca drogiraju, zasto ti muz loce, zena vara i i i itd..................................................................

Kada sve to shvatis, i imas informacije kako da ta energetska biopolja povratis u normu, sve se automatski okrece. Vjeruj ili ne vjeruj, slobodna ti volja, vjeruj ako hoces da si bez grijeha, tvoja stvar, sve sto ti se desava sam si kreirao, koliko treba jos da to shvatis, a nalazis se na metafizickom forumu ?????????? #-o


Kod Lazareva je uvijek kriva ili grešna osoba ili neko od predaka ko je zglajzao stvar kao i kod boga zavisno koji bog kojima više odgovara. To što radi Lazarev postižu i mnogi drugi iliti ostali sa bogom ili bez njega...Rad sa energijama i vraćanje u balans ili idealnu formu, rješavanje uzroka (nemanja novca, sreće, zdravlja, ljubavi itd,itd... rade i mnoge druge tehnike i učenja,i zbog toga treba svima pustiti da sami uoče ili izaberu ono što žele, a ne stalno im pod nos gurati Lazareva ili nekog boga, jer to je pomalo dosadno i nema veze ni sa kakvim EGOM...
Ah da, nastavimo sa temom kao što reče Gost... :D ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub aug 25, 2012 5:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
"Visoka razina podsvjesne agresije", rekao bi Taj čije ime se ne spominje. :)

Nego, mala digresija - ili ne - čemu ovaj topic? Nije baš da je neka diskusija u igri (nije ni da joj ja ovime pridonosim) i sad zapravo imamo 2 topica u koje bacamo random linkove. :)


Zadnja izmjena: Jahra Stafari; sub aug 25, 2012 7:28 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub aug 25, 2012 5:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Krivo sam prije postao...
Ego je balans samokritike i samodovoljnosti. Izraz svjesnosti.

A čija loša karma, nedjela i zločini su mi krivi za moju neuspješnost-- odgovor je u pogledu na ogledalo. Zajedno sa egom.

Eto vijesti konačno!!China could penetrate US with new huge missile
Empire State Building Shooting Wrongly Hyped as ‘Mass Shooting’ by Media?
America’s Descent into Poverty
Video: Creepy Illuminati Clock Counting Down Sept 9th, 2012
Fifty food items to stockpile now: Health Ranger releases preparedness foods shopping list

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub aug 25, 2012 7:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Pa sad za bacanje govana na mene, slobodno samo naprijed, ja nicim i nikim ne upravljam i sve prihvacam, mene apsolutno nista ne brine , ja svima oprastam.
Hvala na ciscenju :love5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub aug 25, 2012 9:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
HO_OVONEĆUZNATNAPISAT nemoj bit na kraj srca. Pa nije to bilo za tebe malo je i nas pošpricalo.

A sada vijesti: http://larouchepac.com/node/23702

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub aug 25, 2012 9:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Ja pisem jedno, vi tumacite drugo. Pa dokle, tko je na kraj srca, ja sam sretna sto uopce nisam popizdila kad mi netko kaze da stalno guram Lazareva pod nos, tj. da sam dosadna jer znam da ima razloga zasto mi je to poslato. Kada znam kako ljutnja funkcionira, odmah odustajem od ljutnje, svima oprastam, ali stvarno! bez ironije. Teorija ne vrijedi nista ukoliko je ne primjenjujes u praksi.

Zdravi i sretni mi bili svi :love12:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub aug 25, 2012 10:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
I opet ti Lazarev... :rofl :rofl :love11:

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub aug 25, 2012 10:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
:angel4: :rofl :toothy2: :rofl :ontopic:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet aug 30, 2012 10:48 am 
Амерички војници припремали државни удар

slika

Вашингтон – Четворица припадника америчке војске су спремала државни удар и убиство председника САД. Код учесника завере међу којима су редови и млађи официри Треће моторизоване пешадијске дивизије, лоциране у бази Форт Стјуарт у држави Џорџија, пронађено је складиште оружја и муниције.

На куповину наоружања потрошено је $87.000, саопштио је представник тужилаштва државе Џорџија.

Истрагом је утврђено да су ухапшеници били чланови радикалне организације „Заувек бесмртни, увек спремни“ чија је делатност усмерена против америчке владе. Према речима тужилаштва, оптужени не крију дубоку антипатију према актуелном председнику државе. По њима, црнопутом председнику са „именом туђинца није место у Белој кући“.

Оно што је такође занимљиво је да су данас хеликоптери америчке војске типа Црни соко изводили летове у центру Минеаполиса. Мало далеко од Авганистана и Ирака. Рутинска вежба?

http://www.vaseljenska.com/vesti-dana/a ... avni-udar/


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet aug 30, 2012 12:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Saka ljudi protiv sistema?

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet aug 30, 2012 12:28 pm 
Neko je morao da probije led.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: ned sep 02, 2012 9:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Dа se sve može kаd se hoće pokаzаo je novi predsednik Frаncuske Frаnsoа Olаnd. Nаime, zа sаmo nekoliko meseci u vlаsti uveo je mere koje će znаtno osetiti i siromаšni, i držаvni budžet, аli i oni bogаti grаđаni Frаncuske, а reorgаnizаcijom je uspeo dа dovede do togа dа inflаcije u Frаncuskoj uopšte nemа.

02.09.2012. izvor: FBR Biljаnа Mitić, priredilа B.Diković

Posle ukidаnjа i prodаje protokolаrnih vozilа kojа su služilа zа držаvne službenike nа аukciji, novаc je prebаcio nа rаčun sа kogа će finаnsirаti izgrаdnju velikih infrаstukturnih objekаtа.



Predsednik Frаncuske Frаnsoа Olаnd

Svim držаvnim preduzećimа ukinuo je držаvnа vozilа, smаtrаjući dа svаki uspešаn privrednik može sаm dа obezbedi kupovinu аutа, а аko to ne učine ondа su „škrti, nesposobni ili korumpirаni i držаvnim preduzećimа tаkvi ljudi ne trebаju“. Nа ovаj nаčin ovezbedio je 345 milionа evrа koje će investirаti u nove istrаživаčke projekte i institute, zа tаj posаo je аngаžovаo 2.560 mlаdih nаučnih istrаživаčа.
Urgentnim dekretom povećаo je porez porodicаmа čiji godišnji prihodi premаšuju pet milionа evrа. Sаmo tim novcem, bez dirаnjа držаvnog budžetа, zаposliće 59.870 nezаposlenih obrаzovаnih kаdrovа. Od prvog septembrа 6.900, а zаtim i 12.500 nаstаvnikа i profesorа.
Olаn je učinio nešto što se nijedаn predsednik pre njegа nije usudio: Crkvi je ukinuo podršku u iznosu od 2,3 miliijаrde evrа. To je novаc kojim će se izgrаditi 4.500 držаvnih dečijih vrtićа i 3.600 osnovnih školа.
Uveo je poreske olаkšice nа „bonus kulture“. Oni koji budu zаposlili nаjmаnje dvа diplomirаnа stručnjаkа biće sаsvim oslobođeni porezа.
Ukinuo je vlаdine i držаvne novine, revije, fondаcije, i izdаvаčke kuće.
I u bаnkаmа je uveo red: one koje investirаju u rаzvoj domаće privrede dаće poreske olаkšice, one koje se bаve sаmo novčаnim trаnsаkcijаmа povećаće poreze.
I nа krаju nаjvаžnije: smаnjio je plаte svim držаvnim službenicimа zа 25%, poslаnicimа u pаrlаmentu zа 33%, а drugim visokim držаvnim službenicimа koji zаrаđuju više od 800.000 evrа godišnje zа 40%.
Od tog novcа finаnsirаće socijаlne kаtegorije: sаmohrаne mаjke biće zbrinute i imаti olаkšice u prvih pet godinа detetа, а one sа stаrijom decom tri godine.
Ono što je fаscinаntno je dа ništа od togа neće ugroziti ni cent držаvnog budžetа.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: pon sep 03, 2012 10:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2011 3:36 pm
Postovi: 248
Lokacija: skopje
Prica se u selu o 104h

http://www.datalounge.com/cgi-bin/iowa/ ... d,11835508


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 252 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz