Sada je: čet mar 28, 2024 3:48 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 51 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: uto dec 06, 2011 8:51 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet okt 27, 2011 2:41 am
Postovi: 24
Lokacija: 3rd rock from the sun
započinjem novu temu s velikom radošću,pronalaskom jednog od novijh planeta u našoj majci Galaksiji.Zato drage kolegice i kolege naše Galaksije,gdje god bili bacite se u "googlanje"da bi što više saznali o našim "budućim" domovima,zašto kažem budućim domovima?,vjerojatno mnogi od vas su svjesni stanja naše majčice Zemlje.Pitanje je samo vremena ali i mogućnosti kada ćemo morati napustiti ovaj planet i potražiti neki drugi dom,to ću naravno ostaviti za nove generacije,jer nas ionako neće biti.Kako god bilo,uživajte!!! http://danas.net.hr/znanost/page/2011/0 ... 90006.html :ontopic:

_________________
bolje ispast glup,nego iz aviona!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: uto dec 06, 2011 9:34 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Po meni ova tema spada u željno razmišljanje, čisti tjelocentrizam, a tu je i jednostavno previše pretpostavki a premalo informacija.
Nemam želju buduće generacije gledati kao osuđene na tjelocentrizam i projicirati namjere da budu na nekoj planeti kao doseljenici, a koja je isti matriks na istom denzitetu kao što je i ovaj.
Novi planet uopće ne mora biti nova nada, može biti i novi čorsokak, ali ajde možemo se igrati traženja novih mjesta za život.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: uto dec 06, 2011 9:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
Ne shvatam o kakvom stanju zemlje govoriš?

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: uto dec 06, 2011 9:56 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet okt 27, 2011 2:41 am
Postovi: 24
Lokacija: 3rd rock from the sun
kakvom stanju??? neznam odakle da počenem,od potresa,poplava,globalnog zagrijavanja,neobjašnjivih urušavanja zemlje gdje nestaju cijele zgrade pa i četvrti,ozonskog omotača gotovo da ni nema na nekim mjestima ili je potpuno rjedak,klimatske promjene ne samo na našem planetu da su zamjećene nego i na svim planetama sunčevog sustava!!!!!http://www.val-znanje.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2549%3Anasa-skriva-tajnu-galakticki-val-mijenja-suncev-sistem&catid=37%3Atekstovi&Itemid=172 :glasses7:

_________________
bolje ispast glup,nego iz aviona!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: uto dec 06, 2011 9:59 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet okt 27, 2011 2:41 am
Postovi: 24
Lokacija: 3rd rock from the sun
http://www.val-znanje.com/index.php?opt ... Itemid=172

_________________
bolje ispast glup,nego iz aviona!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: uto dec 06, 2011 10:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
Ah,to...
Ma ne sekiraj se.Univerzum uvijek pronađe način.
Svaki porođaj je bolan,ali rezultat je uvijek isti...
Novi život.
:hello2:

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: uto dec 06, 2011 10:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hehe, da... ovu temu bi trebalo objediniti sa ovom postojećom:

viewtopic.php?f=7&t=11

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: uto dec 06, 2011 10:16 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet okt 27, 2011 2:41 am
Postovi: 24
Lokacija: 3rd rock from the sun
upravo tako branmane!!!-novi život-novi planet-nova nada :D ali mi nećemo poživjeti toliko da se brinemo o tome,bar ne ja,kratak je pasji život :glasses7:

_________________
bolje ispast glup,nego iz aviona!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: uto dec 06, 2011 10:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
Man in Black je napisao/la:
upravo tako branmane!!!-novi život-novi planet-nova nada :D ali mi nećemo poživjeti toliko da se brinemo o tome,bar ne ja,kratak je pasji život :glasses7:


Ma ne brini,živjet ćeš vječno.
Sad,ovdje ili tamo negdje...
Nije ni važno.
Bitno je učiti,rasti...
Tome nema kraja!

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: uto dec 06, 2011 10:42 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Koliko mi se sad čini morat ćemo se preseliti na 4D i od tamo tražiti kud ćemo se seliti.
Navodno je 2007. sa suncem od strane jačih OPS sila napravljen nepovratni proces koji pomalo ide prema sigurnom uništenju solarnog sistema, to jest sunce umire.
Iz istog izvora se navodi kako bi val trebao dati priliku da odemo na 4D na zemlji gdje ne bi bili u frekvencijskom zatvoru, a zatim ne ostati tu (iako u višem denzitetu) negu to stanje iskoristi za potragu kud ćemo i obuku kako ćemo.
Između ostalog bi se u 4D ili "višoj zemlji" trebali sjetiti naše povijesti pa ćemo sa tim informacijama bez da nekom vjerujemo moći vidjeti kud i da li ćemo bježati odavde.

Izvor: viewtopic.php?p=119954#p119954


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: uto dec 06, 2011 11:17 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet okt 27, 2011 2:41 am
Postovi: 24
Lokacija: 3rd rock from the sun
i onda nam ostaju par pitanja koja su ključna za opstanak ljudskog roda-KAMO?-KAKO?-KADA? :glasses7:

_________________
bolje ispast glup,nego iz aviona!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: uto dec 06, 2011 11:24 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
To bi trebali otkriti radom na sebi, bez očekivanja ishoda i bez vizualizacije cilja (bez željnog razmišljanja, otvorenog uma.....) pošto ne znamo kako taj cilj izgleda dok se ne sjetimo sami sebe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: uto dec 06, 2011 11:59 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet okt 27, 2011 2:41 am
Postovi: 24
Lokacija: 3rd rock from the sun
dubokumno,dubokoumno za naše moždane vijuge promatrač....

_________________
bolje ispast glup,nego iz aviona!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: sri dec 07, 2011 7:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Znam da je razočaravajuće-al neidemo nikud-mislim fizički

Ostajemo gdje jesmo, to bi već trebalo biti jasno nakon svih onih kanaliziranja.

Ato je zato-jer tako mora biti, s razlogom.

Onaj tko mora biti na toj novoj planeti-već je tamo-jer tako mora biti.

Stoga nema nikakvih brodova ni tehnologija za odlazak tamo-ni sad, ni za 10 ni za 100 godina.

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: sri dec 07, 2011 10:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Svasta se sad ``otkriva``,i to bas SADA!!! Kako ne pre godinu,dve?? Odjednom ``ima nade``za covecanstvo,a novine prepune prepisivaca.Sto se babi snilo ,to joj se i zbilo.Nisu planete tu da trpe-nose ovaj nenormalni svet vec obrnuto.Organski zivot je stvoren da bi potpomogao razvoju i napretku nebeskih tela.Jednog dana ce zemlja postati zvezda-sunce, mesec kao sada zemlja i td.O tome prica i G. (``U potrazi za cudesnim``-Uspenski). Naravno da postoji bezbroj planeta prepunih zivota, ali sve i da je onaj tekst dat kao neka nada ,na tu planetu niti bilo koje drugo nebesko telo boranija nece imati sansu da ode.Obican svet nema nacina,bar ne tehnoloskih,da se odlepi ni od zemlje kako lici,a kamoli da stigne na neku tamo planetu spasa.Pa ni u susednu zemlju ne moze da se ode slobodno.Vize,granice,pasosi...Kako dani prolaze ,sve sam ubedjeniji i sigurniji u ono sto radim-o :love10:

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: sri dec 07, 2011 11:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 16, 2011 5:36 pm
Postovi: 131
Mike20, slozio bi se sa tobom. Doduse cak i smatram da mi vec jesmo u 4D tj. da je "dobar dio nas u 4D".

Da je ista fizicka promjena kao konstanta ispravna, covjek bi radio za stolom i u jednom momentu samo bi usao u "vortex" kao kad se teleportiras i odjednom mi se nasao tamo. Zamisli da jedes u tom momentu, samo bi prosao kroz to, skuzio to, i nasao se sa zlicom u ustima ili barem ruke bi imao u tom polozaju. Ne bis nakon toga rekao koji kurac se desio vec bis umro. Prevelik je to sok za bilo ciju svijest na ovom planetu.

Ono sto ja mislim da se desava je to da smo svi mi tu sa razlogom. Svi mi penjemo se "UP" da li u pozitivnom ili negativnom smislu ali tijelo ostaje tijelo. Ono se regenerira putem nas. Mi to moramo naucit tj. kako se regenerirat. Kako ces naucit kako regenerirat tijelo ako nemas isto kojemu je potrebna regeneracija? Dakle, ono sto mislim je da svjest skoci up. Tijelo ide za svjescu kad se ti osvjestis da tijelo treba regenerirat.

Takodjer kao finalno, mislim da di smo sad da je to nova planeta a na nama je da li cemo to svhatit, otic naprijed sa svjescu ili ne. Zato je i receno da "svi ili vecina" se trebaju osvjestit kako bi skocili naprijed. Logika. Jbg. :D

I jos jedna stvar. Bez smrti u 4D OPD ne mozes otici. Mi nismo u OPD realnosti. Dake, po mojoj logici sada smo svi mi u 4D OPS-u. Sta cemo napravit sa time, na nama je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: sri dec 07, 2011 3:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
waax je napisao/la:
Mike20, slozio bi se sa tobom. Doduse cak i smatram da mi vec jesmo u 4D tj. da je "dobar dio nas u 4D".

Da je ista fizicka promjena kao konstanta ispravna, covjek bi radio za stolom i u jednom momentu samo bi usao u "vortex" kao kad se teleportiras i odjednom mi se nasao tamo. Zamisli da jedes u tom momentu, samo bi prosao kroz to, skuzio to, i nasao se sa zlicom u ustima ili barem ruke bi imao u tom polozaju. Ne bis nakon toga rekao koji kurac se desio vec bis umro. Prevelik je to sok za bilo ciju svijest na ovom planetu.

Ono sto ja mislim da se desava je to da smo svi mi tu sa razlogom. Svi mi penjemo se "UP" da li u pozitivnom ili negativnom smislu ali tijelo ostaje tijelo. Ono se regenerira putem nas. Mi to moramo naucit tj. kako se regenerirat. Kako ces naucit kako regenerirat tijelo ako nemas isto kojemu je potrebna regeneracija? Dakle, ono sto mislim je da svjest skoci up. Tijelo ide za svjescu kad se ti osvjestis da tijelo treba regenerirat.

Takodjer kao finalno, mislim da di smo sad da je to nova planeta a na nama je da li cemo to svhatit, otic naprijed sa svjescu ili ne. Zato je i receno da "svi ili vecina" se trebaju osvjestit kako bi skocili naprijed. Logika. Jbg. :D

I jos jedna stvar. Bez smrti u 4D OPD ne mozes otici. Mi nismo u OPD realnosti. Dake, po mojoj logici sada smo svi mi u 4D OPS-u. Sta cemo napravit sa time, na nama je.

Ovo je jedinstvena prilika za sve nas prisutne na Zemlji da u 4D ili 5D pređemo skupa s tijelom, što znači transformaciju tijela u kristalno svjetlosno tijelo, bez fizičke smrti.
Vrijeme uzlaska, premda dosta ovisi o nama, više ovisi o kritičnoj masi svjetlosnih radnika, nego o individualnom razvoju (iako su međuovisni). Kad planeta i kritična masa uspostave ravnotežu svi se mogu popeti noseći svoju prtljagu/tijelo sa sobom.

Praktički nam je zagarantiran uspon ako se uspijemo riješiti strahova od reptila, napada, ostalih zlih stvorenja i konačno, straha od smrti i razviti svoje svjetlosno tijelo.
Detaljno opisano u priručniku Arkturiusa. Ako te zanima, link:

http://www.val-znanje.com/index.php?opt ... Itemid=171


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: sri dec 07, 2011 4:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 05, 2011 12:48 pm
Postovi: 88
Cim se oslobodimo prvog straha, od smrti, nece nam trebati druga planeta, o kojoj i ovako ne znamo bas NISTA, osim ono sto nam pricaju.

A smrti se boji samo ego.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: sri dec 07, 2011 5:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
25256 je napisao/la:
Cim se oslobodimo prvog straha, od smrti, nece nam trebati druga planeta, o kojoj i ovako ne znamo bas NISTA, osim ono sto nam pricaju.

A smrti se boji samo ego.

Nije stvar u tome da li će nama trebati Nova Zemlja, bit je u tome da mi trebamo ovoj ovdje i sada da bi ostvarila kritičnu masu i postala Nova Zemlja. Bez nas ne može. Poneki pojedinac bez nje i može, ali masovno uzdizanje je moguće samo s njom. Doslovno, zajedno smo jači.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi Planet-Nova Nada
PostPostano: sri dec 07, 2011 5:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Lampa je napisao/la:
Nije stvar u tome da li će nama trebati Nova Zemlja, bit je u tome da mi trebamo ovoj ovdje i sada da bi ostvarila kritičnu masu i postala Nova Zemlja. Bez nas ne može. Poneki pojedinac bez nje i može, ali masovno uzdizanje je moguće samo s njom. Doslovno, zajedno smo jači.



:thumbup: :love3: Ne može se igrati bez igrača! :blob: Al ipak, u kolektivu je demokratija, pa sad mož' bit' tako a i ne mora \:D/

Baš me zanima šta je sledeće :occasion5:

slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 51 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz