Sada je: pet mar 29, 2024 1:09 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: čet nov 03, 2011 5:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
atekut je napisao/la:
Kamen gori, val se pjeni t-t-r-t-r. Bitno je samo širiti ljubav iz merkabe. Oviti se svjetlom i slušati onog Al laje s jutuba. Uz dozu straha, naravno.


:rofl Al jaje laje li laje :mrgreen:

Tako nešto i ja kontam, al rekoh - možda neko ima i neke argumente, za promenu. Pa da čujem još nekoga, jer su mi neke stvari vezane za 28.10 i 11.11 imale smisla, to moram priznati, i to je verovatno jedina new age (il ne) paradigma koja je ono što tvrdi čak i argumentovala, kakvim - takvim dokazima, sa ubedljivo najmanjom dozom pseudonaučnih naklapanja.

...uhh, pokidah se da pronađem jedan članak u kome su lepo opisane konvergencije nekih nebeskih tela i Zemlje,sve sa datumima i događajima koji su to propratili, ali ne mogu da ga pronađem, kao da je u zemlju propao. Stvarno je bilo lepo argumentovano, šteta.

Bilo bi stvarno super da nam okolnosti, za promenu, idu na ruku, pa sam zato zamalo i naseo na tu priču - da baš i nismo sami na svome (il tuđem) ;) To bi bilo to, u glavnom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: čet nov 03, 2011 6:02 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma otkud argumenti, ne znam otkud bi ih izvukao, ali po majanskom kalendaru getriba vremena je prebacila u novu sinhronizaciju pa osluškujem da li je išta isto u meni od te nekakve granice.
Ono što mogu potvrditi je da sam totalno van funkcije svjetovno, rastavljen sam i lovim novi balans, grčim se da zadržim posao, iscrpljen sam, tijelo bi htjelo mir i kontemplaciju u nekom svojem ritmu koji dopušta jako malo prostora za radno vrijeme i slično.
U svoj toj destrukciji i očaju sam intuitivno posegnuo za nečim što je rezultiralo velikim kristalnim poljem koje je oko mene i dio mene, nemam pojma što je to, ali po osjećaju je neki kolektor koji može upiti velike količine ko zna kakvih sve dobrih i loših zračenja.

Ne bih rekao da nam okolnosti idu na ruku, jer sve moguće zviri koje su bile sakrivene da bi sve izgledalo pristojno sad će morati van, a to ne može biti lijepo, to znači da će biti za stepenicu teže, manje predvidivo, možda teže nego je ikad bilo.
Neke zviri za koje znam odprije u sebi, a ne znam im imena su se primirile, recimo da su prešle na miroljubivu stranu i čekaju.
To sve su možda i moje fantazije. ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: čet nov 03, 2011 7:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
E pa to, po majanskom kalendaru. Kapiram o čemu govoriš, i mislim da imamo slično iskustvo samo bi smo koristili drugačiji rečnik/opise, sa tim da ne stojim baš najbolje ni sa svojim - a ni sa tuđim ahahah. Pod time mislim na to da često neko drugi bolje objasni ono što pokušavam da prenesem.

Sada bi ispred svake od narednih rečenica trebalo dodati AKO, jer je sve bazirano na predpostavkama.


Ta rastavljenost je nešto što je i mene sašilo, ali opet, nevezano za 28mi, jer sam se nekoliko dana pre i posle 28mog super osećao. Ali pre toga, nisam mogao da ostanem pri sebi dovoljno ni kafu da skuvam, malte ne, a kamoli da uradim nešto korisno. To se može objasniti time da su se oni koji su prevodili Majanski kalendar na naški malo zafrkli u datumima, ili alternativno - time da je u pitanju faza, kroz koju se prolazi kad je za to vreme - pa tako, oni od nas koji izlaze u susret predstojećim promenama - će ranije imati neke "simptome" Ipak smo svi ljudi, i ako uopšte postoje bilo kakve promene unutar fizičkog tela, generalni simptomi bi trebali biti isti kod svakoga. No, nekoga, nešto kroz šta je već taj prošao - normalno, preskače. Ne mislim tu na sebe, daleko od toga, hrčem sve u 16 haha, nego generalno - čime bi se nepoklapanja mogla objasniti.

Opet, to što si napisao o velikom kristalnom polju - sad kada si ga tako opisao, leglo mi je, jer osetim nešto slično, mentalnim/emotivnim/energetskim putem. Dakle, ti napadi jasnoće i neke "čistoće", lakoće unutar fizičkog/mentalnog/emotivnog tela, tip energije koji me sve češće zaskače u poslednje vreme - zaista, nosi atribut "kristalna", hvala što si mi skrenuo pažnju. Možda govorimo o istom? Nemam ni ja pojma šta je to - u glavnom, prija mi. No opet, to je kod mene nevezano za taj slavni 28mi, već se "zaukava" nekih godinu dana.


promatrač je napisao/la:
Ne bih rekao da nam okolnosti idu na ruku, jer sve moguće zviri koje su bile sakrivene da bi sve izgledalo pristojno sad će morati van, a to ne može biti lijepo, to znači da će biti za stepenicu teže, manje predvidivo, možda teže nego je ikad bilo.



Ahahaha ...pa ne znam baš ;) Pretpostavljam da su zviri - zveri.
Čisto logikom stvari, zar to što tera zveri napolje ne bi trebalo i nama da pomaže da izađemo na kraj sa njima? Inače pomaže samo zverima da nas "progutaju." Šokantno i strašno za neke, možda - ali je meni bar jasno gde želim da budem, i sav rad sprovodim u tom kontekstu - aka, pozitivnom polarizacijom, ka svetlu. Tako da je za mene upravo to pomoć.

promatrač je napisao/la:
Neke zviri za koje znam odprije u sebi, a ne znam im imena su se primirile, recimo da su prešle na miroljubivu stranu i čekaju.


Možda je to ovo, mojim rečnikom rečeno, naravno:

Valjda? je napisao/la:
No ipak slavim to što sve češće uspevam da suzbijem sopstveni kretenizam :love9: Za mene je to bitna stvar.


Da sve navire iz mene, svo smeće koje je bilo zakopano unutra - navire, sve u 16. No, istovremeno - nikada nisam imao više snage i rešenosti, nego sada - da ga rasčistim. Pa sad, do ascenzije, prosvetljenja, buđenja, ili krajnjih kapaciteta običnog smrtnika - ili pak, krajnjeg sprata obližnje psihijatrijske ustanove, ostaje da se vidi :mrgreen:

U to ime - Živeli!!! :love3: :occasion5: :love5: :occasion5: :love3:

Da su kontrolori sve aljkaviji - nema šta.

Međutim - to se odnosi na moju percepciju, lično i peeeersonalno. Koliko vidim, ljudima okolo je sasvim svejedno. Tako da opet - to može biti plod rada na sebi, radije nego kosmoloških dešavanja.


Ako je postojala tamna strana, svesni mračni uticaji kojima smo bili izloženi (da ne ulazimo u relativnost, koju će se verovatno naći neko da potegne) - zar ne postoji i ono suprotno?Ako ga čak i nije bilo ovde - pa čitav new age pokret/a i ne new age pokret/ govori o dolasku malo svetlije bratije(pa makar to bili i mi sami), zar ne? Da smo totalno sami na svome(njihovome!), bez ikakve šanse, i pomoći - to bi bila jedna kompletna negacija postojanja svetla.
A onda je

Citat:
To sve su možda i moje fantazije. ;)


jedina istina.

Što je, po meni, mnogo crnje čak i od onakve tame.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: čet nov 03, 2011 9:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 28, 2011 1:49 am
Postovi: 58
http://www.youtube.com/watch?v=txTsbeuY ... re=related


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: pet nov 04, 2011 5:59 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Mislim da ne moraju svi osjećati promjene u istoj mjeri, mučiti se u istoj mjeri, razlike mogu biti ogromne.
Ako polazimo od onog da nismo svi tu po istom zadatku to je logično.
Većina valjda tu uopće nije po nikakvom posebnom zadatku osim da proživi život kakav god bio, a ako je netko kojim slučajem uzeo mjesto da obavi nešto što će za njega ili čak za sve obilježiti kraj ciklusa, ovaj period može biti ogromna muka i intenzitet, sa ogromnim dualnostima težine i ekstatičnosti.
Ako netko da bi završio svoj ciklus mora kroz sebe propustiti intenzitet kolektivnog svjesnog i nesvjesnog jer zbog nečeg mora sudjelovati u tome, to je uffff, ima da se peku jaja na glavi kad energija užegne.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: pet nov 04, 2011 8:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Moje skromno mišljenje je da su datumi manipulativni, promjene se događaju, svakome drugačije a nekome kao da se i ne događaju – slažem se da nismo svi po istom zadatku, mnogi po nikakvom zadatku a neki po zadatku ali u dubokom snu.
Gledanje u datum i išćekivanje bilo čega u očekivanom vremenu je manipulacija, promjena je SADA i OVDJE.
Također mi je riječima teško opisati svoje doživljaje i stanja ali promatrač i Valjda – tu smo negdje. Sve teže prihvaćam zadatke i obveze vezane uz 3D.... doslovce reagiram u SADA a sva planiranja koja moram isplanirati dobivaju mi dojam da ih moram „isfantazirat“ – odnosno planiram ali teško i uvijek imam osjećaj da planiram nešto što se uopće neće osvariti ili hoće ali na potpuno meni nepoznat i nelogičan način.
Sve su to mogućnosti, pretpostavke, fantazije.... no i „kristalno“ polje opisuje jedno moje iskustvo u kojem se nalazim i kao da to polje bude sve čvršće. Teško objasniti.
A što se zvijeri tiče – i onih vanjskih i onih u nama- moj neki osjećaj vezan za to je da što su te zvijeri „vidljivije“ to se i mi budimo (iskreno se nadam za većinu) žešće i snažnije se i u nama budi ona svjetla strana koja ima veliku snagu.
Uglavnom jako zanimljiva vremena.... ah da – zaboravimo na vrijeme! I datume! Ne trebaju nam. :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: pet nov 04, 2011 10:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Artemida je napisao/la:
A što se zvijeri tiče – i onih vanjskih i onih u nama- moj neki osjećaj vezan za to je da što su te zvijeri „vidljivije“ to se i mi budimo (iskreno se nadam za većinu) žešće i snažnije se i u nama budi ona svjetla strana koja ima veliku snagu.


Hahaha, pa to, ne bi dotične bežale napolje da im je u nama još uvek sve potaman ;)

@rpomatrač, u pravu si. Pošao sam od pretpostavke da smo svi ovde u istom/zbog istog. Kontam da - ukoliko imam to nešto što se zove "misija" ovde bi postojalo nešto da mi to naznači, a sigurno bi i životni tok tekao malo drugačije. Sa druge strane, neke stvari govore u prilog toga da sam tu iz specifičnog razloga - ali to može biti plod selektivne percepcije. Ma, najbolje bi bilo da ne filozofiram više na tu temu (mada moglo bi se, onako junački - letnji dan do podne;)), ne vodi to nigde. Mada, kontam jednu stvar, a to je da ako dođe do nekog sranja koje bi istraumiralo ljude, sam perfektno sposoban da održim paniku na nultom nivou kod onih koji su oko mene. Samo - čini mi se da je to uloga koju sam na sebe preuzeo, a ne neka specifična misija koju sam dobio pre rođenja jer sam neki intergalaktički visokovoltažni transformator, pa eto, jadni Univerzum ne može čak ni ovaj kliker zvani Zemlja da transformiše bez moje pomoći :rofl :rofl :angel4:

Que sera - sera :thumbup:

Hvala vam svima, i puno, puno sreće u svemu - pa tako i "transformaciji" ... il individualnim tripovima ahhahaha

Živeli! ;) :love3: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: pet nov 04, 2011 11:05 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma ne treba ništa filozofirati, misija nije ništa što bi se dalo objasniti, svijetla strana je tu na neki način da misija jednostavno ispadne, a na meni je da otegnem papke koliko god mogu a da ne krepam kad zagrabim u to.
Štakori koji glume da su misija samo neka šapuću, to je taman prilika da ih se popiše.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: pet nov 04, 2011 6:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
opa znaci krenuli smo znaci :-"

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: pet nov 04, 2011 6:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Al ste se raspisali ali niko ne govori jel počeo novi početak ili nije ? Ne znam kako da se ponašam ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: pet nov 04, 2011 8:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
"U oluji i buri,kraj nedaca svih,
uz gubitke teške i uz tugu kletu,
biti nasmejan,prirodan,tih,
najveca je umetnost na svetu..."
Sergej Jesenjin


"Protiv volje umiješan
U staru zavjeru strana
U staru zavjeru nada
Ja sam jednoga dana
Slucajno nasao put
Ispod svih tih zastava
Što vijore..
Kapi s oboda
Sada padaju na uže i gun
Ja sam slobodan
Neka s moga vrata vijori šal od svile.."
"Darko Rundek"

A kome je uopšte bitan datum...
Danas,sutra,za milion godina...
Svaki novi početak je nečega kraj
Za sve one koji su na kraju i one koji su na početku
Sretan vam put i jedan i drugi!!!

:hello2: :occasion5: :thumbup:

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: pet nov 04, 2011 8:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
dok čekamo :)

Kod:
http://www.galaksija.com/kp.htm

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: pet nov 04, 2011 10:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
fischers je napisao/la:
Al ste se raspisali ali niko ne govori jel počeo novi početak ili nije ? Ne znam kako da se ponašam ?
ma za tebe je sigurno novi pocetak(reinkarnacija) tak da se nemoras brinut... 8)

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: sub nov 05, 2011 12:19 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
fischers je napisao/la:
Al ste se raspisali ali niko ne govori jel počeo novi početak ili nije ? Ne znam kako da se ponašam ?

Ma nije krenuo novi početak ni u teoriji, to je koliko kužim stepenica prije vrha stubišta.
Što ti ima netko govoriti kako da se ponašaš? Zašto čekaš instrukcije?
Budi kakav jedino možeš biti i bok ili popizdi ako želiš... :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: sub nov 05, 2011 3:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 28, 2011 1:49 am
Postovi: 58
Ma kako ste mi svi simpa,danas smo 5.11. a vi ste još na 28.10. [-o< ,podsjeća me to na onu staru zen priču:
Dogodi se da nekom prigodom Tanzan i Ekido zajedno krenuše na putovanje. Put kojim su prolazili bijaše sav u dubokom blatu. Jaka je kiša još uvijek neprestance padala. Idući tako blatnjavim putem, susretoše prelijepu djevojku, odjevenu u skupocjeni svileni kimono obavijen krasnim pojasom. Djevojka nije mogla prijeći raskršće, te stajaše bespomoćno na mjestu. "Priđi djevojko", reče spremno Tanzan. Potom podigavši je i uzevši je u naručje, prenese je preko blata. Ekido ne progovori ni riječi sve do večeri. Tada stigoše do hrama u kojem je valjalo da prenoće. Ovdje se više nije mogao suzdržati, re reče: "Mi, svećenici, ne prilazimo blizu ženama", reče Tanzanu, "a posebice ne prilazimo mladim i lijepim ženama. To je opasno. Zašto si to učinio?" - "Ja sam djevojku odavno ostavio ondje", odvrati Tanzan, "ali, zar je ti još uvijek nosiš?"

Ma dragi ljudi,desilo se nešto ili ne ,u svakom slučaju možda i datumi nisu važni,ali su dobri trigeri,aktivatori,među ostalima,da nas podstaknu na bilo kakav pozitivan pomak u stvaranju ljepše i vedrije kolektivne svijesti..U jednom
od svojih "dubokoumnih" :rofl razmišljanja o tim lgendarnim mayama i njihovom kalendaru ,došla sam do zaključka-pitanja:nisu li maye već onda znale kakav će budući čovjek biti i kako će se ophoditi sam sa sobom i drugima ,i ovim divnim svijetom što mu je na raspolaganju?s tim u svezi izvršili su veliki manipulativni potez,odredivši datum kraja kalendara ,ostavivši zavijene u velu tajne daljnje događanje ,što će biti dalje?i vidimo da uspijevaju u tome,jer se već cijeli svijet oko toga bakće,nema gdje ne nedodjem a da se tom ne priča,nešto se veliko pokrenulo,i onaj najveći skeptik negdje u svom intimnom svijetu ,će se potajno zapitati ;uuu,fak,nisu li oni maye u pravu?no,kako god bilo,istina je da se čovjek mora promijeniti na bolje, a to što smo mi sada oni ljudi koji žive baš u tom velikom razdoblju promijene,datumski ili ne,velika je zadaća..svaki početak je uvijek početak,ali da bi takav nov bio ,treba se očistiti talog sve prljavštine,generalke su uvijek tlaka:)...za početak ne treba ništa posebno poduzimati osim što to jest posebno i ekskluziva,za početak budimo ljudi,već kad to jesmo,prihvatimo da smo i monstrum i bog(don juan :love5: ),postanimo već jednom to jedno biće,ČOVIJEK,plemenit ,vrijedan,odgovoran...datumksi ili ne,vjerujem da će se taj novi čovijek roditi u svima nama,pitanje je ,kao i uvijek ,vremena...peace &love svima


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: sub nov 05, 2011 4:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Apocalyptica je napisao/la:
Ma kako ste mi svi simpa,danas smo 5.11. a vi ste još na 28.10. [-o< ,podsjeća me to na onu staru zen priču:
Dogodi se da nekom prigodom Tanzan i Ekido zajedno krenuše na putovanje. Put kojim su prolazili bijaše sav u dubokom blatu. Jaka je kiša još uvijek neprestance padala. Idući tako blatnjavim putem, susretoše prelijepu djevojku, odjevenu u skupocjeni svileni kimono obavijen krasnim pojasom. Djevojka nije mogla prijeći raskršće, te stajaše bespomoćno na mjestu. "Priđi djevojko", reče spremno Tanzan. Potom podigavši je i uzevši je u naručje, prenese je preko blata. Ekido ne progovori ni riječi sve do večeri. Tada stigoše do hrama u kojem je valjalo da prenoće. Ovdje se više nije mogao suzdržati, re reče: "Mi, svećenici, ne prilazimo blizu ženama", reče Tanzanu, "a posebice ne prilazimo mladim i lijepim ženama. To je opasno. Zašto si to učinio?" - "Ja sam djevojku odavno ostavio ondje", odvrati Tanzan, "ali, zar je ti još uvijek nosiš?"

Ma dragi ljudi,desilo se nešto ili ne ,u svakom slučaju možda i datumi nisu važni,ali su dobri trigeri,aktivatori,među ostalima,da nas podstaknu na bilo kakav pozitivan pomak u stvaranju ljepše i vedrije kolektivne svijesti..U jednom
od svojih "dubokoumnih" :rofl razmišljanja o tim lgendarnim mayama i njihovom kalendaru ,došla sam do zaključka-pitanja:nisu li maye već onda znale kakav će budući čovjek biti i kako će se ophoditi sam sa sobom i drugima ,i ovim divnim svijetom što mu je na raspolaganju?s tim u svezi izvršili su veliki manipulativni potez,odredivši datum kraja kalendara ,ostavivši zavijene u velu tajne daljnje događanje ,što će biti dalje?i vidimo da uspijevaju u tome,jer se već cijeli svijet oko toga bakće,nema gdje ne nedodjem a da se tom ne priča,nešto se veliko pokrenulo,i onaj najveći skeptik negdje u svom intimnom svijetu ,će se potajno zapitati ;uuu,fak,nisu li oni maye u pravu?no,kako god bilo,istina je da se čovjek mora promijeniti na bolje, a to što smo mi sada oni ljudi koji žive baš u tom velikom razdoblju promijene,datumski ili ne,velika je zadaća..svaki početak je uvijek početak,ali da bi takav nov bio ,treba se očistiti talog sve prljavštine,generalke su uvijek tlaka:)...za početak ne treba ništa posebno poduzimati osim što to jest posebno i ekskluziva,za početak budimo ljudi,već kad to jesmo,prihvatimo da smo i monstrum i bog(don juan :love5: ),postanimo već jednom to jedno biće,ČOVIJEK,plemenit ,vrijedan,odgovoran...datumksi ili ne,vjerujem da će se taj novi čovijek roditi u svima nama,pitanje je ,kao i uvijek ,vremena...peace &love svima



Moje razmišljanje, od A - do Š :D To je to, što se mene tiče. :thumbup: :occasion5:

Samo, nešto nisam siguran da su vinovnik projekta baš Maje - a zato ga i zvoem tako - projekat

I u njegovu, i našu čast - Živeli!!! :occasion5: :occasion5: :love3: :love3: :love5: :love3: :love9: :love12: :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: sub nov 05, 2011 5:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 28, 2011 1:49 am
Postovi: 58
da :) ,i njih je "netko" izmanipulirao,cheers


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: sub nov 05, 2011 5:21 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Neki zmaj ili tako nesto?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: sub nov 05, 2011 5:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 28, 2011 1:49 am
Postovi: 58
Nursery rhyme - Kites kites flying high http://www.youtube.com/watch?v=I3Kr7IyWuyI :love11:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sretan vam dan novog početka
PostPostano: sub nov 05, 2011 6:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Pridružujem se slavlju! :love12: :occasion5: :thumbup: :love5: :love3:


Zašto ne pišu što će biti dalje? Možda zato jer dalje određujemo tek kada do tog nivoa dođemo; shvatimo i upotrijebimo istinsku moć stvaranja u nama.

Neki pak kažu da se tada stvaraju NOVE NAMJERE (lekcije) za novo razdoblje koje onda slijedi i koje će trajati narednih nekoliko tisuća godina, a u kojem ćemo onda te namjere i živjeti/sprovoditi u djelo.

Kako bilo da bilo, sve se svodi na razvoj duše i svatko tko u tom razvoju istinski želi ići dalje, za to će dobiti i priliku, a ovo je možda jedna od njih.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz