Sada je: čet mar 28, 2024 10:38 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 224 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sri mar 09, 2011 8:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Java je napisao/la:
Igor Kostelac je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=W...


Skinuli su taj video.


Nije dobar link, bukvalna adresa na koju vodi je '' http://www.youtube.com/watch?v=W... '' umesto pravog linka iza tog narandzastog teksta. Verovatno slucajna greska postera.

EDIT: Nisam nameravao da primer greske bude ''greska ... '' :P

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sri mar 09, 2011 8:43 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
:thumbup:

Kvotao si u trenutku kad sam dodao i tu mogucnost. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sri mar 09, 2011 8:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Skidajte takve stvari sa youtube downloaderom kad ih nađete, to je jedini način da budemo sigurni da neće "nestati", pravim i back up na cd-ima, što je sigurno sigurno.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sri mar 09, 2011 8:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
evo "izgubljenog sina" :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=LdcHIpc2 ... r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=OaKMGx39UeM

evo i drugi sin :D , koji na kostelčevu blogu kaže da ga je korisnik obrisao - možda je ovo na nekom drugom kanalu, ali kako god eto i tog dijela:

http://www.youtube.com/watch?v=a0e4F_nk ... re=related

a čini se da ima i više dijelova.... pa ako su to toliko vrijedne informacije, nek se skida i arhivira onda dok ne prođe baba s kolačima :angel4: ...

so, keine panik - jezt ist alles gut :kiss: :love12: :love9:

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Zadnja izmjena: Artist; sri mar 09, 2011 9:01 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sri mar 09, 2011 9:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jul 11, 2009 10:09 pm
Postovi: 35
Lokacija: Rijeka, Croatia
Evo novi link koji je ispravan, danas je imao 116 pregleda kad sam ga našao sad ima preko 50 000 pregleda http://www.youtube.com/watch?v=a0e4F_nk ... re=related

_________________
www.igor-kostelac.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: čet mar 10, 2011 11:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
http://www.shakeout.org/centralus/

Naime, ovde su ti dogadjaji indirektno ''objasnjeni'' jednom veeeelikom vezbom za eventualni zemljotres. Chak su nakachili i datume ...

To me ne bi chudilo, sa obzirom na to shta ti ljudi rade kad god su u pitanju ''bezbednost Unt Homeland Security'' gde god postoji neki kolektivni smestaj, npr studentski domovi. Po meni, operation mindfuck najchistiji.

Elem, da je to samo vezba, to bi pokrilo obroke, cebad, mozda cak i one famozne sanduke u kojima bi se cebad i hrana distribuirali?
Detalj koji mi bode ochi i jasno iskache iz ovakvog objasnjenja su vrece za tela (Da ne pominjemo chitav kontekst ovog dogadjaja...od kako vlada tvrdi da je u Vojvodini voda bezbedna za piti pijem u glavnom pivo). I to josh pride podvodne ... shta ce sa njima da rade u sluchaju ''Vezhbe ''??

Edit: ...tokom 10 dana ... ?!

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: čet mar 10, 2011 3:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jul 11, 2009 10:09 pm
Postovi: 35
Lokacija: Rijeka, Croatia
ha ha ha , a vidi ovu stranicu, http://www.ready.gov/floodawareness

_________________
www.igor-kostelac.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pet mar 11, 2011 6:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jul 11, 2009 10:09 pm
Postovi: 35
Lokacija: Rijeka, Croatia
Sada nakon potresa u Japanu,kome do sada nije bilo jasno valjda će mu biti jasnije, samo prije par dana jutarnji list je objavio kako su teoretičari zavjera napomenuli da uvijek tjedan dana prije nego mjesec dođe najbliže zemlji dolazi do katastrofalnih potresa na zemlji i ismijavali tkz.teoretičare jer su glupi. Neka se sada smiju jer ovo je sve samo ne slučajnost. lako je to gledati na TV-u no kad te ovako što pogodi kod kuće ukakiš se trajno od straha pa skačeš u stranu kad netko vikne komarac.Čudan način da se ljudi nauče slušati.No primjetio sam u javnim glasilima da su se ljudi generalno ipak uozbiljili i počeli pratiti situaciju mnogo ozbiljnije.tako sam danas na blogu u jednom momentu imao 600 ljudi koji su pregledali postove na tu temu.Pretpostavljam da svi koji su čitatelji ovog foruma da imaju ipak više otvorene oči od drugih ljudi pa bi bilo poželjno da djeluju na svoju okolinu koliko mogu i ljudima koji ne čitaju ovakve forume otvore oči jer još jedino što nas može spasiti od ovakve situacije je kolektivna svijest ljudi koji će shvatiti da ovio nije normalno ni prirodno i da se to može sviješću -spoznajom kako stoje stvari spriječiti.Znam možda će to nekome zvučati glupo -ali nije. na svakome od vas je da reagirate- jer ništa nije slučajno ni ovaj forum, ni vi koji ga čitate ni ja. :love5:

_________________
www.igor-kostelac.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pet mar 11, 2011 8:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Otvorit će njima potresi oći.

Ne triba ih zvat. Dolazit će oni sami.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: ned mar 13, 2011 8:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Ako harp može izazvati potrese ove jačine, gde se tu onda uklapa planeta X? Obe opcije su teoretski objašnjive isto kao i trenutno mala udaljenost meseca od zemlje.
Sve od ovoga može da pije vodu a šta je konačni odgovor?

To je bar lako,
42
:thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: ned mar 13, 2011 10:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
pozdrav glock

HAARP služi za nešto drugo,više je za umnu kontrolu i programiranje ljudi.

Nekoliko mogućnost stoje iza ovog potresa u Japanu, a i na drugim mestima na planeti Zemlji.

1.Ili je ovaj potres u Japanu izazvan oružjem iz atmosfere zemlje, zracima smrti(sa neke vrste satelita ili broda)...
2. Ili se sve ovo dešava zbog prolaza komete Elenin,
3. treća opcija uključuje i prvu i drugu opciju, kako bi se napad zamaskirao...

Ove katastrofe podižu nivo eterične ishrane Tuđinaca na još veći nivo, takođe, ovo su im mogućnosti da fizički pokupe stotine, ako ne i hiljade ljudi, za razne svrhe, za rad u bazama, pripreme tih ljudi žena i dece za potpuno ropstvo, ili čak i za ishranu... Takođe, velika energija straha se i dalje kanališe od onih koji su u životu i od onih koji sve to prate. Energetska mreža Zemlje pulsira u potpunom strahu, neizvesnost samo pogoršava situaciju.
Mediji, ne prenose pravu sliku, kako bi ili još više uneli straha, ili se pripremili za još nešto gore. Možda za još neki potres? To jest napad...

Grupa kometa i asteroida su planeta x, iz daljine kada se posmatra to i izgleda kao jedno telo, ali nije... Samo da napomenem i o ona tri velika tuđinska broda koja su još bliža Zemlji...

Šta će nam doneti Elenin, ili šta nam već donosi? Zgrožen sam slikama apokalipsa iz Japana, pokušavam da budem smiren... Mnoge stvari nisu na svom mestu, i u sebi osećam ne beznadežnost, nego spremnost da se uhvatim u borbu sa samim sobom da bi situaciju mogao shvatiti na pravi način. To mi govori da svi mi moramo proširiti naše umove da bismo razumeli veću sliku koja se dešava okolo nas, i u nama...

HAARP-KONTROLA UMA

Izvodi iz Cs skripti o HAARPu:
17.02.1996
P: L: Neki ljudi žele da ja pitam o tom HAARP-u… izgleda neka vrsta antena…
O: Maska za nešto drugo.
P: Što je to drugo?
O: Projekt da se upotrebe EM valne teorije za prenos perimetra.
P: Što to znači?
O: Ako se koristi kako je dizajnirano, dozvolit će kontrolisanu nevidljivost i lako premeštanje između nivoa denziteta na površini planete kao i pod zemljom.
P: Ko je odgovoran za izgradnju te stvari?
O: Više nego jedan entitet.
P: Koje grupe?
O: INVELCO je jedan oblik kao i UNICON i bankovni interesi.
P: Ko je prerušen kao INVELCO i UNICON? Da li su oni samo kompanije za pokriće?
O: Blizu.
P: Možete li nam reći da li je to ljudska ili vanzemaljska organizacija, ili kombinacija?
O: Ljudska na površini Zemlje.
P: Čija je bila ideja tog projekta?
O: Nije prikladno.
P: Ima li još što bi nam mogli reći o tome?
O: To nema ništa s vremenom ili klimom. Te stvari potiču iz 4. denziteta, kao što smo vam već rekli pre.
P: Dakle, HAARP nema ništa s vremenom?
O: I također EM povezanost sa istim, kako je i rečeno.
P: Dakle, kad je predviđeno da taj HAARP počne delovati?
O: Neodređeno.
P: Da li trenutno radi?
O: Eksperimentalno.
P: Koliko dugo rade na toj stvari?
O: Od 1920-tih.
P: Šta? 1920-tih?
O: Da.
04.05.1996
P: Jednom ste rekli da je HAARP nešto što je bilo korišteno za “transfer parametara”. Pretpostavljam da to znači da se manipuliše prostorom, vremenom i denzitetom.
O: Da.
P: Da li je moguće da su oni planirali koristiti to da bi pobudili kristale Atlantiđana, kako bi ih koristili?
O: Ne toliko “pobudili”, nego više koristili.
09.06.1996
P: Jednom ranije ste rekli da je HAARP napravljen kao nastavak Montauk projekta i da je bio korišten za “prenos perimetara”. Nagađam da je to značilo prostorno/vremensko putovanje, tačno?
O: Da. I otkrivanje kristalnih principa Atlantiđana.
P: Da li planiraju koristiti to za kontrolu uma?
O: I drugog.
P: Možete li nam reći neke druge namene?
O: Tehničke.
P: Da li je HAARP sad u upotrebi?
O: Ne.
P: Ima li datum kad bi mogli proceniti njegovu aktivaciju?
O: Ne.
22.02.1997.
P: T: V. je spomenula vreme i vremenske promene. (TR govori o SF filmu u kojem su vanzemaljci bili među nama i kovali su zaveru kako da utiču na vreme da ono postane nepodobno za nas, ali savršeno za njih. Onda se tema preselila na odašiljače mobitelne telefonije koju smo primetili u naseljenom području Severne Floride. To je onda vodilo do pitanja o odašiljačima za mobitele) T: ..Može li negativna energija biti fokusirana kroz te mikrovalne odašiljače? V: I koja je veza između čudnog vremena i žetve? L: Rečeno nam je da se promene u vremenu dešavaju zbog energetske izgradnje vala. To je bilo pre 2 godine. I nije imalo ništa sa “žetvom”. T: Ali bi također moglo biti i to da HAARP to pospešuje. L: Pa oni bi rado želeli da mi mislimo da HAARP ima nešto s vremenom. “Da, imamo čudno vreme. Svalimo krivnju na HAARP!” T: Pa, HAARP je puno više nego samo kontrola vremena. Oni mogu isprobati bilo koju stvar na bazi energije sa kojom eksperimentišu, jer mogu činiti što god žele, samo menjanjem frekvencija… T: Ali zašto se te čudne stvari zbivaju kroz sve medije?
O: Rekli smo vam da HAARP konstruiran za hvatanje i modulisanje elektromagnetskih polja u svrhu totalne kontrole misaonih uzoraka da bi se uspostavio sistem kompletne “vladavine na površini planete” bilo u 3. ili 4. denzitetu.
P: L: Da li je HAARP u pogonu sada?
O: Da, u svojim ranijim delovima.
P: T: Da li je širenje svih tih komunikacijskih tornjeva po celoj zemlji ekvivalent HAARP programa na celokupnoj kontinentalnoj skali?
O: To je rezervni sistem.
P: L: Dakle, oni ne trebaju tornjeve (odašiljače) za pogon HAARP sistema, ali oni su tu kao rezerva?
O: Tornjevi služe u dvojne i kasnije svrhe.
P: T: Lokalne i regionalne vlasti mogu koristiti tornjeve da bi pratili ljude, između ostalog. L: Da li je vreme kontrolisano ili promenjeno na bilo koji način od strane HAARP-a?
O: Na klimu utiču 3 faktora, a ubrzo će i 4.
P: L: Dobro, dajte mi 3 faktora, a takođe i taj 4.!
O: 1) Približavanje vala.
2) Porast hlorofluorougljenika u atmosferi, koji utiče na ozonski omotač.
3) Promena u uglu i rotaciji planete i njenoj orijentaciji.
4) Veštačko uplitanje od strane 3. i 4. OPS sila na brojne različite načine.
Budite oprezni. Promatrajte. Budite oprezni kod svog planiranja i budite svesni. Ne dozvolite da emocionalne anomalije zasene vašu bazu znanja. Ovo nije “vreme” da se neko ne čuva. Budite pogotovo oprezni kod putovanja na nepoznate lokacije, kao i spavanja u nepoznatim okolinama!!! Promatra vas se. Ili, bar, najbolje je sumnjati da vas se promatra, pa delujete, mislite i pripremate se prema tome. Zapamtite da ste bili upozoreni u vezi napada. Kako učite više i znate više, vi postajete sve interesantniji… i, kad vaš rang poraste, vi ste ranjiviji ukoliko niste i svesniji!!!
11.07.1998
A: HAARP je za kontrolu uma. Nadaju se da može biti uspešan i u 4. denzitetu također!
31.07.1999
P: Dobro. Pre ste rekli da je HAARP projekt nastavak Montauk projekta.
O: Delimično.
P: Koji deo nije tačan?
O: Morate zapamtiti odeljenja.
P: Dakle, desna ruka često nezna šta leva radi. Jednom ste također rekli da je HAARP projekt delimično bio u upotrebi. Da li je neka od tih divljih ekstravagantnih pucnjava koje su se desile nedavno, ili ti ljudi koji su skrenuli, rezultat tih HAARP eksperimentisanja umnom kontrolom ili testiranja?
O: To je rezultat mnogih sila.
24.09.2001.
P: Da li će biti još kakvih terorističkih napada u SAD-u? Već su rekli ne, ali to je zato što mi znamo da to nisu bili teroristi. Hoćemo li imati više nasilja u SAD-u, ne kao rezultat terorista, nego iniciranog od strane “Viših sila”?
O: Da.
P: Možete li reći na kojem području će se dogoditi takvo nasilje u bližoj budućnosti?
O: Indianapolis.
P: Indianapolis je grad u Indijani. Pa, to još nije bilo spomenuto do sada. Kakvo nasilje?
O: Pogođeni fokusiranom zrakom HAARP-a.
P: Pa, to je čudno. Greškom? Slučajnost?
O: Ne.
P: Šta će biti rezultat toga?
O: Nasilje navođeno kontrolom uma.
P: U kojoj formi?
O: Pucanje. (ubijanje)
06.08.2005
P: Koji postotak američke populacije je uopšte u stanju misliti?
O: 12% ako to strogo definišete. (grupa je kod ovoga ostala zapanjena) A šta uopšte očekujete od delovanja HAARP-a na ljudske mozgove…
P: (J) Dakle to je onda jedna nacija zombija ( zombifikovana nacija )?
O: Uzeli ste reči direktno iz 6. denziteta. ( alegorija na: uzeli ste nam reč iz usta – prim.prev. )
P: (J) Onda, da li HAARP utiče samo na američku populaciju?
O: Uglavnom.
P: (J) U vezi članova naše grupe, jedina solucija bi bila da se maknu iz Amerike? Da li je to istina?
O: Ili budite svesni i umrežavajte se.
20.06.2009
O: Nisu to samo „valovi“ koji su isijani iz stvarčica kao što je HAARP ili mikrovalovi, to je i također ubrzanje kosmosa. Oni koji nisu dobro integrisani u njega će dezintegrisati (isčeznuti) čak bržim korakom nego ikada.
P: (L) Pa imamo HAARP koji radi, imamo mikrovalne odašiljače, imamo kosmičko zračenje. (DD) Imao sam prijatelja koji je počinio samoubistvo u Tulsi prošle nedelje.
O: Očekujte još puno više nestabilnog ponašanja posvuda.
30.01.2010
P: (L) Mislim da su jednom rekli – i prilično sam sigurna, jer sam kopirala sve te stvari na forum drugi dan – da je HAARP bio većinom korišten za kontrolu u Severnoj Americi, jer nema dometa za dalje.
28.03.2010
P: (L) Dakle, pozdrav?
O: Narušavanje energije. Valovi od strane vlade. Ponovno se podešavamo. Čekajte. [duga pauza] Pozdrav!
P: (L) I koga imamo sa nama?
O: Finovroia, otkrivamo smetnje. Signal onih koji ometaju je bio fokusiran na vas.
P: (L) Pa jesu li ti signali ovih koji ometaju i izvor ovih osećaja, koje smo više-manje, svi mi imali tokom nekoliko prošlih nedelja – kao i nekih zbilja čudnih snova koje smo sanjali?
O: Da. HAARP uzima svoj danak.
Još nešto o KONTROLI UMA:
Pitanje: (L) Dobro, pre nego što pređemo na drugu temu, rekli ste nešto u vezi toga da sugestije mogu da se šalju uz pomoć fokusiranja zvučnih talasa.
Odgovor: Ne, fokusiranje zvučnih talasa je dizajnirano da izmeni hemijske reakcije u telu i mozgu, kako bi se onda promenile stvari kao što su osećanja, emocije, itd. što onda dalje vodi ka promeni mentalne misaone strukture. Ali te poruke se ne šalju uz pomoć talasa ultra-visokih zvučnih frekvencija.
P: (L) Kako se onda one šalju?
O: Te poruke se šalju uz pomoć nečega što bi se moglo nazvati “Free Formal Imaging”.
P: (L) Šta to znači?
O: To podrazumijeva način prenošenja misli.
P: (L) Kako se to obavlja? Na kojoj frekvenciji se to obavlja?
O: To nije ispravan koncept. Ovde nikakava “frekvencija” nije u pitanju. Postoji jedna metodologija, koju vi na žalost ne možete razumeti. Međutim, s obzirom da vi tražite odgovore na sva pitanja, jedini mogući način da se to objasni je da jednostavno kažemo da se misao formira u jednoj oblasti postojanja a onda se iz nje šalje u drugu, koja je vaša.
P: (L) Okay. Da li ona može biti poslana direktno ka određenom cilju (određenoj osobi, prim. prev.)?
O: Apsolutno.


Izražavam saučešće za sva ljudska bića koja su stradala, i za osakaćenu i uništenu prirodu...
Moja duša je sa svima vama...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon mar 14, 2011 1:01 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Interesantno u vezi s kometom ELENIN:

ELE = ELEVEN
NIN = NINE
11/9...9/11

#-o

Nešto mi se ne sviđa ova kombinacija brojeva, tj. - simbolika?!?



...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon mar 14, 2011 2:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
galaksija je napisao/la:
Interesantno u vezi s kometom ELENIN:

ELE = ELEVEN
NIN = NINE
11/9...9/11

#-o

Nešto mi se ne sviđa ova kombinacija brojeva, tj. - simbolika?!?



...


Da, da ... a otkrio je LEOnid Elenin ... :)

A lik iz filma Deep Impact koji otkriva asteroid zove se LEO :) ...

I sad je pitanje, moze li se uticajima na nase misli oblikovati nasa buducnost i kakve su sve uzrocno posledicne veze i odnosi nasih misli , nase stvarnosti , programa koje nam usadjuju i realnosti koju potom zivimo ... Ili jos dalje ako razmisljamo - taj Elenin Leonid je rodjen recimo pre 50 godina - a scenario zivotni mu je onda dat vec kroz samo ime njegovo - te dolazimo do jedne surove matricne price , zapisane i nepromenljive u vremenu ...

Opcija 1. - Mozemo samo da posmatramo izvesnost koja dolazi i da je mirno primimo , jer smo fizicki nemocni da delujemo

Opcija 2, - Mozemo da mislimo drugacije i da sa puno optimizma zamislimo bolju i sigurniju realnost fizickog sveta ... Podizemo svest i osecaj nasih kreativnih potencijala u uticajima na stvarnost kao koncenzus realnosti ...


Sve mi se vise cini , da smo svi mi kao jedinke - sukreatori Kreatoru sveta ... Programirani filmovima poput Deep Impact mi stvaramo i ojacavamo matricu verovatnoce nekog dogadjaja ... Istovremeno smo nesvesni svoje odgovornosti za misli i slike koje propustamo kroz svoj individualni energetski kreativni aparat ... U krajnjem ishodistu , mi posluzimo sistemu koji nas programira da budemo dobrovoljne alatke za njegove ideje i kreacije ... Jos pri tom ne zalimo ni novca da platimo kartu kada krenemo na programiranje i sukreatorsko udruzivanje sa mracnim idejama OPS kontrolorske oligarhije ... To se zove umetnost :) - he , he , pa umecu nam - i to duboko :)

Ma, svasta nesto mi pada na um ... Ali, simbolika 11/9 , LEO , Deep Impact - ovde sluzi sigurno kao emocionalni a zatim i kreatorski okidac za neku stvarnost koju prizeljkuju za nas ... Jesmo li mi to suicidno programirani ... razmislite bar malo ...

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon mar 14, 2011 2:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jul 11, 2009 10:09 pm
Postovi: 35
Lokacija: Rijeka, Croatia
vrlo dobro zapažanje o čemu sam već namjeravao napisati post,..mislim da je snaga misli jako podcijenjena

_________________
www.igor-kostelac.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon mar 14, 2011 3:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Citat:
Opcija 1. - Mozemo samo da posmatramo izvesnost koja dolazi i da je mirno primimo , jer smo fizicki nemocni da delujemo

Ako u 4d ne postoji buducnost i proslost tj. nema proticanja vremena onda ispada da glavni pekar moze mesiti testo i stalnim dodavanjem 'zacina' dodatno talasati ovu nasu 3d papazjaniju.


Citat:
Opcija 2, - Mozemo da mislimo drugacije i da sa puno optimizma zamislimo bolju i sigurniju realnost fizickog sveta ... Podizemo svest i osecaj nasih kreativnih potencijala u uticajima na stvarnost kao koncenzus realnosti ...


Ovo je vec mnogo bolje!
:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon mar 14, 2011 9:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
Igor Kostelac je napisao/la:
mislim da je snaga misli jako podcijenjena


Da, ja cak mislim da je glavna svetska valuta za koju se svi centri moci bore - nasa Misao ... Oblikovana i stavljena u pogon misao pojedinca, udruzena u misao kolektiva, nacije, grupe... Ogromna oblikovana kreativna energija - energija koja stvara ... Stvara realnost koja je pozeljna programerima - onima koji znaju kako se to radi i koji su uvek za tri koplja ispred ...

Naravno, teoretski , stvari bi mogle i da se okrenu u nekom pozeljnijem smeru, ali tek kada kritican broj pojedinaca postavi jasne granice sopstvenog integriteta te uoci znacaj i vrednost sopstvenih misli - kako za sebe , tako i za dobrobit drugih i cele kreacije u kojoj jesmo ... To se opet desava na nivou pojedinca, ali ako se dobro osvetli , moglo bi da postane i "zarazno", te da nadraste programerski softver ...

Za sad , hleba i igara veoma dobro drzi nase Misli u okovima , kao najvredniju valutu za koju cak ni sefovi ni banke nisu potrebni ... Sami mi nosimo svoje misli za njima ili tamo gde ih oni zele ... ma ko god da su ONI ... Mozda su ONI, samo skup nasih mana i nesavrsenosti koje imamo , te rezultat nase pohlepe, gladi, zelje za ego-dokazivanjem i ego-afirmacijom na svim mogucim poljima , protkano sve jakim sexualnim nagonima, egzistencijalnim strahovima , ljubomorama, mrznjom i jos ko zna cime ... Mozda ONI postoje , bas kao kreacija koju smo sami stvorili svojim modeliranjem stvarnosti , kroz sopstvene udruzene Misli ...

Zaranjanjem misli u odredjene sadrzaje - mi etericno energetski dajemo sadrzaju na znacaju i jacamo ga ... Neverovatno ali istinito ... Pretpostavka je da mnogo price protiv narkomanije - ojacava narkomaniju i njeno sirenje... Price o katastrofama ce pojacati katastoficnost sveta ... Price o psihopatiji - pojacace psihopatske centre i ojacati njihov uticaj ... Citanje natpisa i zgrazavanje nad crnim hronikama ce povecati njihov broj , ali ce i nama samima doneti te sadrzaje u zivot - jer nase misli povuku te sadrzaje u nasu energetsku zivotnu matricu ... Mnogi se nece sloziti sa ovim sto pricam - ali meni se stvarno cini da to tako funkcionise ... Sto sam stariji i iskusniji , sve sam vise uveren u ovo sto govorim ...

I, sad bih mogao do sutra ovako ... recimo, pitam se koliko li smo ojacali reptilijanske ili demonske energetske sadrzaje "raskrinkavajuci ih " i " boreci se protiv njih "... I ne samo to, vec i mnoge druge sadrzaje o kojima ovde govorimo, ucimo, Mislimo ... Merlin se borio sa Vesticom bez rezultata , sve do trenutka kad se dosetio da joj okrene ledja i da kaze sebi da vestica ne postoji ... kazu da ju je tako unistio, pobedio, dezintegrisao ... Mislima, da vestica nije stvarna, bitna i da uopste ne postoji ... U tom kontekstu , pitam se - ufff, mnogo se pitam ... ali razmisljam o ovom nasem forumu i sve cesce se pitam , nismo li i sami ovde stosta stvorili sopstvenim mislima!? :-k samo se pitam, nista ne zakljucujem ... Pitajte se i vi, svako sam za sebe i svoje misli ...

Baldwin je sasvim lepo poslozio na manipulacijama , sve to sto smo sami mislima stvorili , ili sto su neki pre nas ucinili , ali dobro da je i definisao kako sopstvenim Mislima i imaginacijom i verom u delatnost nasih misli kao energije kreacije mozemo svega toga i da se oslobodimo ... Nase misli stvaraju entitete u etericnom svetu , stavraju bolesti, stvaraju nesrece - ali isto tako , mogu i da lece , da izmene stvorene entitete, da promene sadrzaje etericnog sveta ... To je deo moci nasih Misli ... Mozda je najveca odgovornost sada , narocito u ova turbulentna vremena , to gde upucujemo sopstvene misli i koje sadrzaje i vidljive i nevidljive realnosti ojacavamo ... Kako raspolazemo tom najvrednijom monetom i u ciju banku je stavljamo i za cije babe srecu nasu Tvoracku moc arcimo ...

Mislim da nije off topic - jer se tice nasih misli kao pojedinaca i desavanja u svetu (kreatora desavanja u svetu)

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon mar 14, 2011 10:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Citat:
...pitam se koliko li smo ojacali reptilijanske ili demonske energetske sadrzaje "raskrinkavajuci ih " i " boreci se protiv njih "... I ne samo to, vec i mnoge druge sadrzaje o kojima ovde govorimo, ucimo, Mislimo ... Merlin se borio sa Vesticom bez rezultata , sve do trenutka kad se dosetio da joj okrene ledja i da kaze sebi da vestica ne postoji ... kazu da ju je tako unistio, pobedio, dezintegrisao ... Mislima, da vestica nije stvarna, bitna i da uopste ne postoji ... U tom kontekstu , pitam se - ufff, mnogo se pitam ... ali razmisljam o ovom nasem forumu i sve cesce se pitam , nismo li i sami ovde stosta stvorili sopstvenim mislima!?


I ja se ovih dana, o istome pitam... Dotaknu nas neki tekstovi, kojima smo privuceni zbog raznih neobicnih iskustava, i tada krenemo da rovarimo, da istrazujemo, ne bismo li, nekako otkrili o cemu se tu radi, sta je u pozadini svega toga. Nije lose po malo istraziti, pohvatati konce, ali je potpuno samodestruktivno, udubljivati se u tematiku, kada shvatimo da su na delu bica/ entiteti iz nizih sfera postojanja. I tada, dajemo im na snazi i
Citat:
nase misli povuku te sadrzaje u nasu energetsku zivotnu matricu.



Hocu da kazem, Merlin je pobedio vesticu, tako sto ju je zaboravio.

Kada bi nase misli, dela, celo nase bice, bili vodjeni cistotom, iskrenoscu, lepotom, eh,... gde bi nam bio kraj?
Znam, lako je reci, ali to je jedini trud koji ima smisla.


:love9:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: uto mar 15, 2011 12:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
sigma je napisao/la:
Citat:
...pitam se koliko li smo ojacali reptilijanske ili demonske energetske sadrzaje "raskrinkavajuci ih " i " boreci se protiv njih "... I ne samo to, vec i mnoge druge sadrzaje o kojima ovde govorimo, ucimo, Mislimo ... Merlin se borio sa Vesticom bez rezultata , sve do trenutka kad se dosetio da joj okrene ledja i da kaze sebi da vestica ne postoji ... kazu da ju je tako unistio, pobedio, dezintegrisao ... Mislima, da vestica nije stvarna, bitna i da uopste ne postoji ... U tom kontekstu , pitam se - ufff, mnogo se pitam ... ali razmisljam o ovom nasem forumu i sve cesce se pitam , nismo li i sami ovde stosta stvorili sopstvenim mislima!?


I ja se ovih dana, o istome pitam... Dotaknu nas neki tekstovi, kojima smo privuceni zbog raznih neobicnih iskustava, i tada krenemo da rovarimo, da istrazujemo, ne bismo li, nekako otkrili o cemu se tu radi, sta je u pozadini svega toga. Nije lose po malo istraziti, pohvatati konce, ali je potpuno samodestruktivno, udubljivati se u tematiku, kada shvatimo da su na delu bica/ entiteti iz nizih sfera postojanja. I tada, dajemo im na snazi i
Citat:
nase misli povuku te sadrzaje u nasu energetsku zivotnu matricu.

da,
vec smo u nekoj od tema prichali(ne secam se u kojoj proshlo je puno vremena) o tome kako su manipulacije ljudima,pogotovo zadnjih par godina sve ochiglednije,
a njihovo prikrivanje,a u nekim sluchajevima i poluotvoreno najavljivanje, sve traljavije,
chak toliko se to traljavo izvodi,da pazljivom posmatrachu ne moze da promakne ostajanje bljutavog ukusa u ustima posle degustacije
to je otishlo toliko daleko
da je u danashnje vreme,chak i na pijaci dok odmeravash koju cesh glavicu kupusa staviti na tas,jedna od obaveznih tema na koje cesh naleteti i 2012 ili neshto apokaliptichki slichno iz te gomile tema za prezvakavanje
toliko daleko da se na shirokom nam internetu
kreature kao recimo
mali Djokica(nekima poznatiji kao Dejvid Vilkok) :angel4:
ili ona blanshirana Indijanka :toothy2:
proglashavaju svemudrim duhovnim vodjama po bespucima interneta
koje samo treba slushati shta nam savetuju
i spasheni smo,onako top-tan
chichamicagotovapricha :blob:
da ne prichamo o Zigajst muvmentu/muvanju, kao Jehovinim Svedocima Novog Doba koji jedno te isto jalovo Kolektivno Spasenje prodaju u neshto novijoj Koka-Kola ambalazi,
jer to je vec toliko bljutavo da sam odustao chak i u Viceve da stavljam njihovo nedavno prizivanje jope' na nekoj od tema danas :angel4: :toothy2: :blob:

vishe je razloga za sve to,kao i ciljeva koji se time ostvaruju,ali i o tome smo tamo u toj temi prichali pa da ne shirim opet prichu
jedan od njih je svakako i usmeravanje i kanaliziranje kreativne ljudske energije,koja je Kontrolorima svakako neophodan gradjevinski materijal,malter bez kojeg bi se sva ta gradjevina lako raspala :twisted:

sigma je napisao/la:
Hocu da kazem, Merlin je pobedio vesticu, tako sto ju je zaboravio.

Kada bi nase misli, dela, celo nase bice, bili vodjeni cistotom, iskrenoscu, lepotom, eh,... gde bi nam bio kraj?
Znam, lako je reci, ali to je jedini trud koji ima smisla.


:love9:

presuptilno za izraziti rechima,jer rechi ko rechi,uvek se mogu protumachiti razlichito,zavisno od subjekta koji tumachi
al' evo da probam,
mozda je prava stvar
zaboraviti veshticu (i raditi na sebi Sada i Ovde)
a ipak je biti svestan; njenog postojanja i delovanja(ne u smislu usmeravanja kreativne energije na 'mashtanje' i vishful t'inking shta ce i kako ce biti sutra,vec na obracanje paznje na to delovanje veshtice samo u kontekstu onog prvog,shto chinimo dok smo je zaboravili,dakle kako se to delovanje odrazava pa i determinira nash rad na Sebi :love3: :love5:
huh,malo zapetljano,al' rechima toliko

ili mozda moze josh krace i jednostavnije,u dve rechi,ono shto je jedino bitno da se veshtica 'zaboravi' :
chisto :love5:

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: uto mar 15, 2011 10:52 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
sigma je napisao/la:
Citat:

Hocu da kazem, Merlin je pobedio vesticu, tako sto ju je zaboravio.


:love9:


Problem je jedino u tome što u realnosti, ovca koja ignoriše vuka obično biva pojedena od strane istog, bez obzira na to koliko čisto srce imala.


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: uto mar 15, 2011 11:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
galaksija je napisao/la:
sigma je napisao/la:
Citat:

Hocu da kazem, Merlin je pobedio vesticu, tako sto ju je zaboravio.


:love9:


Problem je jedino u tome što u realnosti, ovca koja ignoriše vuka obično biva pojedena od strane istog, bez obzira na to koliko čisto srce imala.


...



Citat:
presuptilno za izraziti rechima,jer rechi ko rechi,uvek se mogu protumachiti razlichito,zavisno od subjekta koji tumachi
al' evo da probam,
mozda je prava stvar
zaboraviti veshticu (i raditi na sebi Sada i Ovde)
a ipak je biti svestan; njenog postojanja i delovanja
(ne u smislu usmeravanja kreativne energije na 'mashtanje' i vishful t'inking shta ce i kako ce biti sutra,vec na obracanje paznje na to delovanje veshtice samo u kontekstu onog prvog,shto chinimo dok smo je zaboravili,dakle kako se to delovanje odrazava pa i determinira nash rad na Sebi


Hvala Nat-u sto je pokusao da objasni neobjasnjivo. ...

Jer, ignorisati delovanje i postojanje demonskih/ entropicnih entiteta, u ovom slucaju, bilo bi ravno propustenoj prilici da se te iste sile pobede (prvenstveno u sebi).

Na svu srecu, ljudi nisu ovce, ako ni zbog cega drugog, ono zbog toga, sto svaki od nas ima priliku da postane Covek.


:love9:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 224 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz