Sada je: sub apr 27, 2024 2:13 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 224 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sub jun 04, 2011 7:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
nisam ni pogledala ovaj link sa aleksom, jednostavno mi se ne da, nekako mi taj čovjek nije sjeo, toliko melje da glava boli, ko da je navijen na baterije, ma što su navalili na nas ovdje? Šta je reko jel može neko sročiti u 1 rečenici?
Aleks Đons = blebetalo (nikad nisam voljela takve "muške", babatori obični)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sub jun 04, 2011 10:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Zbog čega Alex Jones, koji nema nikakvih dodirnih tačaka sa ovim prostorima, dakle neutralan je, blebeće gluposti?
Da li je to zbog toga što se njegove informacije kose sa vašim uvjerenjima?
Da li blebeta i u onom dokumentarcu o hrani kada razotkriva informacije vezane za trovanje ljudi?
Da li ste vi spremni uopšte na objektivnu istinu?
Dakle, Alex Jones nema nikakav razlog stajati na bilo čiju stranu, ima li?

Očigledno je koliko je na ovu temu prisutan jaz između gospode koja kažu kava, kahva i kafa.
Promiče vam ono što se prvo uočava.
Kako je moguće da to ne vidite?
Koga boli neka stvar za Gotovinom ili Mladićem?
Boli one koji se pronalaze u kolektivnom nesvjesnom, koji se poistovjećuju sa (ne)svješću grupe, a prolongiranje toga samo odvlači još dalje u dalj.

Da li ste u stanju shvatiti da vi niste srbi, niste muslimani, niti ste hrvati; vi ste ljudi; i dajte ponašajte se tako ili zašutite o proširenju svijesti!

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sub jun 04, 2011 2:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Što je točno Aleks rekao?
Mene samo malo čudi baš to - što on priča o nama, valjda smo ima bitni jel.

A to da smo svi - ljudi i da nema nacionalnosti ni vjera trubim oduvjek. I uvijek badava. Evo i sad imam goste koji se opredjeljuju.
I ne - neću ni riječ govoriti o tome da smo svi isti.
Čemu?
Ima smisla?
](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sub jun 04, 2011 3:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 07, 2010 2:21 am
Postovi: 35
Pantelija je napisao/la:
shaki iz parka je napisao/la:
uostalom, ako su obama i osama kao licnosti potekle iz istog izvora, sto su im nadenuli tako slicna imena(koja cak, bar meni, odaju i neku simboliku).. i odatle je sve pocelo :mrgreen:
prosto, takva slicnost u izgledu i imenu, u takvoj situaciji kakva je, deluje mi previse interesantno pa tako ne mogu da iskljucim mogucnost tome da se neki uticaj na ljude krije iza toga..


Prema starim planovima Iluminata, koje je davno izneo Albert Pajk, u toku je Treći svetski rat - protiv islama. (http://projectcamelot.org/lang/sp/anglo ... pt_sp.html)
On je započet malo lukavije od prethodna dva, indirektno, mirnije, bez objave i bez juriša. Štaviše, radi se sve da se Zapad prikaže kao dušebrižnik muslimana i svih koji nisu tipični zapadnjaci.

Pre svega postavili su crnca za predsednika koji ima muslimansko ime.
I vrlo je važno što se ono po sličnosti tako lepo rimuje sa imenom najtraženijeg "teroriste"
To su majstorski izveli.

Ne bi me nimalo iznenadilo da Obama uskoro bude ubijen od strane Osaminih sledbenika (Al Kaide) u scenariju pokretanja niklearne faze Trećeg svetskog rata.

Zatim se, zbog skretanja pažnje, paralelno sa "ratom protiv (muslimanskog) terorizma" vode dušebrižničke akcije za muslimane i njihovu zaštitu, a najbolji primer koji je započet još pre "rata protiv terorizma" ("terorizma" čitaj "muslimana") je rat u Bosni.
Tu su napravili centralnu ikonu svoje propagande, Srebrenicu, i sva hajka protiv Ratka Mladića i genocida nad mujslimanima, u koji su Srbi uvučeni kao naivne budale, što im nije prvi put, može se videti u svetlu skrivanja rata protiv islama izvrtanjem činjenica i podmetačinama, hajkama na dežurne krivce preko Haškog tribunala i vezivanjem sve svetske medijske pažnje na njih.

Iskustvo pokazuje da uvek kada nam oni sa svom medijskom halabukom pokazuju nešto ili nekoga, treba gledati na suprotnu stranu da bi se videla istina koja se tom bukom skriva.
Svako ko im veruje na prvi pogled i reč i ponavlja njihovu priču kao istinu (ko je za šta kriv i šta je uradio), nema pojma šta se dešava.

I ja sam tako do juče verovao da je Ratko Mladić kriv za zločin u Srebrenici, ali kada sam video da ga je CNN onako euforično i unapred osudio kao podrazmevanog masovnog zločinca, automatski više nisam siguran.
Setio sam se dobro poznatih snimaka iz Srebrenice gde se lepo vide kolone autobusa sa muslimanskim civilima koje Srbi sprovode da napuste to mesto, i napustili su ga. Kasnije su tu pronađene masovne grobnice u kojima su forezničari našli 2.361 tela uniformisanih ljudi, a ne žena, dece i civila. Učesnici su svedočili da su streljali vojne zarobljenike i da je to bila osveta zbog hiljade pobijenih Srba oko Srebrenice. Naser Orlić koji ih je ubijao pušten je iz Haga kao nevin, da ne kvari CNN predstavu. Za mnoge mrtve tu otkrivene ustanvoljeno je da su umrli na drugim mestima. Do danas je DNK analizom u Sarajevu utvrđeno 4000 žrtava, a ceo svet govori o 8000. To nije pošteno prema žrtvama, a ni prema svima koji su sposobni kritički da misle.
Tu su i snimci sa Merkala, gde se vidi dovoženje leševa pre podmetnute eksplozije mine, njihova TV ekipa koja je iza ugla spremna čekala ekspoziju da odmah snimi žrtve i pošalje u CNN svetsku predstavu, i svedočenje svih posmatrača UN - osim onih iz NATO-a - da je to bila podmetnuta pešadijska mina, a ne granata.
http://www.rense.com/general94/myth.htm
U skladu sa ovim neka se ovde nađe i to da je S. Sverdlov na svojim predavanjima iznosio informaciju da je bio u Bosni u to vreme i da su tu bili specijalci američke vojske i njihovi neobeleženi helikopteri. Nije rekao šta su tamo radili, ne znamo da li je uopšte znao, ali to se suviše lepo uklapa u "teoriju zavere" sa zločinom u Srebrenici kao još jednim mazanjem očiju muslimanima i svetu, i to tako vešto da svi sada gledaju u iskorišćenog, zatucanog i izlapelog Ratka, a zaboravljaju da su upravo oni sami najveće žrtve u toj igri.
Možda sve ovo može nekome delovati kao prenategnuta "teorija zavere", ali kao što reče Credo Mutwa, ljudi ginu od tih zavera, a ne od teorija.

Dakle, Treći svetski rat je počeo, ( http://www.youtube.com/watch?v=FCXmkuttoJc ) muslimani će ginuti sve više i više, sinhronizovanim pobunama (http://www.youtube.com/watch?v=P-uUtySN63o) i jačanjem fundamentalizma, (http://www.youtube.com/watch?v=MXI0N-DlEDY) napadom na Izrael, a CNN će, sa Ratkom u glavnoj ulozi, izveštavati o zaštiti njihovih prava i krivicu za zločine protiv njih svaljivati na sve i svakoga osim na prave zločince koji vuku konce cele ove igre iz pozadine.


Zaboravio si da spomenes da je koljac Naser napustio Srebrenicu helikopterom pola sata pre upada Srpskih snaga, i ostavio svoje pulene da ginu.
Srebrenica ostaje trn u oku zapada, prvenstveno zbog toga sto ju je Zapad stavio pod zasticenu zonu UN-a, to jest proglasio ju je demilitarizovanom zonom.
To je uradjeno nakon sto je doslo do usiju UN-a da se sprema osveta zbog stalnih ubistava, pljacki i silovanja koje je direktno sprovodio koljac Naser u okolnim Srpskim selima jos od pocetka rata. Medjutim, to mu je samo dalo krila da iz zasticene zone narednih godina nastavi sa svojim upadima u Srpska sela. Naravno na kraju je Ratko poveo napad mimo zasticene zone, i dezurni Holandjani na punktovima su se samo sklonili. Cak i onda, Srpske snage se nisu tek tako "usetale" u Srebrenicu. Vec su usledile borbe, posle kojih je Srebrenica pala.
Covek je spakovao zene, decu i starce u autobuse. Ostalo je potamanio.
Oric se seta u Sarajevu. A Hasim Taci premijer
Zar se stvarno misli da haski sud igra neku ulogu danas
Ovde se ne bavimo nacionalnom svescu vec cinjenicama.

Ovaj film najbolje prikazuje ulogu zapada u stranim zemaljama.

http://www.imdb.com/title/tt0395169/

_________________
Today, a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration — that we are all one consciousness experiencing itself subjectively. There is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves... Here's Tom with the weather - Bill Hicks


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sub jun 04, 2011 4:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Artemida je napisao/la:
nisam ni pogledala ovaj link sa aleksom, jednostavno mi se ne da, nekako mi taj čovjek nije sjeo, toliko melje da glava boli, ko da je navijen na baterije, ma što su navalili na nas ovdje? Šta je reko jel može neko sročiti u 1 rečenici?
Aleks Đons = blebetalo (nikad nisam voljela takve "muške", babatori obični)

Rekao je da su za vrijeme 2. svjetskog rata Srbi bili na strani saveznika (spomenuo je SAD kao primjer), a Hrvati i Muslimani na strani nacista, da se ne priklanja nijednoj strani ali da su to povijesne činjenice bla bla. Naravno, tu je očito nepoznavanje povijesti, jer je dobro poznato da su sva 3 naroda imala pripadnike na svim stranama (u partizanima su bili pripadnici iz sviju naroda, kao i među snagama sklonih nacizmu - ustaše, četnici, domobrani, čak ih je bilo i u SS postrojbama, što je bila navodno bolja opcija ako si već bio na toj strani, jer su bili daleko bolje opremljeniji od ostalih vojska). Dapače, za vrijeme NDH su četnici surađivali sa ustašama,i postoje pouzdani dokumenti koji to potvrđuju, jer im je bilo u interesu da ih imaju uza sebe u boljoj obrani protiv partizana. To vam nisu spominjali u školi? Nije ni čudno, jer nisu ni meni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sub jun 04, 2011 4:38 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Aleks Đons treba popuniti minutažu blebetanja i to sve treba zvučati što više "nije tako nego onako", da bude uzbudljivo, dramatično, slušano.... to ima svoju vrijednost u smislu da se čovjek zapita, čuti globalni prizvuk dešavanja u svijetu, ali uzeti to kao izvor informacija na mikro planu bi bilo u najmanju ruku neozbiljno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sub jun 04, 2011 4:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 07, 2010 2:21 am
Postovi: 35
MOONLIGHT je napisao/la:
Artemida je napisao/la:
nisam ni pogledala ovaj link sa aleksom, jednostavno mi se ne da, nekako mi taj čovjek nije sjeo, toliko melje da glava boli, ko da je navijen na baterije, ma što su navalili na nas ovdje? Šta je reko jel može neko sročiti u 1 rečenici?
Aleks Đons = blebetalo (nikad nisam voljela takve "muške", babatori obični)

Rekao je da su za vrijeme 2. svjetskog rata Srbi bili na strani saveznika (spomenuo je SAD kao primjer), a Hrvati i Muslimani na strani nacista, da se ne priklanja nijednoj strani ali da su to povijesne činjenice bla bla. Naravno, tu je očito nepoznavanje povijesti, jer je dobro poznato da su sva 3 naroda imala pripadnike na svim stranama (u partizanima su bili pripadnici iz sviju naroda, kao i među snagama sklonih nacizmu - ustaše, četnici, domobrani, čak ih je bilo i u SS postrojbama, što je bila navodno bolja opcija ako si već bio na toj strani, jer su bili daleko bolje opremljeniji od ostalih vojska). Dapače, za vrijeme NDH su četnici surađivali sa ustašama,i postoje pouzdani dokumenti koji to potvrđuju, jer im je bilo u interesu da ih imaju uza sebe u boljoj obrani protiv partizana. To vam nisu spominjali u školi? Nije ni čudno, jer nisu ni meni.


Tacno tako, tuzno. Jos od ranog detinjstva bio sam svestan da postoji ta nacionalna struja u Srbiji koja velica kolaboricioniste kakvi su bili Cetnici, i koja usput porice da su isti imali veze sa okupatorom u drugom svetskom ratu. Zbog svog dugog jezika jednom sam prilikom uleteo u nevolju u ranoj mladosti vezano na tu temu. Od tada mudro cutim. Nikad necu zaboraviti price iz prve ruke o tome kako su cetnici klali partizansku momcad, i silovali partizanke iliti kako su ih oni zvali "drugarice"
Danas neznanje odrzava taj mit o njihovoj velicini a cinjenica je da je Drazo hteo monarhiju, cak i po cenu smrti svojih sunarodnika.

_________________
Today, a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration — that we are all one consciousness experiencing itself subjectively. There is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves... Here's Tom with the weather - Bill Hicks


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: ned jun 05, 2011 9:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 4:35 am
Postovi: 193
Lokacija: tampa bay
Artemida je napisao/la:
nisam ni pogledala ovaj link sa aleksom, jednostavno mi se ne da, nekako mi taj čovjek nije sjeo, toliko melje da glava boli, ko da je navijen na baterije, ma što su navalili na nas ovdje? Šta je reko jel može neko sročiti u 1 rečenici?
Aleks Đons = blebetalo (nikad nisam voljela takve "muške", babatori obični)


kaze da su se arkan i milosevic samo branili i uzvracali i da su srbi orginalni narod tu a svi drugi doseneni sa turcima i da su hrvati bili uz naciste i muslimani dok samo srbi nisu bili uz naciste

jok moj babin babo s petokrtakom bio uz naciste jebo mater svoju ,nije dzaba u ludnici bio aleks,gdje je bio dok su na barikadama djeci zavirivali u gace da vide jesul obrezani il ne...

gdje je bio dok su se bosanci zvali bosnjanima u bosni ,jel cito kraljevstvo slovena?
ludak jedan obicni naso da govori ko fol objektivno...

_________________
Fed with the tongues of Apocalypse
That galloped down,disordered worlds behind


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon jun 06, 2011 9:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
ja sanjam dan kad ćemo svi ljudi sjedit na nekom proplanku, gledati u sunce, misrisati cvijeće i onda neko kaže :"jel se sjećate kad su nas djelili i davali nam neke nacionalnosti i vjere?"... A svi se odvalimo od smijeha... ili još bolje - bljedo gledamo jedan u drugoga i pitamo - Zar zaista?

A doći će i to
Ma ni sjetit se niko neće :love12:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon jun 06, 2011 11:24 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jan 26, 2011 9:01 am
Postovi: 10
Artemida je napisao/la:
ja sanjam dan kad ćemo svi ljudi sjedit na nekom proplanku, gledati u sunce, misrisati cvijeće i onda neko kaže :"jel se sjećate kad su nas djelili i davali nam neke nacionalnosti i vjere?"... A svi se odvalimo od smijeha... ili još bolje - bljedo gledamo jedan u drugoga i pitamo - Zar zaista?

A doći će i to
Ma ni sjetit se niko neće :love12:


Zasto samo sanjati? : ) slika koju si opisala mi stavlja osmijeh na lice i ovakve ideje treba definitivno siriti !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon jun 06, 2011 12:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 4:35 am
Postovi: 193
Lokacija: tampa bay
Artemida je napisao/la:
ja sanjam dan kad ćemo svi ljudi sjedit na nekom proplanku, gledati u sunce, misrisati cvijeće i onda neko kaže :"jel se sjećate kad su nas djelili i davali nam neke nacionalnosti i vjere?"... A svi se odvalimo od smijeha... ili još bolje - bljedo gledamo jedan u drugoga i pitamo - Zar zaista?

A doći će i to
Ma ni sjetit se niko neće :love12:


tako su i bogumili sjedili na proplancima,gledali u sunce i onda ih nemanjici prodavali kao ljudsko roblje iz dubrovacke luke arapima.Zene u hareme a muskarce kao robove...i onda dodje aleks jones i pocne pizdarije da izvaljuje,ko kad bi ja sad poceo o istoriji zimbabwea da pricam a veze nemam,jedva ga i na karti mogu pronac....

_________________
Fed with the tongues of Apocalypse
That galloped down,disordered worlds behind


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon jun 06, 2011 1:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 07, 2010 2:21 am
Postovi: 35
nocty je napisao/la:
Artemida je napisao/la:
nisam ni pogledala ovaj link sa aleksom, jednostavno mi se ne da, nekako mi taj čovjek nije sjeo, toliko melje da glava boli, ko da je navijen na baterije, ma što su navalili na nas ovdje? Šta je reko jel može neko sročiti u 1 rečenici?
Aleks Đons = blebetalo (nikad nisam voljela takve "muške", babatori obični)


kaze da su se arkan i milosevic samo branili i uzvracali i da su srbi orginalni narod tu a svi drugi doseneni sa turcima i da su hrvati bili uz naciste i muslimani dok samo srbi nisu bili uz naciste

jok moj babin babo s petokrtakom bio uz naciste jebo mater svoju ,nije dzaba u ludnici bio aleks,gdje je bio dok su na barikadama djeci zavirivali u gace da vide jesul obrezani il ne...

gdje je bio dok su se bosanci zvali bosnjanima u bosni ,jel cito kraljevstvo slovena?
ludak jedan obicni naso da govori ko fol objektivno...


Zasto stavljas predsednika jedne suverene zemlje i kriminalca kao sto je Arkan u isti kos>?
Jel to objektivno?
Da li su za tebe Srbi i dalje big bed vulf?
Postoje ljudi koji danas gledaju Arkana kao boga u Republici Srpskoj. Zasto? Zato sto je bio jedini koji je stajao izmedju njih i pokolja. Ocemo da poreknemo dejstvo islamskih mudzahedina sa bliskog istoka na podrucju bivse Juge?

Bez obzira sto je bio ratni zlocinac (da ne pominjem krivicne radnje u Beograd) , stvari nisu bas crno bele kao sto si predstavio.

Alex Jones je manje vise rekao istinu, on samo nema analogiju i pojmove da bi mogao pravilno da prica o tome.

Ko se bunio protiv Stojadinovicevog rezima u Kraljevini Jugoslaviji? Ko se bunio protiv trojnkog pakta?
Da nije mozda Zagreb sa Pavelicem?

Ne, digo se jadan narod u Beogradu i ostalim gradovima u Srbiji na ulice da ponosito kaze Hici, Mars u p.... ......
Bolje rob nego grob, bolje rat nego pakt
Pa kad Hica video, on nam poslao dve nedelje strasnog suda po celoj Srbiji. I taman pomislis dosta, kad ono posle par godina dolaze dragi nam saveznici . E ali ovaj put nije strasni sud, nego tepih.

_________________
Today, a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration — that we are all one consciousness experiencing itself subjectively. There is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves... Here's Tom with the weather - Bill Hicks


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon jun 06, 2011 1:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 4:35 am
Postovi: 193
Lokacija: tampa bay
poredim arkana i milosevica jer su radili jedan s drugim,upravo su mu takvi ljudi i trebali kao arkan...ne mislim da su srbi ovo ono-isto su zrtva ko i ostali,ali je kriv sopstveni narod,nema vise tih ustanaka i pobuna kao nekad kad su srbi skinuli kralja i bacili mu kapu pod noge i gotova prica...to je nekad bilo...danasnji muslimani u bosni su izgubili sopstveni identitet jer ne znaju ni ko su ni sta su,zna samo tespihat i kahve ispijat po vas dan,a da proucava malo ko su ustvari bosnjani jok...hocu da kazem,svi su zasluzili onako kako su zasluzili ko sto balas kaze...

karma valjda...

_________________
Fed with the tongues of Apocalypse
That galloped down,disordered worlds behind


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon jun 06, 2011 2:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 07, 2010 2:21 am
Postovi: 35
nocty je napisao/la:
poredim arkana i milosevica jer su radili jedan s drugim,upravo su mu takvi ljudi i trebali kao arkan...ne mislim da su srbi ovo ono-isto su zrtva ko i ostali,ali je kriv sopstveni narod,nema vise tih ustanaka i pobuna kao nekad kad su srbi skinuli kralja i bacili mu kapu pod noge i gotova prica...to je nekad bilo...danasnji muslimani u bosni su izgubili sopstveni identitet jer ne znaju ni ko su ni sta su,zna samo tespihat i kahve ispijat po vas dan,a da proucava malo ko su ustvari bosnjani jok...hocu da kazem,svi su zasluzili onako kako su zasluzili ko sto balas kaze...

karma valjda...


Slazem se!

"Dugotrajno robovanje i rdjava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otancaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremecen narod ne moze vise da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od ocigledne stete" Ivo Andrc

_________________
Today, a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration — that we are all one consciousness experiencing itself subjectively. There is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves... Here's Tom with the weather - Bill Hicks


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon jun 06, 2011 2:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 4:35 am
Postovi: 193
Lokacija: tampa bay
mogli bi se ti i ja slozit oko jos mnogih stvari,dovoljno je da vidim ko ti je omiljeni komicar :)

evo dokumentarac je upravo izaso o njemu...

i miss fucking shrooms man...

evo vec 5-6 godina nista...

zatvoren u tijelo,zarobljen u kozi(kako ono indexi pjevase)

:)

_________________
Fed with the tongues of Apocalypse
That galloped down,disordered worlds behind


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon jun 06, 2011 2:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 07, 2010 2:21 am
Postovi: 35


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"i want you to go find a fucking soul"

Ovde je dobio sve moje simpatije za vjek vjekova :mrgreen: Kralj

:thumbup:

_________________
Today, a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration — that we are all one consciousness experiencing itself subjectively. There is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves... Here's Tom with the weather - Bill Hicks


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon jun 06, 2011 3:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 4:35 am
Postovi: 193
Lokacija: tampa bay
ma ja .sve sam ja to gledo tako da mi ovaj dokumentarac koji je izaso nece bit nista novo

znas da je htio da mu otac proba gljive s njim prije nego sto je umro(otacO

nije htio kaze...nedavno je i hicks zatim umro...od cigara jbg...

mogu mislit kolko je pusio...

_________________
Fed with the tongues of Apocalypse
That galloped down,disordered worlds behind


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon jun 06, 2011 7:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 07, 2010 2:21 am
Postovi: 35
Nisam gledao, niti cu. Ne verujem da ce reci nesto novo niti bilo sta pametno.
Mislim da nije umro od raka pluca vec od raka pankreasa, a ako cemo vec da trazimo uzrok raka onda mozemo da predpostavimo da je alkohol u pitanju. Mada cisto sumnjam da je to u pitanju.

U svojim nastupima cesto se salio da pusi dva upaljaca dnevno :mrgreen:

Nije nie cudo da mu je caca tako reagovao na ideju o sljivama. Odgajan je u duhu protestanizma, a nije tajna da su mu roditelji bili patrijahalno nastrojeni. Klasicne teksaske seljacine :mrgreen:
Na wiki mi se cini da sam procitao, da su ga svojevremeno vodili kod psihologa, jer ih je njegovo ponasanje "uznemiravalo"
Tom prilikom mu je psiholog odogovorio da on nije problem, nego oni :mrgreen:

_________________
Today, a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration — that we are all one consciousness experiencing itself subjectively. There is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves... Here's Tom with the weather - Bill Hicks


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon jun 06, 2011 9:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 4:35 am
Postovi: 193
Lokacija: tampa bay
alkohol i pusenje ,to ga je dokusurilo...
bjezo je kroz prozor od staraca da bi iso nastupat u amaterske komicarske klubove...bas se cesto pitam da je ziv danas ,sta bi sve rekao i izvaljiv'o :)

dick clark is still alive a? :)

nema nigdje prevod sa nastupa od njeg a? neko se raspituje,bilo bi dobro imati prevod za ljude koji nisu dobri s engleskim bas,narocito revelations predstava,jedna od zadnjih njegovih i najbolja

_________________
Fed with the tongues of Apocalypse
That galloped down,disordered worlds behind


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: čet jun 09, 2011 8:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Sve na jednom mestu
http://istinaolibiji.com


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 224 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 47 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz