Sada je: čet mar 28, 2024 11:20 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 224 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sri mar 13, 2013 6:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Artemida je napisao/la:
waax je napisao/la:
HO_OPONOPONO je napisao/la:


Ja stvarno ne shvacam KAKVE pobogu dragu veze iluminati, lazi, vatikan, itd... imaju veze sa istinom koja nas kao bica zanima. Filmic pocne super, da neke lijepe teze i onda kao i vecina drugih, krene na blacenje iluminata i ostatka bagre.

Katkad mi se cini da je ovaj svijet izgubio onaj racionalan pogled na srz samog problema.

Problem nije u iluminatima. Oni IMAJU pravo postojat isto kao i ti, ja te bilo koja druga osoba. Srz poante svima je drugacija ali se svodi na isto. Postojanje u zajednici. Bez prerasuda, bez napetosti. Mir i jebena tisina u sebi samome pa digod da taj mir kao takav dovede tebe kao jedinku. Takodjer poanta je u spectatorskom pogledu na realnost di se ti kao jedninka ne uplices u tudji zivot vec samo promatras.

Istina zvuci teska za dostic te takodjer zvuci dosadno u jednu ruku. Zasto bi mi imali takvo nesto kad mozemo razbijat glavu tko je kriv i radit varijecije price na varijaciju price i tako u nedogled.

Pa nije problem u tome što postoje, bilo iluminati, vanzemaljci, demoni ili štatijaznamviše kakvi sve ne entiteti, problem je u tome što oni nas diraju, neka postoje, ali neka mene NE diraju. Problem je u njihovom uplitanju u nas i ne bih rekla da smo na nekoj drugoj razini pristali na to.
Ali oni ne bi ni postojali kada ne bi djelovali tako kako djeluju. To ne bi više bilo to.


Mi smo došli u njihovo dvorište jer su oni ovdje duže nego mi eonima i ne mjenjaju se a mi stalno dolazimo i odlazimo, ginemo, padamo, ustajemo i rađamo se. Tko se u koga dira to je dilema, oni se nas hoće riješiti, smanjiti našu brojnost a mi navalili da se narađamo kao blesavi kao da nam sol u guzici nose i sad su nam oni krivi za sve ono što nas snađe ovdje.
Hebo nas onaj ko nas nagovori da dođemo ovdje idemo mi da ispravljamo krive drine pa se i sami izgubimo, jer kako džiboni reče; ovo mi je škola drugi puta ću pametnijeeeee! neka ispravlja onaj tko je i odgovoran za ovo kino.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pon mar 18, 2013 4:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 10, 2011 9:32 pm
Postovi: 46
A zasto mi uvijek "teoriju zavjere" slažemo kad se pocne poklapati sa necim negdje napisanim(ili samo djelomicno poklapati ili pak, izvlacenje iz konteksta da nasa prica dobije daljnji "život"). Sjetimo se samo olimpijskih igara, svjetskog prvenstva u nogometu za žene, Nibiru-a, napada vanzemaljaca pa i ovog nadolazeceg vala... dug je spisak gdje su nase glave udarale glavom u zid i pokusale sloziti slagalicu kako ce to izgledati u buducnosti, jel eto, mozda ce netko od nas moci quotati svoj davno napisani post i reci :"Jesam vam rekao da sam bio u pravu" \:D/

Logicki, jelte, zasto nitko od nas nije mogao povezati "crnog papu" sa velikim vođom u isusovaca, nego su svi do prije neki dan brijali da naziv "crni papa" oznacava covjeka sa crnom puti... mislim, zasto se nisam sjetio da povezem "crnog papu" sa isusovackim redom, pa to je tako logicki.... prica se nastavlja.... :toothy2: :help:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: uto mar 19, 2013 1:40 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet mar 15, 2013 5:54 pm
Postovi: 9
Lokacija: Ovdje
kartikeya je napisao/la:
Artemida je napisao/la:
waax je napisao/la:
Ja stvarno ne shvacam KAKVE pobogu dragu veze iluminati, lazi, vatikan, itd... imaju veze sa istinom koja nas kao bica zanima. Filmic pocne super, da neke lijepe teze i onda kao i vecina drugih, krene na blacenje iluminata i ostatka bagre.

Katkad mi se cini da je ovaj svijet izgubio onaj racionalan pogled na srz samog problema.

Problem nije u iluminatima. Oni IMAJU pravo postojat isto kao i ti, ja te bilo koja druga osoba. Srz poante svima je drugacija ali se svodi na isto. Postojanje u zajednici. Bez prerasuda, bez napetosti. Mir i jebena tisina u sebi samome pa digod da taj mir kao takav dovede tebe kao jedinku. Takodjer poanta je u spectatorskom pogledu na realnost di se ti kao jedninka ne uplices u tudji zivot vec samo promatras.

Istina zvuci teska za dostic te takodjer zvuci dosadno u jednu ruku. Zasto bi mi imali takvo nesto kad mozemo razbijat glavu tko je kriv i radit varijecije price na varijaciju price i tako u nedogled.

Pa nije problem u tome što postoje, bilo iluminati, vanzemaljci, demoni ili štatijaznamviše kakvi sve ne entiteti, problem je u tome što oni nas diraju, neka postoje, ali neka mene NE diraju. Problem je u njihovom uplitanju u nas i ne bih rekla da smo na nekoj drugoj razini pristali na to.
Ali oni ne bi ni postojali kada ne bi djelovali tako kako djeluju. To ne bi više bilo to.


Mi smo došli u njihovo dvorište jer su oni ovdje duže nego mi eonima i ne mjenjaju se a mi stalno dolazimo i odlazimo, ginemo, padamo, ustajemo i rađamo se. Tko se u koga dira to je dilema, oni se nas hoće riješiti, smanjiti našu brojnost a mi navalili da se narađamo kao blesavi kao da nam sol u guzici nose i sad su nam oni krivi za sve ono što nas snađe ovdje.
Hebo nas onaj ko nas nagovori da dođemo ovdje idemo mi da ispravljamo krive drine pa se i sami izgubimo, jer kako džiboni reče; ovo mi je škola drugi puta ću pametnijeeeee! neka ispravlja onaj tko je i odgovoran za ovo kino.


"Zemlja nije nicija, a njeni plodovi su svaciji"
:love11:
Ne bi bas reka da nas se oce rijesiti, sto je veca farma vise hrane za njih.
Na kraju krajeva svaki od nas je odgovoran za svoje vlastito kino.
:love3:
Be wise !!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: uto mar 19, 2013 5:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Prebrojni smo, sve nas je više, gušimo ih ne mogu uspostaviti apsolutnu kontrolu nad cijelokupnom populacijom, oni su rak koji je napao zdravo tkivo ove planete, mi izgleda dođemo kao nekakav obrambeni mehanizam koji brojnošću i požrtvovnošću ubija nametnike.

Sličan je postupak u mikrokosmosu ili našem tijelu kad ga virusi ili bakterije napadnu.
Možda lupam ali ima logike.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet mar 21, 2013 1:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 16, 2011 5:36 pm
Postovi: 131
Da sad ne quotam bezveze ko budala :mrgreen:

Ok ajmo ovako da to slozimo. Ajmo rec da sam ja zaljepio bio previse u citavu tu enigmu i da mi je trebalo cca 2 godine da se izvucem nazad van pa sam postao ekstremno, ekstremno oprezan na sve.

1.) Tko su iluminati?

Di ste vi tocno vidjeli te iluminate? Vam se koji obratio? Se koji javno obratio? Da li smo mi kao rasa uzeli iluminate kao zle ljude na ovoj planeti koji rade u korist sebe i svojih ciljeva/ambicija? Otkud vama da su iluminati breedersi? Ste to vidjeli svojim ocima?

2.) Kako mi znamo da netko vlada svijetom?

Di je to receno? Molim da izostavimo knjige osoba koje nitko od nas vise manje ne poznaje te svjetlosna/mracna bica 4 i vece dimenzije jer ni u to nismo sigurni. Tko ih je vidio? Oni koji rade "channeling"? Je li itko od vas ikad napravio kakav channeling?

Ova vladavina koja je ocita moze biti puka slucajnost, ista ne mora biti puka slucajnost vec remek djelo "iluminata" ( svaka cast ako je ) no above all, koji to "reptili" vladaju? Tko je njih vidio? Icke ( :rofl )?

Kao poantu. Ne zelim nikog omalavozavat niti reci da su knjige lose kao ni transkripte ali itekako zelim rec da sigurno ne postoji neki pajdo koji nama brani da mi napravimo sta zelimo. Mi smo ti sami koji krojimo sebi sudbinu.

Makar da ovi postoje tu eonima, mi kao rasa to mozemo promjenit ako smo ustrajni s toga opravdavat se na bilo koji nacin je vrlo jadno.

Kao sto je @susuru rekao, tko od nas zivi zivot kakav mi zelimo? Tko je od nas odlucio organizirat pravi prosvjed a ne pizdarije?

Zasto se recimo ne dogovore ljudi da stanu tiraniji na kraj u RH na PRAVI nacin tako da svi ljudi, svi zaposleni i nezaposleni, stanu trosit i kupovat dok se ne raspusti vlada. Zasto isti ne nadju adekvatne ljude koji bi mogli tu smjenjenu vladu zamjenit? Zasto mali ljudi ne udju u zakon i ne pocnu radit promjene koje ne ugusuju male gradjane sve vise i vise. Zasto isti ne naprave nekakav servis online di svi gradjani republike hrvatske glasaju koji ce zakon stupit na snagu a koji ne?

Kao poantu ovog gore zelim rec da mi kao rasa sami sebi ne zelimo dobro a kukamo za boljim te kad vidimo da imamo nesto bolje, onda kazemo da je to tesko ili pa stovise, nemoguce.

p.s. rec da nas ima previse je glupavo. Zemlja ima neograniceno srce i svi mi stanemo u njezino srce :) To sto smo mi retardirani i ne pazimo na istu, drugi je problem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet mar 21, 2013 2:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
waax je napisao/la:
Kao poantu ovog gore zelim rec da mi kao rasa sami sebi ne zelimo dobro a kukamo za boljim te kad vidimo da imamo nesto bolje, onda kazemo da je to tesko ili pa stovise, nemoguce.


To da večinu ljudi jednostavno nije briga je točno, nemaju volje, snage, motivacije, u strahu su, itd. Ali imaj na umu da ovaj sistem kakav je postoji zato jer ga mi podržavamo - drugim riječima ljudima je potreban ovakav zatvor kakav je. Ne svima, al kužiš poantu. I zar zbilja misliš da su ljudi dok su u ovakvom stanju sposobni živjeti zajedno u skladu bez svega ovoga? ja ti osobno garantiram, spoubijali bi se međusobno u roku od par godina. Zbog hrane, resursa, itd. Jednim dobrim dijelom ovisimo o ovom zatvoru kakav je. Ljudi si jednostavno ne mogu zamisliti drugačije, zato se i smiju raznim teorijama koje govore o nekom drugom edenskom stanju na zemlji, pa cijela ljudska povijest je krvava i ako je i trajalo neko mirno razdoblje rat ili neki užas je uvijek bio iza vratiju.

Kako misliš živjeti bez sistema, onako kako ljudi žive u africi? usljed divljine skoro pa goli? šta, da spalimo svu tehnologiju i zgrade i odemo u šume? nije baš svaki aspekt sistema beskoristan i loš, ima i on svoje dobre strane koje su nam omogučili lakši život.

I ti prosvjedi.. kakvo dobro je došlo od toga? kakve promjene? i bolje pitanje je, koliko ljudi zapravo jesu u tome? jesi vidio onu malenu grupu ljudi koji su kaotiga protestirali a svi ostali ljudi okolo njih jednostavno išli svojim putem, na posao itd. to je dobar primjer i slika koliko ljude jednostavno nije briga. Ignorance is bliss. A bogami neće biti ugodno kada će doći ček za platiti svo to ignoriranje stvarnosti.

Ja osobno ne mogu zamisliti svjetlu budućnost za ljude. Barem ne u bližoj budućnosti. Ljudi su ovisni o ovom sistemu i o raznim lažnim slatkišima kojima ih vražja kurva hrani, sada ih se želi natjerati da idu protiv toga raznim protestima i svim tim lažnim pokretima 'istine', 'svjesnosti' pa će ljudi jedan dan puknuti, a to će biti vrijeme kada ćemo mnogo sate raditi za skoro pa nikakve novce, kada nečemo živjeti nego samo tako mrtvo postojati i onda kada će prestati globalna revolucija lijepo bude se ljude malo pustilo na miru, i sami će tek onda vidjeti da jednostavno neče moći protiv svih tih ovisnosti koje su se stvorile u njima - i onda će isti ti koji su to lijepo pokrenuli dati jednu drugu opciju, order out of chaos. I šta onda? samo zamjena sistema, možda nam bude onda bolje ali to je samo nadograđeno i lijepo zapakirano zlo. A druga opcija je i da se ovako samo kontrola postepeno poveča, te da se ljude na taj način dovede do totalnog sloma.

Nema napretka bez one prave svjesnosti. A koliko ljudi je spremno sreću tražiti u nekim drugim stvarima? i odreći se lažnog svjetla i ovisnosti o svakodnevnim slatkišima? i početi razmišljati o smislu? za sada barem, koliko? ne vidim baš neke prevelike promjene u ljudima. Pogotovo u mlađim generacijama, šta sa njima? odi na forumhr i pod podforum teens i čitaj i zgrožavaj se nad glupim postovima i temama. Kako tim mladim ljudima pokušati promjeniti pogled na neke stvari? to su ipak ti ljudi o kojima ovisi budućnost. Probaj vidjeti da ipak stvari nisu toliko jednostavne i da tu postoji još jedna ne vidljiva razina ili pak nekoliko njih.

A o illuminatima bolje da ništa ne pišem, to da postoji zavjera je jedna sasvim očita stvar a to da netko to ne vidi.. šta da velim na to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet mar 21, 2013 3:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 16, 2011 5:36 pm
Postovi: 131
Sirius91 je napisao/la:
To da večinu ljudi jednostavno nije briga je točno, nemaju volje, snage, motivacije, u strahu su, itd. Ali imaj na umu da ovaj sistem kakav je postoji zato jer ga mi podržavamo - drugim riječima ljudima je potreban ovakav zatvor kakav je. Ne svima, al kužiš poantu. I zar zbilja misliš da su ljudi dok su u ovakvom stanju sposobni živjeti zajedno u skladu bez svega ovoga? ja ti osobno garantiram, spoubijali bi se međusobno u roku od par godina. Zbog hrane, resursa, itd. Jednim dobrim dijelom ovisimo o ovom zatvoru kakav je. Ljudi si jednostavno ne mogu zamisliti drugačije, zato se i smiju raznim teorijama koje govore o nekom drugom edenskom stanju na zemlji, pa cijela ljudska povijest je krvava i ako je i trajalo neko mirno razdoblje rat ili neki užas je uvijek bio iza vratiju.


Bez svih stvari koje imamo danas, ne. Smatram da je evolucijski i logicno da covjek napreduje od strane alata koje koristi, mjesta u kojem boravi pa i sebe samog.

Sirius91 je napisao/la:
Kako misliš živjeti bez sistema, onako kako ljudi žive u africi? usljed divljine skoro pa goli? šta, da spalimo svu tehnologiju i zgrade i odemo u šume? nije baš svaki aspekt sistema beskoristan i loš, ima i on svoje dobre strane koje su nam omogučili lakši život.


Nema potrebe za time. Treba samo sve to sto sada radimo, ne radit iz oholih razloga vec iz razloga civilizacije i covjecanstva. Da se ujutro ustanemo i umjesto sebicnih zelja za uspjehom, imamo nesebicne zelje za uspjeh civilizacije.

Sirius91 je napisao/la:
I ti prosvjedi.. kakvo dobro je došlo od toga? kakve promjene? i bolje pitanje je, koliko ljudi zapravo jesu u tome? jesi vidio onu malenu grupu ljudi koji su kaotiga protestirali a svi ostali ljudi okolo njih jednostavno išli svojim putem, na posao itd. to je dobar primjer i slika koliko ljude jednostavno nije briga. Ignorance is bliss. A bogami neće biti ugodno kada će doći ček za platiti svo to ignoriranje stvarnosti.


Od prosvjeda nebi nikad nista dobro doslo. Ono sto treba napravit je stat kupovat, placat. Ugasit srce ekonomije ove drzave dokle god vlada ne odluci odstupit. Bez tucnjave, bez natpisa, bez icega. Jednostavno stat radit i rec, krenut cemo radit kad SVI ali ama bas SVI u vladi date otkaze. Naravno da bi se to napravilo, treba imat plan koga i kako dalje nakon sto se rastavi. To nemos nazvat prosvjedom jer bis sjedio doma ili bio na ulici, bez kompjutera, televizije, mobitela. Jedino voda i struja kao nesto sto radi. Ducani zatvoreni, kafici zatvoreni, policija otvorena ali prazna, gradske uprave otvorene ali prazne i ljudi svi ono, cesu jaja.

Vlada bi morala odstupit. Bez dizanja u zrak banskih dvora, bez krvoprolica i negativne jeke od strane gradjana.

Naravno da nece biti ugodna a ovo sto sam ja naveo gore prije ce vanzemaljci i star trek postat surova stvarnost.

Sirius91 je napisao/la:
Ja osobno ne mogu zamisliti svjetlu budućnost za ljude. Barem ne u bližoj budućnosti. Ljudi su ovisni o ovom sistemu i o raznim lažnim slatkišima kojima ih vražja kurva hrani, sada ih se želi natjerati da idu protiv toga raznim protestima i svim tim lažnim pokretima 'istine', 'svjesnosti' pa će ljudi jedan dan puknuti, a to će biti vrijeme kada ćemo mnogo sate raditi za skoro pa nikakve novce, kada nečemo živjeti nego samo tako mrtvo postojati i onda kada će prestati globalna revolucija lijepo bude se ljude malo pustilo na miru, i sami će tek onda vidjeti da jednostavno neče moći protiv svih tih ovisnosti koje su se stvorile u njima - i onda će isti ti koji su to lijepo pokrenuli dati jednu drugu opciju, order out of chaos. I šta onda? samo zamjena sistema, možda nam bude onda bolje ali to je samo nadograđeno i lijepo zapakirano zlo. A druga opcija je i da se ovako samo kontrola postepeno poveča, te da se ljude na taj način dovede do totalnog sloma.


To se i desava. Pitanje je samo momenta kada ce se ljudi slomit do kraja.

Sirius91 je napisao/la:
Nema napretka bez one prave svjesnosti. A koliko ljudi je spremno sreću tražiti u nekim drugim stvarima? i odreći se lažnog svjetla i ovisnosti o svakodnevnim slatkišima? i početi razmišljati o smislu? za sada barem, koliko? ne vidim baš neke prevelike promjene u ljudima. Pogotovo u mlađim generacijama, šta sa njima? odi na forumhr i pod podforum teens i čitaj i zgrožavaj se nad glupim postovima i temama. Kako tim mladim ljudima pokušati promjeniti pogled na neke stvari? to su ipak ti ljudi o kojima ovisi budućnost. Probaj vidjeti da ipak stvari nisu toliko jednostavne i da tu postoji još jedna ne vidljiva razina ili pak nekoliko njih.


Uopce nema potrebe se odricat icega. Zasto bi se odreknuo necega? Materija je materija. Bila ona u ovakvog izgleda ili onakvog, mi samo transformiramo materiju. Kvragu, cemu onda imamo ruke i noge? Cemu mi kao bica mozemo dignut kamen ili zazidat kucu ako to ne smijemo radit? Jedino sto ovaj svijet treba je shift u smjeru u kojem ide. Da iz "OPS" - Opredjeljenosti prema sebi krene ka OPD-u odnosno opredjeljenosti prema drugima.

Tada kad dignes kucu, neces dizat da zaradis vec da dignes jer ju volis dizat i jer je volis radit. Tada, neces pitat zasto ovaj radi a ovaj ne radi jer ce svi vise manje radit jer covjeku nametnes da jebi ga. Ne kosta te nista da napravis kucu ali MORAS nesto napravit jer civilizacija mora dalje a na tebi je sta ces ti radit. Svi bi radili, svi bi imali novaca, svi bi jeli i bili ne presiti vec siti.

Sirius91 je napisao/la:
A o illuminatima bolje da ništa ne pišem, to da postoji zavjera je jedna sasvim očita stvar a to da netko to ne vidi.. šta da velim na to.


Jedna stvar je zavjera. Druga stvar su sci-fi-bullshit-crap. Ja sam sci-fi fan, programer pa velim, razum je potreban svugdje. Zavjera je jedna stvar i ona je ocita. Bas se vidi da netko upravlja svijetom ( korporacije ) al ici u nekakvu scifiologiju i rec da reptili eonima vladaju, neka, al za to moras imat dokaze i to ne icke-a koj je na annunaski vidio reptila.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet mar 21, 2013 3:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Waax je napisao/la:
Zasto se recimo ne dogovore ljudi da stanu tiraniji na kraj u RH na PRAVI nacin tako da svi ljudi, svi zaposleni i nezaposleni, stanu trosit i kupovat dok se ne raspusti vlada. Zasto isti ne nadju adekvatne ljude koji bi mogli tu smjenjenu vladu zamjenit? Zasto mali ljudi ne udju u zakon i ne pocnu radit promjene koje ne ugusuju male gradjane sve vise i vise. Zasto isti ne naprave nekakav servis online di svi gradjani republike hrvatske glasaju koji ce zakon stupit na snagu a koji ne?


Zato što je za to potreban određeni stepen razmišljanja i ponašanja izvan kutije koju su kreirali "nepostojeći". Tu vrstu akcije već duže vreme pokušavam da pokrenem ovde, ali je odziv izuzetno slab, ljudi su od svega toga previše mentalno iscrpljeni, previše su kondicionirani da bi mogli preuzeti odgovornost u svoje ruke. Sad pokušavam da inspirišem prijatelje da svako inspiriše još po nekoga u tom pravcu, pa ćemo videti oćel šta biti.

Zato je ono što možeš reorganizacija energije tako da pokrećeš procese u ljudima koji su ti realno dostupni, većina stvari koje oni rade, uzroka takvog uspavanog ponašanja itd nije to što im se trenutno stanje sviđa, nego ni ne znaju da može bolje, pritom su naučeni, hipnotisani da im se baš ovakvo stanje stvari sviđa. Kondicioniranje, jednom rečju. Kada neko obori u sebi makar taj segment mentalne kontrole, tek onda može da se zanosi nekom "odgovornošću". I svako kome je ovo jasno ne može držati te ljude za odgovorne, i za odgovornost je potrebno imati određeni stepen "razbuđenosti".

Kada se uvide određeni šabloni, i procenat potencijala koji čovek ima naspram onoga iskorišćenog i primeti da se, uprkos istinitosti one izreke "koliko ljudi toliko ćudi" - ljudi nekako sumnjivo uniformno ponašaju, misle i osećaju zahvaljujući uticaju na određene instalirane karakteristike u ljudskoj psihi - zatim da je određena paradigma progurana i da se promoviše kao pod dirgentnom palicom Gebelsa lično - čovek se ako ništa drugo mora zapitati, da nisu neki "stručnjaci" na polju ljudske psihologije preuzeli kajase pa tako kontrolišu i oblikuju oblik misli, i u skladu sa time ponašanje ljudi da bi određena vrsta sistema opstala?

Za početak, samo to. Ali naravno, lakše je reći - "ljudi su glupi", da 'oće mogli bi. A zašto neće?

Ti ako unutar ovog sistema organizuješ život "kakav želiš", to najčešće podrazumeva da ćeš uzeti od sistema određene stvari koje ti se sviđaju, a samim tim ćeš i ti staviti određene jedinke u sebi podređen položaj, napredujući na piramidalnoj lestvici - ili u najmanju ruku pojačati podređeni položaj već podređenih, koji se baš i nisu podredili svojom voljom. Tako je napravljeno. Ono što želiš je u glavnom ostvarivanje nečega u okviru sistema - samim time ga ojačavaš i potvrđuješ. Zatim upadaš u deluziju kako su i drugi to mogli uraditi da su hteli, kako bi mogli biti drugačiji da hoće, pa eto ko im je kriv - a trenutno govoriš sa veoma slične tačke gledišta.

Ono što možeš uraditi, doduše, je pomoći ljudima sa kojima možeš da radiš da uvide određene stvari - ako ih dovedeš do tačke na kojoj su sposobni preuzeti odgovornost za sebe i delovati u skladu sa sopstvenom i opštom dobrobiti imaš svako pravo da se ponosiš sobom! Ako ne planiraš da ulažeš vreme i energiju na taj način - nemaš pravo ni da kriviš te ljude od kojih si verovatno imao daleko bolju početnu poziciju. Na kraju, nisu ni svi isti, niti u praksi imaju jednak kapacitet, mogućnosti - niti bi svi percipirali ono što bi smo mi smatrali boljim stanjem stvari za bolje.

Sa druge strane, da bi mogao organizovati život kako želiš a da izbegneš dalje hranjenje propalog sistema su ti potrebne ostale jedinke, jer tu sam ne možeš puno toga uraditi, možeš samo sebe izvući izvan njega i istovremeno, kao što Sirius kaže - napustiti sve njegove "dobrobiti" - na primer, korišćenje računara i internet veze - jer koristeći to što je možda pozitivna strana sistema, istovremeno pojačavaš i one negativne (podržavaš bankokratiju ako se već plašiš izraza Iluminati, pošto svi tokovi novca vode u istom pravcu).

Dakle, to bi morao biti proizvod drugačijeg sistema, isti princip kao proizvođač potrošač koji si pomenuo vezan za bojkot kupovine. Međutim, ti se nećeš odreći interneta niti će to bilo ko drugi uraditi, zato što tu uslugu smatraš vrednom sveukupne "cene" (ne samo finansijske) - za razliku od nekog drugog, dok neko drugi smatra drugu uslugu (šoping u nekom random marketu, kupovanje treš proizvoda) jednako vrednom.

Jedino rešenje je masovni izlazak van sistema, gde bi se određene koristne stvari koje postoje u ovom sistemu mogle ponovo stvoriti na zdravom temelju. To jeste vraški daleko, ali negde se mora početi. A prvi korak bi bio prepoznavanje toga da postoje određeni "dizajneri" ovakvog stanja stvari, kao i prepoznavanje pravog uzroka zakočenosti i blokade unutar ljudi, koja ovo stanje - tu si, Waax, u pravu 100% i održava. Inače ćeš gađati pogrešnu metu i uludo trošiti energiju, sistem ovako kako je napravljen - raditi bilo šta u okviru njega znači dobiti na mostu a izgubiti na ćupriji.

Citat:
Ova vladavina koja je ocita moze biti puka slucajnost, ista ne mora biti puka slucajnost vec remek djelo "iluminata" ( svaka cast ako je ) no above all, koji to "reptili" vladaju? Tko je njih vidio? Icke ( :rofl )?


Misliš na video u lokalnoj pekari kako proždiru burek i srču jogurt?

Sirius91 je napisao/la:
Probaj vidjeti da ipak stvari nisu toliko jednostavne i da tu postoji još jedna ne vidljiva razina ili pak nekoliko njih.

A o illuminatima bolje da ništa ne pišem, to da postoji zavjera je jedna sasvim očita stvar a to da netko to ne vidi.. šta da velim na to.


Upravo tako :thumbup: A mi glavni problem uvek projektujemo na nivo koji nam je u vidokrugu, iako je najčešće to što percipiramo kao problem samo jedna od posledica glavnog problema - koji je često previše neverovatan pa ga otpišemo kao nešto nemoguće.


:love3: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet mar 21, 2013 3:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 16, 2011 5:36 pm
Postovi: 131
Valjda? je napisao/la:
Waax je napisao/la:
Zasto se recimo ne dogovore ljudi da stanu tiraniji na kraj u RH na PRAVI nacin tako da svi ljudi, svi zaposleni i nezaposleni, stanu trosit i kupovat dok se ne raspusti vlada. Zasto isti ne nadju adekvatne ljude koji bi mogli tu smjenjenu vladu zamjenit? Zasto mali ljudi ne udju u zakon i ne pocnu radit promjene koje ne ugusuju male gradjane sve vise i vise. Zasto isti ne naprave nekakav servis online di svi gradjani republike hrvatske glasaju koji ce zakon stupit na snagu a koji ne?


Zato što je za to potreban određeni stepen razmišljanja i ponašanja izvan kutije koju su kreirali "nepostojeći". Tu vrstu akcije već duže vreme pokušavam da pokrenem ovde, ali je odziv izuzetno slab, ljudi su od svega toga previše mentalno iscrpljeni, previše su kondicionirani da bi mogli preuzeti odgovornost u svoje ruke. Sad pokušavam da inspirišem prijatelje da svako inspiriše još po nekoga u tom pravcu, pa ćemo videti oćel šta biti.

Zato je ono što možeš reorganizacija energije tako da pokrećeš procese u ljudima koji su ti realno dostupni, većina stvari koje oni rade, uzroka takvog uspavanog ponašanja itd nije to što im se trenutno stanje sviđa, nego ni ne znaju da može bolje, pritom su naučeni, hipnotisani da im se baš ovakvo stanje stvari sviđa. Kondicioniranje, jednom rečju. Kada neko obori u sebi makar taj segment mentalne kontrole, tek onda može da se zanosi nekom "odgovornošću". I svako kome je ovo jasno ne može držati te ljude za odgovorne, i za odgovornost je potrebno imati određeni stepen "razbuđenosti".

Kada se uvide određeni šabloni, i procenat potencijala koji čovek ima naspram onoga iskorišćenog i primeti da se, uprkos istinitosti one izreke "koliko ljudi toliko ćudi" - ljudi nekako sumnjivo uniformno ponašaju, misle i osećaju zahvaljujući uticaju na određene instalirane karakteristike u ljudskoj psihi - zatim da je određena paradigma progurana i da se promoviše kao pod dirgentnom palicom Gebelsa lično - čovek se ako ništa drugo mora zapitati, da nisu neki "stručnjaci" na polju ljudske psihologije preuzeli kajase pa tako kontrolišu i oblikuju oblik misli, i u skladu sa time ponašanje ljudi da bi određena vrsta sistema opstala?

Za početak, samo to. Ali naravno, lakše je reći - "ljudi su glupi", da 'oće mogli bi. A zašto neće?

Ti ako unutar ovog sistema organizuješ život "kakav želiš", to najčešće podrazumeva da ćeš uzeti od sistema određene stvari koje ti se sviđaju, a samim tim ćeš i ti staviti određene jedinke u sebi podređen položaj, napredujući na piramidalnoj lestvici - ili u najmanju ruku pojačati podređeni položaj već podređenih, koji se baš i nisu podredili svojom voljom. Tako je napravljeno. Ono što želiš je u glavnom ostvarivanje nečega u okviru sistema - samim time ga ojačavaš i potvrđuješ. Zatim upadaš u deluziju kako su i drugi to mogli uraditi da su hteli, kako bi mogli biti drugačiji da hoće, pa eto ko im je kriv - a trenutno govoriš sa veoma slične tačke gledišta.

Ono što možeš uraditi, doduše, je pomoći ljudima sa kojima možeš da radiš da uvide određene stvari - ako ih dovedeš do tačke na kojoj su sposobni preuzeti odgovornost za sebe i delovati u skladu sa sopstvenom i opštom dobrobiti imaš svako pravo da se ponosiš sobom! Ako ne planiraš da ulažeš vreme i energiju na taj način - nemaš pravo ni da kriviš te ljude od kojih si verovatno imao daleko bolju početnu poziciju. Na kraju, nisu ni svi isti, niti u praksi imaju jednak kapacitet, mogućnosti - niti bi svi percipirali ono što bi smo mi smatrali boljim stanjem stvari za bolje.

Sa druge strane, da bi mogao organizovati život kako želiš a da izbegneš dalje hranjenje propalog sistema su ti potrebne ostale jedinke, jer tu sam ne možeš puno toga uraditi, možeš samo sebe izvući izvan njega i istovremeno, kao što Sirius kaže - napustiti sve njegove "dobrobiti" - na primer, korišćenje računara i internet veze - jer koristeći to što je možda pozitivna strana sistema, istovremeno pojačavaš i one negativne (podržavaš bankokratiju ako se već plašiš izraza Iluminati, pošto svi tokovi novca vode u istom pravcu).

Dakle, to bi morao biti proizvod drugačijeg sistema, isti princip kao proizvođač potrošač koji si pomenuo vezan za bojkot kupovine. Međutim, ti se nećeš odreći interneta niti će to bilo ko drugi uraditi, zato što tu uslugu smatraš vrednom sveukupne "cene" (ne samo finansijske) - za razliku od nekog drugog, dok neko drugi smatra drugu uslugu (šoping u nekom random marketu, kupovanje treš proizvoda) jednako vrednom.

Jedino rešenje je masovni izlazak van sistema, gde bi se određene koristne stvari koje postoje u ovom sistemu mogle ponovo stvoriti na zdravom temelju. To jeste vraški daleko, ali negde se mora početi. A prvi korak bi bio prepoznavanje toga da postoje određeni "dizajneri" ovakvog stanja stvari, kao i prepoznavanje pravog uzroka zakočenosti i blokade unutar ljudi, koja ovo stanje - tu si, Waax, u pravu 100% i održava. Inače ćeš gađati pogrešnu metu i uludo trošiti energiju, sistem ovako kako je napravljen - raditi bilo šta u okviru njega znači dobiti na mostu a izgubiti na ćupriji.

Citat:
Ova vladavina koja je ocita moze biti puka slucajnost, ista ne mora biti puka slucajnost vec remek djelo "iluminata" ( svaka cast ako je ) no above all, koji to "reptili" vladaju? Tko je njih vidio? Icke ( :rofl )?


Misliš na video u lokalnoj burekdžinici dok proždiru burek i srču jogurt?

Sirius91 je napisao/la:
Probaj vidjeti da ipak stvari nisu toliko jednostavne i da tu postoji još jedna ne vidljiva razina ili pak nekoliko njih.

A o illuminatima bolje da ništa ne pišem, to da postoji zavjera je jedna sasvim očita stvar a to da netko to ne vidi.. šta da velim na to.


Upravo tako :thumbup: A mi glavni problem uvek projektujemo na nivo koji nam je u vidokrugu, iako je najčešće to što percipiramo kao problem samo jedna od posledica glavnog problema - koji je često previše neverovatan pa ga otpišemo kao nešto nemoguće.


:love3: :occasion5:



Valjda? totalno se slazem no kao sto i sam znas, postoji onaj. Nemos ti covjeku objasnit ako on ne zeli. Dakle, covjek mora doc do stepena kad prihvaca bolje ideje ali na zalost, u nasem svijetu, jedino ako zaglibis i dotaknes dno slusas i ucis. Dakle, kao poanta, ocito je da citava civilizacija mora past na dno dna da bi se kroz neko vrijeme uzdigla.

Ne zelim ni znat sta je to dno dna na globali civilizacije jer ne bu lijepo. Cak ni recenica ne zvuci lijepo.

Ja se samo nadam i ko kreten ignoriram tu cinjenicu u pokusaju da je zakamufliram i samog sebe izmanipuliram da ne vidim sta se desava jer to me je dovelo zamalo do zivcanog sloma. Kako se kaze, la vita e bella. Onaj ko trazi i zeli pomoc, vrlo rado mu je dam. Kad vidim osobu na ulici koja treba pomoc pomognem i tu sam al to je maksimum sto ja mogu bit. Vise od toga, samo dozivis burnout ili te netko kokne. Ocito je da mi kao rasa moramo past da bi se nadam se, po ko zna koji put u povjesti zemlje, uzdigli.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet mar 21, 2013 6:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
Sirius91 je napisao/la:
waax je napisao/la:
Kao poantu ovog gore zelim rec da mi kao rasa sami sebi ne zelimo dobro a kukamo za boljim te kad vidimo da imamo nesto bolje, onda kazemo da je to tesko ili pa stovise, nemoguce.


To da večinu ljudi jednostavno nije briga je točno, nemaju volje, snage, motivacije, u strahu su, itd. Ali imaj na umu da ovaj sistem kakav je postoji zato jer ga mi podržavamo - drugim riječima ljudima je potreban ovakav zatvor kakav je. Ne svima, al kužiš poantu. I zar zbilja misliš da su ljudi dok su u ovakvom stanju sposobni živjeti zajedno u skladu bez svega ovoga? ja ti osobno garantiram, spoubijali bi se međusobno u roku od par godina. Zbog hrane, resursa, itd. Jednim dobrim dijelom ovisimo o ovom zatvoru kakav je. Ljudi si jednostavno ne mogu zamisliti drugačije, zato se i smiju raznim teorijama koje govore o nekom drugom edenskom stanju na zemlji, pa cijela ljudska povijest je krvava i ako je i trajalo neko mirno razdoblje rat ili neki užas je uvijek bio iza vratiju.

Kako misliš živjeti bez sistema, onako kako ljudi žive u africi? usljed divljine skoro pa goli? šta, da spalimo svu tehnologiju i zgrade i odemo u šume? nije baš svaki aspekt sistema beskoristan i loš, ima i on svoje dobre strane koje su nam omogučili lakši život.

I ti prosvjedi.. kakvo dobro je došlo od toga? kakve promjene? i bolje pitanje je, koliko ljudi zapravo jesu u tome? jesi vidio onu malenu grupu ljudi koji su kaotiga protestirali a svi ostali ljudi okolo njih jednostavno išli svojim putem, na posao itd. to je dobar primjer i slika koliko ljude jednostavno nije briga. Ignorance is bliss. A bogami neće biti ugodno kada će doći ček za platiti svo to ignoriranje stvarnosti.

Ja osobno ne mogu zamisliti svjetlu budućnost za ljude. Barem ne u bližoj budućnosti. Ljudi su ovisni o ovom sistemu i o raznim lažnim slatkišima kojima ih vražja kurva hrani, sada ih se želi natjerati da idu protiv toga raznim protestima i svim tim lažnim pokretima 'istine', 'svjesnosti' pa će ljudi jedan dan puknuti, a to će biti vrijeme kada ćemo mnogo sate raditi za skoro pa nikakve novce, kada nečemo živjeti nego samo tako mrtvo postojati i onda kada će prestati globalna revolucija lijepo bude se ljude malo pustilo na miru, i sami će tek onda vidjeti da jednostavno neče moći protiv svih tih ovisnosti koje su se stvorile u njima - i onda će isti ti koji su to lijepo pokrenuli dati jednu drugu opciju, order out of chaos. I šta onda? samo zamjena sistema, možda nam bude onda bolje ali to je samo nadograđeno i lijepo zapakirano zlo. A druga opcija je i da se ovako samo kontrola postepeno poveča, te da se ljude na taj način dovede do totalnog sloma.

Nema napretka bez one prave svjesnosti. A koliko ljudi je spremno sreću tražiti u nekim drugim stvarima? i odreći se lažnog svjetla i ovisnosti o svakodnevnim slatkišima? i početi razmišljati o smislu? za sada barem, koliko? ne vidim baš neke prevelike promjene u ljudima. Pogotovo u mlađim generacijama, šta sa njima? odi na forumhr i pod podforum teens i čitaj i zgrožavaj se nad glupim postovima i temama. Kako tim mladim ljudima pokušati promjeniti pogled na neke stvari? to su ipak ti ljudi o kojima ovisi budućnost. Probaj vidjeti da ipak stvari nisu toliko jednostavne i da tu postoji još jedna ne vidljiva razina ili pak nekoliko njih.

A o illuminatima bolje da ništa ne pišem, to da postoji zavjera je jedna sasvim očita stvar a to da netko to ne vidi.. šta da velim na to.
:thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: ned feb 09, 2014 7:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
Briselski sluzbenik Valentin Incko koji sluzbuje u BiH razmislja da uspostavi red pomocu Eufora u ovoj Briselskoj provinciji posto domaci specijalci ne tuku dovoljno dobro siromasne neposlusne stanovnike.

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon feb 10, 2014 11:33 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Nicaze je napisao/la:
Briselski sluzbenik Valentin Incko koji sluzbuje u BiH razmislja da uspostavi red pomocu Eufora u ovoj Briselskoj provinciji posto domaci specijalci ne tuku dovoljno dobro siromasne neposlusne stanovnike.


Naravno, to će bosanski političari odmah proglasiti agresijom i bosanska vojska će odlučno braniti integritet i suverenitet bosanskog lonca od svake agresije izvana. Šalim se, naravno.

Taj čovjek se u stvari brine o zaštiti interesa „međunarodne zajednice“ ili bolje rečeno, multinacionalnih kompanija koje su za bagatelu preuzele sve što je valjalo od bivšeg državnog vlasništva a što im je omogućila vladajuća garnitura političara, koji se manje više obrću na vlasti već skoro 20 godina.

Država opljačkana, narod podijeljen vijekovima na „one koji mu ga puše“, „one koji ga ljube u dupe i „one koji su mu se naguzili“, pa nakon raspada Jugoslavije, pretvoren u robove koji trebaju biti sretni ako uopšte dobiju posao uz platu s kojom ne mogu sastaviti kraj s krajem. Nekad funkcionalna republika je pretvorena u zemlju trećeg svijeta, „buranija-državicu“ u kojoj prebogata manjina vlada osiromašenom ili bolje rečeno, opljačkanom većinom.

Patokratija kao patokratija, nema mjere jer su psihopate simbol za crnu rupu koja samo proždire sve što može a ne daje ništa od sebe. Tako to može ići sve dok se ima šta požderati i dok narod pati od sindroma hroničnog nedostatka svjesnosti.

Nadam se da ljudi na tim prostorima neće ovaj put dozvoliti da ih ovi opet okrenu jedne protiv drugih i tako uvuku u jedno novo krvoproliće, mada je sve moguće kad je zaštita interesa patokratije, odnosno, njihovog dupeta u pitanju!?

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sub mar 22, 2014 9:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
http://www.4dportal.com/hr/zavjere/3769 ... u-propasti

Sta mislite o ovome?Scenario koji ne izgleda nerealan ili samo "bjezite ide vuk"?

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sub mar 22, 2014 9:46 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja još čekam današnji meteor i pomalo sam razočaran.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sub mar 22, 2014 11:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
koliko se sjecam bilo je prije mjesec dva tri pisalo, u roku od 4-6 tjedana potpuni kolaps.....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon apr 14, 2014 8:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
http://photohistory.tistory.com/12657

Eto, za mamice koje odluče imati dijete, pa rađaju carskim da ne boli ili tripom ups dripom, da ne traje predugo, a rade jer moraju biti iste kao muškarci.

Emancipacija boli, umara, a svakako i oduzima vrijeme. I evo rješenja!!! Uređaj posebno osmišljen za dob kada su ta djeca kući, pa da se umorne i jadne majke ne dižu baš za svaki drek koji dijete treba...

Ovo je Kreirano samo zato što se zna da ako se klincu i instalira TV u krevetić, još nije usavršeno kako bi mu crtani dinosaur (jer to su ipak najbolji prijatelji svakog klinca) dao vode ili čaja!

No, dali bi dragi dinići i to, daju oni svašta! Znaju oni "napojiti" djecu, brinu se o njima s više pažnje nego mamice. Ne oni iz crtića tipa zelenog ogromnog Shreka, već oni malo životniji, koji eto rade i kao izumitelji, pa nam svesrdno pomažu!

Posebice, kako vidimo, pomažu ženama da ostvare svoja prava, te djeci da nemaju majke.
I posebno me raznježila sličica živinice na pojilu za stoku, ups dijete... :mrgreen:

Taj slatki dinosaurić koji gleda djetešce dok pije ima samo jedno oko, valjda od dragosti namiguje! :angel4:

Ispričavam se što nisam mogla postaviti fotku, da bude odmah vidljiva!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon apr 14, 2014 12:20 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Evo ga! :)

slika

slika

slika

Ali nema reptila za tetu, ona je već valjda dobila svojeg.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon apr 14, 2014 5:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Hvala :notworthy: , vidim da ima dva oka (ha, ha malo sam ćorava) - pa ispravljam krivi navod :mrgreen: , nije jedno oko, ne namiguje, milo gleda s dva :angel4: ...A tete su baš nasmiješene i sretne, valjda zato što svijet napreduje...

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: sub maj 17, 2014 2:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
http://www.youtube.com/watch?v=nqS3TPmfsu0

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: ned jun 01, 2014 7:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Interesantno događanje održalo se u Beču, Conchita očito "čisti put" i taba stazu...

Evo kako je izgledao ovogodišnji maskirani bal u Beču, koji se održava od 1993. godine, kao najveći event u borbi protiv HIV-a i AIDS-a...Ove godine pod sloganom: "Vrt zemaljskih užitaka"!

Neke od "maski" (iako pitam se jesu li maske) izgledale su doslovno kao da su izašle iz sesija hipnoze u radu s vanzemaljskim entitetima, pa ima svega: zgodnih bogomoljki, paukova, leptira, naravno zvijezda večeri bila je Conchita! Ima slika na sva tri linka:

http://kurier.at/thema/lifeball/life-ba ... 68.284.567

http://www.vienna.at/der-life-ball-in-w ... dt/3980984

http://www.vienna.at/galerie-anzeigen/9 ... %2F3980984


Na trećem možete detaljnije pogledati maske! Ništa na njima nije slučajno!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 224 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz