Sada je: sub apr 27, 2024 9:17 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: sub okt 27, 2018 3:28 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet okt 26, 2018 6:26 pm
Postovi: 9
Proslo je nekih 10 godina od mog iskustva ali mislim da ga nikad necu moc zaboraviti.

Prijateljica i ja smo otisle to ljeto odraditi sezonu na moru. Smjestili su nas u dio hotela predviden samo za radnike. U pocetku su to bile samo sitnice tipa osjecaj kao da te netko promatra ili da netko setkara po sobi a bila bi sama tamo. Nekih mjesec dana poslije,nas dvije legle,prijateljica je zaspala no ja nisam mogla. Nabila sam slusalice na usi i pustila muziku. Odjednom sam osjetila da se krevet prodrmao. Otvorila sam oci i vidla prijateljicu kako doslovno bijezi u kupatilo. Izlazi ona sva u strahu i trese se.Pitam ju sta se desilo,nece mi reci. Reko ajde pustit cu ju nek se smiri,mozda je samo ruzno sanjala. Nakon desetak minuta i ja sam napokon uspjela zaspat. I sanjam...sanjam nasu sobu i da lezim na krevetu, odjednom sam osjetila strah kakav nikad prije a bome nikad ni poslije nisam osjetila. Osjecam da je netko tamo ali ne vidim nikoga. Osjecam necije ruke oko vrata i gusi me ali opet ne vidim nikoga. Probudila sam se u strahu i trebalo mi je sigurno jedno pola sata da se smirim i uspijem ponovno zaspati.
Ujutro kad smo nas dvije otisle raditi nisam joj nista htijela reci. Ona mi je kasnije sama ispricala zasto se onako splasila. Uglavnom kaze da se probudila u jednom trenutku oko 2 ujutro i da je vidla zensku osobu kako stoji sa moje strane kreveta i gleda me. Opisala mi je tu osobu u detalje i klela mi se u sve da nije bio san.
Sva tri mjeseca kako smo bile tamo skoro svake noci sam mjesecarila. Znala bi se ustat usred noci i pocet vikat "Gdje je,gdje je.Reci mi gdje je " Prije toga nisam mjesecarila od svoje 7 godine.

Znam jos puno prica od moje bake. Tvrdila je da je moj pokojni djed jednom prilikom vidio vile, e sad...koliko ima istine u tome, neznam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: pon dec 31, 2018 1:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
realno je. ali nije to znanje za svakoga.
Doći će ti već kakva knjiga pod ruke kad budeš spremna.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 62 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz