Sada je: čet mar 28, 2024 8:28 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: uto apr 12, 2011 12:29 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub apr 02, 2011 9:45 pm
Postovi: 5
Moja baka mi je pricala price o vampirima,istinite naravno, nisu bili vampiri oni iz americkih filmova vec ovi domaci od kojih se uvlaci jeza pod kozu.

Elem,jedan se povampirio i vracao u svoju kucu,ukucani su nalazili sve ispreturano,dolazio je da jede.Nije pravio probleme samo je pravio veliku buku, jeo i pravio nered.

I mlada devojka iz sela se takodje povampirila i stajala je u svojoj kuci naslonjena uz vrata, sa rukama na podu i podignutim nogama na vratima,nepokretnaKad bi se neko probudio u toku noci uvek ju je ugledao.

_________________
*****


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: uto apr 12, 2011 11:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri sep 29, 2010 11:55 pm
Postovi: 36
Lokacija: City of broken dreams..
Vicke_bg je napisao/la:
Takođe, često se mi se desi, u zadnjih par meseci, da osetim kad legnem, ali nisam zaspao, potpuno sam svestan, kako je neko oko mene, i kao da me mazi, ili nešto sa glavom radi. Nema straha, ali je neobično što mi se to desilo odmah sledeće noći, posle ove gore, i bio sam mnogo smireniji posle toga, kao da me je to utešilo, ili šta već...



Da, pisao sam o tome vec. Cini mi se u temi, posjeti prilikom spavanja, otmice, ili nesto slicno tome.

Uglavnom, prosjek mi je par puta godisnje doziviti takve "situacije". Kad sam od kolege cuo o cemu se radi, i kad sam procitao par tekstova sa ovog foruma, sablaznio sam se i nisam spavao 3 ili 4 noci....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: uto apr 12, 2011 12:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 10:20 am
Postovi: 121
Ja sam dozivio dva takva slicna iskustva, a nisam siguran da li sam sanjao ili ne jer je sve to bilo vrlo stvarno.

Oba su se desila u dva iznajmljena stana u kojima sam boravio. Prvi je bio garsonijera, cura i ja smo spavali, bili su kasni nocni sati, pretpostavljam da sam spavao i primijetio kako se nekakva crna sjenkasta spodoba zaletila od ulaznih vrata nevjerojatno brzo i skocila "u" mene - isti cas sam se probudio.

Drugi put mi se to desilo u drugom stanu (a to sam vec i napisao u nekom drugom topicu na ovom forumu), spavao sam sam u krevetu i odjednom sam osjetio kako me nesto ispod kreveta povlaci prema sebi, tj. vuce pokrivac prema dolje. Ja sam ga instinktivno otrgunuo prema sebi, osjetio sam otpor povlacenju, ali sam ga uspio otrgnuti i okrenuti se na drugu stranu kreveta. Ne trebam ni napominjat da sam osjecao onaj iskonski strah kojeg osjecas kad si sam u stanu u 2 ujutro, oko tebe mrak i mrtva tisina, pokusavas se uvjeriti da je to sve bio san, ali bio je tako prokleto realan...

I imam jos jednu pricu koju mi je ispricala profesorica u srednjoj skoli. Dok im se jos gradila kuca, ona je zalijevala vrt vani, imali su nekakvu terasu na kojoj jos nije bilo ograde, a ispod terase je bio pad od nekih 2 metra. I uglavnom, kaze da je hodala unatrag prema rubu terase, zalijevajuci vrt ili cvijece sa crijevom, i da je u jednom casu zacula glas "Lidija, stani". Stala je isti cas, okrenula se i shvatila da stoji na samom rubu terase. Da je napravila korak unazad, pala bi leđima sa visine od barem dva metra. Normalno, htjela se zahvaliti toj osobi koja joj je to rekla, ali nigdje u blizini nije bilo zive duse.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: sri apr 13, 2011 5:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
stan koji je poznanica iznajmila je opsjednut
događaju se stvari kao u filmovima! iznenada se otvaraju vrata ormara, pali se svjetlo, osjecaju hladnocu i neku prisutnost kada je duh tamo, jedna je cura cak osjetila njegov dodir na sebi...
predlozio sam im da dokumentiramo dogadaje kamerom i prihvatili su :)
za pocetak cu snimati njihove izjave, a nadam se da cu i prisustvovati kojem "eventu" pa cemo sloziti konkretan dokumentarac :)

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: sri apr 13, 2011 5:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
mrktrb je napisao/la:
stan koji je poznanica iznajmila je opsjednut
događaju se stvari kao u filmovima! iznenada se otvaraju vrata ormara, pali se svjetlo, osjecaju hladnocu i neku prisutnost kada je duh tamo, jedna je cura cak osjetila njegov dodir na sebi...
predlozio sam im da dokumentiramo dogadaje kamerom i prihvatili su :)
za pocetak cu snimati njihove izjave, a nadam se da cu i prisustvovati kojem "eventu" pa cemo sloziti konkretan dokumentarac :)


Hoćeš im platiti za stažiranje u filmu ako se pojave ili će volontirati? :mrgreen:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: sri apr 13, 2011 6:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 10:20 am
Postovi: 121
Zovi Ghost Huntere da to dodju snimit sa svojim termo-kamerama :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: čet apr 14, 2011 8:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
alf je napisao/la:
Hoćeš im platiti za stažiranje u filmu ako se pojave ili će volontirati? :mrgreen:

pojavili bi se u dobroj volji, tako da bi volontirali :D

ali razmisljam da ipak ne snimam nista, nebi htio "duha" ili stogod jos vise vezati za ovu stvarnost ili dimenziju ili štagod :?

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: sub apr 23, 2011 5:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 04, 2009 3:38 pm
Postovi: 104
Prije par dana imao sam prilično čudno iskustvo.Ja i rođak sjedili smo u dnevnom boravku,ja u fotelji a on na kauču.Gledao sam televizor i razmišljao nešto o Zdravku Mamiću ( :lol: ), kad odjednom rođak nešto počne pričati kao da Mamić nije kriv za situaciju u Dinamu bla bla...Prvo sam pomislio kako neobično; ja razmišljam o Mamiću a onda rođak počne pričati o njemu iz čista mira..
Tad sam ga pitao kako se sad sjetio Mamića jer sam i ja baš o njemu razmišljao.
U tom trenutku pojavio se taj skoro neobjašnjiv osjećaj; kao da sam znao što će on slijedeće reći, što misli, i osjećaj kao da obojica trenutno uopće nismo u ovoj sobi; nadnaravni, čudnovati, zbunjujući osjećaj.Nas dvojica smo se pogledali i bez da sam mu išta rekao o tome što se dogodilo, rođak se uspaničario i čudio kao šta je sad ovo bilo.Tad sam mu i ja rekao da mi je nekako čudna ova situacija.
Osim toga, u trenutku dok se to sve dešavalo, OSJETIO sam kao da se nekakva energija (neznam kako bi drugačije opisao) okomito spušta prema nama.Čudno je bilo to što se ništa nije moglo vidjeti, ali i ja i rođak znali smo da je nešto tu jer smo pogledali u isto vrijeme prema toj "energiji".Pošto je bilo nevidljivo ali jednostavno sam znao i osjetio da je tu, mogao bi tu energiju opisati kao neku vrstu zraka koje su se okomito iz stropa spustile prema nama.Ta energija je nestala za par sekundi.
Ja sam u situaciji ostao miran; moguće da je zbog toga što sam ipak pročitao neke stvari tu na forumu (ali daleko od toga da mi je bilo svejedno), dok se rođak malo uspaničario i uplašio.
Nisam ga htio odmah pitati kako je on to sve doživio nego sam pričekao par minuta da se smirimo.
Pitao sam ga što je osjetio.I osjetio je isto što i ja; kao da je znao što ću ga slijedeće pitati, osjetio je neobičan nesporazum između nas dvojice, te kao što sam već naveo osjećaj odsutnosti i nadnaravnosti.Točan opis tog osjećaja i cijele situacije mi je teško dati.
Vrhunac je bio kada sam ga upitao je li osjetio energiju iz tog i tog smjera gdje sam ju i ja "vidio", i rekao je da je.To je za mene i za njega bila konačna potvrda da si to nismo umislili, nego da se stvarno nešto dogodilo.

Ovo je prvi put u mom životu da sam imao ovakvo, za mene, neobjašnjivo iskustvo.Čim se to dogodilo pogledao sam na sat da vidim nedostaje li vremena (kao što je u slučaju otmica), ali sve je bilo normalno.Onda sam pomislio da je možda ne daj Bože netko od najbližih poginuo te da je to bio znak, ali na sreću nije.Razmišljao sam i o mogućnosti da je to bio duh..Ali mogu samo nagađati.

Zanimljivo je da sam se par dana poslije toga osjećao nekako drugačije; kao da sam bolji čovjek, povećanje tolerancije, razumijevanja itd.Pogotovo što se tiče odnosa sa rođakom.Ali to sam si možda samo umislio.Još je zanimljivo da i ja i rođak imamo osjećaj da kad nebi više spominjali taj događaj, da bi ga nakon nekog vremena samo zaboravili.A on mi je rekao da kad se sjeti toga da nema volje razgovarati o tome i malo se uznemiri; što sam i vidio.


Sigurno ima netko iskusniji tu na forumu tko bi mogao ponuditi neko objašnjenje ili bar otprilike reći što se dogodilo te večeri.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: sub apr 23, 2011 10:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Ne znam sta bi to moglo biti (osim uobicajenog socio programiranja, sto potvrdjuje i tema "razmisljanja"), ali meni vise u zivotu ne bi palo na pamet da razmisljam o Zdravku Mamicu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: ned apr 24, 2011 11:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 04, 2009 3:38 pm
Postovi: 104
Neznam kako bi ovaj doživljaj mogao imati veze sa socio programiranjem..Možeš malo objasniti ?
A Mamić...Čudna biljka :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: ned apr 24, 2011 5:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Pa eto razmisli i sam zasto ste na primer razmisljali o fudbalu. Evo, moze i ovo da pomogne, ima neke veze:

viewtopic.php?f=5&t=4


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: pon apr 25, 2011 9:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 3:22 pm
Postovi: 76
Išao sam sa prijateljem da on odnese cvijeće na grob njegovog oca.Bio je sumrak,na groblju nikoga osim nas,taj prijatelj je bio u tom trenutku okrenut suprotno od mene.Ja sam iznad jednog od grobova ugledao čudnu siluetu.Bila je visine malo krupnijeg i višeg čovjeka,kao da se sastojala od raznih kvadara i trokutova koji su se mijenjali i pulsirali u raznim bojama.Sjećam se da je bilo izdužene siluete i ruku."To" je stajalo tu nekoliko sekundi a potom jednostavno nestalo.Nisam osjetio neki strah,samo čuđenje.Ni dan danas ne shvatam šta bi to moglo biti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: sri apr 27, 2011 11:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Ovo ne ubrajam u paranormalna iskustva, vec u normalna, jer i jesu ;-D
O cemu se radi?

Dakle…

Ono sto mi se dešavalo od mog rođenja jeste to da mogu na vrlo lak način da prepoznam sličnosti među ljudima. Hm…bice mi tesko da pojasnim, ali pokusacu. Iako je nekima tesko da povezu fizicki izgled dvije osobe koji ga imaju slican, ja to uspjevam vrlo lako (cim vidim osobu), no fizicka sličnost je ocita pa se može jako brzo i uočiti i to nije nista neobicno, no, duhovna sličnost iliti sličnost sa osobama koji imaju isti duh, a da uopste fizicki ne lice jedni na druge, isto tako povezem, a da pojma nemam kako….samo mi je kristalno jasno da ta i ta osoba ima NESTO ISTO kao ova druga osoba i da su gotovo identični kao blizanci. Par puta mi se dešavalo da se nadjem u društvu i da se obratim nekoj osobi koju recimo prvi put vidim u zivotu i kazem joj da ima nesto isto kao ova druga osoba(koju takodjer prvi put vidim u zivotu, kao sto su se i oni “slicni“ tek sreli), pa onda oni traze sličnosti izmedju sebe i sto je cudno: nadju ih!
Pojma nemam sta ja to “osjetim” kod drugih, to mi je misterija, ali sam sigurna da nesto prepoznam …samo ne znam sta…
Da li bi neko mogao da mi odgovori sta ja to prepoznam kod nekih?
Fala.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: sri apr 27, 2011 2:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Ovo ne ubrajam u paranormalna iskustva, vec u normalna, jer i jesu ;-D
O cemu se radi?

Dakle…

Ono sto mi se dešavalo od mog rođenja jeste to da mogu na vrlo lak način da prepoznam sličnosti među ljudima. Hm…bice mi tesko da pojasnim, ali pokusacu. Iako je nekima tesko da povezu fizicki izgled dvije osobe koji ga imaju slican, ja to uspjevam vrlo lako (cim vidim osobu), no fizicka sličnost je ocita pa se može jako brzo i uočiti i to nije nista neobicno, no, duhovna sličnost iliti sličnost sa osobama koji imaju isti duh, a da uopste fizicki ne lice jedni na druge, isto tako povezem, a da pojma nemam kako….samo mi je kristalno jasno da ta i ta osoba ima NESTO ISTO kao ova druga osoba i da su gotovo identični kao blizanci. Par puta mi se dešavalo da se nadjem u društvu i da se obratim nekoj osobi koju recimo prvi put vidim u zivotu i kazem joj da ima nesto isto kao ova druga osoba(koju takodjer prvi put vidim u zivotu, kao sto su se i oni “slicni“ tek sreli), pa onda oni traze sličnosti izmedju sebe i sto je cudno: nadju ih!
Pojma nemam sta ja to “osjetim” kod drugih, to mi je misterija, ali sam sigurna da nesto prepoznam …samo ne znam sta…
Da li bi neko mogao da mi odgovori sta ja to prepoznam kod nekih?
Fala.


Meni se slično dešava, samo što pronalazim ljude koji meni odgovaraju, već nakon prve izgovorene reči :D Jednostavno, osetim da je loša ''veza'', osetim neku mučninu u sebi, i onda se ne upuštam u neke rapsrave, niti dublje priče sa tom osobom. Dok sa drugima, kod kojih osetim da imamo nešto što nas povezuje, družim se :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: sri apr 27, 2011 4:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Vicke_bg je napisao/la:
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Ovo ne ubrajam u paranormalna iskustva, vec u normalna, jer i jesu ;-D
O cemu se radi?

Dakle…

Ono sto mi se dešavalo od mog rođenja jeste to da mogu na vrlo lak način da prepoznam sličnosti među ljudima. Hm…bice mi tesko da pojasnim, ali pokusacu. Iako je nekima tesko da povezu fizicki izgled dvije osobe koji ga imaju slican, ja to uspjevam vrlo lako (cim vidim osobu), no fizicka sličnost je ocita pa se može jako brzo i uočiti i to nije nista neobicno, no, duhovna sličnost iliti sličnost sa osobama koji imaju isti duh, a da uopste fizicki ne lice jedni na druge, isto tako povezem, a da pojma nemam kako….samo mi je kristalno jasno da ta i ta osoba ima NESTO ISTO kao ova druga osoba i da su gotovo identični kao blizanci. Par puta mi se dešavalo da se nadjem u društvu i da se obratim nekoj osobi koju recimo prvi put vidim u zivotu i kazem joj da ima nesto isto kao ova druga osoba(koju takodjer prvi put vidim u zivotu, kao sto su se i oni “slicni“ tek sreli), pa onda oni traze sličnosti izmedju sebe i sto je cudno: nadju ih!
Pojma nemam sta ja to “osjetim” kod drugih, to mi je misterija, ali sam sigurna da nesto prepoznam …samo ne znam sta…
Da li bi neko mogao da mi odgovori sta ja to prepoznam kod nekih?
Fala.


Meni se slično dešava, samo što pronalazim ljude koji meni odgovaraju, već nakon prve izgovorene reči :D Jednostavno, osetim da je loša ''veza'', osetim neku mučninu u sebi, i onda se ne upuštam u neke rapsrave, niti dublje priče sa tom osobom. Dok sa drugima, kod kojih osetim da imamo nešto što nas povezuje, družim se :D

Isto je i kod mene. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: sri apr 27, 2011 9:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Vicke_bg je napisao/la:
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Ovo ne ubrajam u paranormalna iskustva, vec u normalna, jer i jesu ;-D
O cemu se radi?

Dakle…

Ono sto mi se dešavalo od mog rođenja jeste to da mogu na vrlo lak način da prepoznam sličnosti među ljudima. Hm…bice mi tesko da pojasnim, ali pokusacu. Iako je nekima tesko da povezu fizicki izgled dvije osobe koji ga imaju slican, ja to uspjevam vrlo lako (cim vidim osobu), no fizicka sličnost je ocita pa se može jako brzo i uočiti i to nije nista neobicno, no, duhovna sličnost iliti sličnost sa osobama koji imaju isti duh, a da uopste fizicki ne lice jedni na druge, isto tako povezem, a da pojma nemam kako….samo mi je kristalno jasno da ta i ta osoba ima NESTO ISTO kao ova druga osoba i da su gotovo identični kao blizanci. Par puta mi se dešavalo da se nadjem u društvu i da se obratim nekoj osobi koju recimo prvi put vidim u zivotu i kazem joj da ima nesto isto kao ova druga osoba(koju takodjer prvi put vidim u zivotu, kao sto su se i oni “slicni“ tek sreli), pa onda oni traze sličnosti izmedju sebe i sto je cudno: nadju ih!
Pojma nemam sta ja to “osjetim” kod drugih, to mi je misterija, ali sam sigurna da nesto prepoznam …samo ne znam sta…
Da li bi neko mogao da mi odgovori sta ja to prepoznam kod nekih?
Fala.


Meni se slično dešava, samo što pronalazim ljude koji meni odgovaraju, već nakon prve izgovorene reči :D Jednostavno, osetim da je loša ''veza'', osetim neku mučninu u sebi, i onda se ne upuštam u neke rapsrave, niti dublje priče sa tom osobom. Dok sa drugima, kod kojih osetim da imamo nešto što nas povezuje, družim se :D


Moram bit iskrena, ja jos nisam pronasla osobe koje su meni slicne. Kad to kazem ne mislim da sam najpametnija, najcitanija, najobrazovanija, najduhovnija, najposebnija, naj...naj....vec mislim na to da jos nisam pronasla osobu koja mi je u potpunosti slicna da bih mogla sa njom/njime se slagati. Naravno, imam prijatelja i prijateljica , sa tri-cetiri osobe vucem prijateljstvo jos iz djetinjstva (oni mi dodju kao rodbina, tak da kao sto ne mogu prekinut rodbinske veze ne mogu ni sa njima prekidat veze, niti zelim), cesto upoznajem i zblizim se sa osobama sa kojima mogu biti dobar drugar, ono dobro funkcionisem kao tim, ...mogla bih se izraziti tako da funkcionisem kao i moja krvna grupa: mogu svakome da dam krv, ali meni moze samo moja ista krvna grupa...ali posto jos nisam srela takve, ne znam ni kako to izgleda. Mozda i jesam srela, a da nisam mogla prepoznat....izgleda kad sam ja u pitanju, to ne umijem...ili stvarno nisam srela...uh ala ja zakomplikova :-k

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: uto maj 03, 2011 2:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 16, 2011 5:36 pm
Postovi: 131
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Ovo ne ubrajam u paranormalna iskustva, vec u normalna, jer i jesu ;-D
O cemu se radi?

Dakle…

Ono sto mi se dešavalo od mog rođenja jeste to da mogu na vrlo lak način da prepoznam sličnosti među ljudima. Hm…bice mi tesko da pojasnim, ali pokusacu. Iako je nekima tesko da povezu fizicki izgled dvije osobe koji ga imaju slican, ja to uspjevam vrlo lako (cim vidim osobu), no fizicka sličnost je ocita pa se može jako brzo i uočiti i to nije nista neobicno, no, duhovna sličnost iliti sličnost sa osobama koji imaju isti duh, a da uopste fizicki ne lice jedni na druge, isto tako povezem, a da pojma nemam kako….samo mi je kristalno jasno da ta i ta osoba ima NESTO ISTO kao ova druga osoba i da su gotovo identični kao blizanci. Par puta mi se dešavalo da se nadjem u društvu i da se obratim nekoj osobi koju recimo prvi put vidim u zivotu i kazem joj da ima nesto isto kao ova druga osoba(koju takodjer prvi put vidim u zivotu, kao sto su se i oni “slicni“ tek sreli), pa onda oni traze sličnosti izmedju sebe i sto je cudno: nadju ih!
Pojma nemam sta ja to “osjetim” kod drugih, to mi je misterija, ali sam sigurna da nesto prepoznam …samo ne znam sta…
Da li bi neko mogao da mi odgovori sta ja to prepoznam kod nekih?
Fala.


Uglavnom se svi mi vise manje poznamo. Desava ti se samo da "kontaktiras" viseg sebe i shvatis neke stvari o tom bicu takodjer, instinktivno.

Nista ti se ne desava :) Samo vjezbaj to hehe. Uzivaj :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: pon maj 09, 2011 5:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 4:35 am
Postovi: 193
Lokacija: tampa bay
ja nemam nikad para tako da nemam ni paranorlana iskustva
vazda su nenormalna


salim se...imo sam ih...sanjo kamene kugle u bosni odakle mi je majka a da i nisam znao da postoje tamo...turns out there is a shitload of them there...

upozno srodnu dusu i proveo s njom mjesec dana u new yorku...nije uspjelo zbog daljine ...

vidio greyse na mjesecu dok je pineal bio odzapljen ko prozor ...

ubo me stingray u nogu(e to je jarane iskustvo) i to beba bio ,al opet...morska skorpija me ubola(and i liked it)

:twisted:

_________________
Fed with the tongues of Apocalypse
That galloped down,disordered worlds behind


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: sri apr 18, 2012 7:47 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri apr 18, 2012 7:41 pm
Postovi: 1
Moje paranormalno iskustvo je bilo kada sam pokušao astralnu projekciju.....................
nazalost nisam uspio ali kada sam se sljedeci dan ujutro probudio vidio sam u kutu svoje sobe jednu zenu u bijeloj haljini sa crvenim ocima kako mi prilazi i stavlja ruku na rame (na ramenu sam osjetio toplinu). Ja sam se uplasio i odmaknuo se par koraka nazad i kako sam se micao ta zena se pretverala u senku...................


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalna iskustva clanova foruma
PostPostano: pon aug 12, 2013 7:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Prica jednog prijatelja koji je bio opsjednut nekim nepoznatim bicem.
Covjek je bio sportista, sasvim jedan zivot kao i ostali, djevojka i posao.
Pocelo je sve sa burnout. Tad je jedne noci imao veoma svjestan san (nije nista znao o lucidnim snovima). U snu je bio stajao u svojoj sobi gdje je spavao, znajuci da se neko penje uz stepenice na njegov sprat. Sve sto je osjecao je da to sto se penje blize osjeti da je nesto opasno. Otisao je u kuhinju i brzo je uzeo veliki noz. Kad je to nesto bilo pred njegovim vratima tad je otvorio vrata i pred vratima je bila velika crna masa, sjena, nesto zivo i zlo. On je poceo mahati s nozem stojeci na pragu svojih vrata. kad je on nozem isao na bice ono je uvjek pokusalo uci u njegov stan, ali ga je cjelo vrjeme odbijao nozem. Odjednom je pao u tamu, i nakon dubokog spavanja se je probudio. Tokom dana je dosla komsinica koja je zivjela kat ispod njega, pitala ga je dali je i on cuo buku u hodniku prosle noci, kaze mu ta zena da je cula kao da se neko penje stepenicama, i da je odjednom osjetila strah,i izbio joj je znoj.

On psihicki zbog burnout u losem stanju, vise povucen u strahu suicidu, snovi u kojem ga to bice ganja. Nakon nekog vremena su ga posjtili dobri prijatelji koji su uspjeli da on snjima ide negdje kod drugim kolega, na kraju su sjedili negdje i isao je joint u krug, on do tad nije nikad zapalio joint, sportas skroz.

Kad je dosao jonit do njega tad je dok je povukao rekao je sam sebi, makar da umrem, u tom momentu je osjetio tu uzasnu strah kad je to bice u njegovim snovima i cuo je glas koje je rekao sam pripadas meni, sad imam tvoju dusu.

On je tad pao na pod i imao nesto slicno kao napad straha, soka, zavrsio je na psihiatriji.

Poslje ludnice gdje su mu dali ime za mjegovu bolest i vrpu tableta koji su od njega stvorile ljeno udebljano nesta. Ali je bio sretan da nema vise tu strah i te snove. Poceo je piti i pusiti i imao vise volju za zestokiji seks, sto prije nije imao.

Trazio je odgovore, na kraju je puno odgovora nasao kod jedne osobe koja ga mu je dala knjige od karlos kastanede, tu je nasao puno odgovora i tako smo se i mi upoznali.

Na kraju krajeva je htjeo odbacit tablete jel su ga bile unistavale, samo je znao da bez opet dolazi onaj uzas. Odbacio je tablete i koristio neke prirodne, ali se je sve vratilo pomalo nazad, bio je sve paranoican.

Kako je izgledalo planirao je to sve duze vrjeme, odbacit tablete i ako nebude islo onda samo ubojstvo. Na vratima sobe je napisao oprez, objesio sam se.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz