Sada je: čet mar 28, 2024 10:46 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Baba Vanga
PostPostano: uto nov 23, 2010 3:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
Ostvaruje li se ovo proročanstvo ?

2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010. i završit će u listopadu 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti koršteno prvo nuklearno, a zatim i kemijsko oružje.
2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.
2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata).
2016. - Europa je skoro bez ljudi.

itd...

Sjverna i Juzna koreja u ratu od danas ....

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: uto nov 23, 2010 5:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
Oni su od uvek u ratu, nikad nisu ni potpisali primirje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: uto nov 23, 2010 7:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
Sva ta proročanstva su na viewtopic.php?f=5&t=2100

A Severna i Južna Koreja od danas jesu u stvarnom ratu koji nije ni malo naivan i ni malo ona vrsta glumatanja i glupiranja koje su imale u zadnjih šezdesetak godina ...

Dovoljno tu ima idiota i napaljotki da pritisnu crvenu dugmad... :-k i ne bih potcenjivao njihovu glupost te moć iste ...

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: uto nov 23, 2010 9:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Nema nista od toga. Americka ujdurma.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: sri nov 24, 2010 12:12 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 3:02 pm
Postovi: 19
ne budi tako siguran.
tko stoji iza svih poteza svih americkih vlada ikada?
tko je planirao 11/9 20tak godina, i objavio to kroz filmove?
kome je rat najprofitabilniji poslovni potez kojeg mogu napravit?

da pogodio si.

nikad ne misli da se nesto nece desit samo zato sta se cini preludo trenutno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: sri nov 24, 2010 1:17 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon jan 19, 2009 9:55 am
Postovi: 29
ma nema sanse. nece se desiti zato jer bi mi htjeli da se desi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: sri nov 24, 2010 1:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Što mi možemo učiniti u svemu tome?

Možemo li mi išta učiniti u svemu tome?

Jedno nas sigurno ništa ne košta, a ne bi bio ni prvi ni zadnji put da da konkretne rezultate.

Umjesto na strah i širenje panike, usmjerimo svoje misli na MIR i misao da smo MI KREATORI SVOJE SUDBINE, da nitko i ništa ne može u svakom od naših pojedinačnih života bilo što da prouzrokuje OSIM NAS SAMIH.

Ovakav pristup definitivno daje snagu, i mozak bolje funkcionira nego pod pritiskom straha i panike.

Beskrajna inteligencija/ljubav i moć naše podsvijesti/duha, savršeno nas štite, u potpunosti smo sigurni i žaštićeni od bilo čije gluposti i zla, kako svoje tako i tuđe! Oni čine da u svakom odlučujućem trenutku donesemo prave odluke i učinimo prave poteze!

Hej ništa ne košta! Meni je pomoglo u mnogim situacijama da sačuvam zdrav razum i prisebnost i zaista donesem ispravne i dugoročno gledano najbolje odluke mog života. Kriteriji za procjenu su: snaga, zadovoljstvo, mudrost i ljubav koje sam u sebi zahvaljujući istima uspjela akumulirati.

S druge strane, svatko ima svoje kriterije!

Umjesto MISLI I SLIKA o razaranju, ratu, radijaciji, smrti, bolesti...

JA NASTOJIM U SVOJ UM I ŽIVOT (I U OVAKVIM SITUACIJAMA) USADITI MISLI MIRA, ZDRAVLJA RADOSTI, ŽIVOTA I LJUBAVI.

Imamo i mi svoje "anđele čuvare", svoju "vojsku", svoje zaštitinike (KAKO U DUHOVNOM TAKO I U FIZIČKOM SVIJETU I TO IM NEĆE PROĆI!!!

VJERUJEM JA...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: sri nov 24, 2010 2:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Rapedsky je napisao/la:
ne budi tako siguran.
tko stoji iza svih poteza svih americkih vlada ikada?
tko je planirao 11/9 20tak godina, i objavio to kroz filmove?
kome je rat najprofitabilniji poslovni potez kojeg mogu napravit?

da pogodio si.

nikad ne misli da se nesto nece desit samo zato sta se cini preludo trenutno.


Ne zanima me dal je ludo ili ne, jednostavno gledam Si En En, ako tamo nije udarna vest i ako ne pricaju non stop o tome, onda nema od toga nista.

Verovatno inscenirano od strane amerikanaca zbog nekakvih pregovora sa Kinom. Sta smo culi? Samo iz zapadnih (anglosaksonskih) medija kako je Severna Koreja granatirala neko ostrvo. Sta smo videli? Samo u zapadnim medijima nekakav dim i neke eksplozije na nekom ostrvu. Sta nam to govori? Konkretno (osim onoga sto oni kazu) bas nista.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: sri nov 24, 2010 3:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 17, 2006 4:10 pm
Postovi: 106
Lokacija: Zgb
Juzna Koreja je prva pocela s artiljerijskim granatiranjem (mislim da je u sklopu vojne vjezbe), ali definitivno iza toga stoje amerikanci. Ron Paul je vec komentirao dogadjaj da se stvaranjem korejske krize zeli ojacati dolar (dolar je ojacao u zadnja dva dana za oko 3-4%).
Ovakve stvari se redovno dogadjaju i nije nista iznenadjujuce. Samo je problem sto godinama zapadni mediji nisu uopce prenosili ovakve vijesti, a sada kada ima odgovara onda prenose. Od rata u koreji nece biti nista. Jedino ako sjeverna koreja napadne juznu, sto je malo vjerojatno. Sjevernjaci imaju ogromnu mrezu podzemnih tunela i bunkera kroz koje je provucena optika kako bi se zastitili od EMPa nuklearnih eksplozija. A juzna koreja zna ako pokrene napad da se Kim nece libiti upotrijebiti svoje primitivno nuklearno oruzje i riskirati desetke ako ne i stotine tisuca zivota juznokorejanaca.

Sent from my Milestone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: sri nov 24, 2010 3:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Samo da nadopunim Jonnya da je vec krenuo baja iz Japana sa 75 aviona i 6000 clanova posade na novu "vojnu vjezbu" predvidjenu za vikend!

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: sri nov 24, 2010 5:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 02, 2007 3:02 pm
Postovi: 104
Lokacija: Pogani vrh
Hrpa dezinformacija, zapravo sto vise proucavam tako mi se i price o 2012 cine kao neciji dobar serijal SF romana pušten u javnost da malo zabavlja ljude o valu, majama, kasiopejcima OPS <> OPD itd. .. Sustavi kontrole su daleko učinkovitiji nego ih mi možemo spoznati a i oni su svjesniji o tome mnogo vise nego mi jer za to znaju desecima godina unaprijed..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: sri nov 24, 2010 9:15 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 3:02 pm
Postovi: 19
Arbitrium Liberum je napisao/la:

Ne zanima me dal je ludo ili ne, jednostavno gledam Si En En, ako tamo nije udarna vest i ako ne pricaju non stop o tome, onda nema od toga nista.




i ja gledam cnn, jucer je to bila top news cijeli dan, danas priznajem nisam gledao...

sve sta ja pokusavam reci da velike stvari planiraju godinama unaprijed i objavljuju kroz medije bilo koje vrste,, i da nikad od planova ne odustaju, pa sam naveo kao primjer da je moguce da su vangine rjeci bile "najava", a ne "prorocanstvo"... osim toga visoki duznosci koji su whistlebloweri, vec oko 20 godina govore da iluminati planiraju 3 svjestki rat...

nije to sve za odbacit. osim toga ja takoder ne vjerujem da ce bit nuklearnog rata. ali 3 svjetski bi mogao biti i bez toga...

zasto? zvuci jadno ali duboko sam uvjeren da razmontiranje bojnih glava u zraku , (od strane ne nasih prijatelja, ne jednostavno cuvara , tu se radi o tome da nuklearne eksplozije djeluju cak i na vise denzitete, i postoje bica koja to ne mogu dopustiti,) zaista nije izmisljotina "new age contactee" ekipe.... jer postoje svjedocenja pilota o svemirskim brodovima koji razmontiraju to u par sekundi.

kao sta sam uvjeren da mozda i godinama pokusavaju bacit nuklearku ali im se vise to nakon toliko velikog incidenta u japanu ne dopusta


i zasto se svi razbacuju rjecju dezinformacija... kakve veze mogucnost 3svjestkog rata ima veze sa dezinformacijom.... moguce je, i to je sve sta zelim reci.

ali uostalom ubrzo cemo vidjet, i necu vise razmisljat o tome


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: čet nov 25, 2010 11:36 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri nov 24, 2010 9:12 pm
Postovi: 7
Lokacija: Uzice
Sto se tice rata Kina se danas pita za sve. Za 3, najvise 4 godine bice na vrhuncu svoje moci tako da tada mozete ocekivati neke bitne dogadjaje, jedino ako neko svojim delovanjem spolja ne ubrza proces. Amerika danas u mnogome zavisi od Kine i svesna je sta ce se uskoro desiti, dok Rusija pravi pare prodavajuci kinezima sve ono sto im je potrebno. Ne mora da znaci da sam u pravu, ali mi ovakav rasplet izgleda logicno.

_________________
I WANT TO BELIEVE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: čet nov 25, 2010 2:08 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Kronologija proročanstava babe Vange (koja se vrti po internetu):


2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010.
2011. - Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.
2014. - Većina ljudi patit će od raznih bolesti kao posljedica kemijskog rata.
2016. - Europa je skoro bez ljudi
2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane.
2023. - Orbita Zemlje se neznatno mijenja
2025. - Europa je i dalje jako slabo naseljena
2028. - Stvaranje novog oblika energije. Svemirski brod ide ka Veneri.
2033. - Polarni led se topi. Nivo oceana raste
2043. - Procvat svjetske ekonomije. Europom vladaju muslimani.
2046. - Organi se mogu se uzgajati. Zamjena organa postaje normalna metoda liječenja.
2066. - Za vrijeme napada na muslimanski Rim, SAD koriste novi oblik oružja - klimatsko.
2076. - Bezklasno društvo (komunizam)
2084. - Oporavak prirode
2088. - Nova bolest se pojavila - starenje za nekoliko sekundi
2097. - Brzo starenje pobijeđeno
2100. - Umjetno sunce osvjetljava tamnu stranu Zemlje
2111. - Ljudi postaju kiborzi (živi roboti)
2123. - Rat između malih država. Velike sile se ne mješaju
2125. - U Mađarskoj dobijaju signale iz svemira (i svi će se opet sjetiti Vange)
2130. - Podvodne kolonije (uz pomoć savjeta izvanzemaljaca)
2164. - Životinje pretvaraju u poluljude
2167. - Nova religija
2170. - Velika suša
2183. - Kolonija na Marsu postaje nuklearna sila i zahtjeva nezavisnost od Zemlje.
2187. - Uspješno prekinute erupcije 2 velika vulkana
2195. - Morske kolonije (podvodne) potpuno su osigurane hranom i energijom
2196. - Potpuno miješanje Azijaca i Europljana
2201. - Na Suncu se gase termonuklearni procesi. Postaje hladnije
2221. - U potrazi za izvanzemaljskim životom, ljudi stupaju u kontakt s nečim užasnim
2256. - Svemirski brod donosi na Zemlju novu strašnu bolest
2262. - Postupno se mijenjaju orbite planeta. Marsu prijeti kometa
2271. - Ponovno se izračunavaju fizičke konstante koje su se izmijenile
2273. - Potpuno miješanje žute, bijele i crne rase. Pojavljivanje novih rasa ljudi.
2279. - Energija ni iz čega (pretpostavka - iz vakuuma ili crnih rupa)
2288. - Putovanje kroz vrijeme. Novi kontakti s izvanzemaljcima
2291. - Sunce se hladi. Počinju pokušaji ponovnog aktiviranja
2296. - Snažne eksplozije na Suncu, mijenja se sila gravitacije. Sateliti počinju padati
2299. - U Francuskoj se pojavljuje pokret otpora Islamu
2302. - Otkriće novih važnih zakona i tajni Svemira
2304. - Otkriće tajne Mjeseca
2341. - Nešto strašno se približava Zemlji iz Svemira
2354. - Kvar na jednom od umjetnih Sunaca dovodi do suše
2371. - Velika glad
2378. - Nova brzo rastuća rasa ljudi
2480. - Sudar dva umjetna Sunca. Zemlja u polumraku.
3005. - Rat na Marsu.
3010. - Kometa razara Mjesec. Oko Zemlje se stvara pojas kamenja i pepela
3797. - Na Zemlji izumire život. Ljudi se uspijevaju preseliti u nove zvjezdane sustave
__________________


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: čet nov 25, 2010 4:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 3:02 pm
Postovi: 19
@galaksija: vidim sto pokusavate reci, no do sada bi vec trebalo svima biti jasno kako to funkcionira:

neces najaviti da ces zrtvovat 10 000 ljudi 11/9 2001 na cnn, nego kako?? pa kroz filmove za djecu, ili sf filmove, ili bilo kakav film koji niko nece svatit ozbiljno, tako da ni znakove ne svatis ozbiljno...

zato naravno da ces napisati "prorocanstvo" u kojem ce stajat suluda i nemoguca(no , cak je i to moguce) dogadanja za sljedecih 1000godina, tako da svi to svate kao nesto neozbiljno i suludo.... sto si onda ti sa ovime rekao? jedino da njihovi psiholoski trikovi uspjevaju, cak i god inteligentnih ljudi...
jbga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: čet nov 25, 2010 9:15 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Ne vjerujem da vidiš šta pokušavam reći!? Mislim da kad su vidovnjaci u pitanju, čovjek treba imati na umu ono što je izneseno u knjizi Anđeoska Maskarada. Tu je Karla Turner lijepo predstavila mehanizam manipulacije vidovnjaka od strane naše "kosmičke braće". Naravno, u materijalu kojeg oni plasiraju kroz svoja "vozila", biće uvijek određena doza istine, tako da ovi mogu da steknu kredibilitet.

Sa 4D se može donekle sagledati naša "vjerovatna budućnost" ("probable future"), odnosno, neke vjerovatne "vremenske linije". Koliko znam, i Vanga je tvrdila da joj određena bića pokazuju budućnost. Prošla je i kroz "tornado" (nakon čega je ostala slijepa) slično kao i Ted iz pomenute knjige s tim što je on "progledao" tj. shvatio da ga oni "odozgo" pokušavaju da izmanipulišu tako da radi za njih!?

S tim u vezi, smatram da su proročanstva u globalu samo jedan od načina manipulacije čovječanstva u smislu da se čovjeku pokuša liminalno ili subliminalno ugraditi koncept da od njega samog ništa ne može da zavisi i da je sve unaprijed određeno. Pored toga, on bi trebao stalno da se plaši budućnosti, koja u suštini ne postoji. Čovjeka je bitno izbaciti iz sadašnjeg trenutka i programirati ga tako da se on osjeća bespomoćno ili kao jedna pasivna žrtva vanjskih uticaja.


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: čet nov 25, 2010 10:44 pm 
Evo mene nakon malo duzeg vremena sa standardnim postovima (dugim lol)

Cetiri su moguce solucije:

1.) Nece se desit nista
2.) Desit ce se "gradjanski rat"
3.) Desit ce se 3 svjetski rat
4.) Desit ce se nesto izmedju

Cetiri su moguca rezultata:

1.) Sve ce biti kao i sada
2.) Sve ce biti kao i sada samo ce se koreja malo depopularizirati
3.) Svi cemo "poumirati"
4.) Dosta nas ce "poumirati"

Stagod da se desi, da neizbjezivo je jer nije na nama jedinkama. Na zalost, koliko god da se brije kako jedinka ima utjecaja na to da promijeni nesto, globalna jedinka je u kaosu te iz istog razloga, biti ce tocno onako kako smo svi mi skupa to zazeljeli.

Da li je stanje alarmantno ili nije,
http://www.reuters.com/news/video/story ... oChannel=1
Pa vi sami procjenite.

Smatram da su sanse slijedece:

Ishod 1.) 50/50 posto
Ishod 2.) 80/50 posto da ce tako biti
Ishod 3.) 40/60 posto da ce tako biti
Ishod 4.) 90/10 posto da ce tako biti

Isto ne mora znacit da ce se desit sada, ovo moze biti samo "pocetak" neceg "veceg" ovisno o tome sta podrazumijevate pod vecim. Ja vise nemam predodzbu sta je maleno a sta je veliko. Ubit jednu osobu ili 1 milijardu meni spada kao jedno te isto govno samo drugacije zapakirano.


No kad smo kod Baba Vange, par racionalnih pitanja:

di je original?
di su sva prorocanstva koja je ta zena rekla? Ne zanimaju me prorocanstva od 2010 godine. Zanimaju me ona iz proslog stoljeca. Upises li baba vanga ili kako god i prijasnja lista, nada, nothing, crna rupa, nistavilo. Samo neke zabokrecine koje se ponavljaju ko pokvarena ploca.

S toga, nije da cu rec da ja znam, ja nista ne znam no ovo je sto sam ja nasao (od najstarijih datuma):

http://www.osaarchivum.org/files/holdin ... 1-33.shtml
http://sofiaecho.com/2005/12/19/639789_ ... baba-vanga
http://www.skeptik.net/extras/gorny1.htm

I guess what... U svim tim starijim datumima NIGDJE ni rijeci, makar natuknica o dogadjanjima. Svi samo nesto govore tko je ona bila a listetina datuma kojih je 'prorekla' prije 2010 godine sve je manja kako ides u proslost no kad ides u buducnost, uf ima ih vise nego li je potrebno...

S toga, ima li tko kakvu cinjenicu da pobije moje sumlje. Bio bi mu/njoj vrlo zahvalan.

Hvalla


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: pet nov 26, 2010 5:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
smeshno
i dosadno
i jope'
:mrgreen: :angel4: :toothy2:
:rofl :rotfl: :love6: :blob:
:occasion5:


:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: pet nov 26, 2010 10:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 07, 2010 11:42 am
Postovi: 193
Sve me to pdsjeca na moju babu kad mi je govorila kao klincu . Nemoj skakat "pasti ces" a ja skacem dalje pa flisnem ko kruska . A baba ! Eto jesam ti rekla .
Zanimljivo je kod prorocanstava sto su u velikoj vecini vezana za nesrece i patnje .
Uostalom ima jos 4 dana pa ako se nista ne desi treba ju "tuziti" za izazivanje kolektivne panike !
A i novinare treba nabiti . Citam veliki naslov "ponovo pucnjava na otoku" ,,, al me presjeklo ,, pa nije valjda .
kad ono vjezba ! Sta bi napravio isti tren tom novinaru .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baba Vanga
PostPostano: pet nov 26, 2010 12:42 pm 
Hiner je napisao/la:
Sve me to pdsjeca na moju babu kad mi je govorila kao klincu . Nemoj skakat "pasti ces" a ja skacem dalje pa flisnem ko kruska . A baba ! Eto jesam ti rekla .
Zanimljivo je kod prorocanstava sto su u velikoj vecini vezana za nesrece i patnje .
Uostalom ima jos 4 dana pa ako se nista ne desi treba ju "tuziti" za izazivanje kolektivne panike !
A i novinare treba nabiti . Citam veliki naslov "ponovo pucnjava na otoku" ,,, al me presjeklo ,, pa nije valjda .
kad ono vjezba ! Sta bi napravio isti tren tom novinaru .


Ma WW3 ce se desit, sve moguce logike vode ka tome no samo je pitanje kada...


Vrh
  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz