Sada je: pet mar 29, 2024 3:56 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Vatrene lopte nad Njemackom
PostPostano: pon nov 07, 2005 12:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Vatrene lopte nad Njemačkom

slika

Misteriozna nebeska pojava prošlog vikenda: 'Najprije sam mislio da mi je netko uperio reflektor u oči, no tada sam uočio golemu vatrenu kuglu. Mislio sam da ću oslijepjeti.'

Mnogi Nijemci prijavili su tijekom vikenda pojavu vatrenih lopti na nebu, a državom se već proširilo uvjerenje da je riječ o NLO-ima, piše Večernji list.

Da nisu posrijedi halucinacije prouzročene subotnjim opijanjem, potvrđuje i američka uprava za svemirska istraživanja. Na web-stranicama NASA-e piše da su pojave letećih objekata prošlog tjedna prijavljene i u SAD-u, Kanadi, Nizozemskoj, Irskoj i Japanu.

"Objekti su se prvi put pojavili sredinom prošlog tjedna, kad su uočeni nad granicom s Nizozemskom. Od tada smo primili desetke poziva ljudi iz cijele Njemačke, koji tvrde da su vidjeli velike raznobojne kugle kako se brzo kreću nebom. Mnogi kažu da ih je prizor podsjetio na filmove strave", rekao je Werner Walter, administrator web-stranice posvećene zagonetnim nebeskim fenomenima.

Neka svjedočanstva ljudi koji su vidjeli svjetleće objekte na nebu prenijela je i NASA.

"Najprije sam mislio da mi je netko uperio reflektor u oči, no tada sam uočio golemu vatrenu kuglu na nebu. Njezina je svjetlost bila toliko jaka da sam mislio da ću oslijepjeti", ispričao je američkim stručnjacima za svemir Josh Bowers iz Pennsylvanije.

Scenarij poput onoga u filmu Dan nezavisnosti ipak će malo pričekati jer znanstvenici vjeruju da bi neobičan fenomen mogao biti rezultat prolaska Zemlje kroz nakupinu ostataka nekog davnog planeta. Ipak, dodaju da meteorske kiše obično nisu ovako snažne, piše Večernjak.

http://www.iskon.hr/znanost/page/2005/1 ... 50006.html

http://www.vecernji-list.hr/newsroom/za ... 0/index.do


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 07, 2005 1:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Nije UFO , to su samo meteori.

Svake godine u Novembru zemlja prolazi kroz taj pojas, pa onda od komadica zvjezdane prasine i "kamencica" iz tog pojasa nastaju meteori i meteoriti:

http://www.morien-institute.org/taurid.html

http://www.paranews.net/d_spezial_interviewww.php

http://www.extrasolar-planets.com/news/ ... 110501.php


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 07, 2005 11:37 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Nije UFO , to su samo meteori.


Haha, kako ZNAŠ???

Samo zato jer je to netko napisao??? Možda nije NITI jedno od toga...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 08, 2005 1:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Nebi se štel mešat , ali upravo oko 17 na 18 . novembar bude vidljiv
jedan od najjačih meteorskih rojeva a to su leonidi , bavim se pomalo
i astronomijom pa sam ih gledao prošle a i preprošle godine .
Da, pojava traje i nekih 10 dana prije a i poslije tog datuma ali na sam 18 -i
je najveći spektakl.

P.S.

Oprosto jack 987 , što nije Ufo , ali ima vremena i za to , pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 08, 2005 6:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Tina,
zar ne znaš da meteori ne mogu da ti 'upale svetlo u oči', niti izgledaju kao 'ogromne raznobojne kugle'? Osim toga NASA bi znala da ih prepozna, ne bi govorili o 'nepoznatim objektima'.
Asteroidi i meteoriti samo sevnu i jedva ih vidiš, odmah se ugase. Ostavljaju svetlosni trag iza sebe, ove kugle ne. Meteori su malo veći, i da su to bili oni, tih veličina kako ljudi izveštavaju, to bi puklo ko Armagedon.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 09, 2005 1:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Well, Pantelija – sve je moguce.
Ne propovjedam i ne uvjeravam – svatko moze mislit sto hoce.
Mogu bit interdimenzionalne energetske poruke sa kodiranim najnovijim vjestima kako postici visi stupanj svijesti koji su dobronamjerene prirode i koji se rasprsuju u eteru i kroz disanje ulaze u ljude i metabolizmom se zapisuju u dna, mogu biti i hologramske kreacije za preplasivanje odnosno za najavu pojave prvih vanzemaljaca pa jos malo pa slijedi izjava od crkve: ti fireballs su krscanske prirode, jer dolaze od nasih prijatelja vanzemaljaca koji su takodjer krscanski, jel, a moze bit neki satelit koji se raspao pa su djelici padali unaokolo, a moze biti i da su meteori itd….who knows,…

NASA je (by the way) rekla da je izvor tih “fireballs” najvjerojatnije da zemlja prolazi kroz taj Pojas:
“Earth is orbiting through a swarm of space debris that may be producing an unusual number of nighttime fireballs.”
IZVOR OVOG CITATA: http://science.nasa.gov/headlines/y2005 ... aurids.htm

Ne znam, meni licno za sada najvise pase da su meteori, odnosno ti takozvani Tauridi, we will see…

Pozdrav :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 09, 2005 2:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
A može biti i da su pravi NLO-i.
Oni sa Siriusa imaju takve, svetle lopte, nisu tanjirasti diskovi koje uglavnom koriste Grejsi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 09, 2005 3:23 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ma NLO-i mogu biti bilo kojeg oblika. Mogu ga mijenjati i projicirati kakvim ga god žele. Mogu biti i samo "oblaci", a mogu biti nevidljivi, samo nekima vidljivi, svima vidljivi, ili onakvi kakvim možemo vidjeti na 1234567 slika i filmića koje smo dosad već vidjeli.

Mogu izgledati i kao meteori, pa nikad nećemo znati što smo u stvari, vidjeli kod ovog slučaja... shvatite da se tu radi o hiperdimenzionalnosti i takvoj tehnologiji, pa ovakva nagađanja da li je ovo ili ono - nisu ni bitna.

Zato se nemojte puno opterećivati s time. Glavno da ste svjesni da takva mogućnost postoji.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz