Sada je: čet mar 28, 2024 11:30 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet dec 09, 2005 10:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
flow> dajte pustite dijete na miru.

e neka si im rekao
ko veruje veruje a ko ne ne

a ko bi bas da proveri nek crkne od muke :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 09, 2005 4:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 1:35 pm
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Citat:
flow> dajte pustite dijete na miru.

e neka si im rekao
ko veruje veruje a ko ne ne

a ko bi bas da proveri nek crkne od muke


flow Odgovorio: Pet Dec 09, 2005 12:02 am Naslov:

--------------------------------------------------------------------------------

dajte pustite dijete na miru.
kako bi se vi osjećali da vas netko tako
želi 'provjeravat'.
i šta to vama u životu znači ako potvrdite tvrdnje
ili ustvrdite da su krive?



Donekle si u pravu, ali da je on hteo da bude u miru,
ne bi ni izneo svoje tvrdnje ...
Ja mu verujem, ali bilo bi korisno cuti
njegov iskaz detaljnije ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 8:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Sta bi, provjeril se ovaj kristal?


Citat:
Ja sam napisao veè da indigo djeca ne postoje, veæ djeca s napredno inkarniranim dušama ili životnim energijama.


Slozio bih se sa ovim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo dete iz SCG u komunikaciji sa vanzemaljcima
PostPostano: čet dec 09, 2010 10:05 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet dec 09, 2010 9:49 pm
Postovi: 5
"Mozda" se kasno ukljucujem u vou temu :p
Ja sam rodjen 1993, i mislim da u meni nesto "cuci"..... U snovima vidjam "zene u crnom" kako ih ja nazivam, mislim da nesto pokusavaju da me nauce..... U mojim su snovima od malena.....
Tog decaka bih bas voleo da upoznam.... Blago njemu.... Ja nzm sa kime "komuniciram" u snu, ali i na javi mi se desavaju razne stvari, situacija koju nikada necu zaboraviti je (prvi put nesto tako) kada sam kao "odleteo" u mislima pored sestre koja je drzala tel. u ruci i stajala na putu, "vratio sam se", sve se to odigralo u mojoj glavi za manje od sekunde, posle 1-2 min. ona me je zvala i rekla mi da pricam sa njom dok predje ulicu...... Takve i slicne stvari desavaju mi se sve cesce i cesce.... Sto sam stariji sve vise i duze traju, neko mi kaze da ne mislim o tome, neko ovo, neko ono, a ja se samo prepustam trenutcima i uzivam :)
Sta vi mislite o tome?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo dete iz SCG u komunikaciji sa vanzemaljcima
PostPostano: pet dec 10, 2010 8:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
nat je napisao/la:
Nedeljni Telegraf od 26.10.2005g.

E,sad,mene muce neka PITANjA.
Indigo deca ocigledno postoje,imaju ESP i ostalo sto ide uz to,komuniciraju izuzetno lako sa vanzemaljcima,ALI:
1.Sa kojom rasom vanzemaljaca komuniciraju,ili mozda sa vise rasa?
2.Dali su OPD ili OPS,odnosno koja je njihova uloga u celoj prici?
Ako neko ima odgovore na ova pitanja,ili stav,misljenje,osecaj u vezi ovoga zelio bih cuti.

pozdrav,Natalandza


E pa u tom grmu lezi zec,
i mene to zanima :-k

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo dete iz SCG u komunikaciji sa vanzemaljcima
PostPostano: pet dec 10, 2010 11:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Pozdrav

Možda u tom grmu ne leži zeka, već Lizard! Ili oni gori, visoki Orionci(humanoidi, slični kao ljudi)!
Da li su ta deca, ta hibridna rasa koju Tuđinci stvaraju? Izgleda da ide ka tome, pogotovu što njima trebaju tela za taj prelaz ka 4D. Ljudska bića uzgajaju sa određenim planom, ali kažem vam, jesu tela važnja za njih OPS-e, jer oni žele da konzumiraju tu iluziju do besvesti...
Ne kažem da ne postoje i drugi, svakako, ti Putnici(6D), ali to je druga priča, taj OPD-e, je skoro ne shvatljiv za OPS-e...

Da se zajedno podsetimo, ispod ide jedan članak o ovoj temi. Na žalost, mora tako, jer informacije i jesu tu da se provere, izuče, ili eventualno dođe do još nekih pdobrih pitanja, atako i do odgovora...

Da li su INDIGO deca Reptilska HIBRIDNA rasa!?

U seriji “Taken“, režiranoj od Spielberga, a po istoimenoj knjizi “Taken” - Dr. Karle Turner prikazuje se kako nas Greysi već dekadama otimaju i sugeriše nam se da su oni naši svemirski prijatelji koji nam samo žele dobro i hoće nam pomoći da postignemo veći stupanj svesti i mentalno-psihičke / ESP sposobnosti i ttp:/to poboljšavanjem naše DNA, umesto da se STVARI prikažu kakve ZBILJA JESU, a to je da Reptili stvaraju hibridnu rasu tela koja se mogu spojiti sa dušama jakih OPS frekvencija, ili tela / portale koji su podložni njihovom telepatskom kontaktu, ne bi li tako osigurali portale / tela za neposrednu telepatsku, a ko zna kakvu još i drugu - direktnu ili indirektnu kontrolu stanovništva, u ovom periodu prelaza na 4D. Sve je to u seriji upakirano u devojčicu Allie koja je masterpiece genetskog inženjeringa Greysa / Reptila / Orionaca - OPS hijerarhije. Kako se Allie uklapa u sveprisutnu priču o “Indigo deci”? Reptili / OPS hijerarhija znaju da se na Zemlji sada pojačano inkarniraju bića koja su “visoko spiritualno razvijena” i OPD po svojoj prirodi, jer dolaze da pomognu kandidatima za 4D OPD - da se probude i spreme za Žetvu / Talas / Val, te da pomognu da se generalno poveća nivo svesti/ svesnosti / znanja na Zemlji, koliko je to moguće.Na osnovu toga su Reptili smislili jedan Masterplan, kako da medju ta bića ubace i svoje OPS igrače. Genetičkim inženjeringom su stvorili hibridnu rasu tzv. “Indigo dece” koji imaju povećane mentalno/psihičke sposobnosti i to tako što su generacijama otimali za to genetski pogodne ljude i “igrali se” sa njihovom DNA, da bi ti kandidati onda opskrbili adekvatan podmladak. Za Reptile nije problem biti biće sa razvijenim psihičko-mentalnim / ESP sposobnostima, visoko inteligentni, telepate, vidoviti, … ipak su oni na jednom višem nivou svesnosti od nas. Ali kako su oni po svojoj prirodi OPS - za njih je VELIKI problem biti OPD - tj. imati suosećanje za druga bića koja osećaju, imati savest, samilost i dobrotu prema drugima - tj. teško im je glumiti da imaju sve te osobine - kad ih nemaju. Verovatno su se pitali: kako efektivno upakovati OPS reptilske hibride da prodju pod “spiritualno razvijena bića”, u ovo doba, u kojem se povećano inkarniraju “visoko spiritualno razvijena bića sa srcem i dobrotom”? Pa lepo: izmisliš novu ideologiju: nazoveš ju “Indigo deca” - super pametna i visoko mentalno/ intelektualno razvijena (i zato im prevladava INDIGO boja aure), ubaciš tu ideologiju kroz duhovno biće “Kryon-a” kanalizirano od Lee Caroll-a u masovnu svest, a onda kroz razne instance kontrolnog sistema to širiš dalje, postaviš sve temeljne osobine koje ti imaš kao poželjne i koje kao takve u toj novoj ideologiji nove “Indigo dece” treba da budu bitne i CENJENE: ekstremno visoka inteligencija, telepatija, vidovitost, telekineza itd., i onda propagandom strpaš sve u isti koš: tvoje OPS “mentalce, bez suosećanja, hladne, ohole, proračunate, nasilne i arogantne” i one druge “spiritualce, sa srcem i dobrotom” i nazoveš sve “Indigo deca”. Normalni ljudi na Zemlji neće skužiti razliku, barem dok ne bude kasno. A ako počnu shvaćati: ti ćeš psihološki uzvraćati udarac: “Što ti imaš protiv “Indigo dece”, ljubomoran si i zavidan jer tvoje dete nije “Indigo”. A moje je pametno, može pogledom micat čaše i zna svašta.” A ti dokaži da nisi ljubomoran na divljeg (ADHD) oholog i nasilnog psiho-hibrida, sa totalnim nedostatkom empatije - što neki opisuju i sa “ima kraljevsko držanje.” Što sprečava OPS visoko inteligentna bića sa povećanim psihičko mentalnim/ intelektualnim ESP sposobnostima, koja nemaju ni savesti, ni samilosti, ni suosećanja, niti sažaljenja - da kontrolišu i manipulišu ostatak populacije? Da prave i nasilje gde i kako stignu!? Ništa. A kako će normalan čovek, koji je ionako izmanipulisan do daske i ne vidi čak ni prst pred nosom kad se o ovim temama radi - UOČITI razliku izmedju bića sa kvalitetama srca ( OPD ) i bića sa povećanim psihičko / mentalnim sposobnostima, ali bez osećaja ( OPS ) - kad se danas SVI zajedno trpaju u jedan veliki koš NEW AGE “Indigo dece”? I na koga će se normalan čovek sa dušom, željan duhovnog i duševnog razvoja ugledati da mu služi kao primer - ako ne zna razlikovati u “novim idolima” koji se nude i ne zna prepoznati koji su to kvaliteti bitni? A koje uopšte nisu poželjni?
Pa da onda u sebi razvija OPD kvalitete duše koje su bitne kao npr.: suosećanje, poštovanje, samilost, savest itd., i koje će ga sprečiti da koristeći eventualne razvijene kvalitete uma (telepatija, vidovitost, ESP itd.) manipuliše, kontroliše i iskorištava druge za svoju korist i profit - kao što to radi OPS hijerarhija????? I pogotovo, kako će normalan čovek razvijati SVESNOST o svim ovim mogućnostima, kad se upravo Greysi i njihov genetski dizajniran podmladak na TV-u propagira kao “slatka, pametna i nevina dečica koja SAMO bezrezervno i bezgranično pomažu - kao Allie”? Dakle, nameće nam se zaključak da su SVA ta NOVA INDIGO / KRISTALNA / ZVEZDANA deca ista. Draga, pametna i slatka. I da hoće pomoći.E, pa nisu.Nisu sva “Indigo deca” ista. Nisu sva “Indigo deca” vrhunski duhovno razvijena bića. Barem ne u OPD smislu u kojem ja shvaćam duhovno razvijena bića. Neka potiču direktno iz OPS genetičko-inženjerskih laboratorija Reptila i Greysa.
Mary Rodwell je klinički hipnoterapeut, koja je suosnivač “Australian Close Encounter Resource Network-a” (ACERN), vice-predsednik “Star Kids Project Ltd.”, osnovanog od Dr. Richard Boylan i autorica knjige: “Awakening: How Extraterrestrial Contact can Transform Your Life”. Mary je imala hipnoterapeutskih iskustava i došla u kontakt sa oko 1000 osoba koje su bile otimane. O svim tim dokumentiranim iskustvima sa otimanima od strane vanzemaljaca je Mary održala i => govor na “United Nations Affiliated Conference” u Montrealu. => Učesnici te konferencije
Njen zaključak nakon 10 godina rada sa otimanima, od kojih je mnogo dece, iz svih tih stotina otmica je EKSTREMNO naivan, jer ona veruje da OTMICE ALIENA služe SPIRITUALNOM BUDJENJU i boljem “galaktičkom kontaktu sa našom svemirskom braćom”. ( Aha, malo morgen. ) Doduše, ona ne isključuje mogućnost da otmičari VANZEMALJCI dolaze iz dimenzije koja je paralena našoj ili čak sa drugih planeta.=> Članci i iskustva otimanih sa webstranice Mary Rodwell Jedna od otimanih, Tracy Taylor, 30 godišnja žena, priča o tome kako je razni alieni posećuju OTKAD ZNA ZA SEBE, komuniciraju sa njom telepatski i vode je na svoje svemirske brodove, prepuna je reči hvale za ta bića, budući da ona sebe smatra “poslanikom” aliena u našem svetu. “Alieni su mi dali specijalan talent. Visoka sivkasta bića koja sam vidjala od rodjenja do svoje devete godine su oduvek za mene bila kao bliska obitelj. Vodili su me na svoj svemirski brod i mogla sam hodati unaokolo bez ograničenja i komunicirati slobodno sa svim bićima. Budući da sam osećala jedinstvenu povezanost sa njima, ubrzo sam zaboravila sve fizičke razlike, kao da uopšte ne postoje barijere, kao da smo ISTI.”
=> Crteži vanzemaljca i Priča Tracy Taylor***
Jedna druga žena, Ann Andrews pita: “Why did you take my son?” ( Zašto ste mi uzeli sina?)
Njena cela obitelj ima iskustva sa otmicama. Njoj su VANZEMALJCI ukrali 3 meseca star fetus iz utrobe, uveravajući je da je to za njeno dobro, jer ne bi preživela trudnoću. Fetus je kod VANZEMALJACA, kod kojih je nastavio “živeti”, narastao u sina imenom Nathan, koji se često telepatski javlja mami. Ann je o svojim iskustvima napisala knjigu: “Abducted”.***
Dr. Richard Boylan - http://www.drboylan.com - psiholog, klinički hipnoterapeut i tajnik Academy of Clinical Close Encounter Therapists (ACCET) u Americi, na osnovu svog dugogodišnjeg iskustva sa otimanima i praćenjem njihove dece veruje da su roditelji te dece otimani te da se manipulisalo na njihovoj DNA, da bi se dobio podmladak koji je sposoban za telepatiju, telekinezu i ESP.=> Članak Mary Rodwell, “Star Children” gdje navodi izvod iz knjige Dr. Richarda Boylana o “Novoj djeci” koju on naziva “Star kids”: Dr. Richard Boylan kaže: “Oni često izgledaju kao odrasle osobe u dečjim telima. Imaju znanje koje je daleko iznad njihovih godina. Telepatsko down-loadiranje informacija i podataka, često tokom sna - povećava raspon i perspektivu u kojoj ova deca “operišu”. Izvanzemaljski doprinos ovom fenomenu može doći ili od genetskog inženjeringa, telepatskog povezivanja svesti kao i direktnom inkarnacijom jednog ET-ja u čovečje telo. Dete je začeto od roditelja koji su sami “iskusili otimanja” i njegov genetski materijal je ili delomično vanzemaljski ili je ljudski, ali promenjen da bi ova deca imala sposobnosti koje su iznad proseka.” Reči jedne mame o njenom 4 godišnjem detetu: “On zna šta ja mislim, završava moje rečenice za mene i oseća bol kada i ja osećam. Nedavno je govorio o “zločestima” koji ga kradu po noći. Užasno se brinem. I kaže da će me upoznati sa VANZEMALJCIMA jednog dana. On kaže da neki izgledaju kao mi, a neki koji ga posećuju u njegovoj sobi izgledaju kao teletubbies. On kaže da oni lebde, a ne hodaju i kaže da pričaju sa njim celo vreme. Kaže za Greyse da nisu zli, samo da izgledaju zastrašujuće. Oni dodju kroz zidove i mogu postati nevidljivi kad god to hoće, ali su i dalje prisutni. Oni ga posećuju da bi ga naučili stvari koje ne uči u školi. Takodje priča o tome kako su alieni “radili” na njemu, u njegovom trbuhu, zabadali su svoje prste u njegovo uho, a glava u području čela ga boli.” Jedna 5-ogodišnja curica je rekla svojoj majci: “Vi niste moji stvarni roditelji. Oni su u zemlji bajke. Vi ste ovde samo da bi pazili na mene. Ja inače zapravo ne izgledam ovako kako izgledam. Ne mogu ti reći kako izgledam, jer bi te strašno uplašila. ”Jedna druga majka: “Moj sin kaže da su ET oni koji izaberu roditelje, a ne deca. On kaže: deca su genetski promenjena pre nego što su rodjena. Oni su dobili VANZEMALJSKU DNA.” Ostali interesantni izvori o ovom fenomenu:O abdukcijama i manipulacijama Reptila i Greysa i ostalih OPS kreatura, prema stvarnim dogadjajima: => Dr. Karla Turner: “Taken”, “Masquerade of Angels”, i “Into the Fringe”. Dr. Karla Turner i otkrivanje NLO & vojnih otmica i eksperimenata na ljudima Budd Hopkins - http://www.intrudersfoundation.org/inside.html - u svojoj knjizi “Intruders” smatra da je plan aliena da se genetički “mešaju”/ hibridiziraju s nama, nakon što je proveo godine istraživačkog rada sa otimanima i uvek otkrivajući da su VANZEMALJCI najviše zainteresovani za ljudsku spermu i jajne stanice.
Ostale knjige gdje se takodjer priča o hibridizaciji: Budd Hopkins: “Missing Time” (1982), “Intruders” (1987), Whitley Strieber: “Communion” (1987),”Transformation” (1988), “Confirmation” (1998),
David M. Jacobs: “Secret Life” (1992), “The Threat” (1998),
Kenneth Ring: “The Omega Project” (1992),
John E. Mack: “Abduction” (1994)
Svetom kolaju informacije da je SADA 90% sve dece na ovom svetu u dobi do 10 godina - “Indigo”.A sada se zapitajte: šta mislite koliko od njih su reptilski hibridi? Koliko od njih su direktno telepatski povezani sa 4D OPS i redovito kontaktirani od njih? Koliko smo mi “normalni” u stanju da te hibride prepoznamo i da se kontroli i manipulaciji odupremo? Da li se još stignemo osvestiti i sagledati stvari oko nas onakve kakve one zbilja jesu? Pojam “Indigo deca” potiče od Nancy Ann Tappe, koja je prvi put dokumentovano na planeti, pre Lee Carolla, upotriebila reč “Indigo” u ovom kontekstu 1982. godine u svojoj knjizi ‘Understanding Your Life Through Color’, jer je počela vidjati tu boju u aurama dece: http://skepdic.com/indigo.html Nancy je prva procenila da ih danas na svetu ima oko 90%, a onda su tu “procentažu” sa vidjenjem aure ili bez nje, preuzeli i mnogi drugi autori tekstova o “Indigo deci”. E, sada: jesu li neka “Indigo deca” hibridi Reptila, usadjeni u tela žena da bi se rodila tela pogodna za inkarnaciju duša jakog OPS polariteta na ovaj 3D svet? Ili su oni samo jaki OPS kontejneri - nešto kao jaki OPS organski portali / psihopate - u koje se u bilo koje vreme može “downloadirat” neki reptil, ( kao što su na sličan način i Greysi telepatske sonde Reptila ) ili neki program, projekcija, šta god?
Jesu li injžerisani da budu telepatski povezani sa 4D OPS i da u 3D telepatski ili direktno fizički kontrolišu ostatak stanovništva? Da li su možda “Indigo psihopate” rodjeni da izazivaju nered i nasilje onda kad im se aktiviraju programi, chipovi, šta god? Nancy Ann Tappe je, kad je bila intervjuisana od Jan Tober, autorice knjige “The Indigo Children” (1999), rekla: => Ova mlada deca - sve i jedan od njih koji su do sada ubili svoje roditelje ili prijatelje iz škole - su bili Indigovci. Prosto rečeno: Indigovci su kako izgleda većinom psihopate i nisu tu da nam pomognu, nego su tu da rade nered, nasilje i da služe kao portali za svoje hiperdenzitetne gospodare iz OPS hijerarhije. Naravno, MATRIX kontrolni sistem će učiniti sve da nas normalne ljude ( ovčice ) hipnotizuje kako su Indigovci - super, mili, dragi i posebni i kako je to njihovo NASILJE, oholost i arogantnost, ( TIPICNE I TO JAKE OPS karakteristike) NEOPHODNO POTREBNO da bi se nama svima skupa povećala svest. (Aha,…malo sutra.) Elizabeth Kirby kaže u => ovom članku: “Indigovici Eric Harris i Dylan Klebold su pobili pola škole u Columbine High School, ( ovo vam je svima poznato - iz filma “BOWLING for COLUMBINE” ) bez krivnje, bez saosećanja, oni su prosto osetili potrebu da trebaju ubiti te ljude, odlučili su da će ih ubiti, a onda su ih i upucali.”
Timothy McVeigh, bombaš iz Oklahoma City-ja je isto bio Indigovac, kaže Elizabeth. Na kraju: meni se čini da bi usporedo sa proučavanjem Indigovaca trebalo pod hitno počet proučavat => PSIHOPATIJU i PONEROLOGIJU.Osim toga obavezno proučiti: HIBRIDNA RASA izmedju vanzemaljaca i ljudi JE VEĆ MEDJU NAMA.
Više…
Sa foruma svesnost…
Embrouz je, koristeći poznate stope genetskih mutacija, “vratio film unazad” i pokušao da proceni u kom dobu je došlo do genetskog “uskog grla” (engl. bottleneck) koje objašnjava današnju uniformnost ljudskog genoma. Odgovor: pre oko 75 hiljada godina.
Kasiopejci je napisao: Radeći sve to, mešali su se u događaje koji su se dešavali, kako vi merite vašim kalendarskim sistemom, otprilike 74 hiljada godina.
Znači, otprilike pre 74 000 godina je doslo do jednog interesantnog "podešavanja" naše genetike.
veoma mali broj – ispod 10 hiljada, a možda i ispod hiljadu individua.
Samo 1000 - 10 000 ljudi!? Ako tu nisu bile u pitanju neke druge mere depopulacije... uz vulkan, od strane "Powers that be".
Znači, otprilike pre 74 000 godina je doslo do jednog interesantnog "podešavanja" naše genetike.
Možda su reptili iskoristili tu priliku da uvedu na scenu novi tip prototipa ljudskog tela?
Citiraj:
Ti događaji su se dogodili pre 309 000 godina, kako vi merite vreme. Tada je stvoren prvi prototip onoga što vi nazivate modernim čovekom. A po Kasiopejcima, pre 8243 godina postojao je prototip 4, tipa C i D:
P: Kada su Arijevci osvojili Indiju?
O: Pre 8243 godina.
P: Ko je bio tamo pre toga?
O: Azijska plemena i prototip broj 3.
P: Šta je prototip broj 3?
O: Znan kao Neandertalac.
P: A šta smo mi?
O: Broj 4, tipovi C i D.
Mada nisu naveli kada su odredjeni tipovi stupali na scenu. Možda su reptili iskoristili tu priliku da uvedu na scenu novi tip prototipa ljudskog tela?
Možda. Ono što je meni u vezi s tim interesantno - je da oni UPRAVO SADA, a zbog ovog prelaza na viši nivo, opet injžeriraju/ kroje NOVA tela - NOVI prototip!
U vezi s tim, pitam se koliko su ova "Nova razvikana INDIGO (OPS) psihopatna deca" zapravo - NOVI prototip!? Oni su se još za vreme Hitlera trudili da stvore novu rasu, koja će im "po karakteru" biti najsličnija, koju će moći - kontrolisati, a onda kroz tu Master rasu u smislu neke vladajuće elite: ostatak čovečanstva: http://www.galaksija.com/geneza4.htm je napisao:
Rekli ste da je Hitler dobio instrukcije od strane negativnih bića iz višeg nivoa denziteta o načinu kako da stvori jednu “Master Rasu” kako bi se stvorilo plodno tlo za povratak Nefilima, koji bi trebali da kao snage prisile nasilno sprovedu uvođenje Novog Svetskog Poretka. Zašto je arijevski genom poželjniji za stvaranje te “Master Rase”?
O: Najmanje narušena sličnost kao i praotačka veza sa Orionskom 3D i 4D rodom.
P: (L) Znači, oni su u suštini pokušali da uzgoje grupu ljudi koji su njima najsličniji?
O: Da.
Iz Poruka Kasiopejaca: je napisao: Orionska Unija (OPS) i njihovi jataci i sluge u ljudskom obličju – Konzorcijum, trenutno ulažu veliki napor da stvore jednu novu rasu i kontrolišu je, kao i ostatak čovečanstva. Oni takođe trenutno inžinjerišu nova ljudska tela za sebe same, da bi ih koristili za prelaz u 4-ti denzitet, jer su svesni da to ne mogu to ostvariti u telima koje trenutno okupiraju. Kloniranje, kao i krađa ljudskih embriona služi im da odrede najbolje telesne profile za prihvat njihovih duša, (duša i telo moraju da budu u jednoj vrsti rezonancije, tj. moraju da imaju sličnu frekvenciju.) Decu, često blizance, stalno koriste za svoje eksperimente. Mnoge od vas oni trenutno koriste u tim eksperimentima kao sastavne delove, prilikom stvaranja te nove rase. "Nestale" osobe često tamo završavaju, pogotovo "izgubljena" deca. Svake godine oko 10% više dece "nestane", za svrhu ovih eksperimenata. Oni onda izlažu njihova tela raznovrsnim naporima, bolje rečeno – patnjama, da bi odredili koju vrstu modifikacije DNK da primene.
Malo vise o time:
Citiraj: 16.07.1994
P: Bob Lazar je izložio činjenicu da se vanzemaljci odnose prema ljudima kao kontejnerima. Šta to znači?
O: Spremište za kasniju upotrebu.
P: Kakvu upotrebu?
O: 94 posto.
P: 94% od čega?
O: Od cele populacije.
P: Što pod time mislite?
O: Svi su kontejneri; 94% će biti iskorišteno.
P: Iskorišteno za šta?
O: Konzumiranje.
P: Mislite bit će pojedeni?
O: Totalnu konzumaciju.
P: Što mislite pod konzumaciju? Progutani?
O: Konzumirani za sastojke.
P: Sastojke čega?
O: Nove rase. Važno.13 godina otprilike kad će projekt biti završen. ( 1994 +13 )
P: Zašto su ljudi konzumirani?
O: Koriste za delove.
P: Ne razumem. Kako ljudi mogu biti korišteni za delove?
O: Stvranje novih prototipa. ( orig. Reprototype ) Spremišta postoje. Nestale osobe često idu tamo a naročito nestala deca.
Kako je počela ta priča sa stvaranjem prototipa ljudskog tijela? Ili sa nastanjivanjem duše u tela uopšte!?
Interesantni izvodi na temu "geneza" ( nastanak, poreklo i povest ljudskog roda ) se mogu naći tu: http://www.galaksija.com/geneza1.htm
Citiraj:
20.10.94
P: (L) Da li su ljudska bića zarobljena u fizičkoj materiji?
O: Njihovim izborom.
P: (L) Zašto su oni uopšte izabrali tako nešto?
O: Da bi iskusili fizičke osećaje.
Citiraj:
05.10.94
P: Da li je gubitak Rajskog stanja bio popraćen preuzimanjem čovečanstva od strana Reptila?
O: Da.
Q: (L) Ko su bili originalni Bogovi Kreatori?
A: Mi. 6. denzitet.
Citiraj:
07.10.94
Q: (L) Ko su bili originalni genetski inžinjeri ljudske rase?
A: Mi.
Q: (L) Kasiopejci, tačno?
A: Da.
Q: (L) Zbog koje svrhe ste nas genetski injžerisali?
A: Razvoj duše i napredak.
………
A: Lizard bića su genetski promenila ljudsku rasu nakon bitke u svrhu svoje ishrane.
Moguće je da su Kasiopejci ( ili 6D OPD generalno ) kreatori originalnog 3D OPD čovečanstva pre "pada" u 3D OPS, a Orionci/ Lizardi su kreatori sadašnjeg 3D OPS čovečanstva - nakon pada!?
Citiraj:
23.10.94
P: Koliko dugo je čovečanstvo nakon što su ga inžeriranli Kasiopejci, živelo na Zemlji u harmoniji, Rajskom stanju, pre nego su ga Lizzardi "preuzeli"?
O: Čovečanstvo nije injžerisano od nas.
P: Pa, da li ste nas vi kreirali?
O: Ne.
P: Pa kako je onda čovečanstvo došlo ovde?
O: Kombinacija više faktora. Brojne duše su željele fizičku egzistenciju a onda je to bilo promenjeno od strane triju snaga, uključujući pre svega Reptile kroz Sive, Nefilime i Orionsku uniju.
[........]
P: O tim trima snagama. Rekli ste da su mnoge duše želele jednu fizičku egzistenciju. Kad se to dogodilo, kako je nastala ta fizička egzistencija?
O: Prvo je bilo nešto slično majmunima.
P: I šta se onda dogodilo? Jesu li se ta majmunolika bića pojavila iz vayduha? Šta su duše radile sa tim majmunolikim bićima?
O: Duše su ih izmenile uz pomoć transfera.
P: (L) Transfera čega?
O: Duša u naseljiva tela. Entiteti koji pripadaju Orionskoj uniji stavili su ljudske duše prvo u tela Neandertalaca u cilju procesa inkubacije.
P: (L) Da li se to činilo tako što su izmenjene embrione stavljali u ženke majmuna za gestaciju?
O: Ne. Samo duše.
P: (L) Stavili su duše u majmunolika tela?
O: Otprilike tako.
P: (L) Da li je prisustvo duše u tom majmunolikom telu dovelo do toga da se njegov genom i DNA izmene?
O: Da.
P: (L) Znači ljudske duše su ušle u živa bića na ovoj planeti da bi iskusili 3D realnost i ulaskom u njih prouzrokovali su i njihovu mutaciju?
O: Da. Nakon toga su tela bila izmenjena su od strane entiteta koji pripadaju Orionskoj uniji.

P: Mi smo originalno posejani negde drugde? Gde? Orion? Koje je ime te planete?
O: D'Ankhiar.
P: Da li je ta druga planeta naš originalni dom?
O: Da. …
P: Dakle, kažete da su originalni kreatori ili genetski injžinjeri bili Orionci?
O: Blizu. Originalni injžinjeri, ali oni nisu naseljavali ta tela.
P: Odakle su došle duše koje su ušle u tela na planeti Zemlji? Da li su bile u telima na drugim planetama pre nego što su došle ovde?
O: Ne ova grupa.
P: Da li su samo plutale naokolo negdje u svemiru?
O: Bile su u uniji sa Jednim. Da li ste čuli za super drevnu legendu - Lucifera, Palog Anđela?
P: Ko je Lucifer?
O: Vi. Ljudska vrsta.
P: Da li su duše individualnih ljudi deo jedne veće duše?
O: Vi ste članovi jedne podeljene jedinice duše. Svi koji su pali moraju naučiti na "teži način".
P: Da li kažete da je akt želje za iskustvom fizičkog realiteta, akt pada? Zašto je želja da budemo fizički - "pad"?
O: Zadovoljstvo za sebe.
Citiraj:
07.01.95
P: L: Dakle deo "pada" u fizičku egzistenciju … ima veze sa fizikalnošču i potrebom za jedenjem?
O: Lucifer, "Pali anđeo". To ste vi.
P: Dakle, "pali" znači ulaz u fizičku egzistenciju gde se morate hraniti drugim oblicima živoa, drugim bićima, da li je to?
O: Da.
Citiraj:
02.11.94
P: Sad, rekli ste da su Nefilimi bili posejani na planeti zvanoj D'Ankhiar kao i ljudska bića. Kad ste rekli da smo tamo bili posejani, šta ste time mislili?
O: Bila je odgovarajuća okolina za molekularizaciju.
P: Da li kažete da fizička tela na planeti Zemlji, razni tipovi čovečanstva, kao Neandertalac, Kromanjonac, Australopitekus, itd, da su napravljeni na drugoj planeti i doneti ovamo?
O: Da.
Citiraj:
04.11. 94.
P: Čula sam jednu teoriju da su Lizzardi originalno evoluirali na planeti Zemlji, da li je to istina?
O: Ne. Niti ste vi.
P: Mislite na nas u smislu ranih ljudskih prototipova?
O: Svih prototipova.
P: Kad su ti prototipovi evoluirali na na drugim planetama, da li su imali duše tada?
O: Bile su pridružene/dodane.
P: Koje su duše okupirale te prototipove na toj drugoj planeti?
O: Iste.
P: (L) Tako, ta legenda o Luciferovom odmetništvu kao metafora za duše koje su se inkarnirale u fizički oblik života, to je bilo u vezi događaja koji se u stvari dogodio na nekoj drugoj planeti?
O: Da.
Citiraj:
28.08.99
A: Ti događaji su se dogodili pre 309 000 godina, kako vi merite vreme. Tada je stvoren prvi prototip onoga što vi nazivate "modernim čovekom". Kontrolori su imali tela (Neandertalce), samo su trebali pravu matricu duše da pristane da "skoči unutra".
Q: Dakle, pre tog vremena, to ranije Rajsko stanje...
A: Je bilo više kao 4 denzitet.
Citiraj:
18.04.00
O: Postoji jedna vanzemaljska rasa koja ima planove da zameni vaša fizička vozila sa novim "modelom".
P: (L) Šta će napraviti sa starim modelima?
O: "Povući će ih".
P: (T) Koja je to rasa?
O: Orion OPS.
P: (L) Da li ovo u biti ono što se desilo sa Neandertalcima?
O: Da!
P: (L) Pa, izgledalo je da su oni nastavili postojat na planeti uporedno sa novim modelom, Kromanjoncem ili šta već.
O: Neki jesu.
P: (L) Koliko dugo je Neandertalac postojao uporedno sa "novim modelom"?
O: 233 godine.
P: (L) Ja sam mislila da je Neandertalac postojao dugo, dugo vremena; i ako je moderan čovek pristigao na planetu, kao što ste rekli pre 70, 80 hiljada godina, nije li Neandertalac tada već bio tu?
O: Vremenske reference su pogrešno kalkulisane.
P: (L) Ko je pogrešno procenio?
O: Nauka.
P: (L) Koji je najstariji Neandertalac koji je pronađen? Zna li neko? Kada se Neandertalac pojavio na planeti?
O: Pre 5,3 miliona godina.
P: (L) Hoćete reći da kad nauka kaže, da se moderan čovek pojavio pre 35 - 40 hiljada godina i da je Neandertalac nestao u to isto vreme, da je to stvarno bilo pre 70 - 80 hiljada godina?
O: Blizu.
P: (L) I naravno, mi se ne možemo pouzdati niti u jednu metodu određivanja datuma zbog metamorfoze.
O: I genetske manipulacije.
P: (L) Znači u stvari, mi smo sada neki novi Neandertalci uoči nestajanja.

Sad, dal se moderan čovek pojavio pre 300 000 ili pre 70 - 80 000 godina?
Citiraj:
Orionska Unija (OPS) i njihovi jataci i sluge u ljudskom obličju – Konzorcijum trenutno ulažu veliki napor da stvore jednu novu rasu i kontrolišu je, kao i ostatak čovečanstva.

Koliko su "indigo (OPS) psihopatna deca" - NOVI prototip?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo dete iz SCG u komunikaciji sa vanzemaljcima
PostPostano: pet dec 10, 2010 7:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Jako lijepo od tebe da si sve napisao na jeziku koji svi razumiju! :love3:

Vidi se da si si dao truda i zato =D>

I naravno, sve o čemu si pisao je jedna vrlo realna mogućnost!

Dobro je tim starim informacijama dodavati stalno i iznova nove, možda slika postane jasnija!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo dete iz SCG u komunikaciji sa vanzemaljcima
PostPostano: sub dec 11, 2010 11:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Pođimo od toga da ni ova verzija priče nije savršena, odnosno da je stvar (kako moja intuicija "kaže") nešto šarenija. Naime ima tu po nekima više rasa koje djeluju paralelno s "Orioncima".
Recimo da i neki OPD-ovci u skladu sa svojim principima djelovanja kreiraju/kreirali su tijela i za svoj tip duša (OPD), uzmimo u obzir da su naša tijela samo odgovarajuća vozila za naše duše.

Možda postoje i neka "violetna" djeca. čemu se primiti jedne teorije i u svemu polaziti od nje. To je kao da privežete konja za stup i on može istražiti područje samo u tom krugu oko tog stupa. Drugim riječima, čini mi se da se s tom pričom o indigovcima -koja nije za zanemarit - polako vrtimo u krug, odnosno da bi vidjeli što ima dalje, moramo se maknuti od tog stupa. Prihvatimo tu mogućnost, ali uzmimo u obzir i bezbroj drugih. Proširimo vidike. A to možemo samo ako sa maknemo od tog "stupa" te priče i potražimo neke druge mogućnosti, pa ćemo na tom putu bolje vidjeti gdje je točno u tom polju i taj stup.

Ja vjerujem kao što neki tvrde da se naša planeta odlikuje VELIKOM RAZNOLIKOŠĆU VRSTA.
Možda trenutno dominira neka "Orionska" OPS-vrsta-izvedenica koja hoće povećati svoju moć lukavo sugerirajući na razne načine i kroz razne izvore svoj cilj i skrećući naš pogled konstantno na njih, ne vidimo što nam stoji ispred nosa - a to je da su i drugi tu (OPD) itekako prisutni, samo su njihove metode i principi djelovanja drukčiji pa ih ne (dovoljno) primjećujemo, navikli na one "Orionske" (OPS).

Mislim da ako želimo "spasiti dušu" kao i ovu našu planetu, moramo stvari početi gledati na neke druge načine, a ne samo one koje nam OPS- ovci (na razne više i manje suptilne načine) sugeriraju.
Moramo početi KREIRATI DRUGU STVARNOST!!! A svaka kreacija počinje uvijek od misli.

Ja mislim da ima djece (i odraslih) s većim OPD predispozicijama, kao i onih s većim OPS. Ali to nije neko fiksno, nepromjenjivo stanje. Struja se može proizvoditi na bezbroj načina, može se tom proizvodnjom uništavati okoliš, a može ga se čak unapređivati...izbor je uvijek tu!

Tako i to s dušama i njihovim vozilima (tijelima), naime mijenjajući dušu koja ga vozi, mijenja se i gen. struktura/vibracije tijela.

Mislim da moć OPS-ovaca počiva na našem neznanju i sklonosti jednostranom (linearnom) razmišljanju. Onog trena kada čovjek prestane biti neznalica i "linearac", praktički u trenu njihova moć nad njim prestaje i slobodan je čovjek, slobodan da kreira i drukčiju stvarnost od one koja nam se uporno servira. POGON ZA NJIHOV MOTOR (ostvarenje njihovih ciljeva) JE SNAGA NAŠIH MISLI I UVJERENJA IZA KOJIH ONDA STOJE I ODGOVARAJUĆI OSJEĆAJI.

Mnogi kažu, treba ih upoznati (OPS "lidere)! Slažem se! Upoznati i staviti onda na mjesto koje im i pripada, ni veće ni manje.

MOJE JE PITANJE DA LI SE JEDNAKO TOLIKO TRUDIMO UPOZNATI I OPD-OVCE!!! Da li i njima jednako toliko pažnje poklanjamo i njihovim ciljevima i nastojanjima, principima, kulturama, načinima... da li ih do te mjere poznajemo da smo u stanju uvijek prepoznati OPS-ovske podvale kojima se prodaju kao OPD-ovci. Da bi to mogli , moramo OPD-ovce i njihove sve principe puno bolje poznavati, što mislim da ne činimo. Mislim da ih uopće dovoljno ne prepoznajemo, pa stoga i ne biramo pomoći im u njihovim nastojanjima.

Jednostavno u potrazi za odgovorima, nastojim priču okrenuti na razne načine i pogledati je iz raznih perspektiva. Ponekad treba srušiti sva uvjerenja koja poprimaju sve više oblik dogme
i pogledati kako stvari izgledaju kada ih se makne i vidjeti da li se iz takve perspektive može pronaći neko vrijedno saznanje.

Najveća "otkrića" u mom životu, proistekla su upravo iz tog načina. Bilo da mi je "život sam" srušio neka uvjerenja bilo da sam ih ja srušila, osjećajući da to što mi se sugerira ne može biti istina.

Sve u meni govori da postoji jedan velik dio priče koji još čuči neotkriven i da smo tek zagrebali po nekim istinama. Neke se teme toliko ponavljaju i vrte da i bez jasnih dokaza, zbog samog ponavljanja (ispiranja mozga) poprimaju status istine IAKO MI NA ISTINU NE MIRIŠU! Bar ne na cijelu!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo dete iz SCG u komunikaciji sa vanzemaljcima
PostPostano: sri feb 09, 2011 9:32 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:53 am
Postovi: 8
Lokacija: Kula
Ok, da li u svoj toj priči slediti svoj instinkt, tj., čime se možemo-trebamo koristiti, kako bi otprilike imali neku realnost o tome kome uopšte možemo verovati? Da li se preko učestalih ponavljanja znakova tipa: "Astralna projekcija, bizarni snovi sa nekim novim realnostima ili neki slični događaji" možemo povezati, tj da li je to jedan od tih "znakova", ili je to još jedan vid kontrole, tako što jednostavno postoji samo zato što neko želi da to postoji, ili nam je toliko ponavljanje akcija i događaja, bilo putem medija, zajednica, ljudi, od strane religije, itd., ugraviralo neku putanju na kojoj putujemo zato što ne vidimo druge, ili jednostavno ne želimo da vidimo jer nam je tako nametnuto? I još jednom, taj deo sa dušama mi je nejasan, tj., razumem ga, ali bleđe. Nekako mi je nelogično. Možete li malo bolje objasniti taj deo? Hvala puno za info.

_________________
"Ako je ono sto si našao, sačinjeno od čiste materije-nikada neće istruliti, i moći ćeš jednoga dana da se vratiš. Ako je to bio samo trenutak svetlosti, kao eksplozija neke zvezde, onda na povratku nećeš ništa zateći, ali si bio svedok eksplozije svetlosti.
Samo to je vredelo truda."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo dete iz SCG u komunikaciji sa vanzemaljcima
PostPostano: čet feb 10, 2011 3:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet feb 10, 2011 2:43 pm
Postovi: 3
Što je na kraju bilo s tim djetetom jel netko zna?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo dete iz SCG u komunikaciji sa vanzemaljcima
PostPostano: čet feb 10, 2011 8:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Pozdrav procore

Možda će biti malo jasnije posle ovog teksta...

Pre nego što nastavim, predlažem da forumaši, koji učestvuju u raspravama, i koje zanima određena tematika, da određee informacije naštampaju, ili jednostavno naprave bazu podataka za određenu temu. Tako se znanje učvršćava, obnavlja a i određena pitanja se pojavljuju, što je dobro za instikt same duše koja traži odgovore.

Duša i karma

http://glossary.cassiopaea.com/glossary.php

Duša

Taj pojam podrazumeva onaj deo čovjeka koji je stalan i koji preživljava smrt njegovog fizičkog tela. Alegorički, taj pojam može da se odnosi na samu suštinu nečega. U religijskom, duhovnom i ezoteričkom žargonu, ta riječ se koristi u svakojakim značenjima koja često čoveka dovode do konfuzije.
Duša obično podrazumeva onaj deo čoveka koji je permanentan u smislu opstanka nakon fizičke smrti i specifično pripada jednoj određenoj individui a istovremeo ne i nekoj drugoj. Na primer, jedan ‘organski portal’ ili ‘pre-adamični čovek nema dušu u tom smislu, iako bi kod njih mogla da postoji neka vrsta ne-individualizirane animirajuće energije na mestu gde se normalno nalazi individualna duša. S tim u vezi, ta vrsta duše se smatra fragmentom grupne duše iz 2-gog denziteta.
Ukoliko duša egzistira u jednom takvom smislu, onda ona može bi manje ili više razvijena. Ukoliko postoji, može se desiti da ona nema mnogo upliva na to kako čovek živi svoj život. Ona većim delom može da spava, što se obično i događa i kao takva je odvojena od doživljaja uma i tela.
Ovde se možemo poslužiti onom starom gnostičkom Parabolom o Kočiji, u kojoj se čovekovo biće poredi sa jednom kočijom, odnosno, konjskom zapregom, gde sama kočija ili kola, simbolizuje čovekovo fizičko telo, konji predstavljaju njegove emocije, osećanja i strasti; kočijaš predstavlja jedan intelektualni sklop koji je sposoban da rezonuje (Ličnost) a u kočiji se nalazi i jedan putnik, koji je ujedno i njen gospodar (Duša).
U svom normalnom stanju, celi taj sistem bi trebao da bude u jednom besprekorno skladnom odnosu i perfektno da funkcioniše – kočijaš drži uzde čvrsto u svojim rukama i upravlja konjima i kočijom u pravcu i na način koji mu gospodar nalaže. Međutim, u praksi je stvar prilično drugačija jer putnik u kočiji spava a kočijaš koji se nalazi u nekoj vrsti transa smatra da je on gospodar kočije. Tako on putnika u svojoj kočiji nije ni svjestan ili je zaboravio na njega.
U tom smislu, u nekim gnostičkim učenjima smatra se da bi kočijaš trebao da se "probudi" tj. poveže sa svojim višim centrima, te tako stekne uslove za povezivanje sa svojim – "istinskim Ja", gospodarom (putnikom u kočiji), koji bi se tek tada razbudio i preuzeo upravljanje kočijom tj. čovekovim bićem. Tako, s gnostičkog aspekta, na kočiju, odnosno, kočijaša, gleda se kao na nešto što ima potencijal za razvoj ili napredak a ukoliko se taj potencijal ne iskoristi, kočija veoma lako može završiti u provaliji.
Čini se da je čoveku potrebno da prethodno ostvari određeni stepen razvoja svog bića, pre nego što se njegova duša ‘usidri’ u njemu kao jedan svestan gospodar misli, osećanja i fizikalnosti.
U sklopu filozofije new-age pokreta, pod dušom se smatra sve ono što se podrazumijeva kao svest i namerno napušta telo, dozvoljava astralno putovanje, proizvodi vidovnjačke efekte itd..
Za razliku od toga, učenje 4-ti Put traži načine da se prvo duša dovede u telo, ukoliko ona postoji. Duša prvo treba da preuzme vlast nad svojom vlastitom inkarnacijom od svih sila ličnosti, bioloških i drugih, koje normalno upravljaju telom, odnosno, koje upravljaju celom "predstavom."
Međutim, duša tu nije potpuno odsećena, nego se manifestuje u smislu povremenih impulsa svesti, dubokih emocija, osećaja nekog dubljeg smisla u svom životu itd. Čovek je tu, iako ne pod direktom upravom svoje duše, još uvek odgovoran za sve svoje postupke.
Prema uobičajenom stanju stvari, duša ipak mora da karmički plati za sve greške i štetu koju je čovekova ličnost napravila, mada ona nije bila ta koja je njome upravljala.
Možda je to razlog zašto u vezi s tim, Gurdjieff kaže: "Blagosloveni je onaj koji ima dušu; blagosloven je i onaj koji je nema; ali tuga i jad će zadesti onoga koji ju je imao u sebi u začetku.'
Čak i u sklopu učenja 4-ti Put, duša nema fiksno značenje. Tu se ona nekada pominje kao astralno telo a u nekim slučajevima se tvrdi da ju čovjek mora sam proizvesti iz ‘sirovih materijala’. To onda podrazumeva opstanak nakon smrti. Međutim, ako je duša napola izgrađena, onda ona može da se zaglavi u "limbu", jer se ne može razgraditi a ne može se ni inkarnirati u ljudskom telu.
Za vrijeme jedne inkarnacije, duša može da raste a može i da se ‘smanjuje.’ Ona nije nepokretna ili nepromjenljiva. Upuštanje u magiju u smislu upravljanja višim spiritualnim silama da bi se nešto dobilo na zemlji može npr. da ošteti dušu.
Duša nema vezu sa čovekovim intelektualnim kapacitetom, fizičkim čulima ili fizičkom kondicijom, ali se čini da, da bi se ona inkarnirala, DNA u fizičkom telu mora na neki način da bude kompatibilna s njom. Interakcija duša-DNA može takođe da bude dvosmerna ulica, gde DNA u jednu ruku predstavlja preduslov, a u drugu, duša utiče na nju svojim prisustvom, te je tako na neki način može i modifikovati.
Čini se da reči duh i duša imaju veoma usko ako ne isto značenje, mada se ponekad upotrebljavaju u različitom kontekstu. Ponekad reč duša ima značaj emocija. dok reč duh podrazumijeva nešto generalnije. Tako neko može da oseća nešto iz dubine svoje duše ali ne i iz dubine svog duha.
Karma
Na Sanskritu, ta reč znači - ‘dejstvo/delovanje.' Koncept i interpretacija karme su uglavnom ujednačeni u većini raznih ezoteričkih učenja. Generalno rečeno, ta interpretacija podrazumeva jednu ‘odgovornost’ duše za sve njene postupke i to se obično odnosi na mnogobrojne životne vekove. Glavni princip svega toga bi trebao biti – ‘što seješ, to žanješ.‘
Međutim, s tačke gledišta ezoteričnog učenja 4-ti Put, kojeg su prenosili i promovisali Gurđijev, Uspenski, Moravjev i drugi, karma u svom pravom smislu, nema nikakve veze sa ovim današnjim, ‘običnim,’ ili ‘vanjskim’ čovekom, koji s tačke gledišta tog učenja nije ništa drugo, do jedna ‘reaktivna mašina’. Tako se tu ni ne koristi pojam reinkarnacije u pravom smislu te reči, nego se kaže da je čovekov život jedan film, koji se neprestano – ‘ponavlja’.
Dakle, tu se radi o jednom neprestanom mehaničkom ponavljanju jednog te istog života, sve dok čovek ne uspe da izađe iz tog ‘filma’. Tako, tek kad čovek prestane da bude jedna ‘reaktivna mašina’, odnosno, prestane da se ponaša kao jedna obična posledica delovanja spoljašnjih uticaja, kad on postane svestan i izgradi svoje biće u dovoljnoj meri da izađe izvan područja dejstva Zakona Slučajnosti, te onda pređe u domen Zakona Izuzetka, - on tek tada stiče uslove da uđe u onaj pravi ciklus inkarnacija i tek tada postaje podložan delovanju karme. Dakle, prema ovom učenju, ni karma ni reinkarnacija ne važe za tzv. “vanjske ljude”.
Kad čovek uspostavi vezu sa svojim – istinskim Ja – on onda “preživljava” fizičku smrt i održava se u jednoj prepoznatljivoj kohezivnoj formi, koja ima svoju slobodnu volju i nije više neka obična ‘reaktivna mašina’.
Naravno, prema 4-tom Putu, velika većina današnjih ljudi ne ispunjava ove uslove. Stoga se u Četvrtom Putu ni ne troši vreme na objašnjavanje koncepta karme, nego na tehnike Rada na Samom Sebi, da bi se postigli uslovi za “preživljavanje” fizičke smrti, nakon čega bi principi reinkarnacije i karme počeli da važe u njihovom pravom smislu.
Moravjev tako piše o – ‘principu ponavljanja’ – koji reguliše život “vanjskog čovečanstva”. To uključuje neku vrstu prenosa određenog karmičkog tereta iz jednog “filma” u drugi, ali se tu ne radi o istinskoj reinkarnaciji u smislu da čovek može svesno da izabere gde će se roditi i s kojim ciljem. Uspenski je takođe dosta teoretizovao na tu temu – ponavljanja.
Gurdžijev je govorio da nešto kao što je svesna inkarnacija može da postoji ali da to nema nikakve veze s čovekom ovakvim kakav je on danas.
***
Najednostavnije tumačenje ide otprilike ovako - tu se radi o tome da se “loša dela” vraćaju onome koji ih je počinio na takav način da počinilac može sam da uvidi svoje greške i da odbaci jedno takvo ponašanje. Tako bi se tokom nekoliko života sve kretalo prema jednoj perfekciji, istini i opštem dobrostanju, ili – harmoniji, što bi se reklo. Međutim, ukoliko se okrenemo oko sebe ili pogledamo unazad kroz istoriju, ne možemo naći ništa što bi moglo podupreti jednu takvu teoriju.
Prema nekim drugim teorijama, principi karme dozvoljavaju da se čovek evolutivno razvije uz pomoć dva puta, OPS i OPD (koje smo do sada već mnogo puta pominjali). Dakle, kad bi karma stvarno funkcionisala onako kako je mi normalno tumačimo, onda onaj ‘OPS Put’ verovatno ne bi ni postojao, a evidentno je da on – postoji, te bi možda ovde moglo biti neke istine. Međutim, kako onda karma deluje kod individua jakog OPS naboja? Sa “zadrškom”?!? Neki tvrde da ih ona ‘pusti’ (ili im bar ‘ne smeta’) da se popnu do nekog od gornjih spratova, te se oni onda odatle sunovraćaju u primarnu materiju, ili što bi se reklo, udaraju nosom u “patos” (1. denzitet), što se takođe može interpretirati kao – “naplata” karme!?!
Činjenica je da se individue jakog OPS naboja mahom nalaze na visokim pozicijama u ovoj našoj oblasti postojanja i da odozgo stvaraju uslove za patnju većine ostalih. Činjenica je da ovi dole pate mnogo više od njih. Moglo bi se reći i to da dobri ljudi pate mnogo više od zlih, ovde i sada. Postoje i činjenice koje ukazuju na to da - ne samo da se ljudsko društvo ne popravlja u smislu neke humanosti, nego da upravo srljamo ka ambisu i da je ljudske humanosti sve manje i manje na ovom svetu, a o nekoj unutrašnjoj ili međusobnoj harmoniji ne možemo ni razgovarati. Znači, kad bi karma stvarno funkcionisala po onom svom teoretskom principu i imala one efekte koji joj se pripisuju, onda bi se očekivalo da stvari idu na bolje!?
Mislim da s humane tačke gledišta, karma nema neku svoju prirodnu funkciju da napravi ovaj svet boljim, kako se to obično smatra. Čak i njegovo dovođenje u neku ravnotežu u ovoj našoj oblasti postojanja je prilično dubiozno, jer postoji dosta elemenata koji ukazuju na to da su “sile mraka” nadaleko nadmašile sve ostale sile, tj. da one ovde preovladavaju. Doduše, možda postoje oblasti postojanja gde je egzistencija mnogo, mnogo lepša ili bar - lakša, pa im tako mi predstavljamo onaj uteg na “negativnoj” strani “vage”, te u tom smislu održavamo “ravnotežu” u nekom širem kontekstu Svega Što Jeste?!?
Isto tako, ako bi neko “činio dobro” samo zato da bi bolje prošao u karmičkom smislu, to bi takođe podrazumijevalo određeno “varanje” ili zloupotrebu ovog koncepta. Ukoliko je krajnji cilj određene vrste ponašanja nekog čoveka, sebičan po samoj svojoj suštini, u smislu – “da bi on na kraju nešto dobio”, onda to takođe nema veze sa OPD suštinom bića i postojanja.
“Stvari ne dolaze onima koji su pozitivno orijentisani, nego kroz samu suštinu čovekovog bića.” [Ra]
Takođe se čini da postoje ne samo individualne nego i grupne karme. Kroz neke kanale dosta se priča o karmi Atlantide, koja je kako se čini dostigla vrhunac u OPS smislu, te tako i samu sebe uništila, a navodno, - i narodi mogu imaju svoju grupnu karmu. Postoje i neki podaci da se prie nekih 80 hiljada godina nešto slično desilo i sa tzv. planetom Kantek (“petom planetom”) odakle su stigli Arijevci!? S te tačke gledišta, ako se čovek i može “osloboditi” svoje lične karme, može li od grupne? Čini se da i na ovom području ima dosta magle.
Rudolf Steiner je takođe dosta pisao o individualnim i kolektivnim karmama. On je tvrdio da se čovek može da kreće kroz određena stanja iz života u život, gde se jedna intenzivna mržnja u jednom životu, može da pretvori u bol i patnju u drugom životu, a onda da se u narednom životu to može da manifestuje npr. u smislu nedostatka inteligencije. (tzv. ‘progresija stanja’). Isto tako, ljubav u jednom životu pretočila bi se u zadovoljstvo u drugom itd...
Sada se postavlja pitanje, da li čovekova duša može biti podložna zakonima karme, kad se u situaciji u kojoj se mi nalazimo, ona većinom ništa ni ne pita. Ličnost (kočijaš) upravlja telom (kočijom) a da u većini slučajeva on duše (gospodara) nije ni svestan? Da li se duša onda može smatrati odgovornom ukoliko ‘kočijaš,’ usled svoje ignorantnosti i nepažnje, strovali ‘kočiju’ u provaliju?!
Onda imamo podatak da se ličnost kao takva stvarno gubi nakon fizičke smrti, a ono što ostaje je duša. Šta se to onda inkarnira i šta je to što je podložno karmi? Čini se da još uvek niko nije uspeo ovo precizno da definiše.
Budisti tvrde da se čovek sastoji od 5 supstanci ('skandhas'). Čini se da su oni Gurdžijevi ‘vodonici’ nešto slično tim budističkim ‘skandama’. Prema njima, za vreme svog života čovek može da stvara razne ‘kristalizacije’ i potpuno ili delimično formirana ‘viša tela’ koja su u stanju da opstanu nakon fizičke smrti, te tako da nastave sa daljim doživljajima, uključujući i inkarnacije.
Ove ‘skande’ se predstavljaju kao ‘talasni paketi’ u ‘Moru Samsare’, koje u širem smislu podrazumeva ovaj zemaljski svet gde dolazi do njihove inkarnacije. Tako su neki od tih ‘energetskih paketića’ izražajniji ili veće kohezije od drugih, te oni kruže između inkraniranih i diskarniranih stanja. Tu ne postoji neki striktan ili stalan identitet određene individue, mada dolazi do prezervacije određenih njenih ‘kristalizovanih’ crta i njihovog postepenog stapanja, te pojačavanja ili naglašavanja određenih ‘frekvencija’ u tim “talasnim paketićima skandi”.
Karma bi se ovde mogla uporediti sa zakonima fizike koji upravljaju propagacijom tih talasa između inkarnacija. U nekim slučajevima, jedan takav celovit ‘paket’ može imati i jednu određenu meru ‘slobodne volje,’ te koristiti zakone fizike ili karme tokom svog razvoja, bilo da se on odvija ovim ili onim pravcem.
Na kraju se može reći da između budističkih i Gurđijevih ideja postoje određene paralele.
Postoje takođe i neke indikacije o ‘karmičkim vezama između nekih ljudi’, kao i nekim ‘potencijalno pozitivnim’ aspektima karmi.
Na kraju, čini se da karma ipak postoji a kakav je stvarni “mehanizam” njenog delovanja, to još uvek ostaje jedno pitanje.
Izvodi iz Kasiopejskih transkripti o karmi:
Pre svega zašto je važno znati nešto o karmi: ( naravno - onima kojima je to važno)
29.06.96
O: Nakon što ste kompletirali sve vaše lekcije u "trećem razredu", kamo onda idete?
P: Onda idete u 4. razred.
O: Dobro, da li bi već morali biti u 4. razredu da bi imali dopuštenje ići tamo?
P: Ne. Ali vi morate znati sve stvari iz 3. denziteta...
O: Da. Još osim toga morate naučiti sve lekcije.
P: O kojoj vrsti lekcija ovde govorimo?
O: Karmičke i jednostavna razumevanja.
P: Koji su ključni elementi tih razumevanja i da li su oni prilično univerzalni?
O: Oni su univerzalni.
P: Koji su?
O: Ne možemo vam to reći.
P: Da li imaju nešto sa otkrivanjem ZNAČENJA simbolike 3. denziteta, viđenjem iz vela... i reagovanju na događaje zavisno o izboru? Davanje svakoj stvari ili osobi ili događaju ono što ona zaslužuje - ispravnu reakciju?
O: U redu. Ali ne možete forsirati stvar. Kad ste naučili - naučili ste!
Cs kazu da je naša sadašnja karma posledica događaja u vrijeme Atlantide.
Da li iz ovoga možemo zaključiti da je svaki OPS akt uzimanja energije drugima jedan karmički akt? Da stvara karmički dug? Tipa: sve se vraća, sve se plaća? Za ljude sa dušom? OPD dušom?
5.
16.07.1994
O: Svi su kontejneri; 94% će biti iskorišteno.
P: Ne razumem. Kako ljudi mogu biti korišteni za delove?
O: Stvaranje novih prototipa. Spremišta postoje. Nestale osobe često idu tamo a naročito nestala deca.
P: Kako se možemo zaštititi i kako zaštititi našu decu?
O: Informišite ih. Ne sakrivajte istinu od dece.
P: Kako nas istina štiti?
O: Svest štiti. Ignorisanje šteti.
P: Koja je svrha tog projekta?
O: Novi život ovde.
P: Da li vanzemaljci koriste naše emocije i energije?
O: Korektno; i tela također. Svake godine na Zemlji 10% više dece se uzima.
P: Da li pate?
O: Neki.
P: Da li svi pate?
O: Neki. Komadi organa dece se miču za vreme dok su pri svesti. Bubrezi prvo; sledeće stopala; sledeće čeljust koju ispitivaju na stolu; jezici se odrežu; kosti se testiraju na udarac; pritisak na srčani mišić dok ne pukne.
P: Zašto nam govorite takve odvratne stvari?
O: Morate znati šta Konzorcijum radi. To se radi najviše deci Indijanaca.
P: Zašto se rade takve stvari?
O: Velik trud od strane Orionaca i njihove ljudske braće da kreiraju novu rasu i kontrolišju je kao i ostatak čovečanstva.
P: Zašto se to dešava na Zemlji?
O: Karma.
P: Koja vrsta karme može ovo doneti?
O: Atlantida.
P: Šta nas može zaštititi?
O: Znanje.
P: Kako nas znanje, ovoga što ste nam rekli, može pomoćii?
O: Daje veliku odbranu.
P: Koje znanje daje odbranu?
O: Samo znanje o tome daje fizičku odbranu.
P: Kako ćemo reči ljudima? I kome da kažemo?
O: Informišite druge samo indirektno.
P: Kako?
O: Pišite.
20.10.94
P: Šta su Atlantiđani napravili da su navukli tu karmu na nas, da su Sivi i Lizzardi...
O: Obožavali su sebe i služili sebi do krajnosti.
Da bi očistili karmu, moramo se otvoriti i biti iskreni sami sa sobom i drugima:
08.08.94
P: Zašto se E. uvukao u ovu situaciju, nesreća, razvod i sve ostalo?
O: Karmičke lekcije za njega. I ti razmisli o tome, S. Da li si nekada peviše cenila čoveka s novcem?
P: Ona ne misli tako.
O: Seti se svog prvog muža, gde ga je odvela ljubav za novcem?
P: S. kaže da se udala iz ljubavi. Nije ugodno da ti muž umre u tim godinama i sigurno se borila posle njegove smrti.
O: Lekcija je za S. Sudbina Karme.
P: Da li je to možda zbog toga jer je volela novac u drugom životu?
O: Prošireno na ovaj život.
P: S. misli da je naučila tu lekciju dosad.
O: Ne još.
P: S. želi znati šta može učiniti da završi ovo i zaustavi te ogavne stvari koje joj se dešavaju u životu?
O: Zavisi o njoj.
P: Možete li biti precizniji?
O: Prestani voleti toliko novac.
P: Ali ona je vrlo darežljiva s njenim novcem i vremenom. Kako to može biti da toliko voli novac? I E. sigurno nije imao novca kad se udala za njega.
O: To je podsvesno. A šta sa prvi put?
P: Ona tvrdi da se udala iz ljubavi.
O: Misli da je.
P: Šta sa E.?
O: E. je poznat da je orijentisan novcu. To si znala podsvesno.
P: Pa ako je sve to podsvesno, šta ona može učiniti?
O: Nauči se promeniti. S. mora izaći na kraj s njenim prošlim vezama. Mora se otvoriti i biti iskrena sama sa sobom i drugima da bi počela čistiti svoju karmu. Mora potražiti dušom.
28.10.94
P: Da li pobačaj kreira karmički rezultat kao rak dojke?
O: Hormonalne anomalije uzrokuju rak dojke. Karma je povezana s telesnim doživljajima.
P: Da li kažete da ako imate pobačaj, da to može kreirati Karmu?
O: Naravno.
P: Da li je to istraživanje osnovano od strane pro-životnih aktivista?
O: Nekih.
P: Mislim da V. želi pitati ima li ona Karmu glede toga?
O: Da.
P: Ona to nije rešila?
O: Ne.
P: Bill Baldwin kaže da pobačaji vode do priepljivanja spiritualnih privesaka. Da li je to istina?
O: Polu-istinito.
P: Ima li neki način da se V. oslobodi te karme, a i drugi koji je imaju?
O: Da.
P: Možete li nam reći?
O: Ako bi vam rekli, vi ne bi naučili.
16.11 94
P: Zašto su crnci, generalno, iz najvećeg dela zapisane povesti, živeli u tako primitivnim uvetima s toliko primitivnim stanjem uma?
O: Izolacija od moderne interakcije.
P: Zašto je tako?
O: Karma. Kazna za prošlo društvo koje je bilo okrutna hijerarhijska vladavina.
Reiki čisti karmu!?
03.12.94
P: Pa u slučaju Reiki-ja, ako recimo individua koja je psihički, duhovno, karmički ili drugačije ranjena ili povređena, da li primjena Reiki simbola može dati poruke elektromagnetskom polju da re-formira ili presloži uzorak u savršenu formu koju nameravamo učiniti?
O: Da.
P: I može ta primena biti ponavljana, ne samo za izlečenje fizičkih stvari, već također i eteričkih? Npr. karme i ostalog?
O: Da.
P: Znači naše kontinuirano korištenje Reiki-ja i primjena na sebi i drugima, doslovce će pročistiti nas od karmičkih tereta, sećanja ili ožiljaka naše duše?
O: Da.
Brisanje krivice iz prošlih života - sudelovanjem u Holokaustu:
18.02.95
P: Ima li neki karmički element koji se ispunio Holokaustom?
O: Naravno.
P: L: Možete li nam reći koja je karma bila izbrisana u toj aktivnosti i koju su grupu ti Židovi predstavljali?
O: To nije nemačko, to su bili Atlantiđanski nadzornici koji su "brisali" krivicu iz tih njihovih života.
12.08.05
P: U vezi mojih sadašnjih životnih uveta, želela bi znati da li je ovo karmičko?
O: Sve poteškoće u osobnom životu su karmičke, na ovaj ili onaj način. Posebno one koje uključuju interakcije s drugim bićima sa dušom. I što su bliskije te interakcije, više su karmičke. To već znaš.
P: Pa, teško je znati šta je najbolje za činiti.
O: Učenje slika je proces koji je u toku kroz celokupnu egzistenciju i postignut je pomoću ove ili one akcije. I sve akcije, i sve moguće akcije, bilo koji i svi mogući smerovi akcija omogućavaju kontinuirano učenje. Zato nije moguće, u generalnom smislu, raditi greške. Ali neko mora doživeti sve ono što je karmičko u svom punom opsegu. Napravljeni izbori reflektiraju izbore pre ulaska u fizički nivo 3. denziteta, kombinovanih sa prezentovanim mogućnostima u varijabilnosti tog realiteta u svom fluidnom stanju. Zato, odluke koje moraju biti donešene će se prezentovati onda kada se moraju doneti, i samo je nečija mogućnost da objektivno prihvati interpretaciju koja određuje da li će proces učenja doneti veći ili manji stupanj boli.
P: Zašto učenje mora biti bolno?
O: Ne mora.
P: Pa, izgleda da je kod mene stalno tako.
O: To je prema percepcijama onoga koji kroz to prolazi, a ne prema nekom apsolutnom kriterijumu.
Moguće je da se napunimo karmičkim dugom ako zabadamo nos tamo gde nam nije mesto.
Tj. zabadanje nosa u "poslove" drugih ljudi je čisti OPS. Odnosno određivanje i sugerisanje drugima šta i kako je za njih najbolje. Deljenje saveta, pametovanje ili recimo - popularno slanje ljubavi i svetlosti drugima, bez da te je iko išta pitao:
16.10.94
P: Da li je prihvaćeno unutar univerzalnog zakona da se napravi duhovno oslobađanje na ljudima bez da se traži njihovo dopuštenje?
O: Vi to već radite bez da pitate.
P: Da li je u redu to napraviti bez pitanja?
O: Neodređeno.
P: Da li je moguće da smo napunili sebe sa Karmičkim dugom zabadajući naše noseve tamo gde im nije mesto?
O: Da.
P: Da li bi bilo bolje da to ne radimo bez dopuštenja?
O: Morate na odgovoriti unutar sebe.
P: Može li netko učiniti duhovno oslobađanje na drugome posle upita za dopuštenje od "višeg ja"?
O: Previše konfliktnih misaonih smerova.
P: Može li neko upitati svoje "više ja" za dozvolu da napravi čišćenje?
O: Budite oprezni da se ne umešate sa karmičkim zadacima učenja.
P: Imaju li neki ljudi "priveske" koji su deo karme?
O: Da.
09.06.95
P: V. je zabrinuta u vezi situacije u kojoj živi. Ona je meditirala i pokušala poslati svetlo u stan blizu nje jer su ljudi tamo vrlo negativni. Osetila je nešto poput udaraca odostraga. Ona bi želela znati šta je to bilo?
O: V. traži zaštitu, ali ne zagovara istu.
P: Da li je karmički gledano bilo pogrešno usmerivati svetlo u nečije tuđe mesto življenja bez njihove dozvole?
O: Da.
Zašto je "slanje ljubavi i svetlosti" ili samo "ljubavi" kad te nitko ništa nije pitao - OPS uzimanje energije i zašto prouzrokuje karmu?
19.09.98
P: Ne razumem kako bi davanje ljubavi, kad se ona nije tražila, moglo biti štetno, a ne korisno?" Možete li komentarisati?
O: "Davanje" ljubavi nije davanje, u tom slučaju.
P: P: Znači, ako dajete ljubav kad nitko to od vas nije tražio, vi u biti NE dajete?
O: Vi uzimate, kao i obično.
P: Kad kažete "vi uzimate", šta uzimate?
O: Energiju, na OPS način.
P: Kako to da vi uzimate energiju od nekog kad mu dajete ljubav kad ona nije tražena?
O: Jer OPS vozilo ne uči kako da bude OPD kandidat tako da određuje potrebe drugih.
P: Ne razumem kako to znači da vi onda uzimate energiju.
O: Zato jer je to onda samo-zadovoljavajući akt. Ako neko "daje" kada ne postoji zahtev, prema tome ne postoji potreba,, to je povreda slobodne volje! I usput, koja bi druga motivacija mogla biti u takvom scenariju?!?
P: Pa ja mislim da, da ako neko daje ljubav nekome ko nije pitao ili to zahtevao, da izgleda da u korenu toga postoji želja da se promijeni tog drugog, što znači: želja da ga se kontroliše.
O: Pogodila si!!!
P: Dalje kaže: "Da, sve su lekcije i ako osoba odabere specifični put, treba joj se dopustiti da ide i uči na svoj način. Ali, recimo da se to dešava nekome koga zbilja volite. I recimo da ta osoba može imati period u svojem životu u kojem njene/njegove misli mogu delovati tako da, na primer, on/ona počini ubistvo. Zar ne mislite da ako pošaljete toj osobi ljubav, čak i podsvesno, da to može omogućiti neophodnu energiju ( uticaj ) da zaustavi to ubistvo?" Komentar, molimo.
O: Ne, ne, ne!!! Zapravo, ako ništa drugo, takav prenos energije čak može i ubrzati tej efekt.
P: Na koji način?
O: Nebalansirani valovi mogu biti uvučeni od strane primatelja.
P: Mislim da od ovih reči koje je koristio - možemo napraviti zaključak: "Zar ne mislite da ako pošaljete osobi ljubav, da to može omogućiti neophodnu energiju koja je potrebna toj osobi" i u zagradama ima reč "uticaj" što implicira kontrolu nad ponašanjem te druge osobe, da bi "zaustavio to ubistvo". Dakle, izgleda da je tu upletena želja za kontrolom akcija druge osobe.
O: Da.
P: Ali njegova namera je potpuno dobronamerna jer on želi sprečiti ubistvo, što je spašavanje života, kao i sprečiti da voljena osoba ide u zatvor.
9.
Dakle, to samo IZGLEDA da je dobronamerno kod tog pokušaja. Zar to ne čini razliku?
O: Jesmo li zaboravili Karmu?
P: Pa, i S. i ja smo spomenule činjenicu da neko ne može uvek osuđivati te sitauacije jer mi to neznamo. Mi nemožemo znati. Sve što znamo jest da potencijalna žrtva ubistva može biti tipa Adolf Hitlera ili potencijalnog roditelja nekog takvog, ili nešto poput toga, i onda to ubistvo spasi mnoge živote, sa žrtvovanjem ta dva života ili se to ubistvo trebalo dogoditi radi nekih karmičkih interakcija koje su bitne između ubice i žrtve i to mi jednostavno ne možemo ZNATI te stvari i osuđivati ih.
O: Da.
P: Još neki komentar u vezi toga?
O: Ne.
P: On kaže: "Vjerujem da ako nećemo slati energiju ljubavi u svet, da će egocentrična OPS energija dominirati."
O: Zašto bi neko odabrao slati tako energiju? Koja je motivacija?
P: Da ga se promeni prema vašem viđenju kako bi trebao izgledati. Da se kontroliše da sledi vaš sud o tome kako bi stvari trebale izgledati.
O: Upravo tako. Od učenika se ne očekuje da budu arhitekti škole.
P: Dakle, kad težite da nametnete ili umetnete neki uticaj, bilo koje vrste, vi, zapravo, pokušavate izigravati Boga i staviti pred sebe odluke da je tu nešto loše sa svetom, što je na vama da ispravite, što opravdava iznošenje osuda.
O: Da, vidite, neko može savetovati - to je u redu, ali ne treba pokušavati promeniti lekciju.


Dobrica, i mene baš zanima šta je bilo sa malim?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo dete iz SCG u komunikaciji sa vanzemaljcima
PostPostano: pon nov 14, 2011 12:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet sep 17, 2010 6:26 pm
Postovi: 10
Donekle razumijem svrhu svega, pa i ta indigo djeca da su kao produkt OPS-a kako bi kontrolirali sve... no, postavlja mi se jedno, najjace pitanje... ako su bica iz 6.denziteta volja pomoci ljudima u napretku, ako su uz nas, savjetuju, zasto nesto ne poduzmu da nas zastite od reptila i sl? Ili bi to bilo krsenje nase volje, dok svi nismo svjesni da su reptili i druga bica opasnost, i da postoje, ne mozemo iskreno zamoliti pomoc :)?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo dete iz SCG u komunikaciji sa vanzemaljcima
PostPostano: pon nov 14, 2011 6:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ili bi to bilo krsenje nase volje


:thumbup:


Isto bi bilo da se i gazela pita zašto čovjek nebi zaštitio gazele od lavova, kad je toliko nadmoćniji i ima mogućnosti ( tehnologiju )...

Kao ljude 3D OPS-a - nije nas briga, ali da bi, recimo, zaštitili svoje ovce od vukova - koristimo "tehnologiju" ( ograde, zidove, žice... ) kao i druga nižesvjesna bića ( pse ) koji ih čuvaju da ne odlutaju u šumu s vukovima...

No, da smo OPD bića ( poštujemo tuđu slobodnu volju ) - mogli bi savjetovati gazele kako da se opamete i na vrijeme uoče lavove, pa tako lakše pobjegnu, a uzgoj ovaca nam nebi tada ni trebao...

:angel4:

Tako i OPD bića koja su svjesnija od ljudi - ne miješaju se u naše "nevolje", ili možda pomognu sa savjetima kad ih se pita za njih.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo dete iz SCG u komunikaciji sa vanzemaljcima
PostPostano: pon nov 14, 2011 6:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 28, 2011 1:49 am
Postovi: 58
da,ili bi mogli naučiti lavove i vukove kako da postanu vegetarijanci :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo dete iz SCG u komunikaciji sa vanzemaljcima
PostPostano: pon nov 14, 2011 10:04 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ili bi mogli naučiti lavove i vukove kako da postanu vegetarijanci


Ne mogu. Genetski su tako izgrađeni, pa bi ubrzo umrli ako bi jeli samo biljke. Oni su sa razlogom mesožderi, kao i mnoga druga bića.

Uh, kako off-topičarimo... #-o trebali bi naći neku odgovarajuću temu za dalje... :-k

:offtopic:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo dete iz SCG u komunikaciji sa vanzemaljcima
PostPostano: pon nov 14, 2011 10:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Predlažem formiranje svaštare u kojoj je tok razgovora podložan totalnoj anarhiji :angel4: O većini stvari se ionako ne može pričati bez korišćenja tangenti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo dete iz SCG u komunikaciji sa vanzemaljcima
PostPostano: pon nov 14, 2011 10:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Apocalyptica je napisao/la:
da,ili bi mogli naučiti lavove i vukove kako da postanu vegetarijanci :mrgreen:


Da, ukoliko bi lavovi i vukovi to tražili.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz