Sada je: sri apr 24, 2024 4:03 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: LINDON LAROUCHE
PostPostano: čet jun 10, 2010 7:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Čini se da ima pametnih ljudi i na vrhu
http://hrsvijet.net/index.php?option=co ... o&Itemid=8


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: LINDON LAROUCHE
PostPostano: čet jun 10, 2010 9:25 am 
Oh da, vrhovi vrlo često obiluju pametnim ljudima: psihopate i narcisoidi nerjetko imaju i nadprosječan IQ, problem je samo što je ta pamet "uvnuta" tj. dolazi u kompletu s drugom svješću odnosno onom koja je proistekla iz nedostatka savjesti i suosjećanja koji su inače nezaobilazni sastojci normalnih ljudi bez obzira na njihovu (ne)osvješćenost.

LaRouche je izgleda jedan od rijetkih koji su na vrhu, pametni, osvješćeni i bez znakova psihopatske i srodnih patologija.

Evo i link na LaRouche Political Action Committee koji obiluje zanimljivim člancima.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: LINDON LAROUCHE
PostPostano: čet jun 10, 2010 4:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Citat:
Oh da, vrhovi vrlo često obiluju pametnim ljudima: psihopate i narcisoidi nerjetko imaju i nadprosječan IQ


Moramo imati u vidu da pojam IQ i šta se podrazumijeva pod time je izmislio čovjek koji je isto tako spavao i nije bio svjestan situacije u kojoj se nalazi,tako da bez obzira na ljudska mjerila tipa "genije" sve su to mjerila koja nemaju ama baš nikakve vrijednosti i potpuno su besmislene u objektivnom smislu,čovjekova samovažnost je izmislila pojam IQ i genij,a to su samo prazne riječi.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: LINDON LAROUCHE
PostPostano: čet jun 10, 2010 8:06 pm 
daco je napisao/la:
Citat:
Oh da, vrhovi vrlo često obiluju pametnim ljudima: psihopate i narcisoidi nerjetko imaju i nadprosječan IQ


Moramo imati u vidu da pojam IQ i šta se podrazumijeva pod time je izmislio čovjek koji je isto tako spavao i nije bio svjestan situacije u kojoj se nalazi,tako da bez obzira na ljudska mjerila tipa "genije" sve su to mjerila koja nemaju ama baš nikakve vrijednosti i potpuno su besmislene u objektivnom smislu,čovjekova samovažnost je izmislila pojam IQ i genij,a to su samo prazne riječi.


Da, i onda se taj IQ spominje i u kontekstu "biti pametan", ili?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: LINDON LAROUCHE
PostPostano: čet jun 10, 2010 11:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
sta vi stvarno mislite ,da je on dobar, i da razmislja kako bi trebalo,da bi bio di je danas? sumnjam ja da bi oni nekog takvog u svojoj kuci...tako da....LINDONE,zao mi je...!I tebe u tamnicu! \:D/

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: LINDON LAROUCHE
PostPostano: pet jun 11, 2010 6:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Nada umire zadnja. Ja mislim ili se nadam da ovaj današnji sistem ipak nije i ne može biti do kraja svjestan (ta nije neko vrhovno biće - savršeno ) i da mu se potkradaju greške u kontroli sustava. Mislim, da koliko god se netko trudio "biti loš" gledano u kraćim vremenskim intervalima, da je nemoguće zaobići - preveslati prirodu, istinu, život. To bih usporedila sa onim velikim okom iz Gospodara prstenova koji, prvo, može viditi one koji nisu na njegovoj strani samo onda kad ovaj stavi prsten - "uđe u krug". Zato je sistem lako i moguće prevariti tj. ostati nevidljiv do pred sam kraj kada je i moguće rastaliti krug. Ne znam za Lindona kakva je osoba no pohvalno je da vidi to da ovaj sistem ide u kolaps.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz