Sada je: uto apr 23, 2024 11:10 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: 70 godina bez hrane i vode
PostPostano: sub maj 01, 2010 12:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 07, 2009 10:14 pm
Postovi: 51
Lokacija: Alpha Centauri
http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/glob ... de-i-hrane


Istina ili laz....Ipak 70 godina je "dug" period.. :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li je moguce
PostPostano: sub maj 01, 2010 3:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Sve je moguće.
Al je i moguće da će mu sad pronaći neku bolest od koje će ubrzo umrijeti-pa tko je on da ništa ne pije i ne jede a živ je i prezdrav

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li je moguce
PostPostano: ned maj 02, 2010 11:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Nakon svih eksperimenata, zracenja i koje cega jos cemu ga vjerojatno planiraju izloziti, a cemu do sada vjerojatno izlozen nije bio, pitanje je koliko ce dugo moci odrzavati se u dobrom zdravlju. Da li je prije toga boravio na otvorenom dosta (sto pretpostavljam), a sada po svemu sudeci cijelo vrijeme u zatvorenom daleko manje izlozen utjecaju sunca...bas me zanima koliko ce dugo covjek izdrzati, a da mu se sve to ne odrazi na zdravlje?

Najveci "stos" je sto oni to istrazuju u vojne svrhe ( citaj imperijalisticke, ucjenjivacke, DESTRUKTIVNE... cemu drugo vojske sluze...), umjesto da je u prvom redu npr. iskorijenjivanje GLADI u svijetu?!

Ko ga se docepao (VOJSKA u biti), kako i pod kojim okolnostima...i kolikima su spoznaje ili bolje receno mogucnosti te vrste NAJVECA BOJAZAN (npr. MONSANTO I ostala sotonisticka kompanija) ...bas me zanima kako ce to zavrsiti... bila tom covjeku sva mudrost i snaga na raspolaganju!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li je moguce
PostPostano: uto maj 04, 2010 8:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 02, 2009 10:10 am
Postovi: 140
Lokacija: ZAR JE TO BITNO ?
Mislim da je to lutajuci svetac koji se bavi solarnom jogom a mozda se i varam , ime mi je poznato
ovde je clanak u kome se on pominje
http://www.solarni.korisnik.com/solarna_joga.html

_________________
NE POSTOJI VREME, POSTOJI SAMO SADASNJI TRENUTAK


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li je moguce
PostPostano: uto maj 11, 2010 12:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 02, 2009 10:10 am
Postovi: 140
Lokacija: ZAR JE TO BITNO ?
Jeste, to je on

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/188777/In ... a-za-nauku

_________________
NE POSTOJI VREME, POSTOJI SAMO SADASNJI TRENUTAK


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li je moguce
PostPostano: uto maj 11, 2010 2:51 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto maj 11, 2010 1:38 pm
Postovi: 23
Inače 6.7.2010. u Zagrebu u Prirodoslovnoj gimnaziji "Vladimir Prelog", gostovat če Hira Ratan Manek koji zahvaljujuči tzv "solarnoj yogi" ne jede već 15 godina, pije samo vodu.
Na predavanju će govoriti o samoj tehnici prakticiranja Sun Gazing-a i kako tom tehnikom doći do psihičkog i fizičkog zdravlja. Predavanje će biti na engleskom jeziku s tim da će biti prevođeno i na hrvatski jezik. Svi prisutni moći će postavljati dodatna pitanja u vezi same tehnike i sve ostalo što koga bude zanimalo.

Ako nekog zanima više te akko rezervirati karte mogu mu proslijediit cijeli mail :wink:

_________________
"Wake up, Neo. The Matrix has you. Follow the White Rabbit. Knock, knock, Neo."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li je moguce
PostPostano: uto maj 11, 2010 2:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Bilo bi jako dobro ako bi netko snimao taj susret jednom kvalitetnom kamerom i poslije sripao u neki divx/xvid/mp4/itd format.

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 70 godina bez hrane i vode
PostPostano: uto maj 11, 2010 6:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Citat:
- Zovu je “djevojka zamrznuta u vremenu”, a neki znanstvenici smatraju da njezini geni kriju tajnu starenja. Amerikanka Brooke Greenberg iz Baltimorea jedinstveni je svjetski znanstveni fenomen jer ima 17 godina, a velika je poput šestomjesečne bebe. Zašto naša Brooke ne stari? Skriva li ona izvor mladosti - pitaju se njezini roditelji Melanie (49) i Howard (53) Greenberg koji imaju još tri kćeri.

Za razliku od Brooke, njezine sestre Emily (23), Caitlin (20) i Carly (14) razvijaju se u skladu sa svojom dobi i sve tri su vrlo inteligentne, aktivne djevojke.Spavala 14 dana

- Kako sam rasla i razvijala se, svi su mislili da je Brooke moja mlađa sestrica - rekla je Carly koja, poput cijele obitelji Greenberg, skrbi o Brooke. Tijekom prvih šest godina života Brooke je nekoliko puta bila na rubu smrti, ali se svaki put na čudesan način izvukla. Preživjela je operaciju nakon perforacije želuca, a imala je i moždani udar te teške probleme s disanjem.

Kada je navršila četiri godine, Brooke je zapala u stanje letargije i spavala bez prekida 14 dana. Liječnici su joj zatim dijagnosticirali tumor na mozgu, a njezini roditelji već su bili kupili lijes za nju.
Krevetić i televizor

- Bili smo spremni na smrt našeg djeteta i opraštali smo se od nje. No, ona je otvorila oči i nasmiješila nam se - ispričala je Melanie Greenberg te naglasila da je kćerin tumor na mozgu tajanstveno nestao.

Pedijatar Lawrence Pakula, koji nadzire Brooke od njezina rođenja, nema objašnjenja za čudesni oporavak. - To se dogodilo mnogo puta i mi nemamo objašnjenje za njezinu sposobnost preživljavanja - istaknuo je Pakula.

Liječnici su prvih godina Brooke pokušavali tretirati hormonima rasta, ali bez uspjeha. Brooke je ostala na stupnju razvoja bebe u dobi između šest mjeseci i godinu dana. Teška je oko sedam kilograma, a visoka 75 centimetara. Brookeina kosa i nokti jedini su dijelovi tijela koji rastu.

Brooke je najzadovoljnija kada leži u svome krevetiću u blizini kojega su njezini roditelji postavili mali televizor kako bi mogla gledati što joj se sviđa. Svake večeri u ponoć Howard Greenberg uzima Brooke iz krevetića i provjerava je li djevojčica dobro.

- Brooke je čudesno dijete. Iako tepa kao šestomjesečna beba, ona uvijek komunicira s nama i mi znamo što ona misli - ispričao je Greenberg.
Tajne starenja

Tijekom dana o djevojci-bebi skrbi dadilja, no cijela obitelj Greenberg već 17 godina svoj dnevni ritam prilagođava Brooke. Supružnici Greenberg ne idu na ljetovanja i zimovanja, a navečer rijetko izlaze. Emily, Caitlin i Carly uvelike pomažu roditeljima i pokušavaju svoju sestru uključiti u što više aktivnosti.

- Greenbergovi nisu obitelj bez Brooke - tvrdi njezina majka koja Brooke vodi u javnu školu Ridge Ruxton, namijenjenu specijalnom odgoju i obrazovanju.

- Učitelji koji nakratko vide Brooke ili su s njom prije radili, smatraju da ne pokazuje napredak. No, ja mislim da se ona mijenja svakodnevno - rekla je Jewel Adiele, jedna od učiteljica.

Slučaj Brooke Greenberg posljednjih je godina zainteresirao molekularne genetičare koji smatraju da je njezina tajna skrivena u genima. Prof. Richard Walker i njegovi suradnici sa Sveučilišta Južna Florida, uz dozvolu Brookeine obitelji, rade na sekvenciranju njezina genoma.
http://www.jutarnji.hr/osteceni-geni-dj ... ti/765065/

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 70 godina bez hrane i vode
PostPostano: uto maj 11, 2010 7:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Već dulje vremena razmišljam o samo jednoj stvari - postoji li uopće hranjenje suncem ili zdravo hranjenje ili bilo koja druga alternativa. Možda je sve to u biti samo stanje naše svijesti ili direktna veza s izvorom? Možda nema veze sa suncem, namirnicama ili nečim drugim što se koristi....Možda je to izlazak iz matrixa u postojanje gdje nećeš biti ucijenjen opstankom ili bolestima koje se nude na ove nama poznate/nepoznate načine....

Naravno, ovo je samo promišljanje...

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 70 godina bez hrane i vode
PostPostano: uto maj 11, 2010 8:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Brooke Greenberg ne spada u ovu temu. Ona je verovatno poremećena zbog vakcina. Telo joj se razvija neravnomerno i to je dokaz da je nešto poremećeno kod nje, a u tom dobu, kada je prestala da se razvija, nema od čega drugog i goreg da se poremeti nego od vakcina. Mislim da neće dugo niti normalno poživeti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 70 godina bez hrane i vode
PostPostano: uto maj 11, 2010 9:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Ovdje sam stavio članak jer mislim da je zanimljivo što su se pojavila dva "neobična" slučaja u dnevnim medijima u relativno kratkom roku.
Slažem se da je moguće da su uzrok cijepiva,ali ipak je interesantno zaustavljanje odrastanja,tj. starenja.Čuo sam za slučajeve gdje djeca stare tri ili četri puta brže nego što je normalno,al za ovo nisam čuo.
Ovo uzimam samo kao informaciju da je i nešto takvo moguće ovdje u 3D.
alf je napisao/la:
Možda je sve to u biti samo stanje naše svijesti ili direktna veza s izvorom? Možda nema veze sa suncem, namirnicama ili nečim drugim što se koristi....

U nekom apsolutu niša ne postoji i sve postoji,tako da u nekoj krajnosti to nema veze.Samo ja sam OPS koji se trudi biti malo manje OPS a više OPD tako da smatram da ima veze.Dakako,ako mislim da će me samo ta vrsta "ishrane" dovesti do mog cilja,a i dalje sam prostak,psihopata,egoista,....,itd, tad ništa od toga. :?

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz