Sada je: pet apr 19, 2024 2:11 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Tko je invisihosting?
PostPostano: čet apr 08, 2010 8:56 am 
Frend mi je obratio pažnju na logo firme na kojoj je hostan inkriminirajući registar branitelja koji trenutno diže prašinu u hr. Pogledajte sami. Isto tako imaju vrlo zanimljive pakete usluga: NSA, FBI, CIA. Šala? Ne znam. :-k

Isti se također tako hvale da ne daju podatke ni Scotland Yardu što u doba "rata protiv terorizma" izgleda kao zanimljiva povlastica.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Tko je invisihosting?
PostPostano: čet apr 08, 2010 5:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
prasimix je napisao/la:
Frend mi je obratio pažnju na logo firme na kojoj je hostan inkriminirajući registar branitelja koji trenutno diže prašinu u hr. Pogledajte sami. Isto tako imaju vrlo zanimljive pakete usluga: NSA, FBI, CIA. Šala? Ne znam. :-k

Isti se također tako hvale da ne daju podatke ni Scotland Yardu što u doba "rata protiv terorizma" izgleda kao zanimljiva povlastica.



Sve je čudno s tom pričom i izgleda - smrdi smrdi - onako jako, kao ona tri patuljka u reklami za septičke jame, samo sad od smrada padaju mrtvi, a ne drže se za noseve.
Pitanje je tko je i s kojim motivom objavio "krnji" popis!
Isto je tako pitanje koliko će se sad ljudi nasanjkati i početi uplaćivati donacije da se popis održi "u javnosti"!
Jer to je posljednja vijest - ako se ne varam - traže donacije svih nas jer server ne može podržati tu količinu ljudi koji na stranici žele nešto pogledati.
Pa živi bili, pa vidjeli!
U svakom slučaju, smrdi, smrdi :angel4:

Alf :blob:

P.S. Evo dodajem najnovije informacije:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/akci ... 85084.aspx

http://www.index.hr/vijesti/clanak/carn ... 85096.aspx

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je invisihosting?
PostPostano: čet apr 08, 2010 6:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
A tko je wikileaks i tko stoji iza njih?
A tko je Ankica Lepej i tko stoji iza nje?

U državi koja je legalno opljačkana jedini način borbe je ilegalan.

Za sada mi je zanimljivo da je hrvatistan branio Miroslav Kutle u Vukovarskoj brigadi ili da Branka Slavica (dopisnica HRT aka katedrale duha iz Washingtona) ima braniteljski status...
Mislim ono s 1/2 miliona neustrašivih ratnika hrvatistanske granice su negdje kod Afganistana :!: :?: ... eto saznalo se da je upravo to razlog što su HR postrojbe u Afganistanu, ipak mi brinemo za prve susjede.... :rofl

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz