Sada je: pet apr 19, 2024 9:31 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Baš ružna vijest
PostPostano: pon dec 21, 2009 12:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Čitajući vijesti naišla sam na ovu.
http://www.monitor.hr/clanci/nizozemska ... ice/27405/
Ništa naročito ili je, ne znam, ali zvuči jako jadno i grozno.
Kako se osjećaju jadne koze. Koliko ljudi je određeno za klanje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baš ružna vijest
PostPostano: pon dec 21, 2009 6:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
DA isprva je bila fora kao bila je ptičja gripa, pa onda svinjska i svi smo serkili kao koja je iduča, konjska? Pseča?... Kad evo nama i kozje gripe....
Sjetimo se samo koliko je ptica/peradi ubijeno 2007 (?) zbog sumnje H5N1
Nevidim svrhu toga...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baš ružna vijest
PostPostano: pon dec 21, 2009 7:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
nioivo je napisao/la:
Čitajući vijesti naišla sam na ovu.
http://www.monitor.hr/clanci/nizozemska ... ice/27405/
Ništa naročito ili je, ne znam, ali zvuči jako jadno i grozno.
Kako se osjećaju jadne koze. Koliko ljudi je određeno za klanje?



Svi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baš ružna vijest
PostPostano: pon dec 21, 2009 9:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Arbitrium Liberum je napisao/la:
nioivo je napisao/la:
Čitajući vijesti naišla sam na ovu.
http://www.monitor.hr/clanci/nizozemska ... ice/27405/
Ništa naročito ili je, ne znam, ali zvuči jako jadno i grozno.
Kako se osjećaju jadne koze. Koliko ljudi je određeno za klanje?



Svi?


Možda. ali prije toga treba ukloniti izvore hrane. Pobiti životinje i genetski modificirati biljke!

Alf

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baš ružna vijest
PostPostano: uto dec 22, 2009 8:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Mene jedino u svemu tome zanima koja je korist vladarima svijeta ako ubiju sve ili veliku većinu ljudi. Zar im mi ne omogućavamo da se bogate od nas, da radimo za njih. Da li nas kane zamijeniti pogodnijim vrstama nekih hibrida za to ili šta... Netko mora crnčiti da bi netko uživao. Da li netko razumije koji je cilj s tim pomorom ljudi. Da li netko može pretpostaviti krajnji cilj onog sa vrha piramide. Naravno da ćemo mi osujetiti taj plan i cilj, ali treba prvo shvatiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baš ružna vijest
PostPostano: pet dec 25, 2009 11:02 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ako si "stočar" i uzgajaš stoku... i imaš ograničeno polje na kojem ju uzgajaš ( recimo planeta? )... kad ih imaš previše, više ne uspijevaju, odlazi previše resursa na hranjenje i održavanje i imaš dvije solucije - ili reducirati njihov broj ili prekinuti uzgoj jer su sve pojeli/uništili i polje se više ne može prirodno reciklirati i podržavati uzgoj.

Kao stočar - nisi gladan jer ionako imaš toliko "hrane" ( novca ) da ti i nije bitno za tebe samog... i možeš preživjeti smanjivanje broja svoje stoke. A i manje je posla za neko vrijeme... malo "godišnji odmor" :glasses7: ... pa onda poslije opet na posao... razmnožavanje ( možda sa boljim/modificiranim izabranim i/ili stvorenim jedinkama ) u novim uvjetima... "polje" se obnovilo... pa "biznis ide dalje".

No... "stoka" je posatala pametnija i neke jedinke više ne slušaju Hrkljuša http://www.galaksija.com/djecamatriksa.htm, već počinju razmišljati svojom glavom...

... ishod? Eeee, vidjet ćemo... novi ciklus donosi nova iskustva i izazove...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baš ružna vijest
PostPostano: pon dec 28, 2009 12:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Bio jedan čovjek koji je obilazio svijet u nadi da će saznati kojim jezikom govori Bog. Svuda je bio i svašta je vidio ali taj jezik nije čuo. Došao je i do štale u kojoj je bila žena, muškarac i tek rođeno dijete. Rekli su mu da Bog govori jezikom ljubavi jer dao je svog sina na ovaj svijet koji se ne ponaša lijepo ni prema svojoj djeci a tuđe ubija, dao ga je da spasi svijet.
Jezik ljubavi nije lako govoriti, ta tu su mnoge ružne stvari. Kako da ubojicama govorimo jezikom ljubavi. Nema ljubavi gdje je razdor. Ako vam netko djecu cijepi otrovima onda kako da govorite jezikom ljubavi. Uostalom kada bi barem pola čovječanstva govorilo jezikom ljubavi i opet bi se samo čuo jezik mržnje. Taj jezik je razumljiviji, učimo ga od rođenja. Gospodari mrze sluge a sluge još više mrze gospodare.
Nije mi nas žao jer onako kako je, tako je i mora biti. Nismo dostojni, vjerni, hrabri, iskreni , nepotkupljivi, ne znamo jezik ljubavi, nasjeli smo na obećanja da će nas potkovati iako smo žabe i zato smo u podrumu. Naučit ćemo to biti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baš ružna vijest
PostPostano: uto dec 29, 2009 9:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Promijenila sam avatar jer me podsjetio na oko na piramidi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baš ružna vijest
PostPostano: uto dec 29, 2009 2:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 18, 2008 1:42 pm
Postovi: 79
Lokacija: Osijek
Jack987 je napisao/la:
Ako si "stočar" i uzgajaš stoku... i imaš ograničeno polje na kojem ju uzgajaš ( recimo planeta? )... kad ih imaš previše, više ne uspijevaju, odlazi previše resursa na hranjenje i održavanje i imaš dvije solucije - ili reducirati njihov broj ili prekinuti uzgoj jer su sve pojeli/uništili i polje se više ne može prirodno reciklirati i podržavati uzgoj.

Kao stočar - nisi gladan jer ionako imaš toliko "hrane" ( novca ) da ti i nije bitno za tebe samog... i možeš preživjeti smanjivanje broja svoje stoke. A i manje je posla za neko vrijeme... malo "godišnji odmor" :glasses7: ... pa onda poslije opet na posao... razmnožavanje ( možda sa boljim/modificiranim izabranim i/ili stvorenim jedinkama ) u novim uvjetima... "polje" se obnovilo... pa "biznis ide dalje".

No... "stoka" je posatala pametnija i neke jedinke više ne slušaju Hrkljuša http://www.galaksija.com/djecamatriksa.htm, već počinju razmišljati svojom glavom...

... ishod? Eeee, vidjet ćemo... novi ciklus donosi nova iskustva i izazove...

:mrgreen: :wink:



hm, moram priznati da mi ta teorija ne stoji uopce, koja je svrha toga? koja je svrha recimo jednog super mega bogatog covjeka na planeti koji ima apsolutnu moc nad svime????
Sta on ima od toga da mi svi budemo cipirani(i sve ostalo sto ide uz to)?
Mislim onak ja sam ta jedna osoba koja posjeduje cijeli svijet i koja sve zna i sve moze, sta ja imam od toga? kakve meni koristi sto upravljam sa svime kad cu ionako jednog dana umrijeti?

Jedina solucija je da recimo moja dusa prelazi iz jednog tijela u drugo na neki nacin odn. oni je mogu prenijeti sa jednog tijela u drugo, onda bi to jos i imalo nekog smisla.

Bas sam tako sjedio i razmisljao o svemu tome i dosjetim se necega :blob:
Ako oni recimo znaju pravu povijest zemlje, znaci znaju zapravo sta se sve desavalo od pocetka zivota na zemlji(znaju za prijasnje civilizacije, znaju kako je nastao zivot na zemlji, znaju kako su se te prijasnje civilizacije unistile) i uvidjeli su recimo da se svaka civilizacija sama unistila, odn ljudi su bili ti koji su ju unistili.
E sad ako oni to znaju onda sigurno znaju i nacin na koji cemo se mi unistit. mozda su oni jednostavno spoznali nacin da sprijece to sto se treba desiti odn. da sprijece da se mi unistimo fizicki i psihicki na nacin da se probudimo iz tog sranja u kojem se trenutno nalazimo. Pretpostavimo da su prijasnje civilizacije bile puno razvijenije od nas u svakom pogledu osim u duhovnom(u duhovnom su bili na nasoj razini) i da ih je unistilo sedam smrtnih grijeha.

Znaci oni su shvatili nacin na koji mogu nas probuditi i odvojiti od tih grijeha odn. mogu nam pomoci da se probudimo sami kroz nasu patnju.

Mislim ajd malo razmislite, da nas zele cipirati mogli su to uciniti odavno, da nas zele pobiti mogli su to uciniti bez pola muke.

Svi su mi rekli da mi je teorija u k.... ali ne znam nekako mi se svidja :glasses7:
Mozda sam i ja jedan od njih :king:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baš ružna vijest
PostPostano: sri dec 30, 2009 12:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Meni ta teorija nije uopće loša i mislim da je na nekom nivou i točna. Na onom da kako god loše nešto izgleda i je to u konačnosti vodi na bolje i u napredak. Ja volim kad netko razmišlja pozitivno jer mislim da je i svemir pozitivan jer je i život sam po sebi pozitivan. Pod pozitivan mislim dobar, afirmativan. Zato ja i vjerujem u Boga jer kad se gleda i misli u tom kontekstu sam taj pozitivizam je Bog.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Baš ružna vijest
PostPostano: čet dec 31, 2009 10:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Ipak, to ne mijenja ništa na stvari, jer ako i je sve u konačnosti dobro to ne mijenja činjenicu da postoje entiteti koji ne poštuju život iznad svega. Izabrati stranu nije čin koji se radi jednom u životu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz