Sada je: uto apr 16, 2024 10:31 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Dinosauri dolaze
PostPostano: čet nov 19, 2009 10:02 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet maj 01, 2009 5:10 pm
Postovi: 22
Pa eto, danas šećem cestom i vidim u izlogu nude se nekakva putovanja i šta ti ja znam, te između ostalog uočim plakat na kojem piše "Dinosauri dolaze". Rekoh, zanimljivo, i pročitah, pa ukratko, za one koji još nisu vidili:
U travnju 2010. g. u zagrebačkoj Areni će se održat nekakav show u kojem potpuno robotizirani dinosauri koji kao potpuno nalikuju na prave i ponašaju se i šta sve ne šeću okolo da bi ih svi mogli vidjeti i diviti se.
Show se zove "Šetnja s dinosaurima", i zanimljivo je da su baš sada odabrali trenutak da se takvo što prikazuje po svijetu.
Navodno je već preko 2 milijuna ljudi gledalo dotični show, i pokazuje se veliki interes.

Evo i linkova za one koje zanima:

http://www.lupapromotion.hr/project/%C5 ... fault.aspx

http://pljuga.com/2009/05/29/setnja-s-d ... l-u-areni/

Ukratko, ono što bih želio reći, je sve očitije pripremanje na i privikavanje na te reptiloide i doživljavanje njih ne kao prijetnju već kao, citiram "nešto što iziskuje strahopoštovanje i budi inspiraciju".
U svakom slučaju, pripremite se, jer dinosauri dolaze!
E, da i oni koji žele "šetati" s dinosaurima, ništa zato, cijena mizernih 175 - 300 kn, pa navali narode, dolaze nam ta divna bića!!

_________________
Život bez ljubavi je sat koji otkucava.
Ljubav bez života je nekrofilija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dinosauri dolaze
PostPostano: sub nov 21, 2009 4:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 07, 2009 10:14 pm
Postovi: 51
Lokacija: Alpha Centauri
Gledao sam taj show preko tv-a te nacin na koji su uopste napravljeni....Dosta impresivno...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz