Sada je: pet mar 29, 2024 10:28 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: sub okt 31, 2009 11:31 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
Pozdrav!

Poznata mi je globalna zavjera, David Icke, ma sve o čemu se ovdje priča....
Podržavam Vas sve i svaka vam čast na tome i na obilje vijesti, literature, predivan forum!

Nadalje svakog dana sve više slušam i čitam o sve večoj/skorijoj realizaciji cijepiva, posebice u SAD-u, Njemačkoj i drugim zemljama. Naravno navedene su već skorom ili ako mi je izmaklo negdje uvele i obavezne vakcinacije! UŽAS!
Također bi želio naglasiti da je obavezno cijepljenje samo malo gore od neobaveznog cijepljenja, jer ta gamad pruža ljudima koji nemaju pojima ni o čemu da se cijepe i onda se ti jadni ljudi cijepe...

Vjerujem da bi bilo izuztno koriso i pametno da svato tko se slaže sa iznesenim, napravi stotinjak letaka (crno bijelih) sa istinitim informacijama o cijepljenju i opčenito o globalnom planu, sa možda pokojim dobrim linkom. Dakle crno-bijeli letak, ne koša mnogo, ali barem neko da se malo trgne.
Osobno planiram to vrlo skoro napraviti, no nisam dovoljan ja jedan. Kao što vidim večina ljudi je ovdje iz HR, Srbije,BIH.... i kada bi svatko od nas pobacao malo po gradu bilo bi odlično:-)
šta mislite o tome?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: IZRADA LETAKA PROTIV CIJEPLJENJA ! ! !
PostPostano: ned nov 01, 2009 12:25 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Odlična ideja! Ne zaboravimo i elektronske letke - mailove... i tako se brzo širi, a i jeftinije i brže je... no i jedno i drugo u kombinaciji... još bolje!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: ned nov 01, 2009 12:23 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
Da.... ali osobno mislim da je papirnati letak ostavljen na mjestima gdje je veliki prolaz ljudi, pa i prijevozna sredstva (sada u tramvajevima ima baš prostor za reklame di se mogu tako stavljati besplatno) puno bolja opcija od e-maila. Jer taj e-mail ljudi ne shvačaju ozbiljno, tj znatno manje ozbiljno od letaka, pola njih uopče ne čita e-mail, a ovako papirnati letci su mnogo ozbiljniji i promijene ruke kod mnogih vlasnika.

Dakle na letku bi mogle biti informacije o cijepivima, linkovima dobrih knjiga (npr. Najveća tajna, David Icke, i mnoge druge stvari)... Vjerujem da bi ljudi na kraju krajeva iz znatiželje to malo proučili.
A svaki je bitan, jer tako pomažemo u dizanju kolektivne svijesti. Jer iskreno mislim da će i nakon vala koji se najvaljuje (2012, galaktičko poravnavanje, dnk i mnoge druge teorije) još uvijek ostati premaleni broj istinski probuđenih i svijesnih gdje živimo.

Dakle bitna je KRITIČNA MASA! a za nju je bitan svaki pojedinac.
Osobno na forumima koje znam postavio sam mnogo puta tekstove, informacije, linkove, knjige..... mnogi se ljudi ismijavaju, ali samo jedan od njih stotine neka shvati i imalo je nekog efekta....
Dakle vjerujem JACK da bi ovakve informacije trebalo slati na mnoge forume koji nisu direktno vezani uz ovu tematiku, jer strahote se približavaju....


And now, as then, a beast approaches; patient and confident, savoring the meal to come.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: ned nov 01, 2009 12:48 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Ovo je i dalje sirenje strha. Probajte na neki nacin siriti ljubav kroz to. Bice bolje prihvaceno. Nemojte se boriti protiv necega. Zakon privlacnosti ce vam onda doneti jos vise toga.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: ned nov 01, 2009 6:15 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
sve to stoji apsolutno i svijestan sam da je danas sve puno straha, mržnje uvijek sam na strani ljubavi , razumjevanju, svijetlosti, pozitivi, evoluciji.

ali problem jest što su ljudi previše zbunjeni.
a ono što će pisati na lecima su striken činjenice, na osobi je da shvati kako če to prihvatiti, putem ljubavi ili putem mržnje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: ned nov 01, 2009 11:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
prevesti ovo?

http://www.mercola.com/Downloads/Swine-Flu-Posters.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: pon nov 02, 2009 11:59 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
felix super poster!

osobno bi ga preveo kako si rekao i napisao na poleđini linkove i druge stvari da se osvijeste ljudi.
Jer nije samo cijepljenje problem, ali mislim da je trenutno goruči problem, jer če biti obavezno prije ili kasnije, negdje več i jest što je kontra svih prava čovjeka...

btw. također bi se moglo malo i kemtrails, ako ste primjetili swve nam više šaraju po nebu sa kemikalijama i ko zna s čim....

baš bi trebalo postaviti pitanje redu leta- kako to da jedan dan 50 aviona ostavlja trag iz kojeg se rađaju maglice i paučina, a drugih dana sve čisto....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: pon nov 02, 2009 1:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
postavicu na korekciju ovaj letak kad prevedem, a dotad, procitajtwe ovo http://www.fda.gov/downloads/BiologicsBloodVaccines/Vaccines/ApprovedProducts/UCM182404.pdf

pozdrav

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: pon nov 02, 2009 2:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
evo letka, pa ako ima ko kakvu korekciju neka javi

slika

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: pon nov 02, 2009 4:04 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Java javlja.... :mrgreen:
imaš slovnih grešaka
8 ) ispravi ć u č .... proizvođača
9 ) ispravi ć u č .... preporučen
ispravi č u ć .... plućnim

eto...možeš li da ubaciš i ove dvije verzije na srpskom. Ja sam doradio malčice tvoj prevod pa vidi da li ti paše.

:hello2:

Latinica.

Citat:
vakcina protiv svinjske gripe:

Upoznajte se sa činjenicama pre primanja VAKCINE !!!

ČINJENICE

1) Bočice sa vakcinom protiv sezonske i svinjske gripe H1N 1 sadrže ŽIVU koja je poznati neurološki otrov!

2) Neke vakcine protiv svinjske gripe sadrže FORMALDEHID i dokazano je da izloženost formaldehidu povećava rizik od razvoja određenih karcinoma (raka)!

3) Ne znamo da li je vakcina protiv svinjske gripe H1N1 sigurna za davanje svim trudnicama, deci i odraslima, pogotovo ako su hronično bolesni ili bolesni u trenutku vakcinacije!

4) 1976 godine nakon vakcinacije protiv svinjske gripe došlo je do povećanog rizika od razvoja (GBS) Đulian-Bareovog sindroma (ponekad fatalna upala živaca)!

5) GBS i upale mozga su bili zabeleženi nakon sezonskog vakcinisanja protiv gripe!

6) Vakcine protiv svinjske gripe H1N1 nisu testirana na moguće izazivanje karcinoma (raka), oštećenja gena ili narušavanje plodnosti!

7) Ne znamo da li vakcina protiv svinjskog gripa H1N1 može naškoditi fetusu ako bi se dala trudnici !

8 ) Jedan od proizvođača vakcine protiv virusa H1N1 navodi da su odgovor imunog sistema i sigurnost vakcine ocenjeni (testirani) na uzorku od samo 31 deteta u dobi od 6 do 26 meseci !

9) Spej za nos protiv svinjske gripe H1N1 nije preporučen trudnicama, deci ispod dve godine ili bilo kome sa hroničnim plućnim bolestima (astma)!

10) Sezonske vrste gripa koje su kružile u proteklim decenijama povezane su sa više ozbiljnijih oboljenja ili smrtih slučajeva nego virus svinjske gripe H1N1!

Vakcine nisu jedino rešenje za sprečavanje bolesti - razmotrite sigurnije i prirodnije načine, poput ispravne ishrane i vođenja zdravog načina života!


Ćirilica.

Citat:
вакцина против свињске грипе:

Упознајте се са чињеницама пре примања ВАКЦИНЕ !!!

ЧИЊЕНИЦЕ

1) Бочице са вакцином против сезонске и свињске грипе Х1Н 1 садрже ЖИВУ која је познати неуролошки отров!

2) Неке вакцине против свињске грипе садрже ФОРМАЛДЕХИД и доказано је да изложеност формалдехиду повећава ризик од развоја одређених карцинома (рака)!

3) Не знамо да ли је вакцина против свињске грипе Х1Н1 сигурна за давање свим трудницама, деци и одраслима, поготово ако су хронично болесни или болесни у тренутку вакцинације!

4) 1976 године након вакцинације против свињске грипе дошло је до повећаног ризика од развоја (ГБС) Ђулијан-Бареовог синдрома (понекад фатална упала живаца)!

5) ГБС и упале мозга су били забележени након сезонског вакцинисања против грипе!

6) Вакцине против свињске грипе Х1Н1 нису тестирана на могуће изазивање карцинома (рака), оштећења гена или нарушавање плодности!

7) Не знамо да ли вакцина против свињског грипа Х1Н1 може нашкодити фетусу ако би се дала трудници !

8 ) Један од произвођача вакцине против вируса Х1Н1 наводи да су одговор имуног система и сигурност вакцине оцењени ( тестирани ) на узорку од само 31 детета у доби од 6 до 26 месеци !

9) Спеј за нос против свињске грипе Х1Н1 није препоручен трудницама, деци испод две године или било коме са хроничним плућним болестима (астма)!

10) Сезонске врсте грипа које су кружиле у протеклим деценијама повезане су са више озбиљнијих обољења или смртих случајева него вирус свињске грипе Х1Н1!

Вакцине нису једино решење за спречавање болести - размотрите сигурније и природније начине, попут исправне исхране и вођења здравог начина живота!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: pon nov 02, 2009 4:15 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Rudar je napisao/la:
Ovo je i dalje sirenje straha. Probajte na neki nacin siriti ljubav kroz to. Bice bolje prihvaceno. Nemojte se boriti protiv necega. Zakon privlacnosti ce vam onda doneti jos vise toga.


Ima poentu to što si rekao Rudaru a to znači da bi valjalo napraviti novi letak sa drugačijim pristupom.Tipa... birajte zdraviji pristup gripi a ne vakcine, INFORMIŠITE SE ili nešto u sličnom maniru...lupam sad ...te napraviti adekvatan grafički nepreteći i nestrašeći prikaz...ovaj gornji podseća na narkomane, mučan je i odbijajuć.

:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: pon nov 02, 2009 4:26 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Na to sam mislio, ali nisam toliko kreativan.

:thumbup: :occasion5:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: pon nov 02, 2009 7:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
Dosta sam se načitao o vakcini za svinjsku gripu, kao otrov za štakore!!!

Kako god ekipa, mislim da je najbitnije pokrenuti se, angažirati i napraviti te letke, jer svatko doma očekuje da če to neko drugi napraviti.....

kakav god letak bio, improvizian ili ne dobar je ako govori protiv cijepljenjai novog svijetskog poretka.....

....jer kako vrijeme odmiče sve nas više žele porobiti, oduzeti slobodnu, napraviti nadzor.... kada jednom uđemo u taj nadzor teško če ga biti razbiti....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: uto nov 03, 2009 9:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Java je napisao/la:
Java javlja.... :mrgreen:
imaš slovnih grešaka
8 ) ispravi ć u č .... proizvođača
9 ) ispravi ć u č .... preporučen
ispravi č u ć .... plućnim

eto...možeš li da ubaciš i ove dvije verzije na srpskom. Ja sam doradio malčice tvoj prevod pa vidi da li ti paše.
Hvala lektore na ispravkama...uvazio sam ih i doradio prema tvojem... :D ...ispravio sam pod tockom 9. na cirilici jer mi je uopalo u oko "Спеј" u "Спpеј", pa provjeri jos jednom ,jer sam ja dosta slab sa cirilicom... :oops:

dignuo sam ih na brzinu na image host u nekoj srednjoj rezoluciji za print...ako neko hoce, mogu mu poslat na mail u zeljenoj rezoluciji ili kvaliteti (poslije 16, jer radim... 8) )

HR
http://img40.imageshack.us/img40/1560/letakhr.jpg

SRB
http://img134.imageshack.us/img134/5042/letaksrb.jpg
http://img692.imageshack.us/img692/8720/letaksrbcir.jpg

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: uto nov 03, 2009 12:53 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto nov 03, 2009 12:31 pm
Postovi: 11
Lokacija: Bihac, BiH
Ja sam 2x stavio na Facebook link na text
http://www.val.hr/index.php?option=com_ ... =16:clanci

Niko od prijatelja nije reagirao na to, doduse, nema ih puno, ali opet...
namece se zakljucak da ljudi ne zele slusati o tome.
I inace se cini kako su zauzeti raznim glupim temama i podsjecaju me na malu djecu koja se bezbrizno igraju u pijesku ne obracajuci paznju na bilo sta izvan pjescanika.
To me ne dira jer nastojim postovati slobodu izbora i moramo pokusati siriti informacije zbog onih dvoje troje koje ce to zanimati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: uto nov 03, 2009 9:51 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
tako je mandrak, SVAKA TI ČAST! BRAVO

ljudi osnivajte facebook stranice, učanjujte se, sna te stranicen apišite informacije, sakupite ljude....

bilo bi dobro da se oformi JEDNA GRUPA NA FACEBOOKU koja če govoriti o cijepljenju, zajeri itd,, pa da svi pozovu ljude da se učlane...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: sri nov 04, 2009 10:26 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jan 19, 2008 5:06 pm
Postovi: 14
Lokacija: PA
I sta sad?Moje dete 5g. cim se prehladi ima astmu...sta ce biti ako dobije grip?
Kako odluciti,kome verovati,kako ne osecati strah i paniku? :read:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: sri nov 04, 2009 11:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
imam i ja sina od 3 godine sa slicnim problemima...trebas se zapitati zbog cega cim se prehladi ima astmu!?

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: sri nov 04, 2009 3:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 8:50 pm
Postovi: 164
Lokacija: Matrix
integrirani je napisao/la:
tako je mandrak, SVAKA TI ČAST! BRAVO

ljudi osnivajte facebook stranice, učanjujte se, sna te stranicen apišite informacije, sakupite ljude....

bilo bi dobro da se oformi JEDNA GRUPA NA FACEBOOKU koja če govoriti o cijepljenju, zajeri itd,, pa da svi pozovu ljude da se učlane...


Ima takvih stranica na facebooku dosta,ali članstvo na njima je mizerno.
Govorim o maksimalno par stotina do par tisuča članova.

Dok se za neku glupost prijavi u grupu npr "Jel možemo napravit grupu sa više ljudi od Slovenije" 170.000 ljudi.
To pokazuje trenutno stanje svijesti mladih pošto je većina korisnika ipak mlađa populacija.

Ovo za letke je super ideja i sam sam razmišljao o nečem takvom ali za chemtrailse.
Trebalo bi naći nekog tko bi jeftino izradio te letke,ali da opet izgledaju nekako jer ako se ljudima ne sviđaju neće se ni potruditi uzeti ih.

Pošto vidim da se zahuktava medijsko ispiranje mozga,i ljude se sprema na cijepljenje treba im dati prave informacije.

Računajte na mene ako mogu ikako pomoći!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: sri nov 04, 2009 7:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
drago mi je što se sve više ljudi uključuje.

što se tiće izrade letaka- čletci nisu skupi, mogu se raditi crno-bijeli sa osnovnim i upečatljivim iformacijama kako sam rekao.

Jedan papir A4 košta 20 lipa,dakle jeftin, a iz njega se mogu napraviti 3-4 letka s poleđinom ako treba na obje strane. Dakle svatko da dade 20 kuna (3 eura) i isprinta na obje strane crno- bijelo bilo bi SUPER. To je 100 letaka za presmiješnu cijenu.

Gdje postaviti letke? mnogi tramvaji, busevi, vlakovi imaju čak prostore za reklame, a također se mogu lijepiti gdje je veliki prolaz ljudi, ili ostaviti u čekaonicama, uredima, sjedalima u tramvaju, ulazima u velike trgovačke centre, sportske objekte, ma gdje vam god padne na pamet.

Dakle jeftino- jednostavno i učinkovito!!!

I tako da svatko napravi i podijeli u svom mjestu stanovanja bilo bi odlično, a i drugi ljudi koje to zanima ili več znaju ohrabrilo bi da čine isto.
LJUDI PRINTAJTE I DIJELITE LETKE, DIŽIMO SVIJEST, POMOZIMO POZITIVNOJ TRANSFORMACIJI SVIJESTI. POTREBNO JE POSTOZANJE KRITIČNE MASE....

Takve stvari ako se realiziraju sa više ljudi privukle bi i nezavisne i zavisne vjerujem medije i vijest se polako širi!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz