Sada je: pet apr 19, 2024 4:19 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: sri nov 04, 2009 7:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
Što sam ja napravio?

1.) Učlanio se u David Icke facebook grupu
2.) poslao preko 3000 zahtjeva ljudima da se pridruže istoj grupi
3.) na svoj osobni profil facebooka velikim slovima napisao da se ljhudi pridruže grupi, i mnogo drugih informacija i linkova sa cijepivima
4.) Na klupe fakulteta i škola pisao linkove , poruke o globalnoj zavjeri:-)
5.) Sprejom pisao prije par godina po staroj urušenoj zgradi o zavjerama
6.) Na svim forumima koje poznajem stalno stavljam informacije
7. ) Na sve e-mail adrese koje posjedujem poslao ukratko u wordu napisano
8:) Konstantno pričam sa ljudima i ukazujem na probleme i potrebnu revoluciju
9.) Pišem knjigu koju planiram uskoro izdati
10.) I na ovom forumu potaknuo cijelu navedenu stvar
I JOŠ DOSTA STVARI, ALI OVI LECI SU FENOMENALNA IDEJA!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: čet nov 05, 2009 12:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Citat:
Što sam ja napravio?

1.) Učlanio se u David Icke facebook grupu


1.Samim učlanjenjem ne znači da si nešta i napravio.

Citat:
2.) poslao preko 3000 zahtjeva ljudima da se pridruže istoj grupi


2.I da se pridruži trećina opet ništa nitko nije postigao.

Citat:
3.) na svoj osobni profil facebooka velikim slovima napisao da se ljhudi pridruže grupi, i mnogo drugih informacija i linkova sa cijepivima


3.To ne znači da će itko to provjeriti sam za sebe,ljudi ne razmišljaju,to je osnovna stvar,niti ih je uopće briga za vlastito zdravlje,a tom u prilog ide i nr.1 uzrok smrti u Hrvata,srčani udar,što znači da se nitko ama baš nitko ne hrani normalno već se truju postepeno i uživaju u tome sve dok nedobiju srčani (to se zove nerazmišljanje).

Citat:
4.) Na klupe fakulteta i škola pisao linkove , poruke o globalnoj zavjeri:-)


4. U škole idu djeca koje zanima samo izlazak,sex,alkohol,zabava ili bolje rečeno trovanje sebe jel to svi rade,s druge strane oni na faksu malo "zreliji" ljudi koji razmišljaju sami dođu do informacija,a oni većina koji ne razmišljaju i da vide to što si napisao neće reagirati.

Citat:
5.) Sprejom pisao prije par godina po staroj urušenoj zgradi o zavjerama


5.Većina ljudi su glupi shvati to,nitko se na to neće obazirati,barem ne mase odnosno većina,mediji razmišljaju umjesto njih.

Da skratim
Citat:
9.) Pišem knjigu koju planiram uskoro izdati
10.) I na ovom forumu potaknuo cijelu navedenu stvar


Dok ti izdaš knjigu već se cijepila većina ljudi i šta si postigao,ništa,ok je to za zaradu,ali ništa nećeš postići sa pisanjem knjige jel već ima napisanih knjiga u vezi te tematike,tako da neshvaćam zašto pišeš knjigu osim ako nije da nešto zaradiš,jednostavno nema smisla.

Citat:
6.) Na svim forumima koje poznajem stalno stavljam informacije
7. ) Na sve e-mail adrese koje posjedujem poslao ukratko u wordu napisano
8:) Konstantno pričam sa ljudima i ukazujem na probleme i potrebnu revoluciju


Ništa se neće niti može promijeniti,jel kao prvo nitko nemože niti želi sam sebe promijeniti,a oni koje žele uvide da je to najteža stvar na svijetu pa odustanu u startu,jedni polude ili se ubiju u tom putovanju,a rijetki pređu prag,a ako nemožeš sam sebe promijeniti onda nemožeš ništa.
I sve te priče o revoluciji u samoj biti ne postoje,ne postoji nesvjesna revolucija,sve je to isto nesvjesna radnja=san,nije važno uopće cijepljenje,nije važno jel se netko želi trovati ili ne,nije važno hoće li biti revolucije jel na kraju se sve svodi na ovo "opet smo vam ga turili" što znači da ljudi cijelo vrijeme nasjedaju na iste fore ali pakirane u drugačijem pakovanju.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: čet nov 05, 2009 7:50 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jan 19, 2008 5:06 pm
Postovi: 14
Lokacija: PA
@Gordan
Da,znam,nasledje od oca koji je u detinjstvu imao 100x gore simptome.Kroz moju genetiku,ona je zapatila blazi oblik.A na suptilnom i karmickom nivou-nemam poima.Nisam sklona da ceprkam po deci...to nek rade sami kad porastu.Dovoljno mi je sto sebe dezintegrisem i sintetisem . :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: čet nov 05, 2009 9:49 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 28, 2009 5:45 pm
Postovi: 4
Ja sam ovaj letak stavila na wall na facebooku, poslala svim ljudima link i rekla im da šalju dalje.
Rezultat: 70% ljudi je u prvi mah bilo zainteresovano, a neki me bedak svrstao u Jehove svjedoke. :P

Ne treba ti niko trubit u glavu da je ovo sve napravljeno u laboratoriju da bi neko zgrno pare i pobio svijet, ne treba ti letak, samo svoj zdravi um. A ovi što nisu dosad skontali neće ni skontat, po svoj prilici.
Zaključak priče: oni koji su skontali, skontali su. Ovima ostalima je toliko usađeno u um da vakcine sprečavaju bolesti da će radije potrčat za bilo kakvim otrovom nego da leže na intenzivnoj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: čet nov 05, 2009 9:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
BUBI je napisao/la:
@Gordan
Da,znam,nasledje od oca koji je u detinjstvu imao 100x gore simptome.Kroz moju genetiku,ona je zapatila blazi oblik.A na suptilnom i karmickom nivou-nemam poima.Nisam sklona da ceprkam po deci...to nek rade sami kad porastu.Dovoljno mi je sto sebe dezintegrisem i sintetisem . :occasion5:
nisam mislio na ovo kad sam ti napisao, no neznam tvoju situaciju s djetetom...genetika, nasledje...hmm..neznam...vise sam mislio na to kolko se djeca i mi odrasli u danasnje vrijeme trujemo raznim "obaveznim" stvarima...pocevsi od malih nogu djeteta, obavezno cijepljenje, pa malo crveno uho - obavezan antibiotik, pa obavezna umjetna hrana jer nije dobra neka druga hrana itd., pa u kuci obavezno koristenje sredstava za ciscenje i pranje svih vrsta, pa obavezno i neizbjezno trovanje em valovima, pa trovanje kroz televiziju itd itd...milion stvari na koje mozemo ili nemozemo utjecati...bio sa jucer kod prijatelja i pricamo tako o cjepivima, pa kaze on meni da njegov djed ima vise od 80 god. i da se u zivotu nije cijepio izmedju ostalog...zivi na selu (bas udaljen od klasicnih prometnih sela), hrani se na "stari" nacin, gluposti modernog svjeta ga ne zanimaju i izgleda ko dijete (xexe...nema zubi)...ima jedna dobra knjiga, koju doduse nisam procitao do kraja, ali ono sto jesam je odlicno - "Cistoca je pola bolesti, Pat Thomas" - preporucam je svima

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: čet nov 05, 2009 11:12 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
daco,

mislim da si u krivu, i da si shvatio skorz krivu namjeru onih mojih 10 točaka.

Ja nikako ne mogu garantirati da je netko pogledao i promijenio se, to nije ni bitno!

BITNO JE DA SAM NEŠTO NAPRAVIO! i dao sam ako ništa ljudima POTENCIJAL, MOGUĆNOST UVIDA u stvari iza pozornice.

Na kraju ja nikog ne želim prisiljavati da to čita, ali kako kažem ima ljudi sve više koji se bude i takve informacije trebaju biti okidač, usmjerivač.... jer sve više se rađa "indigo " djece, iako je po meni taj termin loše objašnjen, no nečemo sad o tome...

Dakle ja sam se potrudio, nešto napravio, i dao tim ljudima samo mogućnost !

Šta si ti napravio???? to je možda puno bolje pitanje!
znaš, drugog se nikad ne kritizira ako ti nešto bolje ne napraviš!

Nadalje znam da je ljude izuzetno teško promijeniti, znam po svojim roditeljima s kojima živim cijeli život, pričam im, dajem knjige pa ništa, jer se oni ne žele mijenjati.

Ali kako sam rekao promašio si bit, stvar je u ljudima koji se žele mijenjati a ne znaju kako!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: čet nov 05, 2009 11:16 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
Također vjerujem da nebi trebao ti osobno i drugi gubiti vrijeme na kritiziranju ljudi koji makar žele i pokušavaju napraviti neku promjenu makar na jednoj osobi, nego se sam ako si tako pametan posvetiti da ti nešto promijeniš i to bolje od mene! I ja bi bio presretan da to napraviš, jer meni nije nakana svađati se sa tobom, več zajedno razgovorom nači najbolje načine kako proširiti informaciju.

Ako su to htjeli Kasiopejci, Pladijanci i grudi entiteti, i ako su oni vjerovali u mogućnost promjene sa puno više informacija nego ti i ja raspolažemo, onda je to svakako dobro opravdanje da ti kažem da si i više nego što treba biti pesimističan i uvjeren u to!

Mijenjajmo ovaj svijet, jer on če s vremenom promijeniti nas, informirajmo ljude, dijelite letke, pričajte.........


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: čet nov 05, 2009 11:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
@integrirani, vjerujem da si pogresno shvatio poruku od @dace...meni je kod svih tocaka u tom postu, a i kasnijim jedino upalo u oci JA-JA-JA-JA-JA-Ti-Ti-Ti-Ti-TI...vjerujem da si na dobrom putu i kod vecine ljudi ovdje na forumu se to dogadjalo isto u pocetku, a kod nekih nazalost nije ni prestalo (JA-JA-JA-JA-TI-TI-TI-TI)...svi smo mi ovdje da pruzimo pomoc onima koji zatrebaju i pokusamo nekom drugom manje upucenom u nesto prikazati na neki drugi nacin neke stvari i to radimo, no za to netrebamo ocekivati nesto spektakularno...svima se u pocetku budjenja desavlo to sto se i tebi desava (otkrivanje nekih novih stvari i pokusaj njihovog sirenja ostalima), no to je normalan proces koji zavrsava ili "hladnijom" glavom ili zatvaranjem u neki svoj kontejner istine...ko zeli procitati, citat ce, ko ne zeli nemora i nemora ga se prisiljavati da cita ili da prihvati nesto sto ne zeli

Pozdrav :occasion5: :love3:

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: čet nov 05, 2009 7:23 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
Gordan, meni je sve apsolutno što sam napisao u svom postu jasno.

I naravno da ljudi na kraju odlučuju o svojoj promjeni, to cijelo vrijeme fovorim.

JAJAJAJAJAJ uopčen ije bilo, jer govorim šta sam JA osobno napravio, a uvijek su bili u cilju DRUGI, tako da nečemo to uvlačiti u kontekst OPS ILI OPD kontekst.
Budim se od svoje 7. godine, nije da je sad bljesnulo pa sam se našao komentirati.

Kako god držimo se teme, nisam bitan JA trenutno nego ova tema IZRADA LETAKA PROTIV CIJEPLJENJA i bacanje obmane kojegod več!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: pet nov 06, 2009 1:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Evo jedan prilog na temu

slika



slika



slika



slika



slika


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: pet nov 06, 2009 2:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka
evo ja sam ove postere spojio
šala + zbilja i preko maila šaljem
svojim ovčicama :angel4:
http://www.4shared.com/file/147359434/9 ... gripa.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: pet nov 06, 2009 2:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
odlicno... :rofl

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: ned nov 08, 2009 7:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 17, 2007 10:45 pm
Postovi: 62
Lokacija: Svajcarska
http://www.facebook.com/home.php?ref=ho ... 9513658062

_________________
Night Watch


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: pon nov 09, 2009 3:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka
evo napravio sam update i preko maila šaljem
svojim ovčicama :angel4:

http://www.4shared.com/file/148760343/1 ... pdate.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: pon nov 09, 2009 1:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
ne treba pretjerivat sa širenjem istine i otvaranjem očiju - izaziva kontraefekt.
Tu i tamo pustiti malu bubu i to je dovoljno.
Koga svjetlo privlači sam traži i nađe a onaj ko bježi - uvijek će naći tamu i ostati u njoj.
Ja sam puno stvari saznala (a znam jako malo) jer sam sama tražila. Niko u mojoj blizini ne djeli baš moja shvaćanja svijeta/zdravlja/politike/svemira.....
Ko traži - nađe
i svako dobije što zaslužuje/ traži :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: čet nov 26, 2009 7:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Rudar je napisao/la:
Ovo je i dalje sirenje strha. Probajte na neki nacin siriti ljubav kroz to. Bice bolje prihvaceno. Nemojte se boriti protiv necega. Zakon privlacnosti ce vam onda doneti jos vise toga.


slažem se s ovim!

ne trebamo se bojati ničega!

=D> :wink:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: čet nov 26, 2009 7:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
integrirani je napisao/la:
bilo bi dobro da se oformi JEDNA GRUPA NA FACEBOOKU koja če govoriti o cijepljenju, zajeri itd,, pa da svi pozovu ljude da se učlane...


već postoji:

http://www.facebook.com/group.php?gid=102894871603

a možda ne znaš ni za ovu:

http://www.facebook.com/group.php?gid=55303891744

pozz!!!
:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: ned aug 29, 2010 11:39 pm 
U ovakvim slučajevima potrebna su iskustva ljudi koji nisu cijepili svoju dijecu i koji su išli protiv državnog aparata. Postoji puno ljudi koji bi izbjegli cijepljenje ali ne mogu doči do informacija šta ih čeka kad se država i socijalna služba navali na njih.Dakle samo rješenje šta učinit što napravit kad ti kažu MORAŠ.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Izrada letaka protiv cijepljenja!!!
PostPostano: pon aug 30, 2010 6:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Postoji grupa :

http://www.facebook.com/group.php?gid=121711667844908

i jos jedna

http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 5738218826

POzzz

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz