Sada je: uto apr 16, 2024 8:23 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nesto se desava
PostPostano: pet jul 03, 2009 11:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 12, 2009 10:26 am
Postovi: 1359
Lokacija: Split
meni ipak za sanadera djeluje uvjerljivo objašnjenje na http://www.necenzurirano.com
i hypo banka.

_________________
http://www.rudolfsteiner.com.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nesto se desava
PostPostano: pet jul 03, 2009 11:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
MonteChristo je napisao/la:
meni ipak za sanadera djeluje uvjerljivo objašnjenje na http://www.necenzurirano.com
i hypo banka.

hm, ali mjesto premijera daje mu imunitet i što je duže na premijerskom mjestu imunitet duže traje a za eventualnu kaznenu odgovornost/postupak trebat će manje vremena da nastupi zastara.
Daleko od toga da teorija s Hypo bankom nema realnu osnovu ali tu ima još nečeg, nečeg većeg od Sanadera i njegove moći, gotovo imam dojam da mu je naređeno "odstupi" ili... :-k

Osim toga pjesma kaže ;
Zaklela se zemlja raju
da se tajne sve saznaju
na pocetku il na kraju
sve se tajne otkrivaju
i
"It isn't over until the Fat Lady Sings"!!!

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nesto se desava
PostPostano: pet jul 03, 2009 12:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Pa svakako da je NWO covek, kao i svi ovi po nasim i inim banana republikama. Ako ne svesno i voljno, svakako nesvesno i upravljano. Tako nesto racunam da su i ovi nasi srbijanski klovnovi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: pet jul 03, 2009 12:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Hteo sam reci kakve veze ima sto bi Hrvatska ustupila nesto Sloveniji kad bi svi bili ionako u Evropskoj uniji. A i jedni i drugi (i treci) su u istim sranjima. Tako da je bas svejedno ko je srbin, hrvat, slovenac ili slicna boranija sve dok nas zajebavaju nasi mali papeti i psihopate tipa sanaderi, borisi tadici i slicno.

Sve to treba oterati veoma svesno u pizdu materinu, gde im je i mesto.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: pet jul 03, 2009 1:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 18, 2008 1:42 pm
Postovi: 79
Lokacija: Osijek
Samo sto s tim tjeranjem necemo postici nista, mislim kod nas su ljudi svjesno glasali za HDZ iako su znali sto se sve radilo i sta su oni sve u stanju napravit. Ja ne kazem da ostale politicke struje nisu iste, ali trenutno su oni na vlasti pa zato pricam o njima.

Ali mislim da bih 90% ljudi na svijetu isto to radilo da se nadje u njihovoj kozi. To je problem, svi uvijek gledaju samo sebe, to je tako zalosno. Oni se sad u saboru kidaju za svoja mjesta, svi su dosli na sjednicu svi svima guzice na kvadrat, a kad to sve prodje svi ce se opet vratiti svojim pljackaskim i prevarantskim pohodima.

Ali ja uopce ne krivim njih, nisu oni krivi. Krivi smo mi narod koji im to dopustimo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: pet jul 03, 2009 3:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
Ali ja uopce ne krivim njih, nisu oni krivi. Krivi smo mi narod koji im to dopustimo


Slazemo se. Jedino sto ne mozemo nista, pogotovu silom, valjda u takvom slucaju ne bi bili nista bolji od njih. Ispada da stvarno i jeste jedini nacin rad na povecanju svoje svesti, odnosno taj "rad na sebi" cuveni :mrgreen: Mozda bi tako jednog dana bili u stanju da sagledamo neki nacin da im lepo kulturno i nezno dohakamo :D

A mozda tako i ljudi oko nas postanu svesniji, pa onda ljudi oko njih itd . . .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: pet jul 03, 2009 8:29 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Preporuka za pročitati:

Lobaczewski - Politička Ponerologija - Naučna studija o prirodi zla prilagođenog za političke svrhe

http://www.val.hr/index.php?option=com_ ... i&Itemid=1

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: pet jul 03, 2009 9:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:48 pm
Postovi: 46
Lokacija: Koprivnica
Pročitao jedan dio,mogu reć samo GROZNO ali nažalost istinito.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nesto se desava
PostPostano: sub jul 04, 2009 6:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:48 pm
Postovi: 46
Lokacija: Koprivnica
Ma izgleda da sto posto je.Neznam dal je ova svinjska gripa baš slučajno puknula u ovo doba 2009.g doba krize koja je predviđana u razno raznim proročanstvima.
Pa evo nekih:

PROROČANSTVO S NAADI PALMINIH LISTOVA



Naadi palmini listovi su zbirke sanskrtskih i tamilskih zapisa,sadrže osobne poruke za

pojedinačne tražioce i proročanstva o globalnim krizama.Navodno su napisane prije

5.000 godina od strane indijskog avatara Šive.

Zapisano je da će 2008.godine doæi do neke vrste ekonomskog sloma i političkih

nemira u velikom broju širom svijeta,i svijest o tome već utječe na broj ljudi veći

nego ikad prije.

Bit će razdoblje velike opasnosti od dvije zaraćene strane koje se bore za prevlast

u tri svjetske regije.

Klimatske promjene nastale uslijed sunčeve aktivnosti promjenit će okoliš.

Najekstremniji događaji dogodit æe se 2009.i između kraja 2012,i 2013.godine.

Doći će do dvije geološke promjene(promjene magnetskih polova zemlje)

a u obje prilike će na neki način biti uključena voda.



BORISKA indigo dječak s Marsa

Boriska kaže da se na Zemlji rađaju indigo djeca kako bi pomagala ljudima u nadolazečim

katastrofama.On kaže da će se polovi preokrenuti 2009.godine,doći će do prve velike

katastrofe na jednom velikom kontinentu,a 2013.g.da će se dogoditi jedna još veća.

Boriska kaže da se nemora bojati toga jer mi "živimo vječno"



NOSTRADAMUS



Francuski vidovnjak najavio je da će se njegova proročanstva razumjeti 500 godina

nakon smrti.Upravo tolko je prošlo od trenutka kada je u rimu otkrivena njegova knjiga

sa čudesnim crtežima i tekstovima.(knjiga je pronađena slučajno 1994.g.u Rimu)

Loša vijest je da knjiga iznosi prognozu kako je kraj svijeta odmah tu iza ugla,

ni manje ni više nego za tri godine.Da,da opet ta famozna 2012.

U toj knjizi predviđeni su napadi na svjetski trgovački centar,rat između Amerike i

Iraka.Najavljuje se pad Katoličke crkve i dolazak trećeg Antikrista.



Povlačenje Sanadera i mnogih drugih,skladištenje sjemena ispod zemlje, promjena klime, svinjska gripa, kriza . . . . .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: sri jul 08, 2009 12:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
ma meni žao ko cucku zbog događaja "Sanader".
nije mi žao tog kriminalca nego reakcija naroda koji je još u velikom dijelu slijep - pričamo o buđenju neke svijesti (možda ni ja još nisam probudila al mislim da sam na nekom putu) a još puno ljudi brani takve i kad ih netko (i ja) želi uvjeriti u to što takvi senaderi rade i što su napravili od Hrvatske - odma si il komunist il četnik i točka.
Ja nikad od kad znam za sebe - nisam ljude dijelila na nacionalnost, vjeru i boju - i ta podjela mi je oduvijek bila tako čudna i glupa - u tom smisli sam oduvijek "budna".
eto .... meni je taj događaj zato tužan..... nekima je on "gospodin".
Za mene je veći gospodin onaj zamazani i podrapani i pogrbljeni čovjek koji stoji u redu ispred javne kuhinje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nesto se desava
PostPostano: sri jul 08, 2009 1:44 pm 
veki je napisao/la:
Ma izgleda da sto posto je.Neznam dal je ova svinjska gripa baš slučajno puknula u ovo doba 2009.g doba krize koja je predviđana u razno raznim proročanstvima.
Pa evo nekih:

PROROČANSTVO S NAADI PALMINIH LISTOVA

BORISKA indigo dječak s Marsa

Boriska kaže da se na Zemlji rađaju indigo djeca kako bi pomagala ljudima u nadolazečim

katastrofama.On kaže da će se polovi preokrenuti 2009.godine,doći će do prve velike

katastrofe na jednom velikom kontinentu,a 2013.g.da će se dogoditi jedna još veća.

Boriska kaže da se nemora bojati toga jer mi "živimo vječno"



NOSTRADAMUS



Na zalost ne izgleda da su indigo ( 3 DNA klasifikacija na vise ) ljudi dosli tu samo da pomognu stabliziranju energije koja sada pristize vec i nastavku same civilizacije. Kako sada stvari stoje barem po meni, svi oni koji ne budu mogli pretrpjet otvaranje kundalinija uslijed intenzivnog preokretanja polova ce otic ca, resetirat ce se.

Kad se pol okrene, svakih 11 ili 7 godina, polovi se mijenjaju no problem je u intenzitetu mijenjanja polova. 2012 ce se desit generalan intenzitet sto ce rezultirat da ce covijeka razvalit u pojam. Energija koja pristize, pripomaze otvaranju cakri. Kad se cakre otvore, ode kundalini up a promijena pola tog intenziteta ce aktivirat kundalini.

Ego, ego ego! :) Koliko mi god apsurdno zvucalo no cini mi se da ce samo indigo ljudi te kristali itd.. opstat na ovom planetu. Svi ostali ce jednostavno umrijet od ko zna cega. I vec sad umiru sto je sakriveno iza svih ovih pandemija i bolestina od tog ucinka. Bolesti su samo cover up a ja sam mislim barem sebi zivuci dokaz da su bolesti cover up.

Malo se proispitajte oko ovoga. Ego je jedina stvar koja nas moze sjebat jer on usred otvaranja kundalinija jednostavno covijeka istopi. Ne moze on to podnjest i brijem da je to taj cip koji ce nasim 'masterima' pridonjet finalni uzitak hranjenja. Ono milijardsku smrt i bolove od jednom, sve te osjecaje, sve te misli, mislim da bi to pasalo nasim zivotinjama iznad nas :)

Previse toga barem meni ukazuje na ovu mogucnost no ne mora znacit.


Sanader se samo povlaci. On je NWO ekipa. Jedan od mogucih hibrida naseg sustava. Svi ce se sad povuc, kompletna vladavina ce se povuc sada ca odovuda.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: sri jul 08, 2009 9:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:48 pm
Postovi: 46
Lokacija: Koprivnica
Ego je zasigurno jedan od večih problema. Ali mislim da je veći SADAŠNJI TRENUTAK! U sadašnjem trenutku ego ne postoji, ali nažalost mi svi živimo u prošlosti i budučnosti a nikako ne SADA!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: sri jul 08, 2009 9:39 pm 
veki je napisao/la:
Ego je zasigurno jedan od večih problema. Ali mislim da je veći SADAŠNJI TRENUTAK! U sadašnjem trenutku ego ne postoji, ali nažalost mi svi živimo u prošlosti i budučnosti a nikako ne SADA!


Ego vidis u sadasnjem momentu full. Jedino mjesto di ga mozes prepoznat :) Ostalo je uvjek jeli to moja intuicija, srce ili k vragu ego.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: čet jul 09, 2009 7:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:48 pm
Postovi: 46
Lokacija: Koprivnica
Ego je vidljiv ako promatraš samog sebe, mislim da u sadašnjem trenutku ego nije vidljiv. Ego se veže uz misli o sebi, o sebi iz prošlosti ili šta predpostavljaš da budeš u budučnosti koju temeljiš na prošlosti. Znaći ego se temelji na iluzijama i poistovječivanjem sa tim iluzijama. U sadašnjem trenutku nema iluzija, jer se ne gleda unatrag ili unaprijed. Znaći ako odbaciš misli (iluzije) i u sadašnjem si trenutku nemože bit ega jel za ego treba bit prošlosti ili budučnosti da se ima za što primit.

Ali to je samo moje razmišljanje, a ja znam da ništa neznam, ili samo mislim, a ako mislim onda je i to iluzija! :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: čet jul 09, 2009 7:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
veki - i meni tvoje objašnjenje leži. Mislim da je tako. A tako je teško živjeti SADA, vjerovatno vrlo vrlo lako- no dok dođeš do toga---- uf


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: čet jul 09, 2009 3:13 pm 
Artemida je napisao/la:
veki - i meni tvoje objašnjenje leži. Mislim da je tako. A tako je teško živjeti SADA, vjerovatno vrlo vrlo lako- no dok dođeš do toga---- uf


Meni barem jako tesko jer sam naucen da 0-24 razmisljam. This will be dobar izazov lol


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: čet jul 09, 2009 4:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Jedan dan sam se probudio u hladnom znoju i ondeđenoj vrsti boli. Da bi u tome trenutku skužio da se u meni prepiru 4 osobe/bica/entitea/ili što god da je/djelova mene. I moram reci da je stvarno bilo sjebano. Gotovo ne trpljivo. Totalni brain overload!! Jedino što je pomoglo je... mantranje... "Ja, tu i sada!" i nekako ovih dana više ne razmišljam skoro uopce. Hocu reci da mi je u glavi nekako tiho.

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: čet jul 09, 2009 6:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:48 pm
Postovi: 46
Lokacija: Koprivnica
Evo još da samo kažem ovo,pošto sadašnji trenutak nije tema.

Inaće sadašnji trenutak me fascinira,mada ga je jako teško postici,ali nije nemoguce.
Evo jedan od naj lakših po meni primjera,ali ga nebi bilo dobro(zdravo)prakticirati prečesto.
PIJANSTVO Dal je osoba dobre volje zato jer je pijana,pa moglo bi se reci da je,ali po meni,mojem mišljenju mislim da je dobre volje iz drugog razloga, SADAŠNJEG TRENUTKA. Kad je neka osoba pijana ja mislim da je sto posto u sadašnjem trenutku.Ne razmišlja šta je bilo juće,šta bude sutra,dal će ga neka cura otpilit ako ode do nje,kako je obucen,šta drugi misle o njemu .....

Sve su to karakteristike sadašnjeg trenutka,SAD ne postoje problemi,strah,nemir,briga,ljubomora. Nema misli (iluzija) koje bi stvarale sve to. Zato što je sve usmjereno samo na sadašnji trenutak.

Mada neke osobe alkohol može odvesti i u krivom smjeru,primjerice u prošlost,a tu dolaze misli (iluzije) na djelo,pa tako primjerice razgovor partnera sa nekim kolegom može postati varanje,pa zbog tih misli (iluzija) može doci do sukoba.
Ako se opet okrene prema buducnosti,neki sitni problemi koje bi trebalo odraditi u budučnosti mogu zbog naših misli (iluzija) postati ogromni problemi,pa čak i toliko veliki da si osoba na temelju svojih misli (iluzija) oduzme život.A tih smo događaja svjedoci skoro pa svakodnevno.

Pa čak ako idemo i korak dalje ,vrijeme ne postoji,postoji samo SAD! A sad je bezvremeni,vijecni. Jer čak i prošle godine,pretprošle ili prije sto i više godina,sutra ili kad dođe 01.01.2012 u 15h i 30min bude sad,jer uvjek postoji samo SAD. Ako ne vjerujete onda prabajte SAD, sutra popiti kavu! Kad je budete pili sutra opet će biti SAD.

Znaći ako se živi samo SAD,nameće se pitanje dal mi uopće živimo, ako smo stalno mislima u prošlosti ili budučnosti, dal živimo? Živimo ali spavamo, mjesečarimo i upadamo u nočne more,barem bi se tako moglo objasniti.

Kako možemo znati dal smo u sadašnjem trenutku,jednostavno.Kad smo dobre volje,kad nam nije problem popričati sa susjedom,kad nam se sviđa sve što vidimo,priroda,ljudi,životinje,cvijeće,nebo...........

Evo toliko od mene,nadam se da nisam bio dosadan.
:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: sub jul 25, 2009 2:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 27, 2007 11:23 pm
Postovi: 138
Sve je to apsolutno sumnjivo... Sanaderov odlazak?

Netko je tu sigurno rekao da se vjerojatno pridružio "onima", što je apsolutno vjerojatno.

Nije za ludu bio prvi svjetski državnik na sastanku kod dotičnog predsjednika S A od D... :!: (ovo nije smajlić :? )
:twisted:

_________________
Γνωθι σεαυτόν!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: pet jul 31, 2009 11:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 08, 2009 8:32 pm
Postovi: 161
Lokacija: Croatia
Sve što se u prirodi događa je sve preodređeno unaprijed pa tako i to okretanje polova koji je prirodan proces i događao se u prošlosti i nitko neće umrijeti kako se gore navelo, pa i da umrem ne bojim se smrti jer znam da ću se ponovno rodit.
Radi se o tome da se klima mijenja a mi će se prirodno adapatirati tome.

_________________
Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by the rulers as useful. ~Seneca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz