Sada je: čet apr 25, 2024 2:23 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Sanader - Panader
PostPostano: sri jul 01, 2009 7:08 pm 
Pa coece nema niti jednog topica o tako bitnoj stvari

SANADER DAO OSTAVKU!


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: sri jul 01, 2009 7:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
Pise na aletrnativnim vjestima, istina ne znam zasto jer bas ne zvuci alternativno...

A ja mislio on ce po onoj titovoj, koju su svi balkanski lideri usvojili - i poslije mene: JA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: sri jul 01, 2009 9:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
noxten je napisao/la:
Pa coece nema niti jednog topica o tako bitnoj stvari

SANADER DAO OSTAVKU!

2012 dolazi brzo, pa je odlucio (dok jos nije kasno) da se okrene ka metafizici i swom duhownom sazrijewanju i rekao: "jebo materijalizam i brod koji tone. odoh ja u duhowne wode!". ko zna, mozda ga uskoro ugledamo i na owom forumu pod nadimkom "swi-smo-mi-wegetarijanci". eto...
:angel4:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: sri jul 01, 2009 10:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
A što mislite o vezi između događaja na Kornatima i Sanaderove ostavke?
Jer koliko sam primjetio jnuz ne tv je bio dosta Kornati related... a sad najednom head newz o kojoj ce se brujut sledecih meseci je Sanader.

Just a playful thought...

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: čet jul 02, 2009 8:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:48 pm
Postovi: 46
Lokacija: Koprivnica
Mogu samo reci da je s ovim dokazao da je stvarno domoljub! Konacno je shvatio da će bez njega država u pravom smjeru i ucinio prvi pravi potez. =D>

Dolazi novi VAL,više frekvencije koje Sanader ocito nemože podnjeti,malo je zbunjen,izgubljen i napravio prvu po HDZ glupost. Sad kad pocnu frcat istine na vidjelo,kad pocnu optuživat jedni druge unutar HDZ-a. :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: čet jul 02, 2009 8:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
veki je napisao/la:
Mogu samo reci da je s ovim dokazao da je stvarno domoljub! Konacno je shvatio da će bez njega država u pravom smjeru i ucinio prvi pravi potez. =D>

Dolazi novi VAL,više frekvencije koje Sanader ocito nemože podnjeti,malo je zbunjen,izgubljen i napravio prvu po HDZ glupost. Sad kad pocnu frcat istine na vidjelo,kad pocnu optuživat jedni druge unutar HDZ-a. :rofl


He, he vasi bar bjeze... A nasi se drze za fotelje... ne bi ih ni glas samoga Gospoda ubedio da ih napuste...

Treba da shvatite da je Sanader svoj zadatak odradio i da sa zaslugama ucinjenim za svetsku Oligarhiju odlazi medju sive eminencije u grupu vladarcica iz senke... Nabacio vam je okove u vidu strasne poreske politike i velikih nameta koje je tesko placati i postici... Doci ce sada neki novi da malo izduva (izpuse) narasli balon narodnog nezadovoljstva, a onda ce i on da vam ga zavuce po direktivi o'zgo...

Mislim, vas - nas, sve mu to dodje na slicno i kod nas... Nego trenutno pricamo o vasem Sanaderu...

To je kao sto Obama sada ispuhava balon koji je napuhao (naduvao) gospon Bush de-Bilush, pa kad se svi ponovo opuste, sledi jos veci zajeb.... Taktika...

Tako je Milosevic ovde imao svog Draskovica za ispuhavanje narodnog nezadovoljstva u vise navrata... Naravno, to mu je platio kroz vladanje Beogradom na lokalnom nivou i kroz najvecu pljacku koju smo ikada doziveli... pod vodjstvom Danice Draskovic a u ime zombija Vuka...

Ne brinite vi za Sanadera, ima taj vec 16 odstupnica i scenarija... Nego, jeste li platili poreze za proslu godinu ?

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: čet jul 02, 2009 12:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:48 pm
Postovi: 46
Lokacija: Koprivnica
Žalosno ali istinito. Stvarno izgleda da je Sanader radio po naređenjima Američkih spin doktora. Odradio svoj posao savršeno i sad se povlaći.

Kako kaže D.Icke.
Cilj je da smo u stalnom STRAHU,bilo od financiskog sloma,gladi,ratova,svinjske gripe,da cemo ostati bez auta,kuce,stana......
Važno je samo da ne gledamo oko sebe i ne vidimo šta se događa.
Mislim da ovo trenutno stanje jako dobro potvrđuje Ickea i predviđanja Majanskog kalendara.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: čet jul 02, 2009 1:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
FerdinandTheBull je napisao/la:
Nabacio vam je okove u vidu strasne poreske politike i velikih nameta koje je tesko placati i postici...


Nije mi jasno zasto se poreska politika vidi kao nesto lose. Nije li to ono od cega drzava zivi??

Fakat bi svi voljeli da imamo dobre drzave, ali bez naseg ucesca. Istina, ja sam vise za onu opciju gdje nam drzave nisu potrebne, te gdje postoji samo covjecanstvo, no to je veca utopija nego li da dodje dan kad nece biti gladnih na zemlji. :(

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: čet jul 02, 2009 2:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
SuperFrog je napisao/la:
FerdinandTheBull je napisao/la:
Nabacio vam je okove u vidu strasne poreske politike i velikih nameta koje je tesko placati i postici...


Nije mi jasno zasto se poreska politika vidi kao nesto lose. Nije li to ono od cega drzava zivi??

Fakat bi svi voljeli da imamo dobre drzave, ali bez naseg ucesca. Istina, ja sam vise za onu opciju gdje nam drzave nisu potrebne, te gdje postoji samo covjecanstvo, no to je veca utopija nego li da dodje dan kad nece biti gladnih na zemlji. :(


Mozes li dsetis ikakvu razliku izmedju realnih potreba drustva i pljacke sa elementima porobljavanja??? Da crnjak bude veci, ti ides na glasanje da bi dao pristanak da jednog dana dodju i zaplene ti imopvinu jer ko te j.be kad nisi imao da platis drzavi. Plati ti nama da mi imamo za sebe , a tebe gradjanine ko te j.be... Mozes li da osetis tu razliku? Za tebe ce i cipovanje biti drustveno opravdano i prihvatljivo ? ...

Ustvari, da ne gubimo vreme... znam ja da se ti samo zajebavas i provociras i tamo negde smejes zato sto sam se primio na tvoju kosku... :-#

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: čet jul 02, 2009 2:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Pravi razlog;
http://www.jutarnji.hr/zanimljivosti/cl ... ,168208.jl

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: čet jul 02, 2009 5:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 18, 2008 1:42 pm
Postovi: 79
Lokacija: Osijek
Hmm...
Sanader nije dao dobrovoljno ostavku. dao je zato sto je morao posto nije htio ispunit ono sto se od njega trazi, zamijenit ce ga vjerojatno Jadranka koja ce biti postavljena tu samo radi reda. Slijedece sto ce se desit je ustupanje teritorija RH Sloveniji i onda nakon toga ulazak u EU po hitnom postupku. Znate onu: uvijek moze biti gore =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: čet jul 02, 2009 10:15 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Heh... "Kanader" uopće nije važan...

Važnost je u očima promatrača...

Puno potrošene energije bezveze. A ima i pametnijih stvari za uložit svoju energiju, ali neka svatko ulaže tamo gdje misli da je najbolje za njega/nju. Slobodna volja.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: pet jul 03, 2009 1:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Hrvoj je napisao/la:
Hmm...
Sanader nije dao dobrovoljno ostavku. dao je zato sto je morao posto nije htio ispunit ono sto se od njega trazi, zamijenit ce ga vjerojatno Jadranka koja ce biti postavljena tu samo radi reda. Slijedece sto ce se desit je ustupanje teritorija RH Sloveniji i onda nakon toga ulazak u EU po hitnom postupku. Znate onu: uvijek moze biti gore =D>



Molim da se ovo ne shvati nacionalisticki. Ko shvati ima velik problem.

Meni je ovo bezgranicno simpaticno "Hrvatska ustupa teritoriju Sloveniji" :mrgreen:
Otprilike kao "Vozdovac predao tri mesne zajednice Paliluli, pa su onda potpisali sporazum o zajednickom turniru u malom fudbalu" :toothy2:

A svi smo u istim govnima, samo neko ima turnir u malom fudbalu, a neko opet u street basketu, uglavnom sve "vazne" stvari :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: pet jul 03, 2009 6:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:48 pm
Postovi: 46
Lokacija: Koprivnica
STVARNI RAZLOZI OSTAVKE SANADERA
http://www.necenzurirano.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sanader - Panader
PostPostano: pet jul 03, 2009 8:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 18, 2008 1:42 pm
Postovi: 79
Lokacija: Osijek
Arbitrium Liberum je napisao/la:
Hrvoj je napisao/la:
Hmm...
Sanader nije dao dobrovoljno ostavku. dao je zato sto je morao posto nije htio ispunit ono sto se od njega trazi, zamijenit ce ga vjerojatno Jadranka koja ce biti postavljena tu samo radi reda. Slijedece sto ce se desit je ustupanje teritorija RH Sloveniji i onda nakon toga ulazak u EU po hitnom postupku. Znate onu: uvijek moze biti gore =D>



Molim da se ovo ne shvati nacionalisticki. Ko shvati ima velik problem.

Meni je ovo bezgranicno simpaticno "Hrvatska ustupa teritoriju Sloveniji" :mrgreen:
Otprilike kao "Vozdovac predao tri mesne zajednice Paliluli, pa su onda potpisali sporazum o zajednickom turniru u malom fudbalu" :toothy2:

A svi smo u istim govnima, samo neko ima turnir u malom fudbalu, a neko opet u street basketu, uglavnom sve "vazne" stvari :D



Naravno da ne treba shvatiti nacionalisticki, niti je napisano da bi potaklo nacionalizam, to su samo pretpostavke iz moje male perspektive :angel4:

a mozda je covjek samo bio kad babe vande pa vidio sta nas ceka uskoro :evil3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Nesto se desava
PostPostano: pet jul 03, 2009 10:12 am 
Pozdrav ljudi.

Dosao sam do jedne sebi novije cinjenice pa da je podijelim sa vama posto ne vidim nigdje temu oko toga.

Malo sam surfao po netu i isao bezveze istrazivat sta ima novoga kad me sinulo da:

1.) Sanader otisao
2.) Bolivija, irska, itd... otisli premijeri

No okay, raspale se zemlje i eto, mi smo sada na redu no nesto mi je zasmrdilo a to je kad sam saznao da premijer Engleske, Onaj NWO hibrid takodjer odlazi. Dao je rok godinu dana kada ce se povuci...

Da nije slucajno da se vlade pomalo povlace tj. celnici? Da nije i Sanader u NWO-u? Smrdi mi jako sve ovo ljudi.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Nesto se desava
PostPostano: pet jul 03, 2009 10:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Isto mi je to prvo palo na pamet...2012

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nesto se desava
PostPostano: pet jul 03, 2009 10:31 am 
ne znam al znam da smrdi generalno!


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Nesto se desava
PostPostano: pet jul 03, 2009 11:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:48 pm
Postovi: 46
Lokacija: Koprivnica
I meni tak izgleda. Stvoren je kaos a to je jedno od ciljeva. A i dosadašnja politika Sanadera je bila ko prepisana iz Ickovih knjiga. :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nesto se desava
PostPostano: pet jul 03, 2009 11:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
YES, YES upravo mi je to bilo na umu kad sam postao u Alternativne vijesti da je Sanader samog sebe bez povoda otkantao.
Nešto čudno se dešava, osjećam to u svojim starim kostima a nije kiša.

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz