Sada je: uto apr 23, 2024 7:46 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 72 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: pet jun 26, 2009 1:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 25, 2007 12:52 pm
Postovi: 197
Lokacija: Zagreb
Čuo sam to na radiju, telku ne gledam tako da ne znam da li je nešto o tome bilo na tv-u. A ovdje na forumu nisam primjetio tu informaciju.

http://www.ezadar.hr/clanak/nasa-planir ... je-mjeseca

_________________
We don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: sri aug 12, 2009 10:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 18, 2009 1:03 am
Postovi: 196
Lokacija: Beograd
Nadajmo se da ce ta raketa explodirati jos dok je u okviru Nasinog vlasnistva.
Pa da vidimo taj veliki oblak prašine, plinova i isparene budale visoko do deset kilometara.

_________________
Valjda sam nešto zaboravio da dodam. Il sam se setio previše kasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: čet aug 13, 2009 1:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
Koliko sam ju cuo, oni su vec bombardirali mjesec...
Probat cu pronaci na webu jesu il nisu

EDIT:
Prevario sam se, bombardirat ce ga 9. Octobra.

Pitam se šta se stvarno krije iza te zamisli?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: pet aug 14, 2009 6:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
Marduk je napisao/la:

Pitam se šta se stvarno krije iza te zamisli?


Ako zelis maksimalnu vojnu moc koja izaziva strah i trepet tada trebas biti dovoljno velika prijatnja od koje nemoze nitko pobjeci. Za to ti treba neko mjesto s kojeg mozes na nisanu drzati svaki kutak planete a za to ce biti idealan mjesec na kojem ce se instalirati vojne baze i lansirne rampe te ostali instrumenti na nadzor i prijetnje.

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: sub aug 15, 2009 1:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
Citat:
Ako zelis maksimalnu vojnu moc koja izaziva strah i trepet tada trebas biti dovoljno velika prijatnja od koje nemoze nitko pobjeci. Za to ti treba neko mjesto s kojeg mozes na nisanu drzati svaki kutak planete a za to ce biti idealan mjesec na kojem ce se instalirati vojne baze i lansirne rampe te ostali instrumenti na nadzor i prijetnje.


ja mislim da je marduk ipak mislio na navodne piramide i građevine na mjesecu koje bi možda bile malo prst u oko službenoj povijesti , ja na to ciljam :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: sub aug 15, 2009 1:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
demiurge je napisao/la:
ja mislim da je marduk ipak mislio na navodne piramide i građevine na mjesecu koje bi možda bile malo prst u oko službenoj povijesti , ja na to ciljam :mrgreen:


Vjerujes li u to?
Ako da, imas li kakvih izvora o tome? a da nisu bezlicna trabunjanja i pretpostavke nekih sci-fi/NLO freekova koji vise zele da je tako nego sto to jest ?
mislim, pitam jer me zaista zanima.

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: sub aug 15, 2009 2:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
Citat:
Vjerujes li u to?
Ako da, imas li kakvih izvora o tome? a da nisu bezlicna trabunjanja i pretpostavke nekih sci-fi/NLO freekova koji vise zele da je tako nego sto to jest ?
mislim, pitam jer me zaista zanima.


ne vjerujem ja u ništa, Sve je Ništa :mrgreen:

šta ja znam, ne mogu u ništa slijepo vjerovati, samo se mogu nadati da je tako jer je onda svijet zanimljiviji \:D/

a što se tiče dokaza imaš one navodne slike koje svako malo dolaze od NASA-e i koje pokazauju zigurate, oceliske i slične stvari, to samo upišeš u google moon pyramid i slično , a što se tiče nekih zanimljivih video uratka evo ti ovaj koji je navodno snimljen na mjesecu za vrijeme prvog čovjekovog silaksa http://www.youtube.com/watch?v=MWkGTJEK ... re=related, navodno su zato prikrivali dosta stvari oko prvog silaska i napravili fake slijetanje uz to prvo, ali otkud ja znam, možda jesu sve trabunjanja

pozdrav :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: ned aug 16, 2009 12:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
Čuo sam svašta, od toga da tamo gore žive elijeni pa do toga da su se još za vrijeme Hitlera tamo na "tamnoj strani" mjeseca radile vojne baze itd...
Ja sam otvoren na sve mogućnosti, toliko toga vidimo da se dešava a ipak je pokriveno velom tajne.
Informacije koje nam daju, kao bombardiramo mjesec samo da provjerimo dali ima vode, nebi rekao da su ispravne...
A postavljanje nauružanja? To bi preraslo u 3. svjetski rat momentalno...
Ako nešto planiraju izgraditi, to bi mogli biti jedino gradovi, i to samo za elitu, jer culi smo priče o velikim katastrofama koje dolaze i depopularizaciji stanovništva... Od gore bi oni samo lijepo gledali šta se dešava...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: ned aug 16, 2009 4:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
demiurge je napisao/la:


Nemogu to uopce gledati kao nesto ozbiljno jer uopce nevjerujem da su ljudi tada sletili na mjesec. TAko da automatski je za mene ovo neka jeftina montaza. Osim ako je snimljeno nedavno ;D

Marduk je napisao/la:
A postavljanje nauružanja? To bi preraslo u 3. svjetski rat momentalno...
Ako nešto planiraju izgraditi, to bi mogli biti jedino gradovi, i to samo za elitu, jer culi smo priče o velikim katastrofama koje dolaze i depopularizaciji stanovništva... Od gore bi oni samo lijepo gledali šta se dešava...


Smatra se da je 3.svjetski rat zavrsio. Bio je to tihi rat koj ise odigravao u utrci za naoruzanjem krajem proslog stoljeca.
Mi smo vec odavno usli u 4.svjetski rat protiv covjecnosti.

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: pon aug 17, 2009 5:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
Zašto bi netko bombardirao mjesec u svrhu izgradnje baza :?: :-k
I dali ta mala bombica može izmjeniti putanju mjeseca?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: pon aug 17, 2009 9:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Negdje sam pročitao da Ameri odustaju od te ideje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: uto aug 18, 2009 9:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
Citat:
Nemogu to uopce gledati kao nesto ozbiljno jer uopce nevjerujem da su ljudi tada sletili na mjesec. TAko da automatski je za mene ovo neka jeftina montaza. Osim ako je snimljeno nedavno ;D


napisao sam gore da su "navodno" bili na mjesecu i snimili ovo, a da su onda naknadno snimili u studiju onaj originalni. npr. kamen koji je donešen s mjeseca odgovara sastavu mjeseca, to bi bio jedan od dokaza da su stvarno bili gore. a šta je istina ja pojma nemam, inače, ovu snimku je neki talijanski ufolog plasirao...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: NASA: BOMBARDIRANJE MJESECA
PostPostano: ned sep 13, 2009 9:44 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: čet jul 24, 2008 12:23 am
Postovi: 68
NASA-ino promatranje lunarnih kratera predstavlja trku prema dvostrukom sudaru na Mjesecu u 7,30h ujutro, 9 Listopada 2009 godine.

Danas je NASA objavila gdje će se točno na Mjesecu desiti udes.

Meta je krater Cabeus A.


Opširnije:

NASA I Mjesec: Cabeus A Na Nišanu Kao Meta Skorog Bombardiranja

.

_________________
Crom Alternative Vijesti: http://cromalternativemoney.org/index.php/en/media/news


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: uto sep 29, 2009 11:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 02, 2009 10:10 am
Postovi: 140
Lokacija: ZAR JE TO BITNO ?
Pre par dana na FOX televiziji u udarnim vestima objavljena je informacija da su na Mesecu otkrivene velike kolicine vode. Tu informaciju sam zakacio u prolazu i nisam cuo precizno o cemu se tacno radi. Zna li neko ista vise o ovome ?

_________________
NE POSTOJI VREME, POSTOJI SAMO SADASNJI TRENUTAK


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: uto sep 29, 2009 1:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Ukratko, prvo je Indija izbacila tu vijest da su našli vodu na mjesecu, a potom je i nasa "odjednom" našla dokaze o postojanju vode na mjesecu, iako je dva dana prije nego li je Indija objavila vijest, NASA najavila otkrivanje novih znastvenih saznanja o mjesecu. Tek sada, nakon 40 godina istraživanja.
http://www.telegraph.co.uk/science/spac ... -Moon.html
http://www.nasa.gov/home/hqnews/2009/se ... dings.html

Još jedna zanimljiva stvar koja bi se mogla uskoro dogoditi
Citat:
Indian Space Reserach Oragization's probe finds water in Moon, NASA decides to accept the fact that it knew for decades - next step extraterrestrial presence on moon?

http://www.indiadaily.com/editorial/20879.asp

Ovdje bi se moglo raditi o postepenom razotkrivanju, korak po korak. Vidjet ćemo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: uto sep 29, 2009 1:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Da li vi zaista verujete da su oni bombardovali Mesec :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: uto sep 29, 2009 5:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Citat:
Da li vi zaista verujete da su oni bombardovali Mesec :rofl

:rotfl: HAL šta ti pričaš,ono WTF.
Tko priča to što si ti napisao?
NASA je rekla da će možda bombardirati mejeces u budućnosti,oni kažu da vide jel ima vode,ali možda to ide dublje gledajući Na rubu znanosti u ponedjeljak o mjesecu i tkz. bazama na mjesecu od drugih bića,tko zna šta NASA uopće hoće ako misle bombardirati mjesec.
Što se tiče postojanja drugih inteligentnih bića,to je samo pitanje vremena kada će vlada svijeta (pošto su one sve već jedno) odlučiti reći javnosti istinu o tome.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: uto sep 29, 2009 6:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Ne radi se o tome, već ste poverovali ovakvoj gluposti i to OD NASE!?!? Ajde da kažemo da nisu slagali, i samo razmislimo da li će nam dozvoliti da se zajebavamo po drugim planetama tek tako, nisu nam dozvoljavali niti će dok se ne promenimo. Onaj ko je upoznat sa stvarima o kojima pričamo ovde, samo bi trebalo da se nasmeje slatko na tu vest i gleda ostale kako slepo veruju u laži koje nam se plasiraju decenijama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: uto sep 29, 2009 8:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 6:45 pm
Postovi: 38
Lokacija: Zagreb
Ma oni su mogli do Mjeseca jedino ako su primjenjivali tehnologiju koja je vanzemaljska. Raketa sa kojom su ovi kao išli gore to je ne moguće, dakle to je po meni izmišljotina. Potrebna je nova i drugačija tehnologija da bi to bilo moguće. Zašto to toliko tupim? Zato jer onda time mora biti vidljivo i slijepcu da su je pokrali od bića sa drugih planeta koji su došli do Zemlje.

_________________
Namaste


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NASA će bombardirati Mjesec
PostPostano: uto sep 29, 2009 10:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
A koja je svrha bombardovanja Mjeseca? :shock:

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 72 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz