Sada je: pet mar 29, 2024 12:26 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 107 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: pon jun 08, 2009 7:42 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 8:41 am
Postovi: 8
Lokacija: Chicago
Jay Rockefller trazi ukidanje Interneta ili potpunu kontrolu od strane vlasti. Navodno teroristi upadaju i do 5 miliona puta dnevno na net. :(
Polupismeni talibani su preko noci postali hakeri, mogu da vam posalju avion Online i sruse zgradu. [-X

http://www.youtube.com/watch?v=Ct9xzXUQLuY

Mozda je ipak nesto drugo u pitanju. Sta Vi mislite o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 08, 2009 8:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
nije, nije
u pravu je Jay
ja sam osobno neki dan srušio avion preko interneta
terrorrterrorrizzzmterrorrrteroorrr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 08, 2009 9:09 pm 
xzera to je samo fuckfeller crew :D Ko njih shljivi i njihove rijeci. Na zemlji je vec povise ljudi koji mrze njega maksimalno kao i ostatak bloodline-a a neka krene rusit net on i njegovi, jako puno ljudi bi se dosjetilo da ga smakne, netko bi to i napravio. Posto je to rasa ljudi koja se boji za svoju egzistenciju, slijedeci koji bu dosal na njegovu poziciju bi vrlo dobro razmislio prije nego li bi nesto napravio.

Problem je sto rockerfeller familija kuzi da se sve raspada i sad pokusavaju ici na kartu da se limitira ili ugasi internet jerbo to nam je prihod. No znate sta. Ako se to i desi, dignut ce ljudi svoju mrezu :D Nebumo mi ispastali a ovaj pizdek samo puse u prazno kao i svi ti velikani i sveti ljudi lol.


Vrh
  
 
 Naslov: Ljek protiv terorizma
PostPostano: uto jun 09, 2009 7:18 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 8:41 am
Postovi: 8
Lokacija: Chicago
Danas sam opet bio online.Kad od jedan put hrpa talibana u mom kompu. Srecom naletio je Neo (Matrix)..Dok su se oni borili meni dosadilo pa skoknem do kuhinje, narezem malo speka(slanine) i luka i nazad pred kompjuter.
U medjuvremenu talibani razbili Nea ko staru kantu i divljaju po mom ekranu..
Kao su vidjeli slaninicu razbjezali se po svojim pecinama u Avganistanu,nema ih ni blizu.
Dakle gospodine Rockfeller kupite tablu slanine i stavite kraj servera i bit ce te bez brige.Eto rjesen problem. :blob: :blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 09, 2009 8:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
Ja mislim da oni ovaj put koriste "terorizam" samo kao paravan da bi zabranili jedan opasan sajt sa adresom WWW. GALAKSIJA.COM ... Oni jednostavno ne mogu ovo vise da podnesuuuuuuu.... Dosta im je svega i kogistice Twin Towers taktiku...

Ali, ako su mogli Prle, Tihi i Paja da se bore protiv zlih fasista ... ma tako cemo i mi... :lol:

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 09, 2009 4:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
noxten je napisao/la:
Na zemlji je vec povise ljudi koji mrze njega maksimalno kao i ostatak bloodline-a a neka krene rusit net on i njegovi, jako puno ljudi bi se dosjetilo da ga smakne, netko bi to i napravio.

mržnja nije baš poželjna na našem putu do slobode.
treba se radovati s radosnima, suosjećati s onima koji pate i biti ravnodušan prema onima koji uzrokuju patnju.
niti ih mrziti niti voljeti (kao new ageri).

btw nema šanse da se nešto dogodi internetu :)

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 09, 2009 5:28 pm 
extra mislim da treba bit ravnodusan prema apsolutno svima. No opet, ravnodusnost mozes isto tako i segmentirat na pozitivnu i negativnu tako da treba i oko toga 'pazit'.

Cuj mislim da ipak ide ona, tko tebe kruhom ti njega kruhom. Tko tebe kamenom, ti njega kamenom. Jedino sto se razlikuje izmedju 'zivotinja' i ljudi je to da ce covijek pokusat ama bas sve prije nego li nekog udari kamenom pa i ako ga se udari da ce pokusat sve da ne vrati nazad no ako predje granicu da ce ga klepit. Dok ce zivotinja bez razmisljanja kamenom nekog klepit.

Ja recimo ove rockere ne bi taknuo. No ako bi striktno mene, ali bas mene, moju percepciju isli dirat i ne bi stali nakon sto bi ih 20 puta lijepo zamolio, vjerovatno bi ih poslao 2 metra ispod zemlje kako ti kazes totalno ravnodusno i bez trunke moralne griznje.

Isto tako smatram da katkad, neko zlo moze napravit vece dobro i ako je to zlo napravljeno kako bi se nesto suverenije, bolje, pozitivnije rijesilo da je poprilicno ispravno u koliko ne postoji drugacije rijesenje nego li bas to zlo od svega.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 09, 2009 6:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
noxten je napisao/la:
No ako bi striktno mene, ali bas mene, moju percepciju isli dirat i ne bi stali nakon sto bi ih 20 puta lijepo zamolio, vjerovatno bi ih poslao 2 metra ispod zemlje kako ti kazes totalno ravnodusno i bez trunke moralne griznje.

LOL al ne ravnodušno u tom smislu! ovo je hladnokrvno :mrgreen:
ravnodušno na taj način da ne osjećaš ni ljubav ni mržnju prema njima, nego nešto između (ništa=ravnodušnost?)...
samo ih prihvaćaš kao dio Svega...

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 09, 2009 6:30 pm 
extranoize je napisao/la:
LOL al ne ravnodušno u tom smislu! ovo je hladnokrvno :mrgreen:
ravnodušno na taj naèin da ne osjeæaš ni ljubav ni mržnju prema njima, nego nešto izmeðu (ništa=ravnodušnost?)...
samo ih prihvaæaš kao dio Svega...


Hahahah :) Da ovo je hladnokrvnost. No prema njima kako barem kod mene stoji stvar je da sam totalno ravnodusan ( moj prijevod ravnodusnosti bi bilo boli me penis haha. ) no kad bi mi isli solit pamet njihovim bedastocama a da ih vidim, kako to mi nazivamo sa nasih 5 osjetila vrlo vjerovatno bi ga kastrirao i to bez anestezije pa ak prezivi prezivi ili bi mu jezik odrezao tako da vise ne moze pricat pizdarije. Ubio ga ne bi ali najvjerovatnije bi bez jezika ostao i to bi jos onaj zidarski skalpel uzeo iz bratovog kombija lol.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 09, 2009 11:36 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ukinuti internet?

Hahaha!?!?

Uz sve naše kompjutere sa mrežnim karticama, bežičnim ( WiFi ) karticama ( i ostalim )???

Pa susjed i ja se povežemo... pa onda kabel ide do susjedne zgrade... pa onda dalje WiFi antenica... pa do susjednog naselja i dalje... već smo to radili, nije neki problem.

I dobijemo INTRANET, umjesto interneta... uglavnom, isto, samo nikom ne plaćaš ( osim sebi za svoju potrebnu infrastrukturu - jednom )... hehe!

Bilješka: ovo "jednom" znači samo onda ako odmah staviš zaštitu od električnog pražnjenja na svoj krov, jer kod svake grmljevine pregori neki LAN-port na switch-u ( ili više njih... ) i stalno kupuješ hardware dok imaš love - a poslije se opametiš, kupiš jednom i stvar rješena...

http://www.apc.com/products/family/index.cfm?id=145

slika

Jes da za LAN port jedan košta oko 25 eura, ali... jeftinije nego poslije svake grmljavine kupovati novi switch.

No, wireless tehnologija je tu... pa...

A baš bi me zanimalo što bi banke rekle na to... i mnogobrojne firme koje rade transfere preko interneta... da, sigurno bi se složile s tim... haha! Mogu jedino uništiti SVE kompjutere na planeti, nekim EM pulsem ili slično, ali... opet se mogu složiti novi kompjuteri koji su negdje još u dijelovima u nekom skladištu... koji time nebi bili uništeni...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 10, 2009 1:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Zašto je ovaj forum na americkom serveru?

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 10, 2009 2:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 15, 2007 11:43 pm
Postovi: 151
Da te bolje vidi.
Kaže vuk crvenkapici.

:mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 10, 2009 8:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet dec 12, 2008 12:56 pm
Postovi: 36
Tacno tako,sada je malo prekasno da se ugasi internet.

PS jel hoce neko da mi objasni sta znaci to LOL sto mnogi kucaju?
mislim znam da je preuzeto iz Engleskog kao i BTW i OMG i ostale
takve neke stvari ali sta konkretno znaci LOL???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 10, 2009 8:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 10:29 am
Postovi: 216
Lokacija: Rijeka
Vremenski Putnik je napisao/la:
PS jel hoce neko da mi objasni sta znaci to LOL sto mnogi kucaju?
mislim znam da je preuzeto iz Engleskog kao i BTW i OMG i ostale
takve neke stvari ali sta konkretno znaci LOL???

http://hr.wikipedia.org/wiki/LOL

_________________
"Razumni ljudi prilagođavaju se svijetu.
Nerazumni ljudi svijet prilagođavaju sebi.
Upravo zato napredak ovisi o nerazumnim ljudima."

Gram prakse vrijedi više od tone teorije.

"Budi promjena koju želiš vidjeti." Mahatma Gandhi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 10, 2009 8:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 09, 2005 10:40 pm
Postovi: 97
Lokacija: Serbia
Vremenski Putnik je napisao/la:
PS jel hoce neko da mi objasni sta znaci to LOL sto mnogi kucaju?


LOL - Laughing Out Loud

Internet Slang


EDIT:
Preteče me Hybrid.

_________________
Ako misliš pobediti, ne smeš izgubiti!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: sri jun 10, 2009 11:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Zašto je ovaj forum na americkom serveru?


Hehe, ajde mi nađi neki "domaći" koji nudi sve mogućnosti za istu cijenu? I da ima cpanel, MYSQL, da je Apache server i da ne podržava glupe Microsoftove .asp skripte? O... da... i da ima backup 0-24, dovoljno veliki bandwith, da RADI 0-24, 7 dana u tjednu, 12 mjeseci u godini... itd... ( da nema "oh, kopaju tu oko zgrade, sorry, kad dođe struja - imat ćete i vašu web stranicu" ). #-o

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: sri jun 10, 2009 11:53 pm 
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Zašto je ovaj forum na americkom serveru?


Hehe, ajde mi nađi neki "domaći" koji nudi sve mogućnosti za istu cijenu? I da ima cpanel, MYSQL, da je Apache server i da ne podržava glupe Microsoftove .asp skripte? O... da... i da ima backup 0-24, dovoljno veliki bandwith, da RADI 0-24, 7 dana u tjednu, 12 mjeseci u godini... itd... ( da nema "oh, kopaju tu oko zgrade, sorry, kad dođe struja - imat ćete i vašu web stranicu" ). #-o

:mrgreen: :wink:


http://infoit.hr/ :angel4: :mrgreen:

Tocnije
http://infoit.hr/poslovni-web-hosting

Provideri su brzi, odgovaraju really fast. Mozes ocekivat vrlo dobru podrsku bez "oh, kopaju tu oko zgrade, sorry, kad dođe struja - imat ćete i vašu web stranicu" responsa i jeftino je poprilicno. Cisto sumljam da vama treba vise od 1GB prostora sto se tice galaksije za sada a i 100 eura godisnje nije bas neka poveca cifra ako trebate malo veci. Sto se tice servera, ja sam na US serverima kod njih i vrlo su brzi i pouzdani. Ima od cpanela do ssh pristupa do ne znam cega sve ne. Vjerujem da je situacija ista i u hrvatskoj.

Kazu vako:
Citat:
Svi web serveri Info IT-a su pogonjeni višeprocesorskim sustavima sa 6 i više GB RAM-a. Za sigurnost podataka se brinu RAID konfiguracije kao i vanjski backup svih podataka. Stalno dostupna tehnička podrška se brine kako bi sve ispravno radilo te kako bi svi serveri imali visoku dostupnost.


Pa sad....


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: čet jun 11, 2009 1:33 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Jes, puno hvala na ovoj informaciji!

Iako ovisi koji "paket" uzmeš... jer:

Citat:
Sada nudimo povoljnije hosting pakete u Američkim datacentrima te povoljne hosting pakete namijenjene profesionalcima u hrvatskom datacentru.


Brijem da je kombinacija sa upitnicima kod PRIVATNIH web hostinga - ovo u hrvatskim datacentrima, a POSLOVNI su u američkim:

- zato jesu i upitnici ( Web hosting paketi - privatni korisnici ):
nemjeren promet (?)
podrška 24/7/365 (?)

Ali svejedno mi se čine ok, cijene su ok za to što dobiješ...

:mrgreen: :wink:

Ali, svejedno gdje su serveri ionako jer se uvijek spaja preko "kontrolora domena" - i nekih ( "čudnih" ?! ) kompjutera... probajte vidjeti preko nekih programa u kojima možete vidjeti vašu "trasu" kako se i gdje spajaju kompjuteri sa nekim serverom... ( jel Traceroute ili nešto slično... ne sjećam se sad imena programa... ) #-o

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: čet jun 11, 2009 9:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Bez obzira na sigurnost podataka na USA serverima ja bi ipak povremeno radio i backup celog foruma i svih tekstova, čisto da se nađe :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: pet jun 12, 2009 8:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 17, 2007 10:45 pm
Postovi: 62
Lokacija: Svajcarska
javi se na pp da ti sredim server u CH koji koristim za svoj sajt

sa njima radim par godina i kod njih hostujem 5 web sajtova sa ogromnim traffikom cak par njih preko 200 gb mesecno i savrseno rade .

_________________
Night Watch


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 107 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz