Sada je: pet mar 29, 2024 4:27 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 107 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: pon jun 15, 2009 3:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 10:29 am
Postovi: 216
Lokacija: Rijeka
Jack987 je napisao/la:
Ali, svejedno gdje su serveri ionako jer se uvijek spaja preko "kontrolora domena" - i nekih ( "čudnih" ?! ) kompjutera... probajte vidjeti preko nekih programa u kojima možete vidjeti vašu "trasu" kako se i gdje spajaju kompjuteri sa nekim serverom... ( jel Traceroute ili nešto slično... ne sjećam se sad imena programa... ) #-o
:mrgreen: :wink:

naredba tracert u command promptu. :wink:

_________________
"Razumni ljudi prilagođavaju se svijetu.
Nerazumni ljudi svijet prilagođavaju sebi.
Upravo zato napredak ovisi o nerazumnim ljudima."

Gram prakse vrijedi više od tone teorije.

"Budi promjena koju želiš vidjeti." Mahatma Gandhi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: uto aug 25, 2009 11:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Evo nešto novije u tom tonu
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/uskr ... eresu.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: sri nov 25, 2009 6:28 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned jun 21, 2009 12:45 pm
Postovi: 25
Drugovi vlasnici i moderatori ovog foruma, zašto ja nemogu da se prijavim ako zaboravim šifru. Jel ivi radite za rokfelerične bankare.Pozdrav Grishka

_________________
ČOVEK je isto što i BOG


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: čet nov 26, 2009 4:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Drugovi vlasnici i moderatori ovog foruma, zašto ja nemogu da se prijavim ako zaboravim šifru.


Da li možeš da se uloguješ u svoj mail profil, na primer yahoo ili gmail, ako zaboraviš šifru?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: čet nov 26, 2009 2:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
ma da! priča se! i ja sam čuo da ćemo internet imati još najviše godinu do dvije!
a nakon toga nam izgleda neće ni trebati! :D
prelazimo valjda na telepatsko komuniciranje...
vrag bi znao!

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: pet dec 04, 2009 10:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Danas je Sabor (Hrvatski) raspravljao o zakonu o elektroničkim medijima. Tako su se mogle čuti kritike upućene na račun raznih portala i sajtova koji nemilice pišu i objavljuju "štetne" informacije. Što će se dogoditi saznat ćemo uskoro!

Dodajte na to informaciju da Google razmišlja o uvođenju mogućnosti da pročitate "besplatno" samo pet tekstova, ne trebamo biti vidovnjaci niti novi proroci kako bi shvatili o čemu se ovdje radi! Nije problem u čitanju medija koji im služe. Problem je u onom djelu koji radi neovisno.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: sub dec 05, 2009 3:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
Zašto bi netko ukinuo internet kada ga može okrenuti u svoju korist...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: sub dec 05, 2009 5:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Marduk je napisao/la:
Zašto bi netko ukinuo internet kada ga može okrenuti u svoju korist...


ma ukinut će se uskoro ovaj 3D univerzum i sve je riješeno! :D

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: sub dec 05, 2009 7:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
No, it won't :-) There is no easy way out of this one. :-)

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: sri dec 09, 2009 2:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
ma nek se ukine,ucinit ce nam uslugu,maknut nas od ovih kutija i vratit u dane kad smo ovo vrijeme koje prvodimo za kompjuterom provodili u prirodi!! dole internet! :toothy2:

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: sri dec 09, 2009 1:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
_Dario_ je napisao/la:
ma nek se ukine,ucinit ce nam uslugu,maknut nas od ovih kutija i vratit u dane kad smo ovo vrijeme koje prvodimo za kompjuterom provodili u prirodi!! dole internet! :toothy2:


ma ja ne bih bio toliko radikalan!
internet kao i svaka druga stvar ima dobrih i loših strana!
draže bi mi bilo da se svjesno opredjelimo da svoju pažnju i energiju posvećujemo pozitivnim atributima...

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: ned dec 13, 2009 2:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 3:26 pm
Postovi: 32
Ako već jeste postano, ispričavam se...



pozzzz svima, odnosno jednoti :hello2:

_________________
http://dl.dropbox.com/u/2915138/aht/abr ... rrents.htm (svi A-H torrenti i stalno novi)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: ned dec 13, 2009 2:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
hvala ti, bart! :D

end, velkam tu d klab!!! :mrgreen:

:love3: :love3: :love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: ned feb 07, 2010 9:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Da i ja sam primjetio da se dosta napada internet u medijima. Recimo na HRT-u su na Dnevniku optužili Internet zato što se ljudi nisu cijepili protiv svinjske gripe iako je samo dan ranije na HRT-u bila emisija "Na rubu znanosti" u kojoj se sat vremena govorilo drakonski o tom cjepivu.

Ili recimo Roger Ebert (filmski kritičar) koji je nedavno imao članak na svom blogu o mržnji prema Obami i o tome kako ga neki uspoređuju sa Hitlerom te je prvenstveno okrivio Internet za to iako su televizije stalno napadale Obamu još od predizborne kampanje nerjetko ga uspoređivale sa Hitlerom. Evo recimo par ulomaka što je Ebert napisao o netu:

But never mind health care. What about the entire climate of paranoia and hate? Have these people always been there? Are they only now becoming more visible because of the internet, cable news and talk radio? They're way, way beyond the pale. I believe they feed more on each other than on what they learn from the media. It's too easy to blame them on Fox News. Somewhere there must be internet sites paranoid even about Fox. Some of these people are uninterested in anyone who doesn't buy into their fantasy. Name a subject, and they know the real story that's being covered up. ...

Racism plays a role, but conspiracy theories themselves have an addictive quality. They appeal to a personality type. Many of those who take nourishment from them have, I suspect, a bitter resentment against authority. They don't want anyone telling them what to do. They're defiant. Anyone who is in power is lying to them for evil motives. Nothing they learn from the mainstream media can be trusted. Some people may think they're so smart -- but these conspiracy insiders know the real story. They learn it from each other, they embellish it, they pass it around, they "document" it with invented connections, they bond among themselves, and they live in a closed system that seems to validate them.

They lack common sense. Their conspiracy theories cannot tolerate it. Most reasonable people, when they heard Obama wanted to kill their grandmother, simply smiled, because -- well, because they knew he didn't. But the conspiracy people Know Better. That's the whole point. That's where the fun comes in. They have a peculiar intensity in their circular reasoning. They cite facts that are not facts, supported by authorities who are not authorities. As my grandmother freely said of perhaps too many people, "They don't have the sense God gave them."

Some of this may be connected to the weakness of American education. Yes, I know that there are splendid schools and brilliant, dedicated teachers. See my recent review of such a school. But many good teachers will be the first to tell you that they despair of some of the students sent to them from lower grades. They cannot read, write, spell, speak or think on a competent level. They aren't necessarily stupid. The schools, their parents and society have failed them. The words "no child left behind" are a joke. itd


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: pon feb 08, 2010 10:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
Meni bi odgovaralo da svaki covjek ima svoj ID prilikom spajanja na internet, jer danas svega i svacega ima na njemu, i ne smatram da je sloboda izrazavanja ukljucuje slobodu laganja. Recimo lik prica o nekom "preuzimanju odgovornosti" za svoja dijela, a u istom postu vrsi cak zakonom zabranjenu klevetu druge osobe, dok pri tome on ostaje prikriven. Zar nije to licemjerno - em se poziva na preuzimanje odgovornosti a sebe sakriva. Smatram da bi svako od nas trabao biti odgovoran za svoje rijeci,i zbog toga mislim da bi trebao biti uveden ID za svakog pojedinca. Ako covjek vec sam nezna razlikovati dobro od zla, moze ga sustav educirat besplatno :mrgreen: .

http://hr.wikipedia.org/wiki/Kleveta

kako god ja bi sada vec bila milijunasica od silnih tuzbi za klevetu raznih likova koji se skrivaju iza nickova a tako su odgovorni i zabrinuti gradjani da nemogu nit pokazati svoj indentitet kad se sukobljavas sa nekim. HIT & RUN spika!

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: pon feb 08, 2010 12:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Alcy1 je napisao/la:
Ako covjek vec sam nezna razlikovati dobro od zla, moze ga sustav educirat besplatno

zar nisu i dobro i zlo subjektiwni odrazi nas samih? :-k

:love3:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: pon feb 08, 2010 12:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Alcy1 je napisao/la:
Smatram da bi svako od nas trabao biti odgovoran za svoje rijeci,i zbog toga mislim da bi trebao biti uveden ID za svakog pojedinca. Ako covjek vec sam nezna razlikovati dobro od zla, moze ga sustav educirat besplatno


Tako ispada da je najbolje da svi imamo po jedan cip sa ID brojem, pa da "sistem" odmah zna ko smo, sta smo i sta mislimo, i to besplatno. ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: pon feb 08, 2010 2:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
pa da zasto ne, ako covjek nije odgovoran, za svoje misli i dijela. Nemora sudjeovati u zajednici ako ne zeli, tko ga tjera na to, jelda? Cujem samo kako se svi bune, no ne vidim da je itko postavio ideju kako da tretiras one koji provode nasilje na bilo koji nacin. Dakle koja je ideja za drugaciji sustav (prije nego sto pocnes lupat glavom od zid)?

Dakle dodje neki lik spoji se na net(anonimno) i pocne vrsit nasilje nad tobom, i ti nebi htio malo popricat sa njime malo uzivo? Smatram da ljudi koji su posteni, i ne cine lose nemaju sta da skrivaju - zato bi uvela ID, jer ovo danas sta se desava isto spada u nasilje nad drugima, kad ih pljujes, kad ih omalovazava. Da ti se to radi na poslu, ili da imas njegovo ime da je covjek odgovoran za rijeci koje pises, nebi se bas ponasao tako arogantno, zar se ne slazes?

Meni se sustav ne svidja u ideji politike, pa ne glasam, nit mi se ne svidja potrosacko drustvo, pa uzgajam svoju zdravu hranu, nabavim si kozu i eto mi pravo mlijeko... to cine ljudi koji nisu zadovoljni sa sustavom koji im se nudi. Oni koji nisu zadovoljni a cijelo vrijeme kenkaju samo po vladi a ljeni su da pomaknu dupe nisu nista drugo doli onog mrguda iz strmfova, koji samo govori, ja mrzim ovo, ja nevolim ono, pa ono pobogu ako nesto ti se ne svidja promjeni stil zivota, izadji iz sustava!

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: pon feb 08, 2010 10:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 03, 2009 6:50 am
Postovi: 70
Lokacija: pod zvjezdama
Ajme sta smo osjetljivi, nije mi jasno, kako te moze pogodit vrijedanje anonimusa, i jos preko neta, mislim da malo zabrijavas previse.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ukidanje interneta by Rockefeller
PostPostano: pon feb 08, 2010 11:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
yasuni je napisao/la:
Ajme sta smo osjetljivi, nije mi jasno, kako te moze pogodit vrijedanje anonimusa, i jos preko neta, mislim da malo zabrijavas previse.

mozda je histericna? :mrgreen:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 107 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz