Sada je: pet apr 19, 2024 5:49 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 53 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Sta se to radi sa ovim zivotinjama?
PostPostano: pon dec 15, 2008 6:58 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Da li je ovo deo Evropske Unije kojoj se toliko upinju naši političari i "elita" da nas privedu na klanje? Ili smo već odrađeni ali nas niko o tome još nije obavestio?
Da li zaista neko očekuje od Engleza, Germana, Francuza, Španaca, Portugalaca, Holanđana, Nordijaca i svih sličnih nacija, koje su kroz vekove samo otimale od drugih ili među sobom, da samo nas jedva čekaju da postanemo ravnopravni članovi EU?
Oglodaće nas, pokrasti i pokoriti ali na sada fini tehnološki primereni način, što već uveliko rade.
A budu li sasvim iskreni, onakvi kakvi su oduvek, neće nas razlikovati od delfina.

Make Denmark STOP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DENMARK: WHAT A SHAME

This happens in Denmark .

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
DENMARK :
WHAT A SHAME, A SAD SCENE. THIS MAIL HAS TO BE CIRCULATED. THERE IS NO WORSE BEAST THAN MAN!!!!

While it may seem incredible, even today this custom continues, in Dantesque, - in the Faroe Islands, ( Denmark ) . A country supposedly 'civilized' and an EU country at that. For many people this attack to life is unknown– a custom to 'show' entering adulthood. It is absolutely atrocious. No one does anything to prevent this barbarism being committed against the Calderon, an intelligent dolphin that is placid and approaches humans out of friendliness.

Ostavljam moderatorima da premeste ovo gde zele. Dobio sam kao mail ovo pa sam prebacio da vide i drugi.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 15, 2008 11:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Ovo je pokolj. Ljudi ko ubije morskog sisara kao što su delfini i kitovi trebaju odgovarati kao za ubistvo čovjeka. A inače su oni vrlo važni za ukupnu sliku Zemlje i nenadoknadivi su. E sad zamisli idiote koji pobiju na stotine tih stvorenja koja nijesu nimalo gluplja od ljudi, nego su ljudi gluplji od njih.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 16, 2008 12:11 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
I onda se ljudi ljute kad otkriju da ih "jedu" Lizziji iz 4D... heh... baš ironično!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 16, 2008 10:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Cezar je napisao/la:
Da li zaista neko očekuje od Engleza, Germana, Francuza, Španaca, Portugalaca, Holanđana, Nordijaca i svih sličnih nacija, koje su kroz vekove samo otimale od drugih ili među sobom, da samo nas jedva čekaju da postanemo ravnopravni članovi EU?
Oglodaće nas, pokrasti i pokoriti ali na sada fini tehnološki primereni način, što već uveliko rade.


samo to je swima nama lipo zapakirano kao neste prelipo i prediwno. samo cekaju nas da udjemo u ewropu i swe ce biti super. ewropa se "raspada", ewo irska citam nije uswojila neki jako wazni zakon iako mi se cini da ce oni (kao i uwijek) pronaci nacina da proguraju to na swoj nacin. bez izglasawanja od strane owaca (naroda). uglawnom, ruzne slike. nedawno sam postao "wegetarijanac" - wec 3 miseca. istina owo u nawodnike sam stawio jer od mesa jedem samo ribu i morske plodowe, ali i to je neki pomak, zar ne? :wink:

zal mi je tih sisawaca. bidne bestije... :cry:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 16, 2008 1:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
A pa to je "dozvoljeni izlov". Moraju ljudi, valjda su gladni, sta li? (ironican sam)

Eto, to vam je OPS realitet. Ako vam se svidja da budete ambiciozni, ljubomorni, zavidni, da "drzite do sebe", da "ne date na sebe", da budete pohlepni. opsednuti seksom, da svoje bliznje smatrate "svojim", da svojatate seksualne organe svojih ljubavnika/ljubavnica, da meditirate "za mir u svetu", da letite po astralu, da osecate uvrede kao bol u grudima . . . i jos mnogo toga, e to vam je to, pa vi izvolte :mrgreen:

Sada samo fali da neko nadje onaj snimak kako Kinez dere kozu sa zive lisice. Dame i svetski dzet set vole da im krzno bude meko.

Mozda i ti lizardi imaju nekakav "dozvoljen izlov ljudi"?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 16, 2008 1:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Arbitrium Liberum je napisao/la:
Eto, to vam je OPS realitet. Ako vam se svidja da budete ambiciozni, ljubomorni, zavidni, da "drzite do sebe", da "ne date na sebe", da budete pohlepni. opsednuti seksom, da svoje bliznje smatrate "svojim", da svojatate seksualne organe svojih ljubavnika/ljubavnica, da meditirate "za mir u svetu", da letite po astralu, da osecate uvrede kao bol u grudima . . . i jos mnogo toga, e to vam je to, pa vi izvolte :mrgreen:


da... =D>

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 16, 2008 8:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 24, 2006 12:38 pm
Postovi: 62
Pa, eto ima veze s ovom temom ...

http://www.24sata.com/news/clanak/kanibal-meso-bijelaca-mi-smrdi-a-japanci-su-najbolji/92772/?context=naslovnica&web_page_id=main_page

_________________
The Truth Is Out There


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 20, 2008 9:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Nemam reci za ovako zverstvo. Celog svog zivota sam zaljubljena u zivotinje, mislim, kad bih ovo videla uzivo, da bih umrla na licu mesta.

Mislim da smo debelo zasluzili da nam se desavaju sva ova sranja. Treba sa nama jos gore, izgleda da nismo dovoljno patili, cim smo ovako besvesni i cinimo ovakve grozote!!

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 18, 2009 6:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
pokolj...neznam kak je netko u stanju napraviti takvo nešto...kažu da svaki dan nestanu 3 životinjske vrste...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 4:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
Koliko god sam protiv takvih stvari, mislim da se nikome (ne) dešava nešto bez razloga... sve mora biti nekeko povezano... Karma (pa cak ni te silne životinje nisu nevine, niti ce svi ti ubojici bolje proći.... Kotač se mora nekako okretati (zašto nekog sažaljevati))

Ovo vrijedi pogledati:
http://www.youtube.com/watch?v=p-wGIbes ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=1fyjcjWX ... re=related
I to je samo što su dali u javnost....
Vjerujem da taj pas na snimci umre vec kad mu odrube glavu i da su ovo samo nekakve refleksne radnje....
:(


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 6:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Marduk je napisao/la:
Koliko god sam protiv takvih stvari, mislim da se nikome (ne) dešava nešto bez razloga... sve mora biti nekeko povezano... Karma (pa cak ni te silne životinje nisu nevine, niti ce svi ti ubojici bolje proći.... Kotač se mora nekako okretati (zašto nekog sažaljevati))


zar nebi svi tribali imati razum/suosjecaj da ne nanosimo bol drugome, pa ni zivotinji? samo zato sta je to, kako ti kazes, karma? mozda je nama karma da shvatimo da upravo takvu karmu (ubijanje, zloba, ljubomora, sebicnost...) trebamo prevladati i donijeti neku nowu karmu punu ljubawi. bolju i suosjecajniju za swe...

uostalom, nemozes to tako reci. mozda da si umjesto sto si pasivno promatrao neki slucaj ubijanja/mucenja necega/nekoga, recimo, ustao i ucinio nesto kontra toga (ne nasiljem!), mozda bi to bila karma? karma da pomognes toj zivotinji ili necemu. jesi mislio na taj nacin?
ili netko tuce slabijeg od sebe? sto ces stajati sa strane i reci, "ah, to je karma. idem dalje..."?? nisi u prawu... :|

samim time sta smo tu i kuzimo (bar donekle) neke stwari, mozemo tu karmu okrenuti na bolje, a ne pasiwno promatrati...

LP :blob: :mrgreen:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 8:37 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
A ako vidis da jaci tuce slabijeg, mozda onaj slabiji ima kaznu iz proslog zivota, jer je onda on tukao slabije od sebe. Mozda je zasluzio da oseti kako je to kad si bespomocan pred divljakom. Ako ne postoji slucajnost, onda ni to nije slucajnost.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 8:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
najbolje skinut gaće i čekat crnca s velikom k.... jer takva nam je karma. :shock: :lol:
karma ne može biti opravdanje za pasivnost, nedostatak empatije i OPS...
takvim "oni su to zaslužili" stavom nikad nećemo izaći iz tog kotača....
moramo shvatit da smo mi te životinje i ti ljudi koji pate. nisu oni nešto odvojeno od nas. samo vijest na tv-u.
ONI SU MI :love7:

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 9:09 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Pa dobro, reci mi sta bi ti onda radio kad vidis da cetvorica tuku jednoga?
Sta uradis kad vidis neku napravdu koju pravi drzava?
Sta si poslednje uradio kao primer onoga sto nije pasivnost?

Nemoj samo da mislis da te napadam sad.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 10:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Cezar je napisao/la:
A ako vidis da jaci tuce slabijeg, mozda onaj slabiji ima kaznu iz proslog zivota, jer je onda on tukao slabije od sebe.


a mozda je bas njegowa karma sto sam se nasao u tom trenutku da mu pomognem...

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 11:07 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
I sa tim se slazem. Samo da ih ne bude, recimo, cetvorica sa motkama.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 11:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Cezar je napisao/la:
I sa tim se slazem. Samo da ih ne bude, recimo, cetvorica sa motkama.


istina, no onda nesto razmisljam. recimo da ih je cetwero i da pozelim pomoci tom jadniku koga tuku, da li sam ja OPS zato sto nasiljem (dobro, nebih ubio nikoga) pokusawam zastiti nekoga? jer opet, ako samo promatram, kazem da je to (izgleda) njegowa karma i odem swojim putem - zar i to nije jedan oblik OPS-a (kao kod owih gore ziwotinja)? #-o

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 4:57 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Izgleda se ovaj odgovor vrti u krug. Ako mu pomognes, mozes samo nasiljem, ne mora to biti ubistvo. Isto tako moze biti da je to njegova karma, pa mu i ne treba pomagati.

Ako se osvrnem na onu moju recenicu: Sve sto jeste, ispravno ja tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo. Dobro pitanje je sta je ispravno?

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 6:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Dok vi skontate ubiše čovjeka. #-o :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 7:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Citat:
Dok vi skontate ubiše čovjeka.

=D> :thumbup: :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl
:occasion5:
Citat:
istina, no onda nesto razmisljam. recimo da ih je cetwero i da pozelim pomoci tom jadniku koga tuku, da li sam ja OPS zato sto nasiljem (dobro, nebih ubio nikoga) pokusawam zastiti nekoga? jer opet, ako samo promatram, kazem da je to (izgleda) njegowa karma i odem swojim putem - zar i to nije jedan oblik OPS-a (kao kod owih gore ziwotinja)?

Mislim da je u pitanju unutarnji osjećaj kod čovjeka u tom trenutku.Recimo ako vidim kako četvorica tuče tipa i tad iz egoizma(očekujući nakon bitke od tog tipa neku nagradu ili radi vlastitog osjećaja JA sam nešto)mu idem pomoći,to je OPS.Ako neidem pomoći tipu iz glupog straha to je OPS.Tek toliko,postoji i "pametan"pozitivan strah.Recimo koja korist da budemo obojica na mrtvo pretučeni?Možda bi mogli skrenuti pažnju na neki način ovoj četvorici.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 53 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz