Sada je: pet apr 19, 2024 8:03 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 53 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Sta se to radi sa ovim zivotinjama?
PostPostano: čet aug 20, 2009 11:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Metak u glavu. Jeste da vi ga tu sada svirajte koliko vam je volja sa idejama o dobrom i zlu. Onaj koji u medju vremenu deluje te eliminise stoku da ne nastavlja dalje sa svojim zlom je jedini koji je zapravo ucinio nesto.


Posle tog metka opet ce se pojaviti neka nova "stoka", pa tako u krug, kao sto je i do sada bilo. Nikakav metak tu nista nece resiti dok se ne "osvesti" bar jedan malkice znacajniji deo "mase" ljudi. Jer sve dok ljudi opravdavaju izopacenosti, psihopatiju i slicno navodnim "kulturnim nasledjem", ili "narodnom tradicijom", oni ce to isto iznova i iznova repodukovati kod svog potomstva. U danasnje vreme situacija je mozda jos gora, jer se ljudi pozivaju na "ocuvanje korena" i tradicije na racun "globalizacije", a u sustini se ne zna sta je gore i vise izopaceno, "kulturoloski moral" nasledjen od dedova ili "tolerancija globalizacije". I jedno i drugo potencira psihopatoloske "mentalne programe", separaciju i drzi ljude fokusiranim na "materijalnom aspektu".

Inace, pod "izopacenost" najpre podrazumevam bilo ciji stav da taj neko "ima pravo" da krsi slobodnu volju drugim ljudima i da odredjuje sta je dobro za druge ljude. Mislim da odatle sve polazi. A sve sto zatim sledi, od narodne tradicije do new age proseravanja sluzi kako bi se opravdala ta "osnovna" izopacenost. Naravno moguce je da sam se izlupetao. :mrgreen:


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta se to radi sa ovim zivotinjama?
PostPostano: pet aug 21, 2009 2:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 18, 2009 1:03 am
Postovi: 196
Lokacija: Beograd
Aragorn je napisao/la:
Posle tog metka opet ce se pojaviti neka nova "stoka", pa tako u krug, kao sto je i do sada bilo. Nikakav metak tu nista nece resiti dok se ne "osvesti" bar jedan malkice znacajniji deo "mase" ljudi.

Aragone .. to je sve odlicno objasnjeno i u sustini problem se sastoji uglavnom jedino od toga.
Bez te promene trebali bi pobiti 90 posto populacije da bi svet doveli u normalu. Prakticnije resenje je promena samih ljudi ka necim boljim.
Ali gledajuci na samu situaciju oslikanu ovde gde ova dvonoga stvorenja cine to sto cine ja bih tu da mogu po malo preskocio neke principe. Smatram da tu ne bi bilo lose skinuti po koju glavi cisto onako, da se spreci trenutno zlo koje cine.





edit mod: Deo posta koji se odnosi na taktiku "uklanjanja snajperom" je obrisan. Ipak necemo preterivati.

_________________
Valjda sam nešto zaboravio da dodam. Il sam se setio previše kasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta se to radi sa ovim zivotinjama?
PostPostano: pet aug 21, 2009 8:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 18, 2009 1:03 am
Postovi: 196
Lokacija: Beograd
Edit mod:
void applyTehnikaUklanjanjeSnajperom(){
Dobro, jeste malo preterano bilo mada je to po malo bila jedna cudna sala;
} else {
Tesko je ne reagovati burno kada se vide ovakve stvari a pogotovo
i glupi razlog.};
end Edit mod.. :mrgreen:

_________________
Valjda sam nešto zaboravio da dodam. Il sam se setio previše kasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: ned aug 23, 2009 11:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
Marduk je napisao/la:
Koliko god sam protiv takvih stvari, mislim da se nikome (ne) dešava nešto bez razloga... sve mora biti nekeko povezano... Karma (pa cak ni te silne životinje nisu nevine,


Na temelju cega ova izjava tocno?
Gdje se nalazi primjer koji govori da zivotinje nisu nevine i da se ovo desava s razlogom? Koji opravdani razlog moze biti da se ubije itko igdje?

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: pon aug 24, 2009 2:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
chiril stipsa je napisao/la:
Na temelju cega ova izjava tocno?
Gdje se nalazi primjer koji govori da zivotinje nisu nevine i da se ovo desava s razlogom? Koji opravdani razlog moze biti da se ubije itko igdje?


Treći put editiram: #-o
Zaklučak: Neću pametovati, zadnji koji je to želio rekao sam mu: "Naše filozofije se previše razlikuju i nemamo ništa više za reći jedno drugom"
Ništa osobno, nadam se da razumiješ :wink: , Dva poduža teksta sam napisao i razmislio treći put i ovo je ispalo :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta se to radi sa ovim zivotinjama?
PostPostano: sri aug 26, 2009 7:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
"mama, mama!!! bracu masakriraju divlje zvijeri!!!" "ma pusti, sine, karma." :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta se to radi sa ovim zivotinjama?
PostPostano: sub jul 16, 2011 1:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
slika
Braving sub-zero temperatures, she has thrown caution — and her clothes — to the wind to tame two beluga whales in a unique and controversial experiment.

Natalia Avseenko, 36, was persuaded to strip naked as marine experts believe belugas do not like to be touched by artificial materials such as diving suits.

Belugas are famed for the way in which their faces are able to convey human-like expressions. Certainly Matrena and Nilma seemed to enjoy frolicking with Natalia.

The average human could die if left in sub-zero temperature sea water for just five minutes.

However, Natalia is a yoga expert and used meditation techniques to hold her breath and stay under water for an incredible ten minutes and 40 seconds.


Their large range of 'facial expressions' comes from them having a more flexible bone structure than other whales.
Certainly these two had a big smile for the naked Natalia.

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article ... z1SGoNqSHh

:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta se to radi sa ovim zivotinjama?
PostPostano: sub jul 16, 2011 5:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Dal' ona zna sto je to radila . . .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta se to radi sa ovim zivotinjama?
PostPostano: sub jul 16, 2011 6:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Arbitrium Liberum je napisao/la:
Dal' ona zna sto je to radila . . .

:mrgreen: pa vidi se da zna :wink:


:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta se to radi sa ovim zivotinjama?
PostPostano: sub jul 16, 2011 8:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088


:love3:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta se to radi sa ovim zivotinjama?
PostPostano: ned jul 17, 2011 8:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088


:love3: :love5:
:love9:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta se to radi sa ovim zivotinjama?
PostPostano: pet jul 29, 2011 9:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
Jedan lik iz susjedstva bio je izraziti sadist prema mačkama kad je bio mali. Radio im je grozne stvari, barem ovo što sam ja čuo. Toliko grozne da ne želim napisati. Radio je to iz zabave, onako, psihopatski.
Kad je bio malo stariji ostao je bez oka.
Sve se vraća, sve se plaća. Na ovaj ili onaj način.


A šta se ove četvorice tiče, ako tuku frajera koji je prolazio recimo sa curom, pa su ga ovi jadnici napali iz ljubomore - iskreno, nebi imao milosti. Tko iz svoje nemoći naudi drugom, po meni zaslužuje kaznu. U ovom slučaju dobro bi došao pištolj i propucavanje koljena :D
No onda opet, što ako je taj pojedinac npr. orobio majku od nekog od tih mladića? Ili pijan pogazio dijete i hladno kukavički pobjegao? Onda neka dobije batine, imho.
Zapravo, ono što želim reći jest - ponekad se zaista najbolje ne miješati, jer ne znaš u što se miješaš. :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta se to radi sa ovim zivotinjama?
PostPostano: sub jul 30, 2011 11:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Citat:
A šta se ove četvorice tiče, ako tuku frajera koji je prolazio recimo sa curom, pa su ga ovi jadnici napali iz ljubomore -


E onda smo ga nas petorica, :rofl :rofl :rofl.

Što se tiče problematičnih duša, ove na našoj planetu su anđeli u poređenju sa onima iz nižeg astrala.
Ovo na zemlji je blaga refleksija onoga što se događa u univerzumu, činjenica je da postoje duše sa nekakvim čudnim, nebi to nazvao defektom mada poprima takve karakteristike nego nesposobnošću da evoluiraju.
Neki ističnjački mistici ih nazivaju lijenim dušama koje se zaglave u nekoj od dimenzija i rade sranja po čitavoj kreaciji, dodouše po nekim izvorima ih u prosjeku ima između 4 i 5 posto u cijeloj kreaciji.
Imaju sve šanse za napredak i evoluciju ali iz nekog razloga to ne žele, po završetku kreacije se vraćaju u izvor iz koga su potekle dakle Božiji um ili kako već na neku vrstu restrukturiranja te bivaju ponovo izbačene van u nekoj narednoj kreacjij.

Ovo o čemu pišem stoji u više izvora jedan zanimljiv je u http://www.4shared.com/account/home.jsp ... 714958633# knjizi koju sam nedavno stavio na net.

Izgleda da je za sudbinu takvih duša zaslužan direktno kreator, jer je očigledno da neke duše nisu kompletne. Na kraju krajeva svaka ali bukvalno svaka duša nosi pečat kreatora iz koga je emanirana, to bi se prije nazvalo neuspjelim eksperimentom ili abortiranom dušom.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 53 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz