Sada je: čet mar 28, 2024 12:12 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Obama pobjedio na izborima u SAD-u
PostPostano: pet nov 07, 2008 3:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 20, 2008 11:51 am
Postovi: 53
Lokacija: HIGHLAND
#-o vidim prošao obama ,a niko ni ne trepne,bogami dobro su si pripremili teren.Gledam neki video klip na CNN vijestima i neki američki ( namjerno malo slovo) vojnik u iraku veli da mu je svejedno ko je predsjednik, nego da mu je važno da ima posao ,bogami jeste lakše pucat po drugima u njihovom dvorištu nego raditi neki " normalan posao"u svojoj zemlji.Nego kako vi predviđate dalji tok događaja,primaju li se oklade za atentat? Nebi se čudio da ga roknu i da onda pojačaju mjere presinga , jel neznaju ljudi uživati u demokraciji,a njima je samo i stalo do demokracije pa ju kao "brane " svim sredstvima.Big brother je nominirao Mckaina ,nego koji zadatak ima "ekipa" koja je ostala u kući,......SHOW MUST GO ON :-#


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 9:44 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon okt 06, 2008 9:18 am
Postovi: 17
Lokacija: Cijeli svijet je moja šuma
roknut će ga


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 12:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
sve izreziran o
:....obama je ravan janjetu po predstavljanju nastaje nova religija oko njega,ljudi ga obozavaju masovna histerija, kao da je stigao novi mesija......."i doci ce antikrist i sjest u kucu moju i propovjedat kao i ja,ljudi ce ga obozavat,bit ce zgodan crn muskarac veliki sarmer i gospodin,covjece nedaj se zavesti..."


:wink:
slika

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 3:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 27, 2007 11:23 pm
Postovi: 138
Ma...on je samo još jedan pijun... iza njega je ista konstrukcija, kakva je bila iza busha... a ako ugrozi na bilo koji način, njihove planove...

...

_________________
Γνωθι σεαυτόν!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 9:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
_Dario_ je napisao/la:
sve izreziran o
:....obama je ravan janjetu po predstavljanju nastaje nova religija oko njega,ljudi ga obozavaju masovna histerija, kao da je stigao novi mesija......."i doci ce antikrist i sjest u kucu moju i propovjedat kao i ja,ljudi ce ga obozavat,bit ce zgodan crn muskarac veliki sarmer i gospodin,covjece nedaj se zavesti..."


:wink:
slika


e ovo je već postalo brutalno!

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 10:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 07, 2006 1:05 pm
Postovi: 382
Lokacija: Srebrenik, BiH
Mislim, ono fakat, Obama izgleda OK i daje nade - čitavom svijetu da se malo okrene pozitivnom razmišljanju.

Dal će nas prevarit... pojma nemam, ali da je čitava planeta "pozitivnija" to je fakat. I to je primijetno, osjeća se i hvala amerima što su izabrali demokratu Obamu.

A vidim mi i dalje se zavlačimo u priče tipa da nam neko iz Amerike kroji sudbinu dok se ljuljamo i tužekamo što nam nije dobro.

Kako amerikanci biraju sebi bolji život i uzimaju stvar u svoje ruke to nam treba biti savjet da i mi svoje hoštaplere odjebemo i izaberemo, smognemo volje i nade, bolje naše vođe.

Još jednom - svaka čast Ameriko!

_________________
♫ U tako malo nota reći toliko.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 11:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Hame je napisao/la:
Mislim, ono fakat, Obama izgleda OK i daje nade - čitavom svijetu da se malo okrene pozitivnom razmišljanju.


ma kakva nada? isto sranje, drugo pakovanje... :mrgreen:

samo budala moze popusiti da ce biti drugacije/bolje #-o

:blob:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 11:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 07, 2006 1:05 pm
Postovi: 382
Lokacija: Srebrenik, BiH
Eto ja pušim da će biti bolje - i da uvijek ide u bolje i da će na kraju biti najbolje.

Biće bolje - to pušim i to znam - jebeš gore!

Biće bolje i zaboli me što ću popušit - ali bolje će biti - nemora meni ali će bolje biti!

_________________
♫ U tako malo nota reći toliko.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 08, 2008 7:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
političar ko političar , crn iznutra ili izvana svejedno
al bar ima veseliju podršku od dragog nam rahmetli đorđa

http://www.youtube.com/watch?v=NPIMkDjzAlc&hl=hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 08, 2008 8:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
obama možda bude dobar precjednik
ali blowfly bi sigurno bio dobar precjednik
http://www.youtube.com/watch?v=j_guUeWCE1g&hl=hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 08, 2008 1:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Hame je napisao/la:
Mislim, ono fakat, Obama izgleda OK i daje nade - čitavom svijetu da se malo okrene pozitivnom razmišljanju.

Obama ne odluchuje ni kakvu ce kravatu danas nositi,koliko odluchuje o chitavom svetu i da ne prichamo,bolje.... 8)
Citat:
Dal će nas prevarit... pojma nemam,

ma hoce,garant,
Obama i postoji da bi i "tebi" to konachno postalo jasno(ovo tebi je individualne prirode bez razlike o koliko se stotina miliona "tebi" radilo) i ta lekcija nauchena,zauvek...

Citat:
Kako amerikanci biraju sebi bolji život i uzimaju stvar u svoje ruke to nam treba biti savjet da i mi svoje hoštaplere odjebemo i izaberemo, smognemo volje i nade, bolje naše vođe.

nema boljih/gorih Vodja/Firera
eto,i ja gajim tu nadu/Iluziju? da je bar nama sa ovih prostora to itekako jasno,i da nam uopshte ne trebaju ni knjige,ni sajtovi,ni forumi,jer smo tu lekciju nauchili praktichnom nastavom i na svojoj kozi osetili kako to izgleda kad se sledi Vodja/Firer
i ne ponovilo se,
nikad .

slediti ovna predvodnika samo zato shto mu je neko stavio zvono/kravatu oko vrata,i to ga slediti zmureci jer shto bi gledali kad nema potrebe,zvono se chuje tako lepo i jasno,treba samo pratiti zvuk i Put ka Ambisu je zagarantovan :twisted:


Citat:
ali da je čitava planeta "pozitivnija" to je fakat. I to je primijetno, osjeća se i hvala amerima što su izabrali demokratu Obamu.

Još jednom - svaka čast Ameriko!

:mrgreen:
ako na netu ima neki smajli koji sam sebe "dematerijalizuje" zoljom u glavu,molim link - Urgent !!!

Citat:
A vidim mi i dalje se zavlačimo u priče tipa da nam neko iz Amerike kroji sudbinu dok se ljuljamo i tužekamo što nam nije dobro.

sa ovim se slazem u potpunosti,
po meni,nikakve znachajne razlike nema izmedju ove dve grupe;
u oba sluchaja se radi o osobama koje su orijentisane ka vani,
samo shto jedni chekaju Nekog/Neshto da ih Spasi
a drugi se vade da su oni ok ali eto drugi nisu
i jedni i drugi sa takvim stavovima sputavaju,vezuju sebe za status kvo,
i nikad prstom maci nece da radom na Sebi promene Sebe
jedni zato shto chekaju da ih neko drugi spasi
drugi jer misle da nemaju shta da rade na sebi,oni su ok,ali su oni koji im sjebavaju zivot toooooliko mocni da oni jadni,tu ne mogu nishta
Samo menjanjem Sebe mozemo promeniti Stvarnost :love3:

Hame je napisao/la:
Eto ja pušim da će biti bolje - i da uvijek ide u bolje i da će na kraju biti najbolje.

Biće bolje - to pušim i to znam - jebeš gore!

Biće bolje i zaboli me što ću popušit - ali bolje će biti - nemora meni ali će bolje biti!

slazem se,bice bolje =D>
Ali,
ne zbog Obame,Putina,ovog- onog,
vec
UPRKOS
svim tim Govnima koji svoja stada vode ka Ambisu :twisted:

zbog tebe Hame,zbog tebe ce biti bolje :thumbup:
i zato,
ne daj svoju Slobodnu Volju u ruke niti jednom od tih Govana

P.S. i stavi neku lepu sliku da osvezim desktop,neshto si nam se ulenjio pracenjem dnevne politike :D
POzdrav :occasion5:
:love3: :love5: :love3:

/

P.P.S. kome nije jasno,i josh uvek se chudi u vezi izbora Obame,evo ovde se neshto prichalo o tome,pa mozda bude jasnije:
http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=1809&start=0

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 08, 2008 1:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
atekut je napisao/la:
obama možda bude dobar precjednik
ali blowfly bi sigurno bio dobar precjednik
http://www.youtube.com/watch?v=j_guUeWCE1g&hl=hr

=D> :mrgreen:
meni se chini da bi za Belu Shupu najbolji bio ovaj dvojac:
sajlnt Bob - precednik :mrgreen:
Dzej - podprecednik :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=1sLuNwIPXlI
:blob: :blob: :blob:
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 08, 2008 5:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
Obamina pobjeda se prikazuje kao pobjeda nad rasizmom, a pobijedio je samo zato što je CRNAC.
koja ironija :lol:

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 08, 2008 6:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
extranoize je napisao/la:
Obamina pobjeda se prikazuje kao pobjeda nad rasizmom, a pobijedio je samo zato što je CRNAC.
koja ironija :lol:


tocno... =D>

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 09, 2008 1:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet feb 08, 2008 10:55 pm
Postovi: 57
Obama ili ne, nije pitanje, pitanje je, demokratija ili ne a ovaj puta je ipak demokratija ta koja preovladava i pobjeduje. To je bit ovih izbora i to je najvaznije.
Mnogi ovdje postaju a iz njihovih postova kulja samo mrznja sto nije dobro licno za njih, te nisu ustanju vidjeti i pozitivne strane ovih izbora a i same pobjede G. Obame.
Vjerujem u bolju buducnost i prosperitet sa ovakvom Amerikom svidzalo se to nekom ili ne.
Zivila Amerika pa makar i sa Obamom.
Svijet je dovoljno crn i bez Amerike i budite sigurni da ne potice zlo samo iz Amerike.
Osvrnite se oko sebe pa cete vidjeti i gore stvari od onih koje prepisujete americi.

_________________
miki90


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 09, 2008 11:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Kada bih imao moć.
I kada bi mi u nekom rrenutku trebalo da stvorim haos u Americi.
Da je podijelim na zakrvljene, nepomirljive tabore, koji će skočiti jedni drugima za vratove.
Pa da onda svako normalan zavapi za nekom moći koja će ludilo zaustaviti.
Doveo bih na predsjedničko mjesto čovjeka koji budi nadu.
Pa bih ga, recimo, ubio.
Ako je još pripadnik manjine, sa kojim se manjina identifikuje,
- uspijeh imam zagarantovan.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 09, 2008 11:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Da, oproban metod: Akcija - Reakcija - Rešenje.

Uradiće sa Obamom isto što i sa WTC 9/11.

Najverovatnije su i ekonomsku krizu stvorili namerno pred izbore, da ljudi padnu u depresiju, zatim dolazi ova medijska psihoza koja se vrlo smišjeno širi svetom oko šou predstave 'izbora' Obame za predsednika, i kao donosioca 'nove nade' i 'promene' (niko da se zapita ko je toliko zasro stvar kada su potrebne tolike promene!) i kada se dosegne vrhunac psihoze spasioca Obame (Barak je arapska reč koja znači Božiji blagoslov) onda nastupaju 'teroristi' koji ga spektakularno ubijaju i raja pada u depresiju: 'učinite nešto protiv ovih prokletih terorista'. I tada kao odgovor na sve nade za spas nastupa Martial Law, povlačenje Ustava, svih prava građana i totalna diktatura da konačno urade šta hoće bez zezanja sa narodom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 09, 2008 12:23 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet okt 31, 2008 12:33 am
Postovi: 6
Lokacija: Matrix
Ne znam što će se desiti s Obamom no zanimljiv je način na koji je pripreman teritorij za mogućnost izbora crnca za predsjednika.Imali smo priliku u seriji '24' gledati crnca u ulozi predsjednika SAD-a,a zatim je snimljen film o superjunaku ('Hancock') sa Will Smith-om u glavnoj ulozi.
Tužna je i ova euforija koja se stvorila oko njegovog izbora,ne samo u SAD već i u cijelom svijetu,gdje se naivcima čini da se desila ili da će se desiti nekakva suštinska promjena,dok se u biti promijenila samo forma i na tome će najvjerojatnije i ostati.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 09, 2008 3:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Green Goblin je napisao/la:
...dok se u biti promijenila samo forma i na tome će najvjerojatnije i ostati.
Pozdrav.


Forma se promjenila.
I ne mislim da je to samo tako.Na Obami je neki malo specijalniji posao.Da obavi, ili da se pomoću njega obavi.
Već prije izbora sam primjetio par puta naslove o nekakvom spremanju atentata od strane bijelih radikala.Nisam se udubljivao u vijesti, ali eto - ostalo mi kao slika.I vjerojatno svima.
A sa tim se onda da dalje raditi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 10, 2008 2:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 27, 2008 10:14 pm
Postovi: 63
Evo oglasio se i Osama Covek Iz Pecine,kaze Ameriku cekaju napadi "mnogo gori od 9.11."A on trenira bacanje kamena s ramena ne bi li dobacio Evropu(Britanija je potencijalni cilj) i Ameriku.A ove,sirote,u strahu i strepnji cekaju sta ce ih snaci.A nama ce do tada oduzimati vodu u avionu,valjda da ne gadjamo stjuardesu istom.
Busman,Obama,mi smo ga nahebali!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz