Sada je: pet mar 29, 2024 1:59 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub nov 01, 2008 8:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
jolo_du je napisao/la:
* "Navijati za nekoga samo sto je rodjen u istoj drzavi je ratno stanje dok je prividni mir."

Normalno da nije, ako to nije pravi razlog za navijanje, što bi bio? Kakav rat? To je šport!



Samo navijanje je negativno. Navijanja uopće ne bi trebalo biti. Trebao bi biti sport radi sporta.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 3:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
a ti kompetentna da takve stvari govoris jelda?tko si ti da odredjujes da je navijanje negativno?

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 5:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Par lepih linkova vezanih za sport i navijanje:

http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=815
http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=501
http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=1400
http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=4
http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=1010
http://www.galaksija.com/metafizika/eko ... ergije.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 10:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
_Dario_ je napisao/la:
a ti kompetentna da takve stvari govoris jelda?tko si ti da odredjujes da je navijanje negativno?


Ja to osjećam.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 1:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 18, 2008 8:01 pm
Postovi: 98
* "Samo navijanje je negativno. Navijanja uopće ne bi trebalo biti. Trebao bi biti sport radi sporta."

Treba razlučiti amatere od profesionalaca, jer kad se to ne bi radilo, ne bi bilo ni navijanja. Kako će se u skupnim športovima zvat jedna ili druga ekipa? Mora po gradu, državi, naselju i sl. Navijanje je priznavanje nečijeg čina i nema veze s mentalnim programima ni sa ulizivanjem. Mentalni bi program trebao značiti razdvajanje, a šport ne znači razdvajanje, već pravilno odmjeravanje snaga u nečemu što ide na korist zdravlju osoba koje igraju. Navijači prate igrače i mogu navijati za dobre poteze.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 1:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
Treba razlučiti amatere od profesionalaca, jer kad se to ne bi radilo, ne bi bilo ni navijanja.


Sta?

Citat:
Kako će se u skupnim športovima zvat jedna ili druga ekipa? Mora po gradu, državi, naselju i sl.


Ne, ne moraju uopste ni da postoje ekipe.

Citat:
Navijanje je priznavanje nečijeg čina i nema veze s mentalnim programima ni sa ulizivanjem.


Drugo denzitetski nacin razmisljanja

Citat:
Mentalni bi program trebao značiti razdvajanje, a šport ne znači razdvajanje, već pravilno odmjeravanje snaga u nečemu što ide na korist zdravlju osoba koje igraju.


SVE je mentalni program. Sport ide samo na fizicko zdravlje, ali jos je bolja obicna rekreacija. Sport razvija OPS nacin zivota.

Citat:
Navijači prate igrače i mogu navijati za dobre poteze.


I time navijaci poklanjaju svoju energiju, umesto da je zadrze naprimer za svoju rekereaciju i svoje zdravlje.

Kao sto rekoh SVE je mentalni program.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 2:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 12, 2008 9:25 pm
Postovi: 127
tamna_shuma je napisao/la:
Ja to osjećam.


Ti osjećaš?!!

Čime si to pokazala?

Ostali forumaši jesu, ti bogami nisi!

On tema
Mene samo frapira činjenica koliko para se ulaže u to.. A milijuni gladnih ljudi...Zaista otužno!
:love5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 2:46 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ima onih koji se bave sportom i onih koji bi željeli biti sportaši.
Masa onih koji žele biti sportaši, a to nisu se nekako preobrate u psihopate.
Žive tuđe živote, svojih idola nogometaša i nekako usput polude, ili im je to u prirodi...

Svaka čast ljudima koji prate sport i vesele se, no među "navijačima" je hrpetina psihopata.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 2:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
tamna_shuma je napisao/la:
_Dario_ je napisao/la:
a ti kompetentna da takve stvari govoris jelda?tko si ti da odredjujes da je navijanje negativno?


Ja to osjećam.



hahaha daj molim te ne izvaljuj vise ovakve izjave ako nemas argumentirano....ja mogu rec da je crvena ruzna boja...samo zato sto to osjecam...i navijanje nije negativno! sve sto covjeka cini sretnim je pozitivno!! i tocka

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 2:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
_Dario_ je napisao/la:
tamna_shuma je napisao/la:
_Dario_ je napisao/la:
a ti kompetentna da takve stvari govoris jelda?tko si ti da odredjujes da je navijanje negativno?


Ja to osjećam.



hahaha daj molim te ne izvaljuj vise ovakve izjave ako nemas argumentirano....ja mogu rec da je crvena ruzna boja...samo zato sto to osjecam...i navijanje nije negativno! sve sto covjeka cini sretnim je pozitivno!! i tocka


Pitanje što je za koga argument. Ako trebaš fizički argument, fulao si forum.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 2:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
pa nemozes ti covjece bozji meni rec da je nes negativno ako ja smatram da je to pozitivno i jedna jako lijepa zabava....sta je tebi?

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 2:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
_Dario_ je napisao/la:
pa nemozes ti covjece bozji meni rec da je nes negativno ako ja smatram da je to pozitivno i jedna jako lijepa zabava....sta je tebi?


Rekla sam svoje mišljenje na komentar jolo-duba. I to je to.
Ljudi su borbe gladijatora smatrali lijepom zabavom, ljudi smatraju lov na životinje lijepom zabavom, pecanje riba (ne mislim na prehranjivanje, već na zabavu)... ali ja ne. Eto. U istom košu mi je i navijanje.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 6:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
_Dario_ je napisao/la:
a ti kompetentna da takve stvari govoris jelda?tko si ti da odredjujes da je navijanje negativno?


Mislim da je potezanje ovakvog "supljeg" argumenta poslednja stvar koju bi jedan svesniji covek dopustio sebi da kaze. Sta znaci sustina pitanja "ko si ti da odredjujes..."? Tako bi isto moglo i tebi da se kaze "Ko si ti da tvrdis da je navijanje pozitivno", ali zapravo to pitanje bi moglo biti postavljeno svakome od nas. Sa druge strane sustina ovakvog pitanja "ko si ti da odedjujes" podrazumeva da je nekome potrebna nekakva "kvalifikacija" da bi njegovo misljenje zasluzilo paznju. Otprilike kao kada se misljenje nekog univerzitetskog profesora idiota smatra "vrednijim" od misljenja nekog pametnog coveka koji nema fakultetsku diplomu. Mislim da to u stvari predstavlja sklonost ka hijerarhiji, paramoralizmu i prednosti forme nad sustinom. Sto je naravno mentalni program, i to onaj koji je obavezni deo OPS piramide.

Isto kao i "navijati" za nekoga. To uvek podrazumeva misaoni koncept odnosno mentalni program "mi i oni", u kome smo uvek mi bolji od njih, nekada samo zato sto smo mi naprosto "mi", pa samim tim moramo biti bolji. Koncept "mi i oni" zajedno sa "samovaznosti", cini osnovu naseg ega, a to je osnovni prinip/mentalni program po kome funkcionise nas "predatorov um". U tom smislu navijati u sportu znaci separaciju, odvajanje, a svi znamo da rezultet takvog odvajanja na skupine tj. navijacke ekipe moze imati i fatalne posledice. Kada su u pitanju agresivni navijaci zeljni okrsaja, neko ce reci da to nisu pravi navijaci nego huligani, a da su "pravi" navijaci ljubitelji sporta i da ne navijaju agresivno. Medjutim, mislim da je to ista stvar. U pitanju je isti mentalni program, samo zavisno od individualne svesnosti svako ga izrazava drugacije. A taj mentalni program je uvek podrzavanje OPS osecaja. To nije tako samo u sportu, cini se da je to prisutno u svim "drustvenim" igrama. Od monopola do "ne ljuti se covece", svuda gde se nadmece i gde postoji podela na nas i njih, koja se zavrsava konceptom pobednik/gubitnik. Pa kada si pobednik ili kada je "nasa" ekipa pobedila onda se "osecamo" super, a kada gubimo osecamo se lose. A osecamo se "super" zato sto je nasem egu i samovaznosti milo i drago sto smo "bolji" od drugih. A kada smo porazeni onda je u pitanju isto to ali suprotno, druga strana iste medalje, bez jednog nema ni drugog.

Za mene licno, sport je pozitivan samo u smislu kada se bavis njime, aktivno ili rekreativno, a neko preterano pracenje sporta i navijanje je gubljenje energije i vremena, i predstvavlja samo najobicnije zadovoljenje sitnih OPS "samotešećih" mentalnih programa.

Sa druge strane, mislim da je tzv. pozitivnost i plemenitost profi sporta u stvari 'urbani mit', jer kao sto se cini, sve se vrti oko novca i profita, sportisti su postali kao cirkusanti ili bolje receno gladijatori u areni, a i suvise se cesto desava da ostaju sa fizickim ostecenjima zarad sportskog uspeha. To vazi narocito kod forsiranja mladih osoba.

Citat:
...i navijanje nije negativno! sve sto covjeka cini sretnim je pozitivno!! i tocka


Mislim da ce mozda 50% OPS mentalnih programa ciniti da se osecas sretno, u tome i jeste 'caka', kao medalja sa dve strane. Ako pristanes na jednu, pristao si i na drugu. Mentalni programi koji te cine "sretnim" su uglavnom OPS "samotešeći" programi. Oni ne moraju biti neposredno "negativni" tj mogu biti i kreativni, ali sluze zadovoljavanju OPS potrebe. A ako malo dublje razmislimo cini se da je je ona "pozitivna" strana u stvari zadovoljavanje "samovaznosti" i ega, dok je ona "negativna" strana medalje u stvari zadovoljavanje tudje samovaznosti i sebicnog ega a na nasu stetu. Ili mozda bi se moglo reci drugim recima: Ako zelis da usisavas energiju, onda pristajes na to da i tebi neko usisava energiju.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 6:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 18, 2008 8:01 pm
Postovi: 98
* "Ne, ne moraju uopste ni da postoje ekipe. "

Prvo denzitetski način razmišljanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 6:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
promatrač je napisao/la:
Ima onih koji se bave sportom i onih koji bi željeli biti sportaši.
Masa onih koji žele biti sportaši, a to nisu se nekako preobrate u psihopate.
Žive tuđe živote, svojih idola nogometaša i nekako usput polude, ili im je to u prirodi...

Svaka čast ljudima koji prate sport i vesele se, no među "navijačima" je hrpetina psihopata.

odlichan uvid =D> =D> =D>
nemam shta da dodam na ono shto sam vec u ovoj temi rekao,i shto su i FearLess i tamna shuma rekli,kome nije dosta ratova,kome je josh uvek potrebno da kroz te lekcije prolazi,samo nek navija,zelje ce mu se ispuniti :twisted: ,
uostalom,ovo je Planeta zelja,sve se zelje kad tad manifestuju,pa tako i ove,shkola je tu da omoguci uchenje,to shto vecina uglavnom bira ruzne lekcije,to je vec druga pricha :twisted:
:love3:

edit:
sad videh,
Aragorn, =D> =D> =D> ,vrlo si lepo sve to izlozio i objasnio

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 6:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 09, 2007 3:29 pm
Postovi: 833
Lokacija: Zagreb, Vrbovec
Nikad nisam volio sport iz razloga što se toliko fokusira i pridaje pažnje primitivnim željama i "natjecateljskom duhu". Upravo taj natjecateljski duh je kamen spoticanja jer veliča ego i ne naglašava ono što je stvarno važno, a to je disciplina tijela koja može poslužiti i čišćenju uma od dnevnih briga ali i u nešto duhovnije svrhe.

_________________
Moja kolekcija knjiga:

http://www.4shared.com/dir/12497247/299 ... cija_.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 11:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
nat je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Ima onih koji se bave sportom i onih koji bi željeli biti sportaši.
Masa onih koji žele biti sportaši, a to nisu se nekako preobrate u psihopate.
Žive tuđe živote, svojih idola nogometaša i nekako usput polude, ili im je to u prirodi...

Svaka čast ljudima koji prate sport i vesele se, no među "navijačima" je hrpetina psihopata.

odlichan uvid =D> =D> =D>
nemam shta da dodam na ono shto sam vec u ovoj temi rekao,i shto su i FearLess i tamna shuma rekli,kome nije dosta ratova,kome je josh uvek potrebno da kroz te lekcije prolazi,samo nek navija,zelje ce mu se ispuniti :twisted: ,
uostalom,ovo je Planeta zelja,sve se zelje kad tad manifestuju,pa tako i ove,shkola je tu da omoguci uchenje,to shto vecina uglavnom bira ruzne lekcije,to je vec druga pricha :twisted:
:love3:

edit:
sad videh,
Aragorn, =D> =D> =D> ,vrlo si lepo sve to izlozio i objasnio


hrpa psihpata je i medju politicarima,pjevacima,vojnicima,vozacima autobusa ....i sta sad,ajmo cijeli svijet prozvat psihopatskim

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 11:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
Citat:
hrpa psihpata je i medju politicarima,pjevacima,vojnicima,vozacima autobusa ....i sta sad,ajmo cijeli svijet prozvat psihopatskim


upravo tako :)

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 02, 2008 11:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
_Dario_ je napisao/la:
nat je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Ima onih koji se bave sportom i onih koji bi željeli biti sportaši.
Masa onih koji žele biti sportaši, a to nisu se nekako preobrate u psihopate.
Žive tuđe živote, svojih idola nogometaša i nekako usput polude, ili im je to u prirodi...

Svaka čast ljudima koji prate sport i vesele se, no među "navijačima" je hrpetina psihopata.

odlichan uvid =D> =D> =D>
nemam shta da dodam na ono shto sam vec u ovoj temi rekao,i shto su i FearLess i tamna shuma rekli,kome nije dosta ratova,kome je josh uvek potrebno da kroz te lekcije prolazi,samo nek navija,zelje ce mu se ispuniti :twisted: ,
uostalom,ovo je Planeta zelja,sve se zelje kad tad manifestuju,pa tako i ove,shkola je tu da omoguci uchenje,to shto vecina uglavnom bira ruzne lekcije,to je vec druga pricha :twisted:
:love3:

edit:
sad videh,
Aragorn, =D> =D> =D> ,vrlo si lepo sve to izlozio i objasnio


hrpa psihpata je i medju politicarima,pjevacima,vojnicima,vozacima autobusa ....i sta sad,ajmo cijeli svijet prozvat psihopatskim


Tacno tako. Nisu svi psihopati, cak su i pravi psihopati jako retki, ali se vecina tako ponasa.

Evo knjige:

www.dreambandclub.com/polit_ponero.pdf

moze i klik desnim pa "save as"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 03, 2008 12:16 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa možemo možda čak i s pravom otići u krajnost da se svi proglasimo psihopatama, taman tolikim da možemo ostati ljudi, sukladno svijetu u kojem živimo..
Pitanje je ko je koja vrsta psihopate i koliko je i na koji način opasan.
Da li je na vlasti .... zna li da je psihopata !?
Rekao bih i da se svijet, takav kakav jest održava na temeljima psihopatije.

Zato evo - i ja sam psihopata! Svjestan sam toga. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz