Sada je: pet apr 19, 2024 9:38 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Olimpijske igre 2008
PostPostano: sub aug 09, 2008 10:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 05, 2008 1:56 pm
Postovi: 31
juce prilikom otvaranja olimpijskih igara paznju mi je privukao detalj kada je iz sredine olimpijskog stadiona izronio veliki globus oko koga su trcali ljudi ,bila je to zemlja ,posle je ogromna lopta promenila boju i postala crvena i akrobate su nastavile da trce oko nje,poruka po meni je jasna ,ili na marsu ima ljudi ili nekih oblika slicnih,ili ce ih biti uskoro,isto to pokazuje da i kinezi sve to prate i rade isto kao i nasa ili zajedno sa njom,otvaranje igara uvodni slet uvek ima poruku,setimo se otvaranja igara u barseloni i jasne iliminatske poruke ko vlada svetom,inace juce su bili prisutni svi na stadionu izmedju ostalih i henri kisindzer........


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 09, 2008 1:55 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub aug 09, 2008 9:30 am
Postovi: 15
aahhahahhahaahahahahahahhahahahhahahaaahhaha koji si ti kralj .... :shock: :lol:

e kazat cu ti nesto zato je postala crvena kao sto je pola pozornice bilo u crvenome jest zato sto zastava DR Kine je crvena a komunjare vole crvenu i komunjare su u crvenome i vecina komunjarskih zvjezda je crvena ili zuta (ako je crvena zastava onda stavljaju zutu zvjezdu) ... itd... da te ne zamaran uglavnom globus je postao crven upravo iz toga razloga sto oni promoviraju i salju poruku svjetu da planet pripada komunjarama i kini ...
doduse sve sto sam vidio na televiziji bilo je crveno bilo je kao jedan veliki menstrualni obred :P

ali staro to sto si napisao da je kina tila reci svjetu da na marsu ima zivota ajme ubija si me - to je bilo za anale, staro ja mislim da dok ti gledas crtice u njima trazis skrivene poruke koje cekaju takve kao sto si ti da je desifriraju.

kad asi tako inteligentan desifriraj ovo;
slika

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 09, 2008 2:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
Pohlepa je napisao/la:
aahhahahhahaahahahahahahhahahahhahahaaahhaha koji si ti kralj .... :shock: :lol:

e kazat cu ti nesto zato je postala crvena kao sto je pola pozornice bilo u crvenome jest zato sto zastava DR Kine je crvena a komunjare vole crvenu i komunjare su u crvenome i vecina komunjarskih zvjezda je crvena ili zuta (ako je crvena zastava onda stavljaju zutu zvjezdu) ... itd... da te ne zamaran uglavnom globus je postao crven upravo iz toga razloga sto oni promoviraju i salju poruku svjetu da planet pripada komunjarama i kini ...
doduse sve sto sam vidio na televiziji bilo je crveno bilo je kao jedan veliki menstrualni obred :P

ali staro to sto si napisao da je kina tila reci svjetu da na marsu ima zivota ajme ubija si me - to je bilo za anale, staro ja mislim da dok ti gledas crtice u njima trazis skrivene poruke koje cekaju takve kao sto si ti da je desifriraju.

kad asi tako inteligentan desifriraj ovo;
slika


U svemu što nas okružuje možemo nešto naučiti, pa tako i u crtiću (i ja tražim pozadinu u svemu oko sebe ). I tvoje i njegovo objašnjenje je točno, a opet nije. Glavno je to da se razmišlja i povezuje.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 09, 2008 2:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 28, 2006 1:57 pm
Postovi: 76
Lokacija: Prijedor, BiH
@pohlepa

Ako si dosao da ismijavas ljude onda slobodno spakuj kofere i idi nadji neki drugi forum. Ako zelis da aktivno ucestvujes u raspravama ponasaj se civilizovano i sa dostojanstvom, postuj svog sagovornika. Niko nije pokupio svu pmaet svijeta pa da moze da soli naokolo i da ismijava ljude i to ne samo na ovom topicu nego i na jos dva si se bezobrazno ponio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 09, 2008 2:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 05, 2008 1:56 pm
Postovi: 31
drago mi je sto sam te lepo zasmejao POHLEPA ,vrlo je moguce da poruku sa otvaranja igara nisam lepo razumeo,verovatno zato sto i nije upucena obicnim smrtnicima vec iluminatima,,a sta ona predstavlja treba desifrovati,,


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 09, 2008 2:56 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub aug 09, 2008 9:30 am
Postovi: 15
Illuminati ... postojali oni ili ne ja znam da ni ti ni ja niti itko iz ovoga foruma nece doseci neko vece znanje o njima niti ce se upoznati s stvarnom istinom o njima pa tako da mi i dalje mozemo pricati o njima ali iskreno mi reci sto mii dobivamo s tim razovorom osim jos vece izgubljenosti u gomili bizarnih rijeci koje imaju masu upitnika ............
iskreno ne da mi se gubiti vrime na te pricice ima vaznih stvari od kopanja po iluminatima odnosno po upitnicima

happy searching :D

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 09, 2008 4:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 05, 2008 1:56 pm
Postovi: 31
Olimpijada jest počela u Grčkoj i postala je festival u čast Zeusu od religijske važnosti s žrtvovanjima i ceremonijama, dok ju nije onaj isti rimski car Theodosius od prije godine 393-če ukinuo nakon tisuču godina Olimpijada (zanimljivo je da su se atlete natjecali goli, jer je to ujedno i bio festival tjela). Onda imamo opet neki Olimpijski plamen iliti vječnu vatricu itd, koji obilježava krađu Zeusove vatre od strane Prometeja (zadnjeg Titana, koji su po mitologiji vladali prije nego su ih grčki bogovi Olimpa sredili uz pomoč Zeusove munje) da ju vrati ljudima (smrtnicima). Zbog ovog je po grčkoj mitologiji Prometej bog vatre i vuče paralele ne samo s Lokijem iz nordičke mitologije, nego i sa Luciferom, jer je, jel, prosvijetlio ljude, dao im neko znanje itd. Nije važno koji paganski bog je simbol čega, dok god nije pravi, Sotona je zadovoljan. Evo recimo George W Bush-a koji 2002-ge nosi olimpijsku baklju kao i mnogi, samo što se to ovdje odvija za zimskih igara u Salt Lake City-u, a ova dionica je ispred pozlačenog kipa Prometeja ispred zgrade Rockefeller-a u New Yorku (Rockefelleri su jedna od onih Iluminati krvnih linija), što ovim ljudima nije samo kip, nego simbol cjele te muljaže
Iluminati uvijek ostave neki okultni potpis kad organiziraju neki događaj, pogotovo ako je taj događaj dizajniran da pomakne svijet bliže Novom Svjetskom Poretku iliti kraljevstvu Antikrista. Zapaljena baklja je jedan od najvažnijih potpisa Iluminatija (Iluminati znači "Prosvijetljeni"), a još ktome kad nekog ubiju, bilo kroz ritual ili pažljivo smišljen plan, njihov grob je često obilježen vječnim plamenom


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 09, 2008 6:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 26, 2008 7:51 pm
Postovi: 49
Sundance, zanimljivo opažanje 8) .

Nisam pratila otvorenje OI jer me uopće ne privlače manifestacije takve vrste, sve mi to liči na jedno veliko pretvaranje, laž umotanu u šareni papir da bi izgledalo što spektakularnije a prava se istina sakrila... jer danas svi samo pričaju o velebnosti cijelog projekta, prekrasnoj predstavi... a s druge strane izbio je još jedan rat, isti dan, teror, žrtve, očaj... nova isporuka. Baš su "lijepo" usklađeni.




Pohlepa, ružno i nepristojno od tebe..
I, nekako ti jako puno toga znaš i u jako puno toga si siguran obzirom da se, kako kažeš, u ovakvim razgovorima ništa ne dobija osim još veće izgubljenosti u gomili bizarnih riječi koje imaju masu upitnika.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 09, 2008 7:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Pohlepa je napisao/la:
Illuminati ... postojali oni ili ne ja znam da ni ti ni ja niti itko iz ovoga foruma nece doseci neko vece znanje o njima niti ce se upoznati s stvarnom istinom o njima pa tako da mi i dalje mozemo pricati o njima ali iskreno mi reci sto mii dobivamo s tim razovorom osim jos vece izgubljenosti u gomili bizarnih rijeci koje imaju masu upitnika .


Mislim da mi "tim" razgovorima dobijamo puno toga. Cak i ako sustinski ne mozemo znati pravu ili celu istinu, mi dok citamo, razmisljamo i razgovaramo o tome definitivno mozemo da zakljucimo da "ima tu nesto" ili "tu nesto svakako smrdi". A mislim da je to veliki korak napred jer postajemo 'svesniji' i shvatamo da "realnost" oko nas i nije bas takva kakva nam se plasira da jeste, ili barem nije samo takva. Ali, odustajanjem od trazenja odgovora na brojna pitanja koja se namecu takvim zakljuckom da "ima tu nesto", predstavlja okretanje ledja vlastitoj "svesnosti", odnosno siroj precepciji i prepustanje mehanickom zivotu po tzv generalnim zakonima. Jednom recju - ignorantnost. A ignorantnost sama po sebi dozvoljava siroku manipulaciju nad takvom osobom. Pa sad, svako ima svoje lekcije i odabira shodno svojoj sustini, ako ne svesno onda barem podsvesno.

Licno mislim da je upravo "trazenje odgovora" to sto je najbitnija stvar u procesu razvoja sopstvene svesnosti. Jer u stvari percepcija se siri postepeno, i ono sto nam je danas izgledalao kao fenomenalan "odgovor", godinu dana posle nam se cini kao bedni delic onoga sto je usledilo posle. Odnosno nasa percepcija se prosirila, dobili smo neke odgovore ali i nova pitanja. Mislim da, bar u realitetu u kome zivimo, ne postoji neki "odgovor" iz koga nece slediti daljnja pitanja. U svakom slucaju, licno mislim da nije dobro odustajati od trazenja odgovora zato sto mislimo da verovatno necemo saznati istinu u nasem zivotu. Sta vise, mislim da onaj ko "trazi" ce sigurno "nesto" naci, mozda ne celu istinu ali neki delic sigurno da.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 10, 2008 8:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 05, 2008 1:56 pm
Postovi: 31
Olimpijske igre glavna tema britanske štampe Otvaranje Olimpijade nikada nije bilo tako velelepno, ali ni ispunjeno tako dramatičnom simbolikom. No, taj utisak otvorenosti, poput mnogih drugih koje se Kina u posljednje vrijeme trudi da ostavi, zasjenjuje mnogo složeniju i često mnogo mračniju stvarnost, tvrdi Independent.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 10, 2008 11:18 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub aug 09, 2008 9:30 am
Postovi: 15
Aragorn je napisao/la:
Mislim da mi "tim" razgovorima dobijamo puno toga. Cak i ako sustinski ne mozemo znati pravu ili celu istinu, mi dok citamo, razmisljamo i razgovaramo o tome definitivno mozemo da zakljucimo da "ima tu nesto" ili "tu nesto svakako smrdi". A mislim da je to veliki korak napred jer postajemo 'svesniji' i shvatamo da "realnost" oko nas i nije bas takva kakva nam se plasira da jeste, ili barem nije samo takva. Ali, odustajanjem od trazenja odgovora na brojna pitanja koja se namecu takvim zakljuckom da "ima tu nesto", predstavlja okretanje ledja vlastitoj "svesnosti", odnosno siroj precepciji i prepustanje mehanickom zivotu po tzv generalnim zakonima. Jednom recju - ignorantnost. A ignorantnost sama po sebi dozvoljava siroku manipulaciju nad takvom osobom. Pa sad, svako ima svoje lekcije i odabira shodno svojoj sustini, ako ne svesno onda barem podsvesno.
.


Aragorne ma svaka cast na ovoj recenici potpisujem je velikim slovima ... ma nisam tija ispast ingnorant ni bezobrazan nego sam samo tija reci kako mi je smisno da u ovome dobu illuminati za sebom ostavljaju tragove neznam tocno cita sam kod sundance-a da uvjek ostavljaju upaljenu baklju onda takoder ostavljaju raznorazne kipove ... i sl. to doba je zavrseno mozemo se osloniti na izvore iz proslog stoljeca odlican su orijentir pocevsi od templara pa sve do Gordona Browna koji u britanskom saboru non stop spominje New World Order iako ne iznosi tocne detalje kako bi provea kroz zakone (sumljivo).

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 11, 2008 8:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 05, 2008 1:56 pm
Postovi: 31
Sa kojim pravom se ti "pohlepa ", zasmejavas mom tekstu,a pritom lizes dupe moderatorima foruma i demantujes samog sebe. Molim te, ako nastavis da pises na mojoj temi ,DA SE DRZIS ISTE, bez diskvalifikacija komentatora ,u protivnom otvori svoju i demantuj samog sebe svojom demagogijom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 11, 2008 11:59 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub aug 09, 2008 9:30 am
Postovi: 15
sundance je napisao/la:
Sa kojim pravom se ti "pohlepa ", zasmejavas mom tekstu,a pritom lizes dupe moderatorima foruma i demantujes samog sebe. Molim te, ako nastavis da pises na mojoj temi ,DA SE DRZIS ISTE, bez diskvalifikacija komentatora ,u protivnom otvori svoju i demantuj samog sebe svojom demagogijom.


zar bih trebao odgovoriti na ovu provokaciju ili ...

da ti samo recem jednu stvar suncev ples ,prvo nesvida mi se tvoj stil pisanja jer u svako recenici iznosis MASU enigmatike bez ikakvog pokrica (alibi).
ja - ti i u konacnici svi ostali na ovome forumu smo bebe sta se tice znanja kako illuminata tako i drevnih znanja pa bi bilo najbolje da ti suncev ples izneses prvo dokazane stvari a ne bajke ... da od toga krenemo ... budimo po prvi puta akademski ispravni i ne skacimo u zakljucke vec krenimo od samoga i osnovnog pokrica pa na kraju krajeva mozemo iskoristiti mastu!

OVO JE TVOJ STIL PISANJA [hrpa enigmatike]
sundance je napisao/la:
ili na marsu ima ljudi ili nekih oblika slicnih,ili ce ih biti uskoro,isto to pokazuje da i kinezi sve to prate i rade isto kao i nasa ili zajedno sa njom,otvaranje igara uvodni slet uvek ima poruku,


OVO JE MOJ STIL PISANJA [nema enigmatike vec orijentiri za pracenje lektire]
pohlepa je napisao/la:
odlican su orijentir pocevsi od templara pa sve do Gordona Browna koji u britanskom saboru non stop spominje New World Order iako ne iznosi tocne detalje kako bi provea kroz zakone (sumljivo).


primjecujes li sada ono sto ja govorim suncev ples ... sve sto ja zelim od osobe koja nesto pise je ISTINA I IZVOR!

znanje nas moze uciniti velikima a masta - izgubljenima!

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 12, 2008 11:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
joj ljudi uzivajte u igrama i u pobjedama nasih natjecatelja..... :wink:

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 12, 2008 12:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 28, 2006 1:57 pm
Postovi: 76
Lokacija: Prijedor, BiH
Navijati za nekoga samo sto je rodjen u istoj drzavi je ratno stanje dok je prividni mir.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 12, 2008 1:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
fear frende pa ako ti se ne navija za svoje,navijaj za brazil,turkmenistan,alzir tvoja stvar :wink:

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 12, 2008 1:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 28, 2006 1:57 pm
Postovi: 76
Lokacija: Prijedor, BiH
Ja gledam ali ne navijam ni za koga ;)
Navijanje samo bezveze crpi moju energiju, da se radujem ili tugujem jer neki prekoplaceni igrac pogrijesi 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 12, 2008 2:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
Gospodo, svima nam je jasna sentenca - Hleba i igara ... i po koja hispano-amerikanska serija = narod hipnotisan...

Nego, neko je pomenuo da su nekada ucesnici bili goli u slavu tela... Cim vrate taj obicaj ja kupujem ceo paket ulaznica za Olimpijadu... He, he, al bi bila jagma za zenske utakmice... :lol:

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 12, 2008 2:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 28, 2006 1:57 pm
Postovi: 76
Lokacija: Prijedor, BiH
I zensko streljicarstvo bi zahtjevalo stadione od 300 000 gledatelja ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 12, 2008 3:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
FearLess je napisao/la:
Navijati za nekoga samo sto je rodjen u istoj drzavi je ratno stanje dok je prividni mir.

=D> =D> =D>
:thumbup:

nazalost,chini se da je nekima josh sto ratova malo da shvate sushtinu "nashi,vashi,svoji,njihovi..." programa :twisted:
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz