Sada je: čet mar 28, 2024 12:35 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 167 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon okt 20, 2008 2:51 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet okt 19, 2006 11:16 am
Postovi: 16
All should leave Geneva.
Saturn turns from gold to iron.
The contrary RAYPOZ will exterminate everything.
There will be signs in the sky before this.

Nostradamus 9.44

_________________
I'll tell you this...
No eternal reward will forgive us now
For wasting the dawn.


Zadnja izmjena: Loyd; čet okt 23, 2008 12:41 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 20, 2008 10:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 7:40 pm
Postovi: 78
Lokacija: Bijeljina
Loyd je napisao/la:
....The contrary RAYPOZ will exterminate everything.
......Nostradamus 9 4.4.


Tacan prevod ove recenice?

_________________
Dokle vise da trpimo sve ovo...da li da ostanemo normalni po nasim nacelima ili da i dalje budemo ludi po njihovim nacelima....
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 23, 2008 12:39 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet okt 19, 2006 11:16 am
Postovi: 16
RAYPOZ je termin koji nije koriscen nigde u francuskom jeziku i nema definitivno znacenje.U originalu katren zvuci ovako:

Migrés, migrés de Geneue trestous,
Saturne d'or en fer se changera,
Le contre Raypoz exteriminera tous,
Auvant l'aruent le ciel signes fera.

Isto tako RAY na starom francuskom znaci isto sto i na engleskom.POZ asocira na positive, sto bi moglo da se odnosi na naelektrisanje cestice (Le contre rayPOZ bi onda bila negativno naelektrisana cestica)
A ovi znakovi na nebu... Mozda ce greysi pokusati da nas upozore na posledice [-o< heh

_________________
I'll tell you this...
No eternal reward will forgive us now
For wasting the dawn.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 23, 2008 12:55 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet okt 19, 2006 11:16 am
Postovi: 16
Ovo je logo cern-a:




slika


666

_________________
I'll tell you this...
No eternal reward will forgive us now
For wasting the dawn.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 23, 2008 1:00 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet okt 19, 2006 11:16 am
Postovi: 16
A ispred labaratorije je statua shive boga vatre kao oziviteljice i unistiteljice vasione:

slika
slika

_________________
I'll tell you this...
No eternal reward will forgive us now
For wasting the dawn.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 23, 2008 3:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Na ovom linku mozete videti sta se trenutno tamo radi uzivo (navodno)
Koliko vidim k'o kod nas, nikad nigde nikoga, samo se setaju, pusi se po hodnicima . . .


http://cms-project-cmsinfo.web.cern.ch/ ... index.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 23, 2008 6:30 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Poginuo "Puki", nekako mi žao, volio sam ga gledati na tv.

http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/eksplodirala-bomba-u-dvoristu-nacionala-poginule-dvije-osobe.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 22, 2008 9:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 18, 2008 1:42 pm
Postovi: 79
Lokacija: Osijek
Pozz svima na forumu :hello2:
Nakon malo duzeg cekanja i malog slackiranja moderatora :wink:
napokon sam u mogucnosti da sudjelujem na ovom forumu \:D/


Pratio sam malo razvoj tog CERN-a, ne nesto superultramega detaljno ali ono :) pa mi je malo jako cudno to sto nakon par dana ukljucenja u pogon dodje do tako trivijalne pogreske kao sto je puknuce cijevi(ispravite me ako je nesto drugo u pitanju, nisam vishe siguran:) mislim ako je ulozeno toliko milijuna kako je moguce da se desi tako glupa nezgoda??? Kontam si da oni lijepo provode ekspermiente u sigurnoj tajnosti od obicnog puka i saznaju svasta dok mi lagano ne zaboravimo na CERN pa ce onda moci ostatak vremena na miru raditi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 25, 2008 11:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Ja mislim da je CERN projekat jedna super ideja! Samo se pitam kako to niko prije nije uradio... i CERN bi mogao komotno da upadne u neki scenario za Oceans 14 ( il koji bi vec po redu mogao biti) gdje se Klunej,Pit i druzina maskiraju kao znanstvenici u najvecoj prevari koju je covjecanstvo dozivjelo :D Daklem CERN je tajni projekat koji je Kluni imo odavno u glavi, a to jest da kazu kako traze donatore za najveci mega-super-kewl projekat koje je covjecanstvo ikad vidjelo ! i naravno pare lijezu na svicarske bankovne rachune, a pit stavlja obicne telekomunikacione i vodovodne cijevi ispod austrije, i bum... imamo CERN. I na kraju je pukla cijev, expermient se ne moze odrzavati a kluni pit dzulija i druzba su dobri po par milijardi.. simple as that...

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 05, 2009 11:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
Gospodo. Evo dva meseca i vise ... nista na ovu temu... Da li je moguce da se oko CERN-a nista ne desava? Ima li kakvih zvanicnih - nezvanicnih saopstenja. Sta mislite, zbog cega se sve ucutalo. Tolike milijarde evra a onda TAJAC!? Meni nesto smrdi, ali nisam bas pametan ovih dana da provalim sta je po sredi. Ima li ko ideju?

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 05, 2009 12:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 7:40 pm
Postovi: 78
Lokacija: Bijeljina
ma naravno da nesto smrdi.....digla se u startu prasina,onda oni to kao pustili i onda se to kao pokvarilo.....i onda oni rekli da im treba nekoliko mjeseci da to naprave.....i onda nas zaokupili starim brigama i problemima i naravno ,mi kao i sve druge ovce polako zaboravljamo na to...i naravno,sve se vrti u krug.

A u pozadini svega sto mi neznamo,to mozda i radi uvelikoooooo

I onda,samo jedan dan kad osvane neki senzacionalni naslov u novinama :D ,a vi zakljucite koji... :mrgreen:

_________________
Dokle vise da trpimo sve ovo...da li da ostanemo normalni po nasim nacelima ili da i dalje budemo ludi po njihovim nacelima....
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 05, 2009 1:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
Da, mogu da zamislim naslov tipa - Postovani čitaoče, vaša umrlica se nalazi na 17.strani dole levo. Ostanite čitalac našeg The 4D Harald Tribune mortality news - a ...

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 06, 2009 2:13 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
A i da je u pitanju najgori mogući scenarij, npr. da su napravili neku crnu rupu, koja bi mogla napraviti pizdarije... što tu možemo učiniti?

Ionako banda radi već tisućama godina ono što hoće...

Da im i ne plaćaš porez i time ne financiraš državu u kojoj živiš i iz koje oni uvijek nekako izvlače lovu u ime znanstvenog napretka - oni bi već našli svoj izvor financija, pa makar štampanjem love ili nekim drugim bankarskim makinacijama... dakle, ako oni ŽELE napraviti nešto - onda to i naprave.

Bez razlike da li se mi živciramo ili ne...

Iz naše perspektive je bolje ne živcirati se... ako već ne možeš vidjeti što je "iza zavjese"... nema smisla time razbijati glavu. Ionako već znamo da su razni eksperimenti vršeni/vrše se/vršit će se... tako da... "na zapadu ništa novo".

Možda je bolje uložiti svoju energiju u duhovni napredak. Ionako se napredak broji u duhovnosti, a ne u tehnološkom stupnju neke civilizacije.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 15, 2009 4:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 03, 2008 12:11 pm
Postovi: 41
Jack987 je napisao/la:
A i da je u pitanju najgori mogući scenarij, npr. da su napravili neku crnu rupu, koja bi mogla napraviti pizdarije... što tu možemo učiniti?

Ionako banda radi već tisućama godina ono što hoće...

Da im i ne plaćaš porez i time ne financiraš državu u kojoj živiš i iz koje oni uvijek nekako izvlače lovu u ime znanstvenog napretka - oni bi već našli svoj izvor financija, pa makar štampanjem love ili nekim drugim bankarskim makinacijama... dakle, ako oni ŽELE napraviti nešto - onda to i naprave.

Bez razlike da li se mi živciramo ili ne...

Iz naše perspektive je bolje ne živcirati se... ako već ne možeš vidjeti što je "iza zavjese"... nema smisla time razbijati glavu. Ionako već znamo da su razni eksperimenti vršeni/vrše se/vršit će se... tako da... "na zapadu ništa novo".

Možda je bolje uložiti svoju energiju u duhovni napredak. Ionako se napredak broji u duhovnosti, a ne u tehnološkom stupnju neke civilizacije.

:mrgreen: :wink:


gdje se to napredak broji u duhovnosti?

i vaznije, kako se to mjeri duhovnost?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 15, 2009 10:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
TrazimIstinu je napisao/la:
Jack987 je napisao/la:
Možda je bolje uložiti svoju energiju u duhovni napredak. Ionako se napredak broji u duhovnosti, a ne u tehnološkom stupnju neke civilizacije.

:mrgreen: :wink:


gdje se to napredak broji u duhovnosti?

i vaznije, kako se to mjeri duhovnost?


dobro, mislim da jack uopce nije mislio u onom klasicnom smislu brojenja, bolje receno - etalona.

wise da je bitnije duhowno napredowanje nego tehnolosko... :mrgreen:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 18, 2009 4:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 7:40 pm
Postovi: 78
Lokacija: Bijeljina
I dok smo mi bili zaludjnei ovim nasim,evropskim :D ,ameri odose dalje.....

http://www.blic.rs/svet.php?id=79598

_________________
Dokle vise da trpimo sve ovo...da li da ostanemo normalni po nasim nacelima ili da i dalje budemo ludi po njihovim nacelima....
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 19, 2009 1:03 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
gdje se to napredak broji u duhovnosti?

i vaznije, kako se to mjeri duhovnost?


U univerzumu. Iako to iz naše perspektive malo drugačije izgleda... no...

Duhovnost se mjeri vibracijskim frekvencijama ( ne doslovno "mjeri" kako bi mi to mogli "mjeriti", već više - određenim frekvencijama koje ispuštamo u univerzum našim djelovanjem, mislima, itd. ).

Naravno, netko može napraviti i ograničenje u smislu da definira nečiji napredak veličinom automobila kojeg vozi, veličinom svog spolovila, masom svojih mišića, masom svojeg mozga, volumenom mozga, brojem DNA lanaca, brojem žena/muškaraca s kojima je spavao/la, cifrom na svojem bankovnom računu, veličinom i brojem svojih kuća... svejedno, takvi žive u debeloj iluziji. Sviđalo se to njima ili ne...

Sve su to samo - lekcije.

A što ima novog u Cern-u? Pitamo se ovdje...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 09, 2009 11:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 07, 2009 10:14 pm
Postovi: 51
Lokacija: Alpha Centauri
Licno vjerujem da su eksperimenti aktivni i da "kvara" nije ni bilo nego samo da se smiri malo javnost,da se zaboravi na CERN


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Higgsov bozon i CERN
PostPostano: sub sep 05, 2009 6:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
Nema brige oko Cern-a.

Sve je u rukama stručnjaka.

slika

:angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Higgsov bozon i CERN
PostPostano: sub okt 17, 2009 9:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Holger Bech Nielsen iz Instituta Nielse Bohra i Masao Ninomiya iz Instituta Yukawa tvrde, da stalni kvarovi nisu nikakva slučajnost.
Po njima je Higssov boson za prirodu toliko nepodnošljiv i nedopustiv, da se ona brani od njegovoom objavljivanju.
Nastojanja da se on otkrije izazivaju talase u vremenu. Oni putuju iz budućnosti, kada je čestica već bila objavljena, prema sadašnjosti, gdje hoće
objavljivanje zabraniti.
..........

Drugačije se, po njima, neda objasniti , da akcelerator LHC ne funkcionira i da Amerikanci 1993 nisu dovršili vlastiti akcelerator, iako su ga gradili 15 godina i investovali 9 milijardi dolara.
Prema fizičarima može se to nazvati
„anti- čudo“.

Nielsen u svojoj studiji tvrdi , da se objašnjenje nudi samo.
Higgsov boson se takodje naziva „božanskom česticom“.Njegovo otkriće je od suštinske važnosti za potvrdjivanje standardne teorije čestica – objašnjava zašto sve ostale čestice imaju masu.
Nielsen kaže „Skoro izgleda , da imamo model Boga. Izgleda, medjutim, da On ne podnosi Higgsove čestice, i zato ih izbjegava.“ Maleri kojima su naučnici izloženi, bi po njemu mogli biti djelovanje iz budućnosti, koje treba zabraniti ljudima, da boson pronadju.


http://www.nytimes.com/2009/10/13/scien ... .html?_r=1


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 167 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz