Sada je: sub apr 20, 2024 1:48 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto dec 11, 2007 4:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Mislim da imamo knjigu negde na nekom 4shared

http://www.galaksija.info/forum/viewforum.php?f=9

Citat:
Arbitrium Liberum; mozemo li onda i za 17p/Holmes smatrati da sluzi skretanju paznje!? Na mene je djelovalo suprotno, Holmi me natjerao/potaknuo da malo bolje proucim dostupne podatke i odveo me na zanimljivo internetsko putovanje....


pa eto, skrenula ti paznju na samog sebe, a mozda i sa necega jos veceg, ko bi to mogao znati :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 11, 2007 5:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Scorpio22 je napisao/la:
Hm HAARP je još jedna prepreka na putu, nitko nije rekao da je ovo što mi radimo lagano, naprotiv ne mogu zamisliti teži posao nego buditi se i jačati svijest u vrijeme globalne nesvijesti i sljepoće ljudi, ne radi se o grupnom radu nego o pojedinačnom tim više što 99% nas ne može razgovarati o ovim bitnim temama sa nikim iz svoje najbliže okoline niti može očekivati da će njegov rad na sebi biti prepoznat i nagrađen, nema šanse prije ćeš biti neshvaćen i postati malo outsajder u društvu nego će ti netko čestitati.


Pa ne znam sad , prvo se kaže da su nam skratili svijest , a sad da su ljudi u globalnoj nesvijesti.

Znači da rezoniramo : oni su tu kako bi nam kristalizirali svijest , a to rade tako da nam prvo skrate svijest i onda nas još otruju sa svime i svačime npr između ostaloga farmaceutske droge koje uništavaju nepovratno moždane čelije pa se opet tu ja pitam kako netko u takvom stanju više uopće poslije može iskristalizirati tu svoju svijest , a ako je od nje išta nakon tih droga i ostalo.

Zanimljivo.

Ako netko može slučajno ostvariti kontak sa njima , neka im , molim lijepo , reče da sam ih ja zamolio da nam više ne pomažu u "kristalizaciji" svijesti.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 11, 2007 5:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Evo, koga zanima

http://www.4shared.com/account/file/427 ... BfjWBZgO1c


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 11, 2007 6:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
"Polje" je stvarno odlična knjiga!!!

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 12, 2007 12:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 8:53 pm
Postovi: 75
Spiro, brate , najjači si lik na forumu !
I ja bih isto zamolila Sirijance, kao i ti .
Prijateljski pozdrav, Semjase .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 12, 2007 10:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Citat:
The Nine Signs of Hopi Prophecy

From White Feather, Bear Clan, Hopi Tribe

"These are the Signs that great destruction is here: The world shall rock to and fro. The white man will battle people in other lands -- those who possessed the first light of wisdom. There will be many columns of smoke and fire such as the white man has made in the deserts not far from here. Those who stay and live in the places of the Hopi shall be safe. Then there will be much to rebuild. And soon, very soon afterward, Pahana will return. He shall bring with him the dawn of the Fifth World. He shall plant the seeds of his wisdom in our hearts. Even now the seeds are being planted. These shall smooth the way to the Emergence into the Fifth World."

The Fourth World shall end soon, and the Fifth World will begin. This the elders everywhere know. The Signs over many years have been fulfilled, and so few are left.

First Sign: We were told of the coming of the white-skinned men, like Pahana, but not living like Pahana -- men who took the land that was not theirs and who struck their enemies with thunder. (Guns)

Second Sign: Our lands will see the coming of spinning wheels filled with voices. (Covered wagons)

Third Sign: A strange beast like a buffalo but with great long horns, will overrun the land in large numbers. (Longhorn cattle)

Fourth Sign: The land will be crossed by snakes of iron. (Railroad tracks)

Fifth Sign: The land shall be criss-crossed by a giant spider's web. (Power and telephone lines)

Sixth Sign: The land shall be criss-crossed with rivers of stone that make pictures in the sun. (Concrete roads and their mirage-producing effects.)

Seventh Sign: You will hear of the sea turning black, and many living things dying because of it. (Oil spills)

Eighth Sign: You will see many youth, who wear their hair long like our people, come and join the tribal nations, to learn our ways and wisdom. (Hippies)

Ninth and Last Sign: You will hear of a dwelling-place in the heavens, above the earth, that shall fall with a great crash. It will appear as a blue star. Very soon after this, the ceremonies of the Hopi people will cease.

"These are the Signs that great destruction is coming. The world shall rock to and fro. The white man will battle against other people in other lands -- with those who possessed the first light of wisdom. There will be many columns of smoke and fire such as White Feather has seen the white man make in the deserts not far from here. Only those which come will cause disease and a great dying.

"Many of my people, understanding the prophecies, shall be safe. Those who stay and live in the places of my people also shall be safe. Then there will be much to rebuild. And soon -- very soon afterward -- Pahana will return. He shall bring with him the dawn of the Fifth World. He shall plant the seeds of his wisdom in their hearts. Even now the seeds are being planted. These shall smooth the way to the Emergence into the Fifth World.

"But White Feather shall not see it. I am old and dying. You -- perhaps will see it. In time, in time..."


:roll: :wink:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 15, 2007 2:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 8:53 pm
Postovi: 75
Ima li nekog astronoma na forumu , pa da nam
kaže svoje stručno mišljenje o ovoj " kometi " ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 16, 2007 9:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
dok se snimalo 17p/holmes "uhvaceno" je i ovo u blizini istog;
http://youtube.com/watch?v=xnUEit1BQU4
obratite paznju na obrise ispred objekta "Energy shield"!???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 18, 2007 2:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
a dok su svi obračali paznju na 17p/Holmes druga kometa 85p/Boethin je nestala !?
http://space.newscientist.com/article/d ... pace_rss20
http://www.itwire.com/content/view/15822/1066/

ta kometa je trebala biti sljedeći cilj proučavanja NASAine misije Deep impact, nakon obavljenog zadatka s 9p/Tempel, ali nekako je ovi u NASAi ne mogu pronaći više....

Što bi reko Icke "čudnije od fantazije" da je netko sve ovo smišljao ne bi mogao smisliti, prava "sapunica"...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 1:25 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Što bi reko Icke "čudnije od fantazije"


... odnosno Pastore D.Albert...

Pastore D.Albert - Cudnije od fantazije

:mrgreen: :wink:

Svejedno, "nestajanje" ove druge komete donosi pitanje: Da li naša fizika još uvijek vrijedi?!?

Mene su u školi programirali tako da su rekli da NIŠTA ne može nestati... po zakonima fizike... samo se transformirati...

Dakle, ili fizika više ne vrijedi ( možda je to područje već zahvaćeno vibracijama 4. denziteta ?!? Val? ), ili nije više točna onako kako smo dosad učili ( pardon, kako su nas dosad programirali u školama )...

#-o

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 3:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Citat:
( možda je to područje već zahvaćeno vibracijama 4. denziteta ?!? Val?)


Popuno se slazem sa tobom.
To je onda neka "produhovljena" kometa?!

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 7:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Vama taj 'val' nije ni potreban. Već ste u njemu svojom fantazijom. To je reptilima dovoljno. Postigli su cilj.

Šta mislite da radite kada 'odete u 4D'?
Isto što i ovde: da čekate sledeći val koji će da vas prebaci u 5D.

(Za to postoji izreka: magarac van Pariza, magarac i u Parizu.)

Svi ti 'denziteti' su u vama, vi se od njihi sastojite, i treba da ih ostvarite u sebi tako što ćete da ojačate svoju svest da bude prisutna u svim tim stanjima.
Ako ikakav val zaista dolazi on će jedino da počisti takve kao što ste vi, koji umesto da ga ostvarite u sebi, očekujete spolja val da on vas ostvari.
Dubine kosmosa su naša unutrašnjost. Svi takvi valovi koji menjaju denzitete dolaze iznutra, a ne spolja. Sve što je spolja, iznutra je.

Ova kometa je jedino mogla da nestane ako su njome manipulisali oni iz Kuiperovog pojasa. Svašta se događa gore. I tamo izgleda nije neko ko će da vas vodi na vaše psihodelične talase, nego neko od koga će da vam se smrzne govno u dupetu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 9:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Icke i "Čudnije od fantazije" je moj podsvjesni Lapsus linguae, naime to s reptilima mi je toliko "čudno" da ne mogu opisati...,... iako Icke ima dobru osnovu tj.argumente .... ali nakon moje Mea culpa da se vratimo na komete:
Googlanjem se ne nade se točan navod o velicini izgubljene komete vec samo posredno podatak da je slicnog dijametra kao Hartley 2 dake oko 1,6 km u dijametru... to je približno nešto više nego Goli otok!?
Iako smo u školi učili da su komete samo čista zaleđena voda iliti popularno "prljave snježne grude" istraživanja ukazuju da tu ima najviše leda ali i dosta prašine, pilikarbonata, svega pomalo.. a naravno ima i alternativnih teorija: http://www.jmccanneyscience.com/
uglavnom radi se o čvrstoj i kompatknoj masi, a dokaz tome je kada je deep impact impactor zveknuo Tempest s procjenjenom snagom od 4,5 tona TNT nije ga raspršio nego samo napravio krater od 100 širine i 30 m dubine, uz dosta prašine i pojačanu sjajnost (oko 6x) dakle ogrebotina.....
Zaključno; komete su čvrsta tijela koja nemaju tendenciju sama od sebe se raspasti (sa ili bez ekspolozije) a naročito kada su udaljenije od sunca.
85p/Boethin je uočen 1975 a periodičnost potvrđena 1986....
Dakle cjelokupno; nešto čudno se definitivno dešava; bilo to utjecaj Vala, Planete x, reptila, Pantelije ili tko zna cega....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 2:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Citat:
Svi ti 'denziteti' su u vama, vi se od njihi sastojite, i treba da ih ostvarite u sebi tako što ćete da ojačate svoju svest da bude prisutna u svim tim stanjima.

Citat:
Dubine kosmosa su naša unutrašnjost. Svi takvi valovi koji menjaju denzitete dolaze iznutra, a ne spolja. Sve što je spolja, iznutra je


Potpuno se slazem.

Citat:
To je reptilima dovoljno.

Kojim reptilima?
Citat:
Ova kometa je jedino mogla da nestane ako su njome manipulisali oni iz Kuiperovog pojasa.

Koji su to "oni"?
Citat:
Vec ste u njemu svojom fantazijom.


Hm...
Pokusavam da shvatim, naravno, kako stvari i odredjene pojave funkcionisu. Nisam zaludjena nikakvim reptilima. Ko zna kako "oni tamo" izgledaju. Nama mogu liciti i na komarce.... To nije bitno. Mozda ima i onih koji lice i na reptile. Ne gutam sve sto nam se servira.
Jasno mi je da mozemo biti ugrozeni od nekih entiteta.
Samo mi malo bode intelekt sto ih svi nazivaju reptilima.
Tako da kad god neko kaze "reptili", kod mene izaziva dojam osobe koja je zaglibila u svojoj FANTAZIJI. Sto opet, moze biti kontraproduktivno.

:love3:

P.S. A to
Citat:
da ce da vam se smrzne govno u dupetu
. Naravno da hoce. Svima.

TOPLI pozdrav! :D

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 3:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Bode ti intelekt ono što ne znaš.

I na ovom i na mom sajtu imaš dovoljno materijala da se informišeš.
I prave informacije su ti 'servirane'. Samo od tebe zavisi da li ćeš da ih prepoznaš i primiš, ili će da ti izgledaju kao fantazije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 6:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Pantelija je napisao/la:
Šta mislite da radite kada 'odete u 4D'?
Isto što i ovde: da čekate sledeći val koji će da vas prebaci u 5D.


Pa, kada ovako napises zvuci suvise jednostavno i plitko, kao kada bi moja baba nacula nesto o tome pa dala svoj komentar. :mrgreen:
Prelazak sa 4D na 5D se ne odvija preko "talasa" nego napustanjem fizickog tela jer je 5D prvi denzitet koji nije materijalan, isto kao kada svaki put umre fizicko telo 'dusa' odlazi na 5D, a trajno se zadrzava tamo kada zavrsi sa svim lekcijama u nizim materijalnim denzitetima 1-4. Isto i prelazak sa 3D na 4D ne mora biti preko vala, nego kada neka dusa zavrsi sa lekcijama 3D onda se u sledecem zivotu radja u 4D.

Citat:
Ako ikakav val zaista dolazi on će jedino da počisti takve kao što ste vi, koji umesto da ga ostvarite u sebi, očekujete spolja val da on vas ostvari.


Mozda zbog toga kasiopejci stalno ponavljaju da ne teba ocekivati nego raditi na sebi.

Citat:
Svi takvi valovi koji menjaju denzitete dolaze iznutra, a ne spolja. Sve što je spolja, iznutra je.


Malkice filozofsko pitanje, ali koliko sam shvatio iz transkripata, da bi cela planeta presla u 4D potrebno je da odredjen broj "svesnijih" ljudi posluzi kao provodnik za energiju talasa, sto znaci da "iznutra ide ka spolja". A mozda sam ja to i krivo shvatio.

Citat:
Ko zna kako "oni tamo" izgledaju. Nama mogu liciti i na komarce.... To nije bitno.


Slazem se, ja ih jednostavno nazivam 4D OPS entitetima.
Kada smo vec kod reptila, prvi put sam za njih cuo kod Dejvida Ajka i u jos nekim materijalima na netu i da budem iskren bilo mi je smesno onako predstavljeno, kao opet neka prica za decu. Tek kada sam procitao kas transkripte i ukljucio u razmatranje koncept "denziteta", cela prica mi je dobila dublji i logicniji smisao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 8:02 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Svi ti 'denziteti' su u vama, vi se od njihi sastojite, i treba da ih ostvarite u sebi tako što ćete da ojačate svoju svest da bude prisutna u svim tim stanjima.
Ako ikakav val zaista dolazi on će jedino da počisti takve kao što ste vi, koji umesto da ga ostvarite u sebi, očekujete spolja val da on vas ostvari.
Dubine kosmosa su naša unutrašnjost. Svi takvi valovi koji menjaju denzitete dolaze iznutra, a ne spolja. Sve što je spolja, iznutra je.


Pa i mislio sam pod tim "valom" vibracije atoma/čestica/etera ili čega god... mi to znali ili ne... dakle, val je više kao promjena vibracije, strukture, frekvencije... gustoće ( denziteta )...

Nisam mislio na val što ga rade navijači na stadionima kad gledaju nogomet.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 20, 2007 1:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Pantelija je napisao/la:
Bode ti intelekt ono što ne znaš.

I na ovom i na mom sajtu imaš dovoljno materijala da se informišeš.
I prave informacije su ti 'servirane'. Samo od tebe zavisi da li ćeš da ih prepoznaš i primiš, ili će da ti izgledaju kao fantazije.


Procitala sam Kasiopejce, odprilike 3/4 stiva. Informacije su izuzetne. Jack-u HVALA na "serviranju", tj. ulozenom velikom trudu oko prevodjenja. :hello2: Sa nestrpljenjem ocekujem nastavak.

Kada sam rekla:"...produhovljena kometa..." - samo sam unela malo svezeg, blagog humora... Nista vise ne stoji iza te izjave.

Uostalom, zadrzavam pravo da sumnjam i dalje da bas lice na reptile. :D :D :D :D :D

Nije nam lako sada, a sta nas tek ceka - mislim da ne mozemo ni da zamislimo, tako ne treba da se zestimo zbog drugih, niti da ce pecamo na sitnice... Sve krive Drine sigurno ne mozemo ispraviti, ali se zato trudimo da svak ispravi svoju.

U svakom slucaju, ovo je za mene bila veoma prijatna konverzacija.
Kada bi bila i uzivo, mislim da uopste ne bi ni dolazilo do nesporazuma, jer smo manje-vise svesni o cemu se radi, inace ne bismo ni bili na ovom forumu.

Puno pozdrava dragom Panteliji. Zaista mi se dopadaju neki tvoji postovi. :D

(zaglavili su mi se Smajliji, pa ne mogu da postavim ono simpa. sunce) #-o

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 12:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
E, dragi nasi, sto je bilo daleko- doslo blizu!



http://www.blic.co.yu/svet.php?id=24118

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 1:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Nigde nisam mogla da nadjem malo vise informacija. Zna li neko, jesu li negde naveli nesto konkretnije?

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz