Sada je: pet apr 19, 2024 9:58 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Mladi koljac
PostPostano: ned apr 22, 2007 4:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
http://www.jutarnji.hr/svijet/clanak/ar ... i,71377.jl

slika

slika


sto se to događa u svijetu?tko kontrolira ovakve ljude?kakvi mracni entiteti?zasto djete od 12 godina kolje hladnokrvno?zasto se to dogadja??? :( :(

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 22, 2007 5:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Talibanitis satanorum. - zli entitet koji kontrolira talibane koji onda ubijaju Božje Amerikance.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 22, 2007 11:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
nisi shvatio frende..ja sam protivnik americke politike i bushevog masonsko iluminatskog projekta...i nisam ovo rekao u golobalu za arape naprotiv "navijam za njih" ali hocu rec..dijete od 12 godina s nozem..to nemoze bit uredu, i kad sam pitao sto kontrolira ove ljude mislio sam na ovaj slucaj,ne na arape u globalu.upravo suprotno...ako bi pitao to u globalu onda bi to bila busheva administracija :mrgreen:

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 23, 2007 12:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 07, 2006 1:05 pm
Postovi: 382
Lokacija: Srebrenik, BiH
Ružna slika skroz!

Taj predio svijeta bolje ne zarijevati i pustiti im vemena da dođu tobe!

Nisam upoznat ali kontam nisu arapi talibani tamo podno Monte Eversta?! Nejse. Ovaj što kolje ko god bio zadnje mu bilo.

Ali o masakrima i klanju... Negdje sam čuo ili čitao da su španci pobili hladnim oružjem (znači rukama tukli) 50 miliona latino indijanaca.

Evropski doseljenici u Sjevernu Ameruku (amerikanci) preko 100 miliona indijanaca.

Staljin "samo" 30 miliona svojih rusa.

Prije "par godina" kod nas je pobjeno, poklano i silovano masa naroda.

Mora da se radi o tome ko vlada i čija je vlast - nebitno ko od nas vlada, bitno je da je "Naša" vlast! Pa udri za našu vlast...

_________________
♫ U tako malo nota reći toliko.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 23, 2007 8:12 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
_Dario_ je napisao/la:
nisi shvatio frende..ja sam protivnik americke politike i bushevog masonsko iluminatskog projekta...i nisam ovo rekao u golobalu za arape naprotiv "navijam za njih" ali hocu rec..dijete od 12 godina s nozem..to nemoze bit uredu, i kad sam pitao sto kontrolira ove ljude mislio sam na ovaj slucaj,ne na arape u globalu.upravo suprotno...ako bi pitao to u globalu onda bi to bila busheva administracija :mrgreen:


Pa nisam ni mislio da simpatiziraš Bushevu politiku, vjerojatno ne bi bio tu na forumu na kraju krajeva da simpatiziraš. Samo što malo šaljenja nikad loše ne dođe...
Drugim riječima, ne poznajem mladog gospodina ni život kakav je imao, tko zna što mu je moglo doći i zašto, jesu li ga zlostavljali kao dijete, je li mu falilo ljubavi (zacijelo je), jesu li mu isprali mozak (zacijelo jesu), sve je moguće, nema tu entiteta doli dobre stare ljudske izopačenosti i politike koja uvjetuje gospodarstvo pa onda često i ponašanje ljudi itd. itd., a zašto je tomu svemu tako, e to je sad već neka duga i druga priča ;)...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 23, 2007 11:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Ako nekom uzmeš sve , kao što to rade Ameri .

Što mu preostaje ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 23, 2007 1:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 14, 2006 8:04 pm
Postovi: 139
Lokacija: na mjestu
F. RA
Citat:
Ako nekom uzmes sve , kao sto to rade Ameri .
Sto mu preostaje ?


Sasvim je nevazno kojeg je porijekla doticni, ovaj drugi aktualni slucaj iz Virginia Teach dobro to pokazuje. Sta su pak njemu Ameri uzeli? Dapace, mali imigrant mogao je studirati na elitnom sveucilistu, vjerovatno je i neku stipendiju imao...
Psihopate i sadisti uvijek imaju neke svoje razloge (nadju si uvijek neke "Amere"), a njihovi "odvjetnici" uvijek neko opravdanje (opet "Ameri") Tesko djetinjstvo, siromastvo, zlostavljanje, nesretna ljubav, itd, sve su to "Ameri" zbog kojih neki okolo ubijaju druge, a neki ne...
Ameri mi uzeli :cry: jadan ja...Sad cu malo klat okolo, pa ce mi bit bolje...

Dario
Citat:
za arape naprotiv "navijam za njih"

Koliko te znam s ovog foruma, ovo mi je jedan "tipican Dario".
Opravdanje ti je da si jako mlad i da jos nemas cvrsto izgradjene stavove , da moras za nekog navijati...
i da sigurno nikad nisi ni probao zamisliti kako bi bilo kad bi Arapi bili Ameri...

_________________
Eye of the tiger


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 23, 2007 2:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
sto kontrolira ove ljude


Njihovo neznanje.

A procesi generiranja ovakve vrste energije već su nam dobro poznati, a rade se već tisućama godina... #-o

Nije bitna nacija ili sekundarni razlog zbog kojeg to, navodno, čine...

Osim toga, ljudi i "normalno" kolju i životinje, uništavaju biljke... zagađuju planetu... koje li razlike!?



:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 23, 2007 10:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
survivor znao sam ja da ti mene volis ;)

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz