Sada je: sub apr 27, 2024 10:19 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 299 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 12:40 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Sta to fizicko tjelo drzi na zivotu? Sta to fizickom tjelu govori da dise? Sta to fizicko tjelo budi nakon dubokog sna?


Svijest DNA.

Ne zaboravimo da imamo ukupno 4 vrste svijesti...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 8:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Sta to fizicko tjelo drzi na zivotu? Sta to fizickom tjelu govori da dise? Sta to fizicko tjelo budi nakon dubokog sna?


Svijest DNA.

Ne zaboravimo da imamo ukupno 4 vrste svijesti...

:wink:



Pixi, nadam se da si shvatila!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 30, 2005 3:12 pm 
Grunfer je napisao/la:
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Sta to fizicko tjelo drzi na zivotu? Sta to fizickom tjelu govori da dise? Sta to fizicko tjelo budi nakon dubokog sna?


Svijest DNA.

Ne zaboravimo da imamo ukupno 4 vrste svijesti...

:wink:



Pixi, nadam se da si shvatila!


a sta onda bude sa abortusom?!


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 30, 2005 4:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
a sta onda bude sa abortusom?!


Isto kao i kad ubiješ nekoga. Ako je imalo već dušu, ona seli u 5. denzitet, a ako nije, tj. ako se radilo o organskom portalu, jednostavno tijelo prestaje funkcionirati. Uzrok može biti fizičko trganje ili prevelika količina neke vrste energije koje se može "dati" tijelu, recimo kao električna stolica.

Dakle, nema razlike kod bebe u trbuhu ili kod odraslog ljudskog bića. I jedno i drugo je ubijanje, prekid prirodnih tokova energija, OPS polaritet, negativna orijentacija... kako god to želite zvati.
OPD se nikad ne protivi prirodnim procesima niti ne mijenja nešto ako prilikom toga dođe do uništavanja bilo koje vrste. Shvatit ćete već. Prije ili kasnije.

Sve su samo lekcije.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 31, 2005 5:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 01, 2005 4:59 pm
Postovi: 80
samo nešto, možda ne toliko vezano uz temu, ali i biljke imaju svijest , na 1. razini, naravno, imaju DNA strukturu. Iako sam stroga veganka (čak i ne vegetarijanka) mogu ustvari reći da si OPS dok god koristiš bilo što za sebe , pa i minimalnu količinu biljaka ( eto na mom meniu su samo krastavci), ali ipak ustvari si isto "ubojica" ako tako gledam na stvari, zar ne?
Inače ja sam sklona teoriji po kojoj se duša useljava u tijelo prvim udahom... , do tada postoji razina DNA svijesnosti na razini npr. biljke..
Biljka isto "komunicira"..
inače mislim da apsolutno sve nemanifestirano ima dušu, na kolektivnoj ili individualnoj razini, nije za ovu temu toliko bitno, znači ništa nikada zauvijek niti nestaje :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 01, 2005 12:12 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Tako je, sve ima neku dušu, bilo individualnu, bilo grupnu.

Čak i kamenje ima svijest. I na određeni način, "osjeća" jedno drugo. Ovo sam stavio u navodnike jer to nema nikakve moguće usporedbe s ljudskim osjećajima. Voda, također. I vatra, pitajte kojeg iskusnijeg vatrogasca... kako se bori protiv vatre, kao da je živa... Zrak...isto. Sve je to najmanja svijest... 1. denzitet. I planeta Zemlja je jedan veliki koliko-toliko svjesni organizam.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 27, 2005 9:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Čovjek se sastoji od 9 elemenata: voda, vatra, zrak, zemlja i eter čine grubo materijalno tijelo. Um, inteligencija i lažni ego čine suptilno materijalno tijelo i 9. element je duša.

Kad tijelo umire duša se ne riješivši suptilnog tijela seli u neko drugo ovisno o karmi, tj ne ispunivši svoju misiju u materijalnom svijetu, biva vječito manipulirana materijalnom prirodom te udaljavana od svog izvora...

Duh je suptilno materijalno tijelo...

Duša nije materijalna, stoga ne može težiti 16-21 gram, to je težina suptilnog tijela... kako nešto duhovno možeš mjerit materijalnim jedinicama...

Što se tiče ulaska duše u tijelo novorođenćeta, ona je tu kad srce prvi put zakuca... jer ona prebiva u srcu...

Naprotiv, sve ima dušu...

Duša se nikada ne rađa niti umire.Nije nastala, ne nastaje i neće nastati.Nerođena je, vječna, uvijek postojeća i prvobitna.Nije ubijena kada je tijelo ubijeno.

... ali nisu sve na istom nivou putovanja k oslobođenju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 27, 2005 10:01 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Kad tijelo umire duša se ne riješivši suptilnog tijela seli u neko drugo ovisno o karmi


Da, ali prije toga se malo ide "odmoriti" u kontemplacijsku zonu, 5. denzitet. Da sagleda lekcije i odluči o novoj inkarnaciji i novim zadanim lekcijama...

Citat:
Naprotiv, sve ima dušu...


Sve nema dušu. Organski portali kao jedinke ne, životinje, biljke i sve iz nižih denziteta nema pojedinačnu dušu. Neki stanovnici višeg denziteta, također nemaju pojedinačnu dušu - Sivi. Bioroboti.

Citat:
Duša se nikada ne rađa niti umire.Nije nastala, ne nastaje i neće nastati.Nerođena je, vječna, uvijek postojeća i prvobitna.Nije ubijena kada je tijelo ubijeno.

... ali nisu sve na istom nivou putovanja k oslobođenju...


U potpunosti se slažem!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 10:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Da odlazi u 5. denzitet se slažem itd...

Da ovo što si nabrojao nema pojedinačnu dušu, se u potpunosti ne slažem...

To znaš jer si to negdje pročitao...

Nije istina... razlika je u ograničenju duše oblicima materije, te je time i ograničeno njeno funkcioniranje u materijalnom svemiru...te percepcija realnosti... ako ne budeš prošao gotovo sve oblike života, kako ćeš ikada shvatiti važnost svega oko sebe... ne mogu shvatiti da netko kaže kad pogleda psa u oči da nema dušu kao i ja!!!

Viši denziteti imaju pojedinačnu dušu ali nemaju slobodnu volju u njenom pravom obliku...

Prvo kažeš jedno, a onda se slažeš s sljedećim :

Duša se nikada ne rađa niti umire.Nije nastala, ne nastaje i neće nastati.Nerođena je, vječna, uvijek postojeća i prvobitna.Nije ubijena kada je tijelo ubijeno.

Kontradiktorno!

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 12:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
To znaš jer si to negdje pročitao...


... a možda sam bio u 5. denzitetu mnogo puta, pa sam samo "pročitao iz sebe", odnosno svoje duše!

Da, slažem se, svi ljudi su nekad bili duše koje su bile na nivou životinjske, ali grupne duše! Možda nismo ni iz ovog realiteta, a možda smo bili i neka druga "niža" bića 2. denziteta negdje drugdje... ovisi o pojedincu.

Nekad sam bio micek... hehe!

Citat:
Viši denziteti imaju pojedinačnu dušu ali nemaju slobodnu volju u njenom pravom obliku...


Uvijek postoji duša na nivou grupe - kolektivna svijest te grupe. A koliko pojedinaca unutar grupe ima pojedinu dušu, ovisi o tim pojedincima, i vjerojatno lekcijama. A slobodnu volju imaju svi u svim denzitetima, samo što su neki ograničeniji, a neki ne. I ovisno o opredjeljenju, da li poštivaju tuđu slob. volju ili ne. Oni sa više moći imaju i više slobode. I o njima ovisi dali će tlačiti druge ili neće.

Nadalje, pa kad sam se složio s onim... pa gdje je tu kontradikcija?!? Vidim da si "zarobljen" ( kao i ja trenutno ) u iluziji lineranog vremena! Sve se ionako dešava simultano! Sada!

Razumiješ cikluse i "hiperdimenzionalno" vrijeme?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 12:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Svi ljudi imaju dušu ako nisu organski portali.
Postoji smrtna duša, koja je materijalna, iako nama nevidljiva i možda se i može izmjeriti njezina težina od 21g. Ona je vezana za ovaj 'Matrix' bilo da je ona na nevidljivoj strani, ili u tijelu, i podložna je zakonima 'Matrixa'.

Ali postoji i duhovna duša. Duhovna duša nastaje susretom smrtne duše i Duha. I tada smrtna duša nestaje, potpuno se stopi s Duhom. Ona sama sebe osvještava, budi se iz sna. I tada možemo reći da je takva duša vječna, uvijek postojeća i prvobitna.

U biti, smrtna duša niti ne postoji, ona je dio Matrixa. I mi smo svi kao smrtne duše dio Matrixa.

Eto tako ja to nekako shvaćam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 12:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Sigurno si bio u 5. denzitetu mnogo puta kao i ja...

Mislim da je grupna duša sasvim nešto drugo od kolektivne svijesti...

Kolektivna svijest je materijalna, premda je mi Zemljani imamo, ne možemo nitko za sebe znati sve ono što nju tvori... to je već drukčije u drugim denzitetima...

Svaki pojedinac ima dušu!

Znaš u čem je fora... što ovi iz drugih denziteta su svijesni kako se osloboditi materije, ali su ujedno i svjesni da se nje mogu osloboditi jedino iz ljudskog oblika života... upravo zato se kroz cijelu kreaciju postojanja upravo na Zemlji odigravaju stalno neka sranja i tako stalno u krug...

Kad govore o tome da Zemljane žele podići na 4. denzitet postojanja onda to ne misle vremensko prostorno već duhovno... jer kad bi se svijest digla na taj nivo onda bi duše cirkulirale kroz ljudski oblik brže k duhovnom izvoru a ne kao danas ...

Upravo zato i traje rat za Zemlju i obmana naroda raznim religijama i vjerovanjima... kako bi ih se ostavilo u neznanju i time primoralo na pogrške i ponovno rođenje...

Pogledaj koliko abortusa, slučajno... zamisli koliko duša jedva čeka da uzme ljudski oblik života...

Ne znam jer me kontaš?

Da, da! Sve se dešava simultano i sada ,slažem se ...

Ali razmisli, kako god okreneš, obojica smo u pravu, jer SVE JE MOGUĆE!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 2:03 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Kolektivna svijest je materijalna


Ako jest, mogli bi je detektirati kao i ostali "materijal". Ali onda, gdje je? Mislim da se svijest samo MANIFESTIRA na našem nivou kao takva. A također se i manifestira na ostalim nivoima.

Citat:
Svaki pojedinac ima dušu!


Individualnu? Da ako nije organski portal. Grupnu? Da, imaju je svi.

Citat:
Znaš u čem je fora... što ovi iz drugih denziteta su svijesni kako se osloboditi materije,


Upravo tako, zato su i na višim stupnjevima svijesti, odnosno denzitetima!

Citat:
se nje mogu osloboditi jedino iz ljudskog oblika života... upravo zato se kroz cijelu kreaciju postojanja upravo na Zemlji odigravaju stalno neka sranja i tako stalno u krug...


Ček, ček... da nebi mislili da smo mi tu jedini... ima još dosta ovakvih mjesta u univerzumu. I nisu ljudi jedini na nivou 3 u svjesnosti !!! Mi smo tu aktualni u našem području samo... hehe! A ima i puno "gorih" mjesta nego što je ova naša Zemlja!!! Poligon za učenje! A bilo koji entitet u 4. denzitetu može biti "po volji" materijalan ili eteričan, može se mijenjati iz oblika u oblik, jer je tamo fizičko - varijabilno!

Citat:
Kad govore o tome da Zemljane žele podići na 4. denzitet postojanja onda to ne misle vremensko prostorno već duhovno...


Ne... ne... to je PRIRODAN proces iznad manipulatora iz 4. denziteta!!! Val koji razdvaja realitete kruži galaksijom. Veliki ciklus. Oko 309000 godina. U našem 3. denzitetu mjerenja vremena.

Citat:
Upravo zato i traje rat za Zemlju i obmana naroda raznim religijama i vjerovanjima...


Uh, da... o tome smo već uveliko pričali ovdje na forumu... vrlo široka slika...

Citat:
Ne znam jer me kontaš?


Kontam, kontam... u pravu si... samo još malo "poslagati kockice na mjesto"... Hehehe, tu smo, pomoći ćemo si svi skupa...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 4:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Dobro!

Iako bi imao još štošta za dodat i reći neću, jer u suštini mislimo na isto ali drukčije se izražavamo...

U svakom slučaju RESPECT!

Idemo dalje!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 5:27 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
U svakom slučaju RESPECT!

Idemo dalje!!!!!!!


Tako je! Ma reci štogod treba, iz diskusije svi učimo. I oni koji sudjeluju i oni koji samo čitaju!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 6:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
=D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 24, 2005 1:40 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo upravo sam prevodio novu sesiju kasiopejskih transkripti i naišao sam na jedan zanimljiv dio koji govori o duši, što se dešava kad fizičko tijelo umre...

P: Sad, pitanje koje je proizašlo, budući da bića drugih dimenzija imaju mogućnost da kidnapiraju ili otmu ili nasilno odvoje duše, da li oni također imaju mogućnost manipuliranja naših bitaka duše nakon što su one ostavile naša tijela, za vrijeme tranzicije u 5. denzitet?
O: Netočno.
P: Oni to ne mogu?
O: Ne, vidite, kad vaše fizičko tijelo umre, i vi uđete u 5. denzitet, to je učinjeno na način koji je samo jedini mogući: prolaženjem kroz cjevovod koji se specifično otvara radi svrhe prijenosa iz 3. u 5. denzitet. Sad, nešto često opisivano u vašoj terminologiji kao srebrna nit, jest kao zatvorena linija koja se otvara kad je potreban cjevovod ( tunel ).To je više nespretan način, ali to je jedini način na koji bi vam to mogli opisati. Dakle, kad raskinete sa fizičkim tijelom, ta se linija otvara formirajući cjevovod kroz koji duša prirodno prolazi. Bilo kako bilo, dio egzistiranja tog cjevovoda je taj da je on neprobojan za bilo koju silu sa bilo kojeg nivoa denziteta. Zato, dušama u procesu prenošenja sa 3. denziteta u 5. denzitet, nije moguće na bilo koji način da im se dosađuje ili neovlašteno miješa s nečim. I to bi trebalo biti spomenuto ovdje, također, da duševni otisak fizičkog tijela uvijek ima vezu sa 5. denzitetom i da je to kroz takozvanu "srebrnu nit" ( silver thread, prim. prev. ). To uvijek egzistira kao vrata duše 3. denziteta za prolaz u 5. denzitet. Ona se mogu otvoriti u bilo kojem momentu, kad god zatreba. Kad se otvore, to postaje cjevovod. Kroz taj cjevovod prolazi duša. I to nije podložno bilo čijim utjecajima. To nije namjerna konstrukcija, već je prirodan proces slično onome koji bi mogli opisati kao zaštitne mehanizme koji postoje na 2. denzitetu za bića koja nisu u mogućnosti za zaštititi se kroz svoju vlastiti svjestan misaoni proces. Na primjer, vaša kornjača je unutar oklopa koji ju štiti. Taj oklop je neprobojan za bilo koju prirodnu silu, zato ništa što nije prirodno ne može nauditi kornjači. Bilo kako bilo, isto može egzistirati za bilo koje biće koje je povezano sa srebrnom niti sa 5. denzitetom. Jednom kad ono prolazi kroz cjevovod koji se stvorio otvaranjem srebrne niti, onda naravno da se ništa ne može umješati. Da li razumijete?
P: Da, ali zašto tolike duše, kad napuste tijelo, ne prelaze tim cjevovodom, i zašto one ostanu pri zemlji, i zašto se one kače na druga tijela? Zašto postoji taj cjevovod?
O: To je komplicirano pitanje, pa ipak, najbolji odgovor je taj da je odabir tih duša da ne žele napustiti ovaj nivo 3. denziteta. Jedina mogućnost da se to učini je taj da se otkači iz upravo umrlog fizičkog tijela i da se još uvijek bude unutar nivoa 3. denziteta, što naravno, nije prirodno, ali se može dogoditi. U takvim situacijama, iako se o tome krivo govorilo, srebrna nit je još uvijek zakačena i još uvijek ostaje nit, a ne cjevovod. Duša je još uvijek zakačena na srebrnu nit, ali je odspojena od tijela koje ju je nosilo i koje je sad umrlo. Dakle, efekt je vrlo sličan kao biti svjesan okruženja 3. denziteta bez prateće jedinke ( fizičkog tijela ). Da li razumijete?
P: Da. Dobro...
O: Također, molimo budite svjesni činjenice da jednom kad duša napusti granice fizičkog tijela, iluzija prolaska vremena nije više očita čak kad i duša ostane na nivou 3. denziteta. Zato, njoj se sve to čini kao da nije prošlo nimalo vremena. I mi smo vam to spomenuli samo da sagledate sva različita značenja iza svega toga.
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 4:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Nastavljamo li ovde?

Jack? Kalki? OPO?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 4:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Samo dajte - dakako.

Ali prvo pročitajte što sam nakon onog svega napisao u temi Prelazak u 4. denzitet.

Ako može na onaj prvi način, molim lijepo.

Hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 4:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Naravno da moze Jack na prvi nacin.

Slusam i ocekujem ili Kalki ili OPO da nastave , naravno krenuvsi od pocetka zasto tako smatraju ili ne.

Smirio sam strasti, :) spreman sam da ucim.

S toga dajte detaljno ali postepeno. Ok?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 299 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 88 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz