Sada je: sub apr 27, 2024 9:43 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 249 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: pon nov 05, 2012 11:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 11:52 pm
Postovi: 102
Da, ima nekaj u kosi. Sjetite se samo price o Samsonu i Dalili...

_________________
"you know our words, winter is coming"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: čet nov 08, 2012 9:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 25, 2010 12:29 am
Postovi: 46
Lokacija: Hr
Pogledajte samo slike Marije Oršić i drugih članica društva Vril. Neke su imale kosu do ispod koljena.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: pon feb 04, 2013 10:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 09, 2011 9:20 am
Postovi: 30
Lokacija: DUŠA
prošla su tri mjeseca od moje regresije i mogu je toplo preporučiti svima koji traže dublji smisao svega i koji su se malo pogubili...
malo ću o promjenama koje sam uočila-prvo i meni najvažnije nema fobije od određenog tipa muškaraca,od tuđeg promatranja,postala sam više svoja,a manje zabrinuta što će tko reći ili misliti,prestala sam živjeti u strahovima,živim spokojnijim životom,manje sam nervozna,ne vičem na svoju djecu,ne osuđujem samo promatram....
moja dijagnoza je po riječima moje terapeutkinje narcisoidni poremećaj i koliko god mrzila sebi priznati,svoje ponašanje u detalje pronalazim u opisu te bolesti.....imam sreće pa sam hipersenzibilni narcisoid a ne psihopat :oops:
nešto od te bolesti je posljedica ovog života a jedan dio je iz prošlih koji sam donjela u ovaj

nakon 20 godina prestala sam pušiti -ja koja sam govorila uzmi mi sve,cigaretu ne...

planiram otići na još jednu,uskoro...

želim vidjeti detaljnije neke stvari ako mi moje više ja dopusti...

možda najzanimljiviji dio jest da sam muža nagovorila da ide-nije baš htio ali kada je vidio koliko su to velike promjene na meni i koliko čovjek drugačije zrači, pristao je, više zafrkantski ali dobro....i sad onaj najzanimljiviji dio-ona napuštena bolesna djevojčica za koju sam u svojoj regresiji osjećala da je moj muž u ovom životu-jest upravo to...

naime moj ovoživotni :lol: muž je u jednom životu bio kmet i živio priprosti život izložen zabrinutosti oko egzistencije svoje obitelji-feudalci i te spike

u drugom životu bio je vojskovođa ,živio sa ženom na dvoru kralja Henrija (koji nikada nije imao svoje djece pa je njegovog sina obožavao kao svog)

u trećem životu ušao je u dob od 27 g gdje opisuje mene kao čarobnicu i travaricu i sebe kao priprosto djevojče....u toj njezinoj dobi ja umirem a on dalje opisuje kako je živio sam i liječio ljude,kako je izbjegao silovanje trojice muškaraca,kako je bio dosta bojažljiva djevojka...nikada se nije udala,ali je nastavila moj put ....

ježila sam se dok sam slušala njegovu regresoterapiju mislim da ne postoji bolji dokaz za sve one koji ne vjeruju u regresiju...

i moj muž se promjenio postao je puno nježniji,drugačije zrači ...ne znam opisati te promjene...

svakako da regresija jako djeluje na psihu čovjeka pogotovu ako se kombinira sa tehnikom iscjelivanja anđelima ....


uglavnom,pridržavam se svega što mi je rečeno u terapiji,nosim ljubičasto ,čistim blokade na čakrama-nekada mislim da mi ide super nekada mi potonu lađe...budući da moj regresoterapeut vidi auru saznala sam da sam skoro sva ljubičasta oko glave sa malo tamno crvenog ruba ,a preko prsa nešto zelene boje s primjesom žute

dobila sam i vježbe za uravnoteženje čakri i uglavnom idem dalje u nove pobjede...go girl :-"

_________________
Njega bi,govorio je u sebi mali princ dok je putovao dalje,njega bi prezirali svi ostali,i kralj,i oholica,i vinopija,i poslovni čovjek.Ipak mi se on jedini ne čini smiješnim.Možda zato što se bavi nečim drugim,a ne samim sobom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: uto feb 05, 2013 1:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Wou! Divno!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: čet nov 21, 2013 8:56 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto nov 19, 2013 8:12 am
Postovi: 15
alf,

veoma mi je interesantno ovo sto si napisala.

sjecam se davno, prizivali smo duhove. jedan tip, koji je imao iskustva, nam je pokazao ustvari sto znaci prizivati duhove.

pitao je pozvanog duha da li se on zove marko, duh je odgovorio da da. pitao ga je da li se moze zvati i goran, duh je odgovorio sa da. pitao ga je da li govori istinu, duh je odgoivrio sa da. i tako nam je duh rekao da on moze biti sve sto mi pozelimo, i da ne laze.

mislim da je tako i sa regresijom. zato mi se ti "nakacenci" cine interesantnim.

ja znam da se oko mene vrzma jako puno duhova. znam i to da me nekad neki zakace i pojacavaju mi sumnju. zato mi se ovo sto si cini iznimno privlacnim.

pitanje, mogu li ti "nakacenci" biti ti koji ti omogucavaju prilaz podsvjesnom?

ono sto je meni intereasntno ti nigdje nista ne tvrdis. napisao sam namjerno gore, ja znam.... to je moje iskustvo Koje sam dozivio i ja to znam. pitanje je li mi to podmetnuto ili nije. tom logikom i svaki moj orgazam je upitan.

kada kazem da znam to djeluje prilicno prepotentno. medjutim, vjeruj mi, nije. bavio sam se godinama astrologijom. imao sam priliku pratiti dvoje ljudi i pratiti sve ono sto sam predvidio da ce se desiti. pokusao sam svim silama to sto ce se desiti, a bilo je negativno, ispraviti, no nisam uspio. kada bih sve napravio da sprijecim nesto, ti isti bi me prevarili i napravili ono sto se moralo desiti.

i tu je moje iskustvo doslo do toga da je sve iskontrolirano. ja sam siguran u to, ili ja znam.

negdje krajem osamdesetih sam se druzio s jednom dadom, astrolog, ljubavnica mile dupora. jednom prilikom mi je rekla, pazi sve je odredjeno, sve. nisam se tada s tim slagao, da bi na kraju ipak uvidio da je bila u pravu.

poznavao sam i jasminku peko krtolicu i to prije nego se pocela baviti regresijom. zvali smo je malena. zajedno smo tulumarili, duvali, itd. kada sam saznao da se bavi regresijom pokusao sam s njom razgovarati o svemu. interesiralo me do kud je dosla u istrazivanju, sto je otkrila. nije nista otkrila, naucila je tehniku i eto ljude regresirala, pomazuci im da se jete proslih zivota. pozvala me da me regresira, sto iz nekog razloga nisam prihvatio. nepovjerenje, bit ce.

ti si u svoja dva posta puno toga napisala. kazu; pametnom i to dosta. ali, ja ne spadam u tu kategoriju i vrlo rado bi s tobom nastavio razgovor ili diskusiju. razlog je vrlo jednostavan, imao sam neka iskustva i siguran sam u ta iskustva. s druge strane, vrlo rado bih posumnjao u njih.

i tako bih vrlo rado s tobom pricao. ako treba bacit cu se na koljena, izduzit cu ruke do neba, upotrijebit cu trece oko.......


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: čet nov 21, 2013 1:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Pa svi mi ovdje razgovaramo, zar ne? Razgovor ide tako da napišeš post ti, pa ja, pa možda i netko treći, pa opet ti, pa ja, i tako dalje...onda netko četvrti dođe nakon par mjeseci i čita to sve i onda i on razgovara....tako da se ne moraš bacati na koljena, samo piši...

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: ned nov 24, 2013 9:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto nov 19, 2013 8:12 am
Postovi: 15
nazalost kasno sam procitao tvoj post.

ruke sam izduzio do oblaka i sada klecim na oblaku.

imam osjecaj da sam Lucy in the Sky with Diomonds.

lijevo od mene su neka djecica( pioniri valjda), masu zastavicama dvojici staraca, mislim da su to malahije i nostradamus. iznad njih je oblacic na kome pise penis bonus, pax in domus. malo dalje je john dee koji mlati transparentom, nema smrti do sudnjeg dana. negdje daleko vidim i tita, jos mu nije narasla noga, kako stvari stoje ni nece.

kako si alf?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: pon nov 25, 2013 8:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Ah, vidiš da ona "nikada nije kasno" radi još uvijek! S nekim stvarima nikada ne kasniš, one se jednostavno događaju. Najčešće jer ih ne možemo kontorlirati.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: pet jan 03, 2014 1:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Razmisljam o tome da se podvrgnem hipnozi i zanimaju me neke tehnicke stvari veazane za ovu tehniku.
U astrologiji se pominju dve karme - licna i genetska (porodicna)... Da li hipnoza pravi razliku izmedju ova dva slucaja ili sam mozda pobrkao termine? I drugo pitanje, koliko i da li ovakve astroloske spoznaje (ili neke druge) mogu uticati na nepristrasnost u hipnotickom stanju?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: pet jan 03, 2014 8:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
glock je napisao/la:
Razmisljam o tome da se podvrgnem hipnozi i zanimaju me neke tehnicke stvari veazane za ovu tehniku.
U astrologiji se pominju dve karme - licna i genetska (porodicna)... Da li hipnoza pravi razliku izmedju ova dva slucaja ili sam mozda pobrkao termine? I drugo pitanje, koliko i da li ovakve astroloske spoznaje (ili neke druge) mogu uticati na nepristrasnost u hipnotickom stanju?



Odgovarit ću ti samo u svoje ime - jer i hipnotizeri su ljudi - različiti ljudi s različitim viđenjem sebe i svijeta koji ih okružuje.

Prvo pitanje - odgovor je da, jer su to zaista dva načina "rada" na čovjeku. Osobno se veže na ovu Ličnost, ali istovremeno zadire i u nasljedno ako pažnju obratiš na Dušu, Duh i Um.

Ali možda je mudro, baš zato što imaš pitanja - o tome se raspitati prije nego kreneš raditi - dakle pitaj hipnotizera, jer svaki radi na svoj način. Ne radi hipnoza (kao tehnika) razliku - već svaki hipnotizer radi u skladu s svojim uglom percpecije. Sama tehnika tu ne igra nikakvu ulogu.

Sve može utjecati na nepristranost - to se zove sugestija koja je "pokupljena" iz ovog našeg svakodnevnog života, kao što se može odvijati i željeno viđenje - ali hipnotizer bi to trebao znati prepoznavati. Isto tako - bez provjere "paravan memorije" sve će biti upitno.

Iako, ovo sam zaista navela u svoje ime - oni hipnotizeri koji rade samo s "prošlim životima" bez ove provjere neće imati ovome isti pristup - neki neće uzimati u obzir da regresija u prošle živote bez provjere mogućih nakačenja - nije "čista" i tumačit će je kako karmom, tako i tom nekom vezom koju će površno prepoznavati kao nešto čisto nasljedno, najčešće kao lekcije i učenje.

Tako da su tvoja pitanja u biti pitanja ne oko hipnoze, nego načina na koji hipnotizeri rade. I onda ti je najbolje da ova pitanja uputiš onome koga si odabrao. Konačno, kontakt s hipnotizerom i neka komunikacija prije same hipnoze je mudra. Da znaš tko će raditi s tobom. I da odabereš onoga tko ti najviše odgovara, naravno ovisno o tome zašto uopće želiš raditi hipnozom. Pa bi se odgovori na tvoja pitanja očitali u tvom odgovoru: zašto si odabrao hipnozu za rad na sebi i što njome kaniš raditi. I onda idi u tom smjeru.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: pet jan 03, 2014 10:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Hvala Alf, odgovorila si na neka pitanja koja sam jos hteo postavio. Izgleda da 'uspesnost' hipnoze prvenstveno zavisi od osposobljenosti hipnotizera i sirine njegovih vidika. Nakacenja, abdukcije, implanti... su termini koji su nama (na ovom forumu) poznati i verovatno bih trebao potraziti hipnotizera kome ovo nije strano...

Razlog zbog koga se interesujem za ovo nije obicna radoznalost, intuitivno sam osecao neke stvari a astrologija je samo potvrdila ta moja 'ubedjenja'. Mislim da bi mi hipnoza pomogla da se suocim sa dogadjajima kao i svojim postupcima koje sam nekada pocinio, bez obzira sta to bilo i da li mi se to svidja ili ne(sa ove tacke gledista). Nadam se da hipnoza moze ponuditi odgovore na ova pitanja...


:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: pet jan 03, 2014 11:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
savjet za hipnoza tražitelje:

proučite Mesmerizam,Braidizam = Hipnotizam

ne govorim da će hipnoza biti upotrebljena na krivi način ali bivajući hipnotizirani dajete svoju volju na volju drugome hm...

imate li dovoljno povjerenja u onog tko će vam to učiniti i znadete li moguće opasnosti toga puta ,na kraju nije povjerenje to što kupujete tim tretmanom ......

nije mi namjera širiti strah već staviti znak upozorenja kad već nije ovdje bio , informirajte se tražeći #-o


Ra materijal seansa 85 mali dio o velu zaborava iako ima tog mnogo više u dijelu ra materijal na forumu

analogija koju je Ra dao za veo zaborava je jednaka " zemljinom plaštu koji je prevučen preko svih draguljakoji se kriju ispod njezine kore"

Ra: Ja sam Ra. Najefikasnije zaklanjanje velom se odnosilo na um.



Ispitivač: Hteo bih da se zadržim na ovome i da istražim koje su specifične funkcije uma bile najefikasnije i tri ili četiri najefikasnije promene, ostvarene da bi stvorile polarizaciju.



Ra: Ja sam Ra. To je interesantno pitanje. Prvobitno zaklanjanje velom je bilo od nesagledive važnosti; dok je pre toga postojalo svesno znanje o svim fasetama Kreatora. Posle zaklanjanja velom gotovo da nijedna faseta Kreatora nije bila poznata umu. Gotovo sve je bilo zatrpano ispod vela.



Ako bi neko želeo da navede one funkcije vela, koje su bile najvažnije u polarizaciji, počeo bi od sposobnosti vidovitosti, viđenja na daljinu. Bez vela um nije bio uhvaćen u vaše iluzorno vreme. Sa velom prostor/vreme je jedina očita mogućnost za sticanje iskustava.



Na listi važnih zaklonjenih funkcija uma bi bilo i sanjanje. Takozvano sanjanje sadrži veliki deo onoga, što, ako se učini dostupnim svesnom umu, može u velikom stepenu da pomogne polarizaciji.



Treća važna funkcija uma, koja je zaklonjena, je poznavanje tela. Poznavanje i kontrola tela, budući da je u velikom stepenu izgubljena navlačenjem vela, bila je izgubljena za iskustva tragaoca. Njegovo znanje od pre vela je od male koristi. Njegovo znanje posle vela i naočigled sada guste iluzija separacije tela od kompleksa uma, je izuzetno značajno.



Možda najvažnija i najznačajnija funkcija, koja se odigrala usled zaklanjanja uma od samog sebe velom, nije neka od funkcija uma, već pre proizvod potencijala kreiranog ovim zaklanjanjem. To je sposobnost volje ili čista želja.

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: pet jan 03, 2014 3:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 02, 2013 10:37 am
Postovi: 99
Lokacija: Beograd
Alf,
da li u snovima mozemo videti delove prethodnih zivota?
Na primer, ja sam sebe vise puta sanjala kao muskarca u uniformi... cak sam jednom videla i donji deo svog lica ( posmatrala sam sebe kako u uniformi trcim preko nekih bara i blata dok sipi sitna jesenja kisa), a gornji deo lica mi je bio zaklonjen slemom i nezgodnim uglom- posmatrala sam odozgo...pa san kako sa jos jednom osobom u uniformi trazim nekoga na spisku u vojnoj bolnici...pa san kako moj sadasnji otac sa oruzjem pokusava da me nadje i ubije- u svim tim snovima sam vojnik... a moj drug me je jednom sanjao kako cucim u belom hodniku i naizmenicno menjam lik- jednom sam obucena kao u sadasnje vreme, pa sam u sledecem trenutku obucena u neku cudnu haljinu, a razlika u izgledu je samo u boji kose i tamnijem ili svetlijem tenu i u visini...i to se u sekundama smenjuje.
Da li sam ja to videla neku svoju prethodnu musku inkarnaciju, a moj drug opet- neku drugu- zensku?
Da li je to neka spontana regresija, i koja bi joj uloga bila ako jeste?

_________________
"Onaj koji ne iznosi nezni cvet svoje duse na vetrove iskusenja, pa ma ga i cela spasio i preneo do kraja, kao da ga nikad nije ni imao."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: pet jan 03, 2014 5:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Poverenje u osobu koja vodi hipnozu mi je jako bitno, ako toga nema tesko da bih se dovoljno opusti i predao vodjstvu.


Tot mi nije bas naklonjen, ali pravi smisao i podsticaj koji me usmerava na hipnozu je upravo ovo sto je Delfina napisala na naekom drugom mestu:
Citat:
ako bi mi se ikada ukazala prilika da vidim sta bi pod hipnozom izaslo na videlo, iskoristicu je. Osecam da ima mnogo toga...ne samo vezano za ovaj san, vec uopste generalno imam neki cudan osecaj u vezi sebe...kao da necega bitnog jos nisam svesna, a to nesto je vrlo blizu da ispliva na povrsinu. Kao da je potreban neki mali podsticaj, mozda i u obliku hipnoze.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: sub jan 04, 2014 9:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Delfina je napisao/la:
Alf,
da li u snovima mozemo videti delove prethodnih zivota?
Na primer, ja sam sebe vise puta sanjala kao muskarca u uniformi... cak sam jednom videla i donji deo svog lica ( posmatrala sam sebe kako u uniformi trcim preko nekih bara i blata dok sipi sitna jesenja kisa), a gornji deo lica mi je bio zaklonjen slemom i nezgodnim uglom- posmatrala sam odozgo...pa san kako sa jos jednom osobom u uniformi trazim nekoga na spisku u vojnoj bolnici...pa san kako moj sadasnji otac sa oruzjem pokusava da me nadje i ubije- u svim tim snovima sam vojnik... a moj drug me je jednom sanjao kako cucim u belom hodniku i naizmenicno menjam lik- jednom sam obucena kao u sadasnje vreme, pa sam u sledecem trenutku obucena u neku cudnu haljinu, a razlika u izgledu je samo u boji kose i tamnijem ili svetlijem tenu i u visini...i to se u sekundama smenjuje.
Da li sam ja to videla neku svoju prethodnu musku inkarnaciju, a moj drug opet- neku drugu- zensku?
Da li je to neka spontana regresija, i koja bi joj uloga bila ako jeste?


Delfina, ne znam.

Moguće je da vidiš djelove toga što zovemo "prošli život", ako je riječ o vojniku - moguće je i da je riječ o zaostaloj traumi, ali moguće je i da je ovo što spominješ dio priče o klonovima.

To što je tvoj drug sanjao moguće nisi bila ti - ako si mijenjala oblike :mrgreen: , ali je netko želio da on pomisli da je riječ o tebi iz nekih razloga koji, ako je tako više imaju veze s njim nego s tobom.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: sub jan 04, 2014 9:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Saboter je napisao/la:
savjet za hipnoza tražitelje:

proučite Mesmerizam,Braidizam = Hipnotizam

ne govorim da će hipnoza biti upotrebljena na krivi način ali bivajući hipnotizirani dajete svoju volju na volju drugome hm...

imate li dovoljno povjerenja u onog tko će vam to učiniti i znadete li moguće opasnosti toga puta ,na kraju nije povjerenje to što kupujete tim tretmanom ......

nije mi namjera širiti strah već staviti znak upozorenja kad već nije ovdje bio , informirajte se tražeći #-o


Ra materijal seansa 85 mali dio o velu zaborava iako ima tog mnogo više u dijelu ra materijal na forumu

analogija koju je Ra dao za veo zaborava je jednaka " zemljinom plaštu koji je prevučen preko svih draguljakoji se kriju ispod njezine kore"

Ra: Ja sam Ra. Najefikasnije zaklanjanje velom se odnosilo na um.



Ispitivač: Hteo bih da se zadržim na ovome i da istražim koje su specifične funkcije uma bile najefikasnije i tri ili četiri najefikasnije promene, ostvarene da bi stvorile polarizaciju.



Ra: Ja sam Ra. To je interesantno pitanje. Prvobitno zaklanjanje velom je bilo od nesagledive važnosti; dok je pre toga postojalo svesno znanje o svim fasetama Kreatora. Posle zaklanjanja velom gotovo da nijedna faseta Kreatora nije bila poznata umu. Gotovo sve je bilo zatrpano ispod vela.



Ako bi neko želeo da navede one funkcije vela, koje su bile najvažnije u polarizaciji, počeo bi od sposobnosti vidovitosti, viđenja na daljinu. Bez vela um nije bio uhvaćen u vaše iluzorno vreme. Sa velom prostor/vreme je jedina očita mogućnost za sticanje iskustava.



Na listi važnih zaklonjenih funkcija uma bi bilo i sanjanje. Takozvano sanjanje sadrži veliki deo onoga, što, ako se učini dostupnim svesnom umu, može u velikom stepenu da pomogne polarizaciji.



Treća važna funkcija uma, koja je zaklonjena, je poznavanje tela. Poznavanje i kontrola tela, budući da je u velikom stepenu izgubljena navlačenjem vela, bila je izgubljena za iskustva tragaoca. Njegovo znanje od pre vela je od male koristi. Njegovo znanje posle vela i naočigled sada guste iluzija separacije tela od kompleksa uma, je izuzetno značajno.



Možda najvažnija i najznačajnija funkcija, koja se odigrala usled zaklanjanja uma od samog sebe velom, nije neka od funkcija uma, već pre proizvod potencijala kreiranog ovim zaklanjanjem. To je sposobnost volje ili čista želja.



Slažem se Saboter - svatko se treba dobro informirati o svemu što čini i s kim to čini.

A što se Ra tiče - on je čest gost u hipnotičkim sesijama. I ne voli ih baš. :angel4:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: sub jan 04, 2014 3:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
daj pusti koji detalj o zadnjoj rečenici ,zvuči interesantno :notworthy:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: sub jan 04, 2014 9:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 02, 2013 10:37 am
Postovi: 99
Lokacija: Beograd
alf je napisao/la:

Moguće je da vidiš djelove toga što zovemo "prošli život", ako je riječ o vojniku - moguće je i da je riječ o zaostaloj traumi, ali moguće je i da je ovo što spominješ dio priče o klonovima.

To što je tvoj drug sanjao moguće nisi bila ti - ako si mijenjala oblike :mrgreen: , ali je netko želio da on pomisli da je riječ o tebi iz nekih razloga koji, ako je tako više imaju veze s njim nego s tobom.

Alf :blob:

Ok, taj san mog druga je izgleda neki napad na njega...a mozes li mi malo pojasniti to u vezi klonova? :?

_________________
"Onaj koji ne iznosi nezni cvet svoje duse na vetrove iskusenja, pa ma ga i cela spasio i preneo do kraja, kao da ga nikad nije ni imao."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: ned jan 05, 2014 9:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Saboter je napisao/la:
daj pusti koji detalj o zadnjoj rečenici ,zvuči interesantno :notworthy:



Hoću, ali trenutno sam u strci, no o tome je opširno pisao i Malanga - a evo i ovih dana o tome se priča na ovoj temi:

viewtopic.php?f=2&t=2274&start=500

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: ned jan 05, 2014 11:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Delfina je napisao/la:
alf je napisao/la:

Moguće je da vidiš djelove toga što zovemo "prošli život", ako je riječ o vojniku - moguće je i da je riječ o zaostaloj traumi, ali moguće je i da je ovo što spominješ dio priče o klonovima.

To što je tvoj drug sanjao moguće nisi bila ti - ako si mijenjala oblike :mrgreen: , ali je netko želio da on pomisli da je riječ o tebi iz nekih razloga koji, ako je tako više imaju veze s njim nego s tobom.

Alf :blob:

Ok, taj san mog druga je izgleda neki napad na njega...a mozes li mi malo pojasniti to u vezi klonova? :?



Priča o klonovima je, bar meni, još uvijek jedno područje o kojem znamo vrlo malo...O njima se pisalo i ovdje:

http://www.galaksija.com/literatura/and ... karada.pdf

a i dosta je o klonovima/kopijama govorio i Malanga opisujući vježbu Flash mentalna simulacija:

5. modul

Odstranjivanje klonova

Sada ćemo upitati Dušu da li je svjesna postojanja bilo kakve kopije (klona) njenog trenutnog fizičkog tijela/kontejnera. Te kopije/klonovi moraju biti uništeni, ili će uz pomoć njihove aktivacije duša ponovo biti uhvaćena protiv njene volje. Onda ćemo zatražiti od Duše da ide i potraži te kopije u holografskoj mreži, (očito, moramo koristiti one pojmove koje ona može razumjeti, kao... potraži ih sada, ili...traži ih u ovom sadašnjem trenutku, ili... potraži ih oko sebe.) Mi ćemo joj reći da ona zna gdje su ti klonovi i da se ona može lako povezati s njima, a onda ćemo je pozvati da potraži te kopije na onim mjestima u univerzumu gdje se one trenutno nalaze. Duši uzme otprilike oko 50 sekundi da pronađe prvo mjesto a unutar 3 minute ona će pronaći tri glavna mjesta gdje se nalaze klonovi:

- jedno od mijesta je uvijek nešto slično plakaru koji se koristi za prezerviranje. Njega čuvaju vojnici.

- Drugo mjesto se obično nalazi tamo gdje i vanzemaljska vrsta kojoj ono pripada. To mjesto se uklapa i sa aktivnom vanzemaljskom memorijom subjekta; ovdje se mogu vidjeti prozirni cilindri u kojima kopije plutaju u tekućini koja se koristi kao prezervans.

- Na trećem mjestu, klonovi su obično uskladišteni u horizontalnom položaju i to mjesto je obično vezano sa vanzemaljcem pod nazivom Hor(us) ili "Režalo".

Broj kopija varira od jedne do tri, zavisno o mjestu i procedurama koje se koriste. Kad god duša pronađe neko od mijesta gdje se čuvaju klonovi, mi tražimo od nje da ih smakne, ohrabrujući je i podsjećajući je na to da oni nisu živi, nego su lažni, kako bi se izbjegla kriza i unutrašnji sukob.

U ovom modulu. možemo odvojiti neko vrijeme na prikuljenje podataka u vezi sa stvarnim mjestom gdje su se klonovi nalazili kad su bili uništeni, tako da možemo saznati i to ko ih je u stvari držao. Na taj način možemo potvrditi da li su ta mjesta pripadala: vojsci, AAM, što se potvrđuje uz pomoć podataka iz prošlog modula, i takođe, ekstra-dimenzionalnom parazitu:  Horusu (koji sadrži RA, bestjelesnog parazita,) ili Režala (s njegovim vanzemaljskim sadržajem koji takođe može biti bestjelesan.) (Ovdje želimo napomenuti to da su Horus, Ra i Režalo samo konvencionalna imena koje smo dali ovim vanzemaljcima tokom našeg proteklog rada.)

Napomene:

U stvari, nedavno smo otkrili da kad Duša opiše mjesto gdje su uskladištena fizička tijela/kontejneri, ona tamo takođe vidi i klonove drugih, nepoznatih žrtava otmica.

Sada imamo tendenciju da tražimo od Duše da eliminiše sva fizička tijela/kontejnere koje vidi, one koji pripadaju drugim ljudima zajedno sa svojim. Čini se da ova operacija ništa ne košta i daje indirektnu prednost pri pomaganju oslobađanja i drugih žrtava otmica koje još uvijek nisu svjesne toga da su otimane. (Kraj 5. modula.)



Ovo bih navela kao osnovne informacije, jer se u radu ovo područje ipak (bar po meni) ne može samo ovako objasniti, a i bilo bi interesantno vidjeti da li kod Malange ima novosti po tom pitanju.

Dakle, osim opisanih načina viđenja klonova, koji aktivno postoje na nekim drugim planetama, jer nešto rade kao robovi ili su izvan "rada" uskladišteni i miruju, ima i onih koji su tu na zamlji po podzemnim bazama, a ima i onih koji se nalaze živi i djelatni u nekom, izgleda paralelnom vremenu - bar tako izgleda, jer u radu na pitanje gdje je klon odjednom se poput regresije u prošlost klijent vraća na neko mjesto na planeti zemlji u stvarni život, ali godine u kojima klon živi, baš kao normalno ljudsko biće su "naša prošlost", iako rijetko i "bliska sadašnjost". Što otvara tisuće pitanja.

U radu s njima - detektira se da su ti klonovi pokretani iznutra na dva načina: živim gmazom koji koristi klonirano tijelo čovjeka ili "baterijom" - ovisno o slučaju, ali u svim do sada odrađenim poslovima vezanim za klonove - klijenti su bili primjećeni u ovom promatranju.

Dakle, priča o klonovima ne govori samo o tome da su oni odloženi negdje, pa se koriste kao aktivni za neka ratovanja, što je često, od tuda i to sjećanje na vojne igrice ili vojne događaje ili neaktivni, niti su samo korišteni eventualno za neke samo seronjama važne stvari. Jer primjera je toliko da kada ih sve imaš pred sobom - samo shvatiš da ništa ne znamo.

Nadalje, ljudi izvještavaju da se sjećanje na recimo ratovanje u kojem sudjeluje klon, događa zato što se ponekad u otmicama, a radi ovog posla s klonovima, vade Duša, a ponekad i Duh i Um (posebna vrsta rada) za regeneraciju klona - te kada se vraćaju klijentu, one sa sobom donesu i to sjećanje na nešto obavljeno dok su napajale ili davale snagu kloniranim tijelima.

Nadalje, interesantno je i svakako zaslužuje dalje istraživanje i starenje klonova - točnije - da li ako kojim slučajem naprave kopiju dok si mali, ta kopija/klon raste zajedno s tobom? Ovo je recimo pitanje na koje bi odogovor bio - kako u kojem slučaju! No, velika je mogućnost da je to moguće.

I na kraju - da li ako postojimo kroz više života, a otimani smo i u prošlima - negdje postoje i naši još uvijek aktivni klonovi, a koji bi svakako za Dušu bili jednako važni kao i ovo sadašnje fizičko tijelo. Dakle, ne samo da se klona ovog tijelo traži po vremenskoj "crti" već ponekad možemo naći i neko drugo tijelo - koje je "naše" i s kojim smo ostali (na unutarnjem komponentalnom nivou) u traumatičnoj vezi. U djetinjstvu klonovi tako znaju imati vrlo jak utjecaj na način da se baš preko klona - dobiva dojam "blizanca" koji vrlo jako utječe na ovo naše bivanje.

Što bi eto Delfina, ako je kod tebe riječ o događaju koji se tiče klona - ovo s "prošlim životom" i klonom, moglo biti objašnjenje obzirom da sebe vidiš kao muškarca. No to samo znači, da tvoja Duša ima s tim "posla"...

Tako da - klonovi jesu zaista nešto, po meni, najmanje istraženo do sada. I samo da kažem kako nisam nikada imala slučaj gdje je neka osoba konzultirajući svoju Dušu kada je ugledala uz svoje i tuđe klonove - dobila poticaj sve ih uništavati.

Obično se ljudi odlučuju na uništavanje samo svojih. Tuđe ne diraju. Niti jedna Duša, s kojom sam radila, nije na sebe preuzela tu odgovornost. Kada sam imala priliku, te pitala zašto ne uništava sve klonove - odgovoreno je da na tom mjestu ima onih neaktivnih, ali i aktivnih na "punjenju", šot znači da su neki klonovi unutar sebe imali Duše ljudi.

A što bi značilo da moguće postoje i skladišta u kojima se u istom prostoru odvija i punjenje na način da se uz one neaktivne odvija i dio regeneracije nekih klonova Dušama. Dakle govorim o tome da moguće postoje i drugačija postrojenja od onih kako je to predstavio Malanga. Točnije - kako mi učimo, uče vjerojatno i oni, te postaju još sofisticiraniji.

Isto tako klonovi se znaju, a o tome je i Malanga pisao - koristiti kao "zamijene" za nas ovdje u ovom našem vremenu, ako se otimamo na "dulje" vrijeme ili radi neke druge njima eto potrebne stvari.

Sve u svemu - priča o klonovima je priča koja ulazi u priču ne samo klonova, već i našeg poimanja vremena, te naših "prošlih života".

Istovremno, postoje mjesta na kojima koriste klonove u nečemu što odgovara holografskoj projekciji - ali tamo se poput filma ne odvija ono što mi živimo, već su to pokusni poligoni ispitivanja nekih budućnosti, da se vidi što se događa s događanjima ako se poguraju neki događaji na njima odabrani način. To bi išlo u prilog tome, da seronje ne znaju sve - te da im je i za neku simulaciju "budućnosti" potrebno s našim "živim" djelovima (komponentama) odigrati simulaciju životne situacije. Ova postrojenja vode "inžinjeri" i "daleko" su od nas.

Da li onda seronje koriste i klonove u našim stvarnim životima, primjerice za ratovanja - ne znam, ali moguće je. To bi onda objasnilo i ovu količinu nasilja oko nas. Spustiš na određeno mjesto malo klonova kojima upravljaju baterije ili gmaz i eto ti rata! Bez ikakvog problema stvoriš uvjete za manipuliranje Dušama. Rekla bih jedan lijepi ćušpajz!

Eto Delfina, ovo bi ti bilo u kratko! :mrgreen:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 249 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 52 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz