Sada je: sri maj 15, 2024 12:55 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 249 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: uto mar 16, 2010 7:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Vrlo interesantna diskusija o hipnozi na ovoj stranici
http://www3.serbiancafe.com/lat/diskusi ... usa.html?8

a mislim da je vrijedno izdvojiti sto je ovaj covjek napisao

"
Bezimenko

Prva greška majstora hipnoterapije, kako je predstavljen u knjizi je sledeće:„počeo vraćati svoje
klijente unatrag kroz vrijeme kako bi došli do sjećanja na prošle živote..”

Tehnicki potpuno nezivodljivo. To sto oni vide je već objašnjeno u mom prethodnom postu. Takođe trebaš znati da u nevidljivim regijama fizickog sveta, ovde nema govora o Duhovnom svetu, kako pomenuti doktor vidi, postoje regije gde se može naći kompletan duplikat svakog zivog bica koje je ikada boravilo na zemlji. Paraziti tih regija, u nekim tradicijama nazvani demoni (šta drugo) koriste te duplikate da se naivnima na zemlji predstave kao neko sa druge strane. To su tako verne kopije da covek koji nije budan u Duhu nema sanse da vidi razliku.Na taj način „pecaju” ljudska bica kako bi im uzimali elemente dushe. Zato ih nazivaju parazitima. Oni se hrane tim energijama i dok sve ne isisaju, naivnog ne pustaju iz svoji „kandzi”. Zbog toga hipnoza nije dobra i zbog toga se uvek savetovalo da se ljudi okane magije,okultnog i sličnih stvari.Zato sto u tim stanjima ne vladaju svojom svescu.

Te regije mogu da prodju, neosteceni, samo oni potpuno BUDNI. Oni koji su simultano BUDNI na fizickom,dushevnom,duhovnom nivou dok se još uvek nalaze u telu. Svi ostali postaju lak plen ovim „pticama” grabljivicama.Te jedinke ne moraju biti u transu,meditaciji,raditi rituale i slično da bi paralelno bili BUDNI na sva tri plana. Oni mogu da im odole. Mi ostali treba se cuvati, jer bez tih dushevnih elemenata,ako nas ovi kompletno isisaju, nastupa prava SMRT. To je jedina smrt koje covek sa zemlje treba da se plasi. Tada dolazi do kompletnog razgradjivanja u kosmicki okean bez forme, jer smo SVOJOM VOLJOM odlucili da krenemo tim putem.

Dalje ,iz knjige, koju navodis:„da je, kroz mentalne oči klijenata u
hipnotiziranom ili nadsvjesnom stanju, moguće «vidjeti» duhovni svijet, i da mu
klijenti u tom izmijenjenom stanju mogu reći što su njihove duše radile između života
na Zemlji.”

Opet greška coveka bez iskustva i kontakta sa onima koji zaista su BUDNI.
Stanje hipnoze nije nadsvesno stanje niti malo. Nadsvesno stanje podrzaumeva da je TVOJA DUHOVNA I MENTALNA VOLJA POTPUNO SLOBODNA I BUDNA...u stanju hipnoze TI JE NEMAS...te nema govora o ulasku u duhovne regije,gde uzged budi recheno MENTALNE OCI NE MOGU VIDETI BILO STA...jer UM tamo nema pristupa...

Dalje..strana 28: „Postoje duše koje su toliko teško oštećene da su izdvojene iz glavne skupine duša koja
se vraća u duhovni dom. U usporedbi s ukupnim brojem, broj ovih abnormalnih duša
nije velik. ”

Kao sto rekoh već..dusa je kao okean (ne može biti ostecena)sastavljen od beskonacnog broja „kapljica”,„elemenata”, koje jesu individue za sebe. One se inkraniraju zajedno sa Duhovnom esencijom na fizicki plan. Ne postoji drugi ancin za njih da sebe eksponiraju i da krenu ka Duhovnom kraljevstvu. Zadatak nas je da sa Voljom koju nosimo u sebi ujedinimo te elemente u sebi te kada napustamo ovaj plan „prenesemo” ih u Duhovnu regiju. Ono sto nije ujedinjeno vraca se u okean i ceka sledeću esenciju koja mora proćitaj okena pre ulaska u fizicki svet. Tako da ne postoje abnormalne dushe i slične izmišljotine, mogu slobodno reci.

Knjige te vrste su veoma opasne,jer daju potpuno krivu sliku o stvarima koje su esencijalne za coveka i njegov Put.

Treba mnogo dublje kopati da bi se doslo do ovoga sto sam ovde izneo...mnogo dublje, no sto je hipnoza...

Pozdrav"


Razmislite.....mnogi ljudi rade stvari iz neznanja i tako gube elemente koji su najvrijedniji ..a jos je zalosnije kad i druge vuku za sobom... zato je covjeku i dat taj unutarnji aparat za rasudjivanje, steta sto ga jako malo koristi.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: uto mar 16, 2010 10:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
da li je ovo ovdje uklopivo


_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: sri mar 17, 2010 2:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Izmedju ostalih glupih izjava, u tom videu se kaze:
" Sve joga vezbe su smisljene tako, da ubiju volju, um i emocije."

Ne bih ga dalje analizirala, i ovo je previse.

Villy, ne taj video nikako nije uklopiv u temi o regresiji i hipnozi. A ni u eventualnoj temi o jogi.

Samoproklamovanih gurua je oduvek bilo i bice ih, a njihovih sledbenika, jos vise. Kakve to veze ima sa ljudima koji zaista rade nesto za sebe i imaju kriticki nacin razmisljanja? Ovaj video je dobar, samo utoliko sto pokazuje do cega nesvest ljudska moze da dovede.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: sub mar 20, 2010 2:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Pitam se...

Da li je regresija ZAISTA moguca?

Ako se nase JA, ego i sve sto uz njega ide, rastoci u trenutku smrti, u procesu umiranja ili neposredno nakon njega, ako zaista dolazi do neke vrste odbacivanja svega onoga sto smo doziveli u zivotu, i ostaje esencija, dusa, koja tada nosi neku novi vibraciju, jer je obojena iskustvima iz tadasnjeg zivota, kako je onda moguce, u nekom od narednih zivota uraditi regresiju???

Podseticu vas da sam bila na regresiji, i jesam tada resila jedan vrlo veliki problem, i jesam videla slike i scene i prozivljavala sam sve sto je za njih bilo vezano. Ali, opet, nekako ne verujem da je regresija moguca. Da li su to bile slike nametnute od uma, kako bi se resio problem, koji sam cvrsto odlucila da moram resiti. Da li je to ipak samo jedan od tajanstvenih mehanizama u nama, odradio posao, vodjen cvrstom namerom?

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: sub mar 20, 2010 2:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 20, 2010 12:58 pm
Postovi: 40
Čao sigma i svima!

Moguće je tako puno iskustva, da ni možeš da sada pomisliš da su moguća.

Možeš da pratiš svoj "karmićki-dio" na premici iluzionistićkog vlastitog vremena i istotako da transkriptiraš i svoju vlastitu lićnu "dušu."

Pravo znanje i snaga dolazi tek onda, kad sada u ovom vlastitom liku zabireš nekoliko svojih bitnih likova "inkarnacija" tvoje privatne historije.

Svakome treba to, ako oće da postane u stvarnom pomenu svijesniji i snažniji.

Da, moguće je.

Čao!

Dreammer Nordianac


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: sub mar 20, 2010 5:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
sigma je napisao/la:
Da li su to bile slike nametnute od uma, kako bi se resio problem, koji sam cvrsto odlucila da moram resiti.


Možda je u igri kontrolni sistem koji nas "zavarava" da smo nešta riješili,opcija može biti puno.
Ali opet kada se pogleda,mi NISMO,pa kako onda u takvom stanju možemo nešta riješavati,to sve izgleda kao kockanje,da se malo bolje izrazim,ljudi kockaju cijeli život.
Želim reći da u ništa nemožemo biti sigurni jel sve uzimamo zdravo za gotovo,pa tako i regresiju.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: sub mar 20, 2010 7:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
daco je napisao/la:
sigma je napisao/la:
Da li su to bile slike nametnute od uma, kako bi se resio problem, koji sam cvrsto odlucila da moram resiti.


Možda je u igri kontrolni sistem koji nas "zavarava" da smo nešta riješili,opcija može biti puno.


Iznecu razlog mog odlaska na regresiju.

Radilo se o necemu sto me je pratilo od kada mi secanje doseze, od najranijg detinjstva. Nosila sam sam u sebi duboku tugu, koja je uglavnom, potpuno iznenada i bez povoda, znala da me preplavi i uvuce toliko duboko, da je to prevazilo sve moje napore da je shvatim, uhvatim i razumem. Pojavljivala se cesto, jednom ili vise puta u toku meseca. Cak i kada mi je na svim poljima sve islo kako sam zelela i kada je sve bilo u najboljem redu.

Nakon "regresije" i svesnog napora ulozenog tada, kada sam je po prvi put "pogledala u oci", nije se vise ni jedan jedini put pojavila.

Tako da, barem u ovom slucaju, zaista ne mogu reci, da me je kontrolni sistem zavarao, jer ipak, to sve se desavalo jos pre, nekih 15 godina. Mada, nikad se ne zna.


daco je napisao/la:
Ali opet kada se pogleda,mi NISMO,pa kako onda u takvom stanju možemo nešta riješavati,to sve izgleda kao kockanje,da se malo bolje izrazim,ljudi kockaju cijeli život.


Kako to mislis daco, da mi NISMO? Ako ti nije tesko da mi to obrazlozis, jer ja mislim da mi JESMO. Neko manje, neko vise. I da, doduse donekle, ipak imamo uticaja. Sad, koliko - to zavisi za koliki stepen slobode smo se izborili.

daco je napisao/la:
Želim reći da u ništa nemožemo biti sigurni jel sve uzimamo zdravo za gotovo,pa tako i regresiju.


Slazem se da ni usta ne mozemo biti sigurni. Ali ja regresiju, kao sto vidis, ne uzimam zdravo za gotovo, i kad malo bolje razmislim, ne mogu da se setim sta je to sto bih podrazumevala, samo po sebi. Cak ni na svoje postojanje tako ne gledam. Ispada da sam ja neka vrsta optimisticnog pesimiste. :lol:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: sub mar 20, 2010 7:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
sigma je napisao/la:
Pitam se...

Da li je regresija ZAISTA moguca?

Jako dobro pitanje.
O tome priča Kastenada i gnostika.Ako ne uspijemo u svome cilju da postanemo u cijelosti,hm u nedostatku rijeći moram upotrijebiti izraz "prosvjetljeni",mi se po svemu sudeći rasipamo do vlastite suštine.Nijedan dio ličnosti neide s nama "dalje" na druge nivoe.(dio ličnosti kojeg smo svjesni ili što nas ćini nama)
Zbog toga je ovo pitanje zaista kvalitetno i duboko.I mislim da o tome treba svatko naći svoj odgovor.
Moje mišljenje je da jest moguća,ali samo kod ljudi koji su svjesni "sebe",barem do nekog nivoa,što isključuje neku veliku manipulaciju ali ne garatntira da je neće biti.
Sve me to podsjeća na pamćenje sebe,samo još jedan od mnogih naziva jedne te iste tehnike.S time da dajemo priliku da to radi neko umjesto nas.
:occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: sub mar 20, 2010 10:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
kolos je napisao/la:
sigma je napisao/la:
Pitam se...

Da li je regresija ZAISTA moguca?

Jako dobro pitanje.
O tome priča Kastenada i gnostika.Ako ne uspijemo u svome cilju da postanemo u cijelosti,hm u nedostatku rijeći moram upotrijebiti izraz "prosvjetljeni",mi se po svemu sudeći rasipamo do vlastite suštine.Nijedan dio ličnosti neide s nama "dalje" na druge nivoe.(dio ličnosti kojeg smo svjesni ili što nas ćini nama)
Zbog toga je ovo pitanje zaista kvalitetno i duboko.I mislim da o tome treba svatko naći svoj odgovor.
Moje mišljenje je da jest moguća,ali samo kod ljudi koji su svjesni "sebe",barem do nekog nivoa,što isključuje neku veliku manipulaciju ali ne garatntira da je neće biti.
Sve me to podsjeća na pamćenje sebe,samo još jedan od mnogih naziva jedne te iste tehnike.S time da dajemo priliku da to radi neko umjesto nas.
:occasion5:


Zar to, Kolos, onda ne iskljucuje jedno drugo?

Jer covek koji je svestan sebe, ili "pamti sebe", a slucajno, recimo postoji u ovom 3d svetu, taj ni ne treba regresoterapije. Njemu je sve kao na dlanu. I on je ovde, hm...verovatno dobrovoljno.

Zatim imamo recimo, slucaj coveka koji "pamti sebe" do nekog nivoa, ili je u samospoznaji, prisecanju, daleko dogurao- taj se, najverovatnije "osuo" u trenutku svoje prethodne smrti, i sada jednostavno, ni nema cega da se seca.

To je kao ona nasa reklama za Lav pivo: "Ili jesi- ili nisi." Nema malo jesam prosvetljen. Ako nisi spoznao sebe u celosti- rasipas se.

Slazem se da treba svako za sebe da nadje i taj i mnoge druge odgovore. Komunikacija sa vama, na ovom forumu, je moj nacin da dodjem do svojih. U privatnom zivotu mogu samo sa cetvoro ljudi o takvim stvarima razgovarati, a da se razumemo. Ne zalim se, :D i to je veliki poklon, ali i neki ljudi ovde, takodje imaju vrlo veliki potencijal, i zbog toga sam pokrenula diskusiju.

Imali smo ovde par ljudi koji tvrde da rade regresoterapije. I videli smo, odnosno, procitali, najblaze receno- svasta.

Ja ne zelim da "spasavam" ljude od potencijalnih opasnosti regreso i ostalih terapija. Zelim samo da stvari rasclanimo, koliko god je moguce, da ih rastavimo na sastavne delove i vidimo, mogu li se oni zaista uklopiti u jednu smislenu celinu. Ako ne- onda se to zove raskrinkavanje manipulacije.

A ako se mogu objediniti, bice mi drago, jer tada ce sve ipak, biti mnogo jasnije. U sta sumnjam, jer sve dok smrt ne dozivimo, necemo znati sta je istina. (Pa ni tada?)

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: sub mar 20, 2010 11:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
sigma je napisao/la:
Zar to, Kolos, onda ne iskljucuje jedno drugo?

Dakle po meni na ovo pitanje postoji više odgovora,ili je to manipulacija ili je nešto "čistije" ili nešto treće.
Koliko sam ja shvatio,regresija je nešto za što čovjek treba nekog drugog da mu pruži,hm...pomoć??Dok kod pamćenja sebe čovjek sam radi na sebi.
Neznam kako da se izrazim,ali nekako mi se čini da bi regresija,kao nešto različito od konteplacije,u nekom svom čistom obliku mogla postojati.
Možda je opet sve u potencijalu.Naravno sve što ću napisati u nastavku je samo nagađanje.
Dakle,možda,ali samo možda,da iako sam ovdje svojom voljom,ja(putnik u kolima) nemogu van iz kočije i samo netko iz vana može da mi pomogne otvoriti vrata.Sad ovisi o tome tko je vani i hoće li otvoriti vrata u toku vožnje ili kad stojimo.A to opet ovisi o mojoj svjesnosti i poznavanju sebe i dal imam dovoljno objektivan pogled na situaciju,u kojem ću trenu otvarati vrata i hoću li svakome povjerovati da mi želi pomoći.
Ako razmatram regresiju kao potencijalnu pomoć u duhovnom smislu,na um mi pada to da svaki tragaoc uvijek ima neku pomoć a koja nema kod svakog isto ime.
Za kraj,nebih rekao da jedno isključuje drugo jer ako sam nemogu izači iz vlastitog kontejnera,a duboko sam svjestan svog potencijala,prihvatiti ću rizik ulaska u sljedeći samo da izađem iz ovog.
Osobno ne vidim potrebu zbog čega bih išao na regresiju,jer da mi treba prisjećanje na moje prošle živote tad bih se rodio u situaciji koja je slična mome prošlome životu i trenutno iskušavao i učio iz te situacije (što se možda i događa),...osim ako nas nešto "negativno" ne spriječava da se prisječamo.
Ali više sam privržen stavu da odbacivanje ili ne prihvaćanje odgovornosti za svoja dijela i pokušaji nalaženja nekih drugih žrtava/razloga za vlastite neuspijehe,jest LAŽ.Jer samo na taj način mogu dati sve od sebe i ako mi u takvom "raspoloženju" netko želi pomoći svojim iskustvom,u ovom slučaju regresijom,prihvaćam.
Ali to se vjerojatno plaća maksimalnom cijenom,dok se sve ostale regresije plaćaju s par papira.
:occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: uto sep 07, 2010 2:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 07, 2010 2:06 pm
Postovi: 3
Za južni krst

Molim te dali mi možeš reći kako si došao do Zrinke....evo ja već pokušavam nekoliko puta, javila sam joj se sa čak tri maila i porukom na mobitel, ali mi se žena ne javlja.....
A tako bih htjela napraviti tu regresiju, jer zaista imam i razloga za to..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: uto sep 07, 2010 2:40 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 07, 2010 2:06 pm
Postovi: 3
Za južni krst

aj mi javi molim te za Zrinku kako doći do nje.....ja pokušavala al nejde....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: uto sep 07, 2010 2:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Citat:
Kako to mislis daco, da mi NISMO? Ako ti nije tesko da mi to obrazlozis, jer ja mislim da mi JESMO.


Sry što nisam prije odgovorio,nisam pratio temu.
Uglavnom mislio sam na to da ljudi žive pod maskama cijeli život,izgube kontakt sa onim što jesu i tako prožive život neznajući tko su ili bolje rečeno u prvoj inicijaciji se o tome govori o biću koji ljudi ne posjeduju samo zbog toga što lažu same sebe,zato sam rekao da NISMO.
Netko hoće BITI jel jedino tako može ČINITI i u takvom stanju možemo uistinu nešta mijenjati,a sve dok NISMO stvari i sve što radimo u životu se jednostavno događaju i nemamo kontrolu nad ničime.

Citat:
Slazem se da treba svako za sebe da nadje i taj i mnoge druge odgovore. Komunikacija sa vama, na ovom forumu, je moj nacin da dodjem do svojih. U privatnom zivotu mogu samo sa cetvoro ljudi o takvim stvarima razgovarati, a da se razumemo.


Welcome to the club :toothy2:
Vjerojatno je ista stvar sa većinom forumaša,u privatnom životu netko komunicira sa nekoliko ljudi dok netko uopće niti ne komunicira o nekim stvarima za koje smatra da su od životne važnosti,zato je dobro da imamo internet.Iako se neke misli nemogu niti dobro izreći pisajući na forumu,ja mogu intelektualno obrazložiti nešto,ali instinktivno nemogu obrazložiti,ono što netko osjeća u vezi nečega se ipak nemože napisati i obrazložiti jel je to funkcija drugog centra,ali da neidem offtopic,to je već sasvim druga stvar.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: čet sep 30, 2010 1:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 02, 2009 1:14 pm
Postovi: 69
Lokacija: Zagreb
Pozdrav svima!

Evo ja sam bio kod Zrinke u Samoboru na nehipnotičkoj regresiji dva puta , ali nažalost nismo uspjeli. To je bilo prije dvije godine i spremam se ići ponovno da pokušam opet. Dali je neko več imao takva iskustva , i dal je išao na hipnotičku regresiju?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: čet sep 30, 2010 2:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Joyner je napisao/la:
ali nažalost nismo uspjeli.

Da li ti je palo na pamet da možda ne treba da uđeš u to stanje jer informacije koje bi dobio tim putem bi te sputale na tvom putu, zbog kojeg si se i rodio opet i namerno izostavio iz svog svesnog pamćenja?

Ja bih ti preporučio da pročitaš "Putovanje duša", regresionog terapeuta Dr Majkl Njutona(Michael Newton) pa onda vidi kako dalje.
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/N ... e_dusa.pdf

Ivan Antić je napisao/la:
Sve o dušama i reinkarnaciji, životu i smrti, na osnovu sećanja iz hipnotičke regresije. Smrt je ovde opisana kao buđenje iz sna i iluzije života, gotovo isto kao što je opisano i duhovno probuđenje u advaita vedanti i budizmu.

(Iako je smrt buđenje od iluzije života, to prirodno dato buđenje ne traje dugo i čovek ponovo zapada u san novog života - osim ako se za života svesno probudi i čista svest postane njegovo trajno svojstvo.)

Knjiga koja će sasvim sigurno promeniti svačiji pogled na svet, na najbolji mogući način jer će mnogi prepoznati ovde iznete informacije iz sopstvenog iskustva, kao što sam ih ja prepoznao.

Sadržaj: Smrt i odlazak; Vratnice duhovnog svijeta; Povratak kući; Premještena duša; Orijentacija; Prijelaz; Smještaj; Naši vodiči; Početnička duša; Duša srednje razine; Napredna duša; Izbor života; Izbor novog tijela; Priprema za polazak; Ponovno rođenje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: čet okt 07, 2010 7:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 16, 2008 2:31 pm
Postovi: 203
Lokacija: Bosna
HAL je napisao/la:
Joyner je napisao/la:
ali nažalost nismo uspjeli.

Da li ti je palo na pamet da možda ne treba da uđeš u to stanje jer informacije koje bi dobio tim putem bi te sputale na tvom putu, zbog kojeg si se i rodio opet i namerno izostavio iz svog svesnog pamćenja?



Slažem se sa ovim, potpuno.


Da li ovdje netko poznaje nekog regresoterapeuta sa naših prostora, a koji radi nešto slično kao i Michael Newton?

_________________
Bogatstvo je kvaliteta Postojanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: čet okt 07, 2010 2:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 02, 2009 1:14 pm
Postovi: 69
Lokacija: Zagreb
amir je napisao/la:
HAL je napisao/la:
Joyner je napisao/la:
ali nažalost nismo uspjeli.

Da li ti je palo na pamet da možda ne treba da uđeš u to stanje jer informacije koje bi dobio tim putem bi te sputale na tvom putu, zbog kojeg si se i rodio opet i namerno izostavio iz svog svesnog pamćenja?



Slažem se sa ovim, potpuno.


Da li ovdje netko poznaje nekog regresoterapeuta sa naših prostora, a koji radi nešto slično kao i Michael Newton?



Nakon što sam pročitao nekoliko knjiga, uključujući i ovu od Michaela Newtona dobio sam utisak da bi te informacije koje bi eventalno dobio na taj način mi samo mogle pomoči na mom putu a nikako odmoći. To što smo se svi rodili sa amnezijom je viša sila na koju nemamo u :D tjecaja jer takva su pravila igre. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: čet okt 07, 2010 2:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Kako nemaš uticaja ? Jesi li pročitao ili ne slučajeve iz Newtonovih knjiga? Tebe niko zapravo ne tera ni da se uopšte inkarniraš ovde, a da ne pričam o sećanju nakon što to uradiš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: pet okt 08, 2010 10:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 02, 2009 1:14 pm
Postovi: 69
Lokacija: Zagreb
Naravno da nemaš utjecaj na to dali češ se sječati ili ne prošlih života, jer su to pravila igre da bi se inkarnirao uopće.Znači MORAŠ se roditi sa amnezijom. U njegovih knjigama je bezbroj slučajeva gdje je on kao hipnterapeut pomogao ljudima (koji su kasnije osječali veliko olakšanje ) radeći regresoterapiju. Naravno da te nitko ne tjera da se inkarniraš ovdje.

Moje pitanje je bilo dali je netko imao iskustva i sa hipnotičkom regresijom :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Regresija i hipnoza
PostPostano: pet aug 26, 2011 3:39 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon okt 22, 2007 12:00 pm
Postovi: 17
Lokacija: istra
Ma šta?! Ja bi rekla da je regresija super ida bi je Svi trebali iskusiti..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 249 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz