Sada je: čet mar 28, 2024 1:56 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 105 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: čet jun 01, 2006 3:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
shiiiiiiiiiiit...damn..ovo je prejebeno ludo... u nekoj Ruskoj pravoslavnoj crkvi vrsen je eksorcizam nad 16to godisnjom djevojkom...

http://paranormal.about.com/library/bl_ ... ording.htm



sve je na audio zapisu,ali su zvukovi da se covijek prepadne ! ko je slabijihi zivaca neka neslusha bolje je... a ko je bolestan gad kao ja slobodno =)

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 01, 2006 3:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Al kako nema video zapis?
Mislim da baš fali snimak za potpuni ugođaj. :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 01, 2006 4:55 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Egzorcizam se radi u svim većim mjestima. Ništa nije čudno...

Prijateljice mi pričale kako su išle na te sesije i ponekad su nekog oslobađali raznih entiteta koji vole "uć" u materijalno tijelo, pa čovjek ima više ličnosti. MPD ( multipersonal disorder ). Ti attachementi se mogu izbaciti i otjerati i egzorcizmom. Ali to nije za svakog, jer je to prilično opasan posao. Djevojka od kojih 13-14 godina baca unaokolo 5-6 odraslih ljudi... vrištanje i razni "demonski" ispadi i slično... Tko voli - nek izvoli... hehe! Energije su tu na maksimumu... a i mogu se još pojačavati.

Katolička crkva to isto radi u Zagrebu, ali vjerojatno i u drugim mjestima. U biti - to možeš i kod kuće. Ali bez prethodno potrebnog znanja o svemu tome - ne preporučam.

Ima i raznih lječnika alternativnim metodama koji to isto mogu, i bez rituala i pizdarija, već samo znanjem kako se to čini. I možda na malo "bezbolniji" način... no odluka je do pojedinca.

Ništa novo... hehe

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 01, 2006 4:57 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Eksorcizam u Rusiji


Kako već osjećam da će tema biti popularna, preimenovat ću je u samo "Egzorcizam" i maknuti ograničenje "u Rusiji"... tako da možemo raspravljati i o tom fenomenu općenito!

Vidite, širimo poglede - skidanjem OGRANIČENJA!

Hvala, Cartman, za temu!

=D>

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 01, 2006 6:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Ali koja je tajna Iscjelitelja? mislim katolici imaju svoje,pravoslavci svoje a muslimani svoje...gledao sam kako neki hodza iscjeljuje neku curu i tri entiteta su bila u njoj al oni se predstavljaju kao sejtani tj demoni...

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 01, 2006 6:53 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ali koja je tajna Iscjelitelja?


To je određeno ZNANJE koje se primjenjuje, baš kao i kod drugih "lječenja".

Neke osnovne stvari koje bi se trebale možda znati kod toga:

1. Razumijevanje hiperdimenzionalnosti postojanja
2. Razumijevanje tokova energija
3. Razumijevanje eteričkih entiteta i njihove karakteristike
4. Razumijevanje namjera tih entiteta
5. Razumijevanje svih alternativnih znanosti koje to uključuje
6. Razumijevanje odnosa duša-duh-materijalno tijelo
7. Razumijevanje mogućih problema i posljedica tretmana po sudionike

Vjerojatno ima još toga, a najbolje bi bilo da porazgovaraš s nekim tko je to radio. Spominje je "duhovno čišćenje" u Kasiopejskim transkriptama, Laura je to radila, a imala je i velikih problema jer onda još nije znala što sve to može donijeti. Imaš toga i na netu, na drugim mjestima... uglavnom - iz materijalnog tijela se odstranjuju svi entiteti koji su trenutno u eteričkom obliku i koji su "ušli" u tijelo ( u njegovo energetsko polje ) i rade raznorazna sranja. Glavni nosioc tijela - duša koja se inkarnirala u njega kod rođenja - tj. ta svijest kojoj je to materijalno tijelo "vozilo", ima određenih problema, slabosti, i tko zna čega još i njezine vibracijske frekvencije su privukle te entitete. Obično su negativni, jer pozitivni nemaju potrebu za miješanjem u tuđu slobodnu volju.

Dakle, oslobađanje od energija i entiteta koji iz svojih nekih raznih razloga zaposjednu to materijalno tijelo, često potpuno "pregazi" svijest duše koja je u tom tijelu prirodno. Tako da te osobe najčešće nisu niti svjesne što rade i kako. Nešto kao "provalnik" ili "lopov" u eteričkom smislu postojanja.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam
PostPostano: čet jun 01, 2006 7:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Cartman je napisao/la:
shiiiiiiiiiiit...damn..ovo je prejebeno ludo... u nekoj Ruskoj pravoslavnoj crkvi vrsen je eksorcizam nad 16to godisnjom djevojkom...

http://paranormal.about.com/library/bl_ ... ording.htm



sve je na audio zapisu,ali su zvukovi da se covijek prepadne ! ko je slabijihi zivaca neka neslusha bolje je... a ko je bolestan gad kao ja slobodno =)


*zjeeeeeeeeeeeeeeeeev*

prastaro

*rašpa si nokte*

BTW, ne moram spominjati da to ne mora biti nikakav egzorcizam naravno, ali ako si netko može zabrijati a voli horror filmove i sklon je ekstremnim stilovima u metal glazbi, neka "uživa"... Sjećam se otrprilike reakcije koju sam imao kada sam prvi puta slušao, sve u svemu nimalo lijepi zvukovi. :) Pozdrav.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 01, 2006 7:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Mnogi famozni iscjelitelji vas prvo natove da imate demona i đavla u sebi (problem - reaction - solution) pa vas bace u trans i onda još debelo naplate, a na kraju seanse se teatralno izbljuju kao da izbace "negativne energije" hehehe... Strašno, šta sve u 21. stoljeću ljudi puše... Ja glasam da ova tema ide u manipulaciju ljudskih bića ;).

Gled'o sam neku reportažu gdje se ljudi tresu u transu i trljaju rukama, urlaju i plaču a veliki egzorcist i iscjelitelj im onako rukama pred ustima ide "ajde bre reci ime, ko ti je bacio urok", a žena onako jadna sva "komšinica Marta"... Prestrašno... Bilo bi smiješno, da nije žalosno hehe.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 01, 2006 8:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
mi negovorimo o vidovitoj fati ni vidiovitoj dzemili ni kleopatri iz novina "svet",niti komshinici dzefiki niti komshinici ninja sa katanom samuraja vech o nekim zaebanima stvarima koje se nemogu snimit.... jer na ovom svijetu ima svasta a kamo li takvih saranja. slazem se da je oko 90 posto tog hoax tj sve sto vidis na TVu to nije stvarno al ima mal procenat slucajeva za koje nikad nechemo znat...ali ipak su tu

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 01, 2006 8:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
ouu jea huz jor dediii ?


http://paranormal.about.com/library/bl_ ... _video.htm


evo ga imamo i video =) cujemo li se profesore...


vidi ovo pored nicka..cuj napredan=) ja sam specijalan :D

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 01, 2006 9:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
ne pada mi na pamet gledati video niti slusati zvukove,
ali to je vec stvar ukusa

ja se trudim drzati one - okruziti se ljepim, oku i uhu milim predmetima, osobama i ambijentima full stop

elem - sto se tice egzorcizma
mislim da se takvi entiteti mogu kaciti jedino slabijim karakterima odnosno dusama,
dakle vrlo je vazno da vjezbate svoj razum i snagu volje,
o tome vise na susjednom topicu

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 01, 2006 10:12 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned apr 24, 2005 10:44 pm
Postovi: 18
jel možda neko može ocrtati okvirno karakter opsjednutih?
mislim da se radi o poremećenim osobama često opsjednutim od strane roditelja (uglavnom tradicionalista), od njih pokupe sve moguće strahove-ovozemaljske i one zlobožanske, odu u crkvu čuti koju pametniju interpretaciju božanskog, no oni ih još više pokopaju raznim strahovima- i probude se strahujući pred raznim demonskim silama (oblikovavši unutarnje i vanjske strahove, rodiše se APZU) i tako odlaze na posao u demonskom društvu, strahujući da ih novi kolega nikad ne napusti. počinju jadikovat i urlat tokom egzorcizma jer napokon našavši osobu koja ih u potpunosti razumije, došao je čovjek u znaku križa da to neobično prijateljstvo zauvijek raskine...
...ŽALOSNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 02, 2006 12:05 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Postavio sam knjigu W. Baldwina, Close Encounters of the Posession Kind ovdje:


http://www.galaksija.com/literatura/Wil ... 20-%20CEVI[1].pdf


(mislim da je autor u toj knjizi prilično dobro predstavio tu problematiku.)

Takođe, tekst Opsjedutost:


http://www.galaksija.com/metafizika/opsjednutost.htm


je pisan na istu temu, s tačke gledišta psihologa i psihijatara koji se bave ovom tematikom.


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 02, 2006 2:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Cartman je napisao/la:
mi negovorimo o vidovitoj fati ni vidiovitoj dzemili ni kleopatri iz novina "svet",niti komshinici dzefiki niti komshinici ninja sa katanom samuraja vech o nekim zaebanima stvarima koje se nemogu snimit.... jer na ovom svijetu ima svasta a kamo li takvih saranja. slazem se da je oko 90 posto tog hoax tj sve sto vidis na TVu to nije stvarno al ima mal procenat slucajeva za koje nikad nechemo znat...ali ipak su tu


Bez daljnjeg... Ali cemu onda ovakvi linkovi koje mogu i ja, ruku na srce, sa par frenda black metalaca snimiti za 10 minuta. I bit će puno brutalnije. :twisted: :D

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 02, 2006 7:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Da mogu izazvat vas dark metalce da snimite gore... znachi kameru u ruke snimite ja cu postavit na svaki forum

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 03, 2006 4:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Cartman je napisao/la:
Da mogu izazvat vas dark metalce da snimite gore... znachi kameru u ruke snimite ja cu postavit na svaki forum


Jel' ima tu neke zarade? Ako nema, ne isplati se zezat...
BTW, ja nisam metalac... Možda malo. :lol:

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Duh u meni
PostPostano: pon jun 19, 2006 11:22 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto jun 13, 2006 6:44 pm
Postovi: 5
Lokacija: split
Dogodila mi se strašna ili bar čudna situacija.

Naime, probudila sam se jako rano i otišla na balkon zapalit cigaretu. U tom momentu dok sam uživala na suncu počele su mi stvarno čudne ideje padat na pamet. Onako kao da imam tuđe misli i odjedanput mi se javljaju želje i ideje koje prije nikad nisam imala.

Sekund prije toga sam osjetila strašan pritisak u ušima i kad je prestao onaj glavni udar, slika kao da mi se izmjenila. Vidila sam kao i do sada ali u puno svijetlijim tonovima, sve oko mene je bilo za moje oko puno svijetlije i izgledalo mi je skoro kao novo, ili drugačije u najmanju ruku.

U cilo to vrime imala sam STRAŠNU ŽELJU otić do jedne osobe, koja je inače izgubila mamu dva dana prije. Inače ne bi imala tu potrebu. I ako bi mi pala na pamet ta ideja ne bi mi se zadržala u glavi toliko da samo o tome razmišljam 4 sata...

Ja sam u međuvremenu konstantno nalazila sebe da radim stvari koje nisam ni planirala. Digla sam se u 6 da se napijem, završila sam obučena, umivena, našminkana... I sve to kao radim ali ..nisam to imala u planu! Pa sam onda tako i jela, pa bila na balkonu 4 sata. Cilo vrime mi je bilo u glavi 'Ajde popij s njom kavu, rano je ali nema veze, ajde, ajde, nemoj da sama pije kavu, ajde, ajde...' Nisam otišla iako sam se spremila jer sam sama sebi govorila stalno "ne budi luda, rano je ,l judi tuguju , šta ću ja sad tamo".

Nakon 4 sata pritisak je nestao. Mene je prošla ta STRAŠNA ŽELJA da odem tamo, i vratila sam se u krevet.

Nakon 10 min, zazvonia je telefon i osoba kod koje sam trebala otić je rekla 'aj dođi na kavu'. Za 10 min sam bila u autobusu i ostala s njima cili dan. Kad sam došla, opet sam se malo čudno osjećala.

Zna li netko što bi ovo moglo bit? Ništa nisam konzumirala prije ovog doživljaja i mislim da je stvarno bio jak! Vjerujete li da duhovi ili drugi entiteti imaju sposobnost zauzimanja tuđeg tijela? Ja vjerujem, ali nisam mislila da bi se ovako nešt moglo dogodit! Nikad prije ništa slično nisam osjetila.

_________________
Remember when you were young...you shone like the sun...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 19, 2006 12:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Sekund prije toga sam osjetila strašan pritisak u ušima i kad je prestao onaj glavni udar, slika kao da mi se izmjenila. Vidila sam kao i do sada ali u puno svijetlijim tonovima, sve oko mene je bilo za moje oko puno svijetlije i izgledalo mi je skoro kao novo, ili drugačije u najmanju ruku.

Mislim da treba da pogledas film The Manchurian Candidate: http://www.imdb.com/title/tt0368008/

Mislim da ce ti posle toga neke stvari biti jasnije.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 19, 2006 3:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 07, 2005 12:51 pm
Postovi: 56
Lokacija: Zg
Možda je preminula majka te osobe smatrala da bi ti bila idealna za pružanje utjehe toj osobi,pa te htjela potaknuti da odeš do nje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 19, 2006 3:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
Mozda ne bi bilo lose da odes kod upucenijeg hipnoterapeuta, svi imamo privjeske koji nekad manje a nekad vise uspjesno preuzmu kontrolu nad nama,

ponekad je i sama svijest o postojanju tih privjesaka dovoljna da te od njih oslobodi medjutim vrlo cesto je potrebna strucna pomoc,

mislim da netko od ekipe na ovom forumu sigurno zna dali u nasoj zemlji postoje strucnjaci koji se bave ovakvim stvarima,

cini mi se da je nesto spominjano na topicu o egzorcizmu

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 105 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz