Sada je: ned apr 28, 2024 12:44 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 105 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zakačeni entiteti...
PostPostano: pon jun 19, 2006 11:33 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto jun 13, 2006 6:44 pm
Postovi: 5
Lokacija: split
Vjerujem da se ovo pitanje može već negdje naći ovde, ali pošto sam nova zanima me i od vas... kako saznati ili provjeriti da li je neki entitet zakačen na nas same? Kome se obratiti ako ne možemo sami saznati?

_________________
Remember when you were young...you shone like the sun...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 21, 2006 8:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:05 pm
Postovi: 83
Tila777 je napisao/la:
Vjerujem da se ovo pitanje može već negdje naći ovde, ali pošto sam nova zanima me i od vas... kako saznati ili provjeriti da li je neki entitet zakačen na nas same? Kome se obratiti ako ne možemo sami saznati?


napraviš skeniranje aure odnosno energetskog polja, to možeš učiniti u meditaciji tako da se fokusiraš na promjene u energetskom polju, ali teško je sam sebi to napravit, bilo bi bolje ako bi ti netko mogao drugi napraviti skeniranje, a da mu vjeruješ da je pouzdana osoba, može prelaziti rukama lagano preko aure zatvorenih očiju i osjetiti u dlanovima mjesta gdje je hladnoća i pritom unutrašnjim vidom dobiva slike o stanju tijelesnih slojeva...ali svaki čovjek ima neke entitete to ti je normalna stvar, čak i prosvjetljeni ljudi ih imaju pokušaj ih samo transformirati kroz srce, ako možeš, i poslati u svjetlo..neke entitete lako otkačiš ali neki su snažni i ponekad se ljudi rode s njima ili ih zadobiju prilikom neke jače traume, kad se osoba istraumatizira negativni entitet , odnosno - demon- priljepi se na mjesto povrede i hrani se ponekad do kraja života, ja imam jednog vrlo zgodnog, da ga samo vidiš recimo čišćenjem aure možeš dosta toga napraviti - ja sam recimo jednom napravila čišćenje drugoj osobi tako da sam uzela iz aure entitet i dlanovima ga podigla u zlatno- bijelu svjetlost i otpuhala na transfrmaciju u energiju koja je osobi najpotrebnija u tom trenutku, no prije nego bilo što radiš moraš se dobro uzemljiti i zamoliti dopuštenje duše osobe kojoj radiš ili svoje duše i zamoliti zaštitu od nepodržavajućih energija...valjda sam ti pomogla, eh da možeš i slati u centar Zemlje preko energetskog korjenja na transformaciju također, možeš jedno i drugo, efikasno je oboje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 01, 2006 9:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Povećan broj isterivača đavola

Izvor: Beta
Varšava -- Sve više Poljaka traži pomoć isterivača đavola, broj egzorcista u poslednjih 10 godina povećan 20 puta.

Dok su 1997. u Poljskoj postojala svega četiri sveštenika sa zaduženjem od Episkopata Poljske katoličke crkve da isteruju đavola, danas ih ima 78, a mnogi se za to specifično poslanje tek obučavaju.

"Kao lavina rastu potrebe za njihovim uslugama. Ne toliko zato što je porastao broj slučajeva, već zato što jača svest da čovek može da se zbog toga obrati za pomoć crkvi", objasnio je dnevniku Žiće Varšavi egzorcista i sveštenik Marijan Pjontkovski.

Isterivači đavola u Poljskoj imaju obavezu da prvo isključe da je ophrvanost demonom plod psihičkog oboljenja, a u tom slučaju bolesnika šalju psihijatrima, s kojima sarađuju. Jedan od signala da je čovek možda opsednut đavolom jeste, prema tumačenjima Katoličke crkve, i neprijateljstvo prema sveštenicima. :mrgreen:

Poslednje istraživanje, urađeno za dnevnik Žečpospolita, pokazalo je da se čak 96 odsto Poljaka izjašnjava kao vernici, a 86 odsto njih su aktivni. Čak 60 odsto anketiranih odgovorilo je da bar jednom nedeljno ili češće odlazi u crkvu i učestvuje u misama. Za Poljsku, za razliku od ostalih zemalja Evropske unije, karakteristično je to da aktivnih vernika ima jednako i među starijima i među mladima koji su tek postali punoletni. Procenat vernika je stabilan od početka tranzicije, čime se osporava sociološka teza da modernizacija nosi sobom masovna ateizam. Doduše, najmanji broj aktivnih vernika i u Poljskoj je u velikim gradovima.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 04, 2006 7:12 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 23, 2006 7:23 pm
Postovi: 23
Ništa lakše od "egzorcizma". Bitno je da ZNAŠ da ti je netko prikačen. Onda popričaš s njim pa ga pitaš za ime. Budeš malo grublji jer oni se ne vole predstavljati imenom. Onda se možda i sjetiš da su ti nekakvi alieni jednom davno prilikom otmice rekli da će taj i taj biti s tobom i da ga moraš slušati, ali ti nisi onda ništa kužio. Kada sam saznao ime onda je upalila sljedeća formula, naime moj nevidljivi kolega zvao se Belial:
Belial, idi u astralni svijet! (dovoljno je jednom reći)
ili
Belial, idi u Šeol!
Belial, idi u Šeol!
Belial, idi u Šeol!

Naravno, morate izgovoriti ime tog lika koji vas opsjeda. Moguće je da su i u pitanju mentalni programi i da je to neka šifra za dezaktivaciju programa, ali kod mene je upalilo i nema ga više. Plejadanci su još žešći, oni imaju anđele na repertoaru. Pričat ćemo jednom otom-potom :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 05, 2006 9:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:05 pm
Postovi: 83
vrlo zaimljivo :D ajde ti to nama pliz malo bolje pojasni, kako si saznao da imas entitet? na koji nacin si dosao do tehnike ove? sto sa plejadancima i andjelima, mislis u negativnom ili pozitivnom kontekstu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 05, 2006 5:49 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 23, 2006 7:23 pm
Postovi: 23
angelspring je napisao/la:
vrlo zaimljivo :D ajde ti to nama pliz malo bolje pojasni, kako si saznao da imas entitet? na koji nacin si dosao do tehnike ove? sto sa plejadancima i andjelima, mislis u negativnom ili pozitivnom kontekstu?



Saznao sam telepatskim putem, jednostavno sam osjećao da mi netko nameće misli, te sam se osjećao kao otvorena knjiga, oni su meni čitali moje misli :shock: Odlučio sam primjeniti njihovu tehniku pa sam potajice ja počeo čitati njima, tako sam saznao da se ti likovi koji me jebu u mozak definiraju kao Moloh Belial i još dublje u podsvijesti Morlock Hwarang, moj stari poznanik iz prijašnjih otmica. Bilo ih je previše za mene jednoga, pa sam odlučio prvo sjebati Beliala, iskušao sam sve formule do kojih sam došao, ali ne pomaže krunica ni sveta voda. Išao sam kod raznoraznih katoličkih popova koji su me slali na psihijatriju, a ja sam skužio da oni uopće nemaju pojma da ti entiteti postoje, da ih boli kurac za ljude u nevolji i da su tamo samo radi egzistencije. Onda sam počeo razgovarati s Belialom, naravno telepatski. Nemam snage prepričavati sadržaj tih razgovora. Spominjao je nekakav astralni svijet i Šeol. Onda sam skužio da sam jači od njega pa sam ga slao u astralni svijet i on je morao slušati, ali uvijek se vraćao. Onda sam ga počeo slati u Šeol i upalilo je tek kada sam tri puta ponovio naredbu. Dugo mi je trebalo. Bilo je najbitnije ZNATI s kim imaš posla i ŽELJETI se riješiti toga, od pretpostavki nema ništa. Uglavnom više nemam problema s njim. I dalje tvrdim da se radi o mentalnim programima jer sam dotičnog Beliala čak vidio prilikom jedne otmice, bili su i Oktopusi i moj prijatelj Hwarang. Belial je bio kao nekakav hologram, odjednom se pojavio u nekoj komori na letjelici, alieni su rekli da im ta komora služi za relativnu materijalizaciju njihovih nematerijalnih saveznika iz Šeola. Mogli su oni meni prodavati fore kada ja nemam pojma o tome. Moj recept je upalio i kod drugih koji su kod sebe definirali taj problem. Takve stvari je najbolje zaboraviti zauvijek, važno se riješiti tih govana.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 05, 2006 6:05 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 23, 2006 7:23 pm
Postovi: 23
angelspring je napisao/la:
vrlo zaimljivo :D ajde ti to nama pliz malo bolje pojasni, kako si saznao da imas entitet? na koji nacin si dosao do tehnike ove? sto sa plejadancima i andjelima, mislis u negativnom ili pozitivnom kontekstu?


Bitno je i prilikom telepatske komunikacije s tim entitetima/mentalnim programima biti APSOLUTNO SVJESTAN da si jači od njih, inače nema ništa od toga, jer oni se vole lažno predstavljati, bez pravog imena recept ne radi. Eto ako netko ima takvog "kolegu" i ako zna kako se "kolega" zove neka proba.

Što se tiče Plejadanaca i anđela posebno Melekha Gabraela ne mogu još pričati o tome, jer najviše boli rana koju ti prijatelj zada, najviše boli laž od onog kome si vjerovao, krvava je bol kada te izda onaj kojega voliš. Ja bih bio najsretniji da je istina ono što su mi oni pričali, ali prepoznat ćete ih po djelima njihovim. A njihova su djela sve samo ne dobronamjerna i anđeoska. Ja se još uvijek nadam da negdje postoje pravi Anđeli čisti i iskreni, kao što je i ljudska duša u svojoj suštini (mislim na duše onih ljudi koji pripadaju robovskoj rasi) čista i iskrena. Ako ih sretnem jednoga dana, svakako ću javiti. Dotada se možemo drogirati mentalnim programima YHWH i MELEKH GABRAEL koji nam nude Plejadanci. O tome ću pisati kada prebolim BOL :!: :!: :!:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 05, 2006 6:08 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Sarguel, hvala na primjeru!

Želim ti brz oporavak!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 06, 2006 10:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:05 pm
Postovi: 83
saraguel hvala ti na iskrenosti i iznosenju svojih iskustava - napokon netko sa iskustvom i bez mnogo teoretiziranja, jako mi je drago da si se uspio rijesiti tog entiteta, i znas ona recenica - da se bice vrati u izvor iz kojeg je potekao - sad mi ima smisla, mozda je tvoj entitet kreiran u Seolu, i cinjenica je da smo nezmjerno mocna bica i da nismo ni priblizno svjesni svoje snage i potencijala, zato jer su nam entiteti uglavnom zakaceni na solarni pleksus cakru gdje se nalazi osobna moc, a isto tako tu su i emocije straha bijesa i ljutnje, kontrole i manipulacije, postoje neke slike na kojima je nacrtan covjek i njegov demon kako lebdi iznad njega a spojen je na njegovu trecu cakru ili na dugu kako koji ne sjecam se gdje sam to vidjela mozda cak u nekom pdf-u od David Ickea, nisam sigurna, uglavnom, voljela bih znati nesto vise o tim programima andjeoskim sa Plejada jer cini mi se da se radi o nekoj manipulaciji od strane Plejadjana preko andjela i arkandjela, a isto tako, sigurna sam da postoje pravi andjeli i arkandjeli koji nam pomazu doista, al je stvar svega da shvatis da je sve u tebi i da si ti izvor i bog i vrag i sve je unutar tebe, nema Boga vani tamo negdje - vec u tebi unutra lezi sva moc koju mozes zamisliti, i brda mozes pomicati ako to zazelis ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 06, 2006 7:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 23, 2006 7:23 pm
Postovi: 23
Angelspring

Ja isto vjerujem da postoje pravi anđeli, bića svjetlosti. Ali sam skeptičan čak i kada ga vidim jer može biti neki hologram. Ovi plejadanski andjeli nisu dovoljno ispitani, ali imam milijun razloga za sumnju da se radi o mentalnim programima, kao i sumnju u dobronamjernost Plejadanaca. Ako me oni jednoga dana razuvjere, ja ću biti najsretniji da priznam da sam pogriješio u svojim sumnjama. Kao što napisah ne bih previše o tome, još previše boli. Pisat ću jednom prilikom o tome jer kako sam zaključio jedan sam od rijetkih koji je imao posla uživo i s vladajućim gušterima(Morlocima) i s Plejadancima i nosim u sebi implantate jednih i drugih. Poznajem još takvih osoba koji su imali posla i s jednima i s drugima, pokušat ću ih nagovoriti da i oni nešto napišu na forumu. Na temelju dosadašnjeg iskustva zaključio sam da smo mi ljudi u svemu tom ludilu JEBENA STRANKA, da prostite na izrazu, a ostale dvije stranke bore se za vlast, naravno preko NAŠIH LEĐA :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 08, 2006 11:03 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jun 04, 2005 12:23 pm
Postovi: 4
Lokacija: zadar
Imam puno astralnih iskustava u kojima bi svjesno pozvao arhandjele Mihaela ili Gabriela i pojavili bi se i onda bi napravio provjeru 3x- da li su istiniti, ili bi vizualizirao blijedo narancastu boju 'koja' inace sluzi kao boja istine. U 90% slucajeva bi nestali ili promjenili oblik u vanzemaljski ili demonski, otkrila bi se njihova prava negativna priroda. Sto znaci definitivno da postoji nekakva manipulacija putem 'laznih andjela'.

Evo jedno moje iskustvo.... 12.12.2004 -
Bilo je kao nekakvo otvaranje Star Gate-a i isao sam meditirati-
Usao sam polako u meditaciju i odjednom se okolina oko mene promjeni i nalazim se na letjelici i dijete sam - iznad mene se nalaze prozracna bica bjelicasta sa dugim rukama- i cupaju mi astralno tijelo- U tome trenutku sam osjetio hladnocu, mogu to jedino usporedit sa 'sibirom', iznutra iz svake pore svog bica, I cujem glas: "Jednom kad se otvore vrata percepcije nema povratka nazad' Odgovaram: 'Niti ne zelim natrag' - Glas:
"Ti si nas eksperiment, mi kreiramo sva tvoja iskustva i kroz tebe promatramo vasu fizicku realnost" - Neznam gdje sam uspio smoci snagu,
u tom trenutku odgovorio sam 'Bog je u meni, i JA kreiram svoju stvarnost"
i na tu izgovorenu recenicu, entiteti nestaju, citava se prostorija promjenila u sarenilo predivnih boja i uletavaju arhandjeli. Osjetio sam nakon toga totalno smirenje, i tim iskustvom sam zadobio jednu novu unutarnju snagu,
spoznaju da cak i u takvoj, nimalo ugodnoj, situaciji, svojim mislima mogu situaciju preokrenuti u nesto drugo. I osjecaj da sam uvijek zasticen.

_________________
- I AM, the rest is ferytale -


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 05, 2006 2:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Jack987 je napisao/la:
Ima i raznih lječnika alternativnim metodama koji to isto mogu, i bez rituala i pizdarija, već samo znanjem kako se to čini. I možda na malo "bezbolniji" način... no odluka je do pojedinca.

Ništa novo... hehe

:wink:


Pogrešno. UVIJEK je neki ritual u akciji :mrgreen:
I nema bezbolnog. Bol je ono što navede ljude da traže lijek, a kad ga ne nađu, zadnja stanica je otklanjanje nametnika. Otuda izreka "Kroz bol se čistimo"...
Nedavno je na Slovenskoj Tv bio svećenik koje je proglašen službenim egzorcistom srkve u Sloveniji.

Nikako, nipošto, ni u kojem slučaju NE POKUŠAVATI SAM, u kućnoj radinosti. Postoji opasnost da se problem PRESELI, umjesto da se UNIŠTI!!!! (To su bila TRI uskličnika). I NE povjeravati taj "posao" nekom za koga nismo sigurni da to ZNA i MOŽE raditi, da je INICIRAN u znanje!

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 05, 2006 2:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Sarguel,
prema onome što sam ja iskusila...(nisam uspijevala riješiti neke probleme dok nisam postala svjesna da tu ima "neki vrag" pa sam ga pošla tražiti s namjerom da ga sredim jednom za uvijek...) mislim da bi bilo dobro više objasniti što/tko je Moloh, tko spada u njegovu ekipu, što nedostaje u formuli stvaranja i tko je to napravio ljudskom rodu, tko su pali anđeli, tko su demoni, kako izgleda njihova hijerarhija, koga tu sve ima od neljudskih i ljudskih oblika, kako energetski izgledaju i kako djeluju, koja ih magija održava na djelu....
O tom području znam ponešto, ustvari, vrlo malo, tek ono s čime se susrećem. Ako znaš više o tome...ako misliš da je dobro o tome govoriti, i ako smiješ..piši!

Pozdrav :)

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 06, 2006 12:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
intruderx je napisao/la:
Imam puno astralnih iskustava u kojima bi svjesno pozvao arhandjele Mihaela ili Gabriela i pojavili bi se i onda bi napravio provjeru 3x- da li su istiniti, ili bi vizualizirao blijedo narancastu boju 'koja' inace sluzi kao boja istine. U 90% slucajeva bi nestali ili promjenili oblik u vanzemaljski ili demonski, otkrila bi se njihova prava negativna priroda. Sto znaci definitivno da postoji nekakva manipulacija putem 'laznih andjela'.

Evo jedno moje iskustvo.... 12.12.2004 -
Bilo je kao nekakvo otvaranje Star Gate-a i isao sam meditirati-
Usao sam polako u meditaciju i odjednom se okolina oko mene promjeni i nalazim se na letjelici i dijete sam - iznad mene se nalaze prozracna bica bjelicasta sa dugim rukama- i cupaju mi astralno tijelo- U tome trenutku sam osjetio hladnocu, mogu to jedino usporedit sa 'sibirom', iznutra iz svake pore svog bica, I cujem glas: "Jednom kad se otvore vrata percepcije nema povratka nazad' Odgovaram: 'Niti ne zelim natrag' - Glas:
"Ti si nas eksperiment, mi kreiramo sva tvoja iskustva i kroz tebe promatramo vasu fizicku realnost" - Neznam gdje sam uspio smoci snagu,
u tom trenutku odgovorio sam 'Bog je u meni, i JA kreiram svoju stvarnost"
i na tu izgovorenu recenicu, entiteti nestaju, citava se prostorija promjenila u sarenilo predivnih boja i uletavaju arhandjeli. Osjetio sam nakon toga totalno smirenje, i tim iskustvom sam zadobio jednu novu unutarnju snagu,
spoznaju da cak i u takvoj, nimalo ugodnoj, situaciji, svojim mislima mogu situaciju preokrenuti u nesto drugo. I osjecaj da sam uvijek zasticen.


Intruderx, možeš li malo da pojasniš ovo lažno pojavljivanje AA Mihaela i drugih i na koji način djeluje ta narandžasta boja? Pošto prvi put u životu čujem da je ona nekakav kontrolni mehanizam za provjeru dolaska bića iz duhovnog svijeta, voljela bih da daš malo više podataka o tome. Također, zanima me tvoja komunikacija sa arhanđelima i ostalim duhovnim bićima. Ako ti je o tome neugodno ovdje, možeš i na PM.

Unaprijed hvala.
A:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 3:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 04, 2006 12:18 am
Postovi: 30
Lokacija: Zagreb,Croatia
kako objasnjavate da katolici uspjevaju najvise od svih religija otjerat te davlove..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 7:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
ćuro, otkud tebi taj podatak da katolici najviše...??? jesu li t poznate ostale religije i rezultati njihove prakse???
katolika baš i nema nešto previše na kugli zemaljskoj, posebno ne rimokatolika..samo su malo glasniji od ostalih, pa ispada da ih ima više nego ih ima...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 7:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 04, 2006 12:18 am
Postovi: 30
Lokacija: Zagreb,Croatia
draga moja arwen.... 1.1 milijarda katolika

toliko o brojnosti,a sto se tice razvikanosti molim te lijepo....a sto se tice uspjeha u egzorcizmima dovljono je rec da protestanti,zidovi nekad i muslimani salju svoje na egzoriczam bas tim kako ti kazes razvikanim katolicima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 8:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
e..a koliko ima muslimana, budista, i ostalih, sitnih religija?

moram ti priznati da osobno ne volim generalizacije niti volim donositi zaključke bez provjerenih informacija. posebno ne volim rangirati tko je bolji, uspješniji, lošiji kao grupacija, bilo da je riječ o narodima, religijama, spolovima, filozofijama, tehnikama duhovnog razvoja, bilo čemu. zato ja to tebe pitam. otkud taj podatak da su katolici uspješniji u egzorcizmu od ostalih vjeroispovjesti (ne tvrdim da nisu, samo želim saznati porijeklo podatka).

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 8:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Tako je, Arwen, ma de ga tim mačem...

:wink:

Churo, tačno je da ima preko milijardu katolika na svijetu, ali pomisli samo na Indiju u kojoj živi sad već preko milijardu ljudi, a više od 80 odsto su hindusi, pa potom muslimani, (mislim da je brojka 900 miliona, nisam sasvim sigurna), itd...Lično, gledala sam kako jedan muslimanski svećenik radi egzorcizam i mogu ti reći da je izuzetno jak...a o katoličkim svećenicima i njihovoj sposobnosti također sam čitala /i ponešto gledala/ i znam da su jaki, ali radi se samo o pojedincima, oni vrhunski zaista su rijetki...kako kod katolika tako kod muslimana, a i ostalih religija...prema tome, generalizovanje je u današnje vrijeme nepotrebna a ponekad i opasna rabota...iz prostog razloga što nas odvuče u neistinu...
Toliko.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 9:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
Citat:
Teksaški svećenik silovao je 22-godišnju djevojku dok je nad njom provodio egzorcizam, tvrdeći da mora istjerati 'lezbijskog demona' iz nje

63-godišnji Ray Owens iz Fort Wortha priznao je krivnju za incident koji se dogodio još prošlog ljeta.

Tada ga je posjetila neimenovana djevojka, tražeći duhovni savjet jer joj je mentalno zdravlje bilo narušeno nakon spontanog pobačaja.

Owens joj je objasnio kako joj može pomoći jedino ako pristane na egzorcizam, tijekom kojeg će iz njenog tijela istjerati 'lezbijskog demona'.

Slijedeći njegove instrukcije, žena je legla na pod i počela urlati, a on je skinuo gaće i zapovjedio demonu da napusti njeno tijelo 'u ime Isusa'.

Kada se pokušala osloboditi iz njegovog zagrljaja, Owens se borio s njom baš kao da je riječ o demonu i brutalno je silovao.

Svećenik i samoproglašeni prorok nakon toga je naredio nesretnoj djevojci da se opere i pročita biblijski Psalam 105:15, u kojem se vjernike poziva da ne čine zlo prorocima, ispričala je žrtva policiji.

Mjesec dana kasnije Owens ju je još jednom silovao, ovaj put bez mističnih opravdanja za svoj čin.


Izvor www.tportal.hr

p.s. egzorcizam je čista izmišljotina

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 105 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 61 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz