Sada je: čet mar 28, 2024 5:14 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 105 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: sub feb 02, 2013 5:45 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub nov 07, 2009 9:33 pm
Postovi: 9
Molim za pomoč

Živim u Sloveniji pa se ispričama unaprijed za mješovino hrvatsko/srbskih riječi.
Ali ipak je bita sadržaj ovog što ču iznjeti.

Imam 42 godine oženjen sam i imam dvije dijece
Moji problemi počeli su prije 8 godina močnim grčevima u trbuhu bez precizne tačke bola.
Jednostavno me bolelo svuda od jutra do večeri. Jedino je noč bila relativno OK.
Ne trebam napomenuti da sam išao na sve medicinske pretrage koje nisu našle ništa.
Rekli su mi da uzmem antidepresive što sam odbio.
Od tog trenutka tražio kod raznih isceljitelja šta je uopšte moj problem.
Meditiarao sam, radio jogu, išao na razne tretmane za kičmu, masaže, kolonuterapiju, klistire ...
Ništa od toga mi nije pomoglo.
Bolovi so se proširili na cijelo tijelo ali nisu uvjek istok densiteta. Nekad su jaču u nogama(mišičima). Nekad u glavi - više zujanje/vrtenje u glavi nego bol, onda mrzle noge,ruke
bolovi u zglobovima.
Onda je počelo još zujanje u glavi i težko spavanje. Jednostavno sam bio budan kao da sam popio 10 kafa prije spavanja
Bioresonanca pokazala je slab energetski potencial u crijevima a posebice u centralnom nervnom sustavu. No nije naišla ni nikakav razlog ovakvok stanja (težki metali, glivice, paraziti, bakterije, osetljivost na razne vrste hrane )
Kako bi popravio stanje u crijevima tako bi se povečao bol negde na drugom mijsetu
Vrlo čudno je to što se svako jutro budim sa manje energije nego prije spavanja.
Ono što je još čudnije da imam pulz ujutro oko 100 a prije spavanja 80.
Tu mogu napomenuti , da sam prije još 5 godina imao pulz 60 - unatoč problemima bavim se sportom ... iako se osečam iscrpljem snagom volje idem trčati in igrati tenis.
Znači energija tijela na nuli iz razne bolove i osečaj anksioznosti i tresenje tijela iznutra (ayurvedski liječnik rekao mi je da se radi o solarnom pleksusu)
Inače izgledom i zdravom hranom izgledam tako da bi trebao pucati od zdravlja.
No realnost je suprutna. jedva se vučem kroz život ... srečom me u firmi podržavaju. Mozak je jedino što mi još dobro radi.
Mogu još napomenuti , da ne pijem alkohola (ideološki sam budistički usmjeren) a ako ipak popijem čašu piva ili vina simptomi se znatno pogoršavaju.

I tako sve do 11.meseca 2012 kad je jedan radiestezist rekao da mi neče pomoči nikakve dijete jer sam pod utjecajem crne magije ?!
Rekao da če me srediti no njegovo "čisčenje" nije dalo rezultata.
Tako sam tražio dalje. Naišao na novog istjerivača koji je diagnosticirao istu stvar i diagnosticirao stvari koje mu nisam rekao a nisu mogle biti tačnije.
No ipak ni njegove seanse (na daljinu) nisu pomogle i bar je priznao da je magija vrlo močna.
Tada sam prešao na poznatije (i skuplje) eksorciste i parapsihologe , koji su dali istu diagnozu.
Moram napomenuti , da sam svakome rekao samo svoje simptome i da mi je neko spomenuo mogučnost crne magije.
Ni ni sa tom dvojicom nisam došao do rešenja. jedan je rekao da me očistio i da trebam nekoliko vremena da se oporavim. Drugi je izvodio "protokole" na daljinu a i sam sam imao zadatak da obavim dio posla. Ali se poslje lunarnog ciklusa nije ništa . Malo se stvar zakomplikovala ali neču sad u detalje
Tokom ta 3 meseca naučio sam da na tom području ima puno magle i šarlatana koji misle da znaju a u stvari ne znaju.
N pomaže ni mnogo meditacije, mantri , ... a težko je pod mojim uvjetima dobro meditirati.
Više manje je to smiravanje samog sebe

Evo pitanja
Sad ako ima neko zna za pouzdane eksorciste (i koji ne traže brdo novca )
ili zna nekog koji je imao sličan problem kao ja bio bi vrlo zahvalan za savjet.
Molim samo za ozbiljne odgovore, jer sve što mi preostaje je vjera da ču promnači pravog

hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: sub feb 02, 2013 7:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
Pantagruel je napisao/la:
Mnogi famozni iscjelitelji vas prvo natove da imate demona i đavla u sebi (problem - reaction - solution) pa vas bace u trans i onda još debelo naplate, a na kraju seanse se teatralno izbljuju kao da izbace "negativne energije" hehehe... Strašno, šta sve u 21. stoljeću ljudi puše... Ja glasam da ova tema ide u manipulaciju ljudskih bića ;).

Gled'o sam neku reportažu gdje se ljudi tresu u transu i trljaju rukama, urlaju i plaču a veliki egzorcist i iscjelitelj im onako rukama pred ustima ide "ajde bre reci ime, ko ti je bacio urok", a žena onako jadna sva "komšinica Marta"... Prestrašno... Bilo bi smiješno, da nije žalosno hehe.
:thumbup:
Na jednoj strani opsjednuti, psihički nestabilni, mazohisti, a na drugoj prosvijetljeni sadisti, koji im nude pomoć, hraneći svoj ego energetski onima kojima pomažu, jer su toliko moćni da mogu sebi dopustiti da se njima negativni entiteti čak i nahrane.
Gledam jednog tzv. učitelja nedavno, u video internetskoj formi, a ispred njega, vjerovatno učenica (možda čak i nešto više, jer obično tako i biva), a na njenim leđima napravljena umjetna krila, i postavlja mu duhovna pitanja, na koja on nenadmašno odgovara.
:love6:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: sub feb 02, 2013 10:54 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
matjazz je napisao/la:
Molim za pomoč

Živim u Sloveniji pa se ispričama unaprijed za mješovino hrvatsko/srbskih riječi.
Ali ipak je bita sadržaj ovog što ču iznjeti...


U pitanju može biti i - Sindrom hroničnog umora (eng. Chronic fatigue syndrome)

Što se regresivnih terapeuta tiče, jedan se može kontaktirati ovdje: regresija123@gmail.com

Pola litre Donata Mg dnevno, može pomoći kod stabilizacije nervnog sistema.

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: ned feb 03, 2013 10:59 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub nov 07, 2009 9:33 pm
Postovi: 9
Pokušavao sam sa donatom i isto tako sa magnezium kloridom nekoliko meseci ali nije imalo nikakvog efekta. Odlazio sam i kod ayurvedskog, tibetanskog i kineskog liječnika.
I sve bez uspjeha.
Da ne govorim o svemu ostalom kao što su MMS1 , MMS2 , koloidno srebro , B vitamini proverio celiakiju, gluten candidu .... Bolovi u nogama su samo jedan dio simptoma.
Kad dolazi u tijelu do čiste izpraznjenosti energije javlja se anksioznost i to je najteže za podnjeti.
Pošto su 4 osobe (od toga 2 parapsihologa) diagnosticirale crnu magiju bacio sam fokus na to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: ned feb 03, 2013 12:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
matjazz je napisao/la:
Evo pitanja
Sad ako ima neko zna za pouzdane eksorciste (i koji ne traže brdo novca )
ili zna nekog koji je imao sličan problem kao ja bio bi vrlo zahvalan za savjet.
Molim samo za ozbiljne odgovore, jer sve što mi preostaje je vjera da ču promnači pravog

hvala


Mnoga ta, opsjednuća, pogotovo jača, su karmički isprepletena s osobom. Uz pretpostavku da si opsjednut, možda ti nije samo fizičko tijelo opsjednuto, pošto se čovjek sastoji od mnogih komponenti. Također, tko zna što si ti sve na simultanom planu, znam ljude, koji su sami sebe opsjeli, a tu im ni jedan egzorcist ne može pomoći, bez da ih podere na pola i napravi još veću štetu. Na kraju, egzorcist koji ti nešto skida mora biti jaki kanal, samorealiziran čovjek koji zna sve o višim planovima i duši, jer onaj tko ti to skida preuzima demona na sebe, a mnogi za to nemaju snage. Razmisli, da li ti se nešto kritično desilo prije 8 godina, momenat koji bi mogao prepoznati kao uzrok ovog što ti se događa. I ako već meditiraš, nemoj meditirati na to da se riješiš boli, nego tragaj za razumjevanjem, za uzrokom boli, za mogućnošću da ju razumiješ i tako nadiđeš.

I imam pitanje, jesi se bavio meditacijom ili energetskim radom prije nego su počeli bolovi i da li imaš nekakva neobjašnjiva iskustva bilo kad u životu, poput gubitka djela dana, čudnih bića oko kreveta i slično?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: ned feb 03, 2013 4:43 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub nov 07, 2009 9:33 pm
Postovi: 9
Ne, prije 8 godina nije se dogodilo ništa naročito. U stvari su se neki čudni bolovi (vrat, grlo, ..) počeli dešavati i prije ali ne u takvim jačinama in nestajali su posle vremena.
To što imam sad je svaki dan non stop ... mogu samo primjetiti malo bolje stanje ljeti nego zimi.
Uvjek imam osečaj da se nešto u meni samo seli iz jednog na drugi kraj tijela. Tako se i dešava (recimo 1-2 puta mesečno) da imam osečaj da ne mogu disati i da ču se ugušiti . Ali sam sad več svijestan da je to samo osječaj i ništa više.
Nemam nikakvih čudnih dešavanja kao što su čudni snovi, halucinacije i slično .. što se toga tiče čvrsto sam prizemljen i još uvek brinem brigu za porodicu. No to da sam pomalo uništen ne može ostati naprimečeno.
Čitao sam knjigu za knjigom i probao svašta
Prije 5 godina susreo sam se sa knjigama takozvanih urota i odmah mi se preklopilo u glavi da je to mnogo bliže istini nego mainstream mediji i službena povijest

Sa budizmom sam se susreo prije 11 godina i brzo se zaljubio.
Nikad nisam imao osečaj da imam neprijatelje ni to da neko ne podnosi mene a sa čitanjem budističkih teksta naučio sam da trebam i nervozne ljude oko sebe, da bih mogao istrenirati svoj um da pravilno shvati situaciju i da si pri tome ne uzbudim.
No kad su stigli bolovi ni meditacija mi nije pomogla osim da se nekako psihički držim nad vodom pomoču nje i da vjerujem u beskrajnu ljubav in da ne gubim nade. Što se tiče meditacije tu radim samo na početni razini : na disanje, na univerzalnu ljubav, meditacija usmerenosti na objekt ili budu.
Ali nije uvjek jednostavno.
Više puta sam pročitao da nema neizlečivih bolesti a da postoje neizlečivi ljudi. Taj moto me još danas čvrsto drži u uvjerenju da mogu nači spas.
Što se tiče sindroma kroničke iscrplenosti ovo : iako sam sav u bolovima svejedno mogu recimo na tenis i igrati 2 sata po suncu. Kao da se onda bol/energija malo povlači a kad završim opet se pojavljuje. A isto tako nisam iscrpljen na način da bih trebao samo spavati. Baš suprutno još mi ta energija u meni ne da da budem pospan .
Još prije mi je bilo rečeno da sam pod crnom magijom tjekom meditacije non stop se mi u glavi
motala neka i čim sam malo više uronio u meditacijo ta bi se energija pojačala kao da hoče
izbiti z glave van . ali je bio veoma neprijatan osečaj - ne baš nešto što bi se trebalo dešavati u meditaciji pa sam onda posustao i pitao sam sebe šta se to dešava ili šta ja tu ne radim dobro ?!
U svakom slučaju nešto se napuno dešava u meni - trebam više disanja i pulz je između 80 in 100. Samo da napomenem da prije imao pulz ujutru 60 (trčanje i tenis) a sad je ujutru minimalno od 90 do 100 što me u početku izludilo , sad več znam kako če biti pa samo probam ostati miran i meditirati i ponavljati mantre da se smanji na otprilike 85.
A nikad me nije zanima magija i okultno i kao što rekoh to je mojoj mami nabacio čovek /radiostezist kad mu je spomenula moje poteškoče. Samo je malo zažmurio a nakon toga rekao : Nikakva dieta mu neče pomoči jer je pod crnom magijom . No kako sam več ranije spomenuo on ju nije uspio ukloniti.
Zašto sad imam fokus na eksorcizmu ?
Nekako imam osečaj da ako 2 parapsihologa daju istu diagnozu da to nije šala i da treba stvar ispitati do kraja. Stvarni parapsiholozi ipak ne mogu biti šarlatani.
Zato ponavljam pitanje : trebam poverljivog eksorcista koji zna napraviti diagnozu i isterati crnu energuju ako stvarno ima nešto za isterati.
Valjda je logično da ako sam prešao več toliki put , da se ne trebam sad plašiti nečega od čega inače ljudi beže.
Istraživanje ove teme na puno mijesta na internetu našao sam na INFO da se poslje ratova u bivšoj YU crna magija mnogo proširila. Da se može brez nekog super znanja za ne prevelike pare naručiti da nekome načiniš pakao na zemlji ...

Još da spomenem nešto : psihiatri za smirivanje/spavanje davaju i kventiaks. Ima doza od 1 do 15 mg. Ja sam uzeo 1mg - to te za pola sata sigurno baci u krevet a kad se budiš tjesnoba je takva da se ne može opisati . Kao da tablete napravljene baš da te još jače dotuku.

I još nešto : parapsiholog mi je rekao, da ako si na antidepresivima da je mnogo teže/ ili nemoguče izbaciti crnu magiju sa belomagijskim ritualima.
Možda su antidepresivi čak namerno tako dizajnirani.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: ned feb 03, 2013 7:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ovako, ja možda griješim, jer nemogu za sigurnošću znati što ti je. Jako malo ljudi na ovoj planeti može, tako da ti nemogu ponuditi nikakvo riješenje, no mogu ti dati drugi kut gledanja. Ove informacije uzmi sa odmakom.

Ne znam što znaš o kundalini energiji i čakrama. Čakre su vrtlozi koji korespondiraju sa određenim živčanim čovorištima i žljezdama na ljudskom tijelu, postoji ih 7, dok je kundalini životna energija koja se penje uz kičmeni stub i povezuje čakre, te izbija na tijeme van. Mnogo je načina za pokrenuti kundalini, neki od njih su umjetni, drugi su prirodni. Meditacija je jedan od tih način, priordniji od većine. Čovjek ne mora biti svijestan što radi dok meditira, niti ne mora nužno znati za postojanje kundalinija da bi se on počeo buditi. Također, valja znati da čakre imaju blokade, što nastale od nekorištenja, što namjerno umetnute u ljude od strane tzv. kontrolora, fizičkih i nefizičkih bića koja paze na ljude kao rasu. Kad se kundalini diže i susreće sa blokadama to jako boli. Solar pleksus, kako su ti rekli, to je čakra iznad pupka pa do prsa i korespondira sa ličnošću, osobnosti, egom i samovažnošću. Svi meditatni, budisti, yogiji, adepti, po cijelom svijetu su provodili rigorozne vježbe odbacivanja nižeg ja zato da im kundalini kad se jednom aktivira nebi zapeo u solar pleksus, jer osim bolova, postoje i mnoge druge štetne posljedice buđenja kundalinija po čovjeka koji to nije spreman. Također, rad fizičkog tijela ovisi o radu energetskih tokova, ne obrnuto. Tako da ako ti se kundalini počne dizati i biva blokiran, to definitivno ostavlja posljedica na tvom tlaku, stanju svijesti, osjećaju umora i slično. Znam koliko je kundalini promjenio moje tijelo, a isto je počeo sa bolovima u trbuhu i problemima sa probavom. S vremenom sam postao sve osjetljiviji na stvari oko sebe, no isto tako naučio sam i živjeti s time.

Ono što još tu treba uzeti u obzir su kontrolori. To su, kako sam rekao i fizička i nefizička bića, dok su neki od njih ljudi. A ti ljudi znaju sa crnom magijom. I kad netko počne buditi svoju energetsku prirodu njima postaje prijetnja, pošto je buđenje iste jedan od koraka ka vraćanju sebi i dostizanju vlastite prirode i duše. Dođeš pod povećalo i krenu napadi, što psihički, što energetski. Također ako si već prije imao u drugim životima i realnostima imao susrete sa višim razinama, to znači da se možda probudio neki sistem kontrole vezan za tebe kao dušu puno stariji od ovog života, a to je nešto što možeš jedino sam pobijediti, nitko to nemre napraviti za tebe. Ono što mogu je dati ti poticaj kada ti je najteže, al sve na kraju ovisi o tebi.

E da, što se tableta tiče, nije ni čudo da si sljedeće jutro još gore, pošto ono pomješaju kemiju u glavi. Trenutačno ti pomognu, potaknu lučenje neurotransmitora za spavanje, no isto ono što su potaknule ti zafali kad prođu. Zapravo odgađaju neizbježno.

Nadam se da će ti nešto od ovoga pomoći.

Sretno!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: ned feb 03, 2013 7:49 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub nov 07, 2009 9:33 pm
Postovi: 9
pretpostavimo da je tvoja teorija ispravna.
Ipak iz posta mi nije jasno na kakav način da se borim sa time ?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: ned feb 03, 2013 8:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Pa, recimo ako je moja teorija ispravna, pa ti energija zapinje u solar pleksusu i zbog toga imaš bolove, ono što bi trebao je iz korijena promjeniti svoju ličnost. To bi značilo da radiš na sebi u najosnovnijem smislu te riječi, spoznaš svoje mentalne sheme, saznaš što su tvoji vlastiti "demoni", tvoje negativne strane te radiš na tome da ih nadiđeš. Reorganizacijom ličnosti, blokade bi trebale pucati, a energija slobodnije teči. Nema neke općenite formule. Meni osobno su za to najdraži radovi carlosa castanede, jer korijenito opisuje taj proces promjene koja osoba mora proći na ličnoj razini, tzv. borba protiv samovažnosti i reorganiziranje otoka tonala što je metafora za reorganiziranje vlastite ličnosti. No ako tebi više paše put budizma, onda slijedi budistička učenja i što ona govore o egu, ali primjenjuj to u praksi, na sebi. Ono što znam o budizmu, je dosta slično onom što castaneda piše. Ako ćeš biti iskren prema sebi u tom radu, naći ćeš odgovore na pitanja koja te more, a ono što je bitno je da vjeruješ u sebe na tom putu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: pon feb 04, 2013 8:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
matjazz je napisao/la:
Ne, prije 8 godina nije se dogodilo ništa naročito. U stvari su se neki čudni bolovi (vrat, grlo, ..) počeli dešavati i prije ali ne u takvim jačinama in nestajali su posle vremena.
To što imam sad je svaki dan non stop ... mogu samo primjetiti malo bolje stanje ljeti nego zimi.
Uvjek imam osečaj da se nešto u meni samo seli iz jednog na drugi kraj tijela. Tako se i dešava (recimo 1-2 puta mesečno) da imam osečaj da ne mogu disati i da ču se ugušiti . Ali sam sad več svijestan da je to samo osječaj i ništa više.
Nemam nikakvih čudnih dešavanja kao što su čudni snovi, halucinacije i slično .. što se toga tiče čvrsto sam prizemljen i još uvek brinem brigu za porodicu. No to da sam pomalo uništen ne može ostati naprimečeno.
Čitao sam knjigu za knjigom i probao svašta
Prije 5 godina susreo sam se sa knjigama takozvanih urota i odmah mi se preklopilo u glavi da je to mnogo bliže istini nego mainstream mediji i službena povijest

Sa budizmom sam se susreo prije 11 godina i brzo se zaljubio.
Nikad nisam imao osečaj da imam neprijatelje ni to da neko ne podnosi mene a sa čitanjem budističkih teksta naučio sam da trebam i nervozne ljude oko sebe, da bih mogao istrenirati svoj um da pravilno shvati situaciju i da si pri tome ne uzbudim.
No kad su stigli bolovi ni meditacija mi nije pomogla osim da se nekako psihički držim nad vodom pomoču nje i da vjerujem u beskrajnu ljubav in da ne gubim nade. Što se tiče meditacije tu radim samo na početni razini : na disanje, na univerzalnu ljubav, meditacija usmerenosti na objekt ili budu.
Ali nije uvjek jednostavno.
Više puta sam pročitao da nema neizlečivih bolesti a da postoje neizlečivi ljudi. Taj moto me još danas čvrsto drži u uvjerenju da mogu nači spas.
Što se tiče sindroma kroničke iscrplenosti ovo : iako sam sav u bolovima svejedno mogu recimo na tenis i igrati 2 sata po suncu. Kao da se onda bol/energija malo povlači a kad završim opet se pojavljuje. A isto tako nisam iscrpljen na način da bih trebao samo spavati. Baš suprutno još mi ta energija u meni ne da da budem pospan .
Još prije mi je bilo rečeno da sam pod crnom magijom tjekom meditacije non stop se mi u glavi
motala neka i čim sam malo više uronio u meditacijo ta bi se energija pojačala kao da hoče
izbiti z glave van . ali je bio veoma neprijatan osečaj - ne baš nešto što bi se trebalo dešavati u meditaciji pa sam onda posustao i pitao sam sebe šta se to dešava ili šta ja tu ne radim dobro ?!
U svakom slučaju nešto se napuno dešava u meni - trebam više disanja i pulz je između 80 in 100. Samo da napomenem da prije imao pulz ujutru 60 (trčanje i tenis) a sad je ujutru minimalno od 90 do 100 što me u početku izludilo , sad več znam kako če biti pa samo probam ostati miran i meditirati i ponavljati mantre da se smanji na otprilike 85.
A nikad me nije zanima magija i okultno i kao što rekoh to je mojoj mami nabacio čovek /radiostezist kad mu je spomenula moje poteškoče. Samo je malo zažmurio a nakon toga rekao : Nikakva dieta mu neče pomoči jer je pod crnom magijom . No kako sam več ranije spomenuo on ju nije uspio ukloniti.
Zašto sad imam fokus na eksorcizmu ?
Nekako imam osečaj da ako 2 parapsihologa daju istu diagnozu da to nije šala i da treba stvar ispitati do kraja. Stvarni parapsiholozi ipak ne mogu biti šarlatani.
Zato ponavljam pitanje : trebam poverljivog eksorcista koji zna napraviti diagnozu i isterati crnu energuju ako stvarno ima nešto za isterati.
Valjda je logično da ako sam prešao več toliki put , da se ne trebam sad plašiti nečega od čega inače ljudi beže.
Istraživanje ove teme na puno mijesta na internetu našao sam na INFO da se poslje ratova u bivšoj YU crna magija mnogo proširila. Da se može brez nekog super znanja za ne prevelike pare naručiti da nekome načiniš pakao na zemlji ...

Još da spomenem nešto : psihiatri za smirivanje/spavanje davaju i kventiaks. Ima doza od 1 do 15 mg. Ja sam uzeo 1mg - to te za pola sata sigurno baci u krevet a kad se budiš tjesnoba je takva da se ne može opisati . Kao da tablete napravljene baš da te još jače dotuku.

I još nešto : parapsiholog mi je rekao, da ako si na antidepresivima da je mnogo teže/ ili nemoguče izbaciti crnu magiju sa belomagijskim ritualima.
Možda su antidepresivi čak namerno tako dizajnirani.


Obzirom na sve što si opisao, a i spomenuo da si tokom meditacije imao određene senzacije i to nakon što si u nju "odlazio" fokusiranjem na Univerzalnu ljubav, a onda spomenuo i solarni pleksus, moguće je da imaš problem s jednom vrstom nakačenja (zove se i Lux, a ima tendenciju šetnje po tijelu) koje svrstavamo u vanzemaljska.

Njihova manifestacija je simptomom jednaka posjednuću i opsjednuću i slična onome što nazivamo crna magija. Točnije, danas je u ovim oblastima istraživanja otvorena mogućnost da su upravo ti entiteti koje smatramo vanzemaljskima, oni demoni o kojima su pisana svjedočanstva o egzorcizmu!
Kod nekih ljudi oni se mogu u djelovanju "otkriti" ako se događaju izboji putem snova, ali to nije pravilo, obzirom da u svom radu i interakciji s nama ljudima, koriste nešto što se naziva "paravan memorija". To je njihov način da pravo događanje sakrivaju u novoizgrađena lažna sjećanja, koja ostavljaju u našoj podsvijesti. Takva sjećanja vrlo se teško probijaju u svijesno stanje čovjeka, a ostaju sakrivena čak i ako se podrvrgneš regresivnoj hipnozi, ako ih se nije ciljano pregledavalo. Međutim ako se uzmu u obzir (prepoznaju od hipnotizera) ona se mogu probijati. Obično se nalaze cijele serije otmica od strane ovih bića, ali isto se tako na tom mjestu problem i rješava. Dakle, u hipnozi.

U tom kontektu, ako nitko kod koga si do sada bio nije to uzeo u obzir, iste nije mogao detektirati. Oni onda ostaju duboko sakriveni i djeluju dalje prema svojoj svrsi i namjeri.

Ono što je mogućnost događanja kod tebe, je nešto što se događa na dubljem nivou tvoje svijesti/podsvijesti, gdje se ti (tvoja Duša, Duh i Um) budiš i jačaš. U ovom svijesnom to šalje signale neravnoteže ili napada koje doživljavaš!

Ponekad ljudi misle da su anksioznosti problem, no one to i jesu i nisu, svakako su simptom nečega, ali i izvrsno mjesto za rad. Bez toga - ti bi nastavljao mirno živjeti ne shvaćajući ili ne prepoznavajući da se u tvom unutarnjem djelu tebe nešto zaista događa.

Tablete za smirenje, smiruju Ličnost - tebe kao dio Cjeline (Duše, Duha i Uma), te ne rješavaju problem već uspavljaju onoga tko živi u ovoj svijesnosti.
Što se moguće onda pokazuje i na ovaj način koji opisuješ.
I da, taj je parapsiholog rekao nešto što je u većini slučajeva točno, Ličnost tada blokira rad na ovim suptilnijim razinama.

Uza sve, ako je riječ o vanzemaljskim uplitanjima, onda nisu isključena ni implantiranja. Implantate možeš slučajno "aktivirati na pobunu", točnije pojačati njihov "rad" ako činiš nešto što je u suprotnosti s njihovom svrhom, primejrice, ako imaš na sebi implantat koji je postavljen u svrhu kontrole tvojih misli, a čovjek si koji radi na sebi, doći će do povremenih "kvarova" te će on "jače" raditi - boreći se da ispuni svrhu.

Opisala sam ovo plastično, da bude jasnije, želim reći da je moguće osjećati bol kao rezultat promijene sebe ili načina promišljanja.

Kada kažem promijene sebe, može se raditi o tome da si uočio neki program ovoga svijeta za koji si shvatio da je program, to bi bilo dovoljno da se neki od implantata zblokira, obzirom da su neki od njih uglavnom postavljani kao podrška vanjskim programima unutar kojih mi živimo. Kada se to događa na takav način, znak je da te moraju "popraviti" i pojačati obrambene sisteme unutar tebe.

Tako da je sve što si opisao, samo jedan mogući primjer događanja koje nije nužno negativno, već istovremeno i jedno i drugo, točnije, podsvijesno je pokrenut proces koji svijesno nije shvaćen. kao odluka da rješiš ometače koje si detektirao iako ih ne možeš imenovati.

U tome ne pomaže strah od nečega što se naziva opsjednuće, crna magija ili egzorcizam, dapače, to samo blokira shvaćanje cijele problematike ove vrste i znak je da je ta ekipa s kojom imaš posla uspjela u nadogradnji stvari koje si do sada sam deblokirao.

Što kod tebe mislim da nije slučaj, dapače, ja bih rekla da si u izvrsnom stanju za rad na sebi dalje. Pogotovo što si i sam rekao da nisi bez veze prešao do sada cijeli taj put. Jer ta tvoja rečenica - lijepo opisuje da to, negdje u dubini sebe i sam znaš! I da si stepenicu koja se zove strah - već prešao!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: sri feb 06, 2013 9:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
matjazz je napisao/la:
pretpostavimo da je tvoja teorija ispravna.
Ipak iz posta mi nije jasno na kakav način da se borim sa time ?!


Da li ste još uvijek u istom stanju? Žao mi je, jer puno ljudi ima slična iskustva. Ja vam želim svako dobro i mir u duši.

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: čet feb 07, 2013 3:52 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
I ja sam primjetio puno "jeremija" uključujući i sebe.
Citat:
Prije 5 godina susreo sam se sa knjigama takozvanih urota i odmah mi se preklopilo u glavi da je to mnogo bliže istini nego mainstream mediji i službena povijest...

Ovo je indikativno u smislu da u duši znaš da se nešto dešava iza zavjesa svakodnevice pa si eto možda ZATO dio te jeremijske priče, bilo za dobro ili zlo za krajnji rezultat, više ne znam reći i pridružujem se željama da ti bude bolje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: sri nov 06, 2013 11:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
zen999 je napisao/la:
Ma to su pizdarije. "Opsjednuti" su mentalno nestabilne osobe. Njima obično nedostaje pažnje i ljubavi ili su pretrpili neke psihičke traume.
Naravno postoje i psihički vampiri ali njihovo djelovanje je daleko od "opsjedanja".


Da,da . A nekad pricaju na vise jezika od kojih su neki izumrli a isto tako nekada imaju snage pa mogu podici i kamion.

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: pon jun 30, 2014 6:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Kurs znanja i bitka 2 i 3 – diferencijalna dijagnoza pri otpuštanju duhova - crtice sa predavanja


A Course in Knowledge and Being: Differential Diagnosis in Spirit Release

Nalaze se na ovoj adresi https://www.youtube.com/user/cassiopaeaorg/videos .

Dio 1 Uvod o Ouija ploči, nije prevedeno, fokus posta su nakačenja.

Dio 2
https://www.youtube.com/watch?v=gPckPsROtBs

Dio 3
https://www.youtube.com/watch?v=Fuzt-di ... 4-overview

Dio 4
https://www.youtube.com/watch?v=sNqbry7ps9c


A Course in Knowledge and Being 2 Differential Diagnosis in Spirit Release
Kontakt – sopstveni misaoni procesi ili bestjelesni entiteti. Za bestjelesne ne mogu tvrditi da postoje ali na osnovu iskustva, velika je vjerovatnoća.

Prije rada (ouija ploča) pokušati odgovoriti na sva pitanja sam sebi svojim saznanjima kroz knjige.

Kad izbrojim do 3 stajat ćete pred vratima. Vrata su kakva vi želite da budu, to su vaša vrata. Kažite mi kako izgledaju vrata. Nema opcije bez vrata, moram znati šta se dešava u podsvjesti. Kako opišu vrata, to će mi reći koliko su njihovi podsvjesni procesi “kompleksni”. Ne pravite sugestije, samo su pred vratima. Ne kažete da li su velika (to je vođenje) nego ponudite opciju da li su velika ili mala, tanka ili debela, zaključana ili ne. Ako osoba kaže da nije hipnotisana, nema veze, samo neka koriste maštu. Poslije opisa neka otvore vrata. Kako je bilo otvoriti vrata? Lako, teško, škripe, zapinju…Kad otvore neka uđu. To je njihova soba. Jedina osoba koja ikad smije kročiti unutra su oni sami. Opišite sobu. Ne smije ih se voditi. Ono što će vam reći je njihov podsvjesni um. Neki puno opisuju a neki malo. Obično stvari koje ljudi opišu ne bi trebale biti tamo.
Neka nađu mjesto za sjedenje, neka sjednu i opuste se. Sve ih ovo pitate, ne naređujete im. Biste li sjeli. Opišite stolicu. Izbrojte do 3 i opustite se kao nikad do sada. Sada treba da hipnotizer izgradi oruđe za rad. Pitate ima li TV u sobi ili ogledalo? Ako nema, ima li slika. Možda neće biti ni slike, onda radite sa praznim zidom. Kažete da TV, ogledalo, slika, zid imaju posebnost, mogu projektovati vaše najdublja sjećanja ili iskustva ili vaše stanje bića. Onda im date drugo oruđe, daljnski upravljač. Posegnite pored noge na stolici i naći čete mali objekat. Daljinski ima FF, RW, PAUSE, PLAY - ON, STOP, VOLUME PLUS I MINUS. Ono što ćete vidite na ekranu je vaše biće u duhovnom obliku. Kad pritisnete ON to je šta ćete vidjeti. 1,2,3 pritisnite dugme. Pojavljuje se iz magle. Recite mi šta vidite. Ne govorite dalje šta da rade. Sve što opišu “viška” u odnosu na tjelo su vjerovatna nakačenja. Sada počinje diferencijalna dijagnoza.
Želim da pitate to … smeđe tamno iznad oka nekoliko pitanja. Možda ćete moći čuti odgovore ili ne. Samo mi recite odgovore oko tog smeđeg kruga oko oka.
Prvo pitanje: IMAŠ LI IME? Odgovor je da ili ne.
Ako je odgovor da, onda pitanje: DA LI SI IKAD IMAO SVOJE TIJELO?
Ako odgovor da, onda KADA JE UMRLO TVOJE ZADNJE TIJELO?
DA LI JE TO BILO NA ZEMLJI?
KAKO SI UMRO?
KAD SI DOŠAO KOD TE I TE OSOBE (NPR. MOĐO)?
ŠTA JE MOĐO RADIO KAD SI DOŠAO KOD NJEGA?
ZAŠTO SI MISLIO DA JE MOĐO DOBRO MJESTO ZA BITI KOD NJEGA?
Npr odgovor MOĐO je imao 5 godina i pao sa bicikla (kao i ja nekad), bilo mi ga žao pa sam došao kod njega i ostali mu problemi do kraja života
ZAŠTO OSTAJEŠ KOD MOĐOA, ŠTA DOBIJAŠ OD NJEGA, KAKO TE MOĐO ČINI DA SE OSJEĆAŠ?
Želite da vidite šta se tu dešava.
Onda želite da ga pošaljete kući. Nekad oni ne žele kući.
DA LI SHVATAŠ DA PRAVIŠ PROBLEME MOĐOU?
Da, ali se bojim biti sam.
Nećeš biti sam.
Hoću, strašno je tamo vani.
To je samo što nisi išao u svjetlo.
Laura: ne mogu tvrditi da je ovo istina, ali ovakve odgovore dobijate od svih.
NISI IŠAO U SVJETLO, TO JE TVOJ PROBLEM.
Mnogi kažu, ovdje mi je lijepo, ostajem. Neću da pričam sa tobom.
KAKO TI JE BILO DOK SI ŽIVIO U TIJELU? KOGA SI TAD VOLIO? (odgovor npr baku, tetku) JESU LI UMRLI, HOĆEŠ LI DA IH VIDIŠ PONOVO? ENO JE U SVIJETLU, AKO SAMO POGLEDAŠ U SVJETLO, VIDJET ĆEŠ JE.

ONI UVJEK POGLEDAJU!!!!

POGLE SVJETLO. VIDIŠ LI TVOJU BAKU?

BAKA TE ZOVE, ZAR NEĆEŠ OTIĆI KOD NJE?
Oh da.
MOŽEŠ IĆI, UPRAVO SAD.
Nekad ništa ne kažu, samo odu; nekad kažu idem, pozdrav.

U vezi raznih opisa: Dva oka, jedno sa smeđim krugom, drugo zatvoreno, ogrlica oko vrata, ispupčenje na nozi itd. – ništa od navedenog (ni oko) nije normalno za spiritualno biće.

Čisti spiritualni lik bića je u stvari ovalna oblikovana svjetlost. Bilo šta drugo nije u redu. Opis krune, ogrtača, nakit, oči, nos, usta – bilo šta drugo sem čiste svjetlosti – to je attachment (priljepak).
Laura: Imala sam slučaj gdje nije bilo ničega sem blještave naranđaste svjetlosti. Shvatila sam da je to priljepak. Bio je to veteran iz Vijetnama poprskan sa Agent Orange-om. Bio je to njegov tipičan opis priljepka u njegovom spiritualnom polju.

Ukoliko na prvo pitanje IMAŠ LI IME? Ne bude odgovora, prelazimo na naredno IMAŠ LI SVOJE TIJELO? Odgovor – Ne. Tada shvatate da imate posla sa elementarnom energijom, odlomljenim (krnjim) komadom energije. To može biti i krnji komad energije nosioca fizičkog tijela. Takođe to može biti fragment energije iz prirode. Kako ćete se riješiti nećeg takvog? Nema ime, nije imalo tijelo; idete na naredno pitanje. KAD SI DOŠAO DO MOĐO-a? Mođo je imao 27 godina… ŠTA JE MOĐO TADA RADIO? Želite znati ranjivost Mođo-a.
ŠTA DOBIJAŠ OD MOĐO-a?
Da bi postigli da ovako nešto ode je malo drugačije nego kod slučaja kad spominjete baku. KAŽETE OSOBI: OVO JE ENERGIJA KOJU MOŽETE OTPUSTITI, MOŽETE JE PUSTITI DA IDE. KORISTITE DALJINSKI KOJI IMA DUGME KOJE ČINI DA OVE STVARI ODU. ODBROJAT ĆETE DO 3 I PRITISNUTI DUGME A TA ENERGIJA KOJA JE BILA ZAGLAVLJENA U OSOBI NPR 20 GODINA UZROKUJUĆI STIGMATIZAM ILI BILO ŠTA DRUGO (LIJENO OKO, SUHO OKO ITD) – TA ENERGIJA ĆE SE RASTVORITI. VIDJET ĆETE DA SE RASTVORILA.
NA EKRANU (TV-a, SLIKE, OGLEDALA ILI ZIDA DALJINSKI USMJERITI NA TO PODRUČJE I PRITISNUTI TU TIPKU. TA ENERGIJA ĆE SE RASTVORITI U MALA SVJETLUCAVA SVJETLA.
Ovo su uoičajene stvari na koje ćete naići. Fragmenti energije, mrtvi momci.
Znate, ne morate vjerovati u sve ovo. Ja nisam vjerovala, sakupljala sam podatke. Tehnika je bila djelotvorna. Znate, možda je podsvjest osobe toliko kreativna da kreira ove drame da bi se borila sa stvarima iz realnog života. Možda ljudi sami kreiraju spiritualne priljepke da bi objasnili zašto su uradili ovo ili ono. Vi im pomažete oko toga da se spase.

Bio je i slučaj – nije imao ime ali imao je tijelo. – umrlo dijete koje je bilo 2 mjeseca staro.
Večina ljudi ima 3-4-5 attachmenta bilo da su energetski priljepci.

Povremeno ćete naići na nezgodne priljepke. Neće da odu, tvrdoglavi su. Žele da povrijeđuju. Tada morate koristiti Zapper (daljinski), morate koristiti snagu volje osobe, vi (hipnotizer) morate odstraniti sve energije koje su pristupačne tom priljepku. Morate osobi reći da prestanu raditi određene stvari koje se sviđaju tom priljepku. Jedan priljepak je rekao da voli kad osoba čita sportske stranice i kad pije viski. Prije nego se pojavio priljepak, osoba nije čitala ni sportske stranice niti pila viski. Dakle priljepak je uticao na osobu da joj se te aktivnosti svide.

Kroz ouija ploču ćete naići na iste ovakve info, i više od toga. U 999 slučajeva od 1000 ćete naći da ono sa čime komunicirate preko ouija ploče je priljepak (energija ili mrtvi momak). IMAŠ LI IME? JESI LI IKAD IMAO TIJELO? KAKO SI UMRO? GDJE SI ŽIVIO? OD ČEGA SI UMRO? ZAŠTO SI OVDJE? NA KOGA SI PRIKAČEN? Ista pitanja kao i kod pristupa podsvjesnom umu.
Kao kod hipnotičkog trika, kad se traumatizovana osoba boji pristupiti problemu koji je izazvao traumu. Neka podsvjest odgovori sa pomjeranjem malog prsta za DA ili palca ako je odgovor NE.
Proces je isti.

Kod priljepaka na tijelu morate smisliti kako da ih se riješite. Idete diferencijalnom dijagnozom. Čitav postupak morate ponavljati više puta jer je činjenica da kod rada sa ouija pločom pristupaju entiteti koji žele komunicirati jer postoji komunikacioni uređaj i uspostavljena je veza. Prvi put ćete se možda riješiti vaših priljepaka, naredni dan partnerovih priljepaka. Onda se sve ponavlja više puta. Dosta dugo. Time pojačavate vaš “krug komunikacije???”, jačate ga. Vi učite kako da osjećate, kako se ti entiteti osjećaju. Nekad u komunikaciji sa mrtvim momkom imat ćete suptilne osjećaje. Ovaj je dobar, ovaj je loš. Nekad se senzacije se stvore zavisno od toga šta entiteti kažu. Nekad (preko ploče) znaju-mogu spelovati, nekad ne mogu. Nekad ćete imati impresiju da komunicirate sa bebom. Možda i imate. Ga-ga, wa-wa, želim mamu. Morate ih identifikovati,. Nekad ćete naći mrtvog momka koji je prilično racionalan. On možda neće imati spiritualnosti ali vam može pomoći. On želi pričati sa vama.
NE PITAJTE: IMAŠ LI PORUKU ZA NAS! Jer očigledno je da imaju stvari koje žele reći, jer su uspostavili komunikaciju sa nama. Onda ćete postavljati pitanja koja usmjeravaju jer ne znate kako postaviti pitanje bez usmjeravanja. HOĆU LI DOBITI POSAO ZA KOJI SAM APLICIRAO PROŠLE NEDELJE? Postavljate pogrešna pitanja. HOĆE LI KOMET POGODITI ZEMLJU NAREDNI ČETVRTAK UVEĆE? HOĆE LI KOMET UOPŠTE OKAD POGODITI ZEMLJU IKADA? Naravno da hoće, nekad. Postavljate glupa pitanja impresionirane što je neko uspostavio komunikaciju sa vama. Zeznut će vas. Morate beskonačno ići kroz proces pitanja. I kad je uspostavljen kontakt sa CS, ponavljala sam ista pitanja. KAKO SE ZOVEŠ? DA LI SI IMAO SVOJE TIJELO?
Problem koji imaju neki ljudi je da žele pitati stvari koje su povezane sa predviđanjimka (predskazanjima?) PREDICTIONS. Priznajem da sam upala u tu zamku i sama. Činjenica je da je Univerzum otvoren. Nekad će vam reći da će biti neka zavjera jer čitaju umove ljudi koji su uključeni u zavjeru. Normalne kosmičke stvari, sinhroniciteti, kauzalna dešavanja se ne dese dok se ne limitiraju sva moguća dešavanja (da se to NE desi – p.p).
Kad smo počeli naš ouija eksperiment mislili smo “mora da postoji entitet koji je u stanju da napravi predskazanje. “najjedostavniji” način da se to provjeri bio je – brojevi Loto-a. MOŽETE LI NAM DATI BROJEVE LOTO-a! To ne funkcioniše tako.
Ako tražite neki entitet koji će vam dati brojeve Loto-a, upast ćete u nevolje. Nemojte ni pokušavati.

Eksperiment sa ouija pločom
Pušenje pojačava psihičke sposobnosti.

Ouija ploča. Staklena površina. Klizač sa zalepljenom postavom da lakše klizi. Malo talka na ploču da klizač lakše klizi. Ruka se pomjera iz ramena. Ruka ne dodiruje ploču. Lagan ali dobar kontakt sa klizačem. Nekad se dosta sjedi dok ne dođe do pomjeranja.
Minimum za pločom je dvoje, jedna osoba ne može “dobro” prenijeti podatke.

Laura: Radije podržavam rad sa pločom nego hipnozom jer uvjek možete stati i radite sa punom svijesnošću. Ako se osjećate loše ili ako su odgovori nonsens, možete stati. Ako diferenc. Dijagnoza kaže da to nešto treba biti otpušteno, uvjek to možete pustiti niz ulicu.
Dobro je znati šta entitet ne želi jer ako se disciplinirate i ne priuštite mu to, on odlazi. O tome je Kastanjeda govorio.

Oko 999 susreta od 1000. Neki ljudi nikad neće “dobiti” kontakt sa nekim višim entitetom. Ili sa “samim sobom u budućnosti”. Bolje je krenuti sa pretpostavkom da pričate sa “krnjom” energijom ili mrtvim momkom.
PREKO PLOČE SE MOŽE POKUPITI ENTITET JER JE LINIJA KOMUNIKACIJE OTVORENA.
Sa pitanjem IMATE LI PORUKA ZA NAS postavljate entitet iznad sebe.
Morate imati široko znanje o ovome i definitivno da imate STAV. Morate biti sigurni u sebe i u ono šta radite.
Nekad su rezultati rada sa CS bili pogrešni zbog sistema vjerovanja ljudi koji su bili u sobi pri kontaktu ili čak bili za pločom.
Ljudi se prevare kad misle “ja znam”.
Mora se istrenirati osoba da nema podsvjesno očekivanje. Morate da naučite kako da imate um početnika da bi postavili pitanje bez anticipiranja. Kad sve što možete uradite da proučite neko pitanje, tada možete postaviti pitanje. Postaviti pitanje nije jednostavna stvar. Većina ljudi želi postaviti pitanje jer želi manipulisati odgovor, jer imaju očekivanja kakav će biti odgovor. Onda kad dobiju odgovor koji im se ne sviđa onda kažu “sa tobom ne želim više razgovarati”. Nekada se dešavalo da želim da mi nešto odgovore kako ja to želim i oni nisu tako odgovorili.
Nekad su nam odgovori ukazali na pravac istraživanja a nekad je situacija “čekaj i vidi”.
Oko rada sa pločom najvažnije je naći pravu osobu za zajednički rad. Iskrenu osobu koja nema negativnih emocija prema vama i koja ima sličnu namjeru kao i vi a to je - istina. Želim istinu ma kakva ona bila.


A Course in Knowledge and Being 3 Differential Diagnosis in Spirit Release
Laura opisuje slučaj oca čije dijete (10 god) kaže hajmo razgovarati sa duhovima. Otac kaže OK i preko djeteta dolaze info o ratu, bombardovanju zgrade. Nikad dijete blizu kad su u pitanju ovakva istraživanja!
Konekcija dijetetova duha i genetke nije kompletna.

Šta čovjeka čini podložnim, ranjivim prema spirit. priljepcima? Po Bill Boldwinu?????? 70 – 100 % populacije ima spirit. priljepke (SP u nastavku). Kroz moje iskustvo hipnoze (sa daljinskim) 100 %.
Takođe 80 - 90 % ih nije malevolent – zlokobno po mom iskustvu?

Šta čovjeka čini podložnim, ranjivim prema spirit. priljepcima?
Što se priljepljuju? Ako nisu zlokobni, što se priljepljuju? Jer imaju nedovršenog posla, jer su iznenada umrli, jer su dezorijentisani, rat (rat je izvor puno SP.
Najveći razlog za SP kačenje je što ne znaju kako da umru. Ne znaju gdje su i šta da rade.
Zašto to ne znaju? RELIGIJA. Najvažniji razlog što se ne umre i uradi ono štoje prirodno. Jedan od primjera, slučaj kad se homoseksualno ponašanje pojavilo iznenada. Skroz novo. I novonastali bol u leđima. SP je bila žena, katolik koja je ubijena pri silovanju. Nije imala priliku za posljednju ispovjest prije smrti. Uvjerenje da je umrla bez pos. ispovjesti, bez obzira što je ubijena u činu na koji nije sama pristala i koji joj je uzeo život… nije dobila oprost i ide u pakao. Iako je vidjela svjetlo nakon smrti, kao što svi vide, nije otišla tamo jer je to pakao. Tražila je tamna mjesta da se sakrije da je vatra pakla ne nađe. Zbog silovanja leđa su joj bila slomljena i to se manifstiralo kod mog klijenta. Poslije rada i objašnjenja otišla je i klijent nije više imao problema sa leđima.

Šta čovjeka čini podložnim, ranjivim prema spirit. priljepcima?
Kao normalno ljudsko biće vi ste ranjivi.
Jedan klient je imao loš odnos sa ocem. Ostalo je nerazjašnjenih stvari kad je otac umro i klijent je bio skrhan tugom. Došao je klijent oko 40-50 god poslije nakačenja oca. Otac je živio u SPINE (vrat?) od klijenta. Njegov vrat se sa godinama krivio sve više. Kad je došao kod mene bio je pravi grbavac. Ko zna koliko slučajeva spondiloze i drugog bi moglo biti u vezi sa SP? ENERGIJA BIVA UZIMANA OD BIĆA KOJE ŽELI DA OPSTANE. UZIMA PSIHIČKU ENERGIJU OD INDIVIDUE. ENERGIJA JE OD NEKOG DIJELA TIJELA ŽRTVE I IZAZIVA JOJ ŠTETU.
SP se može pomjerati po tijelu ali se najčešće lokalizuju na jednom mjestu.

Jedan klijent je prisustvovao saobr. Nesreći i bilo mu je žao unesrećenog, poznavao ga je. Rezultat je bio SP jer je postojala “veza u obliku simpatije (suosjećanja-p.p)”. Znam te, žao mi je i tako zbog jakih osjećanja tuge došlo je do otvaranja. To sad ne znaći da ne treba da budemo tužni nego da budemo svjesni da u slučaju da prisustvujemo smrti naša “linija nas” zbog osjećaja tuge može biti pređena. Potrebna je mentalna blokada, razumjevanje. Možete se “pružiti” prema drugome ali ne ostavljajte kanal otvorenim da se ne vrati ka vama. Kao “da to ne uzimate u sebe”. Majke to osjećaju kad žele preuzeti bol koju njihovo dijete osjeća. Na neki način možda je to uloga majke.
ZATO KOD DIFERENC. DIJAGNOZE (U NASTAVKU DD) PITATE SP ŠTA DOBIJATE OD MOG KLIJENTA, KAKO SE OSJEĆATE. ŠTA VOLITE DA RADITE, KADA STE NAJAKTIVNIJI.

U PRISUSTVU SMRTI ODRŽAVAJTE VAŠE LIČNE GRANICE (OGRADU).

LAURA, PITANJE IZ PUBLIKE O PRIJATELJICI KOJA SMATRA DA IMA NAKAČENJE PREKO SARADNIKA SA POSLA.
Bila je kod terapeuta koji je sličnim metodama kao što su vaše (Laurine) našao dva SP.
DA LI JE NAKAČENJE DOŠLO POSLIJE NEPRIJATNE INTERAKCIJE SA TOM OSOBOM?
DA LI JE IMALA SEKSUALNI ODNOS SA TOM OSOBOM? TO JE NAJJEDNOSTAVNIJI NAČIN DA DOBIJETE NAKAČENJE?
Ne, nije imala seks sa tom osobom, taj saradnik je promjenio radnu atmosferu u njenom radnom okruženju. (Nerazumljivo) šef je priznao da je pogriješio kad je zaposlio tu osobu. Šef je dao rok mjesec dana toj osobi da koriguje svoje ponašanje. Ta osoba je počela da traži sažaljenje od drugih sa posla i sad ga svi sažaljevaju, misle da treba da ostane…
Laura: to je irevelantno. Da li je dobila drugi priljepak od te osobe?
Dobila je čišćenje od prva dva SP i onda se vratila na posao i fizičko prisustvo te osobe…
Laura: sažaljenje?
Da, on prilazi ljudima i ulazi u njihov privatni prostor.
Laura: Fizička blizina nije problem jer možete imati vašu mentalnu barijeru podignutu. Ono što bi nekoga moglo učiniti ranjivim je emocionalna reakcija kao ovo što ste opisali sada. Možda taj momak nosi sa sobom nakačenja i kad vidi nekog “primamljivog, punog energije” i ako dođe do otvaranja zbog psihološke interakcije.
Rješenje je da budete potpuno svjesni vaše psihologije, vašeg uma i kako radi, kako da postavite granice oko sebe da bi bili čisti, da budete svjesni spiritualnog svijeta od kojeg treba da se zaštitite i kako te stvari mogu da vas učine ranjivim. Ovaj prostor u kojem sjedimo je teoretski pun mrtvih momaka.

IMAJTE DOBROG SARADNIKA ZA PLOČI I PITAJTE ŠTA SAM RADIO KAD SAM DOBIO TE PRILJEPKE. KOJI DIO MOG TIJELA JE NAJPODLOŽNIJI, KOJA MOJA FREKVENCIJA JE PODLOŽNA, KOJU VRSTU ENERGIJE DOBIJAŠ OD MENE. ONDA SAMI SEBE PITATE ŠTA STE OSJEĆALI KAD JE TO DOŠLO.
Nije bit u zaustavljanju osjećanja nego u postavljanju granica i biti svjestan šta je tamo vani. Svjesnost vas zaista štiti. Treba biti svjestan reptila. Neću da upoređujem reptile sa tamo nečim, ali ako znate koliki je prostor djelovanja nekog reptila, bit ćete sposobni navigirati kroz prostor da bi ga izbjegli. Vaše kretanje kroz prostor 3D je kontrolisan vašom svjesnošću i zaštitom.

Nekoliko “otvaranja” klijenata koje sam radila bilo je kao kad hirurg otvori pacijenta i bude mu žao što je to uradio.


Pored direktne DD postoji i indirektna DD.
Ouji ploča je kao indirektna metoda ali ne kako ja to vidim. Ja to vidim kao korištenje individue kao medija. Znači osoba koju čistimo ne mora biti prisutna, koristi se individua kao medij. Neko ko lako prelazi u trans, sa kime ste ranije radili. Medij je već morao da radi na svojim mentalnim ponavljajućim procesima (hmmm prijevod? P.p) i na svojim nakačenjima. Provedete tu osobu kroz proces sa vratima itd. nekad to traje sat vremena pa nastavite sa čišćenjem osobe koja nije prisutna. Nekad radite dalje sutradan.
Kad se čišćenje medija uradi onda date ime osobe koja se čisti, datum i mjesto rođenja i po mogućnosti i druge identifikacione podatke. Ne pitajte me kako to radi, jednostavno radi. Onda vam medij opiše izgled svjetlosnog bića osobe koju čistitte, kao i kod direktne DD. Zapišete si potrebne podatke na papir, nacrtate i označite brojevima pozicije nakačenja. Kao što sam rekla, neka od stvari koje ćete vidjeti su vaši misaoni loop –ovi (ponavljajuće misli ili više kao fragmenti???… 38 minuta video ??? p.p). to nisu stvari kojih želite da se riješite jer su dio vas. Želite da ih ponovo “uključite” u sebe. To su misaoni fragmenti ili nekoliko njih koji se uključuju kada se nađete u specifičnim situacijama u životu koje to pokreću. Tada ti fragmenti dominiraju. Razgovarate o tome sa klijentom (kako i kada kad klijent ne mora biti tu ??? p.p), neka skloni granice koje se nalaze oko toga. Ako je veoma bolan događaj… ne mogu pričati o terapiji. Ako nemate terapeutsko znanje, to je situacija koja, kad nekoga otvorite i to vidite nećete znati šta da uradite. Nekad takve stvari zahtjevaju vremena i pažnje.
To je problem kada nekog znate, mislite da donekle znate. Ovako možete saznati nešto, ali ne utičete. Čak i ako nemate dozvolu te osobe, možete vidjeti.
Ako imate dozvolu te osobe, da ispitujete te entitete i da pokušate da radite sa njima, to je jedno. Ako nemate dozvolu, neće vam se sviđati stvari koje će vam se dešavati u životu.
Možete donekle vidjeti šta se dešava ali ne ispitivati priljepke.
Pretpostavljam da postoje osobe na visokim položajima u vladi koje koriste takve stvari. Tajni psihički vladini projekti i štošta drugo.
Ako ćete se ovim baviti pročitajte Karl Wiklens (?) - Thirty years among the dead.
Edita fiori (?), Bilbord (?) - one spirit releasement therapy (?), i svakako Malkan martins (?) Hostage to the devil.
Na ploči nećete privuči ništa demonsko ukoliko vi ili vaš partner nemate u sebi nešto što bi moglo privuči nešto demonsko. Ako neko bude imao nekakvu reakciju na ovo sa pločom je zato što je to nešto več tu. To je dobilo TV da se prikaže, to je dobilo liniju komunikacije.
Ono što privučete na ploči želi instrukcije, to je ono što možete da uradite.

Prvo morate imati vaše mentalne barijere podignute jer tamo vani je spiritualni svijet. Znate da komunicirate sa spiritualnim entitetima i hoćete da ih identifikujete pa da odlučite šta da uradite sa njima. Zid svjesnosti oko vas radeći DD koja je jedna od cigli u vašem zidu.

Neka bića se identifikuju kao alieni, to nije.ništa neobično. Očekujte neobična imena kao Gag i Siriel…

Ljudi vide: Dugu kosu, sjajnu(?) ogrlicu, bijela široka i lepršava(?) odjeća, velike i čudne oči, metalni disk-medaljon na odjeći. Goreće narukvice na rukama. Neki su imali imena. Gag nije imao tijelo, on je fragment nastao pri bolesti i davao je mir.

VIDI SE: Crni oblak iznad glave. Crvene oči. Vrat od zlata. Plava ramena. Crveno xx(?) na vrhovima ruku. Siva masa na grudima. Siva ili smeđa masa na nogama. Nekoliko sjenki u pozadini. ŽICA ZAKAČENA NA SRCE A POVEZANA SA SESTROM KLIJENTA.

Bolnice su “odlična” mjesta da pokupite priljepak. Savjetujem sviju koji trebaju na operaciju i prime totalnu anesteziju da imaju nekog od porodice ko je svjestan spiritualnog svijeta da bude prisutan za vrijeme operacije i da čuva vašu svjesnost dok ste vi bez svijesti tako da vi možete imati vašu operaciju i da izađete “čisti”.

Jedan stariji klijent. Sin umro, kći umrla u saobr. nesreći.
VIDI SE: Široke crvene oči, blješteće velike zube, žute hlaće.
Jedan od entiteta mi je rekao da nije moja stvar znati kad je došao, zašto, šta radi itd. Po želji klijenta i mojoj tražila sam da ode.

Naredni klijent paranoičan, insomnia, snovi sa ubistvima, u snovima hirurzi rade na njemu. Nasilan, bez motivacije. Depresivan.

Drugi: crne tačke na glavi, tamno oko, plavi trouglasti oblik na ramenima, crveni sjaj oko srca, zeleni oblak na leđima, zlatni xx(?) na solarnom pleksusu, smeđi ožiljci na koljenima, peraje na nogama. Bijele tačke na xx(?), ZLATNA ŽICA KOJA ODLAZI U PROSTOR.

ZLATNA ŽICA KOJA ODLAZI U PROSTOR JE ZNAK OPASNOSTI. SIGURNO NE ŽELITE DA MU KAŽETE DA POVUČE ŽICU DA BI VIDIO ŠTA JE NA DRUGOM KRAJU!

Naredni: Imao je odjelo sa crnim i crvenim xx(?), crveno iza očiju, crvene xx(?), crvene čizme, male tačke koje su skakale kao buhe – to je bilo posebno čudno. Crveni plamen u solarnom pleksusu. U pozadini je bio lav sa krilima šišmiša (hmm, šta je sa time što se nalazi u pozadini kao u jednom slučaju prije sa sjenkama u pozadini – ne direktno na “tijelu”??? p.p)

Jedna new age osoba: zlatna ogrlica sa kristalima, čarape, zvjzdasti kristal na trećem oku. Vještica povezana sa nogom preko vrpce. Vještica je rekla: došla sam prije dva dana da te povučem dole.

Jedan slučaj rađen preko medija, na daljinu. Crni mjesec i oblaci u daljini. Pantera nije bli ljudska (? P.p). Slova na njoj “On zna tvoju igru”. Došao prošle noći. Ljut. Drugi je rekao: Odlazi!

Jedan u vezi alkohola. Došao prije 2 dana. Zeleni plamen, crveni lanac. XX na donjem djelu leđa.
Jedan čije je ime Smrt. Ispalo je da je to mali entitet koji je pokušao da vas učini nervoznim.

Jedan sa žutim svjetlom i maglom na vrhu glave.
Jedan sa oklopom. Dio oklopa izgledao je kao pelena. Oklop na lijevoj nozi zeleno plav. Na drugoj nozi bijel. Interesantno je bilo da kad je uklonjen oklop noga je bila samo kost. Desno stopalo je bilo kao stopalo skeleta. Divlje crvene oči itd.

Jedan. Crvene zmije unutra i vani. Odvratno. Bijele zvjezde koje padaju na desnu stranu. Zmije. Ponavljanje. Crvene oči.

Vrata iz pristupa podsvjesnom, opis. Vrata dijelom od stakl, dijelom od drveta. Dizajn ptice, cvijeće, metalna kvaka. U sobi parket. Zavjese, prozori svuda. Udobne stolice, mali sto, radni sto. Sve u plavom.

Druga vrata, unutra nema prozora, rustikalno, puška na zidu. Kamin, vatra gori. Brodski pod.

Jedan Male crne mačke u pozadini.
Jedan sa čovječuljkom sa dugačkim ušima u pozadini.
Jedan je bio sa prolijetanjem. Nešto je prolijetalo pa je opisivao.

Pitanje iz publike: Da li su opasnija zanimanja policajac, hitna, vatrogasci, da li zanimanja gdje ima dosta empatije?
Rekla bih da, bez sumnje. Jedno od najopasnijih bi bila stomatologija. Najveći broj samoubistava je kod zubara (pacijenti u stanju traume). Psiholozi na drugom mjestu – zbog terapije, klijent se osjeća bolje a entitet nema gdje da ode... ako je saosjećajan terapeut… Policajci, pogotovo zadnjih 15-20 godina zbog svakakvih koji se šetaju a posjednuti sa zlim entitetima ili zbog psihopata kojima ne treba priljepak a zli su od rođenja. Vatrogasci većina ih je saosjećajna, sem onih koji žele biti mačo tipovi. Ljekari, oni saosjećajni, ne oni koji jure za novcem.
Mogla bi se uraditi statistička analiza preko DD da se vide rezultati.

PITANJE IZ PUBLIKE: ŠTA BI BILE INDICIJE DA NEKO IMA PRILJEPAK SEM ČUDNIH NOVIH KOMPULSIVNIH OSOBINA, NAVIKA, TIKOVA KOJE SU POTPUNO MIMO KARAKTERA OSOBE; MOŽETE LI NAM DATI TRAG?
LAURA: PORED OVOGA, NOVA SERIJA PONAVLJAJUĆIH MISLI, POTREBE DA SE URADE STVARI, NEKA NOVA FIZIČKA NESPOSOBNOST DA SE NEŠTO URADI, “KAO DA JE NEŠTO SKOČILO NA VAS, NEKA BOL”. NAJČEŠĆE NIJE TOLIKO OČIGLEDNO.
Kao da su prisutne nove misli ali mislite da su vaše iz podsvjesti.
Rad sa pločom je da pokušavate da doprete do najdubljih kutaka vašeg nesvjesnog bića jer to je dio vas povezan sa kosmičkim informacionim poljem. Kad ste dospjeli toliko duboko da ste očistili vaše priljepke, vaše petlje-omče (spirale? P.p) misli, fragmentirane dijelove, kad ste sve očistili, tada dajete glas, hajde da to tako kažemo, sebi u budućnost. Znači više ne priča nekakav bestjelesni entitet kroz vas, nego komunicirate sa posebnim vašim mjestom u vremensko-prostornom kosmičkim informacionim poljem. Ima posla da se dospije do tamo.

Pitanje iz publike: Kada reći djeci o ovome, u 18-tim, u 20-tim?
Laura: Ne želite ih preplašiti, pogotovo ako imaju osjetljiv temperament. Onda odrastu i imaju golem strah od smrti. Ljudi se nebi trebali plašiti smrti. Ne tražiti je nego se fokusirati na ovaj svijet, na svoj život i da ga unaprijede u ovom životu i da unaprijede okolinu sa najboljim stepenom znanja koji mogu da postignu. Što se tiče djece, ja sam sa svojom djecom pričala o ovome kao da imaju inteligenciju. “Mama, vidjela sam nešto u sobi sinoć”. “To mora da je neki duh iz drugog svijeta”. Naći čemo načina da odu jer tvoja soba je zaista tvoja privatna, nema potrebe da dolaze kod tebe i da te smetaju. Ja sam djeci davala vrpcu (traku? P.p) i zajedno bi pravili molitvu. Kad se dijete boji uzme to i aktivira se energija molitve i mamina energija… Aktivirala bi se svjesnost “Ja sam suvereno biće i imam pravo biti ovdje”. To treba graditi i izgraditi… U pubertetu su posebno osjteljiva djeca. Hormoni. Pubertet je često povezan sa poltergeist aktivnostima. Manifestacija seksualne energije. Poltergeist je često povezan sa ženama koje imaju potisnutu seksualnost. Pričati o ovome zavisi kad su dovoljno zrela za to. Treba da znaju da taj svijet postoji i da je dio života, dio prirode. Mi ih držimo podalje od sebe na mentalni, psihiči način.

Pitanje iz publike: Da li podržavate spiritualne terapeute i kako znati da li znaju raditi svoj posao?
Laura: Ja bih prvo izabrala iz radoznalosti, to sam samo ja. Možete saznati interesantne stvari. Možete naći opuštanje od malih stvari koje su vas tištile, ili od krupnijih. Možete se riješiti tendencije ka depresiji ili nekog entiteta koji vam donosi zlo u život, upropaštava vam planove.
Entitete možete pokupiti od partnera ili iz okoline za vrijeme seksualnih aktivnosti. Ovo su stvari koje sam ja naučila od ljudi pitajući pitanja u vezi priljepaka. Ko si, odakle, zašto itd. Prvo dogovorite konsultacije, ne odmah sesiju. Razgovarate, pitate na čemu zasnivaju svoju metodu. Neće vam reći sve. Ja sam radila svoj eksperiment. Pitala sam da li mogu da postavljam pitanja. Dobijala bi dozvolu. Nije bilo niti jedne osobe bez ijednog priljepka. Svi su imali barem nešto. Onda dogovarate sesiju. Tražite referense od poznatih koji su već radili sesije kod tih terapeuta. Zadnje što želite je terapeut koji će vam dati priljepak. Teško da će se to desiti. Većina koja radi ovo ima iste linije rada. Istražuju i imaju skoro iste ideje. To se nebi zvalo spiritualno otpuštanje da nije tako. Ako ste hipnoterapeut i imate znanje iz psihologije znat ćete se snaći sa poteškoćama. Da, ja bih to uradila. Koristila sam ploču, izložila se mnogim opasnostima. Donekle nepromišljeno, rekla bih. Preživjela sam, doživjela mnoge napade. U knjigama Wave (Val) i Amasing Grace pisala sam o nekim od tih velikih grešaka koje sam pravila. Naučila sam i bila hrabra ptica. Neko drugi bi bio slično hrabar.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: pon jun 30, 2014 6:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Kurs znanja i bitka 4 Diferencijalna dijagnoza pri otpuštanju duhova - pitanja gledalaca i odgovori - crtice sa predavanja

A Course in Knowledge and Being 4 Differential Diagnosis in Spirit Release - Viewers Q&A

Opsjedanje od strane demona ćemo ostaviti za naredni video, ovaj put idemo na pitanja i odgovore.

Laura čita mail jedne žene koja se podvrgnula hipnoterapiji. (stil pisanja i korištene riječi bilo je teško za prevesti p.p)
Trebala sam si zamisliti ogledalo koje skenira moje čitavo tijelo. Odmah sam vidjela naranđasto svjetlo u području stomaka. Žučkasto svjetlo u području grudi koje se pomjeralo naokolo kao komarac. Zeleno svjetlo iza moje desne strane kao i plavo svjetlo. Na to terapeut kaže “Oh, to su vanzemaljci”.
Vi znate očigledno. Ona postavlja nešto očigledno u moj um. Nisam to shvatila tada jer sam bila previše zauzeta sa svojim iskustvom. Terapeutkinja je rekla da su ta svjetla povezana sa vanzemaljcima. Rekla mi je da je sve što sam vidjela bilo samnom 13 mojih života. Da je to eksperimentisalo samnom i da sam bila eksperiment. Da li je to bilo iz njenih komentara ili sam ja to iskombinovala iz onoga što sam čitala, ne znam, ali nije bio dobar osjećaj. Poslije pokušaja čišćenja počela sam primjećivati crne tačke na mojim stopalima. Spomenula sam to i sačekali smo da bih vidjela šta je to. Ispostavilo se da su crne tačke kao neka vrsta utikača ili elektroda. Vidjela sam ih još u mojim XX (rebrima? p.p) i XX (p.p). Najgore je kako sam se osjećala. Loše. Onda smo pokušali da ih opozoveno prolazeći kroz sve dogovore koje sam sa njima napravila.
Laura: Ovo je sa pretpostavkom da je pravila dogovore sa njima. Kad se radi o SP ne mora biti da je bio bilo kakav dogovor. Pokušali smo da izvučemo utikače i najstrašniji urlici su dolazili iz mene. Nisam vidjela da to dolazi. Izgledalo je da moje tijelo ima svoj život kroz jak bol i tugu (nejasno p.p). Treslo se i svašta se još dešavalo. Da ste me vidjeli… (nejasno p.p) U jednom trenu činilo mi se da će jak vrisak izači iz mene ali sam to uspjela kontrolisati. Ne pitajte me zašto, možda se nisam osjećala dovoljno sigurnom. Utičnice… rekla sam im da odjebu. Idemo prema kraju sesije. Osjećala sam se da čitava stvar nije urađena. Osjećala sam da ima više i imala sam kameni?(p.p) okus u ustima. Osjećala sam se da mi je stomak utaknut u nešto pogrešno. Ne u izvor nego u nešto što ga xx(? P.p). Nikad prije nisam bila hipnotisana. Ne osjećam se dobro oko ovoga i naći ću nekog drugog da popravi ovaj nered.
Laura: To je bilo to. Pisala sam joj pitajući kako je našla tu osobu, da li je prije sesije razgovarala sa njom. Odgovor je bio: Zove se (obrisano) i našla sa je preko web stranice za otpuštanje duhova. http://www.spiritrelease.com (nisam provjeravao adresu P.p). Imala je sve te diplome na zidu, najviše njih vezano za hipnoterapiju. Razgovarala sam sa njom prije sesije telefonom i opisala mi je njenu metodologiju. Izgledalo je kao ono kako ste vi (Laura) opisali u svojim videima. Nije bilo zvona za uzbunu. Ali se alarm budio za vrijeme sesije i riječi “To su vanzemaljci”. Od tog trena sve je krenulo nizbrdo. Bila sam sugestibilna i poslije početka alarma. Kao kad ste u tansu i opsjednuti samim sobom. Tužno i ponižavajuće. Trebala sam je zaustaviti kad sam vidjela da postavlja sugestije na taj način. To bi me spasilo ostatka sesije. Nisam imala barijere.
Laura: Da li je uradila nešto kao DD?
Ne. Sve boje je označila kao vanzemaljce i nije mi dala šansu da ih pregledam i ispitam. Sjećam se da je pitala koliko su bili samnom, zašto su došli i šta rade samnom.
Laura: Ovo je bilo prilično ozbiljno, mislim da niko ovdje ne želi takvo iskustvo, zar ne?
Laura: Tarapeut je vodio (sugestibilno p.p), uvjek naglašavam da to ne treba raditi. Ne pitati usmjeravajuća pitanja. Ne postavljati sugestije. Zadnje što želite je terapeut koji vjeruje. Želite nekoga ko je skeptik u vezi procesa. Želite da idu kroz DD opet i opet i opet. I moraju to uraditi otvoreno bez navođenja. U vezi dogovora između vas i entiteta. Vjerujte mi, nema takvog dogovora! Čak i da postoji je tačno da postoji nekakav dogovor na duhovnom nivou, čak i da je moguće, trebalo bi puno posla da se dopre do tog nivoa vašeg bića, vašeg podsvjesnog ili nesvjesnog. Hajde da “probudimo” taj dogovor je smiješno ridigilous (?p.p). Ova svjetla koja je vidjela su bila fragmenti njenog uma, njene ličnosti. Fragmenti koji su nastali zbog traume (ili množina, traumi? P.p) moguće iz djetinjstva. Da sam bila tamo pitala bih puno pitanja prije nego bih odlučila šta bi to moglo biti. Ta terapeutkinja je izazvala štetu, vidljivo je izazvala stres. Ukoliko je ovo na http://www.spiritrelease.com uobičajeno uz sve te diplome po zidovima, predložila bih da se traži tradicionalniji terapeut. Neko ko radi hipnozu i ko ima neku vrstu treninga iz psihoterapije. Kao što sam objasnila u prethodnim videima, kad radite sa nakačenjima, vrlo često vi psihoanalizirate. Vi nudite terapiju vezano za nešto što tvrdi da je bestjelesni entitet. Mi ne znamo zasigurno da li je bestjelesni entitet, mi dajemo veliku mogućnost da je to. Da li je to misaona petlja, fragment od individuine disocirane podsvjesti. I to nešto samo po sebi treba terapiju. Nije u pitanju stvar “dogovora” ili “to su vanzemaljci”. Kakvo neodgovorno ljudsko biće će takvo nešto reći? Kad je neko pod hipnozom on se predao vama i vi trebate biti kao doktor ili med. sestra, da im pomognete. Prvo pravilo je medicinske ili terapeutske prakse je: Ne čini štetu. U ovom slučaju je moglo biti i gore. Predložila bih ovoj osobi da nađe advokata. Osoba koja će drugoj osobi pod hipnozom reći “to su vanzemaljci” ne bi trebala prakticirati!

Pitanje iz publike, nerazgovjetno sa francuskim akcentom o fragmentima
Laura: Morate zato postaviti sva ta pitanja iz DD. Ukoliko koristite Ouija ploču, da znate da sve što dolazi ne mora biti istinito. Morate biti skeptični, rekla bih veoma sumnjičavi u vezi bilo čega što želi komunicirati sa vama. Drugo, morate uraditi DD do n-tog stepena da bi znali sa čime radite (šta je u pitanju). Vi ne želite da uništite, sklonite, učinite da nestane bilo šta što pripada individui. Pored one žene terapeuta i opisanog iskustva nadam se da ćete gledajući ova videa razumjeti šta da se radi. Morate znati o procesu da bi znali šta terapeut treba znati raditi. Morate znati i to da kad ste pod hipnozom vi niste bespomoćni. Možete reći sebi da u bilo kojem trenutku ako detektujete nešto što je neobično ili neprijatno, nešto što vam se ne sviđa u vezi sesije ili terapeuta; da to istog trena zaustavite, sjednete i kažete “ne sviđa mi se to što radite. Dajete mi sugestije, smatram da to nije veoma etično i završavamo sesiju upravo sada”. To bih ja rekla i vi to možete reći. Nemojte nikad misliti da ne možete. To je bio taj slučaj, žao mi je da se završio tako i voljela bih da je više ljudi tamo vani koji imaju znanje kako da to urade.

Pitanje sa spiska: Ima li načina da se ide direktno a sigurno na pitanja o nakačenjima a da se ne radi DD po čitav dan?
Laura: Mislim da na osnovu primjera koji smo dali – nema prečice! Niste istrebljivači duhova sa kutijom gdje usisate sve te duhove i stavite ih u neutronsku komoru! Morate ići kroz DD opet i opet i opet! Vidjeli ste šta je bilo kad ta žena to nije uradila. Mislila je da kontroliše sesiju i da će samo počupati sve te aliene, naplatiti ček i vidimo se sljedeći put.
Nema načina da kontrolišete sesiju. Radi se o drugoj dimenziji realnosti. Znamo vrlo malo o tome a da je tačno. To je zato što je nauka zatvorila to područje istraživanja ljudima koji su najkvalificiraniji da pogledaju u to, da to istraže, procjenjuju, teoretišu, slože statističke podatke i analiziraju ih. Čim je u pitanju paranormalno, naučnici gube posao, poziciju, neke naučnike su gonili do smrti.

Pitanje sa spiska: Spominjali ste u videu br. 3 eksperimentisanje. Koliko iskustva je potrebno za indirektnu metodu DD korištenjem ouija ploče za uklanjanje SP?
Laura: Izgleda da je u pitanju nesporazum. Nikad nisam rekla da možete koristiti ploču za indirektnu DD. Nisam to nikad rekla. Vratite se i pogledajte video pažljivo. Pošto je to specijalna tehnika, samo istrenirana osoba sa iskustvom bi trebala to da radi. Nemate pojma šta vam se može desiti ako odete negdje gdje niste trebali otići.
Ako koristite ploču trebate DD uraditi svaki put, svaki pojedinačni put sa svakom stvari koja dođe kroz ploču. Ako tako uradite najvjerovatnije ćete doći do nakačenja individua koje su uključene u rad ploče (ili npr. prisutnih u prostoriji p.p). Ali nemojte raditi DD nekoga negdje bez da ste dobili njegovu dozvolu.

Pitanje sa spiska: Očigledno je da je DD glavno sredstvo komunikacije sa SP. Koje su prednosti direktne metode u odnosu na indirektnu metodu hipnoze?
Laura: Govorila sam o indirektnoj metodi DD. Zapamtite, to se radi samo sa dozvolom. Nekad se to može raditi sa nekim ko je veoma bolestan, ko je veoma daleko i ne može doputovati, može se raditi za dijete uz dozvolu datu od brižnika djeteta. To bi bile prednosti, kad se drugačije ne može uraditi. Ja sam radila pregled, nisam radila ispitivanje, zapisivala bih što bih vidjela. Onda bih dovela te osobe da se vidi da li će se poklapati ono što oni vide sa onime što je indirektna metoda pokazala. Prilazim nekako sa naučnim pristupom, želim vidjeti validnost podataka, statističke podatke. Bilo je interesantno, bilo je preklapanja (podudaranja p.p), nije uvjek bilo perfektno. U priličnoj mjeri su identifikovali istu vrstu stvari (komentar - možda je u međuvremenu došlo do odlaska i dolaska drugih nakačenja, kompatibilnost je jedan od faktora za duže zadržavanje? p.p).
Druga prednost je što indirektna metoda može pokazati stvari koje osoba ne bi bila u stanju da vidi zbog neke vrste blokade. Nekad ti entiteti mogu napraviti blokade tako da ih ne možete vidjeti ili se mogu otkačiti privremeno jer znaju da ih tražite. Kad završite oni se vrate. Bilo je entiteta koji su mi rekli da su to radili. Bilo je situacija da su mi rekli da su znali da je dogovorena sesija i da su došli da bi im pomogla da idu u svjetlo. Stvarno je torba sa izmješanim stvarima, interesantan svijet tamo vani. Pravila nisu kao ova na koja smo navikli u ovom našem trodimenzionalnom svijetu.

Pitanje sa spiska: Stvarno bih željela da otkačim SP ako ih imam. I vjerovatno ih imam. Mogu li koristiti Ouija ploču samo za tu svrhu
Laura: Rekla bih da možete. Koristite DD u vezi ploče i izgradite vaše znanje o ovome kao i vašu volju prije nego što probate. Ako tako ne uradite, onda ste kao rak mekušac, nemate odbrane.

Pitanje sa spiska: Ako razumijem ispravno, daljinski nije samo sredstvo da se nađu SP, nego i sredstvo da se učini da SP odu?
Laura: Da. Kao što sam rekla, kad uradite DD i imate nekomunicirajući energetski mjehur koji je disocirani dio osobe, dakle nije mrtvi momak, nije dovoljno koherentno da uradi bilo šta, to je kao energetski mjehur u stanju konfuzije koji je tu samo zbog povrede ili zbog nećega što se desilo, npr bili ste uvrijeđeni kao dijete i uradili ste “UH” (sa pokretom glave unazad p.p) dio energije se zaglavio u mišiću. To je kao električno pražnjenje koje se zaključalo u vaše mišiće i tamo imate spazam. Tada koristite Zaper (dugme na vašem daljinskom). Uperite u to područje i (kao laserskim mačem) i sa tim ozdravljujućim svjetlom, još čujete i anđele kako pjevaju i situacija se razriješi.

Naredno je komentar – post: Drago nam je da ste to objavili.
Laura: Dato vam je šta je neophodno da biste radili. Znanje nemate, trebate ga. Znam ljude koji su ovo probali i bili zavedeni u pogrešnom pravcu. Razmislite dvaput o ovome.

Pitanje sa spiska: Gledao sam video bro 3 ili 2 i rekli ste da nema misterije ili magije oko ovoga. Zavisno od toga da li su namjere onih koji rade SP iskrene, tako će doći do uspjeha ili ne.
Laura: Ovo je malo konfuzan način da se kaže o ovome. Rekla sam da ako hoćete raditi sa nekim, povečajte znanje o ovome, postavite određene crte u svom životu, granice da vas ne preuzme volja drugih ljudi. Morate imati stav, to sam rekla. Ako to imate i imate goruća pitanja i ozbiljno mislite da vam treba otpuštanje SP i nemate dobrog terapeuta, onda trebate dobro proučiti materiju i knjige koje sam vam preporučila. Zaista pročitajte knjige, nemojte preskočiti taj korak. Trebaju vam te informacije. Kad sve to uradite treba vam ta druga osoba, vjerovatno će vam trebati i treća. Moraju biti iskreni. Ne želite nekoga ko će biti neiskren i gurati tu stvar (klizač za ploču p.p). I ne želite nekoga ko je neprijateljski nastrojen prema vama čak i ako su (prikrivena? P.p). Trebate nekog iskrenog ko želi istinu i ko je spreman da sjedi sa vama tamo strpljivo i uporno. Možda ćete sjediti danima, nedeljama, mjesecima ili čak godinama prije nego dobijete bilo kakve pokrete. Počinje sa misaonim kruženjima koja su nekoherentna, spelovanje koje nema smisla, limitirana energija, ima priljepaka koji su bili hipici “sve što trebaš je ljubav”, imala sam takvog. Kad ste prošli kroz sve preliminarne korake, naredni bitan korak je da je onaj sa kim radite iskren.

(u nastavku stvari koje se ponavljaju neću navoditi p.p)

Pitanje sa spiska: Izgleda da duhovi umrlih nose traume iz svojih života sve dok ne odu na kontemplacijski nivo. Da li je to tačno?
Laura: Apsolutno. Mrtvi prezbetarijanac je samo to, mrtvi prezbetarijanac. Ima svoja vjerovanja. Ako ste umrli kao žena a niste prošli kroz reciklirajući proces, i dalje imate osobine žene, muškarac ima muške karakteristike. Duh je aseksualan. Ljudi se po teoriji inkarniraju; vidjela sam i nekoliko interesantnih dokaza tako da tome dajem dosta šanse (da je tačno p.p). Inkrniraju se kao muškarci ili žene, slabi ili jaki u različitim životnim stilovima, socijalnim statusima. Tako da ako niste prošli kroz reciklirajući nivo vi imate sve karakteristike, ako ste šizofrenik vi ste i dalje šizofrenik vjerovatno. Ako ste ovisni o alkoholu, drogi ili seksu vi to i dalje nosite sa sobom. Zato je SP toliko problematično jer imate personalnost kao što je ta i vi se pretvarate u alkoholičara, nimfomana, učini da se zaljubite u pogrešnu osobu. Npr. zaljubite se u osobu koja je u braku, ne zato što vi to želite nego što to vaš priljepak želi. Da priljepak ode vama se ta osoba nebi ni svidjela. To je prilično strašno, zar ne? Mogu vas navesti da izaberete bračnog saputnika, učine vas promiskuitetnima, ovisnim o drogama, mnogim stvarima. Nekoliko stvari može zadržati mrtvog momka da ostane na razini Zemlje. Ne žele odustati od alkohola, seksa, droge, vole nekoga toliko i ne žele da ga ostave. Ili, boje se smrti, boje se pakla zbog svog (ovozemaljskog p.p) vjerovanja. Ako dožive Iskustvo Blisko Smrti (IBS) (i tada su zaista umrli) ako se vrate a bili su vjernici, tada musliman izjavljuje da je vidio Muhameda itd. Kad pogledate statističke podatke IBS vidite da je to iskustvo kreacija sopstvenog uma, iskustvo svog sistema vjerovanja. Takva iskustva nisu dokaz Boga, ne može se tako reći.

Pitanje sa spiska: Šta ako neki od tih SP ima psihološke probleme (alkohol i sl.) i ponaša se kao demon?
Laura: Dobro pitanje, mogli bi (se tako ponašati p.p). Sa demonima ćemo se pozabaviti u drugom videu, to je drugačije nego rad oko mrtvog momka. Reći ću vam još nešto. Morate biti prilično pametni i razmišljati prilično logično, argumentovano jer ćete susretati duhove koji su pametniji od vas. Oni će koristiti veoma pametne argumente. Neki su veoma, veoma pametni. Neki će koristiti logiku da vas prevare i prate (?p.p). Ako niste u stanju da držite svoju stranu u debati, da mislite logično, argumentovano, u situaciji kad ste pod pritiskom u situaciji pod donekle čudnim okolnostima – mislim da to ne želite pokušati. Jer možete dobiti priljepak. Žena s početka ovog videa je, po onome što znamo, dobila dosta crnih tačaka-priljepaka – od terapeutkinje! Imala sam posla sa nekoliko takvih kreatura. Morate ih argumentovano i logikom istjerati odatle. Možete li to? Jer, znaju biti vrlo mudri.

Pitanje sa spiska: Kad osoba promijeni frekfenciju, SP (kojem je bila osoba kompatibilna) se ne može više hraniti njome i odlazi od te osobe?
Laura: Sigurno. To je prilično tako. Pričala sam o disciplini i o donošenju odluka o tome šta znate da je ispravno i šta je tačno. Letači odlete jer ne mogu trpiti disciplinu, kaže Kastanjeda. Ako vas navode na alkohol a vi ne popuštate, onda će postati “suhi” i otići. (Nejasan dio p.p). Veoma je teško, grebu vas.

Pitanje sa spiska: Kad se na ekranu prikaže svjetlosno tijelo sa priljepcima, mogu li priljepci da promjene način prikazivanja?
Laura: To smo sad prošli. Mogu šetati, otići, mjenjati oblik, mogu blokirati da ih ne vidite. Često se sakrivaju kao nešto što se vama čini kao lijepo i atraktivno (kruna, ogrlica, narukvica…). Predivan, anđeoski izgled i osoba bude presretna zbog toga. Ispostavi se da je svaki taj komad priljepak koji se pokušava sakriti. Dešava se.

Pitanje sa spiska: Da li bi regresija prošlog (prošlih p.p) života bila drugačija od oslobađanja od SP? (još nešto je rečeno, “integrisani proces negiranih dijelova sebe”…, nejasno p.p)
Laura: Nije jasno. Rekla bih da je terapija otpuštanja SP kad se ne radi o duhu, onda je integrativan (integrive?) proces, onda su prisutni priljepci fragmentirani dijelovi sebe a regresija prošlih života, to je drugačija tema i čini se da ćemo uraditi poseban video o tome jer je tema interesantna jer ljudi mogu biti cijeli život pod uticajem osjećanja iz prošlih života. Ima više knjiga na tu temu i knjige su pisane od licenciranih kliničkih psihologa gdje se opisuju slučajevi prošlih života iz WW2 i imaju dosta traumi sa kojima se susreću u ovom životu. Regresija prošlih života je drugačija i može biti ekstremno traumatična. Tu sam prvi put razvila svoju tehniku stvaranja imidža (sa ekrana p.p) sa mogućnošću da osoba sa daljinskim upravlja onime što vidi. Terapeut mora imati dobar stomak jer svašta gotovo neopisivo ružno biva ispričano. Mora pomoći hipnotisanome da izađe (?p.p) potisnuto emocionalno osjećanje koje ima u sebi. Morate im pomoći da to prežive i da se nose sa time. Morate ih odvesti na mjesto sa kojeg to mogu sagledati iz različitih uglova i da smisle kako da to riješe. Morate prepisati narativno u vezi toga (?p.p). Regresija je slična onome što Timothy Wilson piše u Strangers to us self i Pina Baker u Redirect. Pina Baker piše o vježbama, potražite na Amazon-u njegovu knjigu Rewriting your naratives. To je u smislu šta radite kad radite terapiju prošlih života. Nađete šta je bio taj događaj i obradite ga iz raznih uglova. Možda kroz više sesija upoređujete različite živote međusobno i možda nađete šta je veza između strašnog događaja i narednog života itd. Povežete ih i pomognete osobi da rekonektuje svoje narative u vezi toga, da nađu mir u sebi. Ovo nije pitanje integracije dijelova sebe.

Pitanje sa spiska: Bilo je govora o nećemu čega ne želite da se riješite ali to treba integrisati.
Laura: Pokrili smo to. Dijelovi vas kojih ne želite da se riješite.

Pitanje sa spiska: SP se želite riješiti ali šta u vezi fragmenata. Da li će regresija prošlih života pomoći? Moguće da je osoba proganjana zbog prošlog (prošlih p.p) života i da u ovome zbog toga bude proganjana. Ako počnete da disocirate, ako pročitate Martha Shout Myth of sanity, postaje sve lakše i lakše da se to desi. To je kao putanja koju napravite šetajući u vrtu. Napravite stazu. Još pod stresom i zamišljate nešto kreirati ćete svijet fantazije i ako to puno puta uradite onda će vam taj svijet postati realniji od ovoga u kojem ste. Onda možda kreirate podjeljenu ličnost i postanete ta osoba. Ako pročitate Martha Shout Myth of sanity

Pitanje sa spiska: Da li kod rada sa pločom potencijalno komunicirate i sa priljepcima u vasinity (prostoru okolo? P.P)
Laura: Priljepci su ili na ljudima uz samu ploču ili teoretski u istoj prostoriji. Nisam to nikada namjerno radila. To je za nekoga za istražiti. Ali moglo bi se uraditi. A možda i priljepak nekoga iz druge sobe. Malo je vremena za sve ove eksperimente a toliko malo kompetentnih ljudi da to urade i koji bi to htjeli uraditi.

Pitanje sa spiska: Htjela bih djecu, partnera i sebe očistiti od SP. Ali djeca bi trebala biti dalje, u svojim krevetima i da spavaju. Da li bi to bilo moguće, da li roditelj to može uraditi za dijete?
Laura: Nezgodno. Hoćete li raditi sa partnerom? Imate li iskustvo i sve ostalo potrebno? Ako da, moguće je. Ali ne bih koristila ploču. Radila bih preko medijuma daljinsko otpuštanje. Znači indirektna DD. Vidjeti priljepke i dobiti odgovore u realnom vremenu. Radije bih djecu ojačala, podržala ih da prikupe znanje. Da je situacija strašna, da, uradila bih to. Ima drugih tehnika da djeci pomognete. Ovako se možete uplesti u nešto… možete uraditi viđenje (preko medijuma p.p) i zavisno šta vidite, onda i da uradite. Imala sam kći koja je skupljala bolesne bebe. Jer su bili slatki, rekla je.
Podvučeno, indirektna metoda sa dobrim medijem. Ako imate dobar razlog. Ako vam dijete ne može biti mirno ni 5 minuta, to ne znači da ima priljepak. Nervi im se razvijaju. Većina djece sa ADHD dijagnozom, to je smeće od dijagnoze. Ne dobijaju dovoljno masti u ishrani, nastaju problemi sa nervima, kratki spojevi i takve stvari.

Pitanje sa spiska: Može li jedan član očistiti druge članove na daljinu?
Laura: Naravno ako su obadvije strane saglasne. Već sam to pokrila, otpuštanje na daljinu, to ne bi htjeli raditi sa pločom, to treba raditi sa dobrim medijem. Sem ako postajete ili jeste ekspert u hipnozi, ne bih to preporučila bilo kome. Bez treninga ne.

Pitanje sa spiska: Mogu li znati tačno kakvu ploču koristite i gdje je mogu naručiti?
Laura: Poslat ću vam privatnu poruku.

Pitanje sa spiska: Komunicirala bih sa svojim višim ja, pošto znam da mogu. Moram i dalje učiti iz standardnih izvora kao što su knjige. Ali zaista bih se očistila od SP, ako ih imam. Vjerovatno ih imam. Mogu li koristiti ouija ploču za tu svrhu?
Laura: Čini mi se da smo to već prešli. Možete ali sjetiti se svih upozorenja koje sam dala.

Pitanja iz publike: (možete li učiniti loše osobi na kojoj radite na daljinu? Sve nejasno p.p)
Laura: Znači ne osoba sa kojom radite na daljinu nego osoba na kojoj radite na daljinu. Da, možete učiniti loše osobi na kojoj radite na daljinu ako ne znate šta radite. Možete probuditi nešto što bi bolje bilo da se ostavilo da spava. Možete izazvati agitation na osobi. Možete naljutiti priljepak i da to priljepak odrazi na osobi. Mislim da ne želite ići tamo.

Komentar iz publike: Što više čujem o ovome, sve manje mi se čini interesantnim a sve više opasnim i to me odbija od pokušaja.
Laura: Ovo je više za znanstvenu osobu sa širokim razmišljanjem i interesovanjem za ovu temu uz potrebnu pripremu za ovo iskustvo. Iza mene su godine proučavanja paranormalnog, čitanja potkrijepljenog činjenicama. Pokušala hipnozu, čitala knjige o tome. Imala dobrog učitelja; ne vodi, ne navodi, nisi šarlatan.

Pitanja iz publike: Zašto je na ouija ploči dodan prazan prostor kao na tipkovnici?
Laura: Kad bih morala ići na prazan prostor svaki put između slova, to bi udvostručilo vrijeme sesija.
Pitanja iz publike: Bio sam uvjek izainteresovan za nešto od Mouravieff-a? Kad priča o polarnoj suprotnosti,on spominje da ako osoba negativne suprotnosti, a to je muškarac, dobije prikačenje duha svog kontra-dijela, on postaje veoma moćan zahvaljujući tome. Postajem znatiželjan da li je to moguće kao pravo spiritualno nakačenje ili da li je možda u pitanju neka fenomen-energija kreirana od te osobe kao elementarno biće (kraj malo nejasan p.p).
Laura: Ako je neko u “crnoj umjetnosti” mogao bi tražiti nakačenja od raznih koji imaju negativne frekvencije da bi dobio dotatnu moć ili energiju. Naletjela sam na jedno-dvoje takvih. Bio je mladi momak koji je dosta vremena provodio sa (Wicca? - vještice? P.p). (Wicca?- Vještice?p.p.) su bili ozbiljni u vezi svojih paganskih sistema vjerovanja. Privlačili su ljude koji su prilično otvoreni u svoj krug i razni entiteti bi se pojavljivali kada bi oni ulazili u njihova hipnotička stanja pored vatre bubnjajući. Entiteti bi se tu muvali nadajući se da će naći nekoga da uskoće. Jedan od najgorih slučajeva nakačenja sa kojim sam se bavila bila je žena koju je posjeo harizmatički fundamentalistički crkveni (medijum? p.p). Pričala je navodno raznim jezicima. To je bila najjezovitija stvar koju sam radila. Baš jezivo. Svaka religiozna situacija u kojoj niste zaštićeni znanjem i svjesnošću i gdje ulazite u nekakvu hipnotičku praksu i bilo kakav crkveni servis (djelovanje, ceremonija? P.p) može djelovati veoma hipnotički. Ustani, sjedni, kleči, pa opet isto, slušaj sveštenika koji ima veoma karizmatičan način pričanja, ide glasom gore dole… Dobar primjer ovih aktivnosti je prikazan u filmu “Margo”. To je za gledanje važan film, možete ga naći na netu. Pokazuje aktivnosti ljudi koje mogu dovesti do zakačenja. I ljudi mogu biti nakačeni od prilično gadnih entiteta. Da se vratimo na pitanje. Da, ima ljudi koji mogu dobiti moć traženjem nakačenja od strane entiteta tamne energije. Morate biti svjesni toga jer ako počnete otvarati nekoga, nećete znati na šta ćete naići.

Pitanje sa spiska: Šta se dešava sa negativnim ličnostima kao što je Hitler ili šta je sa ljudima psihopatama sa socio-ekonomskom moći? Da li oni bivaju posjednuti nekim elementarnim energijama? Da li otvore vrata za neka viša negativna bića ili energije? Da li dobijaju specijalni tip moći od negdje drugdje koja ih koristi kao proksije? Ili su to samo psihopate i normalna ljudska bića koja su u neredu?
Laura: Oh, otvorio si kantu sa crvima tu. Moglo bi biti bezbroj situacija. Tamno nakačenje, psihopatija, downloadirani- skinuti entitet koji koristi psihopatu, obična vrsta psihopate iz dvorišta-vrta koji nije veoma pametan. Ne bi se moglo znati. Trebalo bi uzeti svaki slučaj posebno. To je interesantno u vezi toga. Interesantno u vezi ljudi na svijetu u većini; iako je puno stvari koje su iste, možete detektovati uzorke, ljudi su mašine koje traže uzorke i ujedno su mašine koje prepoznaju uzorke u isto vrijeme. Svi i svako je potpuno jedinstven. I svaka situacija je potpuno jedinstvena.
Ne bih mogla odgovoriti na pitanje. Moralo bi biti specifično pitanje u vezi specifične osobe. Svaka od ovih stvari bi se teoretski mogla desiti.

Pitanje sa spiska: Hipotetički, ukoliko bi neko preko rada sa terapeutom uspio u velikoj mjeri ukloniti priljepke, šta uraditi da se limitira mogućnost ponovne pojave na istim tačkama ulaza?
Laura: Čini se da sam to do određene mjere pokrila u 3 videu. Morate ojačati snagu, znanje prvenstveno, svjesnost, imati svoje granice, biti svjestan spiritualnog svijeta – šta je to i šta može uraditi. Biti svjestan šta ste vi i šta možete uraditi i šta vi možete uraditi sa grupom. Jer, ima situacija u kojima individue same nisu u stanju da se nose sa nečim. To zahtjeva grupu i grupnu energiju. Uradila sam egzorcizam na jednom momku jednom, bilo je zaista gadno. Dobio je svoj priljepak demona ili šta god da je bilo od djevojke koju sam malo ranije spomenula, ona je to pokupila u “Svetoj crkvi” (vlastito ime crkve, nije šprdanje sa crkvom p.p) i ona mu je to prebacivala svaki put kad su imali seks. Objasnila sam mu štošta prije i poslije sesije o tome šta treba da radi. Trebao je da čita knjige, da ne gleda filmove i sluša muziku koji bi ga odveli u taj negativni prostor. Rekla sam mu da je ovo u osnovi kao hirurška operacija. Upravo si imao operaciju. Nemoj izlaziti vani i igrati se u prljavštini. Ništa nije uradio. Osjećao se dobro, idem u klup na parti. Uradio je to i poslije nekih 6 nedelja: Vratilo se. Rekla sam mu: Ne mogu ti pomoći. Znala sam da je samo htio da se popravi i da neće ništa uraditi od onog neophodnog što sam mu rekla. Žao mi je takvih ljudi i žao mi je onih ljudi koji misle da mogu izaći i igrati se sa takvim stvarima.

Pitanje sa spiska: Kako sam ja to shvatio, najbolja stvar koju ljudi mogu uraditi je da shvate koje su im ranjivosti i da zatvore vrata za priljepke.
Laura: Mislim da sam objasnila da su glavne ranjivosti nedostatak znanja i svjesnosti.

Pitanje sa spiska: Najbolje bi bilo do stvariti kroz promjenu ishrane, čitanje i svjesnost.
Laura: Promjena ishrane dolazi kao posljedica povećanja svjesnosti o vašoj mašini i kako ona funkcioniše. To se dobije od znanja. Sve to ide jedno sa drugim. Kakve filmove gledate, kakvu muziku slušate, sa kakvim prijateljima se družite. Sve te stvari dolaze od vašeg stanja svjesnosti a koja dolazi od vašeg stanja znanja. Znate da sve u vašem životu može uticati na vašu frekvenciju. Trenirate i počinjete birati, povećati šanse da ne uđete u te nekakve situacije.

Pitanje sa spiska: Pitam se da li kad sve te stvari osoba uradi pa je sklonila neke priljepke i nema potrebe da koristi ploču.
Laura: Da, to bi bio idealan način da se to uradi. Kad povećate znanje zaista, zaista puno onda ćete doći u situaciju da znate kad je pravo vrijeme da koristite ploču ili ne.

Pitanje sa spiska: Pitam se u vezi duhova tih ljudi koji su propatili ekstremno zbog psihjatrijski bolesti za vrijeme života. Ako se nakače na nekoga mora da je ekstremno teško komunicirati sa njima i savjetovati ih da idu prema svjetlu radi ozdravljujućeg reciklirajućeg procesa.
Laura:To sam već dotakla. Mrtvi šizofreničar je samo to, mrtvi šizofreničar. Ovdje pored znanja, argumenata i logike morate znati i o psihjatrijskim bolestima da se možete i oko toga pozabaviti i da šiofreničara dobijete da ode u svjetlo.

Pitanje sa spiska: Čitao/la sam da crna… (valjda nakit? p.p) može zaštititi od duhova i negativnih energija.
Laura: Glupost!

Pitanje sa spiska: U vezi toga šta su CS rekli u vezi žive i vakcina i onoga što ste vi rekli u videu, da li je konatminacija živom privlači SP između ostalog?
Laura: Rekla bih da živa sama po sebi nije privlačilac; privlačilac bi bila promjena u frekvenciji energetskog polja vašeg tijela kroz štetu izazvanu od žive. Štetu možete dobiti i od puno drugih stvari. Neki drugi teški metal, problemi u ishrani, hajde da ne krivimo živu samu po sebi. Problem je šteta koju izaziva.

Pitanje sa spiska: Već postavljena.
Laura: Frekvenciju mogu promijeniti i stvari o kojima volite razmišljati.

Kraj


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: pon jun 30, 2014 6:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Po potrebi može u zasebnu temu

SOTT Talk Radio: Terapija otpuštanja duhova - Intervju sa Patrick Rodriguez & Heather Hayes

Sott Urednici
Sott.net
Sri, 19. veljača 2014 09:08 CET

Naslov originala: SOTT Talk Radio: Spirit Release Therapy - Interview with Patrick Rodriguez & Heather Hayes

Izvor: http://www.sott.net/article/274165-SOTT ... ther-Hayes

Prijevod i obrada: Mandrilo i Toda

Nedavno smo imali zanimljivu raspravu s dva ”duševna iscjelitelja“, Patrick Rodriguez i Heather Hayes. Rodriguez je intuitivni iscjelitelj i hipnoterapeut sa dugogodišnjim iskustvom. Uz pomoć vrlo nadarenog psihičkog medija, Heather Hayes, Rodriguez prakticira ”Otpuštanje duhova” i ”duševnu terapiju”, pomažući ”zemaljskim duhovima” i ljudima sa ”nakačenim duhovima”.

Što ti izrazi zapravo znače? Da li neko mora ”vjerovati u duhovni svijet” da bi takvi terapijski modaliteti radili? Kao što Rodriguez ističe, to nije čarobni štapić koji će preobraziti vaš život na bolje preko noći, ali ljudi imaju poboljšanja u svom životu uz pomoć takve ”nekonvencionalne” terapije, barem od učenja nešto više o sebi.

Poslušajte kako su usporedili bilješke Rodriguez, Hayes i bivši hipnoterapeut Laura Knight - Jadczyk u ovoj zaigranoj SOTT radio emisiji.

http://www.blogtalkradio.com/sottnet/20 ... release-duša-therapy-interview-with-patrick-rodriguez-heather-hayes

Ovdje je transkript:

Niall: Pozdrav i dobrodošli natrag u SOTT Talk Radio. Danas razgovaramo sa Patrick Rodriguez i Heather Hayes. U studiju mi je danas naravno pridružen kao i obično Joe Quinn.

Joe: Pozdrav.

Niall: Pierre Lescaudron.

Pierre: Bonjour.

Niall: I Laura nam se opet pridružila.

Laura: Ti si samo tako sretan.

Niall: Hvala vam Laura. Dakle, da, kao što sam rekao, mi razgovaramo s Patrick Rodriguez i Heather Hayes. Rodriguez je intuitivni iscjelitelj i hipnotherapist sa dugogodišnjim iskustvom. Heather je psihički medijum koji radi s Patrickom u prakticiranju otpuštanja duhova i terapije duše. Patrick ima web stranicu SoulRescueSite.com i objavio je knjigu Uputstvo za spašavanje duše otpuštanjem zemljom – vezanih duhova, dok Heather uči psihičko energetsko iscjeljivanje. Velika dobrodošlica oboma, Patrick i Heather.

Patrick: Hvala vam Niall i Joe, doista je čast biti ovdje među SOTT i članovima Kasiopeja (foruma) i hvala vam što ste nas primili.

Joe: Nema problema, to je super da ste se odlučili da nam se pridružite. Dakle, pojam ”spašavanje duše” - to vjerojatno nije vrlo uobičajen pojam, većina ljudi vani u svijetu, recimo, najvjerovatnije nisu, ne bi nikada stvarno stavili te dvije riječi zajedno - što je zaista spašavanje duše i kako ste se, za početak, našli u tome?

Patrick: To je odlična priča zapravo, jedna koju uživam pričati. Spašavanje duše je o pomaganju zemaljski-vezanim duhovima da se oslobode i ona počinje s teorijom da smo svi živi i da ćemo svi mi umrijeti u nekom trenutku i da mi imamo duh. Mnogi duhovi ne idu u svjetlo jer ga ne vide ili im iskrsne nešto hitnije. ljudi to zovu raj, nirvane, kako god želite nazvati ili da to nazovete svjetlo. Neke duše jednostavno ne odu u svjetlo i oni ostaju ovdje u ravni zemlje. Dakle, način na koji sam došao u to je da sam bio u braku prije nekoliko godina s jednom vrlo darovitom, vrlo psihičkom ženom i ona bi kanalizirala anđele i duhovne vodiče. Jednog dana ona je počela čuti korake u hodniku i poludjela. Rekao sam joj: ”Pa zašto si poludjela? Vidiš duhovne vodiče, vidiš anđele pa zašto sad to?” a ona će na to: ”Ovo su mrtvi ljudi”, to me je učinilo da se nasmijem. Rekao sam: ”Pa razgovaraj sa njima, da vidimo što oni žele?” i ona je rekla da nije sigurna da je to u redu. Tako da na kraju, ne želim reći da sam je prisilio, možda sam je izazvao nekoliko puta da to uradi.

Znate, oni su samo zalutali na putu. Prvi mladić sa kojim smo ikada imali sesiju bio je mladić koji je bio homoseksualac i koji je imao aferu sa drugim mladim svećenikom i koji je mučio djecu i tako je svjetlo došlo putem i on je rekao kao ”Nema šanse”. Dakle, volio bih reći da je bio uspjeh i sve je bilo divno, ali on nije otišao. ”Idi u svjetlo”, ona će, ”Ne, to ne radi za mene”. Dakle, sljedeća koju smo učinili bila je malo bolja, onda sljedeći put smo učinili malo bolje, na kraju smo bili u mogućnosti pomoći prvom mladiću. Neki ljudi i neki parovi bi došli kući noću i gledati televiziju, a mi bi došli kući i radili te sesije spašavanja duša. Zatim je počela viđati duhove i bilo je poput ”Oh, ovo je zanimljivo”, tako smo počeli pomagati ovim ljudima sa nakačenim duhovima. Tako sam počeo s radom.

Joe: Heather, možete li nam reći nešto o vašoj vlastitoj pozadini ili kako je sve počelo za vas, ovaj neobičan izbor karijere koju ste izabrali?

Heather: Zapravo, kad sam bila tinejdžer počela sam doživljavati čudne stvari. Mislila sam da sam poludjela, jer bih čula ljude kako pričaju kad nije bilo nikoga u sobi, i neke stvari bi se dogodile oko moje kuće i oko drugih ljudi. Ja bih samo primjetila stvari i onda sam počela da se povjeravam mom najboljem prijatelju kojeg sam znala da je u nadnaravnim i drugim stvarima. On je bio u stanju prepoznati da sam imala sposobnosti i od tamo sam bila u mogućnosti da naučim različite stvari. Počela sam istraživati različite aspekte različitih psihičkih sposobnosti i počela pokušavati da ih proširim. No, to nije bio prihvaćeno u mojoj obitelji, tako da sam na neki način bila ispod radara (sakriveno od obitelji) i družila sam se sa prijateljima istog svjetonazora.

Laura: Heather, dopustite mi da vas pitam. Znate jedna od stvari koju sam našla najfascinantnijom kad sam radila terapije duhovnog otpuštanja, naravno da sam to činila s hipnozom i uz izravan subjekt (osobu) iako sam radila sa (preko) medijumima u nekoliko navrata, ali ono što sam našla kao najfascinantniju stvar je metaforička priroda onog što vidite i ono što doživljavate. Kako to dolazi do vas? Da li samo vidite to ili vi to osjećate ili to nekako dolazi u vaš um kao balon od sapunice?

Heather: Kad netko govori, a ja ne mogu dobiti upravo ono što će riješiti energiju, ja ću dobiti metaforu da mi to objasni malo bolje. To samo dođe u moj um. Nisam posve sigurna kako to objasniti na neki drugi način.

Pierre: Tijekom sesije, vi ste u lakom transu u svjesnom transu, vi niste u dubokom transu. Možete li objasniti kako vaš svjesni ja i duh komuniciraju (imaju interakciju)? Je li to telepatski? Kako to radi i što osjećate? Postoji li granica između vaše svjesnog ja i duha?

Heather: Kad razgovaram s duhovima ili s bilo čim što se pojavljuje meni, oni mi se pojavljivaju kao ljudi poput vas i mene, to je razlog zašto sam mislila da sam poludjela kad sam bila tinejdžerica.

Pierre: Hoćete reći da ih vidite?

Heather: Pa to je kao kad razgovoram sa vama, osim što ako su oni duhovi oni nemaju tu energiju tijela, da se tako izrazim. Oni samo imaju svoju energiju. Ja ne znam da li to ima smisla?

Laura: Da, imala sam stvarno divnu prijateljicu koja je bila apsolutno tako psihička, baš kao i ovo što vi opisuje o sebi i ona je bila prilično starija osoba u vrijeme kad sam je znala i to je bilo davno. Rekla je da joj je to bilo kao da je uvijek skoro kao televizija koja je upaljena gotovo svo vrijeme svaki dan, po cijeli dan. Vidjela je ove duhove ili ove metaforičke slike ili stvari i one su se samo prikazivale u isto vrijeme. To je kao da je gledala na život s dva ekrana. Jedan ekran je stvarni svijet u kojem je bila i ona nije brljala ga ili ga miješala, ali je znala koji je koji. Ali, ona kaže da je to kao televizija, poput ekrana koji vidite cijelo vrijeme, to je jednostavno uvjek bilo tu za nju. Je li to vaša vrsta iskustva?

Heather: Točno, ali u početku je to bilo kao da sam ih vidjela na istoj televiziji, ako to ima smisla?

Pierre: Heather, možete li se spojiti i isključiti po volji iz tog duhovnog svijeta ili se pojavi u vašem životu bez da imate puno uticaja na to?

Heather: Ja kao da to mogu pustiti sada. Isključujem to jer je ponekad previše za baviti se (podnositi) time. Mogu to podnijeti bolje sada. Kad sam bila mlađa ja bih to isključila cijelo vrijeme, ali sada kada bih to isključila, onda je ponekad teško ponovno se povezati.

Pierre: Na primjer u ovom trenutku mi razgovaramo sa vama, da li je činjenica da vi u razgovoru s nekim ljudima pristupate njihovom duhovnom svijetu? Ili vi samo vidite samo ono što mi komuniciramo kroz riječi ili imate neki uvid o drugim stvarnostima (realitetima)?

Heather: Možete li objasniti to malo bolje?

Laura: Mislim da ono što on pita jeste, da li se vi prirodno usklađujete s nama ili želite ciljno usmjeriti zraku ili tako nešto i da željom ciljate takve stvari? Ili je to samo nešto što se događa tek tako? Kao kad ti pričaš s nama, vidiš stvari o nama? Ili morate sa namjerom to uraditi?

Heather: Nije da imam namjeru to učiniti. Mogu vidjeti neke stvari tokom vaše priče. Ali moram da se uskladim u to da bi vidjela vaše energetsko tijelo i sve vremenske linije i sve ostalo što radimo.

Laura: Da, u redu.

Joe: Patrick je ispao iz linije (tel. poziva) iz nekog razloga, a mi ćemo ga morati nazvati nazad, sačekajte. Jeste li tamo Patrick?

Laura: Dobro Heather, recite nam što se ovdje događa?!

Niall: On upada i ispada iz druge stvarnosti!

Heather: Da, nisam posve sigurna. On je imao nekih problema u zadnje vrijeme sa svojim telefonima.

Niall: Ok, mi smo imali takođe problema sa našim radijskim emisijama, one ispadnu tu i tamo.

Laura: Da, kad smo dobili na zanimljivim temama imamo sve vrste elektroničkih problema. To je samo stvarno nevjerojatno, ali smo to nekako odveli u zamahu i pokušati odraditi svoj put kroz to.

Pierre: Možda još jedno pitanje za Heather dok čekamo Patricka da se ponovo povežemo. Heather, kada ste počeli raditi s Patrickom?

Heather: Zapravo, kada sam prvi put počela raditi moju nastavu (časove) htjela sam naučiti različite aspekte, jer ono što činim je da idem naokolo podučavajući (učeći) razna učenja. Nekako to radim na svoj vlastiti način. To je vrsta kao kad učite kako napraviti recept, a onda napravite svoj tip. Tako mi je moj najbolji prijatelj rekao da je on krenuo na ove časove i stvarno mu se svidjelo i želio je vidjeti što mislim o tome. Pristala sam na to, jer mi je zvučalo super. Tada sam upoznala Patricka i iz nekog razloga sam dobila zanimljivu energiju od Patricka. Tako sam ostala pohađati nastavu kako bi naučila više. Tada smo se stvarno počeli povezivati i govoriti o različitim aspektima naše nastave, različite stvari oko kojih se slažemo ili ne slažemo.

Pierre: Prije koliko vremena ste se upoznali?

Heather: Prije godinu dana.

Pierre: U svojoj knjizi Patrick opisuje tri vrste ili tri razine medija, ja sam htio znati da li je u Vašem slučaju bilo da ste odmah došli do ove treće razine medijumskog kanaliziranja gdje možete u potpunosti komunicirati s duhom, vidjeti duh, razgovarati s duhom, itd., ili ste išli kroz prva dva koraka? Kako je to evouliralo? Kako se razvilo?

Heather: Zapravo u početku nisam stvarno obratila pozornost na to previše, jer mi je rečeno od majke da to nije dobro ili je mislila da sam imala psihičkih problema, ili tako nešto, znate na što mislim?

Laura: Da!

Heather: Tako sam pokušala to ignorirati na prvom mjestu. No, dolazilo je do točke jer ako bi postala ljuta i hodala bih ulicom, svjetla bi se gasila iza mene. Došla sam do točke gdje to jednostavno nisam mogla ignorirati više emocionalno. Dakle, tada sam počela razgovarati s mojim najboljim prijateljem o svojim problemima i onda mi je rekao da je ovo način kako se suočiti s njima.

Laura: Da li imate tendenciju da stvari oko vas se razbijaju oko vas na zapanjujuće načine, s vremena na vrijeme?

Heather: Bio je tako na početku, ali otkad sam naučila kako da to kontrolišem malo bolje, ne više toliko sada. No, još uvijek imam problema s satovima.

Pierre: Kako biste opisali glavni osjećaj, glavne osjećaje koji dominiraju u duhovnom svijetu? Šta je glavna emocija za zemaljske (zemlju vezane) duhove?

Heather: Osjećaji koji dobijem od duhova je da oni imaju sirovu emociju, ja ne znam da li vam to pravi smisla? No, u osnovi to izgleda kao kad se odvoje od svojih tijela, oni su samo sirova emocija. Tako da stvarno morate da se otkačite od svojih emocija da bi mogli to podnijeti.

Niall: Zato što je vrlo viscerally (viskeralno, utrobno) za vas? (ni meni nije jasno ovo)

Heather: Točno.

Pierre: Kada pomognete zemlji-vezanom duhu da tranzicira, da li dobijete okus zagrobnog života o kojem ljudi pričaju, to svjetlo, taj mir? Osjećate li dio toga?

Heather: Kad on (Patrick) kaže meni da pomognem duhu da pređe preko, kad on kaže jednostavna tranzicija i sve ostalo, ja ću vidjeti djeliće ili bljeskove njihovog života i onda samo postane jako svijetlo. Ja ne znam da li je to dobro objašnjenje ali to je ono što ja vidim.
(mislim da referira na Patrick koji je upućuje kome da pomogne)
(primjedba: nije jasno iz originala da li je «on» iz početka ovog pasusa taj duh koji kaže da hoće pomoć, ili je to neko drugi koji to traži za tog duha. Ili je transkript nepotpun ili je nejasnoća do samog načina na koji Heather govori. Primjetio sam tokom emisije da je dosta neobična; djeluje kao da govori suzdržano, na momente kao da je nervozna i da govori preko volje ali dojam nije jasan, potpun. Žena je neobična, nesvakidašnja i to bi vrijedilo uzeti u obzir vezano za njen način izlaganja. Po onome što je do sada rekla, čini se da ona mimo uobičajene tel. komunikacije osjetilno obrađuje još mnoštvo podataka, moguće da to utiće na količinu i način izrečenoga...)

Laura: Želim se vratiti do dijela pitanja od Pierra. Koji osjećaj susrećeš? Koju emociju susrećeš kod zemaljski-vezanih duhova najčešće? Je li to kao da se većina njih boji ili su većina njih ljuti ili su većina njih povrijeđeni, uzrujani? Ima li tamo nešto kao prevladavajući osjećaj koji ste dobili od većeg broja njih u odnosu na druge?

Heather: Čini se da je većina emocija na koje nailazimo je osamljenost. Čini se da ne razumiju ponekad zašto ih ljudi ignorišu ili nešto slično.

Laura: Uh, aha.

Niall: Jesu li oni uopće svjesni da su preminuli, da su mrtvi, da se tako izrazim?

Heather: Većinu vremena, ne, ako su prizemljeni (za zemlju vezani).

Niall: Ne? Razumijem (vidim). Dakle, oni će ići naokolo po svijetu misleći da je to isti svijet koji su znali prije i ne razumiju zašto ih ljudi ignorišu, jer oni misle da su oni još uvijek živi?

Heather: Točno.

Pierre: Dakle to je jedan od prvih koraka, pretpostavljam u toj tehnici, jeste da se duh učini svjesnim da on više nema tijelo?

Heather: Točno.

Pierre: Kako su reagirali na ovu vijest?

Heather: Većinu vremena oni tebi ne vjeruju i onda se ukljućuju i druge stvari i onda odjednom počnu razmišljati ”oh dobro, možda jer ne bi vidjeli anđele inače, zar ne?”

Laura: primjetila sam da Patrick koristi posebnu tehniku kad on zove na ”anđele” i ”pomagače” i ostale entitete od kojih traži pomoć, što vidite kada ih stvarno vidite i da li ste ih vi stvarno vidjeli?

Heather: Jesam. On me zapravo pita što ja vidim kad vidim te ”pale”. Opisao mi je što su drugi mediji vidjeli ili mu rekli ono što su oni vidjeli. Ja ih vidim kao ”zlatne ljude”. Sad ja ne znam da li to ima smisla, ali to su ljudi sa jarkim zlatom iza njih.

Laura: Ima li ih puno?

Heather: Izgleda da ima. Kada radimo s ljudima, čini se kao da se pojavljuju sasvim često.

Laura: Moje iskustvo je bilo, i naravno ti znaš cijeli moj način rada, razmišljanje šta god je nešto drugačije. Imam problem sa razbijanjem stvari i imam problema s mnoštvom informacija koje dolaze u moju glavu. Čula sam glasove. Ja sam imala sve vrste paranormalnih iskustava. Ali nastojim spustiti takve stvari dolje i nositi se s njima na izravniji način danas. Ali moje iskustvo je da kad sam radila s medijumom, oni vide da je kao ”Oh, tu je cijeli ovaj paralelni svijet oko nas koji upravo vrvi od aktivnosti.” Je li to ono što vidite?

Heather: Kad smo na našem možete osjetiti da oni ne čine. To ne znači da oni ne pripadaju ovdje, ali to je kao tako nešto. (????)

Joe: Patrick, jesi li tamo sada? Možeš li se vratiti i reći ono što si govorio na početku?

Laura: Da, pričali smo o tome kako si ušao u to i došao si do dijela gdje ti je žena bila vidjela ”demone” ili nešto u tom smislu.

Patrick: To nas vodi u potpuno drugom smjeru, jer sam već bio uključen u to radeći emocionalno otpuštanje, hipnoterapiju, taj tip stvari i vrste kombiniranja svih tih stvari i tako je to samo pravilo smisla da pomognem tim duhovima na terapeutski način. Stalno sam želio saznati tako da mi je to došlo da koristim emocije i energiju i emocije od energije. Dakle, tako je to počelo sa radom kao te terapijske sesije za izgubljene duše i onda smo počeli vidjeti ljude sa nakačenjima, bilo je vrlo očito, jer ono što je vidjela je miješanje ili preplitanje energija i način na koji je to opisala je kao da imate auru ili energiju žive osobe koja je povezana s aurom ili energijom duha. Što je više duh bio priključen, više su bila isprepletena energetska vlakna. Dakle, fokusirajući se na emocije, otpuštajući emocije je bilo ono što je otpuštalo energiju. Tako smo nastavili sa otpuštanjem duhova. Kada je došlo do demona, ono što je primijetila je da su svi imali posao. To je imalo smisla za mene. Bio sam kao oh, ok, umjesto da se bavim sa dobro/loše, jer znam da tu ima puno metodologija u vezi ”pa dobro znate da to što radite je loše i ti znaš da to radiš toj osobi”, to samo pravi smisao ”hej, radite dobar posao ono što radite ovdje”.

Laura: Da.

Patrick: Taj nakačeni entitet je dobio informaciju, a bilo je kao da smo mu nudili bolji posao. Možemo li vam ponuditi bolju nekretninu? Radili smo tako neko vrijeme tako i bilo je efektno, ali eventualno je na kraju počela kanaliziranje duhovnog vodiča koji je u osnovi govorio ”Čuo sam tvoj poziv iz svemira i ovdje sam da pokušam pomoći”. Bilo je to nevjerojatno iskustvo za otprilike dvije ili tri godine, nekoliko puta tjedno. To je bilo kao da idete na koledž za otpuštanje duhova i takve stvari. Dakle, Laura, kada govorite o vašem kanaliziranju, imao sam vrlo slično iskustvo, bilo je to poput fakulteta, bilo je kao pisati bilješke, bile su instrukcije što raditi, bilo je kao da je kanalizirala profesora koji bi rekao da je to ispravan način. Pa sam učio na taj način.

Ono što je radni model je da imamo pale anđele koji zapošljavaju bića, ako hoćete. Ta bića, odnosno ljude koja uposle, ja zovem radnici. I oni služe kao način da anđeli rezoniraju s svojim traumama i boli. Dakle, imate osobu koja ide kroz nešto stvarno traumatično u jednom ili drugom životu ili čak u ovom životu. To je kao da ja nikada ne želim da se to dogodi više i to je ključna razlika. To nije ja želim ovo ili ja želim ono. To je ne želim ovo ili ja ne želim ono. Tada slijedi poziv i radnici su stavljeni u ”da, ja rezoniram sa tvojom boli”, a zatim ti radnici obavljaju svoj rad (proživljaju traume nakačenih entiteta ili palih anđela), tako da oni ne moraju osjetiti tu bol. Taj radni model se razivio tokom vremena. No, sve to vrti oko emocija koji odgovaraju (korespondiraju) energiji.

Laura: Pa, mislim da je stvarno fascinantno na taj način kako ti to kažeš, vi radite donekle drugačije. Došli ste na to iz malo drugačijeg puta nego što sam to ja uradila. No, u isto vrijeme, to je vrlo slično.

Patrick: Kad sam vidio vaša videa, bio sam tako impresioniran i zahvalan, jer ste jedina osoba za koje sam svjestan da je stavila svoju cjelokupnu metodologiju besplatno dostupnu online i svijet čak ni ne zna koliko dar koji ste mu dali uradivši to na taj način. Dakle, u ime svih, hvala vam za to

Laura: Pa hvala ti, to je samo jedan od načina da se to uradi. Mislim da je to kao vrsta pragmatičnog načina. To je kao dizajnirano da rade za svakoga, pa čak i nekoga tko nije nužno vidovit (psihičan) ili posebno nadaren. Kao što sam rekla, obično bih radila sa osobom koja je izravno pod hipnozom, ali dovoljno često sam radila s medijumom i otkrila sam da je to iznimno zanimljivo i kao što sam rekla u videu, koristila sam dosta eksperimentalnog rada. Ja bih radila s medijumom, dobila cijelu sliku ne radeći ništa, samo dobila sliku i stavila osobu unutra, stavila je pod hipnozu i gledala da li ono što medijum vidi je ono što subjekt vidi. Bilo je dovoljno korespodencije da me uvjeri da ono što se događalo je bilo stvarno.

Patrick: Oh da, oh da i ja to radim korak dalje da, čak i ako ono što ja nađem nema dovoljno podudaranja - tako će Heather vidjeti nešto metaforičko i klijent će reći ”ne, to ne osjećam kao točno”. Ja sam kao ok, slušajući klijenta i slušajući Heather, ja ću prije poslušati Heather. Energetski to će biti nešto što je izravno povezano, to je temeljno i jednostavno se dogodi. Sve za čime idemo energetski bit će dovoljno da uzrokuje domino efekat za osobu, a to je ono za čime idemo. Ne idemo za nečim i mislim da je to nešto što je vrlo različito od ljudi koji pokušavaju dobiti sve ove detaljne informacije o prošlim životima i detaljne informacije o duhovima i kada su se nakačili i tako dalje i tako dalje, sve do čega nam je stalo je da pomognemo ljudima da se osjećaju bolje, dobiju veću kontrolu nad svojim životima.

Laura: Da, i to je u konačnici o čemu se radi. Morala sam proći kroz određeni broj godina eksperimentisanja sa time, dobiti neka uvjerenja u mom umu da je to istinito, jer to je putovanje, to stvarno je to. I onda kad ste konačno shvatili da je tako stvarno i da u osnovi postoji mnoštvo entiteta oko vas cijelo vrijeme, to vam daje potpuno drugačiju perspektivu o svijetu.

Patrick: Da, oh Bože da.

Joe: Patrick, jedna od stvari o kojima govoriš u svojoj knjizi, Priručnik spašavanja duša, je dio o problemima u smislu kako se te stvari zapravo na prvom mjestu dogode. Kako se ljudima dogode nakačenja ili zašto su oni zemaljski duhovi, kako ih zovu, je da se ljudi nisu učili. Živi ljudi nisu naučeni o tome kako, oni nisu naučili točne informacije o smrti, šta je to i što se događa nakon toga. Možete zamisliti zbunjenost koja se temelji na ovoj teoriji o životu nakon smrti i reinkarnacije. Možete zamisliti onda zbunjenost ateiste kad umre ako su prezentirani s nečim kao što je ovo.

Patrick: Da. Uzmimo samo medicinski model svijeta. Medicinski model u svijetu je sve o održavanju ljudi na životu. Zaboravite na kvalitetu života. Ponekad, u slučaju nekih ljudi je to je kao do desetak različitih lijekova bez obzira na nuspojave. Čak i čuvanje osobe u životu u vegetativnom stanju, tu postoji strah od umiranja iako ćemo svi mi to učiniti. Dakle, tu je ta masovna svijest o strahu od smrti, mi ne znamo kako umrijeti. Tu je vjerski kontekst, kao, postoji raj i tamo je pakao i tako osoba umre i to je kao ok i što sada? Iako za svakog od nas to je vrlo prirodan proces i ako mi samo idemo sa tokom, sve će raditi, a to uključuje i, usput, ljude koji su počinili samoubojstvo. Postoji ogromno pogrešno imenovanje o tome ako počinite samoubojstvo da idete ravno u pakao.

Ono što smo vidjeli iznova i iznova je da to nije slučaj, to nije točno. Ako imate sve te samooptužbe o tome, to je druga priča, onda to postaje vrlo bolno iskustvo. Ali, ako ste učili da je u redu da se umre, čak i ako ste učili u vjerskom kontekstu, ako ste učili da se usredotočite na Isusa ili majku Mariju, vi ćete još uvijek biti u redu. No, ljudi koji ostaju pri zemlji, to nije uvijek u strahu. To bi mogla biti majka koja se brine za svoju djecu, pa je iz ljubavi, iz brige, iz straha, ona trči svojoj djeci u duhu ali ona nema fizičko tijelo otac ili dijete kojem je rečeno ”ne idi blizu bunara”, a zatim pada u bunar i utopi se. Sve ove stvari su stvarni primjeri ljudi koji su ostali pri zemlji koji sam naišao.

Laura: Da, za mene je to isto kao u trajnoj tragediji da su mnogi ljudi bili toliko zbunjeni i tako izgubljeni i ja bih rekla ljudima znajte što radite to je da radite terapiju s nekim tko više nema tijelo kroz vozilo od nekoga tko ima.

Patrick: Apsolutno.

Laura: Druga stvar koja bi me uzrujala je što si upravo rekao, ljudi nisu naučili kako umrijeti, a ipak je jedna stvar da svaki od nas će to učiniti i da je to neupitano. Svi ćemo umrijeti, a ipak naše društvo, naša kultura, naša civilizacija ne nosi se sa time i mislim da to samo stvara taj ogroman oblak patnje. Ne samo na razini duhova koji ne znaju kako umrijeti, ne znaju što učiniti nakon što su mrtvi. Ali ljudi na koje se vežu, jer oni su tamo i oni imaju neki strah (osjetljivost) na koji se ti duhovi mogu nakačiti. To je samo jako tragično, to je tragično.

Patrick: Laura, znam da promičete knjige Don Juana (Huana). Vidio sam da je u nekoliko vaših pisanja i ja volim to usput, da je Don Juan rekao više puta Carlosu (Karlosu) da se sprijatelji sa smrću, pusti neka smrt bude tvoj prijatelj.

Laura: Oh da, ne bi se smjelo zaboraviti da je upravo iza vašeg lijevog ramena cijelo vrijeme.

Patrick: To je točno.

Niall: Da, zapravo sam čitao sinoć u vezi starog Rima, kad god bi vojni general, u ovom slučaju Cezar, zaslužio čast da ima trijumf kroz grad, on bi paradirao ulicama Rima i dio tog rituala bio je da bi netko bi trebao stajati preko njegovog desnog ramena stalno šapućući mu u uho nešto poput ”i vi ćete umrijeti”, iznova i iznova, da ga zadrži pod kontrolom.

Joe:” Ti si samo čovjek a ne bog i ti ćeš umrijeti”, tu vrstu stvari.

Pierre: Da li se ikad dogodilo tijekom terapije otpuštanja duhova da duh gost i domaćin odluče ostati zajedno?

Laura: To mi se dogodilo.

Patrick: Da, to je zapravo naš prijatelj koji je bio samo uvjeren da duh je bio prisutan, iako je bio vezan za zemlju, on mu je pomagao i to je bilo od obostrane koristi, a ja sam kao (rekao) ”U redu, što ćeš ti učiniti?”

Laura: Jedan kojeg sam imala je bio sedamdeset i nekoliko godina star čovjek čiji se otac bio nakačio na njega otprilike u dobi od 19 godina kada mu je otac umro (kada je imao 19 godina) i bio je s njim sve te godine, a on nikada nije bio u mogućnosti imati rezoluciju o ne biti tamo kad mu je otac umro. Kad je došlo vrijeme za napraviti oslobađanje on je rekao: ”Ja ću uskoro ići i sam, ne možemo li ići zajedno?”

Patrick: Wow. Ako smijem, to je zapravo gdje terapija duše ili onoga što činimo dolazi na mjesto tako važno. Kao što sam rekao, ono iskustvo koje smo imali s prijateljem i to je bilo tijekom nastave koju sam učio. Bio sam učio posebno otpuštanje duhova u toj nastavi. No, kada radimo sesije sa klijentima, ono što radimo konkretno osim otpuštanja duhova, mi također radimo na energetskom tijelu, na aura energetskom tijelu, kako god to želite nazvati i mi pomažemo da se oslobode te veze. Dakle, mi otpuštamo potrebu da imaju nešto izvan sebe, tako da oni znaju da je njihova vlastita božanska veza dovoljna. Mi pozivamo druge energije kao što su ljubav, samo-prihvaćanje, stvari ove prirode, šta god osoba treba da pomogne neutralizirati traumatski događaj u njihovom životu koji je uzrok te emocionalne potrebe. Kada to učinimo, nemamo potrebu da držimo vanjske energije koje su okolo.

Vrlo često imamo fragmente duše roditelja. Dakle, ako imate vrlo oholu majku koja želi kontrolirati vaš život, čak i dok je ona živa, ona još uvijek može slati vam fragmente duše da budu u vama. Vi ćete imati ljudi poput ”ja mogu čuti moju majku stalno dvadeset četiri sata dnevno u uhu” i to se događa, to je vrlo često. To je prilično česta pojava samo zato što majka ima fragmenate duše prikačene na kćer ili sina i mi moramo raditi na energiji osobe da bi mogli biti u mogućnosti da ugodno otpustimo ove fragmente duše.

Pierre: To me podsjeća na Don Juana u jednoj od tih knjiga Kastanjede. On napominje da kada muškarac i žena imaju seksualne odnose, postoje energetski linkovi koji se stvore i traju sedam godina.

Još jedno pitanje koje je mi je palo na pamet, spomenuo si slučaj tog prijatelja, gdje su očito gost i domaćin bili sretni zajedno. Jeste li imali slučajeve gdje se domaćin želio riješiti gosta, ali se nije uspio riješiti gosta?

Patrick: Ne mogu se sjetiti jednog. Ne želim reći da se nije nikad dogodilo, ali ja se ne mogu sjetiti jednog... Heather?

Heather: Pa, kao kad radiš čišćenje kuće, mislim da bi moglo tako usporediti. Jer malo vremena sam radila kućno čišćenje i tamo je bio moj bivši, njegova baka je stajala tamo i nije joj se svidjelo ono što su radili samoj kući pa ih je htjela van. Ja ne znam je li to stvarno uspoređujuće s onim što ste tražili. Ali mislim da je slično.

Niall: U psihologiji, u psihoterapiji, ako netko ima problem i ide tražiti pomoć sa određenim problemom, terapeut će obično brzo shvatiti da postoje mnogi problemi i da su povezani svi zajedno. To često traje im prilično dugo vremena za osobu da radi kroz to. Dakle, to je ono što sam primijetio da je velika razlika između toga i što se događa ovdje, gdje se čini da u roku od nekoliko minuta ova vrsta duševne terapije može uticati. To je veliki nesrazmjer. Je li to zato što je vrijeme različito na ta dva mjesta ili to samo radi drugačije? To radi na različitim pravilima, možda?

Patrick: Pa, prva stvar je, iako ja cijenim zapažanja, da stvarno ne želim da kažem da je ovo čudotvorni lijek ili da je to budi-sve-i-završi-sve i idemo zamahnuti čarobnim štapićem i vaš život će biti posut ružama i dugama. To nije slučaj. Nakon što sam to rekao, jedna od stvari koju stvarno poštujem u Laurinim videima je kad ona uvodi temu duhova i efekte života duha je jedna od stvari s psihoterapijom, tradicionalnom psihoterapijom - s izuzetkom doktora Shakuntala Modi - većina psihijatara i psihoterapeuta ne priznaje (bolje odgovara riječ prepoznaje) postojanje duhova ili njihov utjecaj na živote ljudi. Dakle, samo uklanjanjem tih stvari, to ima veliki utjecaj na ljude.

Da dodam, u radu na duhovnoj strani i na strani energije, kao i na strani svjesnog vjerovanja, vjerujem da smo u stanju imati veći utjecaj na ljude i tako da sam jako otvoren za davanje ljudima vježbe za dizanje svjesnosti. Dakle, to je kao ok idemo raditi s vašim energetskim tijelom da otpustimo ove duhove. No, isto tako ako bi željeli učiniti neke od ovih vježbi disanja ili bih možda preporučio nekome da radi vježbe poput emocionalna sloboda tehnikom (Emotional Freedom Technique), EFT, radeći vježbe dodirom (taping). Takve stvari, tako da je to kombinacija, a ja znam da Laura također radi puno toga. Tako da to nije samo jedna stvar, sve te stvari i ove kombinacije, ja vjerujem da je to ono što ima veliki utjecaj.

Laura: Da, ne postoji čarobni metak i ljudi moraju akumulirati znanje, znanje o sebi i znanje o stvarima u svijetu i da primjenjuju sve te stvari na njihove živote. Imala sam jedan slučaj koji je bio stvarno težak slučaj, a zapravo to je vjerojatno razlog zbog kojeg sam napustila da to radim i to je bio jedan od onih, ja ne znam da li ste ikada imali jedan, ali to je bila jedna od najgadnijih stvari koju sam ikada našla i bila sam devastirana mjesecima poslije toga. Uzela sam momka, vi ga otvorite i saznate što se nalazi unutra i učinite najbolje što možete. Sastavite ih a onda im kažete ”hej upravo si imao veliku operaciju sada, ne idi van igrati se u blatu”, i što je učinio? Izišao je van i igrao se u prašini. Dva ili tri mjeseca kasnije on je na telefon i kaže mi ”to se vratilo, to se vratilo!” Rekla sam mu: ”Žao mi je, ne mogu ti pomoći sada”.

Patrick: Da, to boli.

Joe: Patrick, postoji knjiga vani i postoje svjedočanstva o tome što je opisano kao demonska opsjednutosti. Postoji knjiga od Malachi Martin zvana «Taoc vragu» (Hostage to the Devil) i ima pet ili šest studija slučaja stvari kao što je egzorcizam, ja ne znam da li ste gledali film tog nivoa (te vrste). Je li to na istom spektru kao ono čime se vi bavite? Ili je to nešto sasvim drugo?

Patrick: Čovječe, stvarno mrzim govori o ovoj temi, ali znam da je to nešto o čemu se mora diskutovati.

Pierre: To je uzbudljivo za slušatelje.

Patrick: Da, u redu idemo.

Laura: Ja ću učiniti video o tome, ali to nije nešto što jedva čekam.

Patrick: I ja zamišljam da je vjerojatno vrlo sličan strah gdje postoji toliko frke (pretjerivanja) oko toga. No, kada se stvar svodi na to, to je stvar perspektive. Ali, to je također vrlo realno. Dakle, to je realno, to je realno.

Laura: Da.

Patrick: Katolički ritual egzorcizma, a to je vrlo slično kao korak po korak, poput receptu raditi egzorcizam i nisam siguran da li je većina ljudi čak i shvatila to da je to prvo uradite to, onda uradite ono, onda uradite ovo. To je vrlo antagonistički ritual.

Laura: To je glupo (smješno).

Patrick: To je smiješno, možete reći to, to je jedan od načina kako se to može reći. Vi vežete osobu na krevet, imate nekoga da drži osobu dolje, to je traumatično za osobu koja je zapravo primila uslugu. Očekivano trajanje života katoličkih svećenika koje učine ovaj izbor karijere je jedan od najkraćih očekivanog trajanja života. Nakon što sam to rekao, ono što ja nazivam radnicima je ono što će drugi ljudi nazvati demonima. Moje je uvjerenje da kad se nosim s radnicima, to je isti tip bića koja će baciti jednog katoličkog svećenika o zid. To je moje uvjerenje. Nikada nisam bio bačen uza zid. Imao sam neku vrstu neugodnih iskustava.

Laura: Da.

Patrick: Medijum sa kojim sam radio u jednom trenutku, mi smo bili usred sesije, a ona je morala povratiti u kantu. Radili smo sa jednim gospodinom, koji je u to vrijeme je živio vrlo blizu nas, došao je na sesiju uskoro čim smo počeli raditi s njim na temu, njegovo se tijelo počelo trzati i onda on izlazi i on je u redu i ispalo da je postalo kao zanimljivo. Dakle, čim je on imao ”demona otpuštenog", on se više nije grčio kad je govorio o ovom određenom predmetu na kojem je radio. Znate različite stvari kao što je to vjerujem da oni postoje, a ja vjerujem da je naš način rada sa ”demonima" je vrlo, vrlo, vrlo uljudan. Naš način rada s palim anđelima je vrlo respektabilan. Jedna stvar koju nekako nalazim čudnom u mom vlastitom način govora je da sam primjetio da izgleda da govorim na drugačiji način kada razgovoram sa palim anđelima. To je kao da idem stari engleski način govora, to je stvarno čudno. Ja sam uvijek kao - što je to bilo? No, to je vrlo, vrlo, vrlo uljudan način i vjerujem da je to ono što nas drži na sigurnom. Ja sam govorio o duhovnom vodiču koji je radio ovaj trening sa nama.

Sada je jedna od stvari koje bi mi rekao iznova i iznova i iznova je da morate doći goli. Bio sam - kao što to znači, jer tada smo koristiti svijeće i pokušati učiniti ona prizivanja zaštite. Tada je on išao kao, ”kada se bavite ovim razinama bića, palim anđelima, sada morate doći goli" i bio sam prestrašen da čak nisam uzimao bilješke, jer ja sam uvijek uzimao bilješke i slične stvari. No, kada je riječ o palim anđelima, pobrinem se da razbistrim krug, razbistrim um, a to je biti samo u stanju bića i on je obično govorio, na ovoj razini, ne možete to učiniti, morate biti.

Laura: Da.

Patrick: Pa ja mislim da demoni su stvarni, apsolutno. Da li mislim da slijede iste smjernice filma, apsolutno ne. No, to je neka zastrašujuća stvar.

Pierre: Kako raširena je prema vašem iskustvu, u postotku klijenata sa radnicima i sa palim anđelima otprilike?

Patrick: Dopustite mi da izokrenem pitanje i zapitajte se, uključujući i sve naše slušatelje, koliko nas ima problema? Koliko mnogo od nas imaju boli, bolove, drame, traume ili priče koje sami sebi kažemo, neriješena pitanja iz odnosa, od roditelja, od radnog iskustva?

Pierre: Svatko valjda. Znači li to da svi imamo radnike i pali anđeli nakačene na nas?

Patrick: Vjerujem da svatko od nas ima neku vrstu nakačenosti. Tamo gdje je potisnuta energija, imamo energetske prekide. Gdje imamo prekide, imat ćemo kao svjetionik za zemlju-vezane duhove. Većina duhova koji dolaze k nama, ljudi misle” oh to je posjednuće”. Većina duhova koje sam pronašao su kao ”oh, osjećam tvoju bol, ja imam tu istu bol takođe”, a to je više rezonirajuća energije, a ne opsjednuće po sebi.

Sada hajdemo govoriti o palim anđelima i demonima, ako želite. Većina ljudi ima neku vrstu automatskog ponašanja koja im se ne sviđa. Cestovni bijes; ako ih netko pretekne ili presjeće na autocesti. Ja uzgred živim u Los Angelesu, tako da sam vrlo upoznat s ovim konceptom. Netko vas prekine-presjeće na autocesti, ali postoje neki ljudi koji samo pomahnitati i to je kao da ih je netko napao osobno i svi mi to ili mnogi od nas imaju to automatsko ponašanje. Za neke ljude to je autocesta, za neke ljude to bi mogao biti plač bebe. Što to radi je da izazove povredu unutra i to ne znači da ta osoba nekoga odsjeće. To sve nepravde koje ste ikada imali sada pokreću one demone iznutra i to je vrlo brz način za reći, ne da li imate demona, nego gdje imate demona. Mislim da mnogi, mnogi, mnogi od nas imaju demone i pale anđele nakačene. Ali to je moj radni model. Ja ne znam je li nužno da je to realno, ali čini se da je vrlo konzistentan s radom.

Niall: Kako da onda procijenite svoje rezultate? Na primjer klijent odlazi i njihov život se poboljšava, nešto se promijeni u njima? Kako možete reći da je bilo efektivno?

Patrick: Oh Bože. Ja samo radim sve to, otpuštanje duhova, iscjeljivanje prošlih života, balansiranje čakre i ako je ta osoba kaže ”oh da moj život je postao bolji”, ”Ja sam više u miru”, ”Ja ne vičem na moju dijecu"... hej, to je super. Ali znate da je to isto što će terapeut učiniti.

Joe: Pretpostavljam da kada se govori o nakačenjima ili nakačenim zemlji-vezanim duhovima koji potkrepljuju ove ideje da su postali nakačeni zbog nečega od traumi u ovom životu, to je poput svjetionika, kao što ste rekli. Je li moguće da, ako osoba koja se nosi sa time kao što je Niall sugerirao putem psihoterapije ili nekom vrstom terapije koja bi prirodno oslobodila ove vrste nakačenja jer ne postoji taj svjetionik više ili tu nema te rezonancije?

Patrick: Apsolutno i to je razlog zašto opet ići natrag na rad SOTT i Kasiopeje, kada sam počeo razumijeti, a ja još uvijek zapravo ne razumijem u svakom slučaju, ali gledajući Laurina uvodna videa, poticanje ljudi da daju jedni drugima obave posao, a što sam uz pretpostavku da postoji puno rada na emocionalnom otpuštanju ili ono što ja nazivam rad emocionalnog otpuštanja, kao i samospoznaje, samo-introspekcije. Da, to će otpustiti vaš zaglavljenu energiju i otpuštanje zaglavljene energije će onda pustiti te duhove da odu. Kada je riječ o demonima i palim anđelima ipak, ono što sam našao u prošlosti je ono što će učiniti je da ih ne pustite, to ih čini uspavanim i vrlo često uspavanim za inkarnaciju. Mi još uvijek imamo posla sa učinkom multi-inkarnacije, ali većina nas se ne interesuje za to, nije nas briga. Ako imamo dobar život, to je sve do čega nam je stalo. Ja vrlo potičem rad.

Pierre: Imam pitanje...

Joe: Prije nego što odete na Pierrea, imamo li pozivatelja na liniji?

Pozivatelja: Da.

Joe: Bok, kako se ti zoveš?

Pozivatelja: Bok moje ime je Thor, zovem iz Danske.

Niall: Pozdrav.

Pierre: Bok.

Thor: Pozdrav.

Patrick: Hi Thor.

Thor: Bok, zovem da pitam o povezanosti terapije otpuštanja duhova i karme, i ja se pitam da li gledate na karmu kao ravnotežu dobrih i loših djela, i ako uklonite nešto kroz terapiju otpuštanja duhova, da li to na neki način narušava ravnotežu iz prirodnog stanja, da se tako izrazim?

Patrick: Strašno dobro pitanje. Dakle, prvo ću se baviti sa riječi karma. Karma kao što ste opisali je ravnoteža dobrih i loših djela. Karma je, to je bilo objašnjeno meni i u poslu koji sam učinio, nije ravnoteža dobrih i loših djela. Nego je prije da je zapela energija. Dakle zapela energija, recimo da kao primjer imamo dva ratnika na bojnom polju. Jedan ratnik se bori za svoju obitelj, za njegovu zemlju a drugi ratnik je regrutovan u službu i osjeća da ono što on radi nije u redu. Oni se bore rame uz rame. Jedan će izaći iz te bitke, umrijeti i tu nema karme uopšte, nego energije koja je zapela. Ja sam umro, i ja sam u miru s tim. Drugi ima samo-osudu na sebi ”što sam učinila bilo je pogrešno, to je strašno i osvetoljubivo na ljude koji su me ubili”. To je zapela energija koju mi nazivamo karma.

Thor: U redu.

nastavak slijedi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: pon jun 30, 2014 6:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
nastavak

Patrick: Pa što ćemo onda kada idemo u prošle živote mi pomažemo da se otpuste te emocije, da se otpusti ta energija. U slučaju ratnika, to je kao da pustite osudu koju on ima na sebi i tako to mi radimo je da otpuštamo energiju i to ublažava karmu.

Thor: Znači, ako sam to ispravno shvatio, to nije toliko potreba za balansiranjem. To je više pitanje uklanjanja što je zapelo i sa procesom otpuštanja duhova uklonite ono što je zapelo i to bi imalo isti učinak kao balansiranje, manje ili više.

Patrick: Da i mislim da je to još jedan način da se kaže da je balans kada se energija kreće, tada je energija u ravnoteži.

Thor: Dobro, ako imate skalu i na jednoj strani imate nešto teže, a na drugoj strani nemate ništa, onda ako ste uklonili težu stranu, to je još uvijek u ravnoteži.

Patrick: Da, to mi se sviđa.

Thor: Izvrstan, pa hvala puno za odgovor. Mislim da ima puno smisla.

Patrick: Hvala na pitanju.

Thor: Nema problema.

Joe: Hvala vam Thor.

Thor: Hvala, pozdrav.

Niall: To me vodi na pitanje koje sam imao: očito je jako... vi kao svirate po uhu (sluhu) i imate metodologiju, jer u svakoj situaciji trebate...

Patrick: Kako to mogu uzeti?!

Niall: Pa, ono što želim reći jest, što ako duhovi i ili energije koje se nakačuju i otkačuju kroz jedan životni vijek ili mnogo života, da li je to dio prirodnog procesa učenja za pojedinca i da li vi ikad brinete ili se pitate do koje mjere mogu utjecati na to (možete utjecati na to)?

Patrick: Opet imamo osnovnu pretpostavku i osnovna pretpostavka je da smo ovdje kako bi učili. Moja osnovna pretpostavka, nema pravog ili krivog ovdje, to je samo moja bazna pretpostavka, a to je kako nosim ono što činim, je da mi nismo ovdje da učimo, nego smo ovdje da bi doživjeli. Dio iskustva je nositi naprijed ove prošle energije i da prošla energija može biti energija iz djetinjstva. Dakle, u mom slučaju sam imao oca alkoholičara i on je obično dolazio kući i vikao i bla, bla, bla. Mnogo, mnogo godina sam nosio taj strah, tu nesigurnost i onda kad sam počeo da shvatam ”hej ja ne moram nositi ovo naokolo više”, počeo sam to puštati. Dakle, u mom životu došao sam do iskustva, pa neki bi rekli da sam došao do iskustva, imajući oca alkoholičara. Ja bih volio misliti da sam došao da doživim stvari poput ”hej idem na jedrenje” i raditi sve te druge zabavne stvari, planinarenje i sve ove ostale velike stvari. Ali ja ne mogu u potpunosti biti prisutan i raditi te stvari na najvišoj razini dok još nosim te strahove i nesigurnosti. Ima li to smisla?

Laura: Da, ali onda stvar je u tome stvar koja vas je učinila da ste u stanju obaviti da pustite znanje koje ste naučili, tako da je to bio moderator za novu razinu iskustva. Jeste li gledati moje video o teoriji informacija?

Patrick: Ne još.

Laura: Imam dva videa o teoriji informacija. Znaš da sam udana za fizičara i da razgovaramo o tim stvarima puno, pokušavajući pronaći stvarno znanstveno objašnjenje za stvari i pokušavamo razumjeti stvari. Da, znam kako većina ljudi o paranormalnom misli da je to gubitak vremena, ali ja ne mislim da je toliko gubljenje vremena, jer to je ono što čini da moj brod plovi. To je pronalaženje objašnjenja za stvari koje imaju smisla. Mi dosta govorimo o tim stvarima, osobito o teoriji informacija i stvar koju sam opet i opet i opet primijetila jeste da je unos podataka to koje mijenja stanje. To je kao da imate fazne prijelaze, vi dodate informacije hladnoće na uzorak vode i, u određenom trenutku imate fazni prijelaz kada se voda pretvara u led. Ili dodate topline toj vodi, što je oblik informacija, te u određenom trenutku voda počinje kuhati, a zatim se pretvara u paru ili isparenje. Dakle tako imate nekoliko stanja vode.

Ljudska bića, mislim, su takvi, oni su poput tog uzorka vode, i vi možete pridružiti podatke njima na ovaj ili onaj način i oni mogu promijeniti svoje stanje. Znači vi promijenite svoje stanje od osobe koja je mučena vašim dodavanjem informacija, dodavanjem znanja, vaše svjesnosti i onda odjednom, u određenom trenutku, sa možda nekakvim radom na sebi, možda nekim vježbama disanja, možda nekom psihoterapijom, možda samo sa nekom vrstom stvari kao svijesti. Odjednom prolazite kroz faznu tranziciju i vi postajete vodena para ili ste postali led. Promijeniti ste svoje stanje, ali to je zato što su informacije bile dodane. Zar ne?

Patrick: Oh. Ja bih rekao da informacija... apsolutno, u pravu si. Ali to je iskustvo nje i mislim da je to samo drugačija riječ ili način na koji sam koristio riječ?

Laura: Da. Iskustvo je znanje, to je učenje nečeg. Mislim da smo tu da predstavljamo svemir, kozmos. Kozmos sebe doživljava kroz nas. I voli učiti stvari, jer kao što mi iskusimo stvari mi i učimo stvari i kao što učimo stvari mi stalno mijenjati naše stanje. To je ono što mislim da bi bilo zanimljivo, promjena stanja i one dođu ponekad postupno, samo dodate malo, dodate malo, dodate malo... a onda odjednom - buum - tu je to veliko kaotično razdoblje u vašem životu. I odjednom ste u cijelom novom mjestu i radite cijelu novu stvar, a to je samo jako divlji način da se to dogodi.

Joe: Na neki način to je slično, Patrick, kada vi primjerice susretnete možda nakačenje koje ima probleme prošlih života i vi pozovete anđele, itd. da bi tom nakačenju pokazali da, tom entitetu ili što god to bilo, toj osobi koja pokaže razloge zbog kojih se prošli život dogodio i način na koji se to dogodilo; ako ne želi otići ili ima problem i obično, kako ste to opisali u vašoj knjizi, oni su sretni da odu u svjetlo. Sigurno bi to važilo i za živo ljudsko biće takođe. Ako bilo tko od nas može razumjeti da imamo pitanja iz ovog života ili s nekim ili sa nekim iskustvom, i ako smo u stanju shvatiti zašto se to dogodilo, jer najčešće je to za ljude koji imaju nesposobnost da razumiju zašto i drže se neraspoloženja.

Laura: Da to je ono što sam primijetila kod svih naših članova, članova grupe i članova foruma koji su imali sesije. Za većinu njih, velika olakšavajuća stvar koju oni doživljavaju je informacija. Imala sam prošli život, a naravno znate da većina ljudi nema sjećanja o svojim prošlim životima, oni nemaju nikakve tragove o tome i tako dalje. Heather im daje tragove, ona govori o tim prošlim životima, a vi dajete informacije u interakciji i bavite se nakačenjima i tako dalje. Čula sam ih kako kažu ”vau, nikad nisam razmišljao/la o tome na taj način”, a onda je tu ova ogromna količina olakšanja dobivajući to. Dakle, to intelektualna stvar koja ide uz energetsku stvar i koje se sastaju negdje u sredini unutarnje jezgre te osobe i odjednom oni počinju nešto shvatati i razumjeti zašto su učinili ovo toliko puta i zašto su oni činili iste pogreške ponovo i ponovo. Znate ”Imao sam taj prošli život u kojem sam učinio ovo i to i to se dogodilo”. Tako, za njih je to kao ovaj veliki ulaz informacija od onoga što vi činite a što je gotovo jednako važno, mislim, kao stvarno ulazeći tamo i radeći energetski rad.

Patrick: Pa hvala vam što ste podijelili to. Hvala vam za stavljajući to u smislu koji je dobro poznati meni, tako da sam upravo naučio nešto!

Laura: Ulaz informacija! Da, to je bilo izvanredno.

Patrick: Ja ću morati da razmislim o ovome nakon šou-a (emisije). To je vrlo duboka stvar. Ja ću morati stvarno da razmislim.

Laura: Da, jer je bilo nekoliko ljudi sa kojima sam imala neke privatne diskusije i koji se nisu osjećali prilično ugodno s pisanjem o tome na javnom forumu i rekli su: ”Imao/la sam taj problem, oh moj Bože”, a ovdje je taj odgovor a oni bi rekli: ”Bože moj, to objašnjava sve" i to kao da ih oslobađa da bi mogli razmišljati o svom životu na potpuno drugačiji način, a to je upravo nevjerojatno. Upravo sam bila jako impresionirana od toga.

Patrick: Znate, moram uzeti trenutak da se puno zahvalim Hesper/Corey. Samo hvala vam od sveg srca za samo otvaranje, samo za forum. Tek sam to pročitao prvi put prije par tjedana i baš sam bio zatečen sa sirovim emocijama koje ljudi dijele, njegove strahove kao i hrabrost za to. Mislim, to je jako duboko, intimno, osobne stvari koje ljudi dijele tu o svojim sesijama. Hvala vam svima koji ste to učinili. Stvarno sam u strahopoštovanju o tome što ste stvorili ovdje. Zato se posebno zahvaljujem vama Corey.

Laura: Pa, on je stvarno sladak momak. On je ovdje bio da nas posjeti nekoliko puta i samo prekrasan momak, a on je i dobar plesač! Da, mi pokušavamo da naš forum radi na vrlo određen način, nije besplatan za sve, mi ne dopuštamo borbu oko hrane, mi ne dopuštamo psihički poremećene i čudake i trolove i takve stvari. Jer znate, kada ljudi pokušavaju naučiti kako biti iskren i pristojan prema drugima, jednostavno ne možete tolerirati tu vrstu gluposti a ljudi su postali vrlo udobni tijekom godina. Mi radimo koliko, sedam, osam godina? I to je stvarno dobro mjesto.

Pierre: Kao i u vašim sesijama, pokušati ćemo napraviti ovo sigurno okruženje, razviti povjerenje među članovima, tako da se iskrena komunikacija može dogoditi.

Patrick: Da, i to se definitivno pokazuje.

Joe: Patrick, baš sam se pitao, ja sam samo čitajući neke vaše knjige ovdje, Priručnik za spašavanje duše, što je odlična mala knjiga. Vrlo je mala, ali i daje puno informacija o...

Laura: Mi promovišemo knjigu ovdje, ljudi!

Joe: Da možete je dobiti na Amazonu, zove se Priručnik za spašavanje duše i otpuštanje za zemlju-vezane duhove (The Soul Rescue Manual Releasing Earthbound Spirits.) http://www.amazon.com/The-Soul-Rescue-M ... B00ED407PM Napisana je na vrlo pristupačan način sa činjenicama i vodi vas kroz cijeli proces i kroz cijelu teoriju takođe. U vašoj knjizi, u poglavlju 11 zapravo, vi kažete da ”pretpostavka je da je za mnoge ljude njihove osnovne emocije i problemi mogu postati pojačani zbog prisutnosti neinkarniranih duhova ili drugih entiteta i asistiranjem tim duhovima da tranziciraju (pređu), klijent je zatim oslobođen pojačanog emocionalnog naboja, a zatim je u stanju nositi se sa samo njegovim vlastitim problemima”. Samo se pitam, ja ne znam da li je to pomalo spekulativno i vaš odgovor će vjerojatno biti spekulativan, možda, ali bez ove vrste neinkarniranih entiteta koji pojačavaju ovaj naboj, mislite li da ne bi bilo ljudi na ovoj planeti sa emocionalnim nakačenjima uopšte, da bi samo bilo iskustvo i oslobađanje i nikad ne bi stvarno uticalo na živote ljudi mnogo?

Patrick: Nisam nikad razmišljao o tome. Mislim da svi mi idemo kroz život i imamo svoje čvoruge i modrice i mislim da što više smo u stanju pustiti, onda više slobode imamo u našim izborima. Ne bih ni znao ni kako da odgovorim na to.

Joe: Da, ja se samo pitam do koje mjere ti neinkarnirani entiteti zapravo igraju ulogu u ljudskom životu i ljudskom društvu i kreiraju naše društvo. Mislim, da se to nije dogodilo, ako to ne bi bila realnost, ako ne bi postojala mogućnosti za neinkarnirane entitete da se nakače bilo kome, u kakvom društvu, ako bi bilo drugačije, bi živjeli?

Laura: Pa vjerojatno bi bilo bolje, ali mislim da ljudi imaju traume. Možete imati traume slučajno. To ovisi o vašem temperamentu, kao što mogu biti dvije bebe i jedno dijete može imati iznimno osjetljiv temperament. Podigla sam petero djece, usput, tako da znam o čemu pričam o ovdje.

Patrick: Ajme meni.

Laura: One mogu biti vrlo osjetljiva i jedno može biti vrlo elastično. Recimo, na primjer, majka se bavi nekom vrstom manje hitnoće i beba je nemirna, želi da mama dođe i mama ne dolazi odmah, jer ona se bavi nekom vrstom hitnog slučaja. Sada, u jednoj bebi, ako u tom trenutku postoji taj otisak ranjivosti, to ne bi bilo baš nikakav problem, jer su oni otporniji. No,drugo dijete će biti vrlo osjetljivo i osjećati se traumatizirano bez bilo čije greške jer mama dolazi eventualno.

Patrick: To je vrlo česta pojava, da.

Laura: Da, to je vrlo često. Mislim da ne postoji način da se odraste i dođe u odraslu dob u ovom svijetu bez traumi. Ako idete van i radite stvari kreativno i aktivno, djeca nastradaju, ona padnu. Lebdjela sam iznad mojih kao luda osoba, ali još uvijek sam imao slomljene ruke, slomljena rebra, slomljene noge, opekline i moja djeca su imala iskustva.

Patrick: Kako ste pronašli vremena za napraviti sva ova istraživanja s petero djece?!

Laura: Pa, ne znam. Upravo sam to radila sve te godine i moja djeca su jako, jako dobra djeca. Vremenski sam tempirala, tako da sam radila moju meditaciju dok su djeca dremala, vidite, a onda bih sjedila do kasno u noć i radila moje istraživanje po noći dok su oni spavali, a ponekad bih čitala knjige, dok sam dojila dijete.

Patrick: Čast vama.

Laura: To nije bilo lako!

Niall: Patrick, ako može biti više nakačenja kod bilo koje osobe, i čini se da barem u nekom trenutku svatko ih ima, i pod pretpostavkom da je većina njih zemljom-vezanih duhova, tako su oni nekad bili tjelesni na ovoj ravni stvarnosti, zatim brojevi o kojima govoriš, u mojoj glavi čini se da su ogromni! Imamo sedam milijardi ljudi na ovoj planeti danas: mi govorimo o milijardama preko milijardi ranije živjelih života koji su još uvijek vezani za ovaj planet?

Patrick: ovdje se želim referencirati na Laurina videa. Jako volim Laurina videa, jer postoje tu neki dijelovi, Laura, volim vaš humor koji omogućavate da se pojavi kroz videa, to je kao ”Volim ovu ženu!” Ja ju samo promatram i samo pucam gore u pola stvari jer mogu tako da se postavim. Jedna od stvari koje ona kaže tamo ”Ja ne znam da li je to realno, čini se da postoji dovoljno dokaza koji upućuju na to da postoji mogućnost da i tu može biti neke realnosti”, a ja sam kao ”Oh moj Bože, to je tako kako se je osjećam!” Ne znam je li to stvarno. Čini se da postoji dovoljno anegdotalnih dokazi koji sugerišu mogućnosti stvarnosti toga. Ali ja znam da je učinkovito. Znam da je radni model učinkovit.

Laura: Oh yeah.

Patrick: Zato sam se uvijek vraćam na ”radni model, radni model, na radni model”. Ne želim da stvaram stvarnost (realnost) ili da pokušam nametnuti stvarnost nekome ili da netko vjeruje u nešto. Ako bilo šta drugo, to je kao da si netko ko je privučen na ovu temu, ako ste neko ko može vidjeti duhove, molim vas da dođete do priručnika jer ćete pronaći da je vaš život postao tako mnogo jednostavniji. Ako ste neko ko se boji da isključi TV noću, ako se bojite da ugasite svjetla kada idete na spavanje, molim vas da dođete priručnika. To je zaista stvarnost koja nudim, ne realnost je da milijarde duhova postoje. Ima li to smisla?

Niall: U redu.

Laura: Da, ali mislim da bi pokušala odgovoriti na pitanje predlažući da živimo u beskonačnom svemiru i da postoje vjerojatno beskonačan broj planeta u ovom svemiru i da je vjerojatno bilo mnogo ciklusa civilizacija na ovom planetu i da je vjerojatno bilo i drugih razdoblja u povijesti kad je bilo sedam milijardi ljudi na planeti a da je zatim bilo razaranja (destrukcije) i onda je počelo sve iz početka. Tako da, moguće je da bi moglo biti milijarde duhova. Puno stvari koje sam našla je da oni nisu nužno uvijek bestjelesne osobe, ali tu su i ove elementarne stvari, to su kao fragmenti, to su misaone forme i ljudi mogu biti, kao što je i Patrick prije nekog vremena govorio o fragmentima majke, ljudi bi mogli odbacivati fragmente od sebe cijelo vrijeme i ti fragmenti bi mogli ići na ljude koje oni znaju, ljude koji oni poznaju, ljudi koji su u njihovim obiteljima. Oni bi mogli samo plutati naokolo negdje i pričvrstiti se u Kini za ime Boga miloga, mislim, da ne znate (gdje).

Niall: Tako to što ljudi kažu sebi, ili kažu glasno ”Oh, dio mene će uvijek će biti s tom ženom”, na primjer, u tom starom međusobnom odnosu...

Laura: To bi mogla biti istina

Niall: To bi moglo biti istina... moglo bi biti upravo tako!

Patrick: Oh moj Bože! Mnogo, mnogo, mnogo fraza koje čujete u svakodnevnom uobičajenom jeziku ima metafizičku odgovarajuću energiju na to i TO je jedna od njih!

Laura:” Bio/bila sam van sebe”.

Patrick: Sada, budući da je Laura otvorila limenku crva (pokrenula nova pitanja pokušavajući odgovoriti na jedno) - hvala ti Laura! - Ja ću reći ovo: Ja obično ne volim ići tamo, ali budući da ona jeste, jedna stvar koju ću reći je da će medijumi imati sposobnost vidjeti duhove, a taj podatak ide kroz njihov svjesni um. Tako to nekako dolazi kao čista energija, a zatim ono što vide će biti odraz onoga što znaju. Dakle, ako ja ne znam ništa o tome, ja ne znam... bez obzira na vrstu aliena (tuđinca), ali znam kako jedna djevojčica izgleda, ja mogu vidjeti tu energiju kao djevojčicu. Znate, Heather je tiha predugo! Heather, da li se slažeš sa time?

Heather: Da. Ja stvarno ne znam kako to objasniti bolje nego što sam učinila ranije, iskreno. Kad je u pitanju viđenje duhova, kao je Laura rekla sa tom TV stvari, to sve objašnjava prilično dobro, iskreno. Što se tiče osjećaja, sve se osjeća drugačije.

Laura: Jeste li ikada naišli nešto što biste posebno označiti kao energija tuđinca (aliena).

Heather: To stvarno ovisi o energiji i ako je energija strana u odnosu na bilo čega što biste osjećali oko sebe, onda bih to objasnila više kao "ne pali” (anđeo, pretpostavljam) ili inače bi objasnila da je kao zemaljsko za mene.

Patrick: Druga kategorija.

Laura: Da, ova druga kategorija.

Pierre: Imam još jedno pitanje za Heather, vi znate da u našem svijetu – u svijetu koji svi mogu vidjeti - ima nekoliko vrlo lijepih mjesta, kao raj s vodopadima i prekrasnim cvjetovima i neka mjesta koja su pakao, kao tmurna, tamna i hladna. U svijetu duhova, Heather, na što ste naišli, dok ste radili ovdje ili ondje, jeste li naišli na razinu duhova i razina srednju razina energetskog nivoa nekih mjesta koja su vrlo negativne naboje, ili, naprotiv, neke mjesta koja su nabijena vrlo pozitivno? Jeste li naišli na to i možete li to opisati?

Heather: Nisam siguran da li u potpunosti razumijem, ali da li misliš li da sam doživjela te druge energije? Ili ti pričaš prirodnim energijama?

Laura: Pa ono što on govori, mislim, ima li pejzaž-predio do tog drugog svijeta i da li ste nailazili na to?

Heather: Kad vidim druge oblasti/ravni/područja našeg svijeta, oni obično dolaze samo kao osjećaj. Tu su krajolici, ako obratite više pozornosti, ali ja to nekako vidim više kao puno različitih boja, različitih osjećaja. Ja ne znam da li to ima smisla. Ako bih se usredotočila i tamo ostala duže, možda bih vidjela više detalja. Ali ako sam samo tamo privremeno da bi uradila ono što je potrebno da uradim, onda je samo osjećaj i boje i šta-ne.

Laura: Da, to je posao.

Pierre: U redu. Ide uz ovo pitanje, pokušat ću biti jasan. U ovom svijetu postoji li mjesto poput ulice, trga, gdje, kada idete tamo, kad ste tamo, da opetovano imate isti osjećaj koji dolazi iz tog drugog svijeta, bio on vrlo pozitivan ili vrlo negativan?

Heather: To ovisi o tome šta se dešava. Obično kad idem u određena područja Los Angelesa, recimo na primjer, mogla bih osjetiti da se nešto tamo dogodilo. No, u odnosu na drugu ravan, ako se nešto nakačilo tamo i to je napravilo sebi tamo kuću i imalo svoju vrstu stvari koje se događaju, onda možda da, mogla bih osjetiti to, ako je to ono na što ste ciljali, nisam sigurna.

Pierre: Da, to je to na neki način.

Niall: Pa, kao što vjerojatno znate, radimo puno istraživanja oko psihopatije i pokušavamo shvatiti što su te stvari, psihopate... i često je način na koji je opisano od strane akademika koji su u trendu je... pa, iskreno, oni dolaze do toga da govore da je nešto ”strano” u vezi tih ljudi. Ono što oni misle je da je jednostavno ”strano”, da oni to ne razumiju. Oni pokušavaju da to razumiju, oni pokušavaju da vam daju opis onoga što je to, psihopata... zaboravio sam na moje pitanje!...

Laura: Htio si pitati jesu li se ikada susreli sa nečime što nalikuje psihopati u njihovom poslu ili što je njihova ideja bila?..

Pierre: Kako to izgleda na razini energije?

Niall: Da, i može li psihopat imati nakačenje?

Patrick: Vidio sam reference za tu riječ, psihopat, u vašim tekstovima. Možete li opisati više, možda kontekst te riječi? Zato jer mislim da tu riječ koristite na vrlo specifičan način, a i ja to ne razumijem.

Laura: Kada govorim o psihopatima postoje primarne i sekundarne psihopate i zapravo ja radim na znanstveno-istraživačkim modelima. Primarni psihopat u svoj literaturi, najbliža stvar koju sam bila u stanju razumjeti prolazeći godinama i godinama kroz sve na što sam mogla spustiti ruke (pročitati) je da je psihopata neko tko izgleda kao obično ljudsko biće, ali oni su oživljeni od nečeg što bi se moglo opisati kao nešto poput životinjskim duhom, duhom grabežljivca. Oni nemaju istu vrstu svijesti. Oni nemaju savjesti kao što je ima ljudsko biće, ali to ne znači da oni nemaju određene osjećaje, jer oni osjećaju sigurno glad i želju za moći i takve stvari. Dakle,najbliže što sam ikada bila u mogućnosti doći do toga za primarnog psihopatu je za pretpostaviti da je to gotovo poput životinjskog duha ili elementarnog tipa duha koji ga oživljava, ali ima pristup vrlo učinkovitom mozgu.

Sada sekundarni psihopat bi biti neko tko je jako oštećen psihički u svojoj mladosti ili oni su odrasli u kućanstvu ili obitelji u kojoj postoji samo stalno nasilje i šteta i tako dalje, tako da ih to pretvara u vrstu animalnog tipa pojedinca jer stručnjaci upućuju da je psihopat ”grabežljivca/predator unutar vrste”. Ljudska bića, nemajući prirodnog predatora u životinjskom carstvu, imaju tog predatora koji izgleda poput njih u osnovi. To je kratka verzija.

Pierre: Jedna od glavnih značajki je nedostatak empatije.

Patrick: To samo podsjeća na Šekspirovu predstavu, Hamlet i imao sam duhovnog učitelja koji je dao kompletan diskurs na Hamleta i on je govorio o ljudima koji su kroz stoljeća govorili ”Pa dobro, Hamlet je lud”. Hamlet je poludio zbog svih tih stvari koje su se događale u njegovom životu, koje su se počele događati. On ode u školu, on se vraća iz škole i njegov ujak/tetak/stric je oženio njegovu majku, ispada da je njegov ujak/tetak/stric ubio njegovog oca koji je bio kralj i opljačkao ga sa prijestolja. Sada ga duh progoni, govoreći: ”Osveti me”. Tako ljudi teoretiziraju da je Hamlet poludio, a duhovni učitelj je na to nastavio ”Hamlet je bio duševno zdrav kao bilo tko drugi s obzirom na okolnosti. On se rukovodio sa time najbolje što je mogao i bio je progonjen od svog oca, tog duha”.

Ono o čemu vi govorite, ja nemam bilo kakvog iskustva s prvim stupnjem psihopata kao što ste opisali. No, druga razina psihopatije, kako ste je opisali, je vrlo česta od onoga što smo imali. Netko će doći na web stranicu i reći: ”Možete li otpustiti duha?” a ja im kažem ”Mi ne radimo samo to, mi ne puštamo samo duhove, mi radimo na vama cijelom”. Mnogi ljudi plaćaju i pristaju na to. Neki ljudi samo žele brzo popravljanje, ali ljudi koji dolaze blizu,uvjek nađemo puno povređenosti i puno boli. To zvuči vrlo slično onome što pričate i mi pomažemo riješiti taj bol na mnogo nivoa (slučajeva). Možete prihvatiti bol, jer ljudi koji ne prihvaćaju vlastitu povrijeđenost, a to se događa često u vezi sa nasiljem, seksualnim nasiljem, zlostavljanje je da ljudi znaju intelektualno da su bili povrijeđeni. Ali emocionalno oni nastavljaju negirati da se to ikada dogodilo na emocionalnoj razini, a kao rezultat toga to se stalno vraća u njihovom svakodnevnom životu. Tako da vrlo često, samo prihvaćajući da sam bio povrijeđen, ja sam povrijeđen, ja povrijeđujem druge, to pomaže da se iscijedi puno od ove boli, a to je zapravo vrlo slično radu sa disanjem kao što ja razumijem vaše učenje. Dakle kako opisujete sekundarnog psihopatu, to izgleda vrlo slično mnogim stvarima koje smo uradili.

Joe: Možda imamo poziv ovdje, pa ću i ići naprijed i provjeriti. Zdravo pozivatelju, kako se zoveš i odakle zoveš?

Pozivatelj: Ovo je Laurie iz Idaho-a.

Joe: Zdravo Laurie i dobrodošla u emisiju, imaš li pitanje?

Patrick: Zdravo Laurie.

Pierre: Zdravo.

Laurie: Zdravo, kako ide?

Joe: Vrlo dobro

Laurie: Ja sam bila čitatelj Laure od kasnih devedesetih godina i ovo je neka vrsta uzbuđenja napraviti glasovnu vezu! U svakom slučaju, moje pitanje je o fizičkim pojavama koje vam mogu reći da imate određene vrste duhova, duhovnih nakačenja. Doživljavam šokove od samih prekidača za svjetlo, vrata automobila, mog pasa, mog muža. Kad sam vani, čini mi se da privlačim vrtloge vjetra, kao vragove prašine čak i kada uopšte nema povjetarca i uvijek nalazim tako nešto kao čudno.

Patrick: Prije svega, žao mi je da idete kroz bolna iskustva, jer postajati šokiran ne zvuči zabavno.

Laurie: Ja sam se na to sada navikla.

Patrick: Oh, tamo je. Ali da, da znate, u sesijama, ja kao ulazim u raspoloženje kad radim sesije. Intuitivni dio mene preuzima i onda sam u stanju nekako osjećati ispod vaših riječi i znam da isto vrijedi i za Heather. No, ja bih zamislio sebi da vjerojatno već imate neke inherentne psihičke sposobnosti. Tako da čak i tijekom vašeg života, vi vjerojatno utjećete na elektroničke uređaje, što vam je postalo prirodno, dok ostali ljudi nemaju to. Je li to bilo u redu?

Laurie: Da, to je jako blizu.

Patrick: I tako, kada je riječ o tim vanjskim utjecajima, to je ono što smo bili govorili cijelo vrijeme da oni pojačavaju vaše sopstvene boli, tako da vaše boli ili što god da je to što doživljavate, da upotrijebim termin povrijeđenost ili strah općenito, to je pojačano. Tako vi osjećate strah, oni osjećaju strah, sad stvari počinju bivati u neredu. Zvuči li to otprilike točno?

Laurie: Da, to je pokušavalo da mi kaže da obratim više pozornosti na to i možda koristim nešto od Laurinog rada i počnem praktikovati malo više nego što sam bila?

Patrick: To zvuči odlično, apsolutno

Laura: Trebala bi dobiti (uraditi) i sesiju otpuštanja , dok ste još na tome.

Laurie: Oh da, budem. Htjela sam pričekati do veljače, tako da sredim dvije muhe jednim udarcem.

Patrick: Nevjerojatno. Hoćemo li usput objaviti što se događa u veljači?

Joe: Da, zašto ne bi išli naprijed i uradili to, Patrick.

Patrick: Hvala ti na pozivu. Jesmo li odgovoriti na vaše pitanje?

Laurie: Da.

Joe: Imate li još nešto drugo?

Laurie: Ne, samo sam htjela reći da vidim duhove, mislim, ali to je uglavnom ako zatvorim oči onda vidim sjene u osvijetljenoj sobi. Ja ne mogu da ih vidim sa otvorenim očima.

Patrick: Oh da.

Laurie: Ako se samo kreću naokolo.

Patrick: Što ćete naći kao zaista zanimljivo je ako uzmete knjigu ili čak samo pročitate skriptu.

Laurie: Već sam je naručila.

Patrick: Oh super, samo radeći to vidjet ćete stvari. Zatvorite vaše oči i samo ćete vidjeti stvari i to će biti stvarno kul.

Laurie: Odlično, kul. Hvala vam za vaše vrijeme i hvala momci za šou, odličan je.

Patrick: Hvala vam na pozivu.

Laura: Vidimo se uskoro Laurie.

Pierre: Zdravo, zdravo Laurie.

Laurie: Ok, zdravo.

Niall: Patrick će podijeliti malu najavu.

Patrick: Pa, opet Laura hvala za videa, hvala vam što ste me pozvali na ovaj šou, i to su samo članovi koji su bili tako nevjerojatni, samo tako gostoljubivi. Kad sam pročitao temu (na forumu), jedna od stvari koje mi je stvarno došla preko je da vaši članovi ne daju odobrenje lako. Niti ih oni lako uzimaju. Osjećam se tako počašćen, i Heather i ja se tako osjećamo. Kao način da kažemo hvala vama i vašim članovima, želimo dati deset posto nazad od bilo koje sesije koja dolazi putem web stranice, bilo da je član ili ne-član. Ako oni dolaze preko web stranice, deset posto se vraća SOTT-u, Kasiopeji, uključujući bilo što rezervirano u mjesecu veljači, čak i ako ne dobijete do ožujka, samo da kažem kako je nevjerojatna vaša mreža bila. Mi ovo ne radimo puno radno vrijeme, to radimo dio radnog vremena. Ali zato što se bavimo ne samo s jednim rasporedom, mi imamo posla sa dva rasporeda i sada moramo postaviti određena vremena na raspolaganje između Heather i mene. To je kao u redu, ta vremena ćemo raditi otpuštanje duhova i mi smo rezervisani do polovine veljače do sada, i to je zahvaljujući SOTT i Kasiopeja mreži. Dakle, mi namjeravamo dati deset posto natrag kao zahvalnost vama.

Laura: Pa mi to cijenimo veoma mnogo, a vi znajte da će biti korišteno u dobre svrhe.

Patrick: Apsolutno, mogu to da vidim.

Joe: Imamo još jedan poziv ovdje, pa vjerojatno ne bi trebao zadržavati osobu predugo. Zdravo pozivatelju, kako se zoveš i odakle zoveš?

Pozivatelj: Zdravo, ovo je Gary, zovem iz Tucsona, Arizona.

Joe: Zdravo Gary.

Gary: Zdravo. Pitao sam se kako se koncept srodne duše uklapa u ovu cijelu šemu, da li je to pozitivna stvar ili negativna stvar ili je to samo neka vrsta Hollywood sranja da bi se prodavale karte za kino?

Patrick: Ne mislim da je to pozitivno ili negativno. Jedna od stvari koje govorim ljudima o tome da radite svoju sopstvenu regresiju, ako ste zainteresirani za to, to je stvarno zanimljivo, to je samo da se nađe mirno mjesto da biste bili u vašem vlastitom prostoru i osjetite osjećaje osobe sa kojom ste u vezi. To može biti žena, ljubavnik ili čak i vaša majka i onda samo dopustite vašoj mašti da vas vrati natrag. Zapravo Laura daje vrlo konkretne korake u njenom videu kad govori o tome kako to učiniti hipnotički za drugu osobu. Ali, ako to radite samo za sebe, to će učiniti istu stvar. Ali samo dopustite sebi da osjećate osjećaje te osobe i dopustite mašti da vas samo gdje hoće, i vi ćete dobiti puno informacija na taj način. Vi možete pronaći da je vaša majka bila ljubavnica ili vaša supruga je bila ujak/tetak/stric; sve vrste zanimljivih stvari. Ja ne mislim da je to pozitivna stvar ili negativna stvar. Ponekad jednostavno uživate u društvu te osobe i vi ćete naći vrlo slične osjećaje u svakom životu. Veoma često, to će biti u mnogim životima.

Gary: Dobro, dobro to zvuči vrlo zanimljiv. Morat ću pogledati o tome. Dakle, hvala za vaše vrijeme.

Svi: Hvala na pozivu Gary, pozdrav.

Niall: To je vrlo zanimljivo. Našli ste ovaj uzorak, Patrick, gdje su ljudi povezani u svojim sadašnjim životima. Čini se da, kroz regresije prošlih života, ima odnosa koji idu nazad...

Patrick: To stvarno dolazi s razinom onoga što Vas zanima. Ne želim reći nešto kao više svijesti, jer to i nije zaista točno, ali to je kao vrsta gdje se igrate upravo sada i kada počnete ići ove spoznaje koje su više ezoterične i u područja svijesti, vi ste se vjerojatno igrali sa istom grupom djece za mnogih života.

Laura: To mi se sviđa.

Patrick: Znate, mi smo vjerojatno radili ovo mnogo puta, sve mi zajedno, znate. To je samo vrsta prikladnog!

Laura: Da, mislim da je to kao zabavno. Čak sam razmišljala možda da imamo radio emisiju nekad u ne tako dalekoj budućnosti, gdje bi vi i Heather zapravo mogli raditi nešto malo kao psihičku zabavu za pozivatelje.

Niall: Ako ste za to?

Patrick: Ako imamo vremena, rado ću to učiniti na kraju ovog poziva.

Laura: Ja mislim da bi bilo super. Mislim da bi ljudi stvarno bili impresionirani.

Joe: Na kraju ovog razgovora, on kaže?

Laura: Ne na kraju ovog poziva. Pa u nekom trenutku imati pozive nekih pozivatelja i pokazati kako se to u osnovi radi na radiju. Ljudi su me uvijek pitali da kanališem i ja sam zapravo počela razmišljati da bih to uraditi jedne noći. Možda ću donijeti svoju prokletu ploču ovdje i mi ćemo sjesti i pustiti ljude da postavljaju pitanja i idu na to.

Niall: Držimo vas za to obećanje!

Pierre: Dobra ideja.

Joe: Patrick, vjerojatno ćemo uskoro završiti, ali ja samo... nismo razgovarali toliko o svim drugim stvarima koje radite. Upravo smo razgovarali o ovom otpuštanju duhova ili u čemu se mi osobno angažiramo sa vama. No, na vašim web stranicama vi imate puno drugih vrsta disciplina, a ja samo razmišljam ovdje po pitanju ljudi koji bi mogli biti u području gdje vi živite. Uzmete klijente direktno i radite jedan na jedan sesije s njima za regresije prošlih života i sve takve vrste psihoterapeutike.

Patrick: Oh da. Na što se sve svodi je krovno emocionalno otpuštanje i kada radim regresije prošlih života to nije da bi se saznalo da ste bili plemić u Europi u osamnaestom stoljeću, nije o tome, to je samo osjetiti osjećaje, šta god da dolazi, to dolazi. Gdje ste zapeli? Gdje se to osjeća kad ste se vratili? Dakle, to je vrlo osobno i ostaje bez objave (????), čak to radim i preko telefona. To je vrlo, vrlo da ostane samo vama bez objave.

Joe: Smatrate li da je učinkovitije ili postoji li razlika između preko telefona i osobno?

Patrick: Ja se mogu probuditi i raditi to u pidžami? Sviđa mi se to!

Laura: Da, to je ono što mi se sviđa kod obavljanja stvari preko telefona ili radija!

Joe: Ono što mislim, u smislu učinkovitosti, da li je bolje preko telefona? Postoji li ikakva opipljiva razlika između toga što ste iskusili s preko telefona za razliku od toga da osoba bude fizički prisutna?

Patrick: Zapravo nekoliko godina sam samo radio telefonske sesije, a onda sam počeo raditi sa jednim mladićem i pošto me je njegov otac zamolio da dođem u njegov ured i to uradim. Tako sam i uradio, radio sam s njim i to je bilo stvarno zabavno vidjeti tjedne promjene i ja sam otvorio ured opet, jer sam upravo bio shvatio oh moj Bože ovo mi nedostaje. Vidjeti promjene u energiji osobe sa kojom radim kad neko počne otpuštati, bez obzira da li je to emocionalno ili nakačenja. Možete vidjeti protok energije. Možete vidjeti osobu tamo koja hoda uspravno. To je super.

Laura: Pa sa svakom osobom možete uraditi nekoliko sesija i dobiti sve više i više poboljšanja kako vrijeme prolazi?

Patrick: Oh apsolutno, pogotovo sa radom u jednom području njihovog života. Ako netko želi samo da vidi kako to radi onda jedna sesija, super. Ako netko ima područje poteškoća u jednom području njihovog života, možemo brusiti na tom području. Recimo njegove odnose-veze, ja ne mogu povezati se sa ljudima ili ja nisam bio u stanju dopustiti sebi da dopustim da uđe ljubav, mi samo nastavljamo kopati, kopati, kopati i kopati, jer znate da postoji samo onoliko koliko možete učiniti u jednom satu. Pri nekoliko sesija, jedna sesija može biti da smo usredotočeni na prošlom životu, u jednoj sesiji ćemo se usredotočiti na djetinjstvo i dalje i dalje i dalje i dalje. Ali da to je sve čišćenje energije. Mi radimo više disciplina, sve u istoj sesiji. U jednoj sesiji, možemo napraviti otpuštanje duhova, prošli život, pitanja iz djetinjstva, balansiranje čakri, oporavljanje fragmenata duše, jer radimo sa Heather, i to je jedna od stvari koja je stvarno super, mi smo u mogućnosti da samo idemo jednu stvar za drugom. Gdje Laura, siguran sam da ste imali to iskustvo kada radite sa nekim i vi ste upravo otkrili duha a ta osoba je sluđena ”Oh moj Bože imam duhovno nakačenje”.

Laura: Da.

Patrick: To je u redu, to nije velika stvar. Traje pola sata samo da bi se prošlo dalje.

Laura: Da.

Patrick: Mislim, razumijem to. Suosjećam, jer prvi put kad sam shvatio da imam duhove nakačene, bio sam užasnut takođe pa suosjećam.

Laura: Imala sam taj koji se ponovo i ponovo kačio tijekom nekoliko života, tokom svakog života kao pri rođenju. Počelo je, navodno, ovo je došlo kroz razne metode za života u Perziji. Prije jako puno vremena bila sam blizankinja s tom drugom osobom i postala sam ljubomorna, boreći se oko muškarca i ja sam je gurnula, a ona je pala u vatru i umrla od ozljeda. Dakle, ona je stvarno bila ljuta. Tako je to bilo stvarno vrlo otporno, apsolutno nije namjeravao otići, to je radilo da uništiti moj život, život nakon života nakon života. Tako smo je zvali luda sestra i mjesto koje je najviše voljela bilo je moje lijevo rame i ruka. Imala sam terapeuta koji je dolazio i radio terapiju masaže na meni nekoliko puta tjedno i on je također radio akupunkturu. On bi počeo raditi i prokleta stvar bi se samo kretala, hoću reći da je bila živa. Kunem se Bogom da je bila živa.

Patrick: Da.

Laura: On bi stavio akupunkturne igle i ja bi završila sa nekih četrdeset, pedeset igala u jednom području i to bi se kretalo.

Patrick: Joj.

Laura: A čim bi se kretalo, on bi stavio još jednu iglu unutra i onda bi se to pomaklo a zatim bi stavio još jednu iglu. Konačno se otpustilo jedne noći kad sam se kupala i pravila krugove u bazenu. To je bila zaista jedna od onih stvarno nevjerojatnih stvari kad biste imali bljeskove svjetla i svega i vi zapravo osjećate to odlazi. To puca iz vaše ruke poput munje i to je nestalo. Bilo je stvarno dosta muke, ali wow, luda sestra..

Joe: Imamo još jedan poziv ovdje, tako da ćemo biti velikodušni i preuzeti ga.

Patrick: U redu.

Joe: Zdravo pozivatelju.

Pozivatelja: Zdravo, ja sam Ariel i zovem iz Kalifornije.

Patrick: Hej, isto mjesto.

Ariel: Jedna od stvari koje sam našao na nekoj vrsti duhovnog nivoa, mislim da sam jako privučen time, mislim da je to ono što oni zovu kolektivna trauma i te stvari, a to je gotovo kao da je tu nešto što mi govori da ako postoji nešto kolektivno što se događa, postoji nešto čudno pod površinom koje mi osjećamo. A tu je i ta stvar me blokira od osjećanja kao da mogu učiniti nešto u vezi toga. Postoji li neki tip da je Heather ikad pokupila neku vrstu kolektivne stvari, recimo da je bio potres u Los Angelesu prije nekoliko desetljeća, kada smo ovdje u mom području mi takođe imali potres, samo vrsta tih kolektivnih traumi i duhovnih nakačenja koja dolaze od njih?

Patrick: Ariel, hvala vam na pozivu. Da, tako bih želio odgovoriti na vaše pitanje u općem smislu, ne samo za vas nego i za neke druge ljude koji slušaju. Tu je specifična vrsta psihičke sposobnosti i to se zove biti empatičan. Većina ljudi, kada misle o psihičkim sposobnostima, oni misle o sposobnost da se vide duhovi ili vizije ili takve vrste stvari. Empate imaju sposobnost da osjećaju osjećaje drugih ljudi, a to je zapravo i moja osobina takođe. Tako jedna od stvari koje imamo je baš kao i ono što vi opisujete. To stvarno staje na put ponekad ako ne znate kako da to isključite. To je ponekad kad ćete samo ući u sobu gdje su ljudi, a to je ponekad gotovo presnažno ili ponekad, ako idete u rulju/gužvu gdje je rulja depresivna, kao sprovod ili nešto, to je samo gotovo presnažno. Imate li to?

Ariel: Da.

Patrick: Tako da mi to odmah govori da ste empatičnih sposobnosti. Jedna od stvari je da se istrenirate kako da to koristite, a jedan od najlakših načina za to je, ja pretpostavljam da ljudi kažu da ste neraspoloženi, zar ne?

Ariel: Da.

Patrick: Pa kad počnete osjećati osjećaje na visokoj razini, ako samo uzmete malo vremena da se centrirate i zapitajte kao da očekujete odgovor. Ne samo da kažete riječi, nego se pitajte sa stvarnim iščekivanjem odgovora: Kome ti osjećaji pripadaju? Vi ne morate da ih imenovati posebno, ali vi morate da zakačite taj osjećaj. Tako, osjećaj može biti depresija ili možda čak i ne budete znali što je taj osjećaj, ali samo se zakačite na taj osjećaj i pitajte uz očekivanje odgovora. Kome ti osjećaji pripadaju? Vrlo, vrlo, vrlo često se događa da odgovor nekako dođe od negdje, vi ni ne znate odakle. No, oh ovi (osjećaji) pripadaju mom prijatelju Cheryl ili to nisu moji uopšte i onda samo ta potvrda, vrsta o ćemu je Laura je govorila ranije u vezi informacija, sama informacija po sebi olakšati će vaš teret, a vi ćete biti u mogućnosti nastaviti sa vašim danom.

Ariel: Super, hvala puno.

Patrick: Pomaže li to?

Ariel: Da, to pomaže.

Patrick: Hvala na pozivu.

Ariel: U redu.

Joe: Dobro hvala Ariel. Dobro, mi smo više ili manje izvan predviđenog vremena, Patrick i Heather.

Patrick: Šteta.

Joe: Šteta, ali mi trebamo, kao što smo već spomenuli ranije, trebamo to uraditi opet i možda možemo napraviti nešto zanimljivo sljedeći put. Hvala vam oboma što ste pristali doći u šou, bilo je super. Mi smo imali zaista zanimljiv razgovor.

Patrick: Hvala vam, ja sam zaista uživao u ovome.

Laura: Možemo imati super psihički šou! Samo da se svi družimo!

Joe: Samo da damo ljudima koji su zainteresirani, web stranica je http://www.SoulRescuesite.com

Joe: Knjiga se zove Priručnik za spašavanje duše otpuštanjem zemlji-vezanih duhova, a vi imate i drugu stranicu, nekako je duža http://www.emotional-and-spiritual-healing-guide.com/
Dakle, ako samo stavite to na Google...

Patrick: Ah da, o ćemu sam razmišljao kada sam davao ime toj stranici?! Ja se ne mogu sjetiti toga ni pola vremena.

Joe: To je kad Google dolazi da vas spašava. Samo to stavi tamo i to će se riješiti.

Patrick: Hvala vam, hvala vam za sve svoje članove. Mi toliko poštujemo sve povratne informacije koje ste nam dali i samo po sebi prihvaćanje u vašu zajednicu.

Laura: Hvala vam. Mislim, meni je jako drago da ima neko tamo vani da to radi!

Pierre: Dobro, hvala vam Heather, hvala vam Patrick. Bilo je super da ste bili ovdje.

Heather: Hvala vam.

Laura: Laku noć.

Joe: To je to za ovaj tjedan. Mi ćemo se vratiti sljedeći tjedan.

Niall: U isto vrijeme.

Joe: Na istom mjestu... tj. na internetu!

Pierre: Uz posebnog gosta.

Joe: Uz posebnog... ne, ne nema posebnog gosta sljedeći tjedan. Do tada, budite dobro.

Niall: Zdravo, zdravo.

SOTT komentar: Provjerite Rodriguez web stranicu, http://www.soulrescuesite.com/
a njegova knjiga se može kupiti ovdje http://www.soulrescuesite.com/onlinestore/index.htm
ili http://www.amazon.com/Patrick-Rodriguez ... 917&sr=8-1


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: uto jul 15, 2014 1:25 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 25, 2014 2:18 pm
Postovi: 11
Sta mislite, iz licnih iskustava i nekih stecenih znanja, da li je astralne projekcija zapravo omogucena od strane da kazem vanzemaljaca, tj entiteta iz visih denziteta (4D ops uglavnom?) a sve u svrhu manipulacije ljudskih bica? Neki poznati metafizicari iznose i takav stav, pa zanime mi i vase misljenje :D

[[EDIT]]:
Tek sad vidim da sam greskom slucajno pisao u pogresnoj temi, pa molim moderatore da premjeste post u "van tjelesna iskustva", ili da izbrisu odavde, pa cu napisati opet na odgovarajucem dijelu foruma :)


Zadnja izmjena: Psihoza; sri jul 16, 2014 12:25 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: uto jul 15, 2014 11:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Psihoza je napisao/la:
Sta mislite, iz licnih iskustava i nekih stecenih znanja, da li je astralne projekcija zapravo omogucena od strane da kazem vanzemaljaca, tj entiteta iz visih denziteta (4D ops uglavnom?) a sve u svrhu manipulacije ljudskih bica? Neku poznat autori iznose i takav stav, pa zanime mi i vase misljenje :D

[[EDIT]]:
Tek sad vidim da sam greskom slucajno pisao u pogresnoj temi, pa molim moderatore da premjeste post u "van tjelesna iskustva", ili da izbrisu odavde, pa cu napisati opet na odgovarajucem dijelu foruma :)


Pa ne mora biti da si odlutao jer spominjes tzv . entitete sto ima veze sa topicom.

Ja licno mislim da astralna projekcija nema nikakve veze sa tim. Prije bih povjerovao da je i iluzija nego da je dovodim u vezu sa tim bicima.

Prosto ne vidim razloga za takvu vezu i to je to.

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: sub dec 23, 2017 2:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 27, 2015 12:22 am
Postovi: 106
Ja sam skinuo i unistio par entiteta mojim prijateljima. Jednog mog prijatelja je izludjivao entitet, on za to nije ni znao. Bio je uzasno nemiran, depresivan, samodestruktivan... mislio je da je jednostavno takav, a to je bio entitet na njemu koji ga je dovodio do ludila. Posto neki ljudi zive zivot tako sto se razvaljuju drogom i alkoholom, na njih se vise kace entiteti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 105 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz