Sada je: čet mar 28, 2024 4:42 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 105 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: ned dec 24, 2017 10:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Cago je napisao/la:
Ja sam skinuo i unistio par entiteta mojim prijateljima.


Na koji nacin si to uspeo postici?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: pon dec 25, 2017 3:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 27, 2015 12:22 am
Postovi: 106
Jericho je napisao/la:
Cago je napisao/la:
Ja sam skinuo i unistio par entiteta mojim prijateljima.


Na koji nacin si to uspeo postici?


Jednog prijatelja kojeg nisam dugo vidio sam pozvao telefonom. Znao sam da ima entiteta na sebi jer sam ga i ja nekada osjecao na svojoj kozi u njegovoj blizini. Posto sam vremenom ojacao kao dusa, pozvao sam ga na kafu bas zbog toga da ga rijesim tog entiteta koji ga je izludjivao. Entiteta nisam vidio ali sam znao da je tu. Pokupio sam ga da tako kazem u sebe i u sebi ga unistio.
Jednoj mojoj prijateljici sa Svjetloradnika sam skinuo entiteta na daljinu. Privukao sam ga sebi i osjetio ga kao da se koprca meni u prsima-stomaku. Osjetio sam neko vrijeme vrucinu, a onda je sve prestalo. Znam da zvuci kao SF al' eto. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: pon dec 25, 2017 4:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 27, 2015 12:22 am
Postovi: 106
Inace u crkvama ima entiteta. Mozda ste nekada imali onaj osjecaj kada udjete u crkvu-manastir da se osjecate drugacije. Kao da je nesto u zraku. Neko osjeti strahopostovanje, misli medju ovim zidovima ima necega. Kao klinac sam to osjetio u manastiru Ostrog.
Danas ako udjem u crkvu ne osjecam to jer svi entiteti izadju. Kad odem oni se vrate. Vide da ulazi dusa pa pobjegnu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: pon dec 25, 2017 8:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Cago je napisao/la:
Inace u crkvama ima entiteta. Mozda ste nekada imali onaj osjecaj kada udjete u crkvu-manastir da se osjecate drugacije. Kao da je nesto u zraku. Neko osjeti strahopostovanje, misli medju ovim zidovima ima necega. Kao klinac sam to osjetio u manastiru Ostrog.
Danas ako udjem u crkvu ne osjecam to jer svi entiteti izadju. Kad odem oni se vrate. Vide da ulazi dusa pa pobjegnu.


Da, ja osecam neku punocu prostora u crkvi...skroz je cist vazduh ali kao da je duhovno jako zagusljivo...
Kako znas da se razbeze, jel ih vidis ili sta ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Egzorcizam i oslobađanje od zakačenih entiteta
PostPostano: pon dec 25, 2017 9:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 27, 2015 12:22 am
Postovi: 106
snoopy je napisao/la:
Cago je napisao/la:
Inace u crkvama ima entiteta. Mozda ste nekada imali onaj osjecaj kada udjete u crkvu-manastir da se osjecate drugacije. Kao da je nesto u zraku. Neko osjeti strahopostovanje, misli medju ovim zidovima ima necega. Kao klinac sam to osjetio u manastiru Ostrog.
Danas ako udjem u crkvu ne osjecam to jer svi entiteti izadju. Kad odem oni se vrate. Vide da ulazi dusa pa pobjegnu.


Da, ja osecam neku punocu prostora u crkvi...skroz je cist vazduh ali kao da je duhovno jako zagusljivo...
Kako znas da se razbeze, jel ih vidis ili sta ?


Punoca prostora u crkvi. Odlicno si to rekao. Osjeti se prisustvo necega. Osjeti se razlika kada udjes u neku obicnu zgradu, nekako su goli zidovi, a u crkvi necega ima. Ima i to nije Bog. :)

Ne vidim entitete ali oni vide mene pa odu. Sada kada udjem u crkvu kao da sam usao u bilo koju zgradu. Jednostavno osjecam da ih nema. Udjem u crkvu u centru ne zato da se pomolim vec da vidim na sta se bacaju milioni. Na velike crkve sa pozlacenim krstovima, gdje udje nekoliko ljudi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 105 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz