Sada je: čet mar 28, 2024 2:09 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto maj 26, 2009 7:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
noxten je napisao/la:
Ti nemas nista sa iluminatima. Izasao si van. Saznao si za njih. Ostavi ih se i razvijaj sebe a ne da gledas na druge kontas :) Tko su iluminati? 10-ica bica koja negdje kuju planove i gledaju kako ce i koga zajebat ali ne i nas. Mi smo shvatili poantu nasih zivota ovdje i vrijeme je da preuzmemo odgovornost koju imamo kao 'ziva' bica a ne da gledamo sta i kako drugi rade i baziramo se na druge.


Bravo noxten!!!

Bravo Majstore!!!

:D =D>

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: ned jul 05, 2009 7:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 18, 2009 1:03 am
Postovi: 196
Lokacija: Beograd
noxten je napisao/la:
Odine, nista nije lose. Illuminati nisu losi a kamo li new age. Sve je to stanje psihe covijeka kao i opredjeljenja istog. Dobro i lose ne postoji.

S'ovime se nemogu nikako sloziti. Aj da predjem odmah na sustinu. Kako bi mi objasnio onda recimo da grupa ljudi udje u tvoju kucu i pred tobom pobije ti celu familiju. Da li bi ti se to cinilo zlo ili bi to objasnio kao cistu psihicku interpretaciju? (A takve se situacije, pogotovo po ratovima desavaju cesto)
Ja sam prilicno ubedjen da postoje stvari koje recimo covek cini koje se mogu svrstati kao lose ili dobro.

_________________
Valjda sam nešto zaboravio da dodam. Il sam se setio previše kasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: pon jul 06, 2009 1:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
ja se slažem s noxtenom!!!

jer to je kao kad bi pljeskao rukama ovako: =D>
pa da onda lijevu ruku nazoveš "crnom" ili "iluminatskom". a desna je, kao, "dobra".

zabluda u percepciji trećeg denziteta...

ništa strašno! ionako će se sve skupa razotkriti pa će nam svima skupa bit puno lakše! :lol:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: pon jul 06, 2009 8:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 18, 2009 1:03 am
Postovi: 196
Lokacija: Beograd
Dobro .. znaci ti se slazes sa time da neko moze da ubija ljude unaokolo bez razloga... da ti istrebi familiju i prijatelje, unisti zivot... truje ljude, manipulise njima, maltretira psihicki i fizicki jer smatras da dobro i lose je cisto glupa interpretacija nas primitivnih 3D bicia.

Svaka cast nadam se da necu imati kraj sebe nekog od vas takvih New Agera kada zagusti jer cu se sam boriti protiv zla dok vi samo gledate i od istoga ga primate "pozitivno" u Bulj... sa prosvetljenim osmehom na licu.. :angel4:

Izvinjavam se na mom prostakluku.

_________________
Valjda sam nešto zaboravio da dodam. Il sam se setio previše kasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: sri jul 08, 2009 9:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 18, 2009 1:03 am
Postovi: 196
Lokacija: Beograd
Ovaj Danmagorez mora da je neka skotina teska. Ide unaokolo i postavlja postove sto su cesto puni mrznje i agresije. Bilo bi bolje da cuti i ne smeta drugima. Bilo bi mu lakse kada bi prvo pokusao da rasume sebe (a za to ce mu trebati citav zivot izgleda) nego da pise ovakve agresivne nebulose sto samo kvare raspolosenje drugima.
Ne obracajte paznju na budale...
Znaci tema posta je :
New Age, Što vi podrazumijevate pod tim pojmom?

_________________
Valjda sam nešto zaboravio da dodam. Il sam se setio previše kasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: sri jul 08, 2009 10:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 01, 2009 12:05 pm
Postovi: 31
New Age je projekat NWO-a koji u sebi objedinjuje uticaj na sve, ili gotovo sve, aspekte zivota modernog covjeka.

1.Nova umjetnost-Pop kultura, kroz muziku novog doba, kinematografiju, itd.

2.Novi (ne)moral-seksualna revolucija, novije kroz indastrial pravac (nebitno sa kime vodis ljubav jer ni ti ni ta osoba nemate pol mentalno, bi i homo propaganda+promiskuitet na kvadrat)

3.Nova religija- Svjetski savez crkava, vera, kultova itd.

4.Nova politika-Ujedinjavanje zemalja u velike sisteme (EU, NAC itd.)

Zasad toliko, ima toga koliko volis.Cilj-Vladanje robovima (citaj nama)

_________________
Visita Interiora Terra Rectificando Invenies Occultum Lapidem


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: čet jul 09, 2009 4:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
Hellboy je napisao/la:
Cilj-Vladanje robovima (citaj nama)


Samo me interesuje zar ovaj cilj nije vec postignut?

Od religija, sadasnjih drzava i uredjenja pa do banaka i ostalih nacina robovanja...

Da ne pricam o poslu gdje smo duzni svi da doprinosimo, je li i to vid robovanja, jer ono bas moras raditi,a ko hoces da imalo bolje zivis?!

Kako bi taj NWO ili NewAge bio drugaciji od ovoga sto vec imamo??

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: uto jul 14, 2009 2:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 01, 2009 12:05 pm
Postovi: 31
SuperFrog je napisao/la:
Hellboy je napisao/la:
Cilj-Vladanje robovima (citaj nama)


Samo me interesuje zar ovaj cilj nije vec postignut?

Od religija, sadasnjih drzava i uredjenja pa do banaka i ostalih nacina robovanja...

Da ne pricam o poslu gdje smo duzni svi da doprinosimo, je li i to vid robovanja, jer ono bas moras raditi,a ko hoces da imalo bolje zivis?!

Kako bi taj NWO ili NewAge bio drugaciji od ovoga sto vec imamo??


Tacno SuperFrog, oni vec imaju punu kontrolu , a new age proect im sluzi samo za odrzanje postojeceg stanja u buducnosti, i namjenjen je novim generacijama.

_________________
Visita Interiora Terra Rectificando Invenies Occultum Lapidem


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: pet dec 04, 2009 5:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet dec 04, 2009 5:46 pm
Postovi: 1
Pozdrav ljudi.Upravo pisem diplomski rad na temu New Age-a pa ako neko ima neku sociolosku literaturu u pdf bio bi mu veoma zahvalan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: sri dec 09, 2009 2:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 01, 2009 12:29 pm
Postovi: 41
Jedna od najvećih zabluda new agea po meni je "ono na što obraćaš pažnju to raste."Znači,kad se događaju ratovi,zločini i ostala sranja nemoj na to obraćati pažnju ili ako već obraćaš onda šalji ljubav na licemjesta i sve će proći.Eeeee,ne ide to tako.Zabijanjem glave u pijesak ništa neće proći.Također me živciraju i sve one vizualizalizacije kojima je new age krcat.Time se ništa ne postiže.Treba shvatiti neke stvari i to je to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: sri dec 09, 2009 5:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
vještica je napisao/la:
Treba shvatiti neke stvari i to je to.


Ok! A šta to treba shvatit?

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: sri dec 09, 2009 5:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 01, 2009 12:29 pm
Postovi: 41
aamon je napisao/la:

Ok! A šta to treba shvatit?


To šta želiš postići vizualizacijama,a vizualizacije ti za to nisu potrebne nego ti je potrebno da to utuviš sebi u glavu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: sri dec 09, 2009 6:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
vještica je napisao/la:
aamon je napisao/la:

Ok! A šta to treba shvatit?


To šta želiš postići vizualizacijama,a vizualizacije ti za to nisu potrebne nego ti je potrebno da to utuviš sebi u glavu.


hmmm...
znači hoćeš reći da su vizualizacije beskorisne!?
to prvi put čujem (a nisam više u cvijetu mladosti! :lol: )

ajde, prijatelju moj, nema smisla da raspravljamo! ti ćeš i za milion godina trubit svoje, a ja svoje! :wink:

stoj mi dobro, ali ti od srca želim jednu stvar:
da mržnju što prije izbaciš iz sebe!

ti ćeš sam od toga najviše profitirati, a i oni oko tebe bit će isto puno sretniji! :angel4:

:thumbup:
:occasion5:
:love8:
:love12:

:love3: :love3: :love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: sri dec 09, 2009 9:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 01, 2009 12:29 pm
Postovi: 41
aamon je napisao/la:
hmmm...
znači hoćeš reći da su vizualizacije beskorisne!?
to prvi put čujem (a nisam više u cvijetu mladosti! )

ajde, prijatelju moj, nema smisla da raspravljamo! ti ćeš i za milion godina trubit svoje, a ja svoje!

stoj mi dobro, ali ti od srca želim jednu stvar:
da mržnju što prije izbaciš iz sebe!

ti ćeš sam od toga najviše profitirati, a i oni oko tebe bit će isto puno sretniji!


Još samo da znam čemu ovakvi komentari...

Ne znam da li znaš,ali tema nisu vizualizacije niti moje psihičko stanje pa te molim da o tome vodiš računa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: čet dec 10, 2009 1:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
vještica je napisao/la:
Ne znam da li znaš,ali tema nisu vizualizacije niti moje psihičko stanje pa te molim da o tome vodiš računa.


:rofl :rofl :rofl
=D>
:hello2:
:toothy2:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: sub nov 27, 2010 4:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
daco je napisao/la:
slika
:mrgreen:
Kada se sranje dogodi jel to stvarno sranje :rofl


:notworthy: :notworthy: :notworthy:
:rofl :rotfl: :mrgreen:

chitam u zadnje vreme temu Alternativne :rofl Vijesti :rofl :rofl ...... :rofl sa podforuma Novosti :rofl :rotfl:
kako ponovo ide chitava tema u onu drugu krajnost(mada mi se ni ona prva krajnost nimalo ne dopada)
tema Alternativne Vijesti bi komotno mogla da nosi naziv -
NJU EJDZ KARAOKE SHOU : MEGAFON JE VASH
Neochekivani problem zashto na metafizichkom forumu karaoke shou ne prolazi,a svudje je hit hitova :blob: :love6: ,dize se prashina(pardooooon,orbovi tiltaju uzduz i popreko)
je u tome sho svi izvodjachi pevaju jednu te istu pesmu(tako im je diktirano)
onu iz Jevandjelija iza Hipotalamusa :
VODA JE MOKRA

a to je,
i pored sve palete boja i skakutanja iz fonta u font,dosadno ko proliv,sho se da videti i iz ove slike u citatu o govnima u raznom pakovanju

pa ako smem da nastavim niz u vezi vechne dileme: SHIT HEPENS

NJUEJDZ-IZ'M :
der iz no shit shit is kriejshn of juars shit is onli juar imeginejshn in juar hed if samting smels lajk shit it is juar folt det it smels lajk shit tu ju
wot ju shud du -
ju mast lav d shit
embrejs it
tel it det ju laving it,det ju ar not puting it avej from ju lajk samting apart from ju,nooooo,ju mast tejk d shit lajk part of ju,put juar nouz,juar tong,juar lips diiiip i d shit
briiiiith,diiiipli briiiith d shit,inhejl d shit veri diiipli,ekshejl d shit veeeeriiii dzentliiiiiiiiii
imedzin in juar hed det der is no shit det D'Shit is ekshuali a flav'r,a vajolet flav'r vit a divajn smel,smel of d promisd lend,D' Paradajz on erth
bi uan vit d shit
bi d shit
ju ar d shit
ju and d shit are fajnali uan
der is nating els in d junevers but JU D'ShIT
nau,wen ju are shit ju bikam D'UAN

aftr ju bikam D'UAN ju go maj chajld
- go vear oh oh maj holi uan Naguzal?
tu spred D'Shit ofkors
ju shud spred it ikvali to d uans det eksept end lav D'Shit end tu d uans det dont lajk tu bi D'Sit,frdr moor,ju shud put dabl efort tu konvins d nonbilivrs det shit dont smel bed et ol,det der iz no shit bat onli lav det is rial

-wear du i start maj Shit-mishn frst oh oh maj holi uoan Naguzal?
on Di internet ofkors,posabilitis tu spred D'Shit ar anlimititid
start wit sam metafizikal forum,reg in end start spreding D'NJUZ:
-vot NJUZ oh oh maj holi uan Naguzal?
OMDFG ](*,) didnt ju l'rn eniting jet,D'Njuz det
VODA JE MOKRA

nau gou maj chajld,
and if ju du vel,aj vil giv ju a diiiipli spiritual shamanik masaz ju vil nev'r forget,or et list ju vil rimembr it for a viik,vajl ju siting in a pot ful of sent Dzons vort
Naguzal lavs ju mooooost diiiipliiiiiii
:angel4: :toothy2:


:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: pon nov 29, 2010 4:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
ahhaha treba dodati još i new-age,to su zaboravili.
NEW AGE: YOU CREATE YOUR OWN SHIT

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: pon nov 29, 2010 10:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 16, 2009 9:35 pm
Postovi: 47
Od svih ovih new age sranja jedino me interesuje i svidja mi se muzika koja je iz nekog razloga nazvana "new age", mada ne znam iz kojeg razloga jer se obicno radi o instrumentali, jednom vokalu ili o meditativnoj muzici :?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: sri dec 08, 2010 10:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
vještica je napisao/la:
Jedna od najvećih zabluda new agea po meni je "ono na što obraćaš pažnju to raste."Znači,kad se događaju ratovi,zločini i ostala sranja nemoj na to obraćati pažnju ili ako već obraćaš onda šalji ljubav na licemjesta i sve će proći.Eeeee,ne ide to tako.Zabijanjem glave u pijesak ništa neće proći.Također me živciraju i sve one vizualizalizacije kojima je new age krcat.Time se ništa ne postiže.Treba shvatiti neke stvari i to je to.


U biti, "cemu se opires - raste" i "sto biras - to dozivljavas" i nije toliko daleko od objektivne stvarnosti.

Primjer rata mozda i nije najzahvalniji jer odmah vuce emocije za sobom, kao i teznju da se uvijek ide iz moralnog i humanistickog aspekta. Zato cu biti oprezan i reci: ako se desi negdje rat i ljudi ginu, koja je razlika izmedju unasanja sebe mentalno i emotivno u te dogadjaje, i apsolutne indiferencije sto se rata tice? Individualno, covjek moze sebe smatrati "opravdanim" jer je "reagirao ljudski", ali globalo, sta to mijenja u vezi samoga rata? Istorija je pokazala da nista. Opirati se i prigrlivati nesto je suprotna strana istoga kointa. Shvatiti nesto...uzrocno...to je vec cijela kovanica. Opirati se ratu ili voljeti i hvaliti ratove i smatrati ih nuznim i potrebnim, sustinski je isto. Shvatiti mehanizme u kolektivnoj (ne)svijesti koji dovode do ratova, predstavlja jedan visi level spoznavanja. Samo tako, jednog dana...ratova mozda nece biti. Ovo drugo...revolucije...vrtiti ce stvari u krug.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: New Age
PostPostano: ned dec 12, 2010 10:18 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 4:06 am
Postovi: 25
Pa makar forumi kao što je galaksija forum obiluju new age sadržajima. Kanaliziranje raznih anđeoskih/vanzemaljskih svjetlosnih entiteta, reptili, prenapuhane teorije zavjere, Ja sam svemir, svemir je univerzalna kristova svijest, ma ne, svemir je iluizija i hologram...čakre, astralne projekcije, instant prelasci u više dimenzije (pomoću valova, 2012 i sl) itd. itd. Što je od svega toga istina, pa malo toga, al uglavnom to new agerima niti ne odgovara. Na primjer, ne možeš ti reći nekome da astralna projekcija nije nikakvo odvajanje duše niti duha, već nešto drugo...Ne možeš ti reći nekome da mu ovaj život nije posljednja inkarnacija u fiziološkom tijelu zato što onaj besmrtni dio nas koji je ''veličine'' kao vrh tanke iglice (a ipak ima enormnu snagu i daje životnu energiju cijelom tijelu) mora proći mnogo milijuna prelazaka u fetusna stanja da bi evolucijski zadobio takovu formu da više po PRIRODNIM ZAKONITOSTIMA neće morati prelaziti u fetusna stanja, a tada prelazi u formu polumaterijalnog bića...Ne možeš ti reći new ageru da nije postojao isus krist i da on nije bio DIREKTNA inkarnacija nekog ''6d anđeoskog bića'', već se čovjek zvao Imanuel a otac mu je bio Gabriel (visoko evoluirano ljudsko biće s Plejara) al što to vrijedi kad tamo neka Laura kanalizira anđele uz kavu...Forma duha koja se nalazila u Imanuelu je nastarija forma duha duha u dotičnom svemiru...to je jedna vrlo duga priča. Ne postoji nikakvi Kreator niti Bog-Kreator. Pa to je upravo govorio Imanuel i zato i jeste, među ostalim, bio razapet. Starozavjetni Jehova nije bio nikakav reptil već vrlo moćno i više evoluirano izvanzemaljsko ljudsko biće ali taj čika je bio naprosto neuravnotežen i poremećen (izopačen, zao). Postoji Kreacija-Univerzalna Svijest. No to je također jedna poduža priča. I Kastaneda i Gurđijev su New age autori, premda zasigurno mudriji ljudi od Laure Knight ili Oprah. Isto su učenje propovjedali svi pravi proroci Počevši od Nokodemiona pa do Imanuela i Mohameda (i bili su svi utjelovljenje iste forme duha). To je duhovno učenje koje govori o prirodnim (Kreativnim) zakonima Kreacije - to je učenje i to su zakoni koji vrijede za sva inteligentna bića u svemiru.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz